Activitats on s'ha tocat l'obra Sentmenat Sardanista
Activitat Població Comarca Cobla
33è Aplec d'Encamp (9/4/2022)   Encamp Andorra Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Sils (9/4/2022)   Sils La Selva La Bisbal Jove
44è Aplec de Martorelles (9/3/2022)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (8/3/2022)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Girona
Nits de la Sardana (7/30/2022)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/16/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/15/2022)   Navàs Bages Ciutat de Girona
Ballada (6/26/2022)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/30/2022)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
47è Aplec de Roses (4/18/2022)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Montgrins
13è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/10/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme La Flama de Farners
Ballada (3/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Aplec dels Perdons (3/13/2022)   Lloret de Mar La Selva La Principal d'Olot
Ballada (2/28/2022)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Ballada (1/23/2022)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (12/6/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/21/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (11/14/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (10/9/2021)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (10/9/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Ballada-Diada Tardoral (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Principal d'Olot
Ballada (9/26/2021)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (9/10/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (9/3/2021)   Sils La Selva Tres Vents
48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ballada (8/28/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (8/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (8/7/2021)   Ribes de Freser Ripollès La Principal d'Olot
Concert (8/1/2021)   El Morell Tarragonès Mediterrània
30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
67è Aplec format concert (6/20/2021)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/9/2021)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Concert de Sant Jordi (4/17/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Concert (3/21/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (10/10/2020)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (9/30/2020)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Concert (9/12/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Concert-audició (9/11/2020)   Torelló Osona La Principal d'Olot
Concert-audició (9/10/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Sardanes aplegades (9/5/2020)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Concert (8/23/2020)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
48è Aplec a Artés (7/4/2020)   Artés Bages Mediterrània
Ballada (2/9/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (12/15/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada-Gresca Torellonenca (11/24/2019)   Torelló Osona Mediterrània
Aplec de la Castanyada (11/1/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec a Súria (10/13/2019)   Súria Bages Súria
Ballada (10/12/2019)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
21è Aplec a Montcada i Reixac (10/5/2019)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
44è Aplec de Tardor a Tona (9/15/2019)   Tona Osona Mediterrània
Ballada (9/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (9/7/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
24è Aplec del Romesco (7/20/2019)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
62è Concurs de Colles Sardanistes (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sardanes a la fresca (7/16/2019)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
8è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/12/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
25è Ballada-Diada del Soci (7/6/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/1/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/23/2019)   Berga Berguedà Berga Jove
18è Festa-Aplec de la sardana de les Valls d'Andorra (6/22/2019)   Andorra Andorra Mediterrània
Ballada (6/15/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (4/20/2019)   Sils La Selva La Flama de Farners
38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/24/2019)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada-diada del soci (2/24/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (2/17/2019)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (12/2/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
11è Ballada Festa de Tardor (11/18/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballades estiu (8/11/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
21è Aplec del Romesco (7/15/2017)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Ballada (7/9/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Ballada (7/2/2017)   Calella Maresme Mediterrània
Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
90è Sardanes a la fresca (9/24/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Marinada
Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (2/7/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/25/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festes de Sant Magí (8/19/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/7/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (7/29/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
27è Aplec de Vandellòs (6/6/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (5/23/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/15/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/19/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/6/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
66è Aniversari Sabadell Sardanista (3/17/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Festra Major (9/10/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec del Romesco (7/21/2012)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
Concert de Primavera (3/11/2012)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sant Cristòfol (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
85è Cicle d'estiu (6/11/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/20/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert de Nadal (12/19/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
5è Concert per a cobla (12/12/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ballada (6/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Ballada (11/15/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/1/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (1/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
21è Aplec del Roser (10/5/2008)   Martorell Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (9/21/2008)   Constantí Tarragonès Sabadell
Ballada (8/20/2008)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Ballada (8/3/2008)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/5/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (5/4/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (4/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sardanes (3/9/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (1/27/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
4è Concert de Santa Cecília (11/24/2007)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
36è Concert de Sardanes i música per a cobla (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festa Major (9/8/2007)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
45è Aplec de Sabadell (7/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (7/1/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Concert d'Any Nou (1/1/2007)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Concert de nadal (12/30/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
411è Doble ballada (12/10/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
5è Trobada sardanista (11/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (10/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/9/2006)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
4è Aplec de la Garrotxa (7/22/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (6/18/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
12è Aplec de la Catedral (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Martorell (10/2/2005)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Revetlla de Sant Joan (6/23/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Doble ballada d'hivern (2/27/2005)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
383è Doble (2/13/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
50è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Hilari (8/22/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (7/10/2004)   Escaldes-Engordany Andorra La Principal d'Agramunt
Audició Girocentre (7/7/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
32è Aplec de Llançà (6/27/2004)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Trobada de puntaires (5/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Audició (7/1/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Aplec de Mollerussa (5/31/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
67è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec Nadalenc - Barcelona (12/22/2002)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aplec Internacional (8/4/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Festa a Roda de Ter (5/1/2002)   Roda de Ter Osona Lluïsos Cobla
28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
6è Aplec de Barcelona - Catedral (6/10/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
42è Aplec de Canyamars (9/12/1999)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
31è Aplec de Palamós (7/25/1999)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
37è Aplec d'Olot (7/11/1999)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Concert de sardanes (10/29/1998)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
1è Aplec Nadalenc (12/21/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
18è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (8/24/1997)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.