Activitats on s'han tocat obres de Saló i Ramell, Conrad
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/5/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Benvolença a la Bisbal   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
L'Albert i en Cesc   70è Aplec de Tolosa de Llenguadoc (6/19/2022)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Sol de Banyuls
Abraçada   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (6/12/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Juntes les mans   68è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sol de Banyuls   64è Aplec a Girona (5/29/2022)   Girona Gironès Montgrins
L'aplec de tardor   Ballada (5/28/2022)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aura del Tura   79è Aplec de Mollet (5/22/2022)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Juntes les mans   Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Sol de Banyuls   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Bona diada   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mil·lenari   Ballada (5/20/2022)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Galanteig   Ballada (5/16/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de tardor   38è Aplec de Tàrrega (5/15/2022)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Als peus de la Verge   725è Aniversari Verge de la Serra (5/15/2022)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Benvolença a la Bisbal   39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Maricel
Maria Pietat   61è Aplec a Figueres (5/15/2022)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Aura del Tura   Ballada (5/15/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   52è Aplec de Primavera (5/15/2022)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   Girona, Temps de Flors (5/14/2022)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Abraçada   Ballada (5/14/2022)   Roda de Berà Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
La Pallaresa   Ballada (5/14/2022)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floració   1325è Ballada (5/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Benvolença a la Bisbal   42è Aplec d'Olesa (5/8/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (5/8/2022)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Aura del Tura   48è Aplec de Tarragona (5/8/2022)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   73è Aplec a Caldes de Malavella (5/8/2022)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (5/8/2022)   Barcelona Barcelonès Sabadell
75 aniversari   19è Concurs de colles (5/8/2022)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Galanteig   Ballada (5/7/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els ocells et canten   65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Girona, Temps de Flors (5/7/2022)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Preat company   54è Aplec de Lloret de Mar (5/1/2022)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
De la Bisbal a Camprodon   Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat Maricel
La festa dels Nois Alegres   84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Ballada (5/1/2022)   Les Masies de Roda Osona Bellpuig Cobla
Aura del Tura   54è Aplec de Lloret de Mar (5/1/2022)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Benvolença a la Bisbal   Ballada (5/1/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de tardor   Concert (5/1/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Selvatana
Sentmenat Sardanista   Ballada (4/30/2022)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Als peus de la Verge   Concert (4/30/2022)   Madrid Espanya Reus Jove
Abraçada   Ballada (4/30/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
La Pallaresa   Ballada (4/24/2022)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Dia Internacional de la Dansa (4/24/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aura del Tura   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ja sóc aquí   Ballada (4/24/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Els ocells et canten   50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
La festa de Sant Martirià   61è Fira d'Artés (4/24/2022)   Artés Bages La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   28è Aplec Capital del Cava (4/24/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Sarrià   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Aura del Tura   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amics de Mataró   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Igualada Anoia Bellpuig Cobla
Bona llavor   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Olot Garrotxa Sol de Banyuls
Als peus de la Verge   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   El Catllar Tarragonès Reus Jove
L'aplec de tardor   Ballada (4/23/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Benvolença a la Bisbal   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Torrelavit Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (4/18/2022)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   41è Aplec de Pasqua a Montornès del Vallès (4/18/2022)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Aura del Tura   Aplec de Pasqua (4/18/2022)   Canovelles Vallès Oriental Mediterrània
Mil·lenari   56è Aplec de l'ermita de Bellvitge (4/18/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   47è Aplec de Roses (4/18/2022)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (4/17/2022)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
Sentmenat Sardanista   Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Montgrins
Mil·lenari   45è Aplec de Breda (4/10/2022)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   13è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/10/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Galanteig   32è Aplec de Sants (4/10/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (4/10/2022)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mil·lenari   Ballada (4/9/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Ballada (4/9/2022)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Amics de Sarrià   Aplec del Centenari (4/3/2022)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Al Centre Català de Caraques   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Galanteig   8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme La Flama de Farners
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Aura del Tura   Ballada (3/20/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   49è Aplec de Flaçà (3/20/2022)   Flaçà Gironès Costa Brava
Preat company   Ballada de Sant Josep (3/19/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Aplec dels Perdons (3/13/2022)   Lloret de Mar La Selva La Principal d'Olot
Solemnitat   50è Aplec de Celrà (3/13/2022)   Celrà Gironès Mediterrània
Bona diada   47è Aplec de Cerdanyola del Vallès (3/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   Ballada-Festa Major d'Hivern (3/6/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (3/6/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/28/2022)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
L'aplec de tardor   Ballada-Diada del Soci (2/27/2022)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Els ocells et canten   21è Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (2/27/2022)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/27/2022)   Palafrugell Baix Empordà La Principal d'Olot
Sol de Banyuls   31è Febrer Musical (2/27/2022)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Juntes les mans   Ballada (2/20/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Almogavarenca
Als peus de la Verge   Ballada (2/20/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La tertúlia   Concert (2/20/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Almogavarenca
La Pallaresa   Ballada (2/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Selvatana
Galanteig   Ballada (2/19/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   25è Sardanadal (2/19/2022)   Les Borges Blanques Garrigues Montgrins
Aires garriguencs   Ballada de Santa Eulàlia (2/13/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Als peus de la Verge   Concert de la Llum (2/12/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada (2/12/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Ballada (2/6/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Ballada (2/6/2022)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Sol de Banyuls   17è Aplec d'Òdena (1/30/2022)   Òdena Anoia Bellpuig Cobla
Abraçada   21è Aplec d'hivern a Manlleu (1/23/2022)   Manlleu Osona Mediterrània
Sentmenat Sardanista   Ballada (1/23/2022)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Ciutat de Girona
Amics de Mataró   Ballada (1/23/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/23/2022)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (1/22/2022)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
L'aplec de tardor   Ballada (1/16/2022)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (1/2/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
Els ocells et canten   48è Concert d'aplec (1/2/2022)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   42è Concert nadalenc (1/1/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (12/25/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Als peus de la Verge   23è Concert nadalenc (12/19/2021)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Amics de Sarrià   Ballada (12/19/2021)   Girona Gironès Selvatana
La festa dels Nois Alegres   Ballada (12/19/2021)   Sils La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   24è Aplec Nadalenc (12/19/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amics de Sarrià   36è Memorial Francesc Mas Ros (12/12/2021)   Sils La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La festa dels Nois Alegres   Ballada (12/12/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (12/12/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada-Diada del Soci (12/12/2021)   Reus Baix Camp Reus Jove
Galanteig   Concert (12/11/2021)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Al Casino de Caldes   Concert de Nadal (12/11/2021)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (12/6/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   38è Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
La festa dels Nois Alegres   Ballada (12/5/2021)   Premià de Mar Maresme Marinada
Palafrugell i Tamariu   38è Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de tardor   Ballada (12/5/2021)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Amics de Mataró   Ballada (12/3/2021)   Calella Maresme La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/28/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Ballada (11/21/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Al Centre Català de Caraques   18è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Ballada (11/21/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/21/2021)   Figueres Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   Ballada (11/21/2021)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Breda, aplec primaveral   1323è Centenari Foment de la Sardana de Barcelona (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sentmenat Sardanista   Ballada (11/14/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mil·lenari   Concert (11/14/2021)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   64è Aplec a la Garriga (11/14/2021)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Ballada (11/14/2021)   Maçanet de la Selva La Selva La Flama de Farners
L'Albert i en Cesc   Ballada (11/13/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Benvolença a la Bisbal   1322è Centenari Foment de la Sardana de Barcelona (11/6/2021)   Barcelona Barcelonès Maricel
La Pallaresa   Ballada (11/6/2021)   Girona Gironès Selvatana
La festa de Sant Martirià   45è Diada Sardanista (11/6/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (11/1/2021)   El Masnou Maresme Marinada
La festa dels Nois Alegres   Ballada (11/1/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Als peus de la Verge   23è Aplec en concert (11/1/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Ballada (10/31/2021)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (10/31/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (10/31/2021)   Hostalric La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Els ocells et canten   22è Ballada-Firagran (10/28/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La festa de Sant Martirià   50è Concert-Festa de música per a cobla (10/25/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Galanteig   Ballada (10/24/2021)   Taradell Osona Genisenca
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (10/24/2021)   Abrera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Bona llavor   Ballada (10/23/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (10/17/2021)   Berga Berguedà Mediterrània
L'aplec de tardor   52è Aplec de les Roquetes (10/17/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Benvolença a la Bisbal   Festa d'embarrats (10/17/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Els ocells et canten   Concert (10/16/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   51è Aplec de Tardor (10/12/2021)   Torelló Osona Montgrins
Als peus de la Verge   Concert d'Aplec (10/10/2021)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'Albert i en Cesc   Ballada (10/10/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
La festa de Sant Martirià   Ballada (10/10/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   50è Aplec de Súria (10/10/2021)   Súria Bages Súria
L'Albert i en Cesc   34è Aplec de Tossa (10/10/2021)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Amics de Sarrià   Ballada (10/9/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Concert (10/9/2021)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (10/9/2021)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (10/9/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (10/3/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (10/3/2021)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Amics de Mataró   37è Concurs de Colles Sardanistes (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Sentmenat Sardanista   38è Ballada-Diada Tardoral (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Principal d'Olot
Cara i creu   5è Aplec format concert a Riudoms (10/2/2021)   Riudoms Baix Camp Maricel
La Pallaresa   Ballada-Festes de la Mercè (9/26/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
75 aniversari   Ballada (9/26/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/26/2021)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
Amics de Mataró   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme Conjunt
Galanteig   Ballada (9/26/2021)   Girona Gironès Foment del Montgrí
Palafrugell i Tamariu   Ballada (9/25/2021)   Llinars del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Aura del Tura   Ballada (9/25/2021)   Llanars Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics de Mataró   23è Aplec de Rubí (9/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada-Festes de la Mercè (9/24/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amics de Mataró   Ballada (9/23/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Solemnitat   55è Concert-Aplec de Reus (9/19/2021)   Reus Baix Camp Conjunt
Maria Pietat   46è Aplec de Tona (9/19/2021)   Tona Osona La Bisbal Jove
Amics de Mataró   Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Una llàgrima   57è Aplec de Sils (9/12/2021)   Sils La Selva Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (9/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Per tu, Mercè   Concert (9/12/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics de Sarrià   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Els ocells et canten   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Galanteig   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Sentmenat Sardanista   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Mediterrània
Juntes les mans   Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/10/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (9/6/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Solemnitat   Concert (9/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La Pallaresa   10è Concert-Diada del Soci (9/5/2021)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Cara i creu   10è Concert-Trobada de colles veteranes Vila del Vendrell (9/5/2021)   El Vendrell Baix Penedès Maricel
Solemnitat   9è Concert-Aplec (9/5/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
D'un gran mestre a Besalú   78è Aplec de Mollet (9/3/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/3/2021)   Sils La Selva Tres Vents
L'aplec de tardor   Ballada (8/29/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cara i creu   Concert (8/29/2021)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
L'Albert i en Cesc   48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (8/28/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Bona diada   Concert (8/28/2021)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   48è Aplec (8/28/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
Amics de Mataró   Concert (8/27/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Concert (8/27/2021)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Bona diada   Ballada (8/24/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Abraçada   Ballada (8/22/2021)   Salou Tarragonès Mediterrània
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (8/22/2021)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
L'aplec de tardor   Ballada (8/19/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Benvolença a la Bisbal   Ballada (8/19/2021)   Riudarenes La Selva Montgrins
75 aniversari   Concert (8/18/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Sentmenat Sardanista   Concert (8/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   Ballada (8/16/2021)   Manlleu Osona Mediterrània
La festa dels Nois Alegres   Concert (8/15/2021)   Calella Maresme Mediterrània
Ja sóc aquí   Ballada (8/15/2021)   Palau de Cerdanya Alta Cerdanya Sol de Banyuls
Els ocells et canten   Concert (8/13/2021)   Premià de Mar Maresme Sabadell
La Pallaresa   Concert (8/13/2021)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Concert (8/13/2021)   Amer La Selva La Principal d'Olot
L'Albert i en Cesc   1è Aplec de la Vall d'Hostoles (8/8/2021)   Les Planes d'Hostoles Garrotxa La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   Ballada (8/8/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
La Pallaresa   Ballada (8/8/2021)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Sentmenat Sardanista   Concert (8/7/2021)   Ribes de Freser Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de tardor   Ballada (8/6/2021)   Sils La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Bona diada   Concert (8/6/2021)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Els ocells et canten   Concert (8/6/2021)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
L'aplec de tardor   Audició (8/6/2021)   Riells del Fai Vallès Oriental Selvatana
L'aplec de tardor   Concert (8/4/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
L'aplec de tardor   Concert (8/2/2021)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
Sentmenat Sardanista   Concert (8/1/2021)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Juntes les mans   Ballada (8/1/2021)   El Vendrell Baix Penedès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   21è Aplec a Moià (8/1/2021)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   Concert (8/1/2021)   Torelló Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa dels Nois Alegres   Festa Major (8/1/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (8/1/2021)   Age Baixa Cerdanya La Principal d'Olot
Mil·lenari   Ballada (7/31/2021)   Tona Osona Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Ballada (7/31/2021)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/29/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La Pallaresa   Concert (7/26/2021)   Portbou Alt Empordà Sol de Banyuls
Palafrugell i Tamariu   Concert (7/25/2021)   Calella Maresme Berga Jove
L'aplec de tardor   Ballada (7/25/2021)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Amics de Sarrià   63è Aplec-Festival de la Sardana (7/24/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de tardor   Ballada (7/24/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Bona diada   Ballada (7/22/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aura del Tura   Concert (7/20/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   38è Aplec format concert (7/18/2021)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Preat company   Concert (7/18/2021)   Berga Berguedà Berga Jove
Bona diada   68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Concert (7/17/2021)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
L'Albert i en Cesc   Concert (7/17/2021)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Concert (7/14/2021)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cara i creu   Ballada (7/12/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (7/11/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
Palafrugell i Tamariu   71è Aplec de Nit de Granollers (7/10/2021)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
L'aplec de tardor   5è Aplec de Montesquiu (7/10/2021)   Montesquiu Ripollès Tres Vents
Bona llavor   Concert (7/9/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Aura del Tura   Ballada (7/8/2021)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   Ballada (7/8/2021)   Riudarenes La Selva Montgrins
Juntes les mans   Ballada (7/8/2021)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   Concert (7/7/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
La Pallaresa   Ballada (7/5/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   14è Aplec d'Osona (7/4/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Galanteig   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Preat company   Concert (7/3/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona La Principal de la Bisbal
Benvolença a la Bisbal   44è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/2021)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
La festa de Sant Martirià   49è Aplec d'Artés (7/3/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Benvolença a la Bisbal   Ballada (7/2/2021)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   67è Concert d'Aplec (7/2/2021)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Floració   Concert (6/29/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bona diada   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Ballada (6/27/2021)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
La festa de Sant Martirià   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Els ocells et canten   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Galanteig   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Sentmenat Sardanista   30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/26/2021)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/25/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Concert (6/24/2021)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Bona llavor   Ballada (6/24/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (6/24/2021)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
L'aplec de tardor   Concert (6/24/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Preat company   Concert (6/24/2021)   Vilassar de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La Pallaresa   Ballada (6/23/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Selvatana
Galanteig   75è Aplec de Taradell (6/20/2021)   Taradell Osona Genisenca
Avant Sabadell   58è Aplec de Sabadell (6/20/2021)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
La festa dels Nois Alegres   Ballada (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   67è Aplec format concert (6/20/2021)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Sentmenat Sardanista   35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (6/19/2021)   Berga Berguedà Mediterrània
Amics de Mataró   35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Preat company   59è Aplec de La Bisbal d'Empordà en concert (6/13/2021)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Benvolença a la Bisbal   59è Aplec de La Bisbal d'Empordà en concert (6/13/2021)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Cara i creu   26è Aplec-Memorial Sebastià Alba (6/12/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Abraçada   26è Aplec-Memorial Sebastià Alba (6/12/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els ocells et canten   Concert (6/12/2021)   Vic Osona La Flama de Farners
