Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Manel
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Gelosa   Ballada (10/15/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (10/8/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   4è Aplec de l'Estany (7/17/2022)   L'Estany Bages Ciutat de Cornellà
Record del Collell   Concert (7/2/2022)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
Magdalena   Ballada (6/26/2022)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Una rosella   Ballada (6/25/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Marie France   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poruga   92è Aplec d'Igualada (6/12/2022)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Adéu, amic   27è Aplec (6/11/2022)   Barcelona Barcelonès Conjunt
La font dels Nou Raigs   22è Aplec de Vilassar de Dalt (6/6/2022)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (6/4/2022)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   Ballada (6/4/2022)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Et recordarem sempre   68è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Atzar   42è Aplec de Mollerussa (5/28/2022)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Gelosa   79è Aplec de Mollet (5/22/2022)   Mollet Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Xerraire   35è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   17è Aniversari Agrupació Sardanista (5/22/2022)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona i Magda   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (5/21/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Magdalena   3è Aplec Vilassar de Mar-Cabrera de Mar (5/21/2022)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Atzar   34è Aplec d'Esparreguera (5/21/2022)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poruga   Ballada (5/15/2022)   El Masnou Maresme Ciutat de Girona
Al nostre barri   Ballada (5/15/2022)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/15/2022)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Júlia   39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Una rosella   75è Aniversari Sabadell Sardanista (5/14/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (5/14/2022)   Roda de Berà Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Magdalena   Ballada (5/11/2022)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona i Magda   42è Aplec d'Olesa (5/8/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Puiggraciós   73è Aplec a Caldes de Malavella (5/8/2022)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Ballada (5/7/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Adéu, amic   Concert (5/7/2022)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Aplec de Mas Bonans (5/1/2022)   Piera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poruga   Fira de Primavera (5/1/2022)   Navàs Bages Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Maria   Ballada (5/1/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Monestir de Ripoll   54è Aplec de Lloret de Mar (5/1/2022)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Puiggraciós   Ballada (4/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (4/24/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
La font dels Nou Raigs   Ballada (4/24/2022)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Gelosa   61è Fira d'Artés (4/24/2022)   Artés Bages La Principal del Llobregat
Puiggraciós   Ballada (4/24/2022)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Mariona i Magda   Dia Internacional de la Dansa (4/24/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La barca blanca   24è Concurs de Sardanes (4/24/2022)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
La barca blanca   50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Visca!   28è Aplec Capital del Cava (4/24/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
65è homenatge   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Colla Dansaires del Penedès   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Mariona i Magda   41è Aplec de Pasqua a Montornès del Vallès (4/18/2022)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
La barca blanca   32è Aplec de Pasqua (4/18/2022)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Atzar   32è Aplec de Pasqua (4/18/2022)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Marie France   Aplec de l'Ermita de l'Alegria (4/18/2022)   Tiana Maresme Premià
Colla Dansaires del Penedès   47è Aplec de Roses (4/18/2022)   Roses Alt Empordà Montgrins
Fausta   Ballada (4/17/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   1324è Ballada (4/16/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
Puiggraciós   Ballada (4/10/2022)   Martorell Baix Llobregat Maricel
El llac per joguina   Aplec del Mercat del Ram (4/10/2022)   Vic Osona Costa Brava
Puiggraciós   Ballada (4/10/2022)   Sitges Garraf Maricel
Atzar   Ballada (4/10/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La barca blanca   34è Aplec "Gran Jardí" (4/10/2022)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Mariona i Magda   Ballada (4/10/2022)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   Concert (4/9/2022)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Mariona i Magda   Ballada (4/9/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
El llac per joguina   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Colla Dansaires del Penedès   Aplec del Centenari (4/3/2022)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Llac encantat   Concert (4/2/2022)   Arenys de Munt Maresme La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (3/27/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Tortellà   Ballada (3/27/2022)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
65è homenatge   48è Aplec del Masnou (3/27/2022)   El Masnou Maresme Marinada
Per tu, Rita   Ballada (3/27/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   Concert (3/27/2022)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Magdalena   Ballada (3/20/2022)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La barca blanca   Ballada (3/20/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El llac per joguina   72è Concurs de Colles (3/20/2022)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (3/20/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Aligot   Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
El cràter de Montsacopa   50è Aplec de Celrà (3/13/2022)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Santfeliuenca   Ballada (3/13/2022)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (3/13/2022)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Llac encantat   Ballada (3/12/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (3/6/2022)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Una rosella   Ballada-Festa Major d'Hivern (3/6/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Llac encantat   Ballada (3/6/2022)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Companyonia   31è Febrer Musical (2/27/2022)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Colla Violetes del Bosc   21è Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (2/27/2022)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Marie France   Ballada-Diada del Soci (2/27/2022)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Petita Rosa   Ballada (2/20/2022)   Sitges Garraf Maricel
Gelosa   9è Memorial Ramon Capella (2/20/2022)   Sant Quirze de Besora Ripollès Montgrins
Santfeliuenca   Concert (2/20/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Almogavarenca
Marie France   Ballada (2/20/2022)   Premià de Mar Maresme Premià
El llac per joguina   Ballada (2/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Selvatana
Somni   Concert (2/18/2022)   Barcelona Barcelonès Altres formacions
Somni   Concert (2/17/2022)   Barcelona Barcelonès Altres formacions
Somni   41è Aplec de Navarcles (2/13/2022)   Navarcles Bages Conjunt
El cràter de Montsacopa   Ballada (2/13/2022)   El Masnou Maresme La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Concert de la Llum (2/12/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   9è Aplec d'Hivern a Olesa (2/6/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Reus Jove
Colla Banyoles   Fira del Farró (2/6/2022)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Magdalena   Ballada (1/30/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Poruga   Ballada (1/30/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (1/30/2022)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (1/23/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Per tu, Rita   Ballada (1/23/2022)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Maria   Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Tres Vents
