Activitats on s'han tocat obres de Picamal i Coma, René
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Prada Ripoll   4è Aplec de l'Estany (7/17/2022)   L'Estany Bages Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/9/2022)   Calafell Baix Penedès Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/19/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   40è Aplec del Prat (6/19/2022)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Prada Ripoll   94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme Marinada
Poble de Fillols   Ballada (6/5/2022)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   Ballada (5/27/2022)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (5/22/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Joan, et mereixes això i més   79è Aplec de Mollet (5/22/2022)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   Ballada (5/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   1325è Ballada (5/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (5/11/2022)   Badalona Barcelonès Marinada
A la Feli   48è Aplec de Tarragona (5/8/2022)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Banyoles, el 50è   65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   Ballada (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Remors de Palamós   Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Prada Ripoll   Ballada (4/30/2022)   Vic Osona Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
A Banyoles, el 50è   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Torrelavit Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Centelles Osona Cani-go!
Ciutat reial   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Carinyos meus   41è Aplec de Santa Reparada (4/18/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
La sardana de les noies   Ballada (4/18/2022)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
La sardana de les noies   Ballada de Pasqua (4/17/2022)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Ballada (4/10/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
A la Feli   34è Aplec "Gran Jardí" (4/10/2022)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
A Banyoles, el 50è   32è Aplec de Sants (4/10/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Que ballin els àngels   32è Aplec de Sants (4/10/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Montgrins
Ciutat reial   48è Aplec del Masnou (3/27/2022)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Poble de Fillols   Ballada de Primavera (3/26/2022)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ciutat reial   Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
A la Feli   Ballada (3/13/2022)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ciutat reial   Ballada (2/20/2022)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (2/20/2022)   Sitges Garraf Maricel
Toca Ben!   Festa de la Llum (2/19/2022)   Manresa Bages Vila d'Olesa
Prada de Conflent   Ballada (2/13/2022)   El Masnou Maresme La Bisbal Jove
Que ballin els àngels   Ballada (2/12/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   9è Aplec d'Hivern a Olesa (2/6/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La sardana de les noies   21è Aplec d'hivern a Manlleu (1/23/2022)   Manlleu Osona La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   Ballada (1/23/2022)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   Festa Major d'hivern (1/22/2022)   Begues Baix Llobregat Marinada
Remors de Palamós   Ballada (1/22/2022)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Toca Ben!   Concert (1/15/2022)   Badalona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La sardana de les noies   Ballada de Sant Esteve (12/26/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
En Sebastien de Banyuls   Memorial Ramon Làzaro Casabella (12/19/2021)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Ciutat reial   Fira de Nadal (12/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Remors de Palamós   Ballada (12/18/2021)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
Ciutat reial   Ballada de Nadal (12/18/2021)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (12/12/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (12/12/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Toca Ben!   Concert de Nadal (12/8/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/8/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/5/2021)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Em recordo   38è Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (12/4/2021)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La sardana de les noies   Ballada (12/3/2021)   Calella Maresme La Flama de Farners
A la Feli   Ballada (11/28/2021)   Abrera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poble de Fillols   Ballada (11/21/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   39è Castanyada Sardanista (11/1/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La sardana de les noies   Ballada (11/1/2021)   El Masnou Maresme La Flama de Farners
Joan, et mereixes això i més   Ballada (11/1/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   52è Aplec de Cornellà (10/31/2021)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La sardana de les noies   Ballada (10/24/2021)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ciutat reial   11è Aplec (10/17/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Remors de Palamós   Ballada (10/17/2021)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Canigó, grand site   Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
A la Feli   Ballada (10/10/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (10/10/2021)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (10/10/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Remors de Palamós   Ballada (10/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Remors de Palamós   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme La Bisbal Jove
Ciutat reial   38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   23è Aplec de Rubí (9/25/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   46è Aplec de Tona (9/19/2021)   Tona Osona Mediterrània
La sardana de les noies   Ballada (9/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Prada de Conflent   Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
A la Feli   Ballada (9/12/2021)   Tona Osona Vila d'Olesa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/12/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Montgrins
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/11/2021)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Remors de Palamós   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Centelles Osona Premià
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Remors de Palamós   Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/10/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
A la Feli   Ballada (9/9/2021)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
50 anys de passió   Concert (9/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A la Feli   78è Aplec de Mollet (9/3/2021)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (8/26/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
A la Feli   Ballada (8/22/2021)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
50 anys de passió   Ballada (8/22/2021)   Salou Tarragonès Mediterrània
Prada Ripoll   Concert (8/19/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   Ballada (8/12/2021)   Vilassar de Mar Maresme Premià
En Sebastien de Banyuls   Concert (8/11/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   Concert (8/10/2021)   Llorenç del Penedès Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/8/2021)   Arenys de Munt Maresme Vila d'Olesa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/7/2021)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
A la Feli   Ballada (8/2/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (8/1/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Prada de Conflent   Ballada (7/30/2021)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   Concert (7/28/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Foment del Montgrí
Per tu Joan   63è Aplec-Festival de la Sardana (7/24/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (7/23/2021)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Concert (7/21/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Poble de Fillols   Concert (7/7/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (7/4/2021)   Calella Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
En Sebastien de Banyuls   Ballada (7/4/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   14è Aplec d'Osona (7/4/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona La Principal del Llobregat
Toca Ben!   30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Tàrrega (2ona època)
50 anys de passió   Ballada (6/26/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   Ballada (6/26/2021)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
50 anys de passió   58è Aplec de Sabadell (6/20/2021)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Prada de Conflent   Ballada (6/18/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Joan, et mereixes això i més   93è Ballada (6/5/2021)   Calella Maresme Montgrins
A la Feli   Concert (6/5/2021)   Vic Osona Costa Brava
A la Feli   Concert (5/30/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
A Banyoles, el 50è   Concert (5/29/2021)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   Ballada (5/28/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (5/24/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'estaca   Concert (5/23/2021)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Concert-Diada del Soci (5/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
L'estaca   33è Concert d'Aplec (5/22/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Joan, et mereixes això i més   Ballada (5/15/2021)   Les Borges Blanques Garrigues La Principal de la Bisbal
Remors de Palamós   72è Concert d'Aplec (5/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Joan, et mereixes això i més   Concert (5/9/2021)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
L'estaca   Concert (5/9/2021)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
A la Feli   Aplec 40+1 (5/8/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ciutat reial   Ballada (5/8/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (4/25/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Prada de Conflent   Concert de Sant Jordi (4/24/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Concert (4/11/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   Concert de Pasqua (4/4/2021)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   Concert (3/28/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Concert (3/28/2021)   El Masnou Maresme Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Concert (3/13/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Concert (3/6/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ciutat reial   Concert (2/21/2021)   Badalona Barcelonès Premià
Prada de Conflent   Concert (1/24/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'estaca   Concert de Fires (12/18/2020)   Girona Gironès Selvatana
A Banyoles, el 50è   Concert (12/13/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (12/13/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Concert (12/8/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/24/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'estaca   Concert (10/23/2020)   Girona Gironès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   50è Concert-Aplec de tardor (10/12/2020)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   Ballada (10/11/2020)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
Puntejaires de Bonpàs   46è Concert-audició d'aplec (10/3/2020)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   Concert-audició (10/3/2020)   Vic Osona Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/27/2020)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   33è Aplec a Montgat (9/27/2020)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Concert (9/26/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Concert (9/26/2020)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
A la Feli   21è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/20/2020)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'estaca   54è Concert-música per cobla,aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/19/2020)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Ciutat reial   Concert-audició (9/19/2020)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (9/14/2020)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'estaca   Concert (9/11/2020)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Concert-audició (9/10/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
En Sebastien de Banyuls   Concert (8/24/2020)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/15/2020)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
La sardana de les noies   Concert (8/14/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Concert (8/12/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
A la Feli   Concert-audició (8/12/2020)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Concert (8/4/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ciutat reial   Concert (7/29/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
L'estaca   Concert-Músiques del món (7/25/2020)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Concert (7/24/2020)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'estaca   37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
Que ballin els àngels   Concert-audició (7/15/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (3/1/2020)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Prada de Conflent   Ballada (2/29/2020)   Perpinyà Rosselló Formació específica per l'activitat
Canigó, grand site   Ballada (2/23/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   Concert (2/20/2020)   Perpinyà Rosselló Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   Ballada (2/16/2020)   Premià de Mar Maresme Premià
En Sebastien de Banyuls   Ballada-Diada del soci (2/16/2020)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Puntejaires de Bonpàs   40è Aplec a Navarcles (2/9/2020)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
En Sebastien de Banyuls   Ballada (2/2/2020)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ciutat reial   Ballada (2/2/2020)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Remors de Palamós   Ballada (2/2/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   Ballada (1/20/2020)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (1/18/2020)   Begues Baix Llobregat Marinada
Joan, et mereixes això i més   Ballada (1/18/2020)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Que ballin els àngels   Ballada (1/12/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Ballada de Nadal (12/25/2019)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Remors de Palamós   23è Aplec Nadalenc (12/22/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La sardana de les noies   Ballada-Diada del soci (12/15/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Ballada (12/15/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/15/2019)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   Lliurament dels Premis Capital de la Sardana (12/14/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Em recordo   Ballada (12/8/2019)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La sardana de les noies   Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/7/2019)   Aiguafreda Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