Ja sóc aquí   24è Concert de Música Clàssica i Tradicional (6/11/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aires garriguencs   Ballada (6/11/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada-Festa de Corpus (6/6/2021)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Concert Dia de l'Associacionisme Cultural (6/6/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   93è Ballada (6/5/2021)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Benvolença a la Bisbal   Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   Concert (6/5/2021)   Vic Osona Costa Brava
Bona diada   Concert-Diada del Soci (6/5/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (6/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
La Pallaresa   67è Concert-Aplec (5/30/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   37è Sarau Artesenc (5/30/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Als peus de la Verge   Concert (5/29/2021)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
Bona diada   63è Concert d'Aplec (5/29/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Els ocells et canten   Ballada (5/23/2021)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Concert (5/23/2021)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Reus Jove
Aura del Tura   33è Concert d'Aplec (5/22/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   Concert (5/22/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   51è Aplec de Primavera format concert (5/16/2021)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Galanteig   Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de tardor   Concert (5/15/2021)   L'Espluga de Francolí Conca de Barberà Reus Jove
Als peus de la Verge   60è Concert d'Aplec (5/15/2021)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Amics de Mataró   Concert (5/14/2021)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
La Pallaresa   Ballada (5/11/2021)   Ripoll Ripollès Selvatana
Sentmenat Sardanista   Ballada (5/9/2021)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Benvolença a la Bisbal   18è Concurs de colles (5/9/2021)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Aplec 40+1 (5/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (5/9/2021)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La festa de Sant Martirià   Concert (5/9/2021)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   72è Concert d'Aplec (5/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Floració   Concert (5/8/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Concert-Vermut (5/2/2021)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
Benvolença a la Bisbal   Concert (4/30/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Sol de Banyuls   Concert (4/25/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Una llàgrima   Concert (4/25/2021)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
La festa dels Nois Alegres   Concert (4/25/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Amics de Sarrià   Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/25/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada-Aplecat (4/24/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
La Pallaresa   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Galanteig   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Girona Gironès Foment del Montgrí
Benvolença a la Bisbal   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Palafrugell i Tamariu   Concert-Festa de Sant Jordi (4/23/2021)   Montgat Maresme Marinada
Els ocells et canten   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Cant de coratge   Concert de Sant Jordi (4/23/2021)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
L'Albert i en Cesc   Concert (4/18/2021)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Concert de Sant Jordi (4/17/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
L'aplec de tardor   Concert (4/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La tertúlia   Ballada (4/10/2021)   Artés Bages Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (4/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Floració   Concert de Pasqua (4/4/2021)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Concert d'aplec (4/3/2021)   Arenys de Munt Maresme La Principal del Llobregat
Amics de Sarrià   Concert (4/3/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Concert (3/28/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Clatellades   18è Concert-Diada Sardanista (3/28/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Amics de Mataró   81è Concert-Aplec del Mercat del Ram (3/28/2021)   Vic Osona Montgrins
Els ocells et canten   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Abraçada   Concert (3/27/2021)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Concert (3/21/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   21è Concert d'aplec (3/20/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Els ocells et canten   Concert (3/20/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   Concert (3/14/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Concert (3/14/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Solemnitat   Concert (3/14/2021)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Conjunt
75 aniversari   Concert (3/13/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Concert (3/13/2021)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   Concert (2/28/2021)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Aura del Tura   8è Concert-Aplec d'hivern (2/28/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aura del Tura   Concert (2/27/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Cant de coratge   Concert (2/8/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   8è Concert-Aplec d'hivern (2/7/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Concert (2/7/2021)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Confidència   Concert (1/25/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Concert (1/24/2021)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La Pallaresa   Concert (1/17/2021)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
La festa dels Nois Alegres   Concert (1/10/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
La Pallaresa   41è Concert de Nadal (1/1/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Concert (12/28/2020)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Grotesca   Concert (12/27/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
La festa dels Nois Alegres   47è Concert d'aplec (12/27/2020)   Premià de Mar Maresme Sabadell
La festa dels Nois Alegres   1è Concert de Nadal (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Galanteig   Gran concert d’Aplec - Nadal (12/26/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Mil·lenari   Concert de Nadal (12/25/2020)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De la Bisbal a Camprodon   Concert (12/19/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Al Centre Català de Caraques   Concert (12/18/2020)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Concert (12/18/2020)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   Concert (12/13/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Galanteig   Concert (12/13/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Concert (12/13/2020)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Solemnitat   Concert de Nadal (12/13/2020)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Gironins entusiastes   Ballada (12/13/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Als peus de la Verge   Concert (12/12/2020)   Montserrat Bages Ciutat de Granollers (2a etapa)
L'aplec de tardor   Concert (12/8/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Els ocells et canten   Concert (12/8/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   Concert (11/29/2020)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els ocells et canten   66è Concert d'aplec (11/28/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ja sóc aquí   56è Concert d'aplec (10/25/2020)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Ja sóc aquí   Concert (10/24/2020)   Berga Berguedà Mediterrània
L'aplec de tardor   Concert (10/23/2020)   Girona Gironès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Les Espigues   Concert (10/17/2020)   Vic Osona La Flama de Farners
Abraçada   Ballada (10/12/2020)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   50è Concert-Aplec de tardor (10/12/2020)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La Pallaresa   50è Concert-Aplec de tardor (10/12/2020)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Concert (10/11/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Una llàgrima   Ballada (10/11/2020)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
75 aniversari   33è Concerts d'aplec (10/11/2020)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Amics de Mataró   Concert-Diada del Soci (10/11/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Concert (10/10/2020)   Ripoll Ripollès Tres Vents
L'aplec de tardor   Concert (10/10/2020)   Vic Osona Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   46è Concert-audició d'aplec (10/4/2020)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Concert-audició (10/3/2020)   Vic Osona Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   Concert (10/3/2020)   Corçà Baix Empordà La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/30/2020)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Palafrugell i Tamariu   45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Amics de Mataró   34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/26/2020)   Mataró Maresme Maricel
Juntes les mans   Concert (9/26/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Benvolença a la Bisbal   34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/25/2020)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ja sóc aquí   Concert (9/23/2020)   Tarragona Tarragonès Maricel
Benvolença a la Bisbal   54è Concert-aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   Concert (9/20/2020)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Al Centre Català de Caraques   Concert (9/19/2020)   Vic Osona Mediterrània
L'aplec de tardor   Concert (9/13/2020)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
D'un gran mestre a Besalú   Concert (9/12/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   Concert (9/12/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Cara i creu   Concert (9/11/2020)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ja sóc aquí   Concert (9/11/2020)   Roses Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Concert-audició (9/11/2020)   Torelló Osona La Principal d'Olot
D'un gran mestre a Besalú   Concert (9/10/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sentmenat Sardanista   Concert-audició (9/10/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   Ballada (9/10/2020)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Concert (9/10/2020)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Floració   Concert-audició (9/9/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Concert (9/9/2020)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
L'aplec de tardor   Concert (9/8/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
L'Albert i en Cesc   Concert (9/7/2020)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   39è Aplec a Berga (9/6/2020)   Berga Berguedà Berga Jove
Sentmenat Sardanista   45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Als peus de la Verge   Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Juntes les mans   Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La Pallaresa   Concert (9/5/2020)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Sardanes aplegades (9/5/2020)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Benvolença a la Bisbal   Concert-audició (9/2/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Concert (8/30/2020)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Concert (8/29/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Juntes les mans   Concert-audició aplec 2020 (8/28/2020)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Aura del Tura   41è Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2020)   Manresa Bages Berga Jove
L'aplec de tardor   Concert-audició (8/23/2020)   Calella Maresme Mediterrània
75 aniversari   Concert (8/23/2020)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Concert (8/23/2020)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Benvolença a la Bisbal   Ballada (8/23/2020)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La festa dels Nois Alegres   Concert (8/21/2020)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Floració   Concert (8/19/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Concert (8/14/2020)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Concert (8/14/2020)   Manlleu Osona Mediterrània
Solemnitat   Concert (8/14/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics de Sarrià   Ballada (8/13/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Els ocells et canten   Concert-audició (8/10/2020)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Preat company   Concert-audició (8/9/2020)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Galanteig   Ballada (8/7/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Concert (8/6/2020)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Amics de Mataró   Ballada (8/6/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
La tertúlia   Concert-audició (8/1/2020)   Torelló Osona La Flama de Farners
Als peus de la Verge   Concert (8/1/2020)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Concert-audició (7/31/2020)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Amics de Mataró   Ballada (7/23/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Galanteig   67è Aplec de Ripoll-concert (7/19/2020)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Sentmenat Sardanista   37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Concert-audició (7/19/2020)   Calella Maresme Marinada
L'aplec de tardor   Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
D'un gran mestre a Besalú   Festa del Romesco (7/18/2020)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Benvolença a la Bisbal   Concert-audició (7/17/2020)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Concert-Nit de la Sardana (7/17/2020)   LLagostera Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Amics de Mataró   Concert-audició (7/16/2020)   Calella Maresme Montgrins
La festa de Sant Martirià   Concert (7/15/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   Concert-audició (7/10/2020)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Galanteig   Concert (7/8/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Foment del Montgrí
Bona llavor   Ballada (7/5/2020)   Sant Pol de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
La festa de Sant Martirià   68è Aplec en desconfinament (7/4/2020)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   48è Aplec a Artés (7/4/2020)   Artés Bages Mediterrània
Una llàgrima   Concert (7/3/2020)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
L'aplec de tardor   Concert (7/3/2020)   Tordera Maresme Berga Jove
Els ocells et canten   Concert a la fresca (7/3/2020)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mil·lenari   Concert (6/28/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Juntes les mans   Concert (6/27/2020)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Juntes les mans   Concert-audició doble (6/27/2020)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Aura del Tura   Concert-audició doble (6/27/2020)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Els ocells et canten   Ballada (6/24/2020)   Cantallops Alt Empordà La Principal d'Olot
La festa de Sant Martirià   Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
L'aplec de tardor   Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
L'Albert i en Cesc   Aplec dels Perdons (3/8/2020)   Lloret de Mar La Selva La Principal d'Olot
Aura del Tura   Ballada (3/8/2020)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
D'un gran mestre a Besalú   48è Aplec a Celrà (3/8/2020)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Els ocells et canten   46è Aplec a Cerdanyola del Vallès (3/8/2020)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mil·lenari   Ballada- Festa del Soci (3/7/2020)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amics de Mataró   Ballada-Diada del Soci (3/1/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Solemnitat   Concert (2/24/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (2/23/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Als peus de la Verge   Ballada (2/22/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Ballada (2/16/2020)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/16/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada-Diada del soci (2/16/2020)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (2/16/2020)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de tardor   Concert (2/15/2020)   Manresa Bages Maricel
Sol de Banyuls   Ballada (2/12/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bona llavor   Ballada (2/12/2020)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La tertúlia   Concert (2/9/2020)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/9/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (2/8/2020)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Amics de Sarrià   7è Aplec d'hivern (2/2/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Amics de Mataró   Ballada (2/2/2020)   Montesquiu Ripollès Sol de Banyuls
L'aplec de tardor   Ballada (2/2/2020)   Sitges Garraf Maricel
Floració   Ballada (1/26/2020)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Galanteig   Ballada-Trobada de veterans (1/26/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Ballada (1/26/2020)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Als peus de la Verge   Concert (1/25/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La festa de Sant Martirià   Concert (1/20/2020)   Barcelona Barcelonès Cobla de l'ESMUC
Galanteig   20è Aplec d'hivern (1/19/2020)   Manlleu Osona Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (1/19/2020)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La festa dels Nois Alegres   Ballada (1/19/2020)   Barcelona Barcelonès Marinada
La Pallaresa   Ballada (1/12/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Ballada (1/12/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Armentera de cor obert   Ballada (1/12/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La tertúlia   Ballada (1/6/2020)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Concert de Cap d'Any-Diada del Soci (1/1/2020)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Solemnitat   40è Concert Nadalenc (1/1/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (12/29/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bona diada   Ballada (12/26/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Ballada de Nadal (12/25/2019)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
La tertúlia   Ballada de Nadal (12/22/2019)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada de Nadal (12/22/2019)   Sils La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mil·lenari   Ballada de Nadal (12/22/2019)   Sils La Selva La Principal del Llobregat
Cant de coratge   Concert de Nadal (12/21/2019)   Calella Maresme Montgrins
Al Centre Català de Caraques   Ballada (12/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Aura del Tura   21è Concert Nadalenc (12/15/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
La festa de Sant Martirià   Ballada (12/15/2019)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
L'Albert i en Cesc   Ballada de 'La Marató' de 'TV3' (12/15/2019)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Sentmenat Sardanista   Ballada (12/15/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada de Nadal (12/15/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Galanteig   34è Memorial Francesc Mas Ros (12/15/2019)   Sils La Selva Tres Vents
Bona llavor   Ballada de Nadal (12/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aires garriguencs   Ballada (12/8/2019)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Amics de Sarrià   36è Sarau Artesenc (12/7/2019)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aura del Tura   23è Concert (12/1/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant de coratge   Sardansa (11/30/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (11/24/2019)   Sitges Garraf Maricel
L'aplec de tardor   Ballada (11/24/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'Albert i en Cesc   Ballada (11/24/2019)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada-Gresca Torellonenca (11/24/2019)   Torelló Osona Mediterrània
Floració   1321è Ballada (11/23/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Ballada (11/17/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (11/17/2019)   Mataró Maresme Premià
Sol de Banyuls   12è Ballada-Festa de tardor (11/17/2019)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (11/17/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Floració   Concert (11/15/2019)   Vidreres La Selva Marinada
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (11/10/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La Pallaresa   20è Ballada-Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (11/10/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Breda, aplec primaveral   Concert-Diada del soci (11/9/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sol de Banyuls   16è Aplec a Esplugues (11/3/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (11/3/2019)   Girona Gironès Selvatana
Sol de Banyuls   38è Castanyada Sardanista (11/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La festa de Sant Martirià   Ballada (11/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Solemnitat   Ballada (11/1/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Ballada (11/1/2019)   Girona Gironès Selvatana
Sentmenat Sardanista   Aplec de la Castanyada (11/1/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/1/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   Concert (10/29/2019)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Palafrugell i Tamariu   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La festa de Sant Martirià   Ballada (10/21/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de tardor   Ballada (10/20/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
75 aniversari   45è Aplec a l'Hospitalet (10/20/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de tardor   68è Ballada-Trobada sardanista (10/20/2019)   Montserrat Bages La Principal de Terrassa
Gallardia   12è Concert (10/20/2019)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Amics de Sarrià   Concert i ballada (10/19/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Palafrugell i Tamariu   Ballada (10/19/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   Concert (10/13/2019)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Les Espigues   Ballada (10/13/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   48è Aplec a Súria (10/13/2019)   Súria Bages Súria
Al Centre Català de Caraques   32è Aplec a Tossa de Mar (10/13/2019)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
L'aplec de tardor   Ballada (10/13/2019)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (10/12/2019)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
L'aplec de tardor   49è Aplec a Torelló (10/12/2019)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La tertúlia   794è Ballada (10/12/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
Galanteig   Ballada (10/12/2019)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
L'aplec de tardor   32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Solemnitat   Ballada (10/6/2019)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
D'un gran mestre a Besalú   45è Aplec a Malgrat de Mar (10/6/2019)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Juntes les mans   25è Diada del soci (10/6/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La festa de Sant Martirià   21è Aplec a Montcada i Reixac (10/5/2019)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Sentmenat Sardanista   21è Aplec a Montcada i Reixac (10/5/2019)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Ballada (9/29/2019)   Illa de Tet Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'Armentera de cor obert   37è Aplec a Costantí (9/29/2019)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
