Activitats on s'ha tocat l'obra Blanes festiu
Activitat Població Comarca Cobla
Balalda - Aplec del Puigsacreu (5/4/2024)   Sant Pau de Segúries Ripollès Cani-go!
1è Ballada - Trobada Sardanista de Gent Gran (4/20/2024)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/17/2024)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/3/2024)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (10/29/2023)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concurs de colles sardanistes - Festa Major de Sant Martirià (10/22/2023)   Banyoles Pla de l'Estany Montgrins
48è Aplec de Sant Cugat del Vallès (9/24/2023)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
50è Aplec de Terrassa (9/17/2023)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
54è Aplec de Palamós (9/3/2023)   Palamós Baix Empordà Vila d'Olesa
Ballada (9/1/2023)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (9/1/2023)   Sils La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada - Festa Major (8/28/2023)   Taradell Osona Genisenca
Ballada (8/27/2023)   Malgrat de Mar Maresme Baix Empordà
Ballada - Festa Major (8/26/2023)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/21/2023)   Camprodon Ripollès Rossinyolets
Ballada (7/16/2023)   Blanes La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/15/2023)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada - Festa d'aniversari del Grup Sardanista Dintre el Bosc (7/8/2023)   Manresa Bages Berga Jove
Ballada (6/30/2023)   Tordera Maresme Berga Jove
Ballada (6/18/2023)   Blanes La Selva Rossinyolets
Ballada - Festa de la gent gran (5/14/2023)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Doble ballada de la Festa Major (5/13/2023)   Ripoll Ripollès Montgrins
33è Trobada Sardanista Comarcal del Ripollès (5/7/2023)   Llanars Ripollès Cani-go!
Ballada (4/22/2023)   Vic Osona Montgrins
Ballada - Festa de Pasqüetes (4/16/2023)   Peralada Alt Empordà Selvatana
50è Aplec de Flaçà (3/19/2023)   Flaçà Gironès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (1/15/2023)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/1/2022)   El Masnou Maresme La Flama de Farners
Fires de Sant Narcís (10/30/2022)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/25/2022)   Blanes La Selva Genisenca
Festa Major (9/24/2022)   Llanars Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (9/24/2022)   Manresa Bages Vila d'Olesa
Festa Major (9/5/2022)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Festa Major (9/5/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/28/2022)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Ballada (8/28/2022)   Malgrat de Mar Maresme Cani-go!
Ballada (8/14/2022)   Blanes La Selva Rossinyolets
Ballada (8/13/2022)   Camprodon Ripollès Rossinyolets
Ballada - Memorial Jaume Pons (8/6/2022)   L'Esquirol Osona Canigó
Ballada (7/30/2022)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (6/18/2022)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Aplec de primavera i Festa del Xatos (6/6/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/28/2022)   Vic Osona Lluïsos Cobla
52è Aplec de Primavera (5/15/2022)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada de Pasqua (4/18/2022)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (3/27/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada del Soci (2/13/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (10/31/2021)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Concert (9/2/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (7/22/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Concert (7/21/2021)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Concert (12/8/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (8/12/2020)   Molló Ripollès Tres Vents
Ballada (3/1/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/1/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/20/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de les Roses
Ballada (10/19/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Vila d'Olesa
52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (10/12/2019)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (10/6/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (9/20/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2019)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
9è Aplec a Alguaire (9/7/2019)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Concert (8/21/2019)   Pontils Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/16/2019)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
577è Ballada (8/9/2019)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/4/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
46è Aplec a Móra d'Ebre (8/3/2019)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/28/2019)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
36è Aplec a La Palma d'Ebre (7/20/2019)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
57è Aplec a Olot (7/14/2019)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/12/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (7/12/2019)   Anglès La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
39è Aplec a Juneda (7/7/2019)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
67è Aplec a Banyoles (7/6/2019)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (7/5/2019)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (6/30/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (6/29/2019)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/27/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2019)   Vilassar de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada homenatge Jaume Raventós (6/23/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (6/16/2019)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Ballada Dia Universal de La Sardana (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada-Festa del Soci (6/16/2019)   Ripoll Ripollès Conjunt
Ballada-Diada del Soci (6/16/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/16/2019)   Blanes La Selva Vila d'Olesa
Ballada (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (6/16/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (6/16/2019)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
58è Concurs de colles sardanistes (6/16/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
624è Ballada (6/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Concurs de Colles Sardanistes (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (6/15/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
14è Aplec a Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
33è Aplec de nit a Mataró (6/15/2019)   Mataró Maresme Conjunt
Ballada (6/15/2019)   Girona Gironès Vila d'Olesa
Ballada (6/15/2019)   Barcelona Barcelonès Contemporània
93è Sardanes a la fresca (6/15/2019)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