A la Feli   Ballada (12/6/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   Trobada Sardanista de tardor (12/1/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Ciutat reial   Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada-Gresca Torellonenca (11/24/2019)   Torelló Osona Mediterrània
La sardana de les noies   Ballada (11/24/2019)   Salomó Tarragonès Montgrins
Poble de Fillols   Ballada-Diada del soci (11/24/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   17è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/17/2019)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (11/17/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Remors de Palamós   Ballada (11/3/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
A Banyoles, el 50è   43è Diada Sardanista (11/2/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   46è Ballada-Castanyada (11/1/2019)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La sardana de les noies   Ballada (11/1/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
A la Feli   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Ballada (10/21/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Banyuls 2000   Ballada (10/20/2019)   Gavà Baix Llobregat Rambles
Joan, et mereixes això i més   45è Aplec a l'Hospitalet (10/20/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Canigó, grand site   9è Aplec a Tarragona (10/20/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A la Feli   Ballada (10/19/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Vila d'Olesa
La sardana de les noies   Ballada-Diada del soci (10/13/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ciutat reial   Ballada (10/13/2019)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joan, et mereixes això i més   45è Aplec a Malgrat de Mar (10/6/2019)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   32è Aplec del Roser a Martorell (10/6/2019)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   45è Aplec a Malgrat de Mar (10/6/2019)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
A la Feli   32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Lo Castell
Joan, et mereixes això i més   Ballada (10/5/2019)   Calella Maresme Ciutat de Girona
La sardana de les noies   37è Aplec a Costantí (9/29/2019)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Per tu Joan   Ballada (9/29/2019)   Illa de Tet Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   7è Ballada-Memorial Valentí Chesa (9/29/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La sardana de les noies   Ballada (9/23/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Quan el patufet es pentina   Ballada (9/15/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Remors de Palamós   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joan, et mereixes això i més   75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Canigó, grand site   Ballada (9/11/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/11/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/11/2019)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Remors de Palamós   Ballada (9/11/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Canigó, grand site   Ballada (9/10/2019)   Alcover Alt Camp Cossetània
A Banyoles, el 50è   66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/8/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Ballada (9/8/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/8/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/8/2019)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (9/8/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joan, et mereixes això i més   Ballada (9/7/2019)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Joan, et mereixes això i més   41è Aplec a Martorelles (9/7/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   9è Aplec a Alguaire (9/7/2019)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Remors de Palamós   Ballada (9/5/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu Joan   Ballada (9/2/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Canigó, grand site   Ballada (9/1/2019)   Falset Priorat Cossetània
A la Feli   38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Puntejaires de Bonpàs   38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Joan, et mereixes això i més   50è Concurs de Colles Sardanistes (9/1/2019)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Ciutat reial   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Carinyos meus   Ballada (8/30/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
A la Feli   40è Sardanes al cor de Catalunya (8/29/2019)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/27/2019)   La Seu d'Urgell Alt Urgell La Principal de la Bisbal
Canigó, grand site   3è Concurs de Colles Sardanistes (8/25/2019)   Alió Alt Camp Cossetània
Que ballin els àngels   93è Sardanes a la fresca (8/24/2019)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Remors de Palamós   Ballada (8/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Prada Ripoll   39è Aplec a Cambrils (8/24/2019)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Carinyos meus   Ballada (8/23/2019)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/22/2019)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Contemporània
L'estaca   Concert (8/21/2019)   Pontils Conca de Barberà Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/21/2019)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Canigó, grand site   Ballada (8/20/2019)   Gelida Alt Penedès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/19/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
A la Feli   32è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/18/2019)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   Ballada (8/18/2019)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/17/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
La sardana de les noies   Ballada (8/16/2019)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/16/2019)   Guimerà Urgell Vents de Riella
A la Feli   Ballada (8/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Remors de Palamós   Ballada (8/15/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Canigó, grand site   Ballada (8/15/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Genisenca
Canigó, grand site   43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
La sardana de les noies   Ballada (8/10/2019)   Botarell Baix Camp Reus Jove
A la Feli   30è Aplec a Bell-lloc (8/10/2019)   Bell-lloc Baix Empordà Jovenívola d'Agramunt
La sardana de les noies   Ballada (8/10/2019)   Salou Tarragonès Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (8/9/2019)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Canigó, grand site   Ballada (8/4/2019)   Vilanova de Prades Conca de Barberà Cossetània
A la Feli   Ballada (7/31/2019)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/28/2019)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   34è Ballada-Memorial Jaume Ventura Tort (7/27/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Joan, et mereixes això i més   17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Carinyos meus   7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
La sardana de les noies   25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
A la Feli   37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
A Banyoles, el 50è   17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Prada Ripoll   18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Joan, et mereixes això i més   Les nits de les Sardanes (7/24/2019)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Sebastien de Banyuls   66è Aplec a Ripoll (7/21/2019)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Canigó, grand site   43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   62è Aplec a Ceret (7/21/2019)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   2è Aplec de L'Estany (7/21/2019)   L'Estany Bages Mediterrània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/20/2019)   Canovelles Vallès Oriental Contemporània
La sardana de les noies   Ballada (7/19/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/14/2019)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
La sardana de les noies   16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   4è Aplec a Montesquiu (7/13/2019)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/13/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   70è Aplec de nit a Granollers (7/13/2019)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/13/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/12/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/12/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/7/2019)   Gurb Osona Ciutat de Girona
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   13è Aplec Comarcal d'Osona a Gurb (7/7/2019)   Gurb Osona Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/7/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Canigó, grand site   30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Toca Ben!   Ballada (7/4/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/28/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   Ballada (6/27/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   18è Aplec a Les Masies de Voltregà (6/24/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Canigó, grand site   Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   Ballada (6/23/2019)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   Ballada homenatge Jaume Raventós (6/23/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   Ballada (6/22/2019)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Canigó, grand site   Ballada (6/21/2019)   Valls Alt Camp Cossetània
A la Feli   Ballada (6/21/2019)   Valls Alt Camp Cossetània
Canigó, grand site   Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Prada Ripoll   38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Carinyos meus   65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Carinyos meus   Ballada (6/14/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Banyuls 2000   Ballada (6/10/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Joan, et mereixes això i més   91è Aplec a Igualada (6/9/2019)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Prada Ripoll   40è Aplec a Palau-Solità i Plegamans (6/9/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Quan el patufet es pentina   Ballada (6/8/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (6/8/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   25è Aplec (6/8/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
La sardana de les noies   92è Aplec a Calella (6/2/2019)   Calella Maresme Montgrins
Prada Ripoll   Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Per tu Joan   65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   32è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
A la Feli   33è Aplec a Esparreguera (5/25/2019)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Puntejaires de Bonpàs   1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   12è Trobada de Colles Sardanistes d'Equipaments Cívics (5/25/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Quan el patufet es pentina   50è Aplec de primavera (5/19/2019)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
En Sebastien de Banyuls   Ballada (5/19/2019)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   5è Concurs de colles sardanistes (5/19/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joan, et mereixes això i més   35è Aplec a Sitges (5/19/2019)   Sitges Garraf Marinada
Canigó, grand site   50è Aplec de primavera (5/19/2019)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joan, et mereixes això i més   Ballada-Girona, temps de flors (5/18/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   30è Concert Final de La Sardana de l'Any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joan, et mereixes això i més   Ballada (5/12/2019)   Vilablareix Gironès Contemporània
Toca Ben!   27è Concurs de colles sardanistes (5/12/2019)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   36è Aplec a Tàrrega (5/12/2019)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Remors de Palamós   36è Aplec a Tàrrega (5/12/2019)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Joan, et mereixes això i més   Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
A la Feli   29è Ballada-Trobada Intercomarcal Escolar (5/4/2019)   Bellpuig Urgell Lo Castell
A la Feli   43è Aplec a Piera (5/1/2019)   Piera Baix Llobregat Vila d'Olesa
A la Feli   62è Aplec a Girona (5/1/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Remors de Palamós   77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A la Feli   Ballada (5/1/2019)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Prada Ripoll   27è Aplec a Sant Sadurní (4/28/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Carinyos meus   Ballada (4/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Banyuls 2000   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Quan el patufet es pentina   23è Aplec a Cappont (4/27/2019)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Prada Ripoll   Ballada (4/23/2019)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (4/23/2019)   Valls Alt Camp Vents de Riella
Joan, et mereixes això i més   Ballada (4/23/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Ballada (4/23/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Ballada (4/22/2019)   Canovelles Vallès Oriental Mediterrània
Canigó, grand site   Ballada (4/21/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Joan, et mereixes això i més   5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Joan, et mereixes això i més   55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva La Bisbal Jove
A la Feli   42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Ciutat reial   Ballada (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   31è Aplec a Barcelona-Sants (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A la Feli   Ballada (4/14/2019)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ciutat reial   38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
A la Feli   36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ciutat reial   12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Que ballin els àngels   Ballada (4/7/2019)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
A la Feli   Ballada (3/31/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
A Banyoles, el 50è   20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Toca Ben!   Concert de Primavera (3/23/2019)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Puntejaires de Bonpàs   46è Aplec a Flaçà (3/17/2019)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Per tu Joan   45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joan, et mereixes això i més   47è Aplec a Celrà (3/10/2019)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (2/24/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Puntejaires de Bonpàs   Ballada-Magic Line (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (2/17/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
A la Feli   Ballada (2/3/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   4è Aplec d'hivern als Hostalets de Balenyà (1/20/2019)   Hostalets de Balenyà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ciutat reial   Ballada (1/13/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   38è Ballada-Diada del Soci (1/12/2019)   Vidreres La Selva Contemporània
Capvespre al Palau dels Reis de Mallorca   Perpinyà, Capital de la Sardana (1/1/2019)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Toca Ben!   Complicitats. Gerard Serrat Lanau i Jordi Gil Bladé (1/1/2019)  