Galanteig   Ballada (9/29/2019)   Ripoll Ripollès Genisenca
Floració   44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (9/28/2019)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Els ocells et canten   Audició de reconeixement Sardanista a Sebastià Alba (9/28/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (9/24/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Solemnitat   Ballada (9/23/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sentmenat Sardanista   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Galanteig   53è Aplec a Reus (9/22/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
Floració   Concert (9/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La Pallaresa   Concert (9/21/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gallardia   Concert (9/21/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
L'aplec de tardor   75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Conjunt
Galanteig   31è Aplec a Bellpuig (9/15/2019)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Sentmenat Sardanista   44è Aplec de Tardor a Tona (9/15/2019)   Tona Osona Mediterrània
L'aplec de tardor   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La festa de Sant Martirià   Ballada (9/15/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Cant de coratge   Concert-Presentació de la Cobla Ciutat d'Amposta (9/14/2019)   Amposta Montsià Reus Jove
Les Espigues   Ballada (9/11/2019)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Preat company   Ballada (9/11/2019)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mil·lenari   Ballada (9/11/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Abraçada   Ballada (9/9/2019)   Sant Adrià del Besós Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (9/8/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics calellencs   62è Aplec de Muntanya a Canyamars (9/8/2019)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Abraçada   Concert (9/8/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/7/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Bona llavor   Ballada (9/7/2019)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al Centre Català de Caraques   Ballada (9/1/2019)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Preat company   Ballada (9/1/2019)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Solemnitat   Concert (9/1/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Berga Jove
La Pallaresa   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Bona llavor   Concert i ballada (8/31/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (8/31/2019)   Artés Bages Mediterrània
Aura del Tura   Ballada (8/30/2019)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Ballada (8/30/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Les Espigues   Ballada (8/27/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
Abraçada   42è Aplec a Navàs (8/26/2019)   Navàs Bages Principal de Berga
Al Centre Català de Caraques   42è Aplec a Navàs (8/26/2019)   Navàs Bages Mediterrània
Floració   Ballada (8/25/2019)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Ballada (8/25/2019)   Manlleu Osona Sabadell
La Pallaresa   47è Aplec a Peralada (8/25/2019)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (8/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
L'aplec de tardor   Ballada-Sardanes a la fresca (8/23/2019)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Una llàgrima   Ballada (8/23/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Cant de coratge   Concert (8/21/2019)   Pontils Conca de Barberà Reus Jove
L'aplec de tardor   Les nits de les Sardanes (8/21/2019)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La Pallaresa   Concert (8/18/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (8/18/2019)   Pineda Maresme Genisenca
L'aplec de tardor   Ballada (8/18/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Ballada (8/17/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/17/2019)   Artés Bages Berga Jove
L'aplec de tardor   578è Ballada (8/16/2019)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/16/2019)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (8/16/2019)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Amics de Mataró   Ballada (8/16/2019)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floració   Concert (8/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Per tu, Mercè   Ballada (8/15/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (8/15/2019)   Badalona Barcelonès Premià
75 aniversari   Ballada (8/14/2019)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (8/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Mil·lenari   Ballada (8/11/2019)   Pineda Maresme La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (8/11/2019)   Brunyola La Selva La Principal d'Olot
Galanteig   Ballada (8/10/2019)   Salou Tarragonès Reus Jove
Juntes les mans   Ballada (8/10/2019)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (8/10/2019)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/9/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/6/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Bona llavor   Ballada (8/6/2019)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Ballada (8/4/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   34è Aplec a Ribes de Freser (8/4/2019)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès Jovenívola de Sabadell
La Pallaresa   Ballada (8/2/2019)   La Garriga Vallès Oriental Selvatana
L'aplec de tardor   Ballada (8/2/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
75 aniversari   Ballada (7/29/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Vigorosa   Concert (7/28/2019)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Galanteig   25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La Pallaresa   18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Aura del Tura   19è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (7/24/2019)   L'Escala Alt Empordà Sol de Banyuls
Els ocells et canten   Ballada (7/21/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Galanteig   Ballada (7/21/2019)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
La tertúlia   66è Aplec a Ripoll (7/21/2019)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Aura del Tura   30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Preat company   30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/20/2019)   Montgat Maresme Vila d'Olesa
Sentmenat Sardanista   24è Aplec del Romesco (7/20/2019)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
Sentmenat Sardanista   62è Concurs de Colles Sardanistes (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
La festa de Sant Martirià   Ballada (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   76è Aplec a Manlleu (7/19/2019)   Manlleu Osona Marinada
La tertúlia   Ballada (7/19/2019)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Aura del Tura   Ballada (7/19/2019)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Confidència   40è Concert-Festival de Música (7/19/2019)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa dels Nois Alegres   Ballada (7/18/2019)   Calella Maresme Montgrins
Sentmenat Sardanista   Sardanes a la fresca (7/16/2019)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/15/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Galanteig   16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Juntes les mans   11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Amics de Sarrià   11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Per tu, Mercè   70è Aplec de nit a Granollers (7/13/2019)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   8è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/12/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Ballada (7/12/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aires garriguencs   Ballada (7/12/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
La festa de Sant Martirià   Ballada (7/7/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   45è Aplec a Montblanc (7/7/2019)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Vigorosa   Concert (7/6/2019)   Gurb Osona La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   25è Ballada-Diada del Soci (7/6/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Bona diada   Ballada (7/5/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (7/5/2019)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/1/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Galanteig   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (6/30/2019)   Calella Maresme Marinada
Els ocells et canten   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Sol de Banyuls   Ballada (6/29/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Ballada (6/27/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
Solemnitat   Ballada (6/24/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/23/2019)   Berga Berguedà Berga Jove
Sentmenat Sardanista   18è Festa-Aplec de la sardana de les Valls d'Andorra (6/22/2019)   Andorra Andorra Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/21/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/16/2019)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Solemnitat   Ballada Dia Universal de La Sardana (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Al Centre Català de Caraques   65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   68è Aplec a Tolosa de Llenguadoc (6/16/2019)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Sol de Banyuls
La festa dels Nois Alegres   57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de tardor   21è Aplec a Campdevànol (6/15/2019)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/15/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Juntes les mans   33è Aplec de nit a Mataró (6/15/2019)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   21è Aplec a Campdevànol (6/15/2019)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Palafrugell i Tamariu   569è Ballada (6/14/2019)   Tordera Maresme Tres Vents
Benvolença a la Bisbal   57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Les Espigues   57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Preat company   25è Aplec (6/8/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   75è Concurs de colles sardanistes (6/8/2019)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Bona llavor   4è Aplec de Calaf (6/8/2019)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
75 aniversari   Ballada (6/8/2019)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Abraçada   Ballada (6/7/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
75 aniversari   Concert (6/7/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Preat company   23è Aplec a Almacelles (6/1/2019)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Els ocells et canten   Ballada (5/31/2019)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   5è Ballada-Diada Catalana (5/26/2019)   Torrelles de la Salanca Rosselló Sol de Banyuls
L'aplec de tardor   1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Aura del Tura   4è Aplec a Riudoms (5/19/2019)   Riudoms Baix Camp Mediterrània
Preat company   Ballada (5/19/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
La festa de Sant Martirià   50è Aplec de primavera (5/19/2019)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Abraçada   Ballada (5/19/2019)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
75 aniversari   Ballada (5/18/2019)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Sentmenat Sardanista   Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
Gallardia   Concert (5/18/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   21è Aplec a Barberà del Vallès (5/18/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   36è Aplec a Tàrrega (5/12/2019)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de tardor   Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
75 aniversari   Ballada-Girona, temps de flors (5/11/2019)   Girona Gironès La Flama de Farners
Juntes les mans   63è Aplec (5/11/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Palafrugell i Tamariu   Ballada (5/5/2019)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Al Centre Català de Caraques   52è Aplec a Lloret de Mar (5/5/2019)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'Armentera de cor obert   83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Palafrugell i Tamariu   52è Aplec a Lloret de Mar (5/5/2019)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Solemnitat   Ballada (5/4/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   Ballada (5/1/2019)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
La festa dels Nois Alegres   62è Aplec a Girona (5/1/2019)   Girona Gironès Montgrins
L'Albert i en Cesc   77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
La tertúlia   Ballada (4/28/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
75 aniversari   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Els ocells et canten   Ballada (4/28/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Galanteig   27è Aplec a Sant Sadurní (4/28/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Palafrugell i Tamariu   Ballada (4/28/2019)   Madrid Espanya Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa de Sant Martirià   23è Aplec a Cappont (4/27/2019)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Preat company   Ballada (4/27/2019)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
75 aniversari   Ballada_75è aniversari Colla Vallvidrera (4/27/2019)   Vallvidrera Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Ballada (4/23/2019)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/23/2019)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
Abraçada   46è Aplec a Roses (4/22/2019)   Roses Alt Empordà Montgrins
Amics de Mataró   40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   46è Aplec a Roses (4/22/2019)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Galanteig   Ballada (4/22/2019)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Els ocells et canten   Ballada-Aplec del pa (4/22/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (4/22/2019)   Canovelles Vallès Oriental Mediterrània
75 aniversari   Ballada (4/22/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/21/2019)   Calella Maresme Berga Jove
Floració   5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Els ocells et canten   20è Petit Aplec de Pasqua (4/21/2019)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Sentmenat Sardanista   Ballada (4/20/2019)   Sils La Selva La Flama de Farners
Els ocells et canten   Ballada (4/14/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
La festa de Sant Martirià   31è Aplec a Barcelona-Sants (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
La tertúlia   Ballada (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Aplec del Ram a Vic (4/14/2019)   Vic Osona Costa Brava
Floració   Ballada (4/13/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (4/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Benvolença a la Bisbal   Concert (4/7/2019)   Cubelles Garraf Mediterrània
Sentmenat Sardanista   38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Galanteig   36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Els ocells et canten   623è Ballada (4/7/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/7/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (4/7/2019)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Bona llavor   Ballada (4/6/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Gallardia   Ballada (3/31/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Floració   47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Punt Cat
Benvolença a la Bisbal   Ballada (3/31/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
L'aplec de tardor   20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa de Sant Martirià   Concert de Primavera (3/23/2019)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Amics de Sarrià   Ballada (3/19/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona diada   72è Aniversari Sabadell Sardanista (3/17/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa de Sant Martirià   Ballada (3/17/2019)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Amics de Mataró   Ballada (3/17/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Al Centre Català de Caraques   34è Concurs de revesses (3/17/2019)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
75 aniversari   Ballada-Marató de Barcelona (3/10/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (3/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   47è Aplec a Celrà (3/10/2019)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   Ballada (3/3/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Mil·lenari   Ballada (3/3/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
75 aniversari   Ballada (2/24/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/24/2019)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada-diada del soci (2/24/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (2/23/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   7è Ballada Memorial Ramon Capella (2/17/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Al Centre Català de Caraques   Ballada (2/17/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Els ocells et canten   Ballada (2/17/2019)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/17/2019)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Concert Festes de La Llum (2/16/2019)   Manresa Bages La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Ballada (2/10/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Avant Sabadell   Ballada (2/9/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada-Diada del Soci (2/3/2019)   Tona Osona Montgrins
Solemnitat   Concert (2/3/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Preat company   6è Aplec a Olesa (2/3/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Galanteig   Ballada (2/3/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (1/27/2019)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Ballada (1/27/2019)   Viladecans Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Fallera   Ballada (1/27/2019)   Sils La Selva Tres Vents
Juntes les mans   4è Aplec d'hivern als Hostalets de Balenyà (1/20/2019)   Hostalets de Balenyà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Ballada (1/20/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/19/2019)   Begues Baix Llobregat Marinada
Abraçada   19è Aplec de Manlleu (1/13/2019)   Manlleu Osona Montgrins
Amics de Sarrià   Ballada (1/13/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
La Pallaresa   Ballada (1/12/2019)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sol de Banyuls   Ballada (1/6/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
L'Albert i en Cesc   Ballada (12/30/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
De la Bisbal a Camprodon   22è Aplec Nadalenc (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Galanteig   Ballada (12/16/2018)   Sils La Selva Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Ballada (12/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Floració   6è Concert de Nadal (12/14/2018)   Montgat Maresme Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (12/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Ballada (12/9/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bona llavor   790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Abraçada   Ballada (12/2/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Solemnitat   Concert (12/2/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (12/2/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mil·lenari   22è Concert Homenatge Antoni Ros Marbà (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   Ballada (12/2/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (12/1/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Solemnitat   Ballada (12/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mil·lenari   11è Concert-Premi Conrad Saló (12/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada (11/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   15è Concert de Santa Cecília (11/24/2018)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   11è Ballada Festa de Tardor (11/18/2018)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Palafrugell i Tamariu   59è Ballada-Diada del soci (11/18/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Concert Josep Pla i la sardana (11/18/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Concert 50è Aniversari Agrupació Sardanista Olot (11/18/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Sentmenat Sardanista   11è Ballada Festa de Tardor (11/18/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (11/11/2018)   L'Armentera Alt Empordà La Principal d'Olot
Abraçada   788è Ballada (11/11/2018)   Salt Gironès Tres Vents
Les Espigues   Ballada (11/11/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (11/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Amics de Sarrià   Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Sarrià   Ballada (11/10/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
L'aplec de tardor   Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Galanteig   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/4/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Per tu, Mercè   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mil·lenari   Ballada (11/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bona llavor   Ballada (11/1/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics de Sarrià   Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Els ocells et canten   37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Galanteig   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Bona llavor   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Selvatana
L'aplec de tardor   67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
Amics de Sarrià   Aplec a Rubí (10/21/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Mil·lenari   Ballada (10/21/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Galanteig   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Bona llavor   Ballada (10/20/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Bona llavor   Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mil·lenari   Concert (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Bona diada   Ballada (10/14/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Súria
Amics de Mataró   Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
75 aniversari   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Aura del Tura   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
Solemnitat   Concert (10/1/2018)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Al Centre Català de Caraques   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Benvolença a la Bisbal   Concert Presentació CD "Aventures" de Lluís Alcalà (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Solemnitat   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amics de Sarrià   Ballada (9/23/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
D'un gran mestre a Besalú   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Concert (9/22/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (9/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Ballada (9/16/2018)   Calella Maresme Sabadell
La festa de Sant Martirià   43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona Mediterrània
Amics de Sarrià   Ballada (9/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Armentera de cor obert   Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (9/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Juntes les mans   Ballada (9/15/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Amics de Mataró   15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   Ballada (9/11/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sol de Banyuls   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bona diada   Ballada (9/11/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Abraçada   Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
La Pallaresa   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Amics de Mataró   Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
L'Armentera de cor obert   Ballada (9/2/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Ballada (9/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Concert i ballada (9/1/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La Pallaresa   Sardanes a la fresca (9/1/2018)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Galanteig   8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
