Activitats on s'ha tocat l'obra Baix Camp 86
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/16/2023)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada - Castanyada (10/31/2023)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
57è Aplec Baix Camp (9/17/2023)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2023)   Terrassa Vallès Occidental Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2023)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
39è Nit de la Sardana de Sitges (8/13/2023)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/4/2023)   Tordera Maresme Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (7/23/2023)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada - 7 de 7 (7/13/2023)   Banyoles Pla de l'Estany Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (7/2/2023)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/15/2023)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
85è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (5/7/2023)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/22/2023)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/22/2023)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
40è Aplec Sardanista d'Arenys de Mar (4/2/2023)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/2/2023)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (3/26/2023)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Sol de Banyuls
48è Aplec de Cerdanyola (3/12/2023)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Celrà (3/12/2023)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Ballada (3/5/2023)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (2/5/2023)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (12/11/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2022)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa Major (11/26/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/5/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (10/1/2022)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Festa Major (9/25/2022)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major (9/21/2022)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/17/2022)   El Masnou Maresme Premià
Festa Major de Bellvitge (9/10/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fires i Festes (9/9/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/8/2022)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/28/2022)   Agramunt Urgell Onze de Setembre
Festa Major (8/10/2022)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/9/2022)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (7/3/2022)   Blanes La Selva La Principal de Banyoles (1a etapa)
Ballada (7/3/2022)   Malgrat de Mar Maresme Premià
Ballada (6/11/2022)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (6/11/2022)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
17è Aplec de Balaguer (5/8/2022)   Balaguer Noguera Onze de Setembre
41è Aplec de Santa Reparada (4/18/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada - Diada de Rams (4/10/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
45è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/13/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (1/22/2022)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (1/9/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
47è Ballada-Fira Avícola Raça Prat (12/19/2021)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
17è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/30/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Festa d'embarrats (10/17/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (9/14/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Concert (7/28/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (7/7/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
Concert (5/9/2021)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
Ballada-Diada del soci (2/16/2020)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (1/12/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada-Diada del soci (11/24/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
18è Trobada Sardanista (11/24/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/17/2019)   Mataró Maresme Premià
20è Ballada-Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (11/10/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (10/6/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (9/22/2019)   Vallgorguina Vallès Oriental Premià
Ballada-Cinquantenari de l'Agrupació Sardanista de Cornellà (9/14/2019)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/6/2019)   Sils La Selva Tres Vents
Ballada (8/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/28/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
580è Ballada (8/26/2019)   Tordera Maresme Baix Empordà
56è Concurs (7/21/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
Ballada (7/20/2019)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/19/2019)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (7/12/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/8/2019)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/2/2019)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
33è Aplec a Esparreguera (5/25/2019)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
17è Trobada Sardanista al Parc Torreblanca (11/25/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/18/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (9/1/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Ballada (8/1/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Festa Major (6/30/2017)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Calella Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (5/20/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada (1/8/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès Baix Empordà
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
90è Sardanes a la fresca (8/27/2016)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Ballada (7/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
20è Nit de Festa Major (8/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (3/29/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/12/2014)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
88è Sardanes estiu 2014 (7/5/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (3/24/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
22è Febrer Musical (2/24/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Concert de Nadal (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/18/2012)   Artés Bages Marinada
Ballada (7/19/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa major de la Florida (7/7/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Festa Major (6/24/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Estiu 2010 (8/13/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (4/18/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Ballada (11/22/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
83è Ballada (9/19/2009)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Ballada (8/2/2009)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/13/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Cloenda Curset (5/23/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/22/2009)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Diada de Catalunya (9/11/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Festa Major (6/25/2008)   Reus Baix Camp Reus
Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Ballada (12/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Manresa
393è Doble ballada (12/11/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Ballada (10/30/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Fires i festes (10/30/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
43è Aplec d'Olot (7/10/2005)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva La Flama de Farners
Dia Universal de la Sardana (6/19/2005)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
33è Aplec de Súria (10/10/2004)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
Ballada (8/3/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
4è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/30/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
43è Concurs de colles sardanistes (6/27/2004)   Reus Baix Camp Reus
Boble ballada (6/24/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Diada del soci (6/6/2004)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Ballada (5/23/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
42è Concurs de colles (5/2/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Sant Jordi al Castell (4/25/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Aplec de la Mare de Déu de l'Alegria (4/12/2004)   Tiana Maresme Premià
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Festa Major (7/6/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada de la sardana (6/22/2003)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Inauguració Plaça de la Sardana (5/3/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (4/23/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada a Granollers (1/20/2001)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Ballada a Terrassa (11/25/2000)   Terrassa Vallès Occidental Premianenca
17è Diada sardanista de Terrassa (9/17/2000)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
27è Aplec de Premià de Mar (4/30/2000)   Premià de Mar Maresme Premianenca
1è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2000)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
Ballada a Terrassa (2/27/2000)   Terrassa Vallès Occidental Premianenca
Ballada a l'Hospitalet (12/8/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
46è Aplec de Ripoll (7/18/1999)   Ripoll Ripollès Pare Manyanet
Audició Sabadell (7/4/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
27è Aplec de Súria (10/11/1998)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Diada del soci (10/4/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Audició Sabadell (4/25/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de Tardor (11/2/1997)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Audició Sabadell (6/1/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
8è Concurs "Jaume Ventura i Tort" (4/13/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Audició a Sabadell (11/10/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Ponent

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.