Activitats on s'han tocat obres de Paulí i Safont, Jordi
Títol Activitat Població Comarca Cobla
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/1/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tour de Mir   Ballada (7/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tour de Mir   Ballada (7/9/2022)   Calafell Baix Penedès Mediterrània
Els saltimbanquis   Ballada (7/2/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
A les 10 al llit   Ballada (6/25/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Font de la Sardana   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Viatge a la Toscana   70è Aplec de Tolosa de Llenguadoc (6/19/2022)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Tres Vents
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/18/2022)   Barcelona Barcelonès Contemporània
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada (6/18/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sitgetana, 50 anys   92è Aplec d'Igualada (6/12/2022)   Igualada Anoia Maricel
Pare i amic   2è Aplec (6/11/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Font de la Sardana   22è Aplec de Vilassar de Dalt (6/6/2022)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Per la Dolors   94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Viatge a la Toscana   Ballada (6/4/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   68è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   68è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Independansa   Ballada (5/29/2022)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sitgetana, 50 anys   12è Aplec del Morell (5/29/2022)   El Morell Tarragonès Maricel
Els saltimbanquis   Ballada (5/28/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Viure ballant   13è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/28/2022)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Mariona   79è Aplec de Mollet (5/22/2022)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   17è Aniversari Agrupació Sardanista (5/22/2022)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Noces d'or a Badalona   Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amics del Refugi   34è Aplec d'Esparreguera (5/21/2022)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Noces d'or a Badalona   3è Aplec Vilassar de Mar-Cabrera de Mar (5/21/2022)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Per la Dolors   Ballada (5/21/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Euterpe   Ballada (5/20/2022)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Blanca Espurna   38è Aplec de Tàrrega (5/15/2022)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a l'ONCE   38è Aplec de Tàrrega (5/15/2022)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Blanca Espurna   39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Conjunt
Afalagada   Ballada (5/15/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Els saltimbanquis   Ballada (5/15/2022)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
La Júlia de Solsona   75è Aniversari Sabadell Sardanista (5/14/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per la Dolors   Ballada (5/14/2022)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Joves dansaires   Ballada (5/14/2022)   Roda de Berà Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Joves dansaires   42è Aplec d'Olesa (5/8/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Vull més Salseta   17è Aplec de Balaguer (5/8/2022)   Balaguer Noguera Onze de Setembre
Lo Miquel del Guinardó   58è Concurs a Ripoll (5/8/2022)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
Sitgetana, 50 anys   48è Aplec de Tarragona (5/8/2022)   Tarragona Tarragonès Maricel
50 aplecs a Gràcia   65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Glòria   84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sitgetana, 50 anys   Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat Maricel
Glòria   Ballada (5/1/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Els saltimbanquis   Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Tour de Mir   Ballada de Festa Major (4/30/2022)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal de la Bisbal
Glòria   Ballada (4/27/2022)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
La Júlia de Solsona   28è Aplec Capital del Cava (4/24/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Viure ballant   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Blanca Espurna   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Amics del Refugi   Ballada (4/24/2022)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sardanes a l'ONCE   Ballada (4/24/2022)   Calafell Baix Penedès Mediterrània
Noces d'or a Badalona   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   Ballada (4/23/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Joves lleons   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
40 anys de Ripollet Sardanista   Ballada (4/23/2022)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Per la Dolors   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
A les 10 al llit   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Blanca Espurna   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
Blanca Espurna   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La Júlia de Solsona   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Torrelavit Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada (4/18/2022)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   41è Aplec de Pasqua a Montornès del Vallès (4/18/2022)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Tour de Mir   56è Aplec de l'ermita de Bellvitge (4/18/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   32è Aplec de Pasqua (4/18/2022)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Independansa   Aplec de Joncadella (4/18/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Súria
50 aplecs a Gràcia   Ballada (4/18/2022)   Olost Osona La Principal d'Olot
Per la Dolors   7è Aplec de Montmeló (4/17/2022)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada de Sant Jordi (4/17/2022)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Un català a Lió   Ballada (4/10/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Euterpe   Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Costa Brava
Tour de Mir   45è Aplec de Breda (4/10/2022)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
La màgia de la sardana   Aplec del Centenari (4/3/2022)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Colla Gatzara   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Font de la Sardana   8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Per la Dolors   Ballada (4/3/2022)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Per la Dolors   Ballada (4/3/2022)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'aplec de Cubelles   Ballada (4/2/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per la Dolors   Ballada (3/27/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joves dansaires   Concert (3/27/2022)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Euterpe   49è Aplec de Flaçà (3/20/2022)   Flaçà Gironès Costa Brava
Afalagada   Ballada (3/20/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sitgetana, 50 anys   Ballada (3/20/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
La Júlia de Solsona   Ballada (3/13/2022)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joves lleons   50è Aplec de Celrà (3/13/2022)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Glòria   Aplec dels Perdons (3/13/2022)   Lloret de Mar La Selva La Principal d'Olot
La Júlia de Solsona   45è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   Ballada-Festa Major d'Hivern (3/6/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Per la Dolors   Dia de la Dona (3/6/2022)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Per la Dolors   Ballada-Diada del Soci (2/27/2022)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (2/20/2022)   Premià de Mar Maresme Premià
Blanca Espurna   Ballada (2/20/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sitgetana, 50 anys   Ballada (2/20/2022)   Sitges Garraf Maricel
Tour de Mir   Ballada (2/20/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Ballada (2/20/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Almogavarenca
A les 10 al llit   25è Sardanadal (2/19/2022)   Les Borges Blanques Garrigues Montgrins
L'aplec de Cubelles   25è Sardanadal (2/19/2022)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Joves dansaires   Ballada (2/13/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per la Dolors   Ballada (2/13/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Contemporània
Glòria   Ballada de Santa Eulàlia (2/13/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El rei de casa   Ballada (2/13/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marta   Ballada (2/13/2022)   El Masnou Maresme La Bisbal Jove
Un català a Lió   Ballada (2/13/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Viure ballant   Ballada (2/6/2022)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Tour de Mir   Ballada (2/6/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   9è Aplec d'Hivern a Olesa (2/6/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Reus Jove
Somni de llibertat   Ballada (2/6/2022)   Tona Osona La Principal del Llobregat
Joves lleons   Ballada (2/6/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Joves dansaires   Ballada-Diada del Soci (2/6/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Terrassa
Els saltimbanquis   17è Aplec d'Òdena (1/30/2022)   Òdena Anoia Bellpuig Cobla
Tour de Mir   Ballada (1/30/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (1/23/2022)   Sitges Garraf Sitgetana
Per la Dolors   Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Tres Vents
Blanca Espurna   Ballada (1/23/2022)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Ballada (1/22/2022)   Reus Baix Camp Reus Jove
Un català a Lió   Concert-Festa Major d'hivern (1/22/2022)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de Cubelles   Ballada (1/21/2022)   Sant Fruitós de Bages Bages Contemporània
Sitges, racó de la calma   Ballada (1/16/2022)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Glòria   Ballada (1/16/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Almacelles, balla!   Ballada (1/9/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
La Júlia de Solsona   Ballada (1/6/2022)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
El rei de casa   Ballada (1/2/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
Tour de Mir   Ballada (1/1/2022)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Concert (12/31/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Blanca Espurna   Fira de Nadal (12/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Almacelles, balla!   Ballada (12/19/2021)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Independansa   Ballada (12/18/2021)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Colla Gatzara   Ballada (12/12/2021)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (12/12/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   Concert (12/11/2021)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Ballada (12/8/2021)   Malgrat de Mar Maresme Contemporània
Joves dansaires   Ballada (12/6/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un petit món   29è Copa del Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Font de la Sardana   Ballada (12/5/2021)   Premià de Mar Maresme Marinada
Blanca Espurna   Ballada (12/5/2021)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Els saltimbanquis   10è Ballada-Festa de la mongeta del ganxet (11/28/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Almacelles, balla!   Ballada (11/28/2021)   Sitges Garraf Maricel
Tour de Mir   GrescaTorellodenca (11/28/2021)   Torelló Osona Mediterrània
Blanca Espurna   18è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (11/21/2021)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (11/21/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Glòria   Ballada (11/21/2021)   Mataró Maresme Mediterrània
Afalagada   Ballada (11/14/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (11/14/2021)   Mataró Maresme Premià
Almacelles, balla!   Ballada (11/7/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (11/7/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joves lleons   Ballada (11/7/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Per la Dolors   Capitalitat Sardanista 2021 (11/6/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Per la Dolors   Concert (11/6/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Amics del Pla de la Seu   Ballada (11/6/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Independansa   Ballada (11/6/2021)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Viure ballant   39è Castanyada Sardanista (11/1/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
De tot cor   Ballada (11/1/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Joves dansaires   Ballada (10/31/2021)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Independansa   Ballada (10/31/2021)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Tour de Mir   52è Aplec de Cornellà (10/31/2021)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (10/31/2021)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Glòria   Ballada (10/24/2021)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes a l'ONCE   Ballada (10/24/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Amics del Refugi   49è Festival Sardanista (10/24/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Joves dansaires   Ballada (10/23/2021)   Premià de Mar Maresme Marinada
100 anys fent camí a Argentona   Ballada (10/17/2021)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Sardanes a l'ONCE   34è Aplec de Tossa (10/10/2021)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
La il·lusió de la Roser   48è Concurs de Colles Sardanistes (10/10/2021)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (10/10/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
El rei de casa   50è Aplec de Súria (10/10/2021)   Súria Bages Súria
Font de la Sardana   Ballada (10/9/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/9/2021)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   26è Ballada-Diada del soci (10/3/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per la Dolors   Ballada (10/2/2021)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Colla Gatzara   Ballada (10/2/2021)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/26/2021)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Tour de Mir   46è Aplec a Sant Cugat (9/26/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Exhibició de Colles Sardanistes (9/26/2021)   Sitges Garraf Maricel
Noces d'or a Badalona   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme Marinada
La il·lusió de la Roser   38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Blanca Espurna   Ballada (9/23/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Joves lleons   77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
Noces d'or a Badalona   46è Aplec de Tona (9/19/2021)   Tona Osona La Bisbal Jove
Mariona   57è Aplec de Torroella de Montgrí (9/19/2021)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Blanca Espurna   55è Concert-Aplec de Reus (9/19/2021)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Tour de Mir   Ballada (9/18/2021)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Mariona   Ballada (9/14/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Sardanes a l'ONCE   Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Blanca Espurna   Concert (9/12/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/12/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Contemporània
Noces d'or a Badalona   Ballada (9/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els saltimbanquis   63è Audició de Muntanya (9/12/2021)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Per la Dolors   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/12/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Independansa   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Mediterrània
Mariona   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Ripoll Ripollès Tres Vents
L'aplec de Cubelles   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Bescanó Gironès La Principal d'Olot
La Júlia de Solsona   Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Colla Gatzara   Ballada (9/5/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
Tour de Mir   Concert (9/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/5/2021)   Calella Maresme Reus Jove
Palamós a Ricard Viladesau   10è Concert-Trobada de colles veteranes Vila del Vendrell (9/5/2021)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
Viatge a la Toscana   10è Ballada-Trobada de colles veteranes Vila del Vendrell (9/5/2021)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Ballada (9/1/2021)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   48è Aplec (8/28/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/28/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Per la Dolors   Concert (8/27/2021)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Tour de Mir   Ballada (8/27/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Noces d'or a Badalona   Concert (8/25/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Terrassa
Colla Gatzara   Ballada (8/22/2021)   Salou Tarragonès Mediterrània
Pare i amic   Ballada (8/22/2021)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Joves lleons   Sant Magí (8/19/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
50 aplecs a Gràcia   Concert (8/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'ONCE   Ballada (8/16/2021)   Manlleu Osona Mediterrània
50 aplecs a Gràcia   Concert (8/15/2021)   Calella Maresme Mediterrània
Independansa   Ballada (8/15/2021)   Badalona Barcelonès Premià
Blanca Espurna   Concert (8/13/2021)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Tour de Mir   Concert (8/13/2021)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
De tot cor   Ballada (8/8/2021)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Joves lleons   Ballada (8/8/2021)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Joves lleons   Ballada (8/7/2021)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Glòria   Concert (8/1/2021)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Joves dansaires   Ballada (8/1/2021)   Capçanes Priorat Reus Jove
Pau per Bòsnia   35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Sardanes a l'ONCE   Ballada (8/1/2021)   Agramunt Urgell Lluïsos Cobla
Joves lleons   Concert (7/30/2021)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Ballada (7/29/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (7/29/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Joves lleons   Concert (7/28/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Joves dansaires   Ballada (7/26/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Concert (7/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Sitges, racó de la calma   Ballada (7/25/2021)   Agramunt Urgell Lo Castell
Viatge a la Toscana   Concert (7/23/2021)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Per la Dolors   Ballada (7/23/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Afalagada   63è Ballada-Festival de la Sardana (7/23/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de Cubelles   Concert (7/18/2021)   Santa Llogaia d'Alguema Alt Empordà Contemporània
Noces d'or a Badalona   Concert (7/18/2021)   Calella Maresme Marinada
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/18/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Noces d'or a Badalona   Concert (7/17/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Concert (7/17/2021)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
Blanca Espurna   Ballada (7/15/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Concert (7/14/2021)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   Ballada (7/11/2021)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Blanca Espurna   71è Aplec de Nit de Granollers (7/10/2021)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Glòria   Ballada (7/8/2021)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Glòria   Concert (7/7/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Independansa   Concert (7/7/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
Blanca Espurna   Ballada (7/4/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   49è Aplec d'Artés (7/3/2021)   Artés Bages Mediterrània
Glòria   Ballada (7/3/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A les 10 al llit   Ballada (7/2/2021)   Tordera Maresme Montgrins
Mariona   Ballada (6/27/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noces d'or a Badalona   Ballada (6/26/2021)   Torredembarra Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Banyoles.cat   30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Tàrrega (2ona època)
Joves lleons   Concert (6/24/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Viure ballant   Concert (6/24/2021)   Vilassar de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/24/2021)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Blanca Espurna   16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Concert de Revetlla (6/23/2021)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Els saltimbanquis   3è Aplec a Alpicat (6/20/2021)   Alpicat Segrià Bellpuig Cobla
Joves lleons   Ballada (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La Júlia de Solsona   75è Aplec de Taradell (6/20/2021)   Taradell Osona Lluïsos Cobla
Colla Gatzara   Ballada (6/19/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Els saltimbanquis   Ballada (6/18/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Glòria   59è Aplec de La Bisbal d'Empordà en concert (6/13/2021)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
La sardana a Badalona   Concert (6/13/2021)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Glòria   41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Estimada Mercè   26è Aplec-Memorial Sebastià Alba (6/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves dansaires   Ballada (6/11/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   93è Aplec de Calella (6/6/2021)   Calella Maresme Marinada
Colla Gatzara   Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Tour de Mir   Concert (6/5/2021)   Vic Osona Costa Brava
A les 10 al llit   93è Ballada (6/5/2021)   Calella Maresme Montgrins
Pau per Bòsnia   Ballada (6/3/2021)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   67è Concert-Aplec (5/30/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Amsterdam   Ballada (5/24/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Concert (5/23/2021)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Mariona   Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sardanes a l'ONCE   Concert (5/22/2021)   Vic Osona Lluïsos Cobla
M@ig 50   8è Concurs de Colles Sardanistes (5/16/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El rei de casa   Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Noces d'or a Badalona   Concert (5/11/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves lleons   Concert (5/9/2021)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Palamós a Ricard Viladesau   Concert (5/9/2021)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Aplec 40+1 (5/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Joves lleons   Aplec 40+1 (5/8/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Blanca Espurna   Concert (5/7/2021)   Sitges Garraf Marinada
Joves dansaires   Ballada (4/25/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Blanca Espurna   Concert (4/25/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Concert (4/25/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Joves lleons   23è Concurs de Colles Sardanistes (4/25/2021)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Els saltimbanquis   Concert de Sant Jordi (4/24/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   Concert (4/23/2021)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Com uns pares   Ballada (4/11/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Amics del Pla de la Seu   Ballada (4/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Noces d'or a Badalona   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joves lleons   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Font de la Sardana   Concert (3/21/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Glòria   Concert (3/14/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
Glòria   Concert (3/8/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Glòria   Concert (3/6/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Lo Miquel del Guinardó   Concert de Santa Eulàlia (2/12/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Un bon badaloní   Concert (1/24/2021)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Marta   Concert (1/11/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   1è La super Sardana de l'Any. Directe (1/1/2021)  