La Principal de la Bisbal
L'estaca   Concert de Cap d'Any (1/1/2019)   Navàs Bages Selvatana
Ciutat reial   Ballada (12/26/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Canigó, grand site   Ballada-Memorial Ramon Làzaro i Casabella (12/23/2018)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
L'estaca   22è Concert-Sardanadal'18 (12/22/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Remors de Palamós   Ballada (12/22/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'estaca   Concert de Santa Llúcia (12/16/2018)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
La mil ...   Ballada (12/15/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (12/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Joan, et mereixes això i més   46è Ballada-Concurs de Colles Improvisades (12/8/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (12/2/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Joan, et mereixes això i més   Ballada (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Ciutat reial   17è Trobada Sardanista al Parc Torreblanca (11/25/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/25/2018)   Igualada Anoia Tàrrega (2ona època)
Remors de Palamós   Ballada (11/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Carinyos meus   Ballada (11/18/2018)   Gavà Baix Llobregat Rambles
Ciutat reial   Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La sardana de les noies   Ballada (11/10/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ciutat reial   Ballada (11/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Joan, et mereixes això i més   47è Concurs de Colles Sardanistes (11/4/2018)   Valls Alt Camp Contemporània
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Prada Ripoll   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Joan, et mereixes això i més   Ballada (10/21/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Prada Ripoll   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
50 anys de passió   Ballada 50 aniversari Agrupació Sardanista l'Antina (10/20/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Canigó, grand site   Ballada (10/20/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
L'estaca   Concert 50 aniversari Agrupació Sardanista l'Antina (10/20/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Joan, et mereixes això i més   Ballada (10/14/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Que ballin els àngels   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Ballada (10/13/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
A Banyoles, el 50è   48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Com dos germans   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'estaca   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La mil ...   36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Reus Jove
A la Feli   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ciutat reial   Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
Per tu Joan   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
La mil ...   Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Carinyos meus   Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Carinyos meus   Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos Cobla
Poble de Fillols   Ballada (9/2/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   7è Ballada Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Ballada (9/1/2018)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
Carinyos meus   Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Joan, et mereixes això i més   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
A Banyoles, el 50è   Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Remors de Palamós   Ballada (8/17/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
A la Feli   Ballada (8/17/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Remors de Palamós   Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
Ciutat reial   Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Canigó, grand site   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
50 anys de passió   Ballada (8/11/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Canigó, grand site   Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ciutat reial   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Remors de Palamós   Ballada (7/29/2018)   Pineda Maresme La Bisbal Jove
A la Feli   27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
A la Feli   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Carinyos meus   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Cervera sensa frontera   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme La Principal de l'Escala (3a època)
Ciutat reial   Ballada (7/27/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Prada Ripoll   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
A Banyoles, el 50è   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Joan, et mereixes això i més   Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Banyuls 2000   Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Joan, et mereixes això i més   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Carinyos meus   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Joan, et mereixes això i més   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
A la Feli   Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ciutat reial   7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Que ballin els àngels   Ballada (7/12/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50 anys de passió   Ballada (7/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Cervera sensa frontera   Ballada (7/11/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Em recordo   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Canigó, grand site   Ballada (7/8/2018)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Ballada (7/8/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Ciutat reial   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Joan, et mereixes això i més   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Canigó, grand site   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Per tu Joan   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Joan, et mereixes això i més   Concert (6/30/2018)   Montesquiu Ripollès La Principal de la Bisbal
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A la Feli   Ballada (6/28/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
A la Feli   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
A la Feli   Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Ciutat reial   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
A la Feli   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
A Banyoles, el 50è   8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Banyuls 2000   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Remors de Palamós   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Remors de Palamós   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Ballada (6/8/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Com dos germans   Concert a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
A Banyoles, el 50è   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Prada Ripoll   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Canigó, grand site   Ballada (5/27/2018)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Carinyos meus   Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
A la Feli   Ballada (5/26/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Contemporània
Prada Ripoll   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cervera sensa frontera   Ballada (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
A la Feli   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   34è Aplec a Sitges (5/20/2018)   Sitges Garraf Maricel
Ciutat reial   Ballada (5/19/2018)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Prada Ripoll   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ciutat reial   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Canigó, grand site   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Canigó, grand site   Ballada a Fenals d'Amunt (Castell Platja d'Aro) (4/29/2018)   Castell d'Aro Baix Empordà Ciutat de Girona
Carinyos meus   Ballada (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Toca Ben!   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (4/23/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3a època)
Puntejaires de Bonpàs   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Remors de Palamós   Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ciutat reial   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Remors de Palamós   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ciutat reial   19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa La Principal del Llobregat
Carinyos meus   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
A Banyoles, el 50è   Ballada (3/17/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Banyuls 2000   618è Ballada (3/11/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
A Banyoles, el 50è   Ballada (2/25/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (2/4/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Que ballin els àngels   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Ciutat reial   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Prada Ripoll   Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/6/2017)   Calella Maresme Sabadell
Remors de Palamós   Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ciutat reial   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
A la Feli   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ciutat reial   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Banyuls 2000   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (7/20/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (7/16/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Remors de Palamós   Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
A la Feli   28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
A la Feli   Ballada (7/14/2017)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
La lluna dorm al dia   Concert de Carrilló i cobla (7/10/2017)   Figueres Alt Empordà Conjunt
A la Feli   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/10/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ciutat reial   Concert de Carrilló i cobla (7/10/2017)   Figueres Alt Empordà Conjunt
Banyuls 2000   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Toca Ben!   14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
A la Feli   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
A la Feli   Festa major (7/2/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Montgrins
A la Feli   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Sant Vicenç a Cotlliure   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Prada de Conflent   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Cervera sensa frontera   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Ciutat de Girona
Ciutat reial   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   Ballada (7/1/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
En Sebastien de Banyuls   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
En Sebastien de Banyuls   Ballada (6/24/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
A la Feli   Ballada (6/24/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/23/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (6/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
L'estaca   Concert (6/18/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Remors de Palamós   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
50 anys de passió   Aplec de les Borges del Camp (6/17/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Toca Ben!   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
A Banyoles, el 50è   Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Camps
Puntejaires de Bonpàs   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
50 anys de passió   Ballada (6/4/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
A la Feli   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
50 anys de passió   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
A la Feli   21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Prada Ripoll   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
A Banyoles, el 50è   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Carinyos meus   Festa major de l'Ateneu (5/28/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
A la Feli   Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
A la Feli   Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
A Banyoles, el 50è   38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Em recordo   Ballada (5/27/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A la Feli   48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Conjunt
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf Marinada
50 anys de passió   Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
A la Feli   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Prada Ripoll   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
50 anys de passió   28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   81è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A la Feli   Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
A la Feli   Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
A Banyoles, el 50è   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A la Feli   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Montgrins
A Banyoles, el 50è   Campionat de sardanes (4/30/2017)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
A la Feli   75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
A Banyoles, el 50è   Ballada (4/29/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
50 anys de passió   Sant Jordi (4/23/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Carinyos meus   Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3a època)
Remors de Palamós   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
A la Feli   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Ballada (4/16/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Que ballin els àngels   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Montgrins
A la Feli   29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme La Flama de Farners
Prada Ripoll   9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
L'estaca   Concert (3/26/2017)   La Riba Alt Camp Reus Jove
A la Feli   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
50 anys de passió   Ballada (3/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ciutat reial   Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
La mil ...   Ballada (2/26/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
A Banyoles, el 50è   Ballada (2/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Banyuls 2000   Ballada (1/8/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
50.60.70@Ceret   Sardanes et ouvres pour 2 cobles (1/1/2017)  