El llac per joguina   Ballada (1/22/2022)   Mollet Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Festa Major d'hivern (1/22/2022)   Begues Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   Ballada (1/16/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (1/15/2022)   Argentona Maresme Montgrins
Carme   Ballada (1/9/2022)   Barcelona Barcelonès Maricel
Somni   Concert (1/8/2022)   Berga Berguedà Marinada
Colla Violetes del Bosc   Concert de Cap d'Any-Diada del Soci (1/1/2022)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Aniversari   11è Ballada de la boira (1/1/2022)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
La miren i fa sol   Ballada de Sant Esteve (12/26/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Petita   Ballada de Sant Esteve (12/26/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   54è Concert de Sant Esteve (12/19/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   24è Aplec Nadalenc (12/19/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Fira de Nadal (12/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Carme   Ballada (12/19/2021)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Júlia   Ballada de Nadal (12/18/2021)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poruga   Ballada (12/12/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Grumeig   47è Aplec de Malgrat de Mar (12/8/2021)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Magdalena   46è Festa del XLVI Aniversari (12/8/2021)   Montcada i Reixac Vallès Occidental La Nova Vallès
Llac encantat   Ballada (12/5/2021)   Premià de Mar Maresme Marinada
Poruga   29è Copa del Sarau Artesenc (12/5/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Grumeig   Ballada (12/3/2021)   Calella Maresme La Flama de Farners
Magdalena   10è Ballada-Festa de la mongeta del ganxet (11/28/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Santfeliuenca   19è Diada Sardanista (11/28/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Petita   Ballada (11/28/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Carme   Ballada (11/28/2021)   Sitges Garraf Maricel
Colla Violetes del Bosc   GrescaTorellodenca (11/28/2021)   Torelló Osona Cani-go!
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/27/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (11/21/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Montgrins
A Concepció   Ballada (11/21/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   Ballada (11/21/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Marie France   Ballada (11/14/2021)   Mataró Maresme Premià
Atzar   Ballada (11/14/2021)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   37è Certamen Ceret-Banyoles (11/14/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Somni   64è Aplec a la Garriga (11/14/2021)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Grumeig   17è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   23è Diada Sardanista (11/7/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (11/6/2021)   Girona Gironès Selvatana
Colla Violetes del Bosc   1322è Centenari Foment de la Sardana de Barcelona (11/6/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aniversari   Ballada (11/6/2021)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (11/1/2021)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/1/2021)   El Masnou Maresme Marinada
Ceretana   Ballada (11/1/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu, Rita   Ballada (10/31/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Somni   Ballada (10/31/2021)   Hostalric La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Visca!   52è Aplec de Cornellà (10/31/2021)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Adéu, amic   50è Concert-Festa de música per a cobla (10/25/2021)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Grumeig   Ballada-CoCo (10/24/2021)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (10/24/2021)   Barcelona Barcelonès Berga Jove
Cant vell   Ballada-CoCo (10/24/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Somni   Ballada-CoCo (10/24/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Gelosa   47è Concert d'Aplec (10/23/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat Montgrins
Somni   Concert-Competència d'orquestres (COR) (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
El llac per joguina   Ballada (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Et recordarem sempre   52è Aplec de les Roquetes (10/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Ballada (10/17/2021)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Una rosella   Festa d'embarrats (10/17/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (10/17/2021)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/17/2021)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Somni   11è Aplec (10/17/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Júlia   Ballada (10/10/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   34è Aplec de Tossa (10/10/2021)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (10/10/2021)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Colla Dansaires del Penedès   48è Concurs de Colles Sardanistes (10/10/2021)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Valsejant   Concert d'Aplec (10/10/2021)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Ballada (10/9/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/9/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
T'enyorem   26è Ballada-Diada del soci (10/3/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Somni   5è Aplec format concert a Riudoms (10/2/2021)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Per tu, Rita   38è Ballada-Diada Tardoral (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès Baix Empordà
Ceretana   Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Colla Banyoles   Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Dubte   Concert (9/29/2021)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (9/26/2021)   Girona Gironès Foment del Montgrí
La font dels Nou Raigs   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme Marinada
Record del Collell   Ballada-Festes de la Mercè (9/26/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Colla Dansaires del Penedès   38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Reus Jove
El llac per joguina   46è Aplec a Sant Cugat (9/26/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Cossetània
Fausta   23è Aplec de Rubí (9/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   Concert (9/25/2021)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Banyoles   Ballada (9/25/2021)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   49è Ballada d'Aplec (9/20/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Júlia   48è Aplec a Terrassa (9/19/2021)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Fausta   55è Concert-Aplec de Reus (9/19/2021)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   48è Aplec a Terrassa (9/19/2021)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (9/19/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Grumeig   77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
El llac per joguina   Ballada (9/19/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El llac per joguina   46è Aplec de Tona (9/19/2021)   Tona Osona Mediterrània
La barca blanca   Ballada (9/18/2021)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Grumeig   49è Ballada d'Aplec (9/13/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Gelosa   Concert (9/13/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Per tu, Rita   Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   57è Aplec de Sils (9/12/2021)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Al nostre barri   Ballada (9/12/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Montgrins
El llac per joguina   57è Aplec de Sils (9/12/2021)   Sils La Selva Mediterrània
Ceretana   32è Concert d'Aplec (9/12/2021)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Fausta   Concert (9/12/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/12/2021)   Igualada Anoia Maricel
El llac per joguina   63è Audició de Muntanya (9/12/2021)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Somni   Ballada (9/12/2021)   La Bisbal del Penedès Baix Penedès Cossetània
Al nostre barri   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Aniversari   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Lluçà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Sardanistes de Santa Anna   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Bescanó Gironès La Principal d'Olot
