Activitats on s'ha tocat l'obra La Santa Espina
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (2/6/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada d'hivern (1/30/2022)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major d'hivern (1/22/2022)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (1/16/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (1/10/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/9/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (1/6/2022)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (1/2/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
11è Ballada de la boira (1/1/2022)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Ballada (1/1/2022)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada de Sant Esteve (12/26/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada (12/19/2021)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (12/19/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Fira de Nadal (12/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada de Nadal (12/18/2021)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (12/18/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Berga Jove
Ballada (12/12/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/12/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (12/11/2021)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (12/8/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/5/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages Conjunt
Ballada (12/5/2021)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Ballada (12/4/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (11/29/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/28/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (11/28/2021)   Besalú Garrotxa La Principal de Banyoles (2ona etapa)
10è Ballada-Festa de la mongeta del ganxet (11/28/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (11/21/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Montgrins
Ballada (11/21/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (11/21/2021)   Figueres Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor i Diada del Soci (11/21/2021)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Conjunt
Concert (11/21/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/21/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Concert-ballada (11/21/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
22è Aplec (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (11/14/2021)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (11/14/2021)   Mataró Maresme Premià
Ballada (11/7/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/6/2021)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (11/1/2021)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
23è Aplec en concert (11/1/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
39è Castanyada Sardanista (11/1/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/31/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (10/31/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Ballada (10/30/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (10/29/2021)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
22è Ballada-Firagran (10/28/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concurs de Colles Sardanistes (10/24/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Ballada (10/24/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/24/2021)   Taradell Osona Genisenca
49è Festival Sardanista (10/24/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (10/23/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (10/18/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (10/17/2021)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (10/17/2021)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/17/2021)   Agullana Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (10/17/2021)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (10/12/2021)   Campdevànol Ripollès Les Casenoves
34è Aplec de Tossa (10/10/2021)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Ballada (10/10/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (10/10/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (10/10/2021)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada (10/9/2021)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (10/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Concert (10/4/2021)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (10/3/2021)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Ballada (10/3/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
37è Concurs de Colles Sardanistes (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
71è Concurs de Colles Sardanistes (9/26/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/26/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/26/2021)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (9/22/2021)   Agullana Alt Empordà Formació específica per l'activitat
55è Concert-Aplec de Reus (9/19/2021)   Reus Baix Camp Conjunt
Ballada (9/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/13/2021)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (9/12/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (9/12/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Torelló Osona La Principal d'Olot
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Centelles Osona Premià
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/10/2021)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (9/10/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/10/2021)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Ballada (9/9/2021)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Ballada (9/6/2021)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Concert (9/6/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Concert (9/3/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Concert (9/2/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (8/28/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/28/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (8/27/2021)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Concert (8/27/2021)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (8/27/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/26/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Concert (8/25/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/22/2021)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
36è Memorial Mas Ros (8/21/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Aplec d'Hostalets de Balenyà (8/20/2021)   Hostalets de Balenyà Osona Conjunt
Concert (8/20/2021)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Concert (8/20/2021)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (8/20/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/19/2021)   Riudarenes La Selva Montgrins
Ballada (8/19/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/15/2021)   Palau de Cerdanya Alta Cerdanya Sol de Banyuls
Ballada (8/15/2021)   Centelles Osona Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/14/2021)   Bruc Anoia Sabadell
45è Concert d'estiu (8/14/2021)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert (8/14/2021)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Concert (8/13/2021)   Sitges Garraf Conjunt
Ballada (8/13/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Concert (8/13/2021)   Amer La Selva La Principal d'Olot
Concert (8/13/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (8/13/2021)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (8/12/2021)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Concert (8/10/2021)   Llorenç del Penedès Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Concert (8/9/2021)   La Galera Montsià La Principal del Llobregat
Ballada (8/8/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Concert (8/7/2021)   Ribes de Freser Ripollès La Principal d'Olot