Conjunt
A la Feli   Cap d'any (1/1/2017)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Prada de Conflent   6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
A la Feli   Festa Major (12/31/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Quan el patufet es pentina   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva La Flama de Farners
L'estaca   Concert de Santa Llucia (12/11/2016)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Quan el patufet es pentina   774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
Banyuls 2000   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Canigó, grand site   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Canigó, grand site   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Banyuls 2000   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Ballada (11/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Remors de Palamós   Ballada (11/20/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Poble de Fillols   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Quan el patufet es pentina   Ballada (11/13/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Canigó, grand site   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Carinyos meus   Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
A la Feli   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Carinyos meus   Ballada (11/6/2016)   Badalona Barcelonès Rambles
Ciutat reial   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Quan el patufet es pentina   23è Aniversari Tamborí (11/6/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Quan el patufet es pentina   Castanyada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Puntejaires de Bonpàs   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Quan el patufet es pentina   30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
A la Feli   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Remors de Palamós   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ciutat reial   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Puntejaires de Bonpàs   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Quan el patufet es pentina   Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
A la Feli   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Contemporània
A Banyoles, el 50è   Cicle d'estiu (9/18/2016)   Calella Maresme Sabadell
Quan el patufet es pentina   17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   72è Aplec de Badalona (9/17/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Remors de Palamós   11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Sardanes a la Passejada   11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ciutat reial   11 de setembre (9/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Canigó, grand site   11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (9/11/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Prada Ripoll   Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
50 anys de passió   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Banyuls 2000   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Banyuls 2000   Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la Passejada   Ballada (8/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Conjunt
La mil ...   22è Aplec d'Osseja (8/14/2016)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Festa major (8/11/2016)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Prada Ripoll   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Ciutat reial   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Puntejaires de Bonpàs   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Prada Ripoll   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'estaca   Festa d'Estiu (8/6/2016)   L'Albiol Baix Camp Reus Jove
Quan el patufet es pentina   90è Sardanes a la fresca (8/6/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
A la Feli   21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
A la Feli   Ballada (7/30/2016)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Canigó, grand site   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Carinyos meus   Ballada (7/29/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Prada Ripoll   Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Banyuls 2000   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Banyuls 2000   Ballades d'estiu (7/25/2016)   El Vendrell Baix Penedès Montgrins
Puntejaires de Bonpàs   Cicle d'estiu (7/24/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Ciutat reial   30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
A la Feli   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Per tu Joan   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
A la Feli   Ballada (7/22/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Quan el patufet es pentina   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Remors de Palamós   Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Prada Ripoll   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Sardanes a la Passejada   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Canigó, grand site   Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (7/15/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
50 anys de passió   Ballada (7/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Remors de Palamós   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/11/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (7/10/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ciutat reial   Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Que ballin els àngels   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
Remors de Palamós   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Ciutat reial   Ballada (7/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
Quan el patufet es pentina   Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   Doble ballada d'estiu (7/1/2016)   Ripollet Vallès Occidental Mediterrània
Carinyos meus   Ballada (7/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
A Banyoles, el 50è   1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Escuseu, som d'Arlés   90è Sardanes a la fresca (6/25/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Quan el patufet es pentina   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Canigó, grand site   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Quan el patufet es pentina   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A la Feli   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
A la Feli   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
L'estaca   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Prada Ripoll   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Quan el patufet es pentina   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Banyuls 2000   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Montgrins
Ciutat reial   20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Canigó, grand site   28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Toca Ben!   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Quan el patufet es pentina   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Que ballin els àngels   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Montgrins
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Ballada (5/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La sardana de les noies   73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Mediterrània
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Carinyos meus   Girona, temps de flors (5/21/2016)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Quan el patufet es pentina   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Banyuls 2000   Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
A la Feli   47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Conjunt
A la Feli   Girona, temps de flors (5/14/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
En Sebastien de Banyuls   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
50 anys de passió   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Canigó, grand site   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Remors de Palamós   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Prada Ripoll   608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Prada Ripoll   Sant Jordi (4/23/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Prada Ripoll   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ciutat reial   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ciutat reial   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
Canigó, grand site   Sant Jordi (4/23/2016)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Remors de Palamós   Sant Jordi (4/23/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Puntejaires de Bonpàs   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Mediterrània
Prada Ripoll   Ballada (4/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a la Passejada   Ballada (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Concet de Sardanes i Música per a cobla (4/9/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
50 anys de passió   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
A Banyoles, el 50è   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
A la Feli   Ballada (3/27/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (3/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Banyuls 2000   42è Aplec de Cerdanyola (3/13/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   Festa Major d'Hivern (3/6/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Canigó, grand site   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
A la Feli   Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
Ciutat reial   Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   Doble ballada (2/21/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
A la Feli   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Carinyos meus   Ballada (2/14/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Banyuls 2000   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Que ballin els àngels   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Ciutat reial   ballada (1/10/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Banyuls 2000   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Carinyos meus   Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ciutat reial   Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
A la Feli   Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Puntejaires de Bonpàs   Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Carinyos meus   Ballada (11/29/2015)   Badalona Barcelonès Rambles
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A la Feli   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Toca Ben!   13è Diada sardanista (11/15/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Remors de Palamós   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès Rossinyolets
A la Feli   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
En Sebastien de Banyuls   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Puntejaires de Bonpàs   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Prada de Conflent   Castanyada (11/7/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
50 anys de passió   Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A la Feli   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
A la Feli   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Prada Ripoll   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A la Feli   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A la Feli   Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Remors de Palamós   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A la Feli   Doble (10/12/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
A la Feli   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   41è Aplec de Malgrat (10/4/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'estaca   Concert (9/29/2015)   Torroja del Priorat Priorat Reus Jove
L'estaca   Ballada i petit concert (9/27/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
A la Feli   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poble de Fillols   Balllada (9/27/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
A la Feli   Festa Major (9/26/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
A la Feli   Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A la Feli   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
A la Feli   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Puntejaires de Bonpàs   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Canigó, grand site   Ballada (9/20/2015)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A la Feli   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ciutat reial   Festa major Corró d'Avall (9/20/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Punt Cat
A la Feli   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Carinyos meus   Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   11 de Setembre (9/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (9/10/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Que ballin els àngels   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A la Feli   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
A la Feli   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Conjunt
A la Feli   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
L'estaca   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
A la Feli   Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Ballada (8/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Que ballin els àngels   Festa major (8/16/2015)   Manlleu Osona Mediterrània
Que ballin els àngels   Ballada (8/16/2015)   Manlleu Osona Mediterrània
Perpinyà 99   7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
A la Feli   Ballada (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Prada de Conflent   Festa major (8/14/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (8/14/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
A la Feli   Festa Major (8/11/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
L'estaca   Festa Major (8/11/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
A la Feli   6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Ballada (8/7/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
L'estaca   Aplec de la Palma d'Ebre (8/2/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
L'estaca   Músiques del món, clàssics universals (8/1/2015)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Ballada (7/31/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A la Feli   89è Sardanes estiu 2015 (7/25/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
A la Feli   21è Aplec de Torredembarra (7/25/2015)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   89è Sardanes estiu 2015 (7/18/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
A la Feli   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ciutat reial   Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos Cobla
A la Feli   Aplec de la Mussara (7/12/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Remors de Palamós   Ballada (7/10/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A la Feli   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Cervera sensa frontera   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A la Feli   Ballada (6/27/2015)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig
Que ballin els àngels   Ballada (6/26/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (6/26/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
50 anys de passió   Ballada (6/26/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
A la Feli   Festa major Rubí (6/24/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Canigó, grand site   Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Carinyos meus   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ciutat reial   Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
A la Feli   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Canigó, grand site   Ballada (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Contemporània
A la Feli   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
A la Feli   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
A la Feli   87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Maricel
A Banyoles, el 50è   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A la Feli   40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
A la Feli   Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Aplec de Primavera i Festa dels Xatos (5/31/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A la Feli   Ballada (5/31/2015)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
A la Feli   Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
Prada Ripoll   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
A la Feli   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
A Banyoles, el 50è   Ballada (5/24/2015)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
A la Feli   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos Cobla
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
A la Feli   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
A la Feli   46è Aplec de Torelló (5/17/2015)   Torelló Osona Conjunt
A la Feli   Concert final de La Sardana de l'Any (5/16/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Prada de Conflent   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
A la Feli   Ballada (5/10/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
A la Feli   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Temps de flors (5/9/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A la Feli   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (5/3/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A la Feli   Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ciutat reial   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
A la Feli   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
A la Feli   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental Maricel
A la Feli   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Remors de Palamós   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Canigó, grand site   Ballada (4/19/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Mitja ballada (4/19/2015)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Que ballin els àngels   Ballada (4/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ciutat reial   Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Que ballin els àngels   Ballada del Ram (3/29/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Quan el patufet es pentina   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Costa Brava
Prada Ripoll   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Prada de Conflent   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
A la Feli   Ballada (3/15/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Canigó, grand site   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
A la Feli   Ballada (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Prada Ripoll   Ballada (3/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
A la Feli   43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Mediterrània
Prada Ripoll   Festa Major d'Hivern (3/1/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Prada de Conflent   38è Aplec de Castellar (3/1/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Canigó, grand site   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
A la Feli   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
En Sebastien de Banyuls   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'estaca   Concert miscelània selvatana (2/1/2015)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Toca Ben!   Concert miscelània selvatana (2/1/2015)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
En Sebastien de Banyuls   15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (1/4/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Banyuls 2000   Ballada (12/21/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
A la Feli   Ballada (12/14/2014)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Remors de Palamós   Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
L'estaca   Concert (12/14/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
L'estaca   Concert (12/14/2014)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (12/8/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
En Sebastien de Banyuls   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Sant Vicenç a Cotlliure   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Sant Vicenç a Cotlliure   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (11/23/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Prada de Conflent   Ballada (11/23/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   Ballada (11/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'estaca   50 anys, Reus Ciutat Pubilla (11/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sant Miquel de Cuixà a Pau Casals   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A la Feli   21è Aniversari Grup Tamborí (11/9/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Banyuls 2000   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos Cobla
Sant Vicenç a Cotlliure   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Prada de Conflent   Fires i festes de Sant Narcís (10/25/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
En Sebastien de Banyuls   Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Banyuls 2000   Ballada (10/19/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Remors de Palamós   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
En Sebastien de Banyuls   Ballada (10/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A la Feli   Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
Prada de Conflent   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
En Sebastien de Banyuls   Ballada (10/5/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Prada Ripoll   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Remors de Palamós   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Que ballin els àngels   Festa major (9/14/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Prada de Conflent   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ciutat reial   88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
A la Feli   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
A la Feli   47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
A la Feli   Festa Major (9/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   36è Aplec de Martorelles (9/6/2014)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Prada de Conflent   Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Festa Major (8/24/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
A la Feli   Ballada (8/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Perpinyà 99   Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
A Banyoles, el 50è   Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Prada de Conflent   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
50 anys de passió   21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
En Sebastien de Banyuls   Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Banyuls 2000   Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
A la Feli   Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona Conjunt
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (7/24/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A la Feli   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Marinada
Remors de Palamós   Ballada (7/20/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A la Feli   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Puntejaires de Bonpàs   Festa del Carme (7/16/2014)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/11/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Prada de Conflent   Nits d'estiu (7/10/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Vicenç a Cotlliure   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (7/4/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
En Sebastien de Banyuls   88è Sardanes estiu 2014 (6/21/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   4è Aplec de Torres del Segre (6/21/2014)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Que ballin els àngels   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Canigó, grand site   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Sardanes a la Passejada   71è Aplec de Manlleu (6/7/2014)   Manlleu Osona Mediterrània
Puntejaires de Bonpàs   Aplec de Vandellòs (6/7/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   50è Aplec de Bràfim (6/1/2014)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/1/2014)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Ballada (5/25/2014)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Carinyos meus   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada, pubilla del Canigó   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Perpinyà 99   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Banyuls 2000   Concurs (5/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A Banyoles, el 50è   Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
En Sebastien de Banyuls   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
A Banyoles, el 50è   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Remors de Palamós   Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Canigó, grand site   Fira d'Abril (4/26/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Ballada (4/25/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   Sant Jordi (4/23/2014)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
En Sebastien de Banyuls   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Aplec de l'Alegria (4/21/2014)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Banyuls 2000   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
Prada Ripoll   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Banyuls 2000   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Perpinyà 99   Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
50 anys de passió   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
En Sebastien de Banyuls   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (2/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Perpinyà 99   Ballada (1/26/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Canigó, grand site   34è Concert Nadalenc (1/1/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La mil ...   Cobla Mil·lenària 25 (1/1/2014)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Prada, pubilla del Canigó   Doble (12/15/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Puntejaires de Bonpàs   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
A Banyoles, el 50è   54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Remors de Palamós   Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Carinyos meus   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Canigó, grand site   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/27/2013)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Banyuls 2000   Ballada (10/27/2013)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ciutat reial   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Que ballin els àngels   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Prada Ripoll   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/12/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   Momeorial Valentí Chesa (10/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Poble de Fillols   Ballada (9/22/2013)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Remors de Palamós   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
La sardana de les noies   26è Aplec de Montgat (9/22/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Prada Ripoll   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/21/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/14/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   11 de setembre (9/11/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Remors de Palamós   11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Prada Ripoll   11 de Setembre (9/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Carinyos meus   11 de setembre (9/11/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Festa Major de Sant Ramon (9/1/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Prada Ripoll   Ballada (9/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Perpinyà 99   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/1/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Prada, pubilla del Canigó   Festa major de Sants (8/24/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Canigó, grand site   Doble ballada (8/23/2013)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/18/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Puntejaires de Bonpàs   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Prada Ripoll   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (7/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Cervera sensa frontera   Ballada (7/24/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Prada, pubilla del Canigó   Sardanes (7/24/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (7/21/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Canigó, grand site   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   Sardanes (7/17/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Remors de Palamós   Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Cervera sensa frontera   (7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Canigó, grand site   Sardanes al Canigó (6/29/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Ballada (6/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Cervera sensa frontera   Festa de Sant Eloi (6/25/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Prada Ripoll   Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
La sardana de les noies   Festa Major (6/22/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Carinyos meus   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Remors de Palamós   Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Remors de Palamós   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Remors de Palamós   8è Festa del soci (6/9/2013)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Remors de Palamós   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Sardanes a la Passejada   85è Aplec d'Igualada (6/9/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Ciutat reial   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Puntejaires de Bonpàs   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Prada Ripoll   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Em recordo   Aplec de Cornellà (6/8/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Poble de Fillols   Patum (6/2/2013)   Berga Berguedà Contemporània
Prada de Conflent   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
A Banyoles, el 50è   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
Remors de Palamós   Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
A Banyoles, el 50è   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Remors de Palamós   5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
Sardanes a la Passejada   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Aplec de Montmell (5/19/2013)   La Joncosa del Montmell Baix Penedès Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Remors de Palamós   Aplec d'Esparreguera (5/18/2013)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Banyuls 2000   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Poble de Fillols   11è Concurs de Sabadell (5/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Prada Ripoll   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A Banyoles, el 50è   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ciutat reial   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Cervera sensa frontera   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Prada de Conflent   Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Remors de Palamós   Concert de Primavera (4/28/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Prada, pubilla del Canigó   Ballada de les Montserrats (4/28/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Prada Ripoll   Sant Jordi (4/23/2013)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Que ballin els àngels   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (4/19/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Escuseu, som d'Arlés   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Vicenç a Cotlliure   33è Aplec de la Candalera (2/3/2013)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Quan el patufet es pentina   Concert (1/27/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Prada Ripoll   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Banyuls 2000   Ballada (12/6/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Que ballin els àngels   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
A Banyoles, el 50è   37è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/18/2012)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Puntejaires de Bonpàs   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Quan el patufet es pentina   38è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Prada Ripoll   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Cervera sensa frontera   42è Aplec de Tardor de Torelló (10/12/2012)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/22/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Prada Ripoll   Ballada (9/22/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Un tomb per la sardana (9/21/2012)  