La festa de Sant Martirià   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
Abraçada   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
L'aplec de tardor   567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Juntes les mans   Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Amics de Mataró   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Els ocells et canten   Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Ballada (8/20/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Concert (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
Galanteig   Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Solemnitat   Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
Abraçada   Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Solemnitat   Concert de Festa Major (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Ballada (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Ballada (8/15/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La tertúlia   Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aura del Tura   429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Preat company   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Sol de Banyuls   Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Solemnitat   Ballada (8/12/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Galanteig   Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Solemnitat   Concert de Festa Major (8/5/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
Amics de Sarrià   Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona La Flama de Farners
Galanteig   Ballada (8/1/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Amics de Mataró   Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Abraçada   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Punt Cat
Galanteig   Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
Mil·lenari   Concert (7/28/2018)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Abraçada   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Abraçada   Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
Galanteig   Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/23/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Gironins entusiastes   Ballada (7/22/2018)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Galanteig   22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Marinada
La tertúlia   Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   61è Concurs a Ceret (7/21/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Bona llavor   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Solemnitat   23è Aplec (7/21/2018)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Benvolença a la Bisbal   Ballades d'estiu (7/20/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
L'Albert i en Cesc   Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (7/16/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
La Pallaresa   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Ballada (7/15/2018)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Amics de Mataró   32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Els ocells et canten   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La festa de Sant Martirià   69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (7/14/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al Centre Català de Caraques   7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
75 aniversari   Ballada (7/13/2018)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Galanteig   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Bona diada   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Amics de Sarrià   15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Bona llavor   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Abraçada   Ballades d'estiu (7/6/2018)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
La festa de Sant Martirià   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Juntes les mans   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Galanteig   Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Els ocells et canten   Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
La Pallaresa   Ballada (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Solemnitat   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Gironins entusiastes   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Preat company   Ballada (6/29/2018)   Manlleu Osona Marinada
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (6/28/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sentmenat Sardanista   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Al Centre Català de Caraques   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Tres Vents
Aires garriguencs   Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Aura del Tura   Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
Galanteig   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
75 aniversari   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
75 aniversari   Ballada (6/22/2018)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aura del Tura   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Amics de Mataró   Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Els ocells et canten   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
La tertúlia   72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Lluïsos Cobla
75 aniversari   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Al Centre Català de Caraques   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Sentmenat Sardanista   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Sol de Banyuls   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Amics de Mataró   43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La Pallaresa   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   22è Ballada a la Plaça del Diamant (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès 1 d'octubre
L'aplec de tardor   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
Benvolença a la Bisbal   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Gironins entusiastes   Ballada a la Plaça Eivissa (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mil·lenari   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Els ocells et canten   Ballada (6/9/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Mil·lenari   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Bellpuig
Bona diada   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La festa dels Nois Alegres   Ballada Mercat de Sant Antoni (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Montgrins
Bona llavor   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Sardana d'aplec   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Conjunt
Amics de Sarrià   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Galanteig   Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
Abraçada   10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Palafrugell i Tamariu   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Galanteig   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Galanteig   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Solemnitat   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Amics de Mataró   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   16è Concurs de colles (5/13/2018)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Galanteig   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Palafrugell i Tamariu   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Aura del Tura   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   Concert (5/5/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
La Pallaresa   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gironins entusiastes   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aura del Tura   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (4/28/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
75 aniversari   Ballada (4/25/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bona diada   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Pallaresa   Ballada (4/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Juntes les mans   69è Ballada a la Plaça Sant Jaume (4/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La tertúlia   Ballada (4/23/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Els ocells et canten   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
L'Armentera de cor obert   30è Aplec de Sants (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La festa de Sant Martirià   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La Pallaresa   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Mediterrània
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Galanteig   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
Als peus de la Verge   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Abraçada   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
La Pallaresa   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Aura del Tura   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Sol de Banyuls   Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Solemnitat   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Montgrins
Galanteig   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Girona
De la Bisbal a Camprodon   Ballada al Pla de La Catedral (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Solemnitat   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Ballada (3/25/2018)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Mil·lenari   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sentmenat Sardanista   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
La festa de Sant Martirià   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Ballada (3/18/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Abraçada   44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Galanteig   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Galanteig   Ballada (3/4/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Armentera de cor obert   Ballada (3/3/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Solemnitat   Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
La Pallaresa   Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Solemnitat   Ballada (2/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (1/28/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sol de Banyuls   Ballada Som Cultura (1/27/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   La Principal de la Bisbal en directe (1/18/2018)  



La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (1/14/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Palafolls
Palafrugell i Tamariu   Concert Diada del Soci (1/1/2018)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Galanteig   Ballada (12/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Clatellades   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Solemnitat   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Al Centre Català de Caraques   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   11 de setembre (9/11/2017)   Calella Maresme Marinada
Mil·lenari   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Mil·lenari   Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Galanteig   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
La Pallaresa   30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Abraçada   Sardanes a la fresca (9/2/2017)   Lloret de Mar La Selva Marinada
La festa de Sant Martirià   Ballades estiu (8/18/2017)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Sentmenat Sardanista   Ballades estiu (8/11/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Per tu, Mercè   Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La Pallaresa   60è Aplec de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
75 aniversari   Ballada (7/20/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Amics de Sarrià   Ballada (7/20/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
75 aniversari   Cicle d'estiu- festa Major (7/20/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Juntes les mans   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/17/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Sarrià   Ballada d'inic d'aplec (7/15/2017)   Ripoll Ripollès Marinada
Solemnitat   31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Sentmenat Sardanista   21è Aplec del Romesco (7/15/2017)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Clatellades   38è Festival de Música. La cobla i els seus solistes (7/14/2017)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Ballada (7/13/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (7/9/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aura del Tura   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/9/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Mil·lenari   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Aura del Tura   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/7/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (7/2/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Als peus de la Verge   Ballada (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Aura del Tura   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
75 aniversari   Festa Major (7/2/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/2/2017)   Calella Maresme Mediterrània
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/2/2017)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Abraçada   Festa major (7/1/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Festa Major (6/30/2017)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
Aura del Tura   Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una llàgrima   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aura del Tura   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
75 aniversari   45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/24/2017)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
La festa de Sant Martirià   Ballada (6/24/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
La festa de Sant Martirià   Aplec de la Gleva (6/24/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Conjunt
L'aplec de tardor   Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Palafrugell i Tamariu   16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Als peus de la Verge   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Calella Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
Sentmenat Sardanista   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
L'aplec de tardor   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Amics de Sarrià   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Bellpuig, Ciutat Pubilla   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
La Pallaresa   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
75 aniversari   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Solemnitat   Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La Pallaresa   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Benvolença a la Bisbal   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Bona llavor   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Juntes les mans   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Ballada (6/4/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Preat company   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
D'un gran mestre a Besalú   53è Aplec de Bràfim (6/4/2017)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
La festa de Sant Martirià   62è Aplec de l'Escala (6/4/2017)   L'Escala Alt Empordà Conjunt
Aura del Tura   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Juntes les mans   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La Pallaresa   19è Firagran (6/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Preat company   Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
La Pallaresa   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Juntes les mans   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Abraçada   30è Vigília d'aplec (5/27/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Galanteig   Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Floració   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Els ocells et canten   56è Aplec de Figueres (5/21/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Bona llavor   Ballada (5/21/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Galanteig   Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Als peus de la Verge   19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Aura del Tura   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
La festa dels Nois Alegres   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sentmenat Sardanista   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
D'un gran mestre a Besalú   28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Els ocells et canten   28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Ballada (5/13/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Abraçada   81è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Gallardia   Mirant al meu voltant. Tible i sardanes (5/6/2017)  



Marinada
Abraçada   Mirant al meu voltant. Tible i sardanes (5/6/2017)  



Marinada
Abraçada   Presentació CD Camins de somnis (5/6/2017)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Abraçada   Presentació Mirant al meu voltant (5/6/2017)   Premià de Mar Maresme Marinada
Palafrugell i Tamariu   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cara i creu   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
75 aniversari   Ballada (5/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Juntes les mans   Ballada (5/1/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Una llàgrima   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
Abraçada   Concert (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   Ballada (4/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Abraçada   Ballada (4/29/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Fires i festes de la Santa Creu (4/29/2017)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Bona llavor   Sant Jordi (4/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Juntes les mans   Sant Jordi (4/23/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Aura del Tura   Sant Jordi (4/23/2017)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Al Centre Català de Caraques   Aplec del pa (4/17/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Aura del Tura   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Bellpuig, Ciutat Pubilla   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Abraçada   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Marinada
Ja sóc aquí   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
Bona llavor   29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Amics de Mataró   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
La tertúlia   Ballada (4/2/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Amics de Sarrià   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Doble (3/25/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Concert (3/25/2017)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Esperant la primavera (3/19/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Punt Cat
Sol de Banyuls   70è Aniversari Sabadell Sardanista (3/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Concert (3/18/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
75 aniversari   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   Ballada (3/4/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Preat company   Ballada (2/26/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Ballada (2/26/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de tardor   Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Bona llavor   Ballada (2/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Clatellades   La cobla en concert (2/18/2017)   Manresa Bages La Bisbal Jove
Amics de Mataró   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Bona diada   Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
75 aniversari   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Galanteig   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
L'aplec de tardor   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Cant de coratge   Concert de Sant Pau (1/27/2017)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Sol de Banyuls   17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La tertúlia   Ballada (1/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Ballada (1/8/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Bisbal Jove
La Pallaresa   2è Festes d'Hivern (1/7/2017)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
L'aplec de tardor   Llavors de Palafolls (1/1/2017)   Palafolls Maresme Palafolls
Cant de coratge   Llavors de Palafolls (1/1/2017)   Palafolls Maresme Palafolls
Solemnitat   Concert (12/25/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Ballada (12/18/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
75 aniversari   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Als peus de la Verge   20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Els ocells et canten   Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Cant de coratge   Concert de Santa Llucia (12/11/2016)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Juntes les mans   Ballada (12/11/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Benvolença a la Bisbal   Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Sol de Banyuls   774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
Cant de coratge   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Mataró   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Diada Festiva (12/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
75 aniversari   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Preat company   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75 aniversari   10è Premi Mestre Conrad Saló (11/20/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Bona diada   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Solemnitat   Concert de Santa Cecília (11/19/2016)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Cara i creu   23è Aniversari Tamborí (11/6/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Girona
Aura del Tura   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Mil·lenari   13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
75 aniversari   279è Concert de tardor (11/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Punt Cat
La Pallaresa   Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sentmenat Sardanista   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puig-reig Berguedà La Principal de la Bisbal
La Pallaresa   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Selvatana
75 aniversari   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puig-reig Berguedà La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puig-reig Berguedà La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   Ballada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   Castanyada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
L'Albert i en Cesc   19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Palafrugell i Tamariu   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de tardor   65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Sentmenat Sardanista   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Cara i creu   30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Tardor (10/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
75 aniversari   Ballada (10/15/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
La festa dels Nois Alegres   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Amics de Mataró   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
L'aplec de tardor   29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
La tertúlia   Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Juntes les mans   29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sentmenat Sardanista   Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Aura del Tura   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Preat company   42è Revetlla d'aplec (10/1/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
Amics de Sarrià   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Marinada
Amics de Sarrià   Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Ballada (9/25/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Sentmenat Sardanista   34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