Audició (8/6/2021)   Riells del Fai Vallès Oriental Selvatana
Concert (8/6/2021)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Sardanes a la fresca (8/5/2021)   Vilassar de Mar Maresme Osona
Ballada (8/3/2021)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Ballada (8/3/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Concert (8/2/2021)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
Festa Major (8/1/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (8/1/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (7/31/2021)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (7/31/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (7/30/2021)   Gualta Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Concert (7/30/2021)   Sitges Garraf Marinada
Ballada (7/30/2021)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Concert (7/30/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/29/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Concert (7/28/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (7/26/2021)   Portbou Alt Empordà Sol de Banyuls
Ballada (7/24/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/23/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Concert (7/23/2021)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Ballada (7/16/2021)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
Concert (7/16/2021)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Concert (7/15/2021)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
71è Aplec de Nit de Granollers (7/10/2021)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Ballada (7/10/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
10è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/9/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Concert (7/9/2021)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (7/8/2021)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert (7/7/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
Concert (7/4/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Ballada (7/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (7/4/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Mitjans mecànics
26è Ballada-Diada del Soci (7/3/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
69è Aplec de Banyoles (7/3/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Concert (7/3/2021)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Concert (7/2/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (7/2/2021)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
67è Concert d'Aplec (7/2/2021)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Concert (6/29/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
35è Concurs de Colles Sardanistes (6/26/2021)   Rubí Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/26/2021)   Torredembarra Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada (6/25/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Conjunt
Concert (6/24/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Concert (6/24/2021)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
67è Aplec format concert (6/20/2021)   Anglès La Selva Conjunt
Ballada (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès Conjunt
22è Ballada-Trobada de Colles (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Concert (6/20/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
632è Ballada (6/19/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
2è Aplec d'Amposta (6/19/2021)   Amposta Montsià Conjunt
Ballada (6/19/2021)   Barcelona Barcelonès Contemporània
11è Aplec de Torres de Segre (6/19/2021)   Torres de Segre Segrià Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (6/18/2021)   Girona Gironès La Bisbal Jove
59è Aplec de La Bisbal d'Empordà en concert (6/13/2021)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (6/13/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (6/6/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Marinada
37è Sarau Artesenc (5/30/2021)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
63è Concert d'Aplec (5/29/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Concert (5/27/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Concert (5/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
60è Concert d'Aplec (5/16/2021)   Figueres Alt Empordà Montgrins
2è Aplec conjunt Cabrera-Vilassar de Mar (5/15/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
60è Concert d'Aplec (5/15/2021)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Concert (5/15/2021)   L'Espluga de Francolí Conca de Barberà Reus Jove
Concert (5/15/2021)   L'Espluga de Francolí Conca de Barberà Reus Jove
Concert (5/14/2021)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
Ballada (5/11/2021)   Ripoll Ripollès Selvatana
Concert (5/9/2021)   Ripoll Ripollès Montgrins
72è Concert d'Aplec (5/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (5/9/2021)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Concert (5/8/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (5/8/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert (5/1/2021)   Madrid Espanya Montgrins
Concert-Proclamació Capital de la Sardana (5/1/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
Concert de la Llum (5/1/2021)   Manresa Bages Vila d'Olesa
Ballada (4/25/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
Ballada-Aplecat (4/24/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert (4/24/2021)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Concert (4/23/2021)   Matadepera Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Concert (4/23/2021)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
6è Concert d'Aplec (4/18/2021)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
Concert (4/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/11/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (4/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
81è Concert-Aplec del Mercat del Ram (3/28/2021)   Vic Osona Montgrins
Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Concert (3/28/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Concert (3/22/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/21/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
21è Concert d'aplec (3/20/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Concert d'aplec (3/20/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Concert (3/8/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Ballada (3/6/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (3/1/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (2/28/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (2/27/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Concert (2/22/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (2/21/2021)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal de la Bisbal
Concert (2/21/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (2/21/2021)   Badalona Barcelonès Premià
Concert de Santa Eulàlia (2/12/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concert (2/8/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (1/25/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (1/11/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gran concert d’Aplec (12/27/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Concert (12/22/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Concert de Nadal (12/21/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (12/20/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
53è Concert de Sant Esteve (12/20/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (12/19/2020)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (12/19/2020)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert de Fires (12/18/2020)   Girona Gironès Selvatana
Concert (12/18/2020)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Concert (12/18/2020)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Concert (12/14/2020)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Concert (12/12/2020)   Montserrat Bages Conjunt
