Activitats on s'ha tocat l'obra Bona festa
Activitat Població Comarca Cobla
Gresca Torellonenca (11/27/2022)   Torelló Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Trobada de Colles Sardanistes Veteranes (11/20/2022)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Fires de Sant Narcís (11/1/2022)   Girona Gironès Selvatana
Concert (10/29/2022)   Sant Pol de Mar Maresme Cobla del Col·legi de Santa Maria
Diada del soci (10/16/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/8/2022)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (10/1/2022)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
46è Nit del Cremat (9/23/2022)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2022)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2022)   Colera Alt Empordà L'Arbucienca
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/10/2022)   Calafell Baix Penedès Catània
Cloenda del cicle sardanístic d'estiu (8/31/2022)   L'Escala Alt Empordà Conjunt
7è Aplec de Coma-ruga (8/27/2022)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/25/2022)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Festes de Sant Magí (8/15/2022)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (8/11/2022)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (8/5/2022)   Tordera Maresme Palafolls
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (8/1/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
38è Aplec de Riba-roja d'Ebre (7/30/2022)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/27/2022)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/3/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/3/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec a Agramunt (6/25/2022)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/25/2022)   Roda de Ter Osona Lluïsos Cobla
Ballada (6/24/2022)   Navàs Bages Lluïsos Cobla
Ballada (6/12/2022)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (6/12/2022)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Aplec de Bruguers (6/5/2022)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/7/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (4/30/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (4/24/2022)   La Garriga Vallès Oriental Altres formacions
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
41è Aplec de Santa Reparada (4/18/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (4/2/2022)   Arenys de Munt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada Festa del Pi (12/30/2021)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Ballada de Nadal (12/18/2021)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/12/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (12/8/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
32è Trobada de Músics de Cobla (11/21/2021)   Olot Garrotxa Formació específica per l'activitat
22è Aplec (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert-Competència d'orquestres (COR) (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
11è Aplec (10/17/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (9/19/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (9/12/2021)   La Bisbal del Penedès Baix Penedès Cossetània
43è Aplec a Martorelles (9/4/2021)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/3/2021)   Sils La Selva Tres Vents
Concert (9/2/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (8/28/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/27/2021)   Ripoll Ripollès Tres Vents
28è Concert de sardanes i música per a cobla (8/26/2021)   Igualada Anoia Almogavarenca
Concert (8/20/2021)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (7/26/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (7/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Concert (7/20/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Concert (7/14/2021)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/26/2021)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2021)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Concert (6/5/2021)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Concert (4/23/2021)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Concert (4/23/2021)   Matadepera Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
6è Concert d'Aplec (4/18/2021)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (4/11/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Concert (2/21/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Concert de Nadal (12/19/2020)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (12/19/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Audició-concert (12/13/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Concert (10/18/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/12/2020)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Concert-audició d'aplec (10/3/2020)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (9/10/2020)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Concert (9/8/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Concert (9/2/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert-ballada (8/29/2020)   Artesa de Lleida Segrià Vents de Riella
Ballada (8/15/2020)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (8/2/2020)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Concert (7/31/2020)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert-Nit de la Sardana (7/17/2020)   LLagostera Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (7/12/2020)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert-audició (7/5/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
68è Aplec en desconfinament (7/4/2020)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Concert (6/23/2020)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Ballada (2/16/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/8/2020)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (1/26/2020)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (11/9/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (11/3/2019)   Girona Gironès Selvatana
32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (10/5/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Ballada (9/11/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
41è Aplec a Martorelles (9/7/2019)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (9/6/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (9/2/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (9/1/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/1/2019)   Falset Priorat Cossetània
Ballada (8/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Ballada (8/13/2019)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
Ballada (8/4/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (8/4/2019)   Vilanova de Prades Conca de Barberà Cossetània
Ballada (7/25/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Ballada (7/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
57è Aplec a Olot (7/14/2019)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/12/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada de Corpus (6/20/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Concurs de Colles Sardanistes (6/9/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (6/1/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Ballada (5/25/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Ballada (5/19/2019)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Ballada (5/4/2019)   Salomó Tarragonès Cossetània
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (4/27/2019)   El Masroig Priorat Cossetània
Ballada (4/23/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (4/22/2019)   L'Arboç Baix Penedès Cossetània
Ballada (4/21/2019)   Vandellòs Baix Camp Cossetània
Ballada (4/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Ballada (4/14/2019)   El Perelló Baix Ebre Cossetània
Ballada-Festa de Can Palet (3/24/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
46è Ballada-Concurs de Colles Improvisades (12/8/2018)   Malgrat de Mar Maresme Contemporània
15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (11/4/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/29/2018)   L'Escala Alt Empordà Conjunt
Concert de Cobla Serenata.Cat (8/18/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (8/5/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
563è Ballada (8/3/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Ballada (8/1/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Palafolls