Reus Jove
Mix de films   12è Sardaxou (1/1/2021)  



Contemporània
Tour de Mir   Ballada (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Maricel
Glòria   Concert (12/20/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Noces d'or a Badalona   Concert (12/18/2020)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Viure ballant   Concert (12/14/2020)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Colla Gatzara   Concert (12/14/2020)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Júlia   Concert de Nadal (12/13/2020)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Blanca Espurna   22è Aplec en concert (12/13/2020)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (12/13/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noces d'or a Badalona   Concert (12/13/2020)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Sardanes a l'ONCE   Concert (12/8/2020)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Viure ballant   Concert de tardor (11/29/2020)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   66è Concert d'aplec (11/28/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Colla Gatzara   31è Final de la Sardana de l'Any 2019 (11/14/2020)   Esparreguera Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   50è Concert-Aplec de tardor (10/12/2020)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Gatzara   46è Concert-audició d'aplec (10/4/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Glòria   Concert-audició (10/3/2020)   Vic Osona Ciutat de Terrassa
Una llum a La Bisbal   Concert (10/3/2020)   Corçà Baix Empordà La Bisbal Jove
Amics del Refugi   45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   33è Aplec a Montgat (9/27/2020)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Festa dels barris de Sant Sadurní   Concert (9/27/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Glòria   Concert "La sardana és femení" (9/19/2020)   Reus Baix Camp Reus Jove
Viatge a la Toscana   Concert (9/12/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Sardanes a l'ONCE   Concert-audició (9/10/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Viatge a la Toscana   45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Pau per Bòsnia   Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Font de la Sardana   Concert-audició (9/2/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (8/30/2020)   Premià de Dalt Maresme Marinada
Tour de Mir   Concert (8/26/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Pau per Bòsnia   Concert-audició (8/26/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Amics del Refugi   Concert (8/24/2020)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Viure ballant   Ballada (8/23/2020)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Glòria   Concert-audició (8/23/2020)   Calella Maresme Mediterrània
Afalagada   Ballada (8/20/2020)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Sitges, racó de la calma   Concert (8/14/2020)   Sitges Garraf Maricel
L'aplec de Cubelles   Concert (8/12/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Sitges, racó de la calma   Concert (8/8/2020)   Balaguer Noguera Lo Castell
Joves dansaires   Concert (8/6/2020)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Pau per Bòsnia   Concert (8/2/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
A les 10 al llit   Ballada (7/30/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Joves lleons   Concert (7/29/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Glòria   Ballada (7/27/2020)   Riudecanyes Baix Camp Reus Jove
Glòria   Concert-Sardana és femení (7/24/2020)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Pau per Bòsnia   Concert-audició (7/23/2020)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Blanca Espurna   Ballada (7/19/2020)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Glòria   Festa del Romesco (7/18/2020)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Glòria   Concert (7/15/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Bisbal Jove
Blanca Espurna   Ballada (7/12/2020)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   31è Aplec a Ascó en concert (7/11/2020)   Ascó Ribera d'Ebre Vents de Riella
Blanca Espurna   Concert-audició (7/10/2020)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
El rei de casa   Concert-audició (7/9/2020)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Glòria   Concert-audició doble (6/27/2020)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Glòria   Concert (6/23/2020)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   Ballada-Diada del Soci (3/8/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves lleons   46è Aplec a Cerdanyola del Vallès (3/8/2020)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Glòria   48è Aplec a Celrà (3/8/2020)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Glòria   Concert "Sardana és femení" (3/7/2020)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Joves lleons   Ballada (3/1/2020)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (3/1/2020)   Montmeló Vallès Oriental Tres Vents
Marta   43è Aplec a Castellar del Vallès (3/1/2020)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (3/1/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Joves lleons   Ballada (2/29/2020)   Perpinyà Rosselló Formació específica per l'activitat
L'aplec de Cubelles   Ballada (2/23/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (2/23/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (2/22/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada (2/16/2020)   Premià de Mar Maresme Premià
Joves dansaires   Ballada (2/16/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
Pau per Bòsnia   Ballada (2/16/2020)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viure ballant   Ballada (2/16/2020)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Independansa   Ballada-Diada del soci (2/16/2020)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Noces d'or a Badalona   Ballada (2/12/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Ballada (2/9/2020)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
L'enrenou de 2014   Ballada (2/9/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Blanca Espurna   40è Aplec a Navarcles (2/9/2020)   Navarcles Bages Marinada
Mix de films   18è Ballada-Trobada sardanista infantil (2/8/2020)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Viatge a la Toscana   40è Aplec de la Candelera a Cabestany (2/2/2020)   Cabestany Catalunya Nord Tres Vents
Glòria   Ballada (2/2/2020)   Tona Osona Ciutat de Terrassa
Pau per Bòsnia   Ballada (2/2/2020)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   Ballada-Diada del Soci (2/2/2020)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Súria
Blanca Espurna   Ballada-Festa Major d'hivern (1/26/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Joves lleons   16è Aplec a Òdena (1/26/2020)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
111 a Ribes   Ballada (1/25/2020)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
111 a Ribes   Ballada (1/20/2020)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Maricel
L'enrenou de 2014   20è Aplec d'hivern (1/19/2020)   Manlleu Osona Mediterrània
Viatge a la Toscana   Ballada de Sant Vicenç (1/19/2020)   Sils La Selva Tres Vents
Glòria   Ballada (1/18/2020)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   Ballada (1/12/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves dansaires   Ballada (1/11/2020)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Gatzara   Ballada (1/5/2020)   Barcelona Barcelonès Maricel
A l'ombra de l'Obaga   4è Connectats (1/1/2020)  



Bohèmia
Viure ballant   4è Connectats (1/1/2020)  



Bohèmia
La Júlia de Solsona   Ballada-Aplec del sol ixent (1/1/2020)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Tour de Mir   4è Connectats (1/1/2020)  



Bohèmia
A les 10 al llit   9è Contemporanis (1/1/2020)  



Contemporània
Colla Gatzara   4è Connectats (1/1/2020)  



Bohèmia
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (12/31/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Pau per Bòsnia   Concert de Sant Esteve (12/26/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Joves dansaires   23è Aplec Nadalenc (12/22/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La Júlia de Solsona   Ballada (12/21/2019)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Ballada (12/15/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
50 aplecs a Gràcia   Ballada (12/15/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (12/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Els saltimbanquis   24è Ballada-Fira de Nadal (12/15/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Glòria   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Sitges, racó de la calma   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Pare i amic   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Pau per Bòsnia   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Aina   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Marta   7è Concert de Nadal (12/13/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Mix de films   47è Ballada-Concurs de colles Improvisades (12/8/2019)   Malgrat de Mar Maresme Contemporània
Colla Gatzara   Ballada (12/8/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
La màgia de la sardana   27è Concurs de Colles Sardanistes-Sarau Artesenc (12/7/2019)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els saltimbanquis   797è Ballada (12/6/2019)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Una llum a La Bisbal   Ballada (12/1/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Joves lleons   Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Joves lleons   9è Ballada-Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Rock a la faixa   Ballada (11/24/2019)   Torrefarrera Segrià Contemporània
Una llum a La Bisbal   Ballada (11/24/2019)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
50 anys amb el músic solitari   Ballada (11/24/2019)   Sitges Garraf Maricel
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (11/17/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colla Gatzara   17è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/17/2019)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Palamós a Ricard Viladesau   Concert-60è Aniversari (11/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
Blanca Espurna   40è Ballada Aniversari (11/10/2019)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A les 10 al llit   Ballada (11/10/2019)   Taradell Osona La Flama de Farners
A les 10 al llit   Concurs de Colles Sardanistes (11/3/2019)   Valls Alt Camp Contemporània
L'aplec de Cubelles   22è Ballada-Diada del Sardanista (11/3/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
50 aplecs a Gràcia   43è Diada Sardanista (11/2/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   46è Ballada-Castanyada (11/1/2019)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A les 10 al llit   Aplec de la Castanyada (11/1/2019)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   38è Castanyada Sardanista (11/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Glòria   Aplec de la Castanyada (11/1/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
A les 10 al llit   Ballada (10/27/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Amics del Refugi   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   48è Ballada-Festival sardanista (10/27/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Els saltimbanquis   7è Ballada-Castanyada (10/27/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Rock a la faixa   Ballada (10/27/2019)   Sitges Garraf Contemporània
L'aplec de Cubelles   7è Ballada-Castanyada (10/27/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
A les 10 al llit   Ballada (10/27/2019)   Sitges Garraf Contemporània
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada (10/20/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or a Badalona   Ballada (10/20/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de les Roses
Glòria   12è Concert (10/20/2019)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Joves lleons   52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Glòria   Ballada (10/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   49è Aplec a Torelló (10/12/2019)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'entrecot llatí   30è Aplec a Salou (10/6/2019)   Salou Tarragonès Contemporània
Sitges, racó de la calma   32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Lo Castell
Mix de films   Ballada (10/6/2019)   Caldes de Malavella La Selva Contemporània
Joves lleons   32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Glòria   Ballada (10/6/2019)   Badalona Barcelonès Premià
L'aplec de Cubelles   32è Aplec del Roser a Martorell (10/6/2019)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Mariona   Ballada (10/6/2019)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada-Festa Major (9/29/2019)   Les Masies de Roda Osona Tres Vents
Joves dansaires   Ballada (9/29/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
M@ig 50   Ballada (9/28/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Ballada (9/22/2019)   Vallgorguina Vallès Oriental Premià
Blanca Espurna   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Marinada
Noces d'or a Badalona   Ballada (9/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Joves dansaires   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   55è Aplec a Torroella de Montgrí (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Noces d'or a Badalona   75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Conjunt
Entrecot llatí   Ballada (9/14/2019)   Torrefarrera Segrià Contemporània
Tour de Mir   Ballada (9/14/2019)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Sardanes a l'ONCE   Ballada (9/11/2019)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Independansa   Ballada (9/11/2019)   Barcelona Barcelonès