La Principal de Cassà ( 2ona època)
A Banyoles, el 50è   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Quan el patufet es pentina   11 de setembre (9/11/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Remors de Palamós   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Prada Ripoll   11 setembre (9/11/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (9/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Prada Ripoll   Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Quan el patufet es pentina   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Ciutat reial   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Remors de Palamós   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50 anys de passió   2è Aplec d'Alguaire (9/1/2012)   Alguaire Segrià Tàrrega (2ona època)
Prada Ripoll   Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   Ballada (8/26/2012)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   Doble ballada (8/24/2012)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/18/2012)   Artés Bages Marinada
Sant Vicenç a Cotlliure   festa major (8/16/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
Escuseu, som d'Arlés   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballades d'estiu (8/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Quan el patufet es pentina   Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Remors de Palamós   Ballada (8/6/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Ballada (8/5/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (8/3/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Tuinenc   Els dijous de Perpinyà (8/2/2012)   Perpinyà Rosselló Sol de Banyuls
Prada Ripoll   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
En Sebastien de Banyuls   Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
En Sebastien de Banyuls   Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Remors de Palamós   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Prada Ripoll   5è Aniversari (7/27/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Quan el patufet es pentina   Aplec de l'Alforja (7/15/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
En Sebastien de Banyuls   Ballada (7/14/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Quan el patufet es pentina   Ballada (7/13/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   50è Aplec de Sabadell (7/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Quan el patufet es pentina   Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Cervera sensa frontera   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Jovenívola de Sabadell
Prada de Conflent   32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
A Banyoles, el 50è   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Prada, pubilla del Canigó   Canigó Grand Site (6/30/2012)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Quan el patufet es pentina   Aplec de la Vilella Alta (6/30/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Quan el patufet es pentina   Festa Major (6/28/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Quan el patufet es pentina   Sant Pere (6/27/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ciutat reial   Aplec de d'Illa de Tet (6/24/2012)   Illa de Tet Rosselló Les Casenoves
Puntejaires de Bonpàs   13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Perpinyà 99   Trobada de colles sardanistes veteranes (6/23/2012)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Quan el patufet es pentina   Aplec de les Borges del Camp (6/16/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Remors de Palamós   44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Ciutat reial   7è Festa del soci (6/10/2012)   Ripoll Ripollès Les Casenoves
A Banyoles, el 50è   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/6/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cervera sensa frontera   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Quan el patufet es pentina   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   43è Aplec de Primavera (5/20/2012)   Torelló Osona Bellpuig
Cervera sensa frontera   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Sebastien de Banyuls   35è Aplec de Banyuls (5/20/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Cervera sensa frontera   4è Aplec de la Salut (5/14/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Cervera sensa frontera   Festa Major (5/12/2012)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   55è Aplec de Girona (5/1/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Quan el patufet es pentina   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Cervera sensa frontera   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Quan el patufet es pentina   32è Trobada sardanista (4/9/2012)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Puntejaires de Bonpàs   35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Prada Ripoll   13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
50 anys de passió   13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Prada Ripoll   Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Quan el patufet es pentina   Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Prada Ripoll   Doble ballada (2/26/2012)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (2/19/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Diada del soci (2/19/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
L'estaca   Concert d'hivern (1/29/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
El tuïnenc   Concert d'hivern (1/29/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (1/22/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sant Vicenç a Cotlliure   Festa major de Sant Antoni (1/15/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Puntejaires de Bonpàs   Sardanes i balls (1/1/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu Joan   Sardanes i balls (1/1/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (1/1/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
El mas d'en Plume   Sardanes i balls (1/1/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva La Flama de Farners
Prada Ripoll   Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ciutat reial   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
A Banyoles, el 50è   Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Prada de Conflent   Ballada (11/13/2011)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
50 anys de passió   27è Premi de composició de Ceret-Banyoles (11/13/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/11/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sant Vicenç a Cotlliure   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La sardana de les noies   Aplec de Sant Martí (11/6/2011)   Salou Tarragonès Bellpuig
Cervera sensa frontera   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Prada Ripoll   Castanyada (11/1/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Prada Ripoll   Fires de Girona (10/30/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Banyuls 2000   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Banyuls 2000   Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
Cervera sensa frontera   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Puntejaires de Bonpàs   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Prada Ripoll   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Remors de Palamós   24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Puntejaires de Bonpàs   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
A Banyoles, el 50è   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
Ciutat reial   Ballades estiu (9/10/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
50 anys de passió   Ballada (9/4/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Remors de Palamós   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   44è Aplec de Ripollet (9/4/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cervera sensa frontera   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sant Vicenç a Cotlliure   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (8/22/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
Prada Ripoll   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Sardanes a Matadepera (8/17/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Audició de Sardanes (8/10/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   12è Aplec de Moià (8/7/2011)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Prada de Conflent   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Remors de Palamós   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada, pubilla del Canigó   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Vicenç a Cotlliure   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Toca Ben!   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Em recordo   Sardanes a la fresca -René Picamal (8/3/2011)   Tiana Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La sardana de les noies   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (7/30/2011)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
La sardana de les noies   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Remors de Palamós   43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Prada Ripoll   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Cicle de ballades d'estiu (7/22/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Prada de Conflent   Ballada (7/22/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Em recordo   Doble ballada (7/22/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Prada de Conflent   Aplec de l'Alforja (7/17/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Cervera sensa frontera   58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Marinada
Que ballin els àngels   Ballada (7/16/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Puntejaires de Bonpàs   49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Bisbal Jove
Prada de Conflent   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   62è Aplec de Granollers (7/9/2011)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cervera sensa frontera   85è Cicle d'estiu (7/9/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ciutat reial   Ballada (7/8/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Prada Ripoll   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Puntejaires de Bonpàs   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona La Flama de Farners
Prada Ripoll   17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Prada de Conflent   Aplec de La Vilella Alta (7/2/2011)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (7/1/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Que ballin els àngels   49è Aplec de Sabadell (6/26/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   Sant Joan (6/24/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Prada de Conflent   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Tradicions en dansa (6/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   Ballada (6/17/2011)   Montgai Noguera Marinada
Em recordo   43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Prada de Conflent   Aplec d'Altafulla (6/12/2011)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Prada de Conflent   23è Aplec de Vandellòs (6/4/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Quan el patufet es pentina   Rencontres USEP - trobada escolar (5/31/2011)   El Voló Rosselló Formació específica per l'activitat
Quan el patufet es pentina   Rencontres USEP - trobada escolar (5/30/2011)   Perpinyà Rosselló Formació específica per l'activitat
Banyuls 2000   Ballada (5/29/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Quan el patufet es pentina   Rencontres USEP - trobada escolar (5/27/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Formació específica per l'activitat
Quan el patufet es pentina   Rencontres USEP - trobada escolar (5/26/2011)   Illa de Tet Rosselló Formació específica per l'activitat
Toca Ben!   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Prada Ripoll   Cloenda curset (5/21/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Com dos germans   Ballada doble (5/15/2011)   Maurellàs Vallespir Nova Germanor
Puntejaires de Bonpàs   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Marinada
Que ballin els àngels   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Prada Ripoll   Ballada doble (5/15/2011)   Maurellàs Vallespir Les Casenoves
Prada de Conflent   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Prada Ripoll   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Prada Ripoll   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Prada Ripoll   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A Banyoles, el 50è   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
Prada de Conflent   29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Prada de Conflent   Ballada (4/17/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Prada Ripoll   Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poble de Fillols   730è Doble Ballada (4/10/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
Banyuls 2000   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
Prada Ripoll   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Prada de Conflent   L'aplec de La Nou de Gaià (4/3/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
50 anys de passió   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Mediterrània
A Banyoles, el 50è   1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ciutat reial   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (3/20/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Prada de Conflent   Ballada (3/19/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Reus Jove
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (3/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Banyuls 2000   Ballada (3/13/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Perpinyà 99   Ballada (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Banyuls 2000   Ballada (3/5/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Prada Ripoll   Ballada (2/13/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   Festa Major (2/12/2011)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (2/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   250è Ballada (2/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Prada Ripoll   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Prada Ripoll   Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   Ballada (1/9/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ciutat reial   Concer per a dues cobles (1/8/2011)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Ciutat reial   Concert (1/2/2011)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (12/19/2010)   Pontellà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (12/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Banyuls 2000   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Puntejaires de Bonpàs   Ballada (11/21/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Puntejaires de Bonpàs   17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Remors de Palamós   Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Prada Ripoll   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puntejaires de Bonpàs   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Prada Ripoll   Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Puntejaires de Bonpàs   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Prada Ripoll   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Prada Ripoll   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Banyuls 2000   11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
50 anys de passió   Diada Nacional (9/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50 anys de passió   Ballada (9/11/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Banyuls 2000   Concurs (9/11/2010)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Prada Ripoll   Diada Nacional (9/11/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Banyuls 2000   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
La sardana de les noies   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà Ciutat de Girona
Prada de Conflent   Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (9/4/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Prada Ripoll   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Prada Ripoll   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Remors de Palamós   Ballada (8/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Puntejaires de Bonpàs   Festa Major (8/24/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Cervera sensa frontera   Doble ballada (8/19/2010)   Ripoll Ripollès Conjunt
50 anys de passió   Ballada (8/18/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Toca Ben!   Festa Major (8/15/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Banyuls 2000   Lloret (8/14/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Ballada (8/11/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Prada Ripoll   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
Remors de Palamós   21è Aplec de L'ametlla de Mar (8/7/2010)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
Prada Ripoll   Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Prada Ripoll   Ballada (8/6/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Prada de Conflent   18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Prada Ripoll   Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Banyuls 2000   Ballada d'estiu (7/30/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Estiu 2010 (7/30/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A Banyoles, el 50è   Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Ciutat reial   Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ciutat reial   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Prada Ripoll   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Conjunt
Remors de Palamós   46è Aplec de Sant Celoni (7/18/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Prada de Conflent   Ballada d'inic d'aplec (7/17/2010)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada Ripoll   Ballada (7/17/2010)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Prada, pubilla del Canigó   Concert- vigilia d'aplec (7/16/2010)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (7/16/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Prada Ripoll   Ballada (7/14/2010)   Vernet les Bains Catalunya Nord Nova Germanor
Remors de Palamós   Ballada (7/14/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Prada Ripoll   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Prada Ripoll   Lloret (7/3/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ciutat reial   Festa Major (6/29/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Prada Ripoll   Festa Major (6/29/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   Ballada (6/27/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
A Banyoles, el 50è   48è Aplec de Sabadell (6/27/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Prada Ripoll   6è Aplec de les Masies de Voltregà (6/24/2010)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Prada Ripoll   Festa Major (6/24/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Prada Ripoll   Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Banyuls 2000   7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Prada Ripoll   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
50 anys de passió   Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
La sardana de les noies   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Concurs (6/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Prada Ripoll   Ballada (6/6/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Prada Ripoll   Ballada (6/5/2010)   Perpinyà Rosselló Nova Germanor
Prada Ripoll   Ballada (6/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Prada Ripoll   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Banyuls 2000   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Prada Ripoll   Ballada (5/26/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
Remors de Palamós   68è Aplec de Tona (5/24/2010)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Prada Ripoll   22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Prada Ripoll   1310è Ballada (5/22/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Prada Ripoll   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Prada Ripoll   26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf Maricel
Ciutat reial   Concert final Sardana de l'Any (5/15/2010)   Perpinyà Rosselló Conjunt
Ciutat reial   21è La Sardana de l'Any (5/15/2010)  