Grumeig   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Poruga   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
La barca blanca   Concert (9/10/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tortellà   Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Visca!   Ballada (9/8/2021)   Artés Bages Mediterrània
Ceretana   Ballada (9/8/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Colla Banyoles   49è Ballada d'Aplec (9/6/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
Colla Violetes del Bosc   10è Ballada-Trobada de colles veteranes Vila del Vendrell (9/5/2021)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Fausta   10è Concert-Diada del Soci (9/5/2021)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Concert (9/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Somni   Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Per tu, Rita   Ballada-Festa de la verema (9/4/2021)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (8/29/2021)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Llac encantat   48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Colla Banyoles   Ballada (8/28/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Fausta   Concert (8/28/2021)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Concert (8/27/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Al nostre barri   Ballada (8/27/2021)   LLagostera Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Somni   28è Concert de sardanes i música per a cobla (8/26/2021)   Igualada Anoia Almogavarenca
El llac per joguina   Concert (8/26/2021)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colla Banyoles   Concert (8/22/2021)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Santfeliuenca   Ballada (8/22/2021)   Salou Tarragonès Mediterrània
Valsejant   Concert (8/22/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/20/2021)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/19/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Tortellà   Concert (8/17/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   Concert (8/14/2021)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (8/13/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Dubte   Concert (8/13/2021)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El cràter de Montsacopa   Concert (8/13/2021)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Concert (8/13/2021)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Gelosa   Concert (8/12/2021)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
El llac per joguina   Ballada (8/12/2021)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Somni   Concert (8/10/2021)   Llorenç del Penedès Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Sardanistes de Santa Anna   4è Audició (8/10/2021)   Das Cerdanya La Principal d'Olot
Tortellà   Concert (8/8/2021)   Calella Maresme La Flama de Farners
Magdalena   Ballada (8/8/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/7/2021)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Concert (8/6/2021)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Magdalena   Sardanes a la fresca (8/5/2021)   Vilassar de Mar Maresme Osona
Exhortació   Ballada (8/3/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (8/1/2021)   Agramunt Urgell Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Somni   Concert (8/1/2021)   La Garriga Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
El cràter de Montsacopa   35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/1/2021)   Age Baixa Cerdanya La Principal d'Olot
El llac per joguina   Concert (8/1/2021)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/1/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Volerany   Ballada (7/30/2021)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Grumeig   Ballada (7/30/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   Concert (7/28/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Foment del Montgrí
Valsejant   Ballada (7/27/2021)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Valsejant   Concert (7/26/2021)   Portbou Alt Empordà Sol de Banyuls
Grumeig   Concert (7/25/2021)   Calella Maresme Berga Jove
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (7/25/2021)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   36è Concert-Festival de Música Isaac Albéniz (7/24/2021)   Camprodon Ripollès La Principal d'Olot
Fausta   Concert (7/24/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/24/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Una rosella   Concurs de Colles Sardanistes (7/24/2021)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Concurs de Colles Sardanistes (7/24/2021)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   63è Aplec-Festival de la Sardana (7/24/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ceretana   63è Aplec-Festival de la Sardana (7/24/2021)   Ceret Vallespir Conjunt
Tortellà   Concert-ballada (7/23/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Exhortació   Ballada (7/23/2021)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Júlia   63è Ballada-Festival de la Sardana (7/23/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Santfeliuenca   Ballada (7/22/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/19/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   Concert (7/18/2021)   Berga Berguedà Berga Jove
Exhortació   68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (7/17/2021)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Dubte   Concert (7/17/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (7/17/2021)   Ripoll Ripollès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   77è Aplec de Manlleu-Format concert (7/16/2021)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Ballada (7/11/2021)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Gelosa   71è Aplec de Nit de Granollers (7/10/2021)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (7/9/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (7/9/2021)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Poruga   10è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/9/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (7/8/2021)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Fausta   Ballada (7/7/2021)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Volerany   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Al nostre barri   69è Aplec de Banyoles (7/3/2021)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El cràter de Montsacopa   49è Aplec d'Artés (7/3/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Girona, Ciutat Pubilla   49è Aplec d'Artés (7/3/2021)   Artés Bages Ciutat de Girona
Exhortació   Ballada (7/1/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/1/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ceretana   Ballada (7/1/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
T'enyorem   Concert (6/29/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Grumeig   Concert (6/28/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Una rosella   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Somni   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Tortellà   Ballada (6/27/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
El cràter de Montsacopa   30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (6/26/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Gelosa   16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansaires del Penedès   Concert (6/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Concert (6/24/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/24/2021)   Cantallops Alt Empordà La Principal d'Olot
Marie France   Ballada (6/23/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Selvatana
L'aplec de la muntanya   Concert (6/20/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Gelosa   58è Aplec de Sabadell (6/20/2021)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Somni   75è Aplec de Taradell (6/20/2021)   Taradell Osona Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   67è Aplec format concert (6/20/2021)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santfeliuenca   Ballada (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Grumeig   35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   11è Aplec de Torres de Segre (6/19/2021)   Torres de Segre Segrià Ciutat de Granollers (2a etapa)
Magdalena   Concert (6/19/2021)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   Concert (6/19/2021)   Vic Osona Vila d'Olesa