A les 10 al llit   Ballada (9/11/2019)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (9/10/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Blanca Espurna   Ballada (9/8/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Banyuls, quina festa!   Ballada (9/8/2019)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Afalagada   66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Catalònia   Ballada (9/8/2019)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Els saltimbanquis   41è Aplec a Martorelles (9/7/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Afalagada   Ballada (9/7/2019)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rock a la faixa   Ballada (9/4/2019)   Calaf Anoia Contemporània
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (9/2/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Amics del Refugi   Ballada (9/1/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/31/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Sitges, racó de la calma   Ballada (8/31/2019)   Artés Bages Mediterrània
El rei de casa   Ballada (8/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sitgetana, 50 anys   Ballada (8/28/2019)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
La Júlia de Solsona   580è Ballada (8/26/2019)   Tordera Maresme Baix Empordà
Joves dansaires   Ballada (8/25/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Terrassa
Una de clàssics   Ballada (8/25/2019)   Canet de Mar Maresme Contemporània
Euterpe   Ballada (8/25/2019)   Manlleu Osona Sabadell
100 anys fent camí a Argentona   Ballada (8/25/2019)   El Vendrell Baix Penedès Maricel
Blanca Espurna   39è Aplec a Cambrils (8/24/2019)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Blanca Espurna   2è Aplec a Alpicat (8/24/2019)   Alpicat Segrià Jovenívola d'Agramunt
Rock a la faixa   Ballada (8/24/2019)   Castelldans Garrigues Contemporània
Joves lleons   Ballada (8/23/2019)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Noces d'or a Badalona   Ballada (8/19/2019)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les 10 al llit   32è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/18/2019)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Colla Gatzara   Ballada (8/17/2019)   Torrelavit Alt Penedès Maricel
A les 10 al llit   Ballada (8/17/2019)   Sant Iscle de Vallalta Maresme Contemporània
Blanca Espurna   Ballada (8/16/2019)   Guimerà Urgell Vents de Riella
Joves dansaires   Ballada (8/16/2019)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Ballada (8/16/2019)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Una llum a La Bisbal   Ballada (8/16/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Blanca Espurna   Ballada (8/16/2019)   Sitges Garraf Conjunt
Els saltimbanquis   Ballada (8/15/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Somni de llibertat   Ballada (8/15/2019)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   Ballada (8/13/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Vull més Salseta   Ballada (8/11/2019)   Agramunt Urgell Tàrrega (2ona època)
Joves dansaires   Ballada (8/10/2019)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Blanca Espurna   30è Aplec a Bell-lloc (8/10/2019)   Bell-lloc Baix Empordà Jovenívola d'Agramunt
Tour de Mir   Ballada (8/9/2019)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/5/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Joves lleons   Ballada (8/4/2019)   Vilanova de Prades Conca de Barberà Cossetània
Joves lleons   Ballada (8/4/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Amics del Refugi   27è Aplec a Les Borges Blanques (8/3/2019)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
Font de la Sardana   30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   Ballada (8/1/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Colla Gatzara   Ballada (7/28/2019)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Joves lleons   28è Aplec a Arbeca (7/27/2019)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
A les 10 al llit   45è Ballada-Aniversari Agrupació Sardanista de Piera (7/27/2019)   Piera Baix Llobregat Contemporània
Joves lleons   Ballada (7/27/2019)   El Morell Tarragonès La Principal de Tarragona
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
111 a Ribes   19è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/26/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Glòria   Ballada (7/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
L'aplec de Cubelles   19è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Independansa   Ballada (7/25/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Colla Gatzara   Sardanes a la fresca (7/23/2019)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/21/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Independansa   36è Aplec al Vendrell (7/21/2019)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
El rei de casa   66è Aplec a Ripoll (7/21/2019)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Joves lleons   43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Independansa   Ballada (7/21/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal d'Amsterdam
Independansa   62è Aplec a Ceret (7/21/2019)   Ceret Vallespir Conjunt
Sitges, racó de la calma   24è Aplec del Romesco (7/20/2019)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
L'aplec de Cubelles   33è Aplec a L'Hospitalet de L'Infant (7/20/2019)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Tour de Mir   Ballada (7/20/2019)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
La Júlia de Solsona   93è Sardanes a la fresca (7/20/2019)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Glòria   Ballada (7/19/2019)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Rock a la faixa   Ballada (7/19/2019)   Sitges Garraf Contemporània
Blanca Espurna   76è Aplec a Manlleu (7/19/2019)   Manlleu Osona Marinada
Joves dansaires   Ballada (7/18/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Gatzara   Sardanes a la fresca (7/16/2019)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Un bon badaloní   57è Aplec a Olot (7/14/2019)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/14/2019)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
L'entrecot llatí   23è Ballada-Gran Nit de la Sardana (7/13/2019)   Canet de Mar Maresme Contemporània
Glòria   4è Aplec a Montesquiu (7/13/2019)   Montesquiu Ripollès Vents de Riella
Pau per Bòsnia   Ballada (7/13/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Pla de la Seu   Ballada (7/13/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Independansa   Ballada (7/13/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Mix de films   Ballada (7/12/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Contemporània
50 aplecs a Gràcia   Sardanes a la fresca (7/9/2019)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Independansa   Ballada (7/7/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/7/2019)   Palamós Baix Empordà Vila d'Olesa
Joves lleons   39è Aplec a Juneda (7/7/2019)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Un petit món   39è Aplec a Juneda (7/7/2019)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Blanca Espurna   Ballada (7/7/2019)   Calella Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Tour de Mir   45è Aplec a Montblanc (7/7/2019)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Joves lleons   9è Ballada de sardanes Carmelenques (7/7/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mariona   Ballada (7/6/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'enrenou de 2014   47è Aplec a Artés (7/6/2019)   Artés Bages Mediterrània
La Júlia de Solsona   Ballada (7/6/2019)   Igualada Anoia Tàrrega (2ona època)
Blanca Espurna   8è Ballada-Memorial Salvador Simon i Donatiu (7/6/2019)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Com si fos ahir..   43è Aplec a Llavaneres (7/6/2019)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Glòria   67è Aplec a Banyoles (7/6/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Júlia   Ballada (7/5/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   Ballada (7/4/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/30/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
50 aplecs a Gràcia   Ballada (6/30/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Ballada (6/29/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Estimada Mercè   Ballada (6/29/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Afalagada   Ballada (6/28/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (6/28/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   Ballada (6/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (6/24/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mix de films   Ballada (6/23/2019)   Sallent Bages Contemporània
Joves lleons   Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Sitges, racó de la calma   Ballada (6/23/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
50 anys amb el músic solitari   93è Sardanes a la fresca (6/22/2019)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Colla Gatzara   Ballada (6/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joves lleons   Ballada (6/21/2019)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amsterdam   Ballada (6/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tour de Mir   Ballades de La Patum (6/20/2019)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
L'aplec de Cubelles   Ballada-Diada del Soci (6/16/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Joves lleons   38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Blanca Espurna   57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Pau per Bòsnia   Ballada (6/16/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Juvenil Ciutat de Solsona
Entrecot llatí   38è Ballada-aniversari penya Blaugrana (6/16/2019)   Palafrugell Baix Empordà Contemporània
Joves lleons   Ballada-Festa del Soci (6/16/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de l'Escala (3a època)
A les 10 al llit   14è Aplec a Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Joves lleons   Ballada (6/14/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de Cubelles   91è Aplec a Igualada (6/9/2019)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Una llum a La Bisbal   57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Blanca Espurna   19è Aplec a Altafulla (6/9/2019)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Afalagada   75è Concurs de colles sardanistes (6/8/2019)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els saltimbanquis   4è Aplec de Calaf (6/8/2019)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Tour de Mir   Ballada (6/7/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (6/6/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   Aplec al Sarral (6/2/2019)   Sarral Conca de Barberà Cossetània
Palamós a Ricard Viladesau   92è Aplec a Calella (6/2/2019)   Calella Maresme Conjunt
Blanca Espurna   Ballada (6/2/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A les 10 al llit   Ballada (6/2/2019)   Igualada Anoia La Principal de Cassà ( 2ona època)
Estimada Mercè   31è Aplec a Vandellòs (6/1/2019)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (6/1/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Amb la mateixa il·lusió   Ballada (5/26/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Estimada Mercè   Aplec del Morell (5/26/2019)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Glòria   Ballada (5/25/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Sardanes a l'ONCE   40è Aplec a Mollerussa (5/25/2019)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
A les 10 al llit   58è Aplec a Figueres (5/19/2019)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   35è Aplec a Sitges (5/19/2019)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Sardanes a l'ONCE   Ballada (5/19/2019)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Blanca Espurna   35è Aplec a Sitges (5/19/2019)   Sitges Garraf Conjunt
Font de la Sardana   Ballada (5/19/2019)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Pau per Bòsnia   Ballada (5/19/2019)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Amics del Pla de la Seu   Ballada (5/19/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Una de clàssics   Ballada (5/19/2019)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Independansa   Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
Entrecot llatí   Ballada (5/18/2019)   Cabanes Alt Empordà Contemporània
Blanca Espurna   Ballada (5/18/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Sitgetana, 50 anys   Ballada (5/12/2019)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
La Júlia de Solsona   36è Aplec a Tàrrega (5/12/2019)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
L'aplec de Cubelles   Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanes a l'ONCE   36è Aplec a Tàrrega (5/12/2019)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Independansa   63è Aplec (5/11/2019)   Barcelona Barcelonès Jove Màgic
50 aplecs a Gràcia   63è Aplec (5/11/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Mix de films   30è Aplec a Polinyà (5/11/2019)   Polinyà Vallès Occidental Contemporània
Noces d'or a Badalona   Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Blanca Espurna   47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Joves lleons   47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Els saltimbanquis   Ballada (5/5/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La Júlia de Solsona   83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Catalònia   Ballada (5/5/2019)   Artesa de Lleida Segrià Contemporània
Entrecot llatí   Ballada (5/4/2019)   Torrefarrera Segrià Contemporània
La Júlia de Solsona   Ballada (5/4/2019)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Blanca Espurna   Ballada (5/4/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   29è Ballada-Trobada Intercomarcal Escolar (5/4/2019)   Bellpuig Urgell Lo Castell
La Júlia de Solsona   77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A les 10 al llit   Ballada_Aplec a Sant Sebastià de Montmajor (5/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Independansa   43è Aplec a Piera (5/1/2019)   Piera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Sardanes a l'ONCE   43è Aplec a Piera (5/1/2019)   Piera Baix Llobregat Maricel
Glòria   Ballada (4/28/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Joves lleons   31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Els saltimbanquis   Ballada (4/28/2019)   Platja d'Aro Baix Empordà Ciutat de Girona
Independansa   Ballada (4/28/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
La Júlia de Solsona   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Blanca Espurna   Ballada (4/27/2019)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Mix de films   Ballada (4/27/2019)   Manresa Bages Contemporània
Tour de Mir   Ballada (4/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
111 a Ribes   Concert (4/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Estimada Mercè   Ballada (4/23/2019)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Glòria   Ballada (4/23/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Mariona   Ballada (4/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
L'enrenou de 2014   Ballada (4/23/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Júlia   Ballada (4/23/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
A les 10 al llit   Ballada (4/23/2019)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
A les 10 al llit   Ballada (4/23/2019)   Cambrils Baix Camp Contemporània
Joves dansaires   40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Joves lleons   Ballada (4/21/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Tour de Mir   20è Petit Aplec de Pasqua (4/21/2019)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Blanca Espurna   Ballada (4/14/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tour de Mir   42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
La Júlia de Solsona   Ballada (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Tour de Mir   Aplec del Ram a Vic (4/14/2019)   Vic Osona Costa Brava
Joves lleons   Ballada (4/14/2019)   El Perelló Baix Ebre Cossetània
Sitgetana, 50 anys   36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Sardanes a l'ONCE   31è Aplec a La Nou de Gaià (4/7/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
L'aplec de Cubelles   Ballada (4/7/2019)   Cubelles Garraf Mediterrània
Joves lleons   12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Joves lleons   21è Ballada-Trobada Sardanista (4/7/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lo Castell
Joves dansaires   Ballada (4/7/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
A les 10 al llit   35è Ballada-Cloenda de cursets infantils i trobada d'adults sardanistes (3/31/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Joves dansaires   47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Punt Cat
La sardana dels Joglars   Ballada (3/24/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (3/24/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Ballada (3/24/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni de llibertat   Ballada (3/17/2019)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Sardanes a l'ONCE   Ballada (3/17/2019)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Com si fos ahir..   72è Aniversari Sabadell Sardanista (3/17/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (3/17/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Tour de Mir   46è Aplec a Flaçà (3/17/2019)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Euterpe   Ballada (3/17/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (3/17/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Tour de Mir   Ballada (3/16/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joves dansaires   Ballada (3/10/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada-Marató de Barcelona (3/10/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Núria Feliu és sardana   Concert-Sardana, té nom de dona (3/9/2019)   Tiana Maresme Marinada
Tour de Mir   Ballada - Dia de la Dona (3/3/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
L'aplec de Cubelles   42è Aplec a Castellar del Vallès (3/3/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada-Diada del soci (3/2/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els saltimbanquis   Ballada (2/24/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Mariona   Ballada (2/24/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El rei de casa   Ballada-diada del soci (2/24/2019)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Joves dansaires   Ballada (2/23/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Ballada (2/17/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Estimada Mercè   Ballada de Santa Eulàlia (2/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Pare i amic   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Noces d'or a Badalona   Ballada (2/10/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Noces d'or a Badalona   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La Júlia de Solsona   39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Com si fos ahir..   Ballada (2/9/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
El rei de casa   39è Aplec a Cabestany (2/3/2019)   Cabestany Catalunya Nord Tres Vents
L'aplec de Cubelles   Ballada (2/3/2019)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Blanca Espurna   6è Aplec a Olesa (2/3/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els saltimbanquis   621è Ballada (1/27/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Joves lleons   Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
El rei de casa   Ballada (1/27/2019)   Sils La Selva Tres Vents
L'aplec de Cubelles   Ballada (1/25/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Glòria   Ballada (1/22/2019)   Prats de Lluçanès Osona Montgrins
Blanca Espurna   Ballada (1/20/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Palamós a Ricard Viladesau   Ballada (1/20/2019)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada (1/13/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Glòria   Ballada (1/13/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
A les 10 al llit   Ballada (1/13/2019)   Vidreres La Selva Contemporània
Font de la Sardana   19è Aplec de Manlleu (1/13/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Ballada (1/13/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Sardanes a l'ONCE   Ballada (1/12/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Blanca Espurna   Ballada (1/12/2019)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'indià   Cobla Maricel 10 anys (1/1/2019)  



Maricel
A les 10 al llit   Concert (1/1/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Contemporània
Maricel   Cobla Maricel 10 anys (1/1/2019)  



Maricel
Tour de Mir   Ballada (12/26/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (12/25/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Blanca Espurna   22è Aplec Nadalenc (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
A les 10 al llit   Ballada (12/23/2018)   Sitges Garraf Contemporània
Noces d'or a Badalona   Ballada (12/23/2018)   Vidreres La Selva Baix Empordà
Blanca Espurna   Ballada (12/22/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
A les 10 al llit   Ballada (12/22/2018)   Campllong Gironès Contemporània
Noces d'or a Badalona   23è Ballada Fira de Nadal (12/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Noces d'or a Badalona   Ballada (12/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves lleons   Ballada (12/15/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de Cubelles   Ballada (12/14/2018)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Mariona   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un petit món   26è Concurs Copa del Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
50 anys amb el músic solitari   Ballada (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Amics del Refugi   Ballada (12/1/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
A les 10 al llit   Ballada (11/25/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Els saltimbanquis   17è Trobada Sardanista al Parc Torreblanca (11/25/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Amics del Refugi   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Pau per Bòsnia   16è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/18/2018)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Noces d'or a Badalona   16è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/18/2018)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galop Maricel   40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Tour de Mir   40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Un bon badaloní   Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Ballada 39è Aniversari (11/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Estimada Mercè   Ballada (11/10/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amsterdam   Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un petit món   47è Concurs de Colles Sardanistes (11/4/2018)   Valls Alt Camp Contemporània
Com uns pares   Ballada (11/4/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Un bon badaloní   42è Diada Sardanista (11/3/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'enrenou de 2014   Ballada (11/1/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Afalagada   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Tour de Mir   Ballada (10/29/2018)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Tour de Mir   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
Tour de Mir   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Amics del Refugi   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Estimada Mercè   Ballada (10/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Entrecot llatí   Ballada (10/21/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Blanca Espurna   23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/20/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Independansa   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Súria
Un bon badaloní   Ballada (10/14/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Tour de Mir   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Sardanes a l'ONCE   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   786è Ballada (10/12/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Noces d'or a Badalona   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Els saltimbanquis   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
El rei de casa   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Tour de Mir   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Reus Jove
Tour de Mir   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
M@ig 50   Ballada (10/6/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or a Badalona   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tour de Mir   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noces d'or a Badalona   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Glòria   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Tour de Mir   Ballada (9/22/2018)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noces d'or a Badalona   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Blanca Espurna   43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona La Bisbal Jove
Tour de Mir   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
Un petit món   33è Concurs de Colles Sardanistes (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Tour de Mir   Ballada (9/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El rei de casa   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
La màgia de la sardana   15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Mediterrània
Blanca Espurna   Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Glòria   Ballada (9/11/2018)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arrels a Cornellà   Ballada (9/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Tour de Mir   Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada (9/11/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Joves lleons   Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Afalagada   Ballada (9/9/2018)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Amics del Refugi   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Glòria   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos Cobla
Sardanes a l'ONCE   Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Noces d'or a Badalona   Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Catalònia   Ballada (9/8/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Pau per Bòsnia   Sardanes a la fresca (9/8/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Una de clàssics   Ballada (9/8/2018)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Contemporània
Festa dels barris de Sant Sadurní   Ballada (9/8/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Amb la mateixa il·lusió   Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Com si fos ahir..   Ballada (9/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Afalagada   Ballada (9/2/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Joves lleons   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Sardanes a l'ONCE   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Sardanes a l'ONCE   40è Aplec a Martorelles (9/1/2018)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Un català a Lió   Concert i ballada (9/1/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Amics del Refugi   Ballada (9/1/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   Ballada d'estiu (8/29/2018)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves lleons   Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Blanca Espurna   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Principal de Berga
Joves lleons   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Júlia   Ballada (8/26/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Somni de llibertat   Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Joves dansaires   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Blanca Espurna   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Blanca Espurna   Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
El rei de casa   Ballada (8/24/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
L'entrecot llatí   Ballada (8/23/2018)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Contemporània
Independansa   39è Ballada Sardanes al Cor de Catalunya (8/23/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Glòria   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Tour de Mir   Ballada (8/22/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El rei de casa   Ballada (8/20/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada (8/19/2018)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Tour de Mir   30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
El rei de casa   Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Tour de Mir   Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
El rei de casa   Ballada (8/17/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
El rei de casa   Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/15/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Joves lleons   Ballada (8/15/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Noces d'or a Badalona   Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Independansa   Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
El rei de casa   Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Tour de Mir   Ballada (8/8/2018)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Tour de Mir   Ballada (8/5/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Tour de Mir   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Un petit món   26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Mix de films   26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Joves lleons   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Pau per Bòsnia   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Tour de Mir   Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
L'enrenou de 2014   Ballada (7/29/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Tour de Mir   Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Joves dansaires   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Punt Cat
Com si fos ahir..   Ballada (7/29/2018)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
El rei de casa   Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Tour de Mir   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
L'aplec de Cubelles   18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Tour de Mir   Ballades d'estiu (7/27/2018)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Independansa   18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Afalagada   Ballada (7/26/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   Ballada (7/26/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Noces d'or a Badalona   Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tour de Mir   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/24/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Joves dansaires   Ballada (7/22/2018)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/22/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Blanca Espurna   Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Glòria   Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
Joves lleons   Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Tour de Mir   32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
L'entrecot llatí   Ballada (7/21/2018)   Canovelles Vallès Oriental Contemporània
Els saltimbanquis   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La Júlia de Solsona   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Blanca Espurna   Ballada (7/19/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sitgetana, 50 anys   Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Tour de Mir   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Tour de Mir   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Tour de Mir   32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Independansa   Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Un petit món   32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Tour de Mir   49è Concurs de Colles Sardanistes (7/14/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Els saltimbanquis   Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Amics del Refugi   Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Afalagada   560è Ballada (7/13/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Tour de Mir   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Amb la mateixa il·lusió   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Tour de Mir   Sardanes a la fresca (7/7/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Tour de Mir   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Noces d'or a Badalona   Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
El rei de casa   Ballada (6/30/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Júlia   Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Glòria   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves lleons   558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
La Júlia de Solsona   558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
Noces d'or a Badalona   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
La Júlia de Solsona   Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
La il·lusió de la Roser   Dansaires del Penedès. Fent país des de 1946 (6/24/2018)  



