Activitats on s'ha tocat l'obra Amics de Mataró
Activitat Població Comarca Cobla
24è Aplec Nadalenc (12/19/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/3/2021)   Calella Maresme La Flama de Farners
37è Concurs de Colles Sardanistes (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme La Bisbal Jove
23è Aplec de Rubí (9/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/23/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Concert (8/27/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
14è Aplec d'Osona (7/4/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
67è Concert d'Aplec (7/2/2021)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
51è Aplec de Primavera format concert (5/16/2021)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Concert (5/14/2021)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
81è Concert-Aplec del Mercat del Ram (3/28/2021)   Vic Osona Montgrins
21è Concert d'aplec (3/20/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Concert-Diada del Soci (10/11/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/26/2020)   Mataró Maresme Maricel
Ballada (8/6/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Ballada (7/23/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Concert-audició (7/16/2020)   Calella Maresme Montgrins
Ballada-Diada del Soci (3/1/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (2/2/2020)   Montesquiu Ripollès Sol de Banyuls
Ballada (8/16/2019)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/4/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (3/17/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (11/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Súria
30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/15/2018)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (6/30/2017)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Ballada (8/25/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (7/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (2/7/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Concert de Cap d'Any (1/1/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Aplec de Granollers (7/13/2013)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Bellpuig
59è Aplec de Ripoll (7/15/2012)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Ballada (1/8/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Diad Nacional de Catalunya (9/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/5/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (7/15/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/7/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Ballada (8/9/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/21/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/18/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (12/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
37è Festival sardanista i diada dels compositors locals (10/26/2008)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/7/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/23/2008)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/2/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/29/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Ballada (6/14/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (4/20/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/9/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
20è Aplec de Montgat (9/23/2007)   Montgat Maresme Marinada
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Primavera Catalana (6/3/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
2è Aplec de Monistrol de Montserrat (4/22/2007)   Monistrol de Montserrat Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
23è Sarau Artesenc (12/8/2006)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/5/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Primavera Catalana (6/4/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
14è Aplec Capital del Cava (4/30/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/12/2006)   Trullars Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
32è Aplec de Cerdanyola (3/12/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Formació específica per l'activitat
24è Aplec de Berga (9/4/2005)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
27è Aplec de Martorelles (9/3/2005)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/16/2005)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Festa Major (6/24/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Dia mundial de la sardana (6/18/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Doble ballada (4/17/2005)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
32è Aplec de Peralada (8/29/2004)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Aplec de la Vilella Alta (8/14/2004)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
10è Aplec de Torredembarra (7/24/2004)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/23/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (7/17/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Aplec de Primavera (5/30/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
68è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (3/6/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Revetlla del sardanista (2/7/2004)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Ballada (12/14/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
14è Aplec de Salou (11/9/2003)   Salou Tarragonès Conjunt
Concert de Tardor (11/2/2003)   Palamós Baix Empordà AMOGA
29è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
18è Aplec de Gava (10/12/2003)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festes Associació de Veïns del Centre (10/4/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
16è Aplec de Montgat (9/28/2003)   Montgat Maresme Marinada
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 Setembre (9/11/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva AMOGA
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
54è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2003)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
Festa Major Can feu (4/27/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
4è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2003)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Diada del soci (2/16/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major (8/30/2002)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
45è Festival de la Sardana (7/27/2002)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Festa Major (6/28/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
40è Aplec de la Bisbal (6/9/2002)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Aplec de Móra d'Ebre (5/26/2002)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
Ballada (5/18/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Terrassa
Ballada. Festa de l'arbre (3/3/2002)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (2/24/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de tardor (11/25/2001)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Preludi de l'aplec de Calella (6/3/2000)   Calella Maresme Marinada
Ballada a Sabadell (2/27/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
16è Sarau Artesenc (12/5/1999)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Audició Matadepera (8/4/1999)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
11è Aplec de l'Escorxador (6/19/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada Terrassa (5/15/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Proclamació Manlleu Ciutat Pubilla (4/24/1999)   Manlleu Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
6è Aplec de La Llagosta (4/18/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
2è Aplec de Barcelona-Barceloneta (9/26/1998)   Barcelona Barcelonès Baix Empordà
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Mataró (7/5/1998)   Mataró Maresme Costa Daurada
9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
34è Aplec de Sils (4/19/1998)   Sils La Selva La Flama de Farners
Presentació Cobla-Orquesta Marimba (3/28/1998)   Girona Gironès Marimba ( 2a etapa)
Gran Festa Sardanista (1/18/1998)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Audició a Sabadell (12/7/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Homenatge al mestre Olivella (12/15/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.