Ballada (12/12/2020)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert (12/10/2020)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert (12/8/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Concert (12/8/2020)   L'Escala Alt Empordà Conjunt
Concert (12/7/2020)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert (11/30/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (11/29/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert (11/23/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
31è Final de la Sardana de l'Any 2019 (11/14/2020)   Esparreguera Baix Llobregat Conjunt
Concert (11/3/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/25/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert (10/19/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (10/18/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/11/2020)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (10/11/2020)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
Ballada (10/10/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (10/10/2020)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Concert (10/5/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (10/4/2020)   Les Masies de Roda Osona Contemporània
Concert (10/1/2020)   Amer La Selva La Principal d'Olot
70è Concurs de Colles Sardanistes (9/27/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (9/26/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/25/2020)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
176è Aplec de Sant Maurici (9/22/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (9/20/2020)   Llorà Gironès La Principal de la Bisbal
54è Concert-música per cobla,aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Conjunt
21è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/20/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
22è Concurs de Colles Sardanistes (9/20/2020)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (9/19/2020)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Concert (9/18/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (9/13/2020)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Concert (9/12/2020)   Tona Osona Vila de la Jonquera
Concert (9/12/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Concert (9/11/2020)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Concert (9/11/2020)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Concert (9/9/2020)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Concert (9/8/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Concert (9/7/2020)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Conjunt
Concert-audició (9/6/2020)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Sardanes aplegades (9/5/2020)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Concert (9/2/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (8/29/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Concert-ballada (8/29/2020)   Artesa de Lleida Segrià Vents de Riella
Concert (8/26/2020)   L'Escala Alt Empordà Cervianenca (2ona època)
Concert-Aplec 0,0% (8/23/2020)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Ballada (8/23/2020)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Concert (8/23/2020)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/22/2020)   Hostalets de Balenyà Osona La Flama de Farners
36è Concert-audició Memorial Mas Ros (8/22/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Concert (8/21/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/20/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert-audició (8/16/2020)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/16/2020)   Palau de Cerdanya Alta Cerdanya Sol de Banyuls
Concert (8/14/2020)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (8/13/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert (8/12/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert-audició (8/9/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert-audició (8/8/2020)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert-audició (8/3/2020)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
Concert (8/2/2020)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Concert-audició (8/2/2020)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Concert (8/1/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Concert-audició (8/1/2020)   Torelló Osona La Flama de Farners
Concert (8/1/2020)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Concert-audició (7/31/2020)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Ballada (7/30/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert-audició (7/25/2020)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/25/2020)   Fornells de la Selva Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/25/2020)   Camprodon Ripollès Tres Vents
Ballada (7/23/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert (7/21/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
Concert-audició (7/17/2020)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada-Festa del Carme (7/16/2020)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
Concert (7/12/2020)   Vic Osona La Bisbal Jove
9è Memorial Martí Masvidal (7/11/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
31è Aplec a Ascó en concert (7/11/2020)   Ascó Ribera d'Ebre Vents de Riella
Concert-audició (7/5/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
48è Aplec a Artés (7/4/2020)   Artés Bages Conjunt
Concert (7/3/2020)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Concert (6/28/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Concert (6/23/2020)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Concert-Dia Universal de la Sardana (6/21/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
Festa anual de les colles sardanistes (3/8/2020)   Perpinyà Rosselló Contemporània
Ballada- Festa del Soci (3/7/2020)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aplec a Bordils (3/1/2020)   Bordils Gironès Conjunt
Concert (3/1/2020)   Cabrera de Mar Maresme Conjunt
Ballada (3/1/2020)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (2/29/2020)   Perpinyà Rosselló Formació específica per l'activitat
Concert (2/24/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/23/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada-Diada del soci (2/16/2020)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (2/16/2020)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (2/15/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (2/10/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/9/2020)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
629è Ballada (2/9/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (2/2/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec d'hivern (2/2/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (2/2/2020)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (2/2/2020)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (1/26/2020)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
8è Aplec d'hivern (1/26/2020)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Ballada-Festa Major d'hivern (1/26/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
20è Aplec d'hivern (1/19/2020)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (1/19/2020)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (1/18/2020)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (1/12/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/12/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/12/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (1/11/2020)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/11/2020)   Els Pallaresos Tarragonès Reus Jove
Ballada (1/6/2020)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
628è Ballada (1/5/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
5è Aplec d'hivern (1/4/2020)   Hostalets de Balenyà Osona Conjunt