Ressò dels Dansaires de Penedès
Noces d'or a Badalona   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Tour de Mir   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Nova Germanor
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (6/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Independansa   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Nova Germanor
Joves dansaires   Dansaires del Penedès. Fent país des de 1946 (6/24/2018)  



Ressò dels Dansaires de Penedès
Tour de Mir   557è Ballada (6/23/2018)   Tordera Maresme Contemporània
Tour de Mir   Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/22/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Júlia   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Tour de Mir   Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Tour de Mir   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Sitgetana, 50 anys   Sardanes a la fresca (6/16/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Blanca Espurna   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Tour de Mir   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès Maricel
Blanca Espurna   Ballada a la Plaça Eivissa (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Els saltimbanquis   Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Pare Manyanet
Tour de Mir   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Tour de Mir   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Independansa   Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Sardanes a l'ONCE   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Somni de llibertat   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un petit món   74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Tour de Mir   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Afalagada   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Montgrins
Tour de Mir   54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
El rei de casa   Ballada dia de l'associacionisme cultural (6/3/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de Cubelles   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Blanca Espurna   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Independansa   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
Catalònia   10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Tour de Mir   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Tour de Mir   Ballada (5/27/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (5/27/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El rei de casa   Ballada (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noces d'or a Badalona   75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Amb la mateixa il·lusió   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Joves lleons   Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tour de Mir   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   34è Aplec a Sitges (5/20/2018)   Sitges Garraf Conjunt
Tour de Mir   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Glòria   Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Blanca Espurna   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics del Refugi   Ballada (5/19/2018)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
El rei de casa   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Ballada (5/19/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mariona   30è Concert de Primavera a Sitges (5/18/2018)   Sitges Garraf Maricel
Independansa   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Maricel
Blanca Espurna   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50 aplecs a Gràcia   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Tour de Mir   29è Concert Final de la Sardana de L'any (5/12/2018)   Alcanar Montsià Reus Jove
Tour de Mir   Ballada (5/12/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada doble (5/12/2018)   Alcanar Montsià Reus Jove
Joves lleons   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Amics del Refugi   46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Blanca Espurna   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Somni de llibertat   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tour de Mir   Ballada (4/29/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Afalagada   Ballada (4/29/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   Ballada (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Júlia   Ballada (4/25/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Tour de Mir   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada (4/23/2018)   Salou Tarragonès Tàrrega (2ona època)
Els saltimbanquis   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Independansa   Ballada (4/23/2018)   Salou Tarragonès Tàrrega (2ona època)
La Júlia de Solsona   Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Tour de Mir   Ballada (4/23/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Com si fos ahir..   Sant Jordi (4/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Amics del Refugi   Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
L'aplec de Cubelles   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Tour de Mir   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Noces d'or a Badalona   Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tour de Mir   Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a l'ONCE   Ballada (4/15/2018)   Cubelles Garraf Maricel
El rei de casa   Ballada (4/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Tour de Mir   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Mariona   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Montgrins
Joves lleons   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El rei de casa   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Independansa   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme La Flama de Farners
Noces d'or a Badalona   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (3/25/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tour de Mir   Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Sardanes a l'ONCE   Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
50 anys amb el músic solitari   Ballada (3/18/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (3/18/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Glòria   Ballada (3/11/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Tour de Mir   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Joves lleons   44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Amics del Pla de la Seu   Ballada Magic Line (2/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Marinada
Independansa   Ballada-Presentació Grup Sardanista (2/4/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Blanca Espurna   Ballada (2/4/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palamós a Ricard Viladesau   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Blanca Espurna   Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
M@ig 50   Ballada per la UNESCO (1/20/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (1/14/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Blanc i beix. Cobla Amsterdam 30 jaar. Tournee '17 live! (1/1/2018)  



Amsterdam
La sardana dels Joglars   Ballada (11/26/2017)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
L'enrenou de 2014   3è Connectats GASP (11/10/2017)  



Bohèmia
Somni de llibertat   3è Connectats GASP (11/10/2017)  



Bohèmia
50 anys amb el músic solitari   3è Connectats GASP (11/10/2017)  



Bohèmia
La màgia de la sardana   3è Connectats GASP (11/10/2017)  



Bohèmia
50 anys amb el músic solitari   Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Glòria   77è Concurs de Colles Sardanistes (10/7/2017)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Pau per Bòsnia   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La sardana dels Joglars   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Mariona   Sardanes a la fresca (9/23/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
La cadena humana   Ballada (9/17/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els saltimbanquis   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Catalònia   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Amsterdam   Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Les puntaires d'Arenys de Munt   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Afalagada   60è Concurs de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
50 anys amb el músic solitari   Revetlla de Sant Jaume (7/22/2017)   Calella Maresme Contemporània
Marta   Ballada (7/22/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Mariona   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Les puntaires d'Arenys de Munt   64è Aplec de Ripoll (7/16/2017)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Joves lleons   34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Els saltimbanquis   28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Els saltimbanquis   Ballada (7/15/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
La Júlia de Solsona   21è Aplec del Romesco (7/15/2017)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Júlia   Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Un passeig per Palamós   Ballada (7/8/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Pau per Bòsnia   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Noces d'or a Badalona   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
M@ig 50   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Joves lleons   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Amsterdam   Ballada (7/2/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Els saltimbanquis   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Joves dansaires   Ballada (7/2/2017)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   Festa major (7/1/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rock a la faixa   Ballada (7/1/2017)   Girona Gironès Contemporània
Blanca Espurna   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els saltimbanquis   Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Joves dansaires   Festa Major (6/30/2017)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Ballada (6/27/2017)   Reus Baix Camp Reus Jove
Banyoles.cat   18è Aplec de Perpinyà (6/25/2017)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de Cubelles   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
L'aplec de Cubelles   Revetlla Sant Joan (6/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Joves dansaires   Ballada (6/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
La Júlia de Solsona   63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Blanca Espurna   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Joves lleons   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
La Júlia de Solsona   Ballada (6/18/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Font de la Sardana   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els saltimbanquis   Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Pau per Bòsnia   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Sardanes en Blau   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
La Pepita de Gràcia   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   Ballada (6/17/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Amsterdam   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els saltimbanquis   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
La Júlia de Solsona   89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La Júlia de Solsona   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Els saltimbanquis   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Camps
Font de la Sardana   Dia de l'associacionisme (6/4/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els saltimbanquis   21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Joves lleons   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Amics del Refugi   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Joves dansaires   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a l'ONCE   Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Font de la Sardana   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
Joves lleons   Ballada (5/21/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Blanca Espurna   33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf Conjunt
L'aplec de Cubelles   Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Joves lleons   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noces d'or a Badalona   Ballada (5/20/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Un petit món   29è Trobada Infantil (5/19/2017)   Sitges Garraf Contemporània
L'aplec de Cubelles   Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50 aplecs a Gràcia   61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joves lleons   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona   15è Concurs de colles (5/14/2017)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
M@ig 50   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Sardanes en Blau   Ballada (5/13/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'aplec de Cubelles   28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Centenari a Sitges   Dia d'Europa (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Palamós a Ricard Viladesau   Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joves dansaires   81è Revetlla d'aplec (5/6/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
La Júlia de Solsona   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Blanca Espurna   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Glòria   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   Ballada (5/1/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Blanca Espurna   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Al peu del canó   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
50 anys amb el músic solitari   Sant Jordi (4/23/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de Cubelles   Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3a època)
Com si fos ahir..   Sant Jordi (4/23/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Amics del Refugi   Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Mariona   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Font de la Sardana   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Independansa   Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
La sardana dels Joglars   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Montgrins
Noces d'or a Badalona   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
Amics del Refugi   Ballada (4/2/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marta   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
50 anys amb el músic solitari   33è Cloenda cursets infantils (4/2/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Joves lleons   Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Glòria   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Marinada
Blanca Espurna   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Glòria   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Amics del Refugi   Doble (3/25/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (3/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Font de la Sardana   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Marta   Dia de la Dona (3/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Joves lleons   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Els saltimbanquis   Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
El rei de casa   Ballada (3/4/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sitges, racó de la calma   Ballada (2/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni de llibertat   Ballada (2/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (2/19/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La Júlia de Solsona   Ballada (2/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50 anys amb el músic solitari   Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Joves lleons   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Com uns pares   Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Mariona   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
50 anys amb el músic solitari   Festa major (1/29/2017)   Salou Tarragonès Contemporània
L'aplec de Cubelles   5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
El rei de casa   Festa Major d'hivern (1/21/2017)   Begues Baix Llobregat Marinada
L'aplec de Cubelles   Ballada (1/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'enrenou de 2014   17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Vull més Salseta   Ballada (1/8/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Bisbal Jove
Amics del Refugi   Ballada (1/8/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Centenari a Sitges   El Garraf dansa en cercle (1/1/2017)  



Maricel
Rock a la faixa   10è Sardaxou - Rock (1/1/2017)  