Noces d'argent   Ballada (6/18/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Per tu, Rita   41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Volerany   59è Aplec de La Bisbal d'Empordà en concert (6/13/2021)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   15è Concert-Festa del Soci (6/13/2021)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Colla Violetes del Bosc   26è Aplec-Memorial Sebastià Alba (6/12/2021)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Somni   Concert (6/12/2021)   Vic Osona La Flama de Farners
Dubte   Concert Dia de l'Associacionisme Cultural (6/6/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Al nostre barri   93è Aplec de Calella (6/6/2021)   Calella Maresme Montgrins
Grumeig   93è Aplec de Calella (6/6/2021)   Calella Maresme Marinada
Ceretana   Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Grumeig   Ballada (6/5/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Marinada
T'enyorem   67è Concert-Aplec (5/30/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Per tu, Maria   37è Concurs de Colles Sardanistes (5/30/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Exhortació   Concert (5/30/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   Concert (5/29/2021)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
Exhortació   63è Concert d'Aplec (5/29/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (5/24/2021)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cràter de Montsacopa   Concert-Festa dels Xatos (5/24/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Concert (5/23/2021)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Una rosella   Ballada (5/23/2021)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Somni   Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Grumeig   Concert (5/23/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Volerany   Concert-Diada del Soci (5/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Volerany   Ballada (5/22/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (5/22/2021)   Vic Osona Lluïsos Cobla
A Concepció   Concert (5/16/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Poruga   36è Concert d'Aplec (5/16/2021)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Grumeig   2è Aplec conjunt Cabrera-Vilassar de Mar (5/15/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Somni   2è Aplec conjunt Cabrera-Vilassar de Mar (5/15/2021)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Somni   Concert (5/15/2021)   L'Espluga de Francolí Conca de Barberà Reus Jove
Valsejant   2è Aplec conjunt Cabrera-Vilassar de Mar (5/15/2021)   Cabrera de Mar Maresme Lluïsos Cobla
La font dels Nou Raigs   Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Al nostre barri   Concert (5/14/2021)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
Llac encantat   Concert (5/10/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   72è Concert d'Aplec (5/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ceretana   Concert (5/9/2021)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   18è Concurs de colles (5/9/2021)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Dubte   Aplec 40+1 (5/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Aligot   Concert (5/9/2021)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Al nostre barri   Concert (5/9/2021)   Ripoll Ripollès Montgrins
Una rosella   Concert (5/8/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Aplec 40+1 (5/8/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Al nostre barri   Concert (5/1/2021)   Madrid Espanya Montgrins
Magdalena   Concert (5/1/2021)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   Concert (4/30/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Somni   Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
El llac per joguina   23è Concurs de Colles Sardanistes (4/25/2021)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Puiggraciós   Concert (4/24/2021)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   Concert de Sant Jordi (4/24/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Visca!   Concert de Sant Jordi (4/23/2021)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Al nostre barri   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Per tu, Rita   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Somni   Concert (4/23/2021)   Montcada i Reixac Vallès Occidental La Nova Vallès
L'aplec de la muntanya   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Somni   6è Concert d'Aplec (4/18/2021)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
Per tu, Rita   Concert de Sant Jordi (4/17/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Tortellà   Concert (4/12/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   Concert (4/11/2021)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Concert (4/11/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (4/10/2021)   Artés Bages Ciutat de Girona
El llac per joguina   Concert (4/4/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Somni   Concert d'aplec (4/3/2021)   Arenys de Munt Maresme La Principal del Llobregat
Júlia   Concert (3/28/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Una rosella   81è Concert-Aplec del Mercat del Ram (3/28/2021)   Vic Osona Montgrins
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (3/28/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Per tu, Rita   Concert (3/21/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (3/21/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Valsejant   Concert (3/20/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   21è Concert d'aplec (3/20/2021)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Concert (3/13/2021)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Poruga   Concert (3/13/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Valsejant   Concert (3/13/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Dia de la Dona (3/7/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Concert (3/7/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Neus   Concert (2/28/2021)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
La font dels Nou Raigs   8è Concert-Aplec d'hivern (2/28/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La font dels Nou Raigs   Concert (2/27/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Somni   Concert (2/21/2021)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal de la Bisbal
Júlia   Concert (2/7/2021)   Terrassa Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dubte   Concert (2/7/2021)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   Concert (1/25/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   Concert (1/24/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Somni   Concert (1/2/2021)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Aniversari   Concert (12/28/2020)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
L'últim adéu   1è Concert de Nadal (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aligot   Concert (12/27/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
La barca blanca   Ballada (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Marinada
Somni   1è Concert de Nadal (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Terrassa en el cor   Concert de Nadal (12/25/2020)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Concert (12/20/2020)   Calella Maresme Montgrins
Colla Violetes del Bosc   22è Concert Nadalenc (12/20/2020)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Somni   Concert de Nadal (12/19/2020)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (12/19/2020)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Júlia   Concert (12/18/2020)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Fausta   Concert de Nadal (12/13/2020)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   24è Concert (12/13/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Concert (12/13/2020)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Júlia   Concert (12/12/2020)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Concert (12/8/2020)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Una rosella   Concert (12/8/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Una rosella   Concert (12/6/2020)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Somni   Concert (11/29/2020)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Dubte   Concert de tardor (11/29/2020)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   66è Concert d'aplec (11/28/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Poruga   Ballada (10/25/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Valsejant   Concert (10/18/2020)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (10/18/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Atzar   50è Concert-Aplec de tardor (10/12/2020)   Torelló Osona Cani-go!
