Activitats on s'ha tocat l'obra Colla Montgrí
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/15/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
35è Concurs de Colles Sardanistes (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Ballada (9/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (9/8/2019)   Tona Osona Berga Jove
Ballada (8/18/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec a Ribes de Freser (8/4/2019)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/18/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/21/2019)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
47è Aplec a Celrà (3/10/2019)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (12/1/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
Concurs (9/1/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/29/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Ballada (7/13/2018)   Anglès La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Súria
Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Ballada (4/13/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/10/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/17/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/10/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festa Major de la Florida (7/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Lo Castell
Trobada de colles sardanistes veteranes (6/23/2012)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Lo Castell
Ballada (1/29/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
67è Revetlla aplec de Badalona (9/17/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
4è Memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Marinada
728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (11/15/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
28è Aplec d'Arenys de Mar (4/5/2009)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/29/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/5/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (7/3/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concurs infantil (5/1/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada (10/7/2007)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
10è Aplec de Siurebre (9/2/2007)   Garcia Ribera d'Ebre La Principal Rapitenca
40è Aplec de Ripollet (9/2/2007)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
23è Sarau Artesenc (12/8/2006)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (11/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
19è Aplec del Roser - Martorell (10/1/2006)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
11 de setembre (9/11/2006)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Ballada (8/20/2006)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Ballada (8/5/2006)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/8/2006)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/25/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
25è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
ballada (5/28/2006)   Piera Baix Llobregat Sabadell
ballada (5/27/2006)   Ripoll Ripollès Sabadell
64è Aplec de Mollet (5/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/22/2006)   Mataró Maresme Sabadell
17è Aplec de Roda de Barà (4/17/2006)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
Ballada (3/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Diada del soci (12/18/2005)   Sils La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
30è Aniversari Ripollet Sardanista (11/13/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Sant Joan (6/24/2005)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Festa major (6/19/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Foment de la Sardana (Torroella)
24è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2005)   Arenys de Mar Maresme Conjunt
Ballada (12/12/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada (7/7/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
40è Aplec de Sils (4/18/2004)   Sils La Selva Marinada
15è Petit aplec de Bordils (3/7/2004)   Bordils Gironès Baix Empordà
Ballada (11/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
Festa Major de Sant Ciprià i Sant Corneli (9/16/2003)   Ordino Andorra Principal de Berga
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (6/29/2003)   Ripoll Ripollès Rossinyolets
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Ressò dels Dansaires de Penedès
36è Aplec de Lloret (5/4/2003)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Ballada (12/1/2002)   Almoster Baix Camp Reus Jove
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Tres Turons
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell Tres Turons
12è Aplec de Castelló d'Empúries (9/1/2002)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Reus Jove
Ballada (8/11/2002)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Ballada (7/29/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/28/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/24/2002)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
40è Aplec d'Olot (7/14/2002)   Olot Garrotxa Marinada
Doble ballada (7/14/2002)   Pratdip Baix Camp Reus Jove
30è Aplec d'Artés (7/6/2002)   Artés Bages Marinada
38è Aplec de Torroella de Montgrí (7/6/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Conjunt
29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
28è Revetlla sardanista (6/23/2002)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Dia Universal de la Sardana (6/16/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
27è Aplec de l'Escala (6/2/2002)   L'Escala Alt Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Aplec de Móra d'Ebre (5/26/2002)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Aplec de Torelló (5/19/2002)   Torelló Osona Reus Jove
Aplec d'Ascó (5/5/2002)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
10è Aplec d'Amer (5/1/2002)   Amer La Selva Reus Jove
Aplec de Benissanet (4/14/2002)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
14è Aplec de la Nou de Gaià (4/7/2002)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
20è Aplec de Manresa (3/17/2002)   Manresa Bages Reus Jove
Ballada doble (11/18/2001)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec del Masnou (3/25/2001)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes i ball a Bescanó (2/4/2001)   Bescanó Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (11/5/2000)   Barcelona Barcelonès Marinada
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Marinada
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
5è Aplec a Cornet (6/4/2000)   Sallent Bages Súria
Preludi de l'aplec de Calella (6/3/2000)   Calella Maresme Marinada
2è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2000)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
26è Aplec de Cerdanyola (3/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de Sant Esteve (12/26/1999)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
16è Sarau Artesenc (12/5/1999)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a Terrassa (11/27/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
3è Aplec de Barcelona (Barceloneta) (9/25/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
34è Aplec de Torroella de Montgrí (7/3/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
37è Aplec de Sabadell (6/27/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble audició (2/7/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aplec a l'Ermita de Sant Nicolau (12/6/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
56è Aplec de Mollet (5/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de la Llagosta (4/19/1998)   La Llagosta Vallès Oriental Conjunt
12è Aplec de Gavà (10/12/1997)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Reus
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
25 anys anella (4/6/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Marinada
25è Aniversari Anella (4/6/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Marinada
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Navarcles (2/9/1997)   Navarcles Bages Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.