Contemporània
L'aplec de Cubelles   Cap d'any (1/1/2017)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
50 anys amb el músic solitari   Ballada (12/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ciutat de Girona   Ballada (12/18/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Amics del Refugi   Mitja ballada (12/13/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
El rei de casa   Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'enrenou de 2014   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
L'enrenou de 2014   Ballada (11/27/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
La Júlia de Solsona   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Reus Jove
Glòria   Aniversari Ateneu Popular (11/27/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Sardanes en Blau   Diada del soci (11/20/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Somni de llibertat   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'enrenou de 2014   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (11/20/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
M@ig 50   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes en Blau   Ballada (11/13/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Noces d'or a Badalona   772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Noces d'or a Badalona   Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Amics del Pla de la Seu   Ballada (11/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
50 anys amb el músic solitari   Dia de la Coordinadora Sardanista (11/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Afalagada   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pau per Bòsnia   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   40è Diada Sardanista (11/5/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   Ballada (11/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els saltimbanquis   Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Noces d'or a Badalona   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
L'entrecot llatí   Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Noces d'or a Badalona   Ballada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
50 anys amb el músic solitari   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Joves lleons   65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Com si fos ahir..   68è Concurs (10/16/2016)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Joves lleons   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Sardanes en Blau   30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Bisbal engresca   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Afalagada   Ballada (10/9/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Afalagada   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
El rei de casa   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Súria
50 anys amb el músic solitari   Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Un bon badaloní   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Marinada
L'aplec de Cubelles   Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Afalagada   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'enrenou de 2014   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Contemporània
Ciutat de Girona   Festa Major (9/18/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Independansa   Ballada (9/18/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Com uns pares   Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona Mediterrània
L'aplec de Cubelles   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Noces d'or a Badalona   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
M@ig 50   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'enrenou de 2014   11 de setembre (9/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Joves lleons   11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Independansa   11 de setembre (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla per la independència
Independansa   !1 de setembre (9/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Joves dansaires   11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pau per Bòsnia   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Sitges, racó de la calma   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Vull més Salseta   90è Sardanes a la fresca (9/10/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
M@ig 50   Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (9/5/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sardanes a l'ONCE   35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
50 anys amb el músic solitari   Ballada (9/4/2016)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   Cicle d'estiu (9/4/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Font de la Sardana   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Glòria   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
M@ig 50   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'ONCE   Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Independansa   Festa Major (8/29/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
Amics del Pla de la Seu   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Com si fos ahir..   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Independansa   Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Blanca Espurna   Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   22è Aplec d'Osseja (8/14/2016)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La Júlia de Solsona   Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Sitges, racó de la calma   Cicle d'estiu (8/7/2016)   Calella Maresme Sabadell
Blanca Espurna   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Joves lleons   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Pau per Bòsnia   Ballada (8/5/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   14è Aplec de la Garrotxa (7/30/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Sitgetana, 50 anys   14è Aplec de la Garrotxa (7/30/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Júlia   90è Sardanes a la fresca (7/30/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Aina   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Amics del Refugi   Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
M@ig 50   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Sitges, racó de la calma   Ballada (7/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Blanca Espurna   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Arrels a Cornellà   Ballada (7/22/2016)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Joves lleons   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Joves lleons   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Revetlla d'aplec (7/16/2016)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Doble ballada a Gavà (7/16/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Galop Maricel   Ballada (7/16/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Sardanes en Blau   Ballada (7/16/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Blanca Espurna   5è Memorial Martí Masvidal (7/15/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Independansa   Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
La Júlia de Solsona   Ballada (7/8/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Mariona   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'enrenou de 2014   90è Sardanes a la fresca (7/2/2016)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Blanca Espurna   Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Font de la Sardana   Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Doble ballada d'estiu (7/1/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   90è Sardanes a la fresca (6/25/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   13è Aplec de Cubelles (6/25/2016)   Cubelles Garraf Conjunt
Independansa   1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Joves lleons   Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Pau per Bòsnia   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
L'enrenou de 2014   23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Sardanes a l'ONCE   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Blanca Espurna   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Els saltimbanquis   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Pare i amic   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Sardanes en Blau   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Joves lleons   16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Joves lleons   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Amics del Pla de la Seu   16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès Maricel
L'aplec de Cubelles   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics del Pla de la Seu   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Joves dansaires   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   Sardanes a la fresca (6/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joves lleons   La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
50 anys amb el músic solitari   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Els saltimbanquis   La Patum (5/28/2016)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Pau per Bòsnia   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mariona   73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
M@ig 50   Corpus (5/26/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Noces d'or a Badalona   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de Cubelles   Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Júlia   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf Conjunt
Una de clàssics   33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
El rei de casa   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Els saltimbanquis   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
50 aplecs a Gràcia   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Blanca Espurna   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La Júlia de Solsona   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Joves lleons   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
50 aplecs a Gràcia   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Júlia   Ballada (5/7/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amics del Refugi   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
L'aplec de Cubelles   18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El rei de casa   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de Cubelles   Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Lo Castell
Glòria   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Blanca Espurna   Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Independansa   Sant Jordi (4/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amics del Refugi   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
50 anys amb el músic solitari   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
50 anys amb el músic solitari   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
M@ig 50   Ballada (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sardanes en Blau   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
La Júlia de Solsona   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
La Pepita de Gràcia   Ballada (4/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   Aplec de l'Alegria (3/28/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Joves dansaires   Aplec de Canovelles (3/28/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Noces d'or a Badalona   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
L'aplec de Cubelles   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Blanca Espurna   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (3/27/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
El rei de casa   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme Marinada
Blanca Espurna   Ballada (3/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Joves lleons   76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
La Júlia de Solsona   Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Estimada Mercè   Ballada (3/6/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
La Júlia de Solsona   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La Júlia de Solsona   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Festa Major d'Hivern (3/6/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Glòria   Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
Els saltimbanquis   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
40 anys de Ripollet Sardanista   Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Ballada (2/28/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un bon badaloní   Diada del soci (2/28/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Un català a Lió   Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes en Blau   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Marinada
Joves lleons   Ballada (2/14/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Joves lleons   Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Júlia   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'enrenou de 2014   4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
M@ig 50   Som Cultura (1/23/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Catalònia   Ballada (1/17/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Joves dansaires   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
M@ig 50   1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Mediterrània
Joves lleons   Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Amics del Refugi   Ballada (12/26/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada (12/20/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Independansa   Ballada (12/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Com uns pares   Ballada (12/13/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Ballada (12/13/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
40 anys de Ripollet Sardanista   Ballada (12/13/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Joves dansaires   Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
M@ig 50   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanes en Blau   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
L'aplec de Cubelles   Aplec de Tardor (11/29/2015)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
El rei de casa   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
M@ig 50   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (11/15/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Bisbal engresca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
40 anys de Ripollet Sardanista   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Afalagada   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Com uns pares   39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (11/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Sardanes en Blau   Castanyada (10/31/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La Júlia de Solsona   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Afalagada   Ballada (10/25/2015)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Glòria   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Com uns pares   20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La sardana dels Joglars   Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
La Júlia de Solsona   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Els saltimbanquis   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Joves lleons   Doble (10/12/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
Joves lleons   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages Súria
Sardanes en Blau   41è Aplec de Malgrat (10/4/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/3/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Com uns pares   Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'enrenou de 2014   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'enrenou de 2014   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Joves lleons   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
M@ig 50   Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Independansa   Festa major Corró d'Avall (9/20/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Punt Cat
Amics del Refugi   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   43è Aplec de Terrassa (9/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Mariona   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   Festa major (9/12/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Independansa   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Els saltimbanquis   11 de setembre (9/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Joves lleons   11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
M@ig 50   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Independansa   11 de setembre (9/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Mariona   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Amics del Pla de la Seu   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Afalagada   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
L'aplec de Cubelles   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Catalònia   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Sardanes en Blau   Ballada (8/27/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Joves lleons   Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Afalagada   Ballada (8/23/2015)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Afalagada   Festes de Sant Magí (8/19/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La Júlia de Solsona   Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Catalònia   Festa major (8/15/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Independansa   Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Catalònia   Festa Major (8/11/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Independansa   Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Al peu del canó   89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
100 anys fent camí a Argentona   6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Amics del Refugi   Ballada (8/5/2015)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Catalònia   Ballada (8/2/2015)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Rock a la faixa   Festa Major (8/2/2015)   La Garriga Vallès Oriental Contemporània
Rock a la faixa   23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
L'aplec de Cubelles   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Rock a la faixa   Ballada (7/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fòrum a Banyoles   13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
El rei de casa   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Marta   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Com uns pares   62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Afalagada   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Sitgetana, 50 anys   20è Aplec del Romesco (7/18/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Independansa   Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Mariona   Nits d'estiu (7/16/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Joves lleons   Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Afalagada   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Independansa   Ballada (7/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
La Júlia de Solsona   Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Per Banyoles   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
La Pepita de Gràcia   Festa major del Carmel (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'enrenou de 2014   1è Aplec après-midi et soirée (7/4/2015)   Amèlie- Les Bains França Bohèmia
Joves lleons   Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Joves lleons   Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'enrenou de 2014   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El rei de casa   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
L'enrenou de 2014   89è Sardanes estiu 2015 (6/27/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pare i amic   Ballada (6/26/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (6/26/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Afalagada   Fesrta Major (6/26/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sitgetana, 50 anys   Ballada (6/25/2015)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Festa dels barris de Sant Sadurní   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Els saltimbanquis   Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Glòria   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Catalònia   Ballada (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Noces d'or a Badalona   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
La sardana dels Joglars   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Catalònia   Festa major Petita (6/16/2015)   Tiana Maresme Contemporània
Independansa   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
L'enrenou de 2014   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Afalagada   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Sardanes en Blau   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Al peu del canó   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de Cubelles   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Sitgetana, 50 anys   87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Sardanes en Blau   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Sardanes a l'ONCE   89è Sardanes estiu 2015 (6/13/2015)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Amics del Pla de la Seu   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Rock a la faixa   Patum (6/7/2015)   Berga Berguedà Contemporània
L'aplec de Cubelles   40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Font de la Sardana   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'enrenou de 2014   Aplec de Primavera i Festa dels Xatos (5/31/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
La sardana dels Joglars   Temps de Flors (5/30/2015)   Girona Gironès La Flama de Farners
Independansa   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Un català a Lió   Ballada (5/24/2015)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
La sardana dels Joglars   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
Sitgetana, 50 anys   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Pau per Bòsnia   Ballada (5/24/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
Els saltimbanquis   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos Cobla
Glòria   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
L'enrenou de 2014   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Blanca Espurna   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Conjunt
L'enrenou de 2014   Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sitgetana, 50 anys   Concert final de La Sardana de l'Any (5/16/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Font de la Sardana   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Rock a la faixa   27è Trobada infantil sardanista (5/15/2015)   Sitges Garraf Contemporània
Dissabte nit   Vint tocats (5/14/2015)  



Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La Bisbal engresca   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sardanes a l'ONCE   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La sardana dels Joglars   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Joves lleons   43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
M@ig 50   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (5/3/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La cadena humana   Dia Internacional de la Dansa (4/26/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La sardana dels Joglars   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Font de la Sardana   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Com si fos ahir..   Sant Jordi (4/23/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Com uns pares   Ballada (4/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   Ballada (4/19/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Joves lleons   33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Sardanes a l'ONCE   Aplec de l'Alegria (4/6/2015)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
La Júlia de Solsona   Ballada del Ram (3/29/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
El rei de casa   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Joves lleons   Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Joves lleons   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Joves lleons   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Sardanes en Blau   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Amics del Refugi   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos Cobla
Amics del Refugi   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Catalònia   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Font de la Sardana   38è Aplec de Castellar (3/1/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Ballada (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanes en Blau   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (2/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Euterpe   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
L'aplec de Cubelles   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
La Júlia de Solsona   Girona 10 (1/25/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Font de la Sardana   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (1/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Catalònia   9è Sardaxou (1/1/2015)  



Contemporània
Maricel   Concert de Nadal (12/25/2014)   Sitges Garraf Maricel
Blanca Espurna   Ballada (12/14/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Independansa   Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Festa dels barris de Sant Sadurní   Ballada (12/14/2014)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Joves lleons   Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Amb la mateixa il·lusió   Aplec de Tardor (11/30/2014)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Font de la Sardana   21è Aniversari Grup Tamborí (11/29/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Pare i amic   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
El rei de casa   Ballada (11/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Font de la Sardana   Festes del Beat Bonaventura (11/22/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Independansa   Festes del Beat Bonaventura (11/22/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (11/16/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Fòrum a Banyoles   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   Ballada homenatge a Francina Boris (11/16/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Font de la Sardana   Ballada (11/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes en Blau   2è Connectats (11/15/2014)  



Bohèmia
A un bon amic   2è Connectats (11/15/2014)  



Bohèmia
Estimada Mercè   2è Connectats (11/15/2014)  



Bohèmia
A un bon amic   Concert presentació GASP 2 (11/15/2014)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
La Pepita de Gràcia   2è Connectats (11/15/2014)  



Bohèmia
Sardanes en Blau   Concert presentació GASP 2 (11/15/2014)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Independansa   Ballada (11/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els saltimbanquis   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Font de la Sardana   Doble ballada (11/8/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La cadena humana   Ballada (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Els saltimbanquis   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Font de la Sardana   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
L'aplec de Cubelles   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amics del Refugi   Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos Cobla
Joves lleons   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or a Badalona   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   19è Aplec de la Tartrana (10/19/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Independansa   Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Font de la Sardana   40è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Independansa   Concert (10/19/2014)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Glòria   Ballada (10/19/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Banyoles.cat   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Joves dansaires   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ciutat de Girona   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Afalagada   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Arrels a Cornellà   Festa Major (10/5/2014)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Amics del Refugi   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Dimarts i tretze, Pere!   Unint mans, sempre! (10/4/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Font de la Sardana   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sempre actius   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Font de la Sardana   27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme Marinada
Mariona   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Amics del Refugi   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un bon badaloní   42è Aplec de Terrassa (9/20/2014)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   42è Aplec de Terrassa (9/20/2014)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   17è Aniversari Monument (9/20/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Joves lleons   Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
Independansa   Ballada (9/14/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
L'aplec de Cubelles   Festa major (9/13/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Pau per Bòsnia   Diada (9/11/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Solsona
L'aplec de Cubelles   Diada (9/11/2014)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Amics del Refugi   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Independansa   Diada (9/11/2014)   Girona Gironès Tres Vents
Independansa   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
La cadena humana   47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Font de la Sardana   36è Aplec de Martorelles (9/6/2014)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Independansa   Ballada (9/6/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Catalònia   4è Aplec d'Alguaire (9/6/2014)   Alguaire Segrià Contemporània
Independansa   Ballada (9/6/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Independansa   4è Aplec d'Alguaire (9/6/2014)   Alguaire Segrià Contemporània
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Font de la Sardana   Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Font de la Sardana   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Glòria   Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Joves dansaires   Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Font de la Sardana   Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Independansa   Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Cubelles   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de Cubelles   Ballada - exhibició (8/10/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Independansa   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La cadena humana   Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Font de la Sardana   Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Font de la Sardana   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (7/25/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Noces d'or a Badalona   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Un català a Lió   Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La cadena humana   Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ciutat de Girona   Ballada (7/18/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Font de la Sardana   Ballada (7/18/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Independansa   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Font de la Sardana   Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Font de la Sardana   Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
L'aplec de Cubelles   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   Festa Major (7/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Baix Llobregat
Joves lleons   65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Font de la Sardana   Nits d'estiu (7/10/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
La cadena humana   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Glòria   88è Sardanes estiu 2014 (7/5/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Els saltimbanquis   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
El rei de casa   Ballada (6/28/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els saltimbanquis   88è Sardanes estiu 2014 (6/28/2014)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Joves lleons   Ballada (6/24/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/22/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Independansa   Ballada (6/21/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Independansa   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Independansa   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Independansa   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
La cadena humana   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Independansa   Saxo & cobla (6/7/2014)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Blanca Espurna   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme Marinada
Un català a Lió   Ballada (6/1/2014)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Glòria   Ballada (5/31/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Catalònia   Ballada (5/25/2014)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Blanca Espurna   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Conjunt
L'aplec de Cubelles   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
50 aplecs a Gràcia   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Amics del Refugi   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
L'aplec de Cubelles   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Final de la Sardana de l'Any (5/3/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Independansa   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Euterpe   Diada del soci (4/27/2014)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Font de la Sardana   Fira d'Abril (4/26/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
La cadena humana   Sant Jordi (4/23/2014)   Girona Gironès Tres Vents
Font de la Sardana   Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (4/21/2014)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Glòria   Ballada (4/20/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Marinada
Blanca Espurna   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona Costa Brava
Mariona   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Estimada Mercè   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   32è Aplec de Manresa (4/12/2014)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Joves lleons   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
L'aplec de Cubelles   26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Dimarts i tretze, Pere!   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
La cadena humana   Ballada (3/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona   Aniversari Sabadell Sardanista (3/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   Ballada Dia de la Dona (3/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   Ballada (3/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Elvira i Josep   Ballada (2/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
50 aplecs a Gràcia   Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de Cubelles   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
La cadena humana   Ballada (2/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Amics del Refugi   Ballada (1/26/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de Cubelles   Ballada (1/12/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Joves lleons   Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sardanes a l'ONCE   Ballada (12/31/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
La cadena humana   Ballada (12/29/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Joves dansaires   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Independansa   Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
L'aplec de Cubelles   Doble (12/15/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   Ballada (12/15/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (12/8/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de Cubelles   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyoles.cat   Fira de Nadal (12/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Aplec de Tardor (11/24/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La cadena humana   Ballada (11/24/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Glòria   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Amics del Pla de la Seu   Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Ballada (11/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Independansa   30è Aniversari (11/3/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Glòria   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Glòria   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Bellpuig
50 aplecs a Gràcia   Castanyada (11/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Independansa   Ballada (10/27/2013)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ciutat de Girona   Fires i Festes (10/27/2013)   Girona Gironès La Flama de Farners
Estimada Mercè   Ballada (10/26/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Banyoles.cat   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'aplec de Cubelles   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Independansa   Ballada (10/20/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a l'ONCE   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Amsterdam   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Joves lleons   Ballada (10/20/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Independansa   Ballada (10/20/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sardanes a l'ONCE   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Súria
Glòria   Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Amsterdam   Festa major Eixample (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'aplec de Cubelles   Ballada (10/6/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Sitges, racó de la calma   39è Aplec de Malgrat (10/6/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Glòria   ballada i mtja (10/6/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aina   Ballada (10/5/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Estimada Mercè   Ballada (10/5/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
El rei de casa   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Joves lleons   Ballada (9/29/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
Font de la Sardana   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
L'aplec de Cubelles   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
L'aplec de Cubelles   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Un català a Lió   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
Independansa   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Conjunt
Noces d'or a Badalona   Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Sardanes a l'ONCE   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
Estimada Mercè   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joves lleons   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
L'aplec de Cubelles   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Maricel
Blanca Espurna   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de Cubelles   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves lleons   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Amics del Pla de la Seu   Festa Major (9/15/2013)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Independansa   Ballada (9/15/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/14/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un català a Lió   11 de setembre (9/11/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   11 de setembre (9/11/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Un català a Lió   11 setembre (9/11/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Sardanes a l'ONCE   11 de Setembre (9/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Sardanes a l'ONCE   11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
La cadena humana   11 de setembre (9/11/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Blanca Espurna   Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Estimada Mercè   Ballada (9/9/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Glòria   Ballada (9/9/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Un bon badaloní   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Glòria   festa Major (9/7/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Independansa   35è Aplec de Martorelles (9/7/2013)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Joves lleons   Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Pau per Bòsnia   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
L'aplec de Cubelles   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Un català a Lió   Sardanes (8/31/2013)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   26è Aplec d'Encamp (8/31/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Glòria   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
L'aplec de Cubelles   Festa major (8/31/2013)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Amics del Pla de la Seu   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Independansa   Festa major (8/30/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Independansa   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
L'aplec de Cubelles   Festa major de Sants (8/24/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pau per Bòsnia   Ballada (8/24/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Sardanes a l'ONCE   Ballada (8/24/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Doble ballada (8/23/2013)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Estimada Mercè   Ballada (8/18/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Joves dansaires   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/17/2013)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Els saltimbanquis   Ballada (8/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/16/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Estimada Mercè   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Independansa   Ballada (8/6/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
L'aplec de Cubelles   Festa Major (8/4/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Pau per Bòsnia   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
L'aplec de Cubelles   21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Festa Major (8/3/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Ballada (8/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Glòria   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Font de la Sardana   Festa Major (8/1/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de Cubelles   Doble (8/1/2013)   Torelló Osona La Flama de Farners
L'aplec de Cubelles   Sardanes (7/31/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (7/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Estimada Mercè   Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Fòrum a Banyoles   11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
L'aplec de Cubelles   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Independansa   Ballada (7/26/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
A un bon amic   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Banyoles.cat   Ballada (7/26/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
L'aplec de Cubelles   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Els saltimbanquis   Festa Major (7/25/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de Cubelles   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Aina   18è Aplec del Romesco (7/20/2013)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
L'aplec de Cubelles   24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/20/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyoles.cat   Ballada (7/19/2013)   Manlleu Osona Sabadell
Independansa   Ballada (7/18/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Una de clàssics   Ballada nocturna (7/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Cubelles   Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   Festa Major del Poble Sec (7/13/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Glòria   Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
Els saltimbanquis   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Glòria   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanes a l'ONCE   Cicle estiuenc (7/12/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
El rei de casa   Ballada (7/10/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Independansa   Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   7è Aplec Comarcal d'Ossona (7/7/2013)   Rupit Osona La Flama de Farners
Joves lleons   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
L'aplec de Cubelles   61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de Cubelles   Ballada (7/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Joves lleons   Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
L'aplec de Cubelles   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'ONCE   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Joves lleons   Ballada (6/29/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/29/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Pau per Bòsnia   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
L'aplec de Cubelles   Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Joves lleons   Ballada (6/24/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Independansa   Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sardanes a l'ONCE   Ballada (6/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El rei de casa   Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de Cubelles   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Conjunt
L'aplec de Cubelles   Ballada (6/22/2013)   Begues Baix Llobregat Contemporània
Independansa   4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Independansa   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Maricel
Joves lleons   Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
L'aplec de Cubelles   30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Maricel
Joves lleons   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Afalagada   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'aplec de Cubelles   Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Un bon badaloní   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Joves lleons   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   8è Festa del soci (6/9/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Independansa   85è Aplec d'Igualada (6/9/2013)   Igualada Anoia Maricel
Amics del Pla de la Seu   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Cubelles   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   Patum (6/2/2013)   Berga Berguedà Contemporània
L'aplec de Cubelles   Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Font de la Sardana   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Sardanes a l'ONCE   Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Font de la Sardana   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Sardanes a l'ONCE   26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Cubelles   40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Amsterdam   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
Un català a Lió   Ballada (5/26/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Sardanes a l'ONCE   5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (5/26/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a l'ONCE   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Dimarts i tretze, Pere!   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Marta   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Blanca Espurna   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Conjunt
Pau per Bòsnia   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Independansa   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
Independansa   APLEC DE PRIMAVERA I FESTA DELS XATOS (5/19/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Joves lleons   Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
L'aplec de Cubelles   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Joves dansaires   Ballada (5/18/2013)   Girona Gironès La Flama de Farners
Joves dansaires   Ballada (5/18/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Aplec d'Esparreguera (5/18/2013)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Aplec de la Salut (5/13/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Independansa   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Independansa   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Blanca Espurna   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Joves lleons   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Un català a Lió   Ballada (5/11/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   24è La Sardana de l'Any (5/11/2013)  



Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
L'aplec de Cubelles   Concert Final sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Cubelles   Concert Final sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Glòria   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Pepita de Gràcia   Ballada (5/5/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sardanes a l'ONCE   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
La Júlia de Solsona   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Pau per Bòsnia   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de Cubelles   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Amics del Pla de la Seu   Mare de Déu de Montserrat (4/27/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
L'aplec de Cubelles   Sant Jordi (4/23/2013)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   Sant Jordi (4/23/2013)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Amics del Refugi   2è Sant Jordi. Trobada colles Veteranes (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Font de la Sardana   Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Font de la Sardana   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (4/21/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Una de clàssics   7è Concert de Primavera (4/21/2013)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Sardanes a l'ONCE   Ballada (4/21/2013)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Independansa   Ballada (4/21/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Un català a Lió   Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
La Júlia de Solsona   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Judit i Arnau   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Júlia   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Badalona, Capital de la Cultura Catalana 2010   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Com uns pares   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
Independansa   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
A l'avi Peret   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Júlia   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
L'Eco de Sitges, 125   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Núria Feliu és sardana   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Dimarts i tretze, Pere!   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Com uns pares   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
A l'avi Peret   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
L'Eco de Sitges, 125   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
Judit i Arnau   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
A un gran metge   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Independansa   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
Aina   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
La plaça del nen de la Rutlla   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Aina   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Un bon badaloní   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Amsterdam   Presentació CD Paulí (4/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
Amsterdam   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Arrels a Cornellà   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
L'aplec de Cubelles   Jordi Paulí (4/19/2013)  



Maricel
Glòria   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Sardanes a l'ONCE   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
Font de la Sardana   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Mariona   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Marta   Ballada (4/7/2013)   Badalona Barcelonès Premià
Sardanes a l'ONCE   Ballada (4/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Sardanes a l'ONCE   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Sardanes a l'ONCE   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Marinada
L'aplec de Cubelles   Ballada (3/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Blanca Espurna   Diumenge de Rams (3/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Independansa   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Pare i amic   14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'ONCE   Ballada (3/17/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Glòria   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Sardanes a l'ONCE   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Mediterrània
Sardanes a l'ONCE   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Independansa   Presentació Sardanes per la Independència (3/3/2013)   Cornellà Baix Llobregat Cobla per la independència
Joves dansaires   Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Joves lleons   Presentació de la cobla Vila de Caldes (2/24/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Mariona   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Joves lleons   Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Dimarts i tretze, Pere!   Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La Júlia de Solsona   33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A un gran metge   Ballada (2/10/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Banyoles.cat   Ballada (2/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Ballada (2/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Joves dansaires   Ballada (1/27/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Amics del Pla de la Seu   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Un passeig per Palamós   Concert de Reis (1/6/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Noces d'or a Badalona   Festa major (12/31/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Les Roquetes amb tu   Ballada (12/30/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Independansa   Concert de Nadal (12/25/2012)   Sitges Garraf Maricel
Amics del Pla de la Seu   Connectats (12/23/2012)  



Bohèmia
Mariona   Concert de Nadal (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Amics del Pla de la Seu   Concert de Nadal (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Júlia   Connectats (12/23/2012)  



Bohèmia
Mariona   Connectats (12/23/2012)  



Bohèmia
Lo Miquel del Guinardó   Connectats (12/23/2012)  



Bohèmia
A un gran metge   Marató de TV3 (12/16/2012)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Joves lleons   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Font de la Sardana   Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El rei de casa   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Dimarts i tretze, Pere!   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Joves lleons   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (11/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fòrum a Banyoles   Ballada (MM) (11/11/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Un català a Lió   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sardanes a l'ONCE   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Joves lleons   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La Bisbal engresca   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Els saltimbanquis   Ballada (10/28/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Un català a Lió   Ballada (10/27/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Noces d'or a Badalona   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Noces d'or a Badalona   Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sardanes a l'ONCE   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanes a l'ONCE   38è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (10/21/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Sardanes a l'ONCE   25è Aplec de Tossa (10/14/2012)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Glòria   45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Sardanes a l'ONCE   27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Pare i amic   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de Cubelles   Festa Major (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sardanes a l'ONCE   Ballada (10/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Un català a Lió   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Glòria   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Amics del Refugi   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
La plaça del nen de la Rutlla   Ballades d'estiu. Santa Tecla (9/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Joves lleons   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Sardanes a la Carta (9/15/2012)  



Vents de Riella
Noces d'or a Badalona   11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves lleons   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Amics del Refugi   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Cubelles   Ballada (9/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a l'ONCE   56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Noces d'or a Badalona   Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Mariona   Festra Major (9/8/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Blanca Espurna   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amb la mateixa il·lusió   25è Aplec d'Encamp (9/2/2012)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Pau per Bòsnia   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
La Júlia de Solsona   2è Aplec d'Alguaire (9/1/2012)   Alguaire Segrià Tàrrega (2ona època)
Mariona   34è Aplec de Martorelles (9/1/2012)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El rei de casa   Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Joves lleons   11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a l'ONCE   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Glòria   Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
La Júlia de Solsona   Ballades d'estiu (8/17/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Joves lleons   Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Lo Castell
Núria Feliu és sardana   Sardabona (8/12/2012)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Afalagada   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joves lleons   Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada (8/10/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La Júlia de Solsona   Sardanes a la fresca del Segrià (8/10/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
Sardanes a l'ONCE   Ballada (8/5/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Joves lleons   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Els saltimbanquis   Ballada (7/29/2012)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/29/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
La Bisbal engresca   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Joves lleons   18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
La Júlia de Solsona   12è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/27/2012)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (7/27/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Joves lleons   Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Lo Castell
La Júlia de Solsona   Ballada (7/22/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   Ballada (7/22/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Sardanes a l'ONCE   Aplec del Romesco (7/21/2012)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Els saltimbanquis   Ballada (7/21/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Els saltimbanquis   Ballada (7/20/2012)   Alfés Segrià Tàrrega (2ona època)
El rei de casa   Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada (7/16/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Joves lleons   18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La plaça del nen de la Rutlla   Ball ada (7/14/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Joves lleons   4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Lo Miquel del Guinardó   63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Joves dansaires   Ballada (7/13/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Mariona   Ballada (7/13/2012)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'ONCE   Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Joves lleons   18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/4/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amics del Refugi   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (6/29/2012)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Sardanes a l'ONCE   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sardanes a l'ONCE   Festa Major (6/24/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanes a l'ONCE   Ballada (6/24/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Ballada (6/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Sardanes a l'ONCE   69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Blanca Espurna   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Un català a Lió   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Joves lleons   58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
L'aplec de Cubelles   9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Conjunt
Glòria   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Un català a Lió   Patum (6/10/2012)   Berga Berguedà Contemporània
Amics del Refugi   7è Festa del soci (6/10/2012)   Ripoll Ripollès Costa Brava
Blanca Espurna   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Aina   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Sardanes a l'ONCE   Ballada (6/8/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La plaça del nen de la Rutlla   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Núria Feliu és sardana   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Amb la mateixa il·lusió   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada (5/27/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'Eco de Sitges, 125   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Maricel
Amb la mateixa il·lusió   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/27/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Un català a Lió   Doble ballada (5/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Joves lleons   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Banyuls, quina festa!   35è Aplec de Banyuls (5/20/2012)   Banyuls Rosselló Conjunt
Amb la mateixa il·lusió   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Afalagada   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Blanca Espurna   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Conjunt
Noces d'or a Badalona   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
De la Bisbal a Caldes   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Noces d'or a Badalona   32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Òpera de tres euros   10è Concurs de Sabadell (5/13/2012)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Sardanes a l'ONCE   La sardana de l'any'11 (5/12/2012)  



Conjunt
Sardanes a l'ONCE   23è La Sardana de l'Any (5/12/2012)   Lleida Segrià Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amb la mateixa il·lusió   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Sardanes a l'ONCE   76è Revetlla aplec de Santa Perpètua (5/5/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Amics del Refugi   Ballada (5/5/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com si fos ahir..   Sant Jordi (4/23/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La plaça del nen de la Rutlla   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Noces d'or a Badalona   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (4/22/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Marta   Ballada (4/15/2012)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (4/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Joves lleons   3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Lo Castell
El rei de casa   3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Lo Castell
Un català a Lió   28è Cloenda de cursets (3/25/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Aina   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Amb la mateixa il·lusió   40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (2/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes a l'ONCE   Calçotada sardanista (2/26/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Un bon badaloní   Diada del soci (2/19/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
La plaça del nen de la Rutlla   Ballada (2/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Ballada (2/5/2012)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Euterpe   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   Festa Major (1/29/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   Ballada (1/22/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amics del Refugi   Ballada (1/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Òpera de tres euros   7è Sardaxou (1/1/2012)  



Contemporània
Aina   Tradicional Concert de Nadal (12/25/2011)   Sitges Garraf Maricel
Mariona   ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
El rei de casa   Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   19è Sarau Artesenc (12/8/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un català a Lió   31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
Els saltimbanquis   Ballada (12/4/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
La Júlia de Solsona   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'Eco de Sitges, 125   62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sardanes a l'ONCE   Onze sardanes per a l'ONCE (11/25/2011)  



Formació específica per l'activitat
Noces d'or a Badalona   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Banyoles.cat   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Glòria   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Glòria   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Amics del Refugi   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
A un gran metge   Ballada (10/23/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Lo Miquel del Guinardó   37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (10/22/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La plaça del nen de la Rutlla   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Blanca Espurna   Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Joves lleons   Festa Major Sarrià (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un bon badaloní   Ballada (9/25/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballades estiu (9/24/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
L'Eco de Sitges, 125   Concert de Santa Tecla (9/23/2011)   Sitges Garraf Maricel
La sardana a Badalona   167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Joves lleons   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Glòria   45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Badalona, Capital de la Cultura Catalana 2010   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (9/18/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Lo Miquel del Guinardó   Diada Nacional (9/11/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Banyoles.cat   Diada (9/11/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Principal de Berga
Mariona   Ballada (9/11/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Glòria   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mariona   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Blanca Espurna   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Lo Miquel del Guinardó   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
La sardana a Badalona   Ballada (8/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Blanca Espurna   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Blanca Espurna   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Un català a Lió   Sardanes a Matadepera (8/24/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Font de la Sardana   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (8/19/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Un català a Lió   Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (8/18/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Joves dansaires   Audició de Sardanes (8/17/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Glòria   Ballada (8/12/2011)   Banyuls Rosselló Selvatana
Joves lleons   Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els saltimbanquis   69è Festival folclòric internacional (8/7/2011)   Palaldà Catalunya Nord Sol de Banyuls
Glòria   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Joves lleons   Cicle de ballades d'estiu (8/5/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Afalagada   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Banyuls, quina festa!   Ballada (7/30/2011)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Blanca Espurna   Cicle de ballades d'estiu (7/29/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sardanes a l'ONCE   11è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Glòria   Sardanes a Matadepera (7/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (7/25/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Un català a Lió   Ballada (7/24/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   Ballada (7/24/2011)   Vinçà Conflent Sol de Banyuls
Sitges, racó de la calma   Doble ballada (7/23/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sardanes a l'ONCE   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Les puntaires d'Arenys de Munt   20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Amics del Refugi   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Blanca Espurna   Ballada (7/22/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
La Júlia de Solsona   Cicle de ballades d'estiu (7/22/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Blanca Espurna   Aplec de l'Alforja (7/17/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Glòria   22è Aplec de Bellvís (7/16/2011)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig
Joves lleons   16è Aplec del Romesco (7/16/2011)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Jovenívola d'Agramunt
Joves dansaires   85è Cicle d'estiu (7/16/2011)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Amics del Refugi   Ballada (7/15/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Els saltimbanquis   Ballada (7/15/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cervera
Joves dansaires   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Sempre actius   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Amics del Refugi   Aplec de La Vilella Alta (7/2/2011)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Glòria   Festa Major (6/30/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics del Refugi   Festa Major (6/27/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Pau per Bòsnia   49è Aplec de Sabadell (6/26/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noces d'or a Badalona   Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
A un gran metge   Ballada (6/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Glòria   60è Aplec de Cardedeu (6/19/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
Amics del Refugi   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Amics del Refugi   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Un bon badaloní   Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per Banyoles   8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Maricel
Glòria   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
Els saltimbanquis   Ballada (6/17/2011)   Montgai Noguera Marinada
Blanca Espurna   Ballada (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Per Banyoles   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Maricel
Amics del Refugi   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
La plaça del nen de la Rutlla   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Glòria   Ballada (6/11/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La Júlia de Solsona   36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Amics del Refugi   84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Marinada
Noces d'or a Badalona   15è Aplec d'Almacelles (6/4/2011)   Almacelles Segrià Contemporània
Mariona   85è Cicle d'estiu (6/4/2011)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Cloenda del curs de sardanes (5/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Els saltimbanquis   Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Rebombori   22è Concert Final de la Sardana de l'Any 2010 (5/28/2011)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Noces d'or a Badalona   Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Amics del Refugi   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Rebombori   22è La Sardana de l'Any (5/28/2011)  