Somni   Concert-Diada del Soci (10/11/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Somni   33è Concert-vigília d'aplec (10/10/2020)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Magdalena   Concert (10/10/2020)   Vic Osona Lluïsos Cobla
Magdalena   Concert (10/4/2020)   Les Masies de Roda Osona Contemporània
Júlia   46è Concert-audició d'aplec (10/4/2020)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   Concert-audició (10/3/2020)   Vic Osona Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Concert (10/1/2020)   Amer La Selva La Principal d'Olot
Valsejant   Concert (9/27/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Poruga   Ballada (9/27/2020)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Ceretana   45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aligot   34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/26/2020)   Mataró Maresme Maricel
Santfeliuenca   Concert (9/26/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Valsejant   Concert (9/26/2020)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Magdalena   22è Aplec a Rubí (9/26/2020)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Concert (9/26/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Júlia   34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/25/2020)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (9/23/2020)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Cant vell   176è Aplec de Sant Maurici (9/22/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Valsejant   54è Concert-música per cobla,aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Somni   22è Concurs de Colles Sardanistes (9/20/2020)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Júlia   54è Concert-aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Concert-audició (9/19/2020)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
El llac per joguina   Concert (9/19/2020)   Vic Osona Mediterrània
El llac per joguina   Ballada (9/14/2020)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Una rosella   Concert (9/13/2020)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
Somni   Concert (9/13/2020)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Valsejant   Concert (9/13/2020)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Et recordarem sempre   Concert (9/11/2020)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Concert-audició (9/11/2020)   Torelló Osona La Principal d'Olot
Fausta   Concert-audició (9/10/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   Concert (9/9/2020)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Somni   Concert (9/8/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Júlia   Concert (9/7/2020)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Concert (9/7/2020)   Artés Bages Mediterrània
Júlia   Ballada (9/7/2020)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marie France   39è Aplec a Berga (9/6/2020)   Berga Berguedà Berga Jove
L'aplec de la muntanya   Concert-audició (9/6/2020)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Concert-audició (9/6/2020)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aligot   Concert-audició (9/5/2020)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Sardanes aplegades (9/5/2020)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (9/5/2020)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Somni   Concert (9/5/2020)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert-audició (9/5/2020)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Júlia   Concert (9/5/2020)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (8/30/2020)   Premià de Dalt Maresme Marinada
Petita Josefina   Concert (8/30/2020)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert-ballada (8/29/2020)   Artesa de Lleida Segrià Vents de Riella
Somni   Concert (8/26/2020)   L'Escala Alt Empordà Cervianenca (2ona època)
Colla Dansaires del Penedès   Concert-audició (8/26/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Aniversari   Concert (8/26/2020)   Tordera Maresme Foment del Montgrí
Ceretana   Concert (8/24/2020)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Colla Dansaires del Penedès   Concert (8/24/2020)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (8/23/2020)   Sant Pol de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Llac encantat   Concert-audició (8/23/2020)   Calella Maresme Mediterrània
Poruga   Concert (8/23/2020)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Terrassa
T'enyorem   Concert Aplec 0,0% (8/22/2020)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Marie France   Concert (8/22/2020)   Artés Bages Berga Jove
L'aplec de la muntanya   Concert (8/21/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   Concert (8/21/2020)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   Concert (8/19/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Terrassa
Júlia   Concert-audició (8/16/2020)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   Concert-dia de la Patrona (8/15/2020)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (8/15/2020)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Concert (8/14/2020)   Manlleu Osona Mediterrània
Poruga   Concert (8/14/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Puiggraciós   Concert (8/14/2020)   Sitges Garraf Maricel
Al nostre barri   Ballada (8/13/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Somni   Concert-audició (8/10/2020)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Colla Dansaires del Penedès   Concert-audició (8/8/2020)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Ceretana   Concert-audició (8/7/2020)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Petita Rosa   Ballada (8/6/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Escumejant   Reptes extrems. Conrad Rafart (8/5/2020)  



Montgrins
Ceretana   Concert-audició (8/3/2020)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
Colla Banyoles   Concert-audició (8/3/2020)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
A Concepció   Concert (8/2/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Dubte   Concert (8/1/2020)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Concert-audició (7/31/2020)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Somni   Concert (7/31/2020)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/30/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (7/29/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Puiggraciós   Concert (7/29/2020)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Somni   Concert-audició (7/26/2020)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (7/26/2020)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Valsejant   Concert-Músiques del món (7/25/2020)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Colla Dansaires del Penedès   Concert (7/24/2020)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Una rosella   Concert (7/23/2020)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cant vell   Concert (7/22/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Ciutat de Girona
Somni   Concert (7/21/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Volerany   37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Concert-audició (7/19/2020)   Calella Maresme Marinada
Somni   Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
Ceretana   67è Aplec de Ripoll-concert (7/19/2020)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Valsejant   Festa del Romesco (7/18/2020)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Somni   Concert-Nit de la Sardana (7/17/2020)   LLagostera Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Per tu, Rita   Concert-audició (7/17/2020)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Volerany   Concert-audició (7/16/2020)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada-Festa del Carme (7/16/2020)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
Ceretana   Concert-audició (7/15/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Una rosella   Concert-audició (7/15/2020)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (7/15/2020)   Tiana Maresme Marinada
Santfeliuenca   Concert-audició (7/12/2020)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (7/12/2020)   Vic Osona La Bisbal Jove
Valsejant   Concert-audició (7/10/2020)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Somni   Concert-audició (7/10/2020)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Aniversari   Concert (7/8/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Foment del Montgrí
La barca blanca   Concert (7/5/2020)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Somni   Concert-audició (7/5/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Fausta   48è Aplec a Artés (7/4/2020)   Artés Bages Mediterrània