Sentmenat Sardanista   90è Sardanes a la fresca (9/24/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Per tu, Mercè   Festa Major. Concert de la Mercè (9/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cara i creu   Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona Mediterrània
L'Albert i en Cesc   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Solemnitat   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Palafrugell i Tamariu   Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Aura del Tura   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La festa de Sant Martirià   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Conjunt
Amics de Sarrià   Cicle d'estiu (9/11/2016)   Calella Maresme Marinada
Bona diada   !1 de setembre (9/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   Ballada (9/11/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Amics de Sarrià   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
L'aplec de tardor   60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Als peus de la Verge   90è Sardanes a la fresca (9/10/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Aura del Tura   Ballada (9/10/2016)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Amics de Mataró   Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Els ocells et canten   Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Amics de Sarrià   Festa major de Sant Roc (9/4/2016)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
La festa de Sant Martirià   Cicle d'estiu (9/4/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Els ocells et canten   24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Galanteig   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Amics de Mataró   Ballada (8/25/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Els ocells et canten   Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Clatellades   Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
Galanteig   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (8/21/2016)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Amics de Mataró   Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa Escola comarcal de cobla Conrad Saló
L'Albert i en Cesc   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Mercè   Ballada (8/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mil·lenari   22è Aplec d'Osseja (8/14/2016)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Solemnitat   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Galanteig   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Cara i creu   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Preat company   Cicle d'estiu (8/7/2016)   Calella Maresme Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
La Pallaresa   Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/5/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Aura del Tura   Festa major (8/5/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballades d'estiu (7/31/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Amics de Mataró   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Palafrugell i Tamariu   Cicle d'estiu (7/24/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Aura del Tura   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Els ocells et canten   Festa major (7/24/2016)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Els ocells et canten   25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Mil·lenari   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Juntes les mans   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
La festa de Sant Martirià   Concert d'Estiu (7/23/2016)   Manresa Bages Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/23/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Aura del Tura   Festa Major (7/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Aura del Tura   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Bona diada   Revetlla d'aplec (7/16/2016)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Doble ballada a Gavà (7/16/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
D'un gran mestre a Besalú   Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Gallardia   Concert de Música per a cobla i piano (7/15/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   5è Memorial Martí Masvidal (7/15/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Galanteig   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
L'aplec de tardor   Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Aplec de La Mussara (7/10/2016)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
La tertúlia   Ballada (7/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Amics de Mataró   Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
L'aplec de tardor   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Amics de Mataró   Ballada (7/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Galanteig   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
75 aniversari   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
L'aplec de tardor   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Els ocells et canten   Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La festa dels Nois Alegres   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
La tertúlia   Ballada (7/3/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Amics de Mataró   Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Reclam   10è Aplec Comarcal Osona (7/2/2016)   Les Masies de Roda Osona La Principal de la Bisbal
Clatellades   10è Aplec Comarcal Osona (7/2/2016)   Les Masies de Roda Osona La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Sentmenat Sardanista   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Marinada
Amics de Mataró   Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La Pallaresa   Festa major (7/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
La festa de Sant Martirià   Festa major (6/29/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Als peus de la Verge   1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
L'Albert i en Cesc   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Abraçada   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Galanteig   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Al Centre Català de Caraques   Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
L'Albert i en Cesc   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Sol de Banyuls   23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Cara i creu   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Els ocells et canten   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Benvolença a la Bisbal   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Cara i creu   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Amics de Mataró   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Els ocells et canten   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Clatellades   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Maria Pietat   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Galanteig   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Als peus de la Verge   48è Aplec de Cornellà. Retrats d'un Sentiment (6/10/2016)   Cornellà Baix Llobregat Marinada
L'aplec de tardor   52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Als peus de la Verge   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Marinada
Aura del Tura   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Aura del Tura   La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Amics de Mataró   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Mediterrània
Sentmenat Sardanista   Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Solemnitat   74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Preat company   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
D'un gran mestre a Besalú   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mil·lenari   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Els ocells et canten   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de tardor   33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Mil·lenari   Ballada (5/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Preat company   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sentmenat Sardanista   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Abraçada   Girona, temps de flors (5/7/2016)   Girona Gironès La Flama de Farners
L'Albert i en Cesc   Ballada (5/1/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Als peus de la Verge   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Galanteig   18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Amics de Sarrià   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Gallardia   8è Concert de Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Sant Jordi (4/23/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
L'aplec de tardor   Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
L'aplec de tardor   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
L'aplec de tardor   Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Reclam   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Als peus de la Verge   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
D'un gran mestre a Besalú   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
D'un gran mestre a Besalú   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Aura del Tura   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Sentmenat Sardanista   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Mil·lenari   Concert (4/2/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Els ocells et canten   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Solemnitat   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Preat company   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (3/27/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Bellpuig, Ciutat Pubilla   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Aura del Tura   Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Preat company   42è Aplec de Cerdanyola (3/13/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aires garriguencs   Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Aura del Tura   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sol de Banyuls   Ballada (2/28/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Reclam   Doble ballada (2/21/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Aires garriguencs   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Marinada
Bona diada   Ballada (2/14/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/7/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amics de Mataró   Ballada (2/7/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Som Cultura (1/23/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
Galanteig   Ballada (1/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sabadell
La festa de Sant Martirià   1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
La festa dels Nois Alegres   Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (12/26/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Reclam   Concert de Nadal (12/20/2015)   Calella Maresme Formació específica per l'activitat
Gironins entusiastes   Concert (12/13/2015)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Galanteig   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Galanteig   Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Sol de Banyuls   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
D'un gran mestre a Besalú   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Armentera de cor obert   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Galanteig   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Festa del Beat (11/21/2015)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
L'aplec de tardor   Mitja ballada (11/21/2015)   Avià Berguedà Berga Jove
L'aplec de tardor   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Bona diada   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
La Pallaresa   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Una llàgrima   39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Gallardia   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Mil·lenari   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Abraçada   Fires i festes (10/29/2015)   Girona Gironès Selvatana
Gironins entusiastes   Concert tradicional de Fires (10/29/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   Ballada (10/25/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de tardor   Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Amics de Mataró   Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   28è Aplec de Tossa (10/11/2015)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Bona diada   41è Aplec de Malgrat (10/4/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Les Espigues   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La Pallaresa   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Abraçada   Festa major (9/15/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Sol de Banyuls   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   11 de setembre (9/11/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Amics de Sarrià   11 de Setembre (9/11/2015)   Amposta Montsià La Principal Rapitenca
Palafrugell i Tamariu   Diada Nacional (9/10/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Ballada (9/10/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
D'un gran mestre a Besalú   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
L'Albert i en Cesc   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Galanteig   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
La Pallaresa   Festa major (9/5/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Bona llavor   28è Aplec d'Encamp (9/5/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La festa de Sant Martirià   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sol de Banyuls   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Les Espigues   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (8/27/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La festa dels Nois Alegres   Ballada (8/22/2015)   Artés Bages Marinada
Galanteig   Ballada (8/21/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Sentmenat Sardanista   Festes de Sant Magí (8/19/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Bona diada   Concert de Festa Major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   89è Sardanes estiu 2015 (8/15/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Galanteig   7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Mil·lenari   89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Aura del Tura   Ballada (8/7/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   Ballada (8/7/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Festa major (8/4/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Aires garriguencs   Concert vermut de Festa Major (8/2/2015)   La Garriga Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
La Pallaresa   Festa Major (8/1/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Sentmenat Sardanista   Ballada (7/29/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
Abraçada   Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Aura del Tura   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (7/24/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Abraçada   Ballada (7/24/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
La festa de Sant Martirià   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Aura del Tura   Nits d'estiu (7/23/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Preat company   Ballada (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   Ballada (7/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Bona llavor   66è Aplec de Granollers (7/11/2015)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Al Centre Català de Caraques   Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sentmenat Sardanista   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Bona llavor   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   1è Aplec après-midi et soirée (7/4/2015)   Amèlie- Les Bains França Bohèmia
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Solemnitat   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aura del Tura   Ballada (6/28/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Aires garriguencs   Ballada (6/25/2015)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Festa Major (6/24/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
L'aplec de tardor   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aura del Tura   6è Aniversari Monument (6/21/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Amics de Sarrià   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aura del Tura   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Aura del Tura   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Aires garriguencs   87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Solemnitat   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Benvolença a la Bisbal   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Al Casino de Caldes   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Al Centre Català de Caraques   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Palafrugell i Tamariu   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
D'un gran mestre a Besalú   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La Pallaresa   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La festa de Sant Martirià   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Els ocells et canten   Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'aplec pairal   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Sol de Banyuls   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Marinada
Sentmenat Sardanista   27è Aplec de Vandellòs (6/6/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Abraçada   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Fallera   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aura del Tura   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (5/24/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
Sol de Banyuls   Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Sentmenat Sardanista   Aplec d'Esparreguera (5/23/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Solemnitat   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Aura del Tura   46è Aplec de Torelló (5/17/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
La Pallaresa   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Galanteig   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Palafrugell i Tamariu   Temps de flors (5/9/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mil·lenari   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La Pallaresa   43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Benvolença a la Bisbal   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Amics de Sarrià   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La Pallaresa   7è Sant Jordi amb la Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Aura del Tura   Sant Jordi (4/23/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Solemnitat   Sant Jordi (4/23/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Marinada
Aires garriguencs   La Garriga, un paseeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Palafrugell i Tamariu   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada Dia de la Dona (3/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La Pallaresa   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Ja sóc aquí   Concert de Sardanes i Muúsica per a cobla. Homenatge Jaume Vilà (3/28/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bona llavor   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/15/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La Pallaresa   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Ballada (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Als peus de la Verge   Retrats d'un Sentiment (3/7/2015)   Tiana Maresme Marinada
Juntes les mans   Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   Festa Major d'Hivern (3/1/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Aires garriguencs   Ballada (2/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa de Sant Martirià   Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Els ocells et canten   Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona diada   Aniversari Colla Sabadell (2/8/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aires garriguencs   Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Calçotada (2/1/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Aura del Tura   Concert de Sant Pau (1/23/2015)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Aires garriguencs   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Festa major de Sant Antoni (1/18/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Galanteig   Ballada (1/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Pallaresa   Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
La Pallaresa   35è Concert Nadalenc (1/1/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   Concert de Nadal (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aires garriguencs   18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fallera   Ballada (12/14/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Aura del Tura   Concert (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
La tertúlia   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
L'Armentera de cor obert   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   21è Aniversari Grup Tamborí (11/29/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
La Pallaresa   25è Concert Aniversari (11/29/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Galanteig   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ja sóc aquí   12è Diada Sardanista (11/16/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aura del Tura   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gallardia   Cobla 100 x 100 (11/16/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Aura del Tura   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Palafrugell i Tamariu   Doble ballada (11/8/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Aura del Tura   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
L'Armentera de cor obert   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
De la Bisbal a Camprodon   Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sentmenat Sardanista   Ballada (10/19/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Cara i creu   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Galanteig   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Bona llavor   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Benvolença a la Bisbal   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Benvolença a la Bisbal   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aura del Tura   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Benvolença a la Bisbal   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme Marinada
La festa dels Nois Alegres   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La festa dels Nois Alegres   88è Sardanes estiu 2014 (9/20/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (9/19/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Als peus de la Verge   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Palafrugell i Tamariu   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
La Pallaresa   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Festa Major (9/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   27è Aplec d'Encamp (9/6/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
D'un gran mestre a Besalú   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (8/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La festa de Sant Martirià   Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La festa dels Nois Alegres   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Juntes les mans   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
D'un gran mestre a Besalú   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Aura del Tura   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/27/2014)   Canovelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Sentmenat Sardanista   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
D'un gran mestre a Besalú   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
La Pallaresa   Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Galanteig   19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Galanteig   Nits d'estiu (7/17/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bona llavor   Festa del Carme (7/16/2014)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La festa dels Nois Alegres   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