Conjunt
Prada Ripoll   21è La Sardana de l'Any (5/15/2010)  



Mediterrània
Prada Ripoll   Ballada (5/15/2010)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Prada Ripoll   Concert final Sardana de l'Any (5/15/2010)   Perpinyà Rosselló Mediterrània
Banyuls 2000   Festa Major (5/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Prada Ripoll   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Mediterrània
Banyuls 2000   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Remors de Palamós   12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Prada Ripoll   Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   12è Aplec d'Oliana (5/1/2010)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Banyuls 2000   12è Aplec d'Oliana (5/1/2010)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ciutat reial   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Prada Ripoll   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Prada de Conflent   Trobada Saltem i Ballem (4/24/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Remors de Palamós   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Remors de Palamós   Sant Jordi (4/23/2010)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Ciutat reial   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Banyuls 2000   45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Prada Ripoll   3è Catalunya Nord. (4/4/2010)  



La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   62è Concurs (3/21/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Prada Ripoll   22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Prada Ripoll   Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Mediterrània
Prada Ripoll   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Remors de Palamós   Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   465è Doble Audició (2/28/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Baix Empordà
A Banyoles, el 50è   Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Remors de Palamós   30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
50 anys de passió   Ballada (2/7/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Remors de Palamós   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ciutat reial   463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Prada Ripoll   7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
Prada Ripoll   Ballada (1/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Remors de Palamós   Festa Major Sant Antoni (1/17/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Poble de Fillols   Fillols. Festa Major (1/1/2010)   Fillols Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (12/26/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ciutat reial   Doble (12/20/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
Remors de Palamós   Diada sardanista Nadalenca (12/20/2009)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
A Banyoles, el 50è   Doble (12/20/2009)   Sils La Selva Marinada
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (12/13/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Prada Ripoll   Ballada (11/29/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ciutat reial   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Remors de Palamós   Ballada (11/22/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   456è Doble ballada (11/22/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Prada Ripoll   Doble (11/15/2009)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
La sardana de les noies   Ballada (11/15/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Prada Ripoll   20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La sardana de les noies   20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Prada Ripoll   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Prada Ripoll   6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
50 anys de passió   Ballada (10/18/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Prada Ripoll   22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Carinyos meus   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Banyuls 2000   22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
La sardana de les noies   22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Remors de Palamós   34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ciutat reial   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Banyuls 2000   43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Bellpuig
Remors de Palamós   83è Ballada (9/19/2009)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Ciutat reial   37è Revetlla d'aplec (9/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Remors de Palamós   6è Aplec d'Òdena (9/19/2009)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
Ciutat reial   56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Remors de Palamós   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ciutat reial   83è Ballada (9/12/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La sardana de les noies   Ballada (9/12/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
Escuseu, som d'Arlés   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Remors de Palamós   Diada 11 de setembre (9/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   Diada (9/11/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Banyuls 2000   22è Revetlla aplec d'Encamp (9/5/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La sardana de les noies   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Remors de Palamós   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (8/30/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
50 anys de passió   Ballada (8/29/2009)   Salou Tarragonès Sabadell
Ciutat reial   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
A Banyoles, el 50è   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Remors de Palamós   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (8/28/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Prada Ripoll   Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Ciutat reial   Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Ciutat reial   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Remors de Palamós   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Ciutat reial   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Ciutat reial   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Ciutat reial   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
50 anys de passió   Ballada (8/19/2009)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
A Banyoles, el 50è   16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Ballada (8/9/2009)   Calella Maresme Sabadell
Ciutat reial   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ciutat reial   9è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Prada Ripoll   Sardanes a la fresca (7/30/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (7/29/2009)   Ceret Vallespir Germanor (Perpinyà)
Remors de Palamós   41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
La sardana de les noies   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La sardana de les noies   Cicle de ballades d'estiu (7/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Prada Ripoll   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Marinada
La sardana de les noies   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Remors de Palamós   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp La Principal de Tarragona
50 anys de passió   83è Ballada (7/18/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Remors de Palamós   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   Ballada (7/18/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (7/17/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Remors de Palamós   Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
La sardana de les noies   Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La sardana de les noies   Ballada (7/16/2009)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ciutat reial   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ciutat reial   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Concurs de colles (7/11/2009)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
Prada de Conflent   Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
La sardana de les noies   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Vicenç a Cotlliure   5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Remors de Palamós   Ballada (7/4/2009)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
La sardana de les noies   37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Marinada
Banyuls 2000   83è Ballada (7/4/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La sardana de les noies   Ballada (7/4/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Banyuls 2000   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ciutat reial   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Carinyos meus   Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Banyuls 2000   Festa major Secà de Sant Pere (6/28/2009)   Lleida Segrià Quatre vents
Ciutat reial   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ciutat reial   Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Banyuls 2000   23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Ciutat reial   6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Marinada
50 anys de passió   Ballades colles (6/18/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Remors de Palamós   Ballada (6/14/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Em recordo   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Banyuls 2000   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Remors de Palamós   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ciutat reial   Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Remors de Palamós   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Marinada
A Banyoles, el 50è   Ballada (5/30/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Remors de Palamós   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Remors de Palamós   25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Marinada
Ciutat reial   Ballada (5/17/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ciutat reial   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   Ballada (5/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Remors de Palamós   20è La sardana de l'Any 2008 (5/9/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Remors de Palamós   20è Sardana de l'Any (5/9/2009)  