44è Aplec a Les Borges del Camp (6/15/2019)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/14/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada-Fira Gran (6/13/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (6/10/2019)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
26è Ballada-Cloenda curset de sardanes (6/8/2019)   Lleida Segrià Contemporània
Ballada (6/6/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
44è Aplec a L'Escala (6/2/2019)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
31è Aplec a Vandellòs (6/1/2019)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/1/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Aplec del Morell (5/26/2019)   El Morell Tarragonès Reus Jove
12è Trobada de Colles Sardanistes d'Equipaments Cívics (5/25/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
7è Aplec a Collblanc (5/19/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ballada (5/19/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (5/18/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
43è Aplec a Piera (5/1/2019)   Piera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (4/22/2019)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec a La Nou de Gaià (4/7/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/17/2019)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
6è Aplec a Olesa (2/3/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada doble (1/28/2018)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/2/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Festa major (7/1/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
11 de setembre (9/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/24/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Ballada (1/29/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
39è Aplec de Terrassa (9/17/2011)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/28/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Sant Jordi (4/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (10/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp Reus
11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (6/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/22/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/29/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
9è Diada del soci (2/3/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/9/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/21/2007)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/30/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Concert de Santa Cecília (11/25/2006)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Ballada (8/26/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Doble ballada (7/29/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
8è Aplec del Siurebre (9/4/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Ciutat de Reus
Ballada (8/17/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/6/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (7/20/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Roser d'Ordino (7/3/2005)   Ordino Andorra Principal de Berga
77è Aplec d'Igualada (6/12/2005)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Castanyada (11/1/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
11 setembre (9/11/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (8/28/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
17è Aplec Internacional (8/7/2004)   Graz Austria Lluïsos Cobla
8è Trobada d'aplecs (1/25/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
363è Doble ballada (1/11/2004)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos Cobla
Ballada (10/19/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
6è Aniversari del Foment Sardanista (9/20/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Audició (9/2/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Festa Major (9/1/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/23/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (7/12/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Campdevànol (5/24/2003)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
Diada de Sant Jordi (4/23/2003)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (4/13/2003)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/8/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
26è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/23/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Festa del soci (2/2/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Ballada (11/9/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
15è Aplec de Tossa (10/12/2002)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
58è Aplec de Badalona (9/15/2002)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/10/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de Ripollet (9/1/2002)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
8è Aplec de Sant Julià de Vilatorta (8/24/2002)   Sant Julià de Vilatorta Osona Conjunt
Ballada (5/18/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Terrassa
Aplec d'Ascó (5/5/2002)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
60è Aplec de Mollet (5/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de la Nou de Gaià (4/7/2002)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Ballada (2/3/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
33è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/28/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (9/30/2001)   Cornellà Baix Llobregat Laietana (Barcelona)
35è Aplec del Baix Camp (9/16/2001)   Reus Baix Camp Costa Daurada
29è Aplec de Peralada (8/26/2001)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
4è Aplec de Mataró (7/1/2001)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
13è Aplec de l'Escorxador (6/16/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (5/13/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme La Principal del Llobregat
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
597è Audició (2/11/2001)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
ballada (2/4/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
23è Diada sardanista (11/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Sant Cugat (9/26/1999)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Costa Daurada
Audició Matadepera (9/8/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (7/11/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Costa Daurada
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
Audició a Sabadell (12/7/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
40è Aplec de Canyamars (9/14/1997)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
10è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/1997)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.