75 aniversari   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Sentmenat Sardanista   65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (7/12/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Bona llavor   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Sol de Banyuls   Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
75 aniversari   Nits d'estiu (7/10/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (7/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Galanteig   Ballada (7/4/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Amics de Mataró   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Saleta i amics   Concert (6/30/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/25/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Aura del Tura   Ballada (6/24/2014)   Teià Maresme Vila de Caldes
Abraçada   Ballada (6/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Al Centre Català de Caraques   Ballada (6/21/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Als peus de la Verge   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
L'Albert i en Cesc   88è Sardanes estiu 2014 (6/14/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
D'un gran mestre a Besalú   Aplec de primavera i festa dels Xatos (6/9/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Cara i creu   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Maricel
Als peus de la Verge   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Benvolença a la Bisbal   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
L'aplec de tardor   35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Cara i creu   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Floració   Concert (5/31/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
75 aniversari   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Marinada
Aura del Tura   29è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/25/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
L'aplec de tardor   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Gironins entusiastes   Temps de Flors (5/24/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Galanteig   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de tardor   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de tardor   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Marinada
L'Albert i en Cesc   10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Amics de Mataró   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una llàgrima   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Abraçada   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Bona llavor   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Floració   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Juntes les mans   Ballada (5/10/2014)   Ripoll Ripollès Maravella
Preat company   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   Final de la Sardana de l'Any (5/3/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aura del Tura   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Cara i creu   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
D'un gran mestre a Besalú   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Amics de Mataró   Sant Jordi (4/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Bona llavor   Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Abraçada   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Cara i creu   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Mediterrània
Galanteig   15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Cara i creu   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
D'un gran mestre a Besalú   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   Ballada (4/6/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
75 aniversari   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Palafrugell i Tamariu   Concurs (3/23/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Ballada (3/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Sentmenat Sardanista   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Marinada
75 aniversari   Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Mil·lenari   2è Aplec d'Hivern (1/26/2014)   La Garriga Vallès Oriental Montgrins
Benvolença a la Bisbal   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Bona llavor   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   Ballada (1/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Juntes les mans   34è Concert Nadalenc (1/1/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   Concert de Cap d'Any (1/1/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
De la Bisbal a Camprodon   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Benvolença a la Bisbal   Doble (12/15/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Albert i en Cesc   Ballada (12/15/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Ballada (12/8/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
La festa de Sant Martirià   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (11/24/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Benvolença a la Bisbal   Ballada (11/24/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La festa dels Nois Alegres   Concert de Santa Cecília (11/23/2013)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Memories 2.1 (11/17/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Benvolença a la Bisbal   18è Trobada CASCB (11/10/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Benvolença a la Bisbal   Ballada (11/10/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
Benvolença a la Bisbal   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Mediterrània
Les Espigues   Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sentmenat Sardanista   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Castanyada (11/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Concert participatiu (10/28/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Gironins entusiastes   Fires i Festes (10/27/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
L'aplec de tardor   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Benvolença a la Bisbal   Concert (10/19/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Amics de Mataró   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Genisenca
Bona llavor   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Benvolença a la Bisbal   Momeorial Valentí Chesa (10/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Les Espigues   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els ocells et canten   39è Revetlla d'aplec (10/5/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   Ballada (10/5/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La tertúlia   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   29è Aplec de Constantí (9/29/2013)   Constantí Tarragonès Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   Concert (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   26è Aplec de Montgat (9/22/2013)   Montgat Maresme La Flama de Farners
L'Albert i en Cesc   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
Al Centre Català de Caraques   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Benvolença a la Bisbal   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cara i creu   Ballada (9/21/2013)   Artés Bages Marinada
La festa de Sant Martirià   Festa Major (9/15/2013)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sol de Banyuls   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Benvolença a la Bisbal   Ballada (9/14/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   11 de setembre (9/11/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Cara i creu   11 de setemre (9/11/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Bellpuig, Ciutat Pubilla   57è Aplec de la Garriga (9/10/2013)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Ballada (9/9/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Solemnitat   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   Concert (9/6/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Pallaresa   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Juntes les mans   26è Aplec d'Encamp (9/1/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Els ocells et canten   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Solemnitat   Sardanes (8/28/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Sabadell
Sol de Banyuls   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Pallaresa   Festa major (8/25/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/21/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Benvolença a la Bisbal   Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aires garriguencs   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Juntes les mans   Ballada (8/10/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Abraçada   Ballada (8/9/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Benvolença a la Bisbal   Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   Ballada (8/3/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   Festa Major (8/2/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
L'aplec de tardor   Ballada (7/27/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Mil·lenari   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
L'aplec de tardor   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Al Centre Català de Caraques   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Palafrugell i Tamariu   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/26/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Festa Major (7/25/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Aura del Tura   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   Ballada (7/20/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de tardor   18è Aplec del Romesco (7/20/2013)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
75 aniversari   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
L'Albert i en Cesc   Ballada (7/19/2013)   Manlleu Osona Sabadell
Aura del Tura   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Abraçada   Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Amics de Mataró   Aplec de Granollers (7/13/2013)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Aura del Tura   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
Preat company   (7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Preat company   Ballada (6/30/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (6/29/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Benvolença a la Bisbal   Ballada (6/28/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mil·lenari   Ballada (6/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
D'un gran mestre a Besalú   Festa de Sant Eloi (6/25/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Al Centre Català de Caraques   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Galanteig   Ballada (6/15/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Al Centre Català de Caraques   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mil·lenari   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Preat company   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Palafrugell i Tamariu   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Galanteig   18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Aires garriguencs   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Abraçada   26è Aplec a la Vilella Alta (6/8/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Amics de Mataró   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
La festa dels Nois Alegres   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Sentmenat Sardanista   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Vigorosa   9è El càmping sardanista de Catalunya (6/1/2013)  



Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Benvolença a la Bisbal   5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
La Pallaresa   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
L'Albert i en Cesc   Ballada (5/26/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Benvolença a la Bisbal   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Aura del Tura   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
75 aniversari   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Bona diada   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   Aplec de la Salut (5/13/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa dels Nois Alegres   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Als peus de la Verge   Ballada (5/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Juntes les mans   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de tardor   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Benvolença a la Bisbal   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Mil·lenari   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Palafrugell i Tamariu   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La tertúlia   Concert de Primavera (4/28/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
L'Albert i en Cesc   Ballada de les Montserrats (4/28/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Les Espigues   264è Presentació CD Sabadell LX (4/26/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bona llavor   Sant Jordi (4/23/2013)   Montgat Maresme Marinada
Palafrugell i Tamariu   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Galanteig   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Bona diada   Sant Jordi (4/23/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona diada   Sant Jordi (4/23/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amics de Sarrià   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Mediterrània
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/21/2013)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de tardor   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
75 aniversari   22è Aplec de la Llagosta (4/21/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (4/20/2013)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Albert i en Cesc   Ballada (4/19/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Conjunt
L'Albert i en Cesc   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aura del Tura   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
L'aplec de tardor   14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Amics de Sarrià   Diumenge de Rams (3/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Bona llavor   125è Aniversari de la Principal de la Bisbal (3/23/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Galanteig   65è Concurs (3/17/2013)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Juntes les mans   65è Concurs (3/17/2013)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   66è Aniversari Sabadell Sardanista (3/17/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Amics de Sarrià   Ballada (2/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sentmenat Sardanista   Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
La tertúlia   Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Amics de Sarrià   1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   Ballada (2/17/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (2/10/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'Armentera de cor obert   Ballada (2/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sol de Banyuls   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aires garriguencs   1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (1/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Pallaresa   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Sol de Banyuls   Concert de Reis (1/6/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Sol de Banyuls   Concert de Cap d'Any (1/1/2013)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Clatellades   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Ofrena   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Al Centre Català de Caraques   Festes de Nadal (12/29/2012)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
L'aplec de tardor   Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Mil·lenari   14è Aplec de Rubí (12/16/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (12/16/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Amics de Sarrià   Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
La Pallaresa   7è Concert per a cobla (12/9/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Amics de Mataró   Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Sabadell
75 aniversari   Ballada (12/2/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Galanteig   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   17è Trobada de la CASCB (11/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Solemnitat   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Solemnitat   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Gironins entusiastes   Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   Concert de sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
L'aplec de tardor   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Sol de Banyuls   Ballada (10/28/2012)   Cubelles Garraf Reus Jove
Els ocells et canten   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Solemnitat   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Els ocells et canten   Diada del soci (10/21/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
De la Bisbal a Camprodon   Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Aura del Tura   41è Aplec de Súria (10/14/2012)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Aura del Tura   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Els ocells et canten   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de tardor   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
Amics de Sarrià   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Conjunt
Solemnitat   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Abraçada   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Bellpuig
Aura del Tura   13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   Sardanes a la Carta (9/15/2012)  



Vents de Riella
Gironins entusiastes   13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Aura del Tura   68è Aplec de Badalona (9/15/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Despertar a la vida   50è Festival de la Porta Ferrada (9/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La festa de Sant Martirià   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Sol de Banyuls   11 de setembre (9/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   Festra Major (9/10/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Solemnitat   Ballada (9/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Abraçada   59è Aplec de Santiga (9/9/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Palafrugell i Tamariu   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   25è Aplec d'Encamp (9/2/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La festa de Sant Martirià   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (8/27/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Bona llavor   32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Galanteig   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Galanteig   Ballada (8/19/2012)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Juntes les mans   Ballada (8/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sol de Banyuls   Festa major (8/18/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
De la Bisbal a Camprodon   Sardanes a la fresca (8/16/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Els ocells et canten   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de tardor   Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
La festa de Sant Martirià   Sardanes a la fresca (8/9/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Ballada (8/6/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Galanteig   Festa major (8/4/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La tertúlia   Els dijous de Perpinyà (8/2/2012)   Perpinyà Rosselló Sol de Banyuls
Bona llavor   Concert (7/29/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Preat company   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Sol de Banyuls   Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Benvolença a la Bisbal   18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Juntes les mans   5è Aniversari (7/27/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa de Sant Martirià   Ballada (7/27/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Benvolença a la Bisbal   52è Festival (7/22/2012)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (7/21/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Sentmenat Sardanista   Aplec del Romesco (7/21/2012)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Galanteig   Ballada (7/20/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Amics de Mataró   59è Aplec de Ripoll (7/15/2012)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Palafrugell i Tamariu   63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Ballada (7/14/2012)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
La Pallaresa   Ballada (7/12/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
L'aplec de tardor   Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Avant Sabadell   50è Aplec de Sabadell (7/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Solemnitat   Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La festa de Sant Martirià   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
La Pallaresa   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Aura del Tura   Ballada (6/30/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Al Centre Català de Caraques   32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Aura del Tura   Ballada (6/29/2012)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Sol de Banyuls   13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Sol i Mar
Bona llavor   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sol de Banyuls   Arrivada Flama del Canigó (6/23/2012)   Vilafranca de Conflent Conflent Sol de Banyuls
L'aplec de tardor   Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La festa de Sant Martirià   Ballada (6/17/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Mil·lenari   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sentmenat Sardanista   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
L'aplec de tardor   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Sol de Banyuls   Aplec de les Borges del Camp (6/16/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Juntes les mans   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Ballada (6/16/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Galanteig   Ballada (6/16/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Els ocells et canten   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (6/14/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
D'un gran mestre a Besalú   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Aura del Tura   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Benvolença a la Bisbal   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Bona llavor   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Despertar a la vida   44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
En Ramon i la Rosa   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Aires garriguencs   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Solemnitat   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Bona llavor   Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Sol de Banyuls   Aplec de Bràfim (6/3/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
D'un gran mestre a Besalú   37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Palafrugell i Tamariu   85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme Conjunt
Bona llavor   37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Bona llavor   85è Aplec de Calella (6/2/2012)   Calella Maresme Marinada
Sol de Banyuls   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
D'un gran mestre a Besalú   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bona llavor   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Bona llavor   27è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/27/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Els ocells et canten   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Galanteig   Ballada (5/27/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Mediterrània