Conjunt
Arrels a Cornellà   Ballada (5/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (5/22/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Per Banyoles   23è Aplec de l'Eixample (5/22/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Una de clàssics   Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Contemporània
Per Banyoles   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Maricel
La Júlia de Solsona   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Joves lleons   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Pare i amic   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Les puntaires d'Arenys de Munt   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Blanca Espurna   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Conjunt
A un gran metge   23è Concert de primavera (5/14/2011)   Sitges Garraf Maricel
L'imaginari   23è Concert de primavera (5/14/2011)   Sitges Garraf Maricel
Sempre actius   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Una de clàssics   23è Trobada sardanista infantil (5/13/2011)   Sitges Garraf Contemporània
Les puntaires d'Arenys de Munt   Ballada aplec de la Salut (5/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Glòria   Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Amics del Refugi   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
Una de clàssics   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Joves lleons   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Glòria   Ballada (5/1/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Noces d'or a Badalona   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Un català a Lió   Ballada (4/24/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Com si fos ahir..   Sant Jordi (4/23/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Sant Jordi (4/23/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Un català a Lió   Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Una de clàssics   Ballada (4/17/2011)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Un bon badaloní   Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (4/9/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Els saltimbanquis   L'aplec de La Nou de Gaià (4/3/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Un bon badaloní   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joves lleons   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Noces d'or a Badalona   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Amics del Refugi   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Pau per Bòsnia   Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Lo Miquel del Guinardó   1362è Ballada (3/26/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Pau per Bòsnia   Ballada (3/26/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Amics del Refugi   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Una de clàssics   Programa 500 de l'Altell Sardanista (3/20/2011)   Caldes de Malavella La Selva Contemporània
Joves lleons   Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
La Júlia de Solsona   Ballada (3/13/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Glòria   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès Baix Empordà
Noces d'or a Badalona   Ballada (3/5/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joves lleons   Ballada (2/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Els saltimbanquis   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Glòria   Ballada (2/26/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Un català a Lió   Ballada (2/20/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Font de la Sardana   Ballada (2/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Font de la Sardana   Ballada (2/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Aniversari colla Sabadell (2/6/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Ballada (2/6/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Blanca Espurna   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Joves dansaires   Concert (1/23/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Un català a Lió   Ballada (1/16/2011)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Els saltimbanquis   Ballada (1/9/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Banyoles.cat   Ballada (1/9/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Una de clàssics   6è Sardaxou (1/1/2011)  



Contemporània
Amb la mateixa il·lusió   Confluències (1/1/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Centenari a Sitges   Concert (12/25/2010)   Sitges Garraf Maricel
Maricel   Concert (12/25/2010)   Sitges Garraf Maricel
Banyoles.cat   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Trentè aplec a Mas Bonans   Doble (12/12/2010)   Sils La Selva Tres Vents
Font de la Sardana   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Ballada (12/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Judit i Arnau   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Els saltimbanquis   Ballada (11/28/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Noces d'or a Badalona   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Badalona, Capital de la Cultura Catalana 2010   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Conjunt
El rei de casa   26è Aplec de Sant Climent (11/21/2010)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Les Roquetes amb tu   Concurs (11/21/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Un bon badaloní   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amb la mateixa il·lusió   21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Tamborí   17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf La Blanes
Blanca Espurna   Ballada (11/7/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Joves lleons   Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Blanca Espurna   Castanyada (11/1/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Blanca Espurna   Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Blanca Espurna   39è Festival Sardanista (10/24/2010)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Amb la mateixa il·lusió   Ballada (10/12/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves dansaires   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Blanca Espurna   Ballada (10/12/2010)   Torelló Osona Sabadell
Amics del Refugi   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Els saltimbanquis   Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
Font de la Sardana   Ballada (10/9/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Un bon badaloní   36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   1351è Ballada (10/2/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joves lleons   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme Marinada
La Júlia de Solsona   Dia del soci (9/25/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Font de la Sardana   Festa Major (9/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Noces d'or a Badalona   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus
Mariona   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
La Júlia de Solsona   Ballada (9/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La sardana a Badalona   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Glòria   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Blanca Espurna   Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Com si fos ahir..   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Un català a Lió   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Amics del Refugi   57è Aplec de Santiga (9/12/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Amb la mateixa il·lusió   Lloret (9/11/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Euterpe   54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
La Júlia de Solsona   Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Els saltimbanquis   Diad Nacional de Catalunya (9/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Blanca Espurna   Remembrances (9/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Blanca Espurna   Festa Major (9/6/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Joves lleons   Festa Major Santa Eugènia de Ter (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Sempre actius   Festa Major (9/5/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Festa Major Santa Eugènia (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Blanca Espurna   Ballada (9/4/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Els saltimbanquis   Lloret (9/4/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Un passeig per Palamós   Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Elvira i Josep   Concurs (9/4/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Un bon badaloní   Ballada (9/1/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un passeig per Palamós   Ballada (8/28/2010)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics del Refugi   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un bon badaloní   Festa Major (8/24/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Sabadell
La Júlia de Solsona   Ballada (8/22/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Blanca Espurna   Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La Júlia de Solsona   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Júlia de Solsona   Ballada (8/14/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Joves dansaires   Estiu 2010 (8/13/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Els saltimbanquis   Ballada (8/11/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Blanca Espurna   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
Els saltimbanquis   Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Noces d'or a Badalona   Ballada (8/6/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Glòria   Festa Major (8/4/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (7/30/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Joves lleons   Ballada (7/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics del Refugi   Ballada (7/25/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Un català a Lió   54è Ballada (7/25/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Un català a Lió   Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Un català a Lió   Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Joves lleons   Lloret (7/24/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Joves lleons   Ballada (7/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Joves lleons   Estiu 2010 (7/23/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
La Júlia de Solsona   Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Trentè aplec a Mas Bonans   46è Aplec de Sant Celoni (7/18/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
Els saltimbanquis   Ballada (7/18/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els saltimbanquis   Ballada (7/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Amb la mateixa il·lusió   Ballada (7/17/2010)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Blanca Espurna   Festa Major (7/17/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
La Júlia de Solsona   Estiu 2010 (7/16/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (7/16/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
La Júlia de Solsona   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Joves lleons   Ballada (7/10/2010)   Illa de Tet Rosselló Nova Germanor
Noces d'or a Badalona   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Marta   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Els saltimbanquis   722è Festa del barri de la Processó (7/3/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
La Júlia de Solsona   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (6/27/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves lleons   Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Joves lleons   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Lo Miquel del Guinardó   48è Aplec de Sabadell (6/27/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noces d'or a Badalona   Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Lloret (6/26/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
La Júlia de Solsona   48è Aplec de Sabadell (6/26/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'or a Badalona   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Amsterdam   Concert (6/25/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal d'Amsterdam
Mariona   Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Marta   Ballada (6/23/2010)   Cornellà Baix Llobregat La Flama de Farners
Els saltimbanquis   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Amb la mateixa il·lusió   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Sitges, racó de la calma   Lloret (6/19/2010)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
La Júlia de Solsona   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or a Badalona   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Mariona   31è Aplec Conjunt (6/13/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Joves lleons   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
Per Banyoles   Revetlla aplec (6/12/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La Júlia de Solsona   Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
Lo Miquel del Guinardó   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noces d'or a Badalona   Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Lo Miquel del Guinardó   Lloret (6/5/2010)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lo Miquel del Guinardó   Ballada (5/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Noces d'or a Badalona   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Marta   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lo Miquel del Guinardó   68è Aplec de Tona (5/24/2010)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Ballada (5/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Blanca Espurna   1310è Ballada (5/22/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ciutat de Girona   Cloenda cursets (5/22/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Al peu del canó   Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobla del Col·legi de Santa Maria
Blanca Espurna   26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf Conjunt
La Bisbal engresca   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amb la mateixa il·lusió   Concert final Sardana de l'Any (5/15/2010)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amb la mateixa il·lusió   21è La Sardana de l'Any (5/15/2010)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Judit i Arnau   22è Concert de Primavera (5/15/2010)   Sitges Garraf Maricel
Vull més Salseta   8è Concurs (5/9/2010)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
50 aplecs a Gràcia   54è Aplec de Gràcia (5/9/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Blanca Espurna   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Joves lleons   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Concurs (5/2/2010)   Ripoll Ripollès Genisenca
Amb la mateixa il·lusió   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
La Júlia de Solsona   Ballada (4/25/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
La Júlia de Solsona   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Blanca Espurna   Ballada (4/24/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
Blanca Espurna   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Joves lleons   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Un bon badaloní   21è Concurs (4/18/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Marinada
Noces d'or a Badalona   Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Joves lleons   Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Lo Miquel del Guinardó   1335è Ballada (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Un bon badaloní   29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Les Roquetes amb tu   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Font de la Sardana   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Marta   Concert (3/27/2010)   Portvendres Rosselló Tres Vents
Banyoles.cat   22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Amb la mateixa il·lusió   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Noces d'or a Badalona   22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Un passeig per Palamós   21è Petit aplec de Bordils (3/7/2010)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Blanca Espurna   Ballada (3/7/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Amics del Refugi   44è Cloenda curset sardanes (3/7/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
La Júlia de Solsona   21è Petit aplec de Bordils (3/7/2010)   Bordils Gironès Baix Empordà
Blanca Espurna   1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els saltimbanquis   465è Doble Audició (2/28/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Núria Feliu és sardana   Ballada (2/21/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sitges, racó de la calma   Ballada (2/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Joves dansaires   Ballada (2/7/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Blanca Espurna   7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
Mariona   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Els saltimbanquis   Ballada (1/31/2010)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
Un bon badaloní   Ballada (1/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Festa Major Sant Antoni (1/17/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Pau per Bòsnia   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Noces d'or a Badalona   Ballada (1/17/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Un bon badaloní   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Un bon badaloní   Ballada (1/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Vull més Salseta   5è Sardaxou (1/1/2010)  



Contemporània
Núria Feliu és sardana   Ballada (12/29/2009)   Sant Feliu d'Avall Rosselló Nova Germanor
Blanca Espurna   459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Amsterdam   Ballada (12/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves dansaires   Ballada (12/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or a Badalona   Doble (12/13/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
La Júlia de Solsona   Ballada (12/13/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   Ballada (11/22/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (11/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un passeig per Palamós   Ballada (11/22/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Joves lleons   Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sitges, racó de la calma   1277è Ballada (11/21/2009)   Barcelona Barcelonès Maricel
Amb la mateixa il·lusió   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un català a Lió   20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pau per Bòsnia   Ballada (11/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics del Tamborí   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/8/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Ciutat de Girona   Fires i festes de Sant Narcís (11/8/2009)   Girona Gironès Tres Vents
Afalagada   20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Mediterrània
Glòria   Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Glòria   Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Amsterdam   Diada del soci (10/25/2009)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Núria Feliu és sardana   Ballada (10/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El rei de casa   Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Els saltimbanquis   Ballada (10/18/2009)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Aina   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Sardanes a Pedret (10/12/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   Ballada (10/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves lleons   22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un català a Lió   7è Contemporanis (10/1/2009)  