Girona, Ciutat Pubilla   68è Aplec en desconfinament (7/4/2020)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Somni   Concert (7/3/2020)   Tordera Maresme Berga Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Concert-audició doble (6/27/2020)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Somni   Concert (6/23/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pica, picot   Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
El llac per joguina   48è Aplec a Celrà (3/8/2020)   Celrà Gironès Mediterrània
Somni   Concert (3/8/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Ballada-Diada del Soci (3/1/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (3/1/2020)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   Ballada-Diada del Soci (2/23/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Somni   Ballada (2/23/2020)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   Ballada (2/23/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Concert (2/20/2020)   Perpinyà Rosselló Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (2/16/2020)   Premià de Mar Maresme Premià
Petita   Ballada (2/16/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (2/16/2020)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Poruga   Ballada (2/16/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Atzar   Ballada (2/16/2020)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   Concert (2/15/2020)   Manresa Bages Maricel
La barca blanca   Concert (2/15/2020)   Manresa Bages Maricel
Dubte   Concert (2/10/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (2/9/2020)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
A Concepció   799è Ballada (2/2/2020)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Petita Rosa   Ballada (2/2/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (2/2/2020)   Tona Osona Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (2/2/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (2/2/2020)   Sitges Garraf Maricel
Marie France   16è Aplec a Òdena (1/26/2020)   Òdena Anoia Berga Jove
Una rosella   Ballada (1/26/2020)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Júlia   Ballada-Trobada de veterans (1/26/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (1/20/2020)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aligot   Ballada (1/20/2020)   La Canonja Tarragonès Cossetània
El llac per joguina   Ballada (1/18/2020)   Begues Baix Llobregat Marinada
Colla Banyoles   Ballada (1/11/2020)   Argentona Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Concert (1/11/2020)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (1/6/2020)   Balaguer Noguera Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   5è Aplec d'hivern (1/4/2020)   Hostalets de Balenyà Osona Montgrins
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (1/1/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Dubte   40è Concert Nadalenc (1/1/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (12/31/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (12/29/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Júlia   Ballada (12/26/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Concert de Sant Esteve (12/26/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
El llac per joguina   627è Ballada de Sant Esteve (12/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
T'enyorem   Concert (12/22/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (12/21/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   Ballada (12/15/2019)   Girona Gironès Selvatana
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (12/15/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Petita Rosa   34è Memorial Francesc Mas Ros (12/15/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Dubte   Concert (12/15/2019)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Marie France   Ballada (12/15/2019)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada de 'La Marató' de 'TV3' (12/15/2019)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Ceretana   Ballada de Nadal (12/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Concert (12/14/2019)   Calaf Anoia Conjunt
T'enyorem   Concert (12/14/2019)   Calaf Anoia Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (12/8/2019)   Taradell Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ceretana   Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Petita Rosa   Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (12/8/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
T'enyorem   27è Concurs de Colles Sardanistes-Sarau Artesenc (12/7/2019)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Júlia   Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (12/1/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/30/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   9è Ballada-Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Girona, Ciutat Pubilla   18è Trobada Sardanista (11/24/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   18è Trobada Sardanista (11/24/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Colla Banyoles   17è Ballada-Diada Sardanista (11/24/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Gelosa   Ballada (11/24/2019)   Salomó Tarragonès Montgrins
Per tu, Rita   Ballada-Gresca Torellonenca (11/24/2019)   Torelló Osona Canigó
Monestir de Ripoll   17è Concert-Diada Sardanista (11/24/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Poruga   17è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/17/2019)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Ballada (11/17/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Concert (11/17/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Volerany   17è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/17/2019)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (11/17/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Volerany   Concert-60è Aniversari (11/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Somni   Concert-60è Aniversari (11/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Conjunt
Tortellà   Concert (11/15/2019)   Vidreres La Selva Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (11/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   20è Ballada-Trobada d'Aplecs Sardanistes de les Comarques Barcelonines (11/10/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Cant vell   796è Ballada (11/10/2019)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Somni   Concert i ballada (11/10/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (11/10/2019)   Taradell Osona La Flama de Farners
Somni   16è Aplec a Esplugues (11/3/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Tortellà   Ballada (11/3/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doll d'afecte   Ballada (11/3/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   Ballada (11/3/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (11/1/2019)   Girona Gironès Montgrins
Escumejant   Concert (11/1/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Ballada-Diada del Soci (10/27/2019)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
La barca blanca   Ballada (10/27/2019)   Igualada Anoia Marinada
L'aplec de la muntanya   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Adéu, amic   Concert-Festa de la Música per a Cobla (10/21/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Volerany   Ballada-Competició de Cobles (CoCo) (10/20/2019)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada-Competició de Cobles (CoCo) (10/20/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Somni   Ballada-Competició de Cobles (CoCo) (10/20/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
La font dels Nou Raigs   Ballada (10/20/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (10/20/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de les Roses
Tortellà   Concert i ballada (10/19/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Cant vell   32è Aplec a Tossa de Mar (10/13/2019)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Marie France   Ballada-Diada del soci (10/13/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Petita   Ballada (10/13/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (10/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Ballada (10/6/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Sardanistes de Santa Anna   44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Somni   44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Marie France   Ballada (9/29/2019)   Illa de Tet Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (9/29/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Colla Violetes del Bosc   Audició de reconeixement Sardanista a Sebastià Alba (9/28/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Concert (9/28/2019)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (9/27/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   53è Aplec a Reus (9/22/2019)   Reus Baix Camp Reus Jove
