Activitats on s'ha tocat l'obra La platja dels bots
Activitat Població Comarca Cobla
49è Aplec de Premià de Mar (8/27/2022)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/14/2022)   Blanes La Selva Rossinyolets
Festa Major (8/9/2022)   Vila-rodona Alt Camp Reus Jove
Ballada (8/6/2022)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (7/31/2022)   Blanes La Selva Premià
38è Aplec de Riba-roja d'Ebre (7/30/2022)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
20è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2022)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/27/2022)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (7/23/2022)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2022)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
4è Aplec de l'Estany (7/17/2022)   L'Estany Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/10/2022)   Centelles Osona Premià
72è Aplec de Granollers (7/9/2022)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/8/2022)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Festival Undàrius (7/3/2022)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (6/30/2022)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
19è Aplec a Andorra la Vella (6/25/2022)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/21/2022)   Valls Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/19/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (6/17/2022)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
42è Aplec de Palau Solità i Plegamans (6/12/2022)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
20è Aplec d'Altafulla (6/12/2022)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/12/2022)   Badalona Barcelonès Premià
20è Aplec d'Altafulla (6/12/2022)   Altafulla Tarragonès Cossetània
78è Aplec de la Rosa (6/6/2022)   Tona Osona Ciutat de Girona
13è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/28/2022)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
38è Aplec de Tàrrega (5/15/2022)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
75è Concurs a Figueres (5/8/2022)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
17è Aplec de Balaguer (5/8/2022)   Balaguer Noguera Tàrrega (2ona època)
Ballada (5/7/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
29è Aplec de Maspujols (5/1/2022)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/29/2022)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Ballada (4/27/2022)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
41è Aplec de Pasqua a Montornès del Vallès (4/18/2022)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (4/18/2022)   Olost Osona La Principal d'Olot
Ballada (4/17/2022)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Costa Brava
8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
48è Aplec del Masnou (3/27/2022)   El Masnou Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (3/27/2022)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (3/13/2022)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
21è Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (2/27/2022)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (2/20/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/16/2022)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (1/1/2022)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/19/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/4/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
GrescaTorellodenca (11/28/2021)   Torelló Osona Cani-go!
18è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (11/1/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (10/31/2021)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/17/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concert (9/2/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (8/27/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Concert i ballada (8/20/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/12/2021)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Ballada (8/7/2021)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec d'Amposta (6/19/2021)   Amposta Montsià Ciutat d'Amposta
Concert (5/29/2021)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
36è Concert d'Aplec (5/16/2021)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Girona Gironès Foment del Montgrí
Concert (4/11/2021)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Concert (3/13/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Concert-Aplec d'hivern (2/7/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Concert (1/24/2021)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Concert (8/12/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert-audició (8/9/2020)   Calella Maresme Berga Jove
Concert (7/29/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/1/2020)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (1/12/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (12/8/2019)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (11/23/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (10/20/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de les Roses
Ballada (9/11/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (9/10/2019)   Alcover Alt Camp Cossetània
Ballada (9/8/2019)   Tona Osona Berga Jove
Ballada (8/28/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
3è Concurs de Colles Sardanistes (8/25/2019)   Alió Alt Camp Cossetània
Ballada (8/19/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/16/2019)   Guimerà Urgell Vents de Riella
Ballada (8/15/2019)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/11/2019)   Brunyola La Selva La Principal d'Olot
43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
30è Aplec a Bell-lloc (8/10/2019)   Bell-lloc Baix Empordà Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/4/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (8/2/2019)   Palafrugell Baix Empordà Les Casenoves
Ballada (7/28/2019)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/21/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/13/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (6/22/2019)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (6/9/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
8è Concurs de Colles Sardanistes (6/9/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
31è Aplec a Vandellòs (6/1/2019)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/19/2019)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (4/23/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/21/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (4/21/2019)   Vandellòs Baix Camp Cossetània
31è Aplec a La Nou de Gaià (4/7/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/3/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (2/24/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
23è Ballada Fira de Nadal (12/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
26è Concurs Copa del Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (12/8/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (12/2/2018)   Riudoms Baix Camp Formació específica per l'activitat
Ballada (11/18/2018)   Gavà Baix Llobregat Rambles
23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Premià
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/6/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
8è Ballada de sardanes carmelenques (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (6/28/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada a la Sagrada Família (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/22/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada al Pla de La Catedral (4/2/2018)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec del pa (4/17/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (1/8/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (12/18/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (11/6/2016)   Badalona Barcelonès Rambles
Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/2/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (9/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/4/2016)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Ballades d'estiu (7/31/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Ballada (7/21/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festes de Can Vallhonrat (7/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Festival d'Estiu de Cobles i Compositors (7/13/2016)   Tiana Maresme Reus Jove
Ballada (7/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
13è Aplec de Cubelles (6/25/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
2è Diada Catalana (5/29/2016)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (1/17/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa del Beat (11/21/2015)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Mitja ballada (11/21/2015)   Avià Berguedà Berga Jove
Ballada (11/15/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Doble (10/12/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
41è Aplec de Malgrat (10/4/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/27/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
89è Sardanes estiu 2015 (8/22/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/10/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Ballada (5/24/2015)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
38è Aplec de Castellar (3/1/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/4/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (1/1/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada de Nadal (12/25/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (11/23/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (5/25/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Temps de Flors (5/17/2014)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (5/10/2014)   Ripoll Ripollès Maravella
Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (10/20/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festival de la Sardana (8/8/2013)   Banyuls Rosselló Maravella
Ballada (6/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/16/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes al Mur de Begues (1/1/2012)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
65è Aniversari Dansaires del Penedès (10/15/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada Nacional de Catalunya (9/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Cicle de ballades d'estiu (7/22/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/24/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/11/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Fires i Festes de Sant Narcís (11/7/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
11 de setembre (9/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Ballada (8/20/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Estiu 2010 (7/30/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada de Sant Esteve (12/26/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
2è Festa de tardor (11/22/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.