Contemporània
Un bon badaloní   34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme Marinada
Un català a Lió   Concert Festa Major (9/27/2009)   Sils La Selva Contemporània
Joves dansaires   Ballada (9/26/2009)   Artés Bages Sabadell
Amb la mateixa il·lusió   Concert (9/26/2009)   Rialp Pallars Sobirà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aina   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Bisbal Jove
Sempre actius   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
La Júlia de Solsona   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Font de la Sardana   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sitges, racó de la calma   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Un bon badaloní   43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   ballada (9/20/2009)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Els saltimbanquis   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Noces d'or a Badalona   10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Noces d'or a Badalona   37è Revetlla d'aplec (9/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amb la mateixa il·lusió   6è Aplec d'Òdena (9/19/2009)   Òdena Anoia Conjunt
Glòria   Aplec de Tortosa (9/13/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
Raig de sol d'un blau estiu   Festa major (9/13/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Un bon badaloní   56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Un bon badaloní   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Glòria   Ballada (9/12/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
Amb la mateixa il·lusió   11 de Setembre (9/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Núria Feliu és sardana   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Blanca Espurna   Diada (9/11/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Mariona   Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Els saltimbanquis   Diada 11 de setembre (9/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Un català a Lió   53è Aplec de la Garriga (9/10/2009)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sitges, racó de la calma   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Un bon badaloní   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Joves dansaires   Ballada (9/5/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Mariona   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Júlia   Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Amb la mateixa il·lusió   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
Joves dansaires   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Joves dansaires   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Un català a Lió   Concurs Roses (8/22/2009)   Roses Alt Empordà Contemporània
Els saltimbanquis   Sardanes al cor de Catalunya (8/20/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
La Júlia de Solsona   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Núria Feliu és sardana   Ballada (8/15/2009)   Cotlliure Rosselló Germanor (Perpinyà)
Noces d'or a Badalona   Cicle de ballades d'estiu (8/14/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Blanca Espurna   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Mariona   Cubelles (8/9/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Un català a Lió   Ballada (8/9/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50 aplecs a Gràcia   Festa major (8/8/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Noces d'or a Badalona   83è Ballada (8/8/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Núria Feliu és sardana   Ballada (8/8/2009)   Sant Llorenç de Cerdans Vallespir Germanor (Perpinyà)
Núria Feliu és sardana   Ballada (8/7/2009)   Sant Pau de Fenolhet Rosselló Germanor (Perpinyà)
Blanca Espurna   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La Júlia de Solsona   Festa Major (8/4/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Els saltimbanquis   Festa Major (8/3/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Mataró
Un bon badaloní   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Els saltimbanquis   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Joves dansaires   Ballada (8/1/2009)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Sabadell
La Júlia de Solsona   Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Joves lleons   Cicle de ballades d'estiu (7/31/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/29/2009)   Ceret Vallespir Germanor (Perpinyà)
Els saltimbanquis   Ballada (7/26/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Glòria   Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/25/2009)   La Cabanassa Alta Cerdanya Germanor (Perpinyà)
Mariona   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
La Bisbal engresca   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Els saltimbanquis   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/21/2009)   Cervera de la Marenda Rosselló Germanor (Perpinyà)
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/19/2009)   Illa de Tet Rosselló Germanor (Perpinyà)
Joves dansaires   Ballada (7/19/2009)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Núria Feliu és sardana   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Els saltimbanquis   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp La Principal de Tarragona
Noces d'or a Badalona   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (7/18/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els saltimbanquis   Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Arrels a Cornellà   Ballades colles (7/16/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/16/2009)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/14/2009)   Vernet les Bains Catalunya Nord Germanor (Perpinyà)
Núria Feliu és sardana   Ballada (7/13/2009)   Bages Rosselló Germanor (Perpinyà)
Els saltimbanquis   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Mariona   Concurs de colles (7/11/2009)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
Un català a Lió   Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Un bon badaloní   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A l'avi Peret   Ballades colles (7/9/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Júlia   Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Un català a Lió   Festa Major (7/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els saltimbanquis   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Banyoles.cat   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Amics del Refugi   Ballada (7/3/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Per a tu, Felicitat   Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un català a Lió   Ballada (7/2/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Els saltimbanquis   Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Un bon badaloní   Festa Major (6/28/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Un bon badaloní   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joves lleons   8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Marta   8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
A l'avi Peret   Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Joves lleons   Diada del soci (6/24/2009)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Arrels a Cornellà   Ballada (6/23/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Joves lleons   55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Blanca Espurna   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Blanca Espurna   58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Un català a Lió   Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
El rei de casa   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ciutat de Girona   Dia Universal de la Sardana (6/20/2009)   Girona Gironès Tres Vents
Els saltimbanquis   6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
Glòria   Ballada (6/19/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Un català a Lió   Ballades colles (6/18/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sitges, racó de la calma   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Joves dansaires   Festes de Sant Lluís (6/14/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Banyoles.cat   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Els saltimbanquis   4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Aina   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Amsterdam   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Joves lleons   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
El rei de casa   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Un català a Lió   Ballada (6/13/2009)   Caldes de Malavella La Selva Contemporània
A l'avi Peret   Festa Major (6/12/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Un bon badaloní   Col·lectiu dones Ca N'Anglada (6/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Marinada
Un català a Lió   Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Amb la mateixa il·lusió   Cloenda Moute i vine (6/6/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sitges, racó de la calma   Ballada (6/6/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Joves dansaires   Concert (6/6/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Glòria   Revetlla aplec de Calella (6/6/2009)   Calella Maresme Marinada
Joves dansaires   Ballada (6/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Un català a Lió   Aplec de Vilafranca del Penedès (5/31/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Noces d'or a Badalona   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Dissabte nit   Doble (5/30/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Mariona   30è Aplec de Mollerussa (5/30/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Joves dansaires   Ballada (5/30/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Un català a Lió   Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Un passeig per Palamós   22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Joves dansaires   Ballada (5/23/2009)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Reus Jove
Els saltimbanquis   Ballada (5/17/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Vila d'Olesa
Blanca Espurna   25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Conjunt
Un bon badaloní   20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Raig de sol d'un blau estiu   11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Raig de sol d'un blau estiu   21è Trobada infantil (5/15/2009)   Sitges Garraf Contemporània
Un català a Lió   7è Concurs de colles (5/10/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A l'avi Peret   Ballada (5/10/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
50 aplecs a Gràcia   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per a tu, Felicitat   Fira modernista (5/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un català a Lió   42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
A l'avi Peret   Ballada (5/3/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Joves dansaires   Ballada (5/3/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Font de la Sardana   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Un català a Lió   Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Noces d'or a Badalona   36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Sempre actius   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Un petit món   Petit concert didàctic (4/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Joves dansaires   Ballada (4/19/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Un bon badaloní   26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Marinada
Joves dansaires   Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Els saltimbanquis   Centenari de l'aplec de l'Alegria (4/13/2009)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Amsterdam   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
Mariona   Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Aina   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sitges, racó de la calma   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Joves dansaires   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Arrels a Cornellà   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Marta   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Joves dansaires   Ballada (4/5/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Un català a Lió   Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A l'avi Peret   Concert (4/5/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Font de la Sardana   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Marinada
Un català a Lió   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Noces d'or a Badalona   Ballada (3/29/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Un bon badaloní   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Arrels a Cornellà   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Glòria   Ballada (3/28/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves dansaires   Ballada (3/22/2009)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Un bon badaloní   Ballada (3/22/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Un català a Lió   Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Blanca Espurna   22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La Júlia de Solsona   22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Mediterrània
La Júlia de Solsona   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Un català a Lió   Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Glòria   Ballada (3/8/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Joves lleons   35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els saltimbanquis   Ballada (3/1/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
La Júlia de Solsona   20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès Baix Empordà
Els saltimbanquis   Ballada (3/1/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Per a tu, Felicitat   20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Amb la mateixa il·lusió   Diada Sardanista (2/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amb la mateixa il·lusió   8è Memorial Joan Prat (2/15/2009)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aina   Ballada (2/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Júlia de Solsona   Ballada (2/8/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Un bon badaloní   Ballada (2/8/2009)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Blanca Espurna   Ballada (2/1/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Amb la mateixa il·lusió   Les estrenes del 25è aniversari (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Joves dansaires   Concert (1/18/2009)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Palamós a Ricard Viladesau   Recordant a Ricard Viladesau (1/18/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
El rei de casa   Sardanes. Cobla Mil·lenària. Fidelíssima Vila de Perpinyà (1/1/2009)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
El rei de casa   Fidelíssima vila de Perpinyà (1/1/2009)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Raig de sol d'un blau estiu   4è Sardaxou (1/1/2009)  



Contemporània
Glòria   445è Doble (12/28/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Sitges, racó de la calma   Concert de Nadal. Presentació cobla Maricel (12/25/2008)   Sitges Garraf Maricel
Júlia   Concert de Nadal. Presentació cobla Maricel (12/25/2008)   Sitges Garraf Maricel
Un bon badaloní   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   Doble audició de Nadal (12/21/2008)   Sils La Selva Marinada
Banyoles.cat   Ballada (12/13/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Un bon badaloní   5è Diada de l'Agrupació (12/7/2008)   Cubelles Garraf Marinada
Un català a Lió   Doble Audició (12/6/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
50 aplecs a Gràcia   Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Mariona   14è Nit de la Sardana (11/29/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Amics del Refugi   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La Júlia de Solsona   Ballada (11/16/2008)   Premià de Mar Maresme Marinada
Per Banyoles   29è Aniversari (11/9/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Noces d'or a Badalona   Ballada (11/9/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
La Bisbal engresca   29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Ballada (11/8/2008)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Un català a Lió   Castanyada (11/1/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
La Bisbal engresca   42è Ballada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Blanca Espurna   Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Mariona   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50 aplecs a Gràcia   Aplec de Tardor (10/16/2008)   Vic Osona Cadaqués
Un passeig per Palamós   Ballada (10/12/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Un català a Lió   Ballada (10/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Per Banyoles   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Blanca Espurna   Ballada (10/5/2008)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Noces d'or a Badalona   21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Marinada
La Bisbal engresca   33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Un català a Lió   Ballada (9/28/2008)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Un bon badaloní   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Afalagada   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyoles.cat   Ballada (9/21/2008)   Constantí Tarragonès Sabadell
Glòria   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Marinada
Blanca Espurna   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
Arrels a Cornellà   Festa Major (9/16/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Blanca Espurna   55è Aplec de Santiga (9/14/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Terrassa
Joves lleons   20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Lo Castell
Per a tu, Felicitat   Diada Nacional (9/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or a Badalona   Diada de Catalunya (9/10/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Mariona   27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per a tu, Felicitat   30è Aplec de Martorelles (9/6/2008)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves dansaires   Festa major (8/31/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Un passeig per Palamós   Festa major (8/30/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Font de la Sardana   Festa Major (8/30/2008)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Glòria   7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Festa major (8/28/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joves lleons   Hipercor (8/27/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Arrels a Cornellà   Festa major (8/24/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Pau per Bòsnia   Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Glòria   28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Mariona   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/21/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
50 aplecs a Gràcia   Festa major (8/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves dansaires   Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/15/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Arrels a Cornellà   Festa del Patró (8/13/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal d'Olot
Al peu del canó   Ballada (8/10/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Un català a Lió   Aplec de Sant Llorenç de Cerdans (8/9/2008)   Sant Llorenç de Cerdans Vallespir Contemporània
Mariona   9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Font de la Sardana   23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Un passeig per Palamós   Ballada (7/30/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Banyoles.cat   Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Un passeig per Palamós   Ballada (7/27/2008)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
Mariona   14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Mariona   Ballada (7/25/2008)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Manresa
Mariona   Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aina   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Blanca Espurna   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Joves lleons   Ballada (7/20/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
La Júlia de Solsona   55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Mariona   Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/19/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Glòria   Ballada (7/19/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Glòria   Ballada (7/19/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
Glòria   Ballada (7/13/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Reus Jove
Banyoles.cat   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Banyoles.cat   Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Glòria   Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Per Banyoles   Ballada (7/10/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Font de la Sardana   Festa Major (7/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per a tu, Felicitat   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El rei de casa   Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
Joves lleons   Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Lo Castell
Al peu del canó   Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
Font de la Sardana   46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyoles.cat   7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Per Banyoles   7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Mariona   5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
Per Banyoles   Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Banyoles.cat   Festa Major (6/25/2008)   Palamós Baix Empordà Blanes
Joves lleons   Festa Major (6/24/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Per a tu, Felicitat   Diada del soci (6/24/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
La Júlia de Solsona   Ballada (6/24/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Glòria   Ballada (6/24/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Font de la Sardana   Ballada (6/23/2008)   Cabrils Maresme Jovenívola de Sabadell
Arrels a Cornellà   Revetlla Sant Joan (6/23/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (6/22/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mariona   33è Aplec de la Verge de la Riera (6/21/2008)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La Júlia de Solsona   3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Banyoles   Ballada (6/21/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Mariona   9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
Glòria   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (6/15/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Glòria   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Font de la Sardana   Ballada (6/14/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Un passeig per Palamós   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mariona   Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Banyoles.cat   29è Aplec Conjunt (6/8/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyoles.cat   Ballada (6/7/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Font de la Sardana   Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Glòria   Concert de Sardanes (6/5/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Un passeig per Palamós   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Glòria   Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Mariona   Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Com si fos ahir..   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Banyoles.cat   Ballada (5/31/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Blanca Espurna   Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Noces d'or a Badalona   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Per Banyoles   Festa major (5/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amics del Tamborí   Quinze de quinze (5/23/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Mariona   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dissabte nit   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Contemporània
Blanca Espurna   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Conjunt
Banyoles.cat   10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aina   Ballada (5/17/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Noces d'or a Badalona   5è Concurs de colles (5/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Mariona   Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
La Júlia de Solsona   5è Concurs de colles (5/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Aina   72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
Glòria   10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Noces d'or a Badalona   Concurs infantil (5/1/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Glòria   Aplec de MasPujols (5/1/2008)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Noces d'or a Badalona   10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Contemporània
La Júlia de Solsona   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
La Bisbal engresca   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Joves dansaires   Ballada (4/23/2008)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Font de la Sardana   17è Aplec de la Llagosta (4/20/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al peu del canó   Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Font de la Sardana   20è Aplec de l'Escorxador (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   20è Aplec de l'Escorxador (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El rei de casa   Ballada (4/13/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Mariona   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva Montgrins
Mariona   26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Mariona   Ballada (4/6/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Amics del Refugi   27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Banyoles.cat   Ballada (3/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per Banyoles   19è Aplec a l'ermita de Barà (3/24/2008)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Banyoles.cat   Aplec de Sant Boi (3/16/2008)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Un passeig per Palamós   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Joves dansaires   9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Banyoles.cat   Ballada (3/8/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Trentè aplec a Mas Bonans   Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Tres Vents
Palamós a Ricard Viladesau   Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marta   Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joves lleons   10è Calçotada (2/24/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Aina   436è Doble (2/10/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Com uns pares   28è Aplec de Navarcles (2/10/2008)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Noces d'or a Badalona   Ballada (2/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joves lleons   9è Diada del soci (2/3/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Font de la Sardana   Ballada (1/27/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós a Ricard Viladesau   Sant Antoni Abat (1/20/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Banyuls, quina festa!   Banyuls per sempre (1/1/2008)   Banyuls Rosselló Formació específica per l'activitat
Un passeig per Palamós   2è Ballant sardanes a Palamós (1/1/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Dissabte nit   3è Sardaxou (1/1/2008)  



Contemporània
Joves dansaires   Ballada (12/30/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Banyoles.cat   Ballada (12/16/2007)   Badia del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Aina   Ballada (12/9/2007)   Barcelona Barcelonès Desconeguda
50 aplecs a Gràcia   5è Trobada col·lecionistes de Plaques (12/9/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Mariona   Festa de la Sardana (12/2/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
50 aplecs a Gràcia   Ballada (11/25/2007)   Cambrils Baix Camp Sabadell
Pare i amic   23è Aplec de Sant Climent (11/25/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mariona   6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Pau per Bòsnia   Ballada (11/18/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per Banyoles   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Bellpuig
Glòria   12è trobada CASCB (11/11/2007)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   Ballada (11/11/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joves dansaires   Trobada sardanista de Tardor (11/11/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Blanca Espurna   Ballada (11/11/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aina   18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Mediterrània
Mariona   31è Diada Sardanista (11/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   14è Aniversari Grup Tamborí (11/3/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Amics del Refugi   Fires (11/1/2007)   Girona Gironès Cadaqués
Temps moderns   Castanyada (11/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Aina   Festa de Sant Martirià (10/22/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyoles.cat   Festes de Sant Martirià (10/21/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
50 aplecs a Gràcia   Ballada (10/12/2007)   Torelló Osona Sabadell
Mariona   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Blanca Espurna   Ballada (10/6/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics del Tamborí   33è Revetlla d'aplec (10/6/2007)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Santa Coloma de Gramenet, Ciutat Pubilla   32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   Ballada (9/23/2007)   Tona Osona Sabadell
Mariona   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Banyoles   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joves dansaires   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Glòria   63è Aplec de Badalona (9/16/2007)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Trentè aplec a Mas Bonans   4è Aplec d'Òdena (9/15/2007)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Revetlla aplec de Badalona (9/15/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Sitges, racó de la calma   Aplec de Sant Andreu (9/15/2007)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
50 aplecs a Gràcia   Ballada (9/11/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Aina   51è Aplec de la Garriga (9/10/2007)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Blanca Espurna   50è Aplec de Canyamars (9/9/2007)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània