Activitats on s'ha tocat l'obra Fadrinalla
Activitat Població Comarca Cobla
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/21/2022)   Valls Alt Camp Reus Jove
68è Aplec d'Anglès (6/19/2022)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Ballada (6/19/2022)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (6/11/2022)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aplec de Cornet (6/5/2022)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Maspujols (5/1/2022)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   El Catllar Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/17/2022)   Agullana Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (4/9/2022)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Ballada (2/6/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (12/12/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/5/2021)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/1/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Ballada (10/31/2021)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (9/19/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (9/1/2021)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
Concert i ballada (8/20/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Jovenívola de Sabadell
Sant Magí (8/19/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/1/2021)   Capçanes Priorat Reus Jove
Ballada (7/29/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (7/24/2021)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Concert (7/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
5è Aplec de Montesquiu (7/10/2021)   Montesquiu Ripollès La Principal del Llobregat
Ballada (7/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert (5/15/2021)   L'Espluga de Francolí Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (12/13/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert-audició aplec 2020 (8/28/2020)   Ripoll Ripollès Sol de Banyuls
Ballada (2/16/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Ballada (2/2/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (12/15/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/13/2019)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/2/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/4/2019)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
91è Aplec a Igualada (6/9/2019)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Ballada (6/9/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
62è Aplec a Girona (5/1/2019)   Girona Gironès Montgrins
Ballada (4/29/2019)   Figueres Alt Empordà Nova Germanor
55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva Marinada
47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Punt Cat
6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/17/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (8/4/2018)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Ballada (7/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festival d'estiu de cobles i compositors (7/4/2018)   Tiana Maresme Marinada
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Genisenca
39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
6è Memorial Ramon Capella (2/18/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Ballada (7/15/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Mediterrània
Sardanes a la fresca (7/8/2017)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Ballada (6/18/2017)   Besalú Garrotxa Vila de la Jonquera
74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Aplec del pa (4/17/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Homenatge a Ignasi Iglésias (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/22/2016)   Anglès La Selva La Principal de Porqueres
10è Aplec Comarcal Osona (7/3/2016)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Marinada
Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
27è Cloenda Cursets de sardanes (4/2/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Festa major de Sant Antoni (1/17/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Festes de Sant Lluís (6/14/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
19è Aplec de la Tartrana (10/19/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
42è Aplec de Terrassa (9/20/2014)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa major (9/14/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Sant Jordi (4/23/2014)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (7/24/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (11/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/20/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/20/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Terrassa (9/17/2011)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
23è Nit de la Sardana (7/16/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
68è Aplec de Tona (5/24/2010)   Tona Osona Canigó (Torelló)
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/19/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/15/2009)   Cotlliure Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/14/2009)   Vernet les Bains Catalunya Nord Germanor (Perpinyà)
Ballada (6/23/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (6/11/2009)   Pontellà Rosselló Germanor (Perpinyà)
Doble ballada (11/23/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Ballada (10/26/2008)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Hipercor (7/16/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Lo Castell
24è Gran Castanyada (11/18/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
12è trobada CASCB (11/11/2007)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Lo Castell
Ballada (3/25/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/18/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva Baix Empordà
23è Castanyada (11/19/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa major (9/17/2006)   Granollers Vallès Oriental Thermalenca
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
4è Aplec de la Garrotxa (7/22/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
5è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2006)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (7/12/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Festa major (7/8/2006)   Pallejà Baix Llobregat Maravella
Festa de Major (7/2/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Marinada
Ballada (6/17/2006)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (3/19/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (3/11/2006)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/2/2005)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/9/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Aplec d'Agramunt (6/24/2005)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
Sabadell (6/14/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Festa major de Can Palet (3/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/20/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/16/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/12/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Homenatge a Lluís Lloansí (9/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de les Alegries (9/5/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/28/2004)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Ballada (7/14/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/3/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
68è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2004)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
46è Aplec de Canyamars (9/14/2003)   Canyamars Vallès Oriental Premià
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva AMOGA
Fires de Girona (10/27/2002)   Girona Gironès Baix Empordà
15è Aplec de Montgat (9/22/2002)   Montgat Maresme Marinada
Festa Major (8/31/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/4/2002)   Arenys de Munt Maresme Baix Empordà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
Festa Major (7/21/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
Ballada (7/10/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/6/2002)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Riella d'Agramunt
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
53è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2002)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
Sardanes (4/7/2002)   Sant Julià de Lòria Andorra Quatre vents
Ballada (11/1/2001)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Ripollet (9/2/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Torroella de Montgrí (6/30/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
65è Aplec de Sant Perpètua (5/6/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/8/2001)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Sardanes i ball a Bescanó (2/4/2001)   Bescanó Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Doble ballada a Girona (11/1/2000)   Girona Gironès Sa Palomera
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme Sa Palomera
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
28è Aplec de Peralada (8/27/2000)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ballada Matadepera (8/23/2000)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
10è Aplec d'Agramunt (6/24/2000)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
13è Aplec de Sants (4/9/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada a Terrassa (3/25/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Audició Sabadell (9/3/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
12è Aplec de Sant Hilari Sacalm (8/22/1999)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
31è Aplec de Palamós (7/25/1999)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Audició Matadepera (7/14/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
25è Aplec de Calonge (5/29/1999)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
24è Aniversari d'Amics de la Sardana (2/21/1999)   Cassà de la Selva Gironès Baix Empordà
2è Trobada Sardanista nadalenca (1/2/1999)   Vic Osona Cadaqués
Sardanes a Sant Gervasi (10/25/1998)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
11è Aplec de Tossa (10/11/1998)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Reus Jove
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
Festa Major d'hivern (1/19/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Sardanes a Mollet (12/8/1996)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
9è Aplec de Tossa (10/12/1996)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
9è Aplec de Martorell (10/6/1996)   Martorell Baix Llobregat Blanes
32è Aplec de Sant Celoni (7/21/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
Diada del soci (Badalona) (2/4/1996)   Badalona Barcelonès Mediterrània

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.