9è Ballada de la Boira (1/1/2020)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Ballada (1/1/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
627è Ballada de Sant Esteve (12/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada de Nadal (12/25/2019)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Concert de Nadal (12/23/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/21/2019)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/15/2019)   Girona Gironès Selvatana
Ballada de Nadal (12/15/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (12/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada-Diada del soci (12/15/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
24è Ballada-Fira de Nadal (12/15/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (12/14/2019)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Lliurament dels Premis Capital de la Sardana (12/14/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (12/13/2019)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (12/8/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/8/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/7/2019)   Aiguafreda Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (12/7/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert-Diada del soci (12/6/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Ballada (12/6/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (12/1/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Ballada (12/1/2019)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
9è Ballada-Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (11/24/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada-Diada del soci (11/24/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (11/24/2019)   Sitges Garraf Maricel
Ballada (11/23/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Concert-'Ballem-la (40 anys)' (11/18/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
12è Ballada-Festa de tardor (11/17/2019)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/17/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Conjunt
Ballada-Diada del Soci (11/17/2019)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
Concert-60è Aniversari (11/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
Ballada (11/10/2019)   Taradell Osona La Flama de Farners
Ballada (11/9/2019)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Memorial Joaquim Serra (11/4/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (11/3/2019)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (11/1/2019)   Girona Gironès Montgrins
79è Concurs de Colles Sardanistes (11/1/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
38è Castanyada Sardanista (11/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (10/31/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (10/29/2019)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/27/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (10/27/2019)   Igualada Anoia Marinada
Ballada (10/27/2019)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
48è Ballada-Festival sardanista (10/27/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
80è Concurs de Colles Sardanistes (10/20/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
71è Concurs de Colles Sardanistes (10/20/2019)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Concurs de Sardanes Revesses (10/20/2019)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/20/2019)   Gavà Baix Llobregat Rambles
Ballada (10/20/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
45è Aplec a l'Hospitalet (10/20/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Concert (10/13/2019)   Sant Celoni Vallès Oriental Sabadell
32è Aplec a Tossa de Mar (10/13/2019)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Ballada-Diada del soci (10/13/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/13/2019)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (10/13/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (10/12/2019)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (10/12/2019)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Ballada-Homenatge a Ignasi Iglesias (10/6/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
36è Concurs de Colles Sardanistes (10/5/2019)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (10/5/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
37è Aplec a Costantí (9/29/2019)   Constantí Tarragonès Conjunt
Ballada-Festa Major (9/29/2019)   Les Masies de Roda Osona Tres Vents
Audició de reconeixement Sardanista a Sebastià Alba (9/28/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/28/2019)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Ballada (9/23/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
69è Concurs de Colles Sardanistes (9/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/21/2019)   Riudecanyes Baix Camp Reus Jove
35è Concurs de Colles Sardanistes (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Ballada (9/15/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Ballada (9/15/2019)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
20è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert-Presentació de la Cobla Ciutat d'Amposta (9/14/2019)   Amposta Montsià Reus Jove
Ballada (9/11/2019)   Barcelona Barcelonès


Ballada (9/11/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Ballada (9/11/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (9/10/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (9/10/2019)   Alcover Alt Camp Cossetània
Ballada (9/10/2019)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (9/8/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (9/8/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (9/8/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
38è Aplec de la Salut (9/8/2019)   Terrades Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (9/8/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Ballada (9/7/2019)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (9/7/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Concert (9/6/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (9/3/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Ballada (9/2/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (9/1/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/1/2019)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Ballada (9/1/2019)   L'Escala Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (9/1/2019)   Falset Priorat Cossetània
Ballada (8/31/2019)   Granollers Vallès Oriental Rosaleda
78è Concurs de Colles Sardanistes (8/31/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/30/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/29/2019)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/25/2019)   Calella Maresme Conjunt
Ballada (8/25/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/25/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (8/25/2019)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Cossetània
3è Concurs de Colles Sardanistes (8/25/2019)   Alió Alt Camp Cossetània
Ballada (8/25/2019)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
34è Ballada-Memorial Mas Ros (8/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
39è Aplec a Cambrils (8/24/2019)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Ballada (8/24/2019)   Albinyana Baix Penedès Cossetània
Ballada (8/24/2019)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (8/23/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/23/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/21/2019)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Ballada (8/21/2019)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Ballada (8/20/2019)   Gelida Alt Penedès Cossetània
Ballada (8/19/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/19/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/18/2019)   Besalú Garrotxa Marinada