Bona llavor   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'aplec de tardor   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Sol de Banyuls   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Al Centre Català de Caraques   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Aura del Tura   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Bona llavor   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Marinada
Aires garriguencs   Festa Major de Nou Barris (5/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
L'aplec de tardor   Ballada (5/6/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Amics de Sarrià   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Bona llavor   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Gironins entusiastes   55è Aplec de Girona (5/1/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Solemnitat   70è Aplec de Mollet (5/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Gironins entusiastes   Concert Un tribut a la ciutat (4/28/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La tertúlia   4è Sant Jordi amb la Sant Jordi (4/23/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Girona Gironès Selvatana
Bona diada   Sant Jordi (4/23/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   63è Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Solemnitat   Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bona llavor   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Bona llavor   Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Galanteig   25è Aplec de Sants (4/22/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Despertar a la vida   25è Aplec de Sants (4/22/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (4/14/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (4/13/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bona llavor   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Bona llavor   32è Trobada sardanista (4/9/2012)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
Solemnitat   35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Preat company   35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Sol de Banyuls   Ballada (3/25/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Solemnitat   13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Mil·lenari   38è Aplec de Cerdanyola (3/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Sentmenat Sardanista   Concert de Primavera (3/11/2012)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
La Pallaresa   38è Aplec de Cerdanyola (3/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Juntes les mans   Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La tertúlia   21è Febrer Musical (2/26/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Cara i creu   Ballada (2/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Juntes les mans   Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
La tertúlia   Diada del soci (2/12/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/22/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/22/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amics de Mataró   Ballada (1/8/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La festa de Sant Martirià   Ballada (1/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sentmenat Sardanista   15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   Concert (12/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Abraçada   8è Diada de l'Agrupació (12/4/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Galanteig   Ballada (12/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Galanteig   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Cara i creu   41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
L'aplec de tardor   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Benvolença a la Bisbal   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Ballada (11/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
L'aplec de tardor   Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   50è Concurs de colles sardanistes (11/13/2011)   Balaguer Noguera Mediterrània
L'aplec de tardor   32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sol de Banyuls   Ballada (11/13/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Bona llavor   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'aplec de tardor   16è Trobada CASCB (11/13/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bona llavor   Concert (11/12/2011)   Organyà Alt Urgell Marinada
Salts i camades   Ballada (11/12/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Juntes les mans   Aplec de Sant Martí (11/6/2011)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   36è Diada Sardanista (11/6/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Galanteig   8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Despertar a la vida   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Solemnitat   Aplec de Sant Martí (11/6/2011)   Salou Tarragonès Mediterrània
Sentmenat Sardanista   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Abraçada   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Benvolença a la Bisbal   Castanyada (11/1/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bona llavor   Fires de Girona (10/30/2011)   Girona Gironès Selvatana
Juntes les mans   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (10/30/2011)   Cubelles Garraf Reus Jove
L'aplec de tardor   Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aura del Tura   37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Concurs (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Juntes les mans   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Abraçada   65è Aniversari Dansaires del Penedès (10/15/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
D'un gran mestre a Besalú   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages Súria
Despertar a la vida   24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
75 aniversari   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Despertar a la vida   Concert Homenatge a Jaume Cristau (10/8/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Els ocells et canten   Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sentmenat Sardanista   37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Solemnitat   Aplec de Malgrat - Revetlla (10/1/2011)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Galanteig   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Despertar a la vida   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
D'un gran mestre a Besalú   Concert de Santa Tecla (9/23/2011)   Sitges Garraf Maricel
Galanteig   45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Reus
Sentmenat Sardanista   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
La festa de Sant Martirià   45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   39è Aplec de Terrassa (9/17/2011)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   67è Revetlla aplec de Badalona (9/17/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Abraçada   Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Cara i creu   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Abraçada   13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Bellpuig
75 aniversari   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cara i creu   13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Amics de Mataró   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Despertar a la vida   24è Aplec d'Encamp (9/4/2011)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   44è Aplec de Ripollet (9/4/2011)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
L'aplec de tardor   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   Sardanes a Matadepera (8/31/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mil·lenari   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'aplec de tardor   Audició de Sardanes (8/24/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
75 aniversari   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (8/19/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Mil·lenari   Ballada (8/15/2011)   Manlleu Osona Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada (8/15/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Bona llavor   Ballada (8/12/2011)   Banyuls Rosselló Selvatana
L'aplec de tardor   2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
L'aplec de tardor   22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Galanteig   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
Galanteig   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Amics de Mataró   Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Els ocells et canten   Ballada (7/25/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Els ocells et canten   43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Ballada (7/24/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Galanteig   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Els ocells et canten   Doble ballada (7/22/2011)   Ceret Vallespir Conjunt
Sentmenat Sardanista   Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Galanteig   Aplec de l'Alforja (7/17/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aura del Tura   58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Galanteig   1376è Ballada (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tendresa   Concert Càmping Botànic Bona Vista (7/16/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
75 aniversari   Ballada (7/16/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ja sóc aquí   Concert de Sardanes i Música per a cobla (7/15/2011)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Ballada (7/15/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
75 aniversari   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Sentmenat Sardanista   Sant Cristòfol (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   62è Aplec de Granollers (7/9/2011)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Sentmenat Sardanista   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Galanteig   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
75 aniversari   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Cara i creu   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Mil·lenari   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Marinada
Galanteig   Aplec de La Vilella Alta (7/2/2011)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Benvolença a la Bisbal   1374è Ballada (7/2/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Abraçada   35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/2/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   Ballada (7/1/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Aura del Tura   Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Festa Major (6/27/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sentmenat Sardanista   Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
Amics de Sarrià   Ballada (6/26/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Avant Sabadell   49è Aplec de Sabadell (6/26/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al Centre Català de Caraques   21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sentmenat Sardanista   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Amics de Sarrià   Ballada (6/25/2011)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Aura del Tura   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Palafrugell i Tamariu   Festa Major (6/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sentmenat Sardanista   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Despertar a la vida   57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Audicions a la fresca (6/18/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
L'aplec de tardor   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
Aura del Tura   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Galanteig   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La festa de Sant Martirià   Ballada (6/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
75 aniversari   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La festa de Sant Martirià   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
La Pallaresa   6è Festa del soci (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Cara i creu   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Preat company   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   85è Cicle d'estiu (6/11/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Mil·lenari   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Galanteig   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme Marinada
75 aniversari   Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Cara i creu   Congrés de la Flama de Sant Joan 2011 (6/4/2011)   El Voló Rosselló Montgrins
Juntes les mans   84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sentmenat Sardanista   Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Abraçada   32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
L'aplec de tardor   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Ballada (5/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Abraçada   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Abraçada   13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una llàgrima   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Marinada
Sol de Banyuls   42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Mil·lenari   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
L'Albert i en Cesc   Festa Major Nou Barris (5/14/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
Abraçada   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bona llavor   Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
L'aplec de tardor   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Solemnitat   ballada (5/7/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Gallardia   62è Revetlla aplec de Caldes de Malavella (5/7/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
75 aniversari   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Els ocells et canten   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Cara i creu   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de tardor   Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Amics de Mataró   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Despertar a la vida   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Galanteig   Ballada (4/24/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
75 aniversari   Sant Jordi (4/23/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sol de Banyuls   20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Gallardia   Música per a cobla (4/9/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Mil·lenari   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Benvolença a la Bisbal   1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La festa de Sant Martirià   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Sol de Banyuls   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Gironins entusiastes   Ballada (2/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (2/20/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Ballada (2/20/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Amics de Mataró   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
75 aniversari   Ballada (2/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75 aniversari   Ballada (2/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Preat company   Ballada homenatge a Josep Gispert (2/13/2011)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Mil·lenari   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Als peus de la Verge   Concert (1/23/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mil·lenari   Ballada (1/16/2011)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Abraçada   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'aplec de tardor   Rosa Mari Ramírez i Abella. 15 anys i escampnat sardanes (1/1/2011)  



La Principal de la Bisbal
Bellpuig, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aura del Tura   Concert (12/19/2010)   Calella Maresme Montgrins
Sentmenat Sardanista   Concert de Nadal (12/19/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Amics de Mataró   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sol de Banyuls   Concert (12/12/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   5è Concert per a cobla (12/12/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Als peus de la Verge   27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Selvatana
Sentmenat Sardanista   Ballada (12/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Els ocells et canten   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Floració   40è Aplec de Tardor (11/28/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Preat company   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mil·lenari   Concert de Santa Cecília (11/21/2010)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
D'un gran mestre a Besalú   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Els ocells et canten   Ballada (11/21/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Palafrugell i Tamariu   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Preat company   Ballada (11/14/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La tertúlia   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Als peus de la Verge   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Preat company   21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Reus Jove
Preat company   8è Diada Sardanista (11/7/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Juntes les mans   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Abraçada   7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/7/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Sol de Banyuls   Concert (10/31/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Sol de Banyuls   Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Preat company   Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'Albert i en Cesc   Ballada (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Benvolença a la Bisbal   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   39è Festival Sardanista (10/24/2010)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Solemnitat   Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Amics de Mataró   Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Juntes les mans   35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Despertar a la vida   1353è Ballada (10/16/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mil·lenari   Doble Audició (10/12/2010)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Palafrugell i Tamariu   Ballada (10/12/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Preat company   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Abraçada   Ballada (10/9/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
Preat company   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aura del Tura   36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Preat company   Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Galanteig   Concurs (10/3/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Una llàgrima   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Preat company   Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Solemnitat   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Amics de Mataró   23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Benvolença a la Bisbal   Lloret (9/25/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Galanteig   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Palafrugell i Tamariu   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics de Sarrià   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Preat company   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Preat company   Ballada (9/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els ocells et canten   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Benvolença a la Bisbal   57è Aplec de Santiga (9/12/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Preat company   Diada Nacional (9/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Palafrugell i Tamariu   54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Preat company   Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Amics de Mataró   Diad Nacional de Catalunya (9/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sol de Banyuls   43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Juntes les mans   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
La festa dels Nois Alegres   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
La festa de Sant Martirià   32è Aplec de Martorelles (9/4/2010)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Als peus de la Verge   Lloret (9/4/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La Pallaresa   Concert (9/3/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
La Pallaresa   Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (8/28/2010)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   Festa Major (8/27/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Abraçada   Ballada (8/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Sol de Banyuls   33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Sol de Banyuls   Festa Major (8/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Galanteig   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   Lloret (8/21/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Festa Major (8/15/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Preat company   Ballada (8/8/2010)   Calella Maresme Sabadell
Galanteig   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Amics de Mataró   10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/5/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Preat company   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Una llàgrima   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Amics de Sarrià   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Cant de coratge   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Sol de Banyuls   18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Una llàgrima   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (7/30/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Preat company   Ballada (7/24/2010)   Sallent Bages Sabadell
L'aplec de tardor   Estiu 2010 (7/23/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
La Pallaresa   Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Cant de coratge   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Amics de Sarrià   46è Aplec de Sant Celoni (7/18/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
L'aplec de tardor   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
Galanteig   Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Bona llavor   Ballada (7/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Preat company   Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Una llàgrima   Ballada (7/16/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Els ocells et canten   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Doble audició (7/15/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada (7/15/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
L'Albert i en Cesc   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Amics de Sarrià   Ballada (7/8/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa dels Nois Alegres   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Els ocells et canten   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Marinada
Els ocells et canten   Festa Major (6/28/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Benvolença a la Bisbal   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Juntes les mans   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Pallaresa   48è Aplec de Sabadell (6/26/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Benvolença a la Bisbal   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Portugalenca   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (6/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Galanteig   Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Preat company   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Els ocells et canten   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Benvolença a la Bisbal   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Galanteig   7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Abraçada   11è Aplec de Perpinyà (6/19/2010)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aura del Tura   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
La tertúlia   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Els ocells et canten   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Galanteig   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Palafrugell i Tamariu   Revetlla aplec (6/12/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Als peus de la Verge   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Ballada (6/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aura del Tura   Patum (6/3/2010)   Berga Berguedà Montgrins
