Activitats on s'ha tocat l'obra Torroella, vila vella
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (5/16/2021)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Concert (4/23/2021)   Montcada i Reixac Vallès Occidental La Nova Vallès
Concert (4/11/2021)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Concert (4/3/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Concert (3/28/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Concert (12/19/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Concert (9/26/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Concert (7/31/2020)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert-audició (7/26/2020)   Campdevànol Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Concert-audició (7/5/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert-Diada del Soci (3/1/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (2/23/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (1/1/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (11/10/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (9/29/2019)   Illa de Tet Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
55è Aplec a Torroella de Montgrí (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
Ballada (8/25/2019)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
578è Ballada (8/16/2019)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/26/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
36è Aplec al Vendrell (7/21/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/14/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
43è Aplec a Llavaneres (7/6/2019)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Conjunt
Concert (6/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (6/15/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
77è Aplec de La Rosa a Lurdes i al Castell (6/10/2019)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/6/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
70è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada-Vermut (5/5/2019)   Alella Maresme Premià
Ballada (4/14/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
19è Aplec de Manlleu (1/13/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/6/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (12/31/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/4/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
54è Aplec a Torroella de Montgrí (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
Ballada (8/29/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/23/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/9/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/28/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Festa Major d'hivern (1/21/2017)   Begues Baix Llobregat Marinada
17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
2è Diada Catalana (5/29/2016)   Torrelles de la Salanca Rosselló Conjunt
Festa de la Gent Gran (5/29/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (11/1/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (10/31/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Fires i festes (10/24/2015)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (9/7/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/22/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Memorial Salvador Simon (4/26/2014)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva La Bisbal Jove
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Sardanes al Canigó (6/29/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (4/27/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   L'Estartit Baix Empordà La Principal de Porqueres
Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major (9/3/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/30/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (8/26/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
50è Aplec de Sabadell (7/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
46è Aplec de Torroella (9/19/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/5/2010)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Concurs (5/23/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Contemporània
Concert (5/9/2010)   Manresa Bages Montgrins
Ballada (4/25/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
36è Aplec de Cerdanyola (3/14/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/13/2010)   Madrid Espanya Montgrins
Ballada (1/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Torroella de Montgrí (9/20/2009)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
28è Aplec d'Arenys de Mar (4/5/2009)   Arenys de Mar Maresme Conjunt
10è Aplec de Siurebre (9/2/2007)   Garcia Ribera d'Ebre La Principal Rapitenca
21è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2007)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
19è Aplec de Vandellòs (6/9/2007)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/5/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Concert (3/31/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
30è Diada Sardanista (11/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/28/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
40è Aplec Baix Camp (9/17/2006)   Reus Baix Camp Conjunt
Ballada (9/17/2006)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Fira d'artesans (9/16/2006)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (7/30/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Desconeguda
9è Aplec de Mataró (7/2/2006)   Mataró Maresme Ciutat de Mataró
Ballada (4/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada del soci de Les Roquetes (2/19/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Prada (9/11/2005)   Prada Conflent Tres Vents
11 de setembre (9/9/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ballada (8/13/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Mataró
Exhibició (4/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa de Sant Antoni (1/16/2005)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Concert d'any nou (1/9/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/30/2004)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/1/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Toluges (6/13/2004)   Toluges Rosselló Tres Vents
5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló Montgrins
27è Aplec de Breda (4/11/2004)   Breda La Selva Montgrins
Doble ballada (4/11/2004)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
30è Aplec de Cerdanyola (3/14/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Montgat (9/28/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Ballada (7/23/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Sardanes a la fresca. Vicenç Bou (7/9/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (5/10/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
29è Aplec de Cerdanyola (3/9/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (11/30/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès Montgrins
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
2è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/13/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Vila d'Olesa
38è Aplec de Torroella de Montgrí (7/6/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
Ballada (5/25/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (12/23/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aniversari Ripollet Sardanista (11/18/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2001)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/7/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/23/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/18/2001)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Granollers (7/14/2001)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
37è Aplec de Torroella de Montgrí (6/30/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Polinyà (5/20/2001)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/7/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
10è Febrer Musical (2/18/2001)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Ballada Matadepera (8/9/2000)   Matadepera Vallès Occidental Thermalenca
8è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/22/2000)   Vilanova i la Geltrú Garraf Conjunt
1054è Ballada Catedral (11/13/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
34è Aplec de Torroella de Montgrí (7/3/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
Dia de la Sardana (6/20/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
25è Aplec de Cerdanyola (3/14/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
23è Festes aniversari (11/15/1998)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
34è Aplec de Sant Celoni (7/19/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal del Llobregat
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
6è Aplec d'Amer (5/1/1998)   Amer La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Doble a Ridellots (1/11/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
Audició Terrassa (4/19/1997)   Terrassa Vallès Occidental Juvenil d'Olesa
23è Aplec de Cerdanyola (3/9/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
32è Aplec de Sant Celoni (7/21/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.