Ballada (7/17/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (6/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/12/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (6/24/2017)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
Esperant la primavera (3/19/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Punt Cat
27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
42è Aplec de Malgrat (10/2/2016)   Malgrat de Mar Maresme Conjunt
Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (9/25/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Sardanes a la fresca (6/29/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Ballada (4/17/2016)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
69è Aniversari Sabadell Sardanista (3/20/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major de Sant Antoni (1/17/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Mediterrània
Ballada (8/27/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
89è Sardanes estiu 2015 (7/25/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Nits d'estiu (7/16/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
Ballada (11/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/29/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/9/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Festa Major (8/4/2013)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (7/28/2013)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
26è Aplec a la Vilella Alta (6/8/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Montmell (5/19/2013)   La Joncosa del Montmell Baix Penedès Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (5/18/2013)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
2è Sant Jordi. Trobada colles Veteranes (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Audició de sardanes (4/1/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella de Montsant Priorat La Principal de Tarragona
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
50è Aplec de Sabadell (7/7/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (3/18/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (9/10/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (8/15/2011)   Manlleu Osona Sabadell
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
Tradicions en dansa (6/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (2/26/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (1/16/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
11 de setembre (9/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (6/24/2010)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Festa Major (5/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
1335è Ballada (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (1/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Cicle de ballades d'estiu (8/21/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
25è aniversari de la Llar d'avis de Valldoreix (5/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (4/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (1/31/2009)   Illa de Tet Rosselló Germanor (Perpinyà)
Mes de la gent gran (10/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/19/2008)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
Fira d'artesans (9/20/2008)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Diada de Catalunya (9/11/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/9/2008)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/1/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Aplec de Nit (6/14/2008)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Ballada (5/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
40è Concert de Sant Esteve (12/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Aplec de Sant Iscle (11/18/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/27/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Inauguració de la plaça de la Sardana (9/23/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/2/2007)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Ballada (5/26/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Concert (3/31/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Ballada (10/8/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (9/23/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
40è Aplec Baix Camp (9/17/2006)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Doble (7/29/2006)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Conjunt
Ballada (7/1/2006)   Roses Alt Empordà Rossinyolets
Concert de cobla i cant (5/2/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Ballada (4/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/26/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
12è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Bellpuig
8è Aplec del Siurebre (9/4/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Ciutat de Reus
Festa Major Gràcia (8/19/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec de Moià (8/7/2005)   Moià Bages Lluïsos Cobla
Ballada (8/5/2005)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (4/24/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Exhibició (4/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
8è Mostra de diversitat cultural (3/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Trobada de grups sardanistes (10/31/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Doble audició (7/24/2004)   Caldes de Malavella La Selva Premià
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Conjunt
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Doble ballada (7/2/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada commemorativa cinquentenari 1er aplec (6/6/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
1è Aplec del Foix (4/4/2004)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec internacional Manchester (8/3/2003)   Manchester Regne Unit Conjunt
Diada del soci (6/22/2003)   Caldes de Malavella La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà La Bisbal Jove
Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/16/2002)   Ordino Andorra Principal de Berga
46è Aplec de la Garriga (9/10/2002)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (8/4/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
34è Aplec de Cornellà (6/9/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada- Festa Major (6/1/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
20è Aniversari del programa Ripollet Sardanista a la Ràdio (5/25/2002)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Doble audició (5/19/2002)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell Tàrrega (1era època)
Ballada (4/27/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (4/23/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
28è Aplec de Calonge (3/31/2002)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
319è Doble ballada (1/13/2002)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (11/11/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
13è Aplec de Matadepera (7/21/2001)   Matadepera Vallès Occidental Popular (Barcelona)
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
6è Aplec de Cornet (6/3/2001)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
10è Febrer Musical (2/18/2001)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Sardanes a Sant Gervasi (9/10/2000)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Ballada a Sydney (9/10/2000)   Sidney Australia Desconeguda
Festa major Sants (8/20/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Jovenívola d'Agramunt
51è Aplec de Granollers (7/8/2000)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada Sabadell (6/14/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Castanyada Mollet (11/1/1999)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola 2
Audició Ripollet (10/10/1999)   Ripollet Vallès Occidental Premianenca
Diada del soci (10/3/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Costa Daurada
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Selvatana
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Ballada Terrassa (5/22/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (12/13/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada - Mollet (11/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola 2
34è Aplec de Sant Celoni (7/19/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Ballada de sardanes (3/1/1998)   Barcelona Barcelonès Contemporània
13è Nit de la sardana (8/14/1997)   Sitges Garraf Desconeguda
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Jove Dansaires Vilanovins
Audició a Sabadell (12/29/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.