Aura del Tura   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Al Centre Català de Caraques   Ballada (5/30/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Preat company   25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La Pallaresa   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Gironins entusiastes   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Cant de coratge   22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Galanteig   22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La Pallaresa   Ballada (5/16/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Solemnitat   26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf Maricel
Als peus de la Verge   50è Aniversari Ideal d'en Clavé (5/16/2010)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Festa Major (5/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Al Centre Català de Caraques   54è Aplec de Gràcia (5/9/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   Ballada (5/9/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Abraçada   Ballada (5/8/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sentmenat Sardanista   12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   61è Revella aplec de Caldes de Malavella (5/8/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La Pallaresa   1338è Ballada (5/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Amics de Mataró   Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Benvolença a la Bisbal   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Preat company   Aplec de Tarragona (5/2/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La Pallaresa   Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Aura del Tura   74è Preludi d'aplec (5/1/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Mil·lenari   50è Aniversari Entitat (4/25/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Palafrugell i Tamariu   Ballada (4/25/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Al Centre Català de Caraques   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (4/24/2010)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Als peus de la Verge   Festes de Primavera (4/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
De la Bisbal a Camprodon   Sant jordi (4/23/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Gironins entusiastes   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Marinada
Amics de Sarrià   21è Concurs (4/18/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Montgrins
Sentmenat Sardanista   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   23è Aplec de Sants (4/11/2010)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Els ocells et canten   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sentmenat Sardanista   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sol de Banyuls   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Amics de Mataró   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Abraçada   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Roda de Barà (4/5/2010)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Saleta i amics   3è Catalunya Nord. (4/4/2010)  



La Principal del Llobregat
Amics de Sarrià   3è Catalunya Nord. (4/4/2010)  



La Principal del Llobregat
Sentmenat Sardanista   29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Als peus de la Verge   Concert de sardanes i música per a cobla (3/28/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amics de Mataró   38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Aires garriguencs   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Aura del Tura   36è Aplec de Cerdanyola (3/14/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Solemnitat   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
D'un gran mestre a Besalú   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Ballada (3/13/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   Ballada (2/28/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (2/27/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de tardor   Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Preat company   Ballada (2/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Al Centre Català de Caraques   Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Aura del Tura   30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (2/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
Solemnitat   Concert d'hivern (1/24/2010)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (1/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Als peus de la Verge   Concert (1/24/2010)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Palafrugell i Tamariu   Concert (1/22/2010)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Aura del Tura   30è Concert Nadalenc (1/1/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Mil·lenari   Concert de Nadal (12/27/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
La festa dels Nois Alegres   42è Concert de Sant Esteve (12/20/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   Ballada (12/20/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Solemnitat   13è Aplec Nadalenc (12/20/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   Ballada (12/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aura del Tura   Ballada (12/13/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La festa dels Nois Alegres   Ballada (12/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   29è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
Els ocells et canten   Concert (12/1/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
De la Bisbal a Camprodon   Ballada (11/29/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sol de Banyuls   Ballada (11/29/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   5è Cloenda curset de sardanes (11/28/2009)   Santa Maria de Corcó Osona Sabadell
Cant de coratge   25è Aplec de Sant Climent (11/22/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Galanteig   Ballada (11/22/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   8è Trobada Sardanista (11/22/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Sol de Banyuls   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sentmenat Sardanista   Ballada (11/15/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Festes del mil·lenari de l'abadia (11/15/2009)   Sant Martí del Canigó Conflent Germanor (Perpinyà)
Els ocells et canten   7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Solemnitat   20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   Aniversari Amics de la Sardana (11/8/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Galanteig   14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Als peus de la Verge   7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aura del Tura   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Amics de Mataró   Ballada (11/7/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Amics de Mataró   Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Galanteig   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La festa de Sant Martirià   Festa de la Música per a cobla (10/26/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
La Pallaresa   35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Gironins entusiastes   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Amics de Sarrià   38è Festival Sardanista (10/25/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Solemnitat   35è Revetlla d'Aplec de l'Hospitalet (10/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Abraçada   61è Concurs de colles (10/18/2009)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (10/18/2009)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Solemnitat   Presentació del segells de la Sardana (10/16/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Súria
L'Albert i en Cesc   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Abraçada   22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics de Sarrià   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Les Espigues   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (10/3/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Ballada (10/3/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de tardor   22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Mil·lenari   83è Ballada (9/26/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Bona diada   11è Aplec de Rubí (9/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amics de Sarrià   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
La festa dels Nois Alegres   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Amics de Mataró   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
Palafrugell i Tamariu   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Amics de Mataró   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Palafrugell i Tamariu   43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Els ocells et canten   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona Sabadell
Amics de Sarrià   Concert (9/17/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Amics de Sarrià   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
L'Albert i en Cesc   Ballada (9/12/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
Preat company   Ballada (9/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els ocells et canten   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Amics de Sarrià   Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (9/11/2009)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Preat company   Ballada (9/10/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Els ocells et canten   53è Aplec de la Garriga (9/10/2009)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Mil·lenari   Festa Major de Sant Roc (9/6/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La Pallaresa   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palafrugell i Tamariu   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Galanteig   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Abraçada   Concert (9/6/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aura del Tura   31è Aplec de Martorelles (9/5/2009)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Concert de música per a cobla (9/4/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Galanteig   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Sol de Banyuls   Festa Major (8/29/2009)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   13è Cicle de Música Catalana (8/28/2009)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Gironins entusiastes   Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Abraçada   Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Amics de Sarrià   Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Mil·lenari   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Preat company   Ballada (8/23/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
L'Albert i en Cesc   Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Els ocells et canten   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'Albert i en Cesc   83è Ballada (8/22/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Els ocells et canten   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Abraçada   Ballada (8/21/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Aura del Tura   Fersta Major Gràcia (8/21/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
75 aniversari   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bona diada   Festa Major (8/16/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ja sóc aquí   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75 aniversari   Festa Major (8/16/2009)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Galanteig   83è Ballada (8/15/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
D'un gran mestre a Besalú   25è Nit de la Sardana (8/14/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mil·lenari   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Amics de Mataró   Ballada (8/9/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Abraçada   83è Ballada (8/8/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La festa de Sant Martirià   25è Aniversari mort d'Eugeni Molero (8/6/2009)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
La Pallaresa   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Als peus de la Verge   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Els ocells et canten   Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
L'aplec de tardor   Ballada (7/30/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Les Santes (7/28/2009)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ja sóc aquí   41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Amics de Mataró   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
L'aplec de tardor   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   Cicle de ballades d'estiu (7/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Els ocells et canten   Ballada (7/22/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Galanteig   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
L'aplec de tardor   Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Palafrugell i Tamariu   Ballada (7/16/2009)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Galanteig   Ballades colles (7/16/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (7/14/2009)   Vernet les Bains Catalunya Nord Germanor (Perpinyà)
Els ocells et canten   Ballada (7/12/2009)   Calella Maresme Sabadell
L'aplec de tardor   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Galanteig   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
L'Albert i en Cesc   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Ja sóc aquí   10è Tarda d'obligades (7/11/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Sol de Banyuls   Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
D'un gran mestre a Besalú   Festa Major (7/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aura del Tura   12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Amics de Mataró   12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
D'un gran mestre a Besalú   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Sentmenat Sardanista   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Amics de Mataró   37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els ocells et canten   66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Sabadell
Galanteig   Festa Major (6/28/2009)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de tardor   8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (6/26/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Aura del Tura   Ballada (6/24/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Bona llavor   Ballada (6/23/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els ocells et canten   Ballada (6/21/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Sentmenat Sardanista   55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
Els ocells et canten   Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Solemnitat   55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Amics de Mataró   Ballada (6/21/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Palafrugell i Tamariu   Ballada (6/20/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Amics de Mataró   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Els ocells et canten   1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballades colles (6/18/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mil·lenari   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Amics de Mataró   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palafrugell i Tamariu   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Abraçada   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
L'aplec de tardor   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
En Ramon i la Rosa   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Mil·lenari   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pallaresa   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Abraçada   Col·lectiu dones Ca N'Anglada (6/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Galanteig   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Montgrins
Abraçada   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Marinada
Palafrugell i Tamariu   Concert (6/6/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
D'un gran mestre a Besalú   Cloenda Moute i vine (6/6/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Galanteig   Ballada (6/5/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Amics de Mataró   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palafrugell i Tamariu   Aplec de Vilafranca del Penedès (5/31/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'aplec de tardor   Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Floració   Ballada (5/31/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Juntes les mans   30è Aplec de Mollerussa (5/30/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Palafrugell i Tamariu   Ballada (5/30/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Aura del Tura   Doble (5/30/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sol de Banyuls   Ballada (5/30/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos Cobla
La festa de Sant Martirià   22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Solemnitat   22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de tardor   Cloenda Curset (5/23/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Als peus de la Verge   Concert Pallejà (5/17/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bona llavor   25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La Pallaresa   20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els ocells et canten   Ballada (5/17/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
La Pallaresa   40è Aplec de Primavera de Torelló (5/17/2009)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Palafrugell i Tamariu   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de tardor   11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Ballada (5/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mil·lenari   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Avant Sabadell   60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Aura del Tura   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Els ocells et canten   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Galanteig   Ballada (5/10/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Preat company   Ballada (5/9/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Palafrugell i Tamariu   Ballada (5/9/2009)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Els ocells et canten   Ballada (5/3/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
La tertúlia   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Galanteig   42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Galanteig   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
La Pallaresa   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Marinada
Palafrugell i Tamariu   Ballada (4/29/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Mil·lenari   36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Preat company   36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Galanteig   Ballada (4/26/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Mil·lenari   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de tardor   Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
L'aplec de tardor   Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Amics de Mataró   21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bona llavor   21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Palafrugell i Tamariu   Petit concert didàctic (4/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Bona diada   Sant Jordi (4/23/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Sant Jordi (4/23/2009)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Palafrugell i Tamariu   Sant Jordi (4/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   60è Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
L'aplec de tardor   45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
Galanteig   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
Aura del Tura   1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de tardor   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Juntes les mans   34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Jovenívola d'Agramunt
Solemnitat   Concert de Pàsqua (4/12/2009)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Galanteig   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Montgrins
Palafrugell i Tamariu   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
L'aplec de tardor   Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'aplec de tardor   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Mil·lenari   Ballada de Primavera (3/29/2009)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Abraçada   45è Ballada (3/29/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'Albert i en Cesc   Ballada (3/29/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
L'aplec de tardor   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Palafrugell i Tamariu   Ballada (3/22/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Els ocells et canten   Ballada (3/22/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Aura del Tura   1è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (3/22/2009)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cornellà
Amics de Mataró   Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els ocells et canten   Ballada (3/21/2009)   Berga Berguedà Sabadell
Solemnitat   1273è Ballada (3/21/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aura del Tura   22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Mercè   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
L'aplec de tardor   Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Els ocells et canten   22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
La tertúlia   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
Sentmenat Sardanista   35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de tardor   35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de tardor   Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Els ocells et canten   Concert de música per a cobla (3/6/2009)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Aura del Tura   Presentació CD Carles Santiago i Grup Sant Jordi (3/1/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Abraçada   Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sentmenat Sardanista   Ballada (3/1/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Gallardia   11è Cobla, cor i dansa al Palau (2/28/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Els ocells et canten   Diada Sardanista (2/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Abraçada   Ballada (2/22/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La tertúlia   18è Febrer Musical (2/15/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
L'aplec de tardor   451è Doble (2/15/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de tardor   Ballada (2/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Solemnitat   1273è Ballada (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
D'un gran mestre a Besalú   Ballada (1/25/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Als peus de la Verge   Concert cobla i Orgue (1/25/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Amics de Mataró   Ballada (1/18/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Sentmenat Sardanista   Ballada (1/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Solemnitat   Concert (1/4/2009)   Pallejà Baix Llobregat Sabadell
Amics de Mataró   Concert de Sardanes (1/1/2009)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ocells et canten   25 anys. Sardanes a Eugeni Molero (1/1/2009)  



Marinada
Palafrugell i Tamariu   Concert de Nadal (12/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
L'aplec de tardor   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amics de Mataró   Ballada (12/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bona llavor   Doble audició de Nadal (12/21/2008)   Sils La Selva Marinada
Els ocells et canten   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Als peus de la Verge   Lliurament premis Dia de la Sardana (12/20/2008)   Montserrat Bages La Principal del Llobregat
L'aplec de tardor   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Al Centre Català de Caraques