Ballada (8/18/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/18/2019)   La Bisbal del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/17/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/17/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Concurs de Colles Sardanistes (8/17/2019)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Ballada (8/16/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/16/2019)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/16/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (8/16/2019)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (8/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (8/15/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Genisenca
Ballada (8/15/2019)   Vallmoll Alt Camp Reus Jove
Ballada (8/15/2019)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Ballada (8/14/2019)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (8/14/2019)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/11/2019)   Seva Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/11/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Ballada (8/11/2019)   El Vendrell Baix Penedès Catània
43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
Ballada (8/10/2019)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (8/10/2019)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/10/2019)   Amer La Selva La Principal d'Olot
Ballada (8/9/2019)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/9/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/9/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (8/5/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/4/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/4/2019)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/4/2019)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/4/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (8/4/2019)   Vilanova de Prades Conca de Barberà Cossetània
Ballada (8/4/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (8/3/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/2/2019)   La Garriga Vallès Oriental Selvatana
Ballada (8/2/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (8/2/2019)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Ballada (8/1/2019)   Cabrera de Mar Maresme Costa Brava
Ballada (7/30/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/29/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/28/2019)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/27/2019)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Ballada (7/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
33è Ballada-Diada del Soci (7/27/2019)   Salou Tarragonès Genisenca
25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/26/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/26/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/25/2019)   Fornells de la Selva Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Sardanes a la fresca (7/23/2019)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Ballada (7/21/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
56è Concurs (7/21/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
36è Aplec a La Palma d'Ebre (7/20/2019)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (7/20/2019)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/19/2019)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (7/19/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Sardanes a la fresca (7/16/2019)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (7/16/2019)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
70è Aplec de nit a Granollers (7/13/2019)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
33è Aplec al Pla de Santa Maria (7/13/2019)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/12/2019)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
8è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/12/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/12/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (7/12/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/11/2019)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Sardanes a la fresca (7/9/2019)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/7/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
9è Ballada de sardanes Carmelenques (7/7/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (7/7/2019)   Besalú Garrotxa Les Casenoves
30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/6/2019)   Igualada Anoia Tàrrega (2ona època)
Ballada (7/5/2019)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Concert (6/30/2019)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Concert (6/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (6/29/2019)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (6/27/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
18è Aplec a Les Masies de Voltregà (6/24/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (6/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
7è Concurs de Colles Sardanistes (6/22/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/21/2019)   Valls Alt Camp Cossetània
Ballada Dia Universal de La Sardana (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (6/16/2019)   Besalú Garrotxa Contemporània
Ballada (6/16/2019)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
58è Concurs de colles sardanistes (6/16/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
624è Ballada (6/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Concurs de Colles Sardanistes (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (6/15/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
9è Aplec a Torres de Segre (6/15/2019)   Torres de Segre Segrià Marinada
9è Aplec a Torres de Segre (6/15/2019)   Torres de Segre Segrià Marinada
Ballada (6/15/2019)   Barcelona Barcelonès Contemporània
19è Aplec a Altafulla (6/9/2019)   Altafulla Tarragonès Conjunt
57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Ballada (6/9/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
8è Concurs de Colles Sardanistes (6/9/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
75è Concurs de colles sardanistes (6/8/2019)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
25è Aplec (6/8/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
55è Aplec a Bràfim (6/2/2019)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
3è Concurs de Colles Sardanistes (6/2/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Aplec al Sarral (6/2/2019)   Sarral Conca de Barberà Cossetània
Concurs de colles sardanistes (6/1/2019)   Arenys de Munt Maresme Vila d'Olesa
31è Aplec a Vandellòs (6/1/2019)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/31/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
32è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
Aplec del Morell (5/26/2019)   El Morell Tarragonès Conjunt
Ballada (5/26/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/26/2019)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Aplec a Caldes de Montbui (5/25/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Trobada de Colles Sardanistes d'Equipaments Cívics (5/25/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme La Principal del Llobregat
5è Concurs de colles sardanistes (5/19/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
7è Aplec a Collblanc (5/19/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
4è Aplec a Riudoms (5/19/2019)   Riudoms Baix Camp Conjunt
Ballada (5/18/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/12/2019)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
63è Aplec (5/11/2019)   Barcelona Barcelonès Jove Màgic
72è Concurs de colles sardanistes (5/5/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (5/5/2019)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (5/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
