Activitats on s'ha tocat l'obra Saltirona
Activitat Població Comarca Cobla
Concert-audició (9/19/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (8/2/2020)   Canet de Mar Maresme Palafolls
Concert-audició (7/12/2020)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Ballada (2/16/2020)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (2/16/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
799è Ballada (2/2/2020)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/27/2019)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental La Nova Vallès
579è Ballada (8/25/2019)   Tordera Maresme Palafolls
Ballada (8/16/2019)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (8/9/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (7/13/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Ballada (5/2/2019)   Figueres Alt Empordà Osona
Ballada-diada del soci (2/24/2019)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
118è Ballada a l'Aplec de Sant Grau a Cogolls (10/14/2018)   Les Planes d'Hostoles Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (9/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Lo Castell
Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (1/28/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Palafolls
34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme La Flama de Farners
Ballada (2/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Festa major (9/15/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Festa major del Carmel (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Festes de Sant Lluís (6/14/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Fira d'artesans (9/20/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Festa Major de Gràcia (8/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (4/27/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/30/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/16/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Osona
23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Lo Castell
Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Festa Major Balàfia (8/26/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
36è Aniversari D'amics de la sardana (2/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Lloret (7/3/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobla del Col·legi de Santa Maria
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (4/24/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
Sant Jordi (4/23/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Ballada (3/7/2010)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
458è Festa de Sant Esteve (12/26/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (11/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (11/23/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Doble ballada (11/23/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Fires (11/4/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada (9/11/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
12è Aplec de Cappont (6/10/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
150è aniversari Joaquima de Vedruna (5/6/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aniversari (4/28/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Caramelles (3/27/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Municipal Ciutat de Lleida
Festa Major Can Feu (7/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec del Prat de Llobregat (6/20/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (12/8/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell Ponent
Ballada (9/8/2002)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sardanes a Sant Gervasi (5/26/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (1a etapa)
ballada (12/8/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/7/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Sortida del primer sol (1/1/2001)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (12/17/2000)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
Ballada a Sabadell (1/2/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Diada sardanista (11/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola 2
569è Audició de sardanes a salt (10/17/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
Diada del soci (10/3/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Sardanes a la Mola (9/26/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
43è Aplec de la Garriga (9/10/1999)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de Santpedor
18è Aplec de Berga (9/5/1999)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Audició Sabadell (9/3/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Matadepera (7/14/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
37è Aplec d'Olot (7/11/1999)   Olot Garrotxa Nova Olot
Audició Sabadell (7/4/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Sabadell (5/22/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Castanyada - Mollet (11/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola 2
19è Aplec Jubilats (6/14/1998)   Sabadell Vallès Occidental Rambles

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.