La Bisbal Jove
Toca Ben!   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ciutat reial   Ballada (5/2/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Remors de Palamós   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Marinada
Banyuls 2000   11è Aplec d'Oliana (5/1/2009)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ciutat reial   Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Remors de Palamós   3è Ballant Sardanes a Palamós (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Remors de Palamós   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Remors de Palamós   36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (4/26/2009)   Arlés Vallespir Germanor (Perpinyà)
Remors de Palamós   21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Prada, pubilla del Canigó   Petit concert didàctic (4/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La sardana de les noies   Petit concert didàctic (4/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Sant Jordi (4/23/2009)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (4/21/2009)   Sant Genís les Fonts Rosselló Germanor (Perpinyà)
Remors de Palamós   45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva Marinada
A Banyoles, el 50è   1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ciutat reial   Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ciutat reial   Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Ballada (3/29/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Remors de Palamós   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Marinada
Banyuls 2000   Ballada (3/29/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ciutat reial   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ciutat reial   Ballada (3/22/2009)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Carinyos meus   Ballada (3/22/2009)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Ciutat reial   Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
La sardana de les noies   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Ciutat reial   Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Carinyos meus   43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Remors de Palamós   Ballada (3/1/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
50 anys de passió   Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
A Banyoles, el 50è   Ballada (2/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   Ballada (2/8/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Remors de Palamós   29è Aplec de Navarcles (2/8/2009)   Navarcles Bages Marinada
Banyuls 2000   449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Que ballin els àngels   449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
50 anys de passió   Ballada (1/25/2009)   Bonpàs Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Ballada (1/22/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Prada, pubilla del Canigó   Concert (1/11/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Remors de Palamós   26è Aplec de Reis (1/11/2009)   Elna França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   447è Doble (1/11/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Poble de Fillols   Fidelíssima vila de Perpinyà (1/1/2009)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Fidelíssima vila de Perpinyà (1/1/2009)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ciutat reial   Sardanes. Cobla Mil·lenària. Fidelíssima Vila de Perpinyà (1/1/2009)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poble de Fillols   Sardanes. Cobla Mil·lenària. Fidelíssima Vila de Perpinyà (1/1/2009)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Vicenç a Cotlliure   1è Pobles i Foments de Catalunya Nord (1/1/2009)  



Les Casenoves
Prada, pubilla del Canigó   Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   445è Doble (12/28/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Remors de Palamós   Doble audició de Nadal (12/21/2008)   Sils La Selva Marinada
Ciutat reial   Ballada (12/14/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Festa major de Sant Nicolau (12/8/2008)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Doble Audició (12/6/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Prada, pubilla del Canigó   Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   Ballada (11/23/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Banyuls 2000   Ballada (11/16/2008)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ciutat reial   29è Aniversari (11/9/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
50 anys de passió   29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
50 anys de passió   Ballada (11/8/2008)   Manresa Bages Sabadell
Prada, pubilla del Canigó   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   Concert de Tardor (11/7/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
50 anys de passió   Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Sant Vicenç a Cotlliure   Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   Castanyada (10/25/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/19/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Remors de Palamós   Ballada (10/12/2008)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
A Banyoles, el 50è   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
La sardana de les noies   21è Aplec del Roser (10/5/2008)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La sardana de les noies   4è Entre rius. Sardanes a Martorell (10/4/2008)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Poble de Fillols   33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
50 anys de passió   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Banyuls 2000   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/20/2008)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
50 anys de passió   55è Aplec de Santiga (9/14/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Carinyos meus   20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Prada de Conflent   Ballada (9/14/2008)   Terrassa Vallès Occidental Contemporània
A Banyoles, el 50è   41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Que ballin els àngels   36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ciutat reial   Ballada (8/31/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Festa major (8/27/2008)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Prada de Conflent   Ballada (8/24/2008)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Prada, pubilla del Canigó   28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   Concert de Música Catalana (8/14/2008)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   Festa del Patró (8/13/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
50 anys de passió   Aplec de Sant Llorenç de Cerdans (8/9/2008)   Sant Llorenç de Cerdans Vallespir Tres Vents
Sant Vicenç a Cotlliure   21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Bellpuig
Poble de Fillols   19è Trobada sardanista comarcal del Ripollès (7/27/2008)   Les Lloses Ripollès La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   40è Aplec de Palamós (7/27/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
A Banyoles, el 50è   Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Festa de santa Anna (7/26/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Banyuls 2000   Ballada (7/25/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
A Banyoles, el 50è   Festa Major (7/21/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Prada de Conflent   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Contemporània
La sardana de les noies   55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Sant Vicenç a Cotlliure   Caldes de Malavella (7/19/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
50 anys de passió   51è Festival de la Sardana (7/18/2008)   Ceret Vallespir Conjunt
Prada, pubilla del Canigó   Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   Concert (7/11/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Banyuls 2000   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
50 anys de passió   Ballada (7/6/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
A Banyoles, el 50è   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Sant Vicenç a Cotlliure   Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
50 anys de passió   Concert de Música Catalana (7/4/2008)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poble de Fillols   46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Remors de Palamós   Ballada (6/29/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Prada, pubilla del Canigó   Festa Major (6/27/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/24/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
50 anys de passió   9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
50 anys de passió   1271è Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ciutat reial   9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló Conjunt
Prada, pubilla del Canigó   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
A Banyoles, el 50è   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Prada de Conflent   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Prada de Conflent   Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
50 anys de passió   Aplec de Vilafranca (5/25/2008)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
50 anys de passió   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Poble de Fillols   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Prada, pubilla del Canigó   Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
50 anys de passió   19è La Sardana de l'Any (5/10/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
50 anys de passió   19è La Sardana de l'Any (5/10/2008)  



Reus Jove
Remors de Palamós   72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
50 anys de passió   Aplec de MasPujols (5/1/2008)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Remors de Palamós   Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Que ballin els àngels   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Prada de Conflent   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Contemporània
Prada, pubilla del Canigó   2è Catalunya Nord. Sardanes dels compositors de la Catalunya Nord (4/12/2008)   Catalunya Nord Catalunya Nord La Principal del Llobregat
Em recordo   2è Catalunya Nord. Sardanes dels compositors de la Catalunya Nord (4/12/2008)   Catalunya Nord Catalunya Nord La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   11è Aplec de Sant Llorenç de la Salanca (4/6/2008)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Conjunt
Prada, pubilla del Canigó   11è Aplec de Sant Llorenç de la Salanca (4/6/2008)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (3/29/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poble de Fillols   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
50 anys de passió   9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
A Banyoles, el 50è   61è Aniversari Sabadell Sardanista (3/16/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50 anys de passió   Sardanes (3/9/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
A Banyoles, el 50è   Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (2/24/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Em recordo   Ballada (2/24/2008)   Sant Pau d'Ordal Alt Penedès La Principal del Llobregat
50 anys de passió   Ballada (2/24/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   Presentació de la Guia d'aplecs (2/16/2008)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (2/3/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
50 anys de passió   432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
50 anys de passió   25è Aplec de Reis (1/6/2008)   Elna França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
En Sebastien de Banyuls   Banyuls per sempre (1/1/2008)   Banyuls Rosselló Formació específica per l'activitat
Prada de Conflent   5è L'audició (1/1/2008)  



Contemporània
Remors de Palamós   7è Sardanes a Palamós (1/1/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
A Banyoles, el 50è   427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
50 anys de passió   23è Premi Ceret-Banyoles (11/18/2007)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada doble (11/18/2007)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Escuseu, som d'Arlés   Doble (10/28/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/6/2007)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Que ballin els àngels   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Prada de Conflent   Festa Major (9/21/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Prada de Conflent   41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Contemporània
Toca Ben!   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Carinyos meus   Aplec de Sant Andreu (9/15/2007)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   51è Aplec de la Garriga (9/10/2007)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Banyuls 2000   Ballada (9/10/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
A Banyoles, el 50è   19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   35è Aplec de Peralada (8/26/2007)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Banyuls 2000   Ballada (8/26/2007)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Carinyos meus   Ballada (8/26/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada, pubilla del Canigó   14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   ballada (7/28/2007)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
Banyuls 2000   ballada (7/21/2007)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Cervera sensa frontera   43è Aplec de Sant Celoni (7/15/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/13/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   35è Aplec d'Artés (7/7/2007)   Artés Bages Marinada
Colla Lliure   55è Aplec de Banyoles (7/1/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   45è Aplec de Sabadell (7/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Festa Major (6/27/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Festa Major (6/26/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Banyuls 2000   53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Banyuls 2000   79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Riella d'Agramunt
Banyuls 2000   19è Aplec de Vandellòs (6/9/2007)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
A Banyoles, el 50è   13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   Primavera Catalana (6/3/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La sardana de les noies   5è Diada sardanista (5/27/2007)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
La sardana de les noies   Trobada de puntaires (5/26/2007)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Banyuls 2000   18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Prada, pubilla del Canigó   18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Toca Ben!   18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   23è Aplec de Sitges (5/20/2007)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Prada de Conflent   9è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Prada de Conflent   Aplec d'Oliana (5/1/2007)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Colla Lliure   Ballada (4/29/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Doble (4/15/2007)   Salt Gironès Rossinyolets
Que ballin els àngels   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (3/25/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Prada, pubilla del Canigó   26è Aplec de Canohes (3/4/2007)   Cànoes Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada, pubilla del Canigó   24è Aplec dels Reis (1/7/2007)   Elna França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poble de Fillols   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
Cervera sensa frontera   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
Prada, pubilla del Canigó   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
Prada de Conflent   1è Catalogne Nord. Sardanes complertes per ballar. René Picamal (1/1/2007)  



