Activitats on s'ha tocat l'obra L'aplec de Sant Martí
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada - Festa de la Sardana i Diada del Soci (11/26/2023)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2023)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
34è Aplec d'Encamp (9/3/2023)   Encamp Andorra Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/23/2023)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Terrassa
Ballada (7/23/2023)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
10è Aplec de l'Estany (7/16/2023)   L'Estany Bages Mediterrània
Ballada (5/14/2023)   Salses Rosselló Sol de Banyuls
27è Aplec d'Almacelles (5/6/2023)   Almacelles Segrià La Principal del Llobregat
Ballada (4/30/2023)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
50è Aplec de Flaçà (3/19/2023)   Flaçà Gironès Ciutat de Girona
Festa Major (11/26/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (11/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/12/2022)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Ballada (10/23/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trobada sardanista de colles veteranes a FiraGran 2022 (10/20/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec del Remei (10/16/2022)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
51è Aplec de Súria (10/9/2022)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/2/2022)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
56è Aplec de Reus (9/18/2022)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Fires i Festes (9/9/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Peralada (8/28/2022)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/19/2022)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Primavera (5/15/2022)   Torelló Osona Conjunt
61è Aplec a Figueres (5/15/2022)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
28è Aplec Capital del Cava (4/24/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Montmeló (4/17/2022)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/6/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/19/2021)   Sils La Selva La Principal del Llobregat
Festa d'embarrats (10/17/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Terrassa
16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada-Revetlla de Sant Joan (6/23/2021)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/18/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (5/28/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
51è Aplec de Primavera format concert (5/16/2021)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Concert (5/16/2021)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert (10/18/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Concert (10/10/2020)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/22/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (2/2/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
796è Ballada (11/10/2019)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (11/1/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/19/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Les nits de les Sardanes (7/10/2019)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/23/2019)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a L'Escala (6/2/2019)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Conjunt
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (3/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
88è Sardanes estiu 2014 (8/23/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/9/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/5/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/12/2009)   Torelló Osona Sabadell
38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
83è Ballada (9/26/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
3è Aplec comarcal d'Osona (7/5/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Revetlla aplec de Calella (6/6/2009)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada Sant Martí (11/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
Ballada (8/24/2008)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Aplec de la Pobla de Montornès (3/24/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Ballada (12/16/2007)   Badia del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Festa Major de Tardor (11/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Revetlla aplec de Badalona (9/15/2007)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Malgrat (9/30/2006)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
14è Aplec Capital del Cava (4/30/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/29/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Audició (9/26/2004)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (9/26/2004)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
25è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (8/22/2004)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
2è Aplec de la Garrotxa (7/24/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (7/11/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Doble (7/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Girocentre (6/2/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
17è Aplec de Sants (5/23/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
30è Aplec de Cerdanyola (3/14/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/22/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/21/2003)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (10/5/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/22/2003)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Conjunt
Ballada (5/10/2003)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/13/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Manresa
319è Doble ballada (1/13/2002)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
6è Trobada dels aplecs barelonins (11/11/2001)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
4è Aplec de Mataró (7/1/2001)   Mataró Maresme Costa Daurada
Audició de sardanes (6/24/2001)   Rubí Vallès Occidental Costa Daurada
Ballada (1/7/2001)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/24/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Tossa (10/8/2000)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
10è Nit de festa (9/30/2000)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
22è Aplec de Martorelles (9/2/2000)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada Matadepera (8/30/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Sant Celoni (7/16/2000)   Sant Celoni Vallès Oriental Cadaqués
Ballada Sabadell (6/14/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
45è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
25è Aplec de Cerdanyola (3/14/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Conjunt
Malgrat (12/8/1998)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
1021è Ballada Catedral (10/17/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Doble Audició (2/1/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Sardanes a Mollet (12/8/1997)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos Cobla
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major Rubí (6/24/1997)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
70è Aplec de Calella (6/1/1997)   Calella Maresme Montgrins
34è Aplec d'Olot (7/14/1996)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Cerdanyola (3/10/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.