Atzar   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Marinada
Tortellà   Concert (9/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (9/21/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Conjunt
Tortellà   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aligot   Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Per tu, Rita   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Dubte   Ballada (9/15/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   31è Aplec a Bellpuig (9/15/2019)   Bellpuig Urgell Reus Jove
L'aplec de la muntanya   47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (9/15/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (9/11/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   Ballada (9/11/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (9/11/2019)   Barcelona Barcelonès


Fausta   63è Aplec a La Garriga (9/10/2019)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Ballada (9/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Petita   Ballada (9/10/2019)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/9/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Ballada (9/8/2019)   Tona Osona Berga Jove
Ceretana   Ballada (9/8/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Dubte   66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   62è Aplec de Muntanya a Canyamars (9/8/2019)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Magdalena   Ballada (9/8/2019)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Somni   Ballada (9/8/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Dubte   Ballada (9/7/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Júlia   41è Aplec a Martorelles (9/7/2019)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (9/7/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Somni   Concert (9/6/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (9/6/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (9/2/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Maria Neus   Ballada (9/2/2019)   Artés Bages Ciutat de Girona
T'enyorem   Concert (9/1/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Fausta   Ballada (9/1/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
El cràter de Montsacopa   Ballada (9/1/2019)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (9/1/2019)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Santfeliuenca   Concert (9/1/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tortellà   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   26è Concurs de Colles Sardanistes (8/31/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Somni   Concert “Grans èxits de la música per a cobla” (8/31/2019)   Premià de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/31/2019)   Artés Bages Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (8/30/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Magdalena   Ballada (8/30/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ceretana   Ballada (8/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/26/2019)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Petita Josefina   Ballada (8/25/2019)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Per tu, Rita   Ballada (8/25/2019)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Cossetània
Aligot   3è Concurs de Colles Sardanistes (8/25/2019)   Alió Alt Camp Cossetània
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (8/25/2019)   Manlleu Osona Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (8/24/2019)   Olot Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
Somni   Ballada (8/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Santfeliuenca   Ballada (8/23/2019)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Somni   Ballada (8/23/2019)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
El llac per joguina   Ballada (8/23/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colla Banyoles   32è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/18/2019)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/18/2019)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Somni   Ballada (8/18/2019)   Pineda Maresme Genisenca
Santfeliuenca   93è Sardanes a la fresca (8/17/2019)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (8/17/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/17/2019)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Atzar   Ballada (8/17/2019)   Torrelavit Alt Penedès Maricel
Petita Josefina   578è Ballada (8/16/2019)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/16/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/16/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Les campanes de Crespià   Ballada (8/16/2019)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Aligot   Ballada (8/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/13/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (8/11/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Volerany   Ballada (8/11/2019)   Seva Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Maria   Ballada (8/11/2019)   Brunyola La Selva La Principal d'Olot
Marie France   23è Aplec a Organyà (8/10/2019)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
El llac per joguina   Ballada (8/10/2019)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Santfeliuenca   Ballada (8/9/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ceretana   Ballada (8/6/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ceretana   Ballada (8/4/2019)   Calella Maresme Sabadell
Somni   Ballada (8/4/2019)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Una rosella   Ballada (8/4/2019)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/4/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ceretana   93è Sardanes a la fresca (8/3/2019)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   576è Ballada (8/2/2019)   Tordera Maresme Palafolls
Somni   Ballada (7/30/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   51è Aplec a Palamós (7/28/2019)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
La font dels Nou Raigs   21è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/28/2019)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Per tu, Rita   51è Aplec a Palamós (7/28/2019)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Petita Rosa   Ballada (7/27/2019)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   28è Aplec a Arbeca (7/27/2019)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Fausta   Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La font dels Nou Raigs   25è Aplec a Torredembarra (7/27/2019)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita Josefina   7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Per tu, Rita   7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme Palafolls
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Somni   19è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/25/2019)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/25/2019)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
Somni   Ballada (7/21/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Monestir de Ripoll   Concert (7/21/2019)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Atzar   66è Aplec a Ripoll (7/21/2019)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Exhortació   36è Aplec al Vendrell (7/21/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   62è Aplec a Ceret (7/21/2019)   Ceret Vallespir Conjunt
Somni   Ballada (7/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Les campanes de Crespià   62è Concurs de Colles Sardanistes (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   24è Aplec del Romesco (7/20/2019)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
Fausta   Ballada (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   62è Concurs de Colles Sardanistes (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Concert (7/20/2019)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Et recordarem sempre   Nits de música al claustre. Més Moraleda (7/19/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   76è Aplec a Manlleu (7/19/2019)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada-Nit de la Sardana (7/19/2019)   LLagostera Gironès Foment del Montgrí
Una rosella   Ballada (7/19/2019)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
El llac per joguina   Ballada (7/18/2019)   Calella Maresme Montgrins
