Activitats on s'ha tocat l'obra La roca del cargol
Activitat Població Comarca Cobla
20è Aplec de la Garrotxa (7/27/2024)   La Vall de Bianya Garrotxa Mediterrània
Ballada - Aplec de Malanyanes (5/12/2024)   La Roca del Vallès Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/24/2024)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Ballada (2/4/2024)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
19è Aplec d'Òdena (1/28/2024)   Òdena Anoia Conjunt
Doble ballada de Sant Vicenç (1/21/2024)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/14/2024)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/5/2023)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada - Festa de les Mallorquines (9/24/2023)   Sils La Selva La Principal d'Olot
50è Aplec de Peralada (8/27/2023)   Peralada Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (8/19/2023)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/15/2023)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de la Vall d'Hostoles (8/13/2023)   Les Planes d'Hostoles Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada - Festa Major (7/19/2023)   Palafrugell Baix Empordà La Principal d'Olot
70è Aplec de Ripoll (7/16/2023)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
60è Aplec d'Olot (7/9/2023)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada - Aplec de Primavera i Festa dels Xatos (5/29/2023)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2023)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Conjunt
76è Concurs de colles sardanistes de Figueres (5/7/2023)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (5/6/2023)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2023)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental La Principal d'Olot
Ballada (4/22/2023)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/11/2023)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/20/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Ballada (10/2/2021)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert (12/10/2020)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert (12/8/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (11/27/2020)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Concert-audició (9/6/2020)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Concert-audició (8/26/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert-audició (8/16/2020)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (7/24/2020)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Concert-audició (7/16/2020)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
48è Aplec a Celrà (3/8/2020)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Trobada Sardanista de tardor (12/1/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
15è Nit dels Músics de Cobla (9/27/2019)   L'Escala Alt Empordà Formació específica per l'activitat
23è Aplec a Almacelles (6/1/2019)   Almacelles Segrià Punt Cat
Ballada-Diada del Soci (2/3/2019)   Tona Osona Montgrins
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Ballada (5/13/2017)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (12/18/2016)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
10è Aplec Comarcal Osona (7/3/2016)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/8/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Manresa (4/12/2014)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Concurs (4/25/2010)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Bellpuig
Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/19/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/13/2006)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/6/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (7/31/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Sardanes a la fresca. Josep Vicens i Juli "Xaxu" (7/7/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (2/22/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de Constantí (9/28/2003)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Lleida (9/21/2003)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
47è Aplec de la Garriga (9/10/2003)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/29/2003)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/11/2003)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (6/29/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2003)   Bolvir Cerdanya Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Campdevànol (5/24/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (8/11/2002)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2002)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/12/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
Ballada (8/25/2001)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
52è Aplec de Granollers (7/14/2001)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
4è Aplec de Mataró (7/1/2001)   Mataró Maresme Sa Palomera
27è Aplec de Calonge (4/22/2001)   Calonge Baix Empordà Cadaqués
2è Festa del soci (2/4/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos Cobla
6è Diada d'havaneres i cobla (5/6/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
35è Aplec de Bellvitge (4/24/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
Ballada a Sabadell (2/27/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
1030è Sardanes a la Catedral (3/20/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/4/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
1010è Ballada a la Catedral (5/30/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
8è Aplec de Salou (11/9/1997)   Salou Tarragonès Mediterrània
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
11è Aplec a la vora de la mar (7/19/1997)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Rambles
9è Aplec de l'Eixample (6/21/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
3è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/14/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanes al parc de l'Escorxador (4/20/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
21è Aplec de Sant Cugat (9/29/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
4è Aplec de Sant Andreu de la Barca (5/1/1996)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Conjunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.