21è Concurs de Colles Sardanistes (4/28/2019)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (4/28/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada-Aplec de Puiggraciós (4/28/2019)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Ballada_75è aniversari Colla Vallvidrera (4/27/2019)   Vallvidrera Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Concert de Sant Jordi (4/27/2019)   Badalona Barcelonès Contemporània
Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Concert (4/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Ballada (4/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (4/23/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (4/23/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (4/23/2019)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/23/2019)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/23/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (4/23/2019)   Salou Tarragonès Cossetània
Ballada (4/23/2019)   Valls Alt Camp Vents de Riella
Ballada (4/22/2019)   L'Arboç Baix Penedès Cossetània
Ballada (4/21/2019)   Llinars del Vallès Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (4/21/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
20è Petit Aplec de Pasqua (4/21/2019)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (4/21/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (4/21/2019)   Vandellòs Baix Camp Cossetània
Ballada (4/7/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
31è Aplec a La Nou de Gaià (4/7/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
623è Ballada (4/7/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada (4/6/2019)   Seva Osona La Principal de la Bisbal
Concert (4/1/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/24/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Concurs de Colles Sardanistes (3/24/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (3/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Girona
622è Ballada (3/17/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (3/10/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
21è Ballada-Festa de l'arbre (3/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
29è Aplec a Bordils (3/3/2019)   Bordils Gironès Conjunt
Ballada-Diada del soci (3/2/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Concert Homenatge a Joan L. Moraleda (2/27/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert-Diada del Soci (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada-diada del soci (2/24/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (2/24/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (2/23/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/10/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (2/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Concert (2/9/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/3/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (2/3/2019)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
621è Ballada (1/27/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (1/25/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
7è Aplec d'hivern a La Garriga (1/20/2019)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Ballada (1/20/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (1/19/2019)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (1/13/2019)   Els Pallaresos Tarragonès Reus Jove
Ballada (1/6/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (1/6/2019)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Concert de Cap d'Any (1/1/2019)   Navàs Bages Selvatana
8è Ballada de Cap d'Any (1/1/2019)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Ballada (1/1/2019)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
620è Ballada (12/26/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada (12/25/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
288è Concert (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/22/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Concert-Sardanadal'18 (12/22/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Concert de Nadal (12/22/2018)   Perpinyà Rosselló Conjunt
Ballada (12/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada-Diada del Soci (12/16/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
23è Ballada Fira de Nadal (12/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (12/15/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (12/14/2018)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (12/8/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Ballada (12/1/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (11/25/2018)   Igualada Anoia Tàrrega (2ona època)
8è Ballada Festa de la Monxeta del Ganxet (11/25/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (11/24/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/18/2018)   Gavà Baix Llobregat Rambles
40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Concert 120è Aniversari Coral Llaç d'Amistat (11/18/2018)   Argentona Maresme Coral
Concert (11/17/2018)   Vidreres La Selva Marinada
Concert Memorial Joaquim Serra (11/12/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (11/11/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/11/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada Diada del Soci-Castanyada (11/11/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (11/10/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
78è Concurs de Colles Sardanistes (11/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
46è Concurs de revesses (10/21/2018)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/21/2018)   Gavà Baix Llobregat Rambles
44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Conjunt
Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
68è Concurs de Colles Sardanistes (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/23/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (9/11/2018)   Barcelona Barcelonès Cobla per la independència
Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2018)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (9/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (9/9/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
37è Aplec al Santuari de la Salut de Terrades (9/9/2018)   Terrades Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada de Festa Major de Llerona (9/9/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (9/8/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/1/2018)   Granollers Vallès Oriental Rosaleda
Concurs (9/1/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/31/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/24/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3a època)
Concert de Cobla Serenata.Cat (8/18/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
42è Concert d'estiu (8/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (8/17/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/17/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada Sardanes a la fresca (8/16/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Ballada (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Ballada (8/10/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona Conjunt
Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Reus Jove
Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
61è Concurs a Ceret (7/21/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (7/20/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/15/2018)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Conjunt
69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Contemporània
Ballada (7/13/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
8è Ballada de sardanes carmelenques (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (6/29/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Concurs a Reus (6/17/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Bellpuig Cobla
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Ballada a la Plaça Eivissa (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