La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Ballada (12/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Mataró
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (12/17/2006)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada, pubilla del Canigó   Ballada (12/17/2006)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Ballada (12/17/2006)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (12/17/2006)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (12/10/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Ballada (11/26/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (11/5/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Banyuls 2000   Castanyada (11/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Banyuls 2000   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2006)   Girona Gironès Cadaqués
A Banyoles, el 50è   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   Aplec de tardor (10/15/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
A Banyoles, el 50è   35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Que ballin els àngels   Ballada (10/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Prada de Conflent   Ballada (9/24/2006)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Prada de Conflent   31è Aplec de Sant Cugat (9/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Banyuls 2000   11 setembre (9/11/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Prada, pubilla del Canigó   5è Aplec de Prada (9/10/2006)   Prada Conflent Tres Vents
Prada de Conflent   53è Aplec de Santiga (9/10/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Em recordo   5è Aplec de Prada (9/10/2006)   Prada Conflent Tres Vents
A Banyoles, el 50è   Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Nova Orquestra
A Banyoles, el 50è   25è Aplec de Berga (9/3/2006)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   28è Aplec de Martorelles (9/2/2006)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
A Banyoles, el 50è   2è Aplec de Premià de Mar (9/2/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (8/27/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/26/2006)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Festa Major (8/26/2006)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Que ballin els àngels   Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Banyuls 2000   Ballada (8/16/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Em recordo   Concert (8/14/2006)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
Prada, pubilla del Canigó   Concert (8/14/2006)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Escuseu, som d'Arlés   11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (7/30/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Desconeguda
Escuseu, som d'Arlés   17è Aplec del Ripollès (7/30/2006)   Molló Ripollès Bellpuig
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/25/2006)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   4è Aplec de la Garrotxa (7/22/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Cadaqués
Toca Ben!   49è Festival de la Sardana (7/22/2006)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
Toca Ben!   7è Tarda d'obligades (7/8/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Prada de Conflent   Festa Major (6/29/2006)   Reus Baix Camp Contemporània
Prada de Conflent   Ballada (6/24/2006)   Roses Alt Empordà Contemporània
Sant Vicenç a Cotlliure   20è Aplec de nit (6/17/2006)   Mataró Maresme Mediterrània
Escuseu, som d'Arlés   21è Aplec de Tolugues (6/11/2006)   Toluges Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   27è Aplec Conjunt (6/11/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
A Banyoles, el 50è   38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Prada de Conflent   Ballada (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Que ballin els àngels   Primavera Catalana (6/4/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   10è Aplec d'Almacelles (6/3/2006)   Almacelles Segrià Contemporània
A Banyoles, el 50è   10è Aplec d'Almacelles (6/3/2006)   Almacelles Segrià Bellpuig
Banyuls 2000   Doble ballada (5/27/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Prada de Conflent   22è Aplec de Sitges (5/21/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com dos germans   17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   8è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   Ballada (5/20/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Prada de Conflent   Ballada (4/9/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A Banyoles, el 50è   Ballada (4/2/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   9è Aplec de Sant Llorenç de Salanca (4/2/2006)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Conjunt
Prada de Conflent   32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Ballada (3/12/2006)   Elna França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   34è Aplec de Celrà (3/12/2006)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Que ballin els àngels   Ballada (3/12/2006)   Trullars Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Escuseu, som d'Arlés   Aplec de Cànoes (3/5/2006)   Cànoes Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   Calçotada (2/19/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com dos germans   26è Aplec de la Candelera (2/5/2006)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Doble (1/15/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Em recordo   Concert (12/20/2005)   Prada Conflent Tres Vents
A Banyoles, el 50è   Doble (12/11/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (12/8/2005)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (11/27/2005)   Ribesaltes Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   Festa Major (11/20/2005)   Trullars Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   21è Premis Ceret-Banyoles (11/13/2005)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Aplec de Salou (11/6/2005)   Salou Tarragonès Reus Jove
Que ballin els àngels   15è Aniversari del Foment "Vigatenes de Conflent" (11/6/2005)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (10/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   391è Doble audició (10/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   Aplec de Gavà (10/12/2005)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   29è Concurs i ballada (10/9/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   28è Aplec de Martorell (10/2/2005)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Cadaqués
Banyuls 2000   Festa Major (9/22/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/17/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   2è Aplec d'Òdena (9/17/2005)   Òdena Anoia Marinada
Prada de Conflent   4è Aplec de Prada (9/11/2005)   Prada Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Em recordo   4è Aplec de Prada (9/11/2005)   Prada Conflent Tres Vents
A Banyoles, el 50è   Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   49è Aplec de la Garriga (9/10/2005)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Escuseu, som d'Arlés   Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
A Banyoles, el 50è   Ballada (9/4/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   27è Aplec de Martorelles (9/3/2005)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Banyuls 2000   33è Aplec de Peralada (8/28/2005)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/21/2005)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Festa Major (8/20/2005)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (8/20/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Sant Vicenç a Cotlliure   Ballada (8/16/2005)   Cotlliure Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Escuseu, som d'Arlés   Ballada (8/12/2005)   Els Banys d'Arles Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Que ballin els àngels   Ballada (8/12/2005)   Els Banys d'Arles Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Prada de Conflent   12è Aplec d'Osseja (8/7/2005)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Lliure   Ballada (7/30/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Jovenívola d'Agramunt
Banyuls 2000   Ballada (7/30/2005)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Com dos germans   5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/20/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   41è Aplec de Sant Celoni (7/17/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
A Banyoles, el 50è   52è Aplec de Ripoll (7/17/2005)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
La sardana de les noies   Ballada (7/16/2005)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
Banyuls 2000   17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/13/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Lliure   Ballada (7/12/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
A Banyoles, el 50è   Concurs (7/10/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (7/9/2005)   Roses Alt Empordà Contemporània
A Banyoles, el 50è   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Que ballin els àngels   53è Aplec de Banyoles (7/3/2005)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   Ballada (7/3/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Banyuls 2000   Ballada (7/2/2005)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
A Banyoles, el 50è   43è Aplec de Sabadell (6/26/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   32è Aplec de Montblanc (6/26/2005)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/12/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   Ballada (6/5/2005)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
A Banyoles, el 50è   78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Marinada
A Banyoles, el 50è   21è Aplec de Sitges (5/15/2005)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Que ballin els àngels   16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Banyuls 2000   Concurs de colles (5/8/2005)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A Banyoles, el 50è   Aplec de Montpellier (5/7/2005)   Montpeller França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   38è Aplec de Lloret (5/1/2005)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
A Banyoles, el 50è   Sant Jordi (4/23/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Toca Ben!   Doble ballada (4/17/2005)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   2è Aplec del Foix (4/3/2005)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   23è Aplec del Masnou (3/27/2005)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   28è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
A Banyoles, el 50è   Diada del soci (2/20/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Perpinyà 99   Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
A Banyoles, el 50è   381è Doble ballada (1/30/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
A Banyoles, el 50è   Ballada (1/23/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
La sardana de les noies   Festa de Sant Antoni (1/16/2005)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Banyuls 2000   3è L'audició (1/1/2005)  



Contemporània
Banyuls 2000   36è Aplec de les Roquetes (10/17/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Banyoles, el 50è   30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Ballada (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Banyuls 2000   30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Doble ballada de tardor (9/26/2004)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Mataró
La sardana de les noies   48è Aplec de la Garriga (9/10/2004)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Banyuls 2000   Ballada (8/8/2004)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Colla Lliure   16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Banyuls 2000   3è Contemporanis (7/13/2004)  



Contemporània
La sardana de les noies   Ballada (7/4/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Sardanes a la Passejada   52è Aplec de Banyoles (7/4/2004)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Festa Major (6/28/2004)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   32è Aplec de Llançà (6/27/2004)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Banyuls 2000   Revetlla d'aplec de Sabadell (6/26/2004)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Escuseu, som d'Arlés   1è Diada de Joglars (6/19/2004)   Sant Llorenç de Cerdans Vallespir Desconeguda
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   19è Aplec de Toluges (6/13/2004)   Toluges Rosselló Tres Vents
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló Les Casenoves
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Escuseu, som d'Arlés   15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Com dos germans   62è Aplec de Mollet (5/1/2004)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Ballada (4/4/2004)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
A Banyoles, el 50è   Compositors Nord-catalans. Fa temps ... Va néixer una bandera (1/1/2004)  



Tres Vents
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   Compositors Nord-catalans. Fa temps ... Va néixer una bandera (1/1/2004)  



Tres Vents
Sant Llorenç, 20 anys puntejant   6è Diada cobles juvenils (12/28/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Tuinenc   Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La sardana de les noies   16è Aplec de Martorell (10/5/2003)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
La sardana de les noies   3è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2003)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
La sardana de les noies   8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   25è Aplec de l'Escorxador (6/22/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Perpinyà 99   75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Ressò dels Dansaires de Penedès
A Banyoles, el 50è   19è Aplec de Sitges (5/18/2003)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
A Banyoles, el 50è   14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Com dos germans   61è Aplec de Mollet (5/1/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ciutat reial   Aplec (4/21/2003)   Folgueroles Osona La Principal del Llobregat
Toca Ben!   10è Aplec de la Llagosta (4/20/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com dos germans   23è Aplec de Navarcles (2/9/2003)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
A Banyoles, el 50è   13è Aplec de Salou (11/3/2002)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Banyoles, el 50è   Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Com dos germans   31è Aplec de Súria (10/13/2002)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Banyuls 2000   49è Aplec de Santiga (9/8/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Toca Ben!   Festa major (8/27/2002)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Toca Ben!   15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Toca Ben!   Festival de la Sardana (7/26/2002)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
A Banyoles, el 50è   50è Aplec de Banyoles (7/7/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu Joan   13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Com dos germans   13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu Joan   24è Aplec de Ceret (4/1/2002)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Com dos germans   328è Doble ballada (3/24/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Toca Ben!   Sardanes cobla Mil·lenària (1/1/2002)  



Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Banyuls 2000   Ballada (10/12/2001)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   Ballada (9/11/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   Festa major Sants (8/21/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Banyuls 2000   33è Aplec de Cornellà (6/10/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Toca Ben!   19è Aplec de Tesà (5/27/2001)   Tesà Rosselló Desconeguda
Banyuls 2000   17è Aplec de Sitges (5/20/2001)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Sardanes a la Passejada   12è Aplec de Polinyà (5/20/2001)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els refilets d'en Frederic   12è Aplec de Polinyà (5/20/2001)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poble de Fillols   23è Aplec de Ceret (4/16/2001)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els refilets d'en Frederic   5è Aplec d'Odello- Font Romeu (7/30/2000)   Odelló- Vià Cerdanya Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   Festival de la Sardana (7/29/2000)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Banyuls 2000   38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els refilets d'en Frederic   48è Aplec de Banyoles (7/2/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Perpinyà 99   Aplec de Perpinyà ( de la Fraternitat) (5/27/2000)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Perpinyà 99   11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Perpinyà 99   22è Aplec de Ceret (4/24/2000)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.