Activitats on s'ha tocat l'obra L'aplec jove
Activitat Població Comarca Cobla
Concert-Diada del Soci (5/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
47è Concert d'aplec (12/6/2020)   Premià de Mar Maresme Marinada
Concert (9/26/2020)   Vic Osona Ciutat de Terrassa
Concert (9/18/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
21è Aplec a Montcada i Reixac (10/5/2019)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
21è Aplec a Rubí (9/28/2019)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/8/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Ballada (9/8/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
9è Aplec a Alguaire (9/7/2019)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Ballada (9/7/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
Ballada (7/17/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (7/12/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (6/29/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
7è Trobada d'Escoles de Cobla (5/25/2019)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Ballada (5/18/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (4/22/2019)   L'Arboç Baix Penedès Cossetània
Ballada (1/13/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/7/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (5/28/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
89è Sardanes estiu 2015 (6/13/2015)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos Cobla
Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Nits d'estiu (7/17/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/28/2014)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (12/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/30/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Festa Major de Bellvitge (9/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Lo Castell
9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Trobada CASCB (11/13/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (9/4/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Cicle de ballades d'estiu (7/15/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
4è Memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (5/7/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sant Jordi (4/23/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Aniversari Entitat (3/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (8/27/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Estiu 2010 (8/13/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/23/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Ballada (1/17/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Cicle de ballades d'estiu (7/31/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (3/22/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/22/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Hipercor (8/20/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/23/2008)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
4è Aplec d'Òdena (9/15/2007)   Òdena Anoia Conjunt
Festa major (8/24/2007)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/30/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
10è Trobada d'aplecs (11/27/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (11/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec del Siurebre (9/4/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Ciutat de Reus
36è Aplec de les Roquetes (10/17/2004)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Diada del soci (6/6/2004)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
31è Aplec de Peralada (8/31/2003)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
30è Aplec de Montblanc (6/29/2003)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
9è Aplec de Barcelona - Catedral (6/14/2003)   Barcelona Barcelonès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Ressò dels Dansaires de Penedès
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Marinada
Ballada (4/26/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Diada de Sant Jordi (4/23/2003)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
26è Aplec de Breda (4/13/2003)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
4è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2003)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Doble ballada (2/16/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Diada del soci (12/8/2002)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Diada de Meritxell (9/8/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
Ballada (8/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
49è Aplec de Ripoll (7/21/2002)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Concurs (7/20/2002)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/19/2002)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
53è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2002)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/2/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Juvenil de Bellpuig
12è Aplec de Bellpuig (9/10/2000)   Bellpuig Urgell Ponent
586è Ballada a Salt (7/7/2000)   Salt Gironès Sa Palomera
38è Aplec de Sabadell (6/25/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1050è Ballada a la Catedral (10/16/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
14è Aplec de Gavà (10/12/1999)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Sant Cugat (9/26/1999)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Audició Matadepera (8/25/1999)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Torroella de Montgrí (7/3/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
560è Revetlla a Salt (6/23/1999)   Salt Gironès La Bisbal Jove
37è Aplec de la Bisbal (6/13/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
25è Aplec de Calonge (5/29/1999)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
18è Aplec d'Areny de Mar (4/4/1999)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada de Sardanes a sant Andreu (3/21/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
17è Aplec de Manresa (3/21/1999)   Manresa Bages La Bisbal Jove
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil Ciutat de Solsona
Sardanes a sant Gervasi (9/13/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
42è Aplec de La Garriga (9/10/1998)   La Garriga Vallès Oriental Juvenil Ciutat de Solsona
1002è Ballada a la Catedral (3/21/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
29è Aplec de les Roquetes. (10/26/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
3è Aplec de Lleida (6/14/1997)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Marina
Audició a Sabadell (7/21/1996)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
9è Aplec de Matadepera (7/20/1996)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sardanes de Festa Major (6/23/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
28è Aplec de Cornellà (6/9/1996)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Audició a Sabadell (4/28/1996)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.