22è Ballada a la Plaça del Diamant (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès 1 d'octubre
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Ballada dia de l'associacionisme cultural (6/3/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/26/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Contemporània
Trobada Sardanista a FiraGran (5/24/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
619è Ballada (4/29/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (4/28/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (4/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec a Puiggraciós (4/22/2018)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Calella
Ballada a la Plaça Eivissa (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/17/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (3/11/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
618è Ballada (3/11/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (3/11/2018)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Ballada (2/4/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert-Presentació Grup Sardanista (2/4/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Ballada (2/3/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada per la UNESCO (1/20/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
617è Ballada (1/14/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
77è Concurs de Colles Sardanistes (10/7/2017)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Dia del soci (2/5/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Altres formacions
Festa major (9/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Festa major (8/29/2016)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
Festa d'Estiu (8/6/2016)   L'Albiol Baix Camp Reus Jove
Concert de Sant Joan (6/24/2016)   Gavà Baix Llobregat Berga Jove
50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Memorial Joaquim Serra (11/22/2015)   Barcelona Barcelonès Altres formacions
Ballada (11/21/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Balllada (9/27/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Diada Nacional (9/10/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (8/6/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Concert Liceu (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Concert Liceu (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Concert (10/31/2014)   Berga Berguedà Berga Jove
11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/7/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Conjunt
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
29è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/25/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Conjunt
Concert de cobla i cor (1/26/2014)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
Ballada (9/11/2013)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Vila de Caldes
57è Aplec de la Garriga (9/10/2013)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Presentació de la cobla Vila de Caldes (2/24/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Lo Castell
Arrivada Flama del Canigó (6/23/2012)   Vilafranca de Conflent Conflent Sol de Banyuls
Concert d'hivern (1/29/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Diada Nacional (9/11/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Ballada (8/22/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
Concert (8/3/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
Concert (5/7/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
90è Concert commemoratiu (4/10/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Trobada sardanista infantil (4/10/2011)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Homenatge a Jordi Barre (2/19/2011)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Presentació oficial de la cobla (1/2/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Ballada (9/11/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
11 De setembre (9/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Remembrances (9/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Concert (8/14/2010)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Conjunt
Ballada (7/14/2010)   Vernet les Bains Catalunya Nord Nova Germanor
Ballada (6/23/2010)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Nova Germanor
Ballada (2/13/2010)   Madrid Espanya Montgrins
68è Concurs de colles (10/3/2009)   Manlleu Osona Bellpuig
Ballada (9/11/2009)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (7/13/2009)   Bages Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (6/23/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
25è aniversari de la Llar d'avis de Valldoreix (5/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (5/17/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (10/12/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11 de setembre (9/11/2008)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (9/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
33è Aplec d'Argelers de la Marenda (9/7/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Conjunt
Festa major (8/17/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Concert (6/18/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
70è Aniversari Lluís Subirana (3/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Presentació de la Guia d'aplecs (2/16/2008)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
37è Aplec de tardor (11/25/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
4è Concert de Santa Cecília (11/24/2007)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
La Tardoral (10/21/2007)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal de la Bisbal
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Conjunt
Ballada (9/11/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Ballada (9/2/2007)   Mataró Maresme Sabadell
10è Aplec de Siurebre (9/2/2007)   Garcia Ribera d'Ebre La Principal Rapitenca
43è Aplec de Sant Celoni (7/15/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
Revetlla d'aplec (7/7/2007)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Aniversari de les gitanes de carrer (6/30/2007)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Riella d'Agramunt
80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Conjunt
23è Aplec de Sitges (5/20/2007)   Sitges Garraf Conjunt
Ballada "Serra i els seus mestres" (4/28/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
43è Aplec de Sils (4/15/2007)   Sils La Selva Mediterrània
27è Concert Nadalenc (1/1/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert de Nadal (12/25/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
11è Trobada d'aplecs Sardanistes (11/12/2006)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/1/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2006)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Conjunt
Recital de Sardanes a piano (5/11/2005)   Barcelona Barcelonès


15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Concert popular (1/17/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Marinada
35è Concert commemoratiu (7/11/2003)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Conjunt
Concert (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Concert (8/17/2002)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
Concert (8/4/2002)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
40è Aplec de la Bisbal (6/9/2002)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Ballada Curset el Corte Inglés (3/9/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (9/14/2001)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (9/11/2001)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Cobles a la Seu (10/28/2000)   Lleida Segrià Conjunt
Sardanes a sant Gervasi (4/25/1999)   Barcelona Barcelonès Sabadell
6è Aplec d'Amer (5/1/1998)   Amer La Selva Conjunt
1è Aplec de Sant Gervasi (6/29/1997)   Barcelona Barcelonès Conjunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.