El llac per joguina   Les nits de les Sardanes (7/17/2019)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/16/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (7/16/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Concert "L'Empordà i el Mar" (7/15/2019)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Somni   16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
L'aplec de la muntanya   16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Petita Josefina   Ballada (7/14/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Volerany   25è Aplec a Torregrossa (7/13/2019)   Torregrossa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Les campanes de Crespià   Ballada (7/13/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Concert i ballada (7/12/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Sardanes a la fresca (7/9/2019)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Fausta   Ballada (7/8/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Tortellà   Ballada (7/7/2019)   Calella Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marie France   45è Aplec a Montblanc (7/7/2019)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Volerany   Ballada (7/7/2019)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Petita   43è Aplec a Llavaneres (7/6/2019)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   67è Aplec a Banyoles (7/6/2019)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'aplec de la muntanya   94è Concurs de colles Sardanistes (7/6/2019)   Vic Osona La Bisbal Jove
Santfeliuenca   572è Ballada (7/5/2019)   Tordera Maresme Berga Jove
Fausta   Ballada (7/3/2019)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Ballada-Sardanes a la freca (7/2/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   Ballada (6/30/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Ceretana   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (6/30/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Ballada (6/30/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El llac per joguina   Ballada (6/29/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ressò dels Dansaires de Penedès
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/29/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (6/28/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (6/28/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (6/27/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Ballada (6/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (6/23/2019)   Berga Berguedà Berga Jove
Petita Rosa   Ballada (6/23/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Vint-i-cinc anys junts   Aplec a Empúries (6/22/2019)   Empúries Alt Empordà Conjunt
El llac per joguina   Ballada (6/22/2019)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Somni   7è Concurs de Colles Sardanistes (6/22/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La barca blanca   Ballada Dia Universal de La Sardana (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Exhortació   Ballada (6/16/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Juvenil Ciutat de Solsona
Colla Violetes del Bosc   57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Colla Tramuntana   65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Somni   Ballada (6/16/2019)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada-Festa del Soci (6/16/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de l'Escala (3a època)
Júlia   Ballada-Diada del Soci (6/16/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ceretana   Ballada (6/16/2019)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Petita Josefina   65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Somni   Ballada (6/15/2019)   Girona Gironès Vila d'Olesa
Colla Dansaires del Penedès   33è Aplec de nit a Mataró (6/15/2019)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (6/15/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   93è Sardanes a la fresca (6/15/2019)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Les campanes de Crespià   14è Aplec a Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   Ballada (6/14/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/10/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Girona, Ciutat Pubilla   51è Aplec a Cornellà (6/9/2019)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   40è Aplec a Palau-Solità i Plegamans (6/9/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Gelosa   57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Aniversari   91è Aplec a Igualada (6/9/2019)   Igualada Anoia Maricel
Santfeliuenca   Ballada (6/9/2019)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Colla Banyoles   Ballada (6/8/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Volerany   Concert (6/7/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
En Jordi petit   92è Aplec a Calella (6/2/2019)   Calella Maresme Marinada
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (6/2/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/2/2019)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/2/2019)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (6/2/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poruga   Ballada (6/2/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Gelosa   Ballada (6/1/2019)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   31è Aplec a Vandellòs (6/1/2019)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   Ballada (6/1/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Per tu, Rita   Ballada (6/1/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Marie France   65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   Aplec del Morell (5/26/2019)   El Morell Tarragonès Conjunt
Grumeig   32è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/26/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   Ballada (5/25/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Tortellà   1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   33è Aplec a Esparreguera (5/25/2019)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   50è Aplec de primavera (5/19/2019)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Visca!   Ballada (5/19/2019)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
L'aplec de la muntanya   4è Aplec a Riudoms (5/19/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
La barca blanca   21è Aplec a Barberà del Vallès (5/18/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada-Girona, temps de flors (5/18/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Al nostre barri   25è Aplec de Primavera (5/18/2019)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Somni   Ballada (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El llac per joguina   Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Ballada-Vermut (5/5/2019)   Alella Maresme Premià
Per tu, Rita   Ballada (5/5/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Júlia   83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aligot   Ballada (5/4/2019)   Salomó Tarragonès Cossetània
Petita   77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (5/1/2019)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Per tu, Rita   62è Aplec a Girona (5/1/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
T'enyorem   Ballada (4/28/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Volerany   27è Aplec a Sant Sadurní (4/28/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Llobregat
Puiggraciós   Ballada-Aplec de Puiggraciós (4/28/2019)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Somni   Ballada (4/28/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Santfeliuenca   Ballada (4/28/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Poruga   Ballada (4/28/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
L'aplec de la muntanya   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Somni   Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ceretana   Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Magdalena   Ballada_75è aniversari Colla Vallvidrera (4/27/2019)   Vallvidrera Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Visca!   23è Aplec a Cappont (4/27/2019)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Colla Tramuntana   Ballada (4/23/2019)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (4/23/2019)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ceretana   Ballada (4/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Aniversari   Sant Jordi (4/23/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   30è Aplec a Roda de Berà (4/22/2019)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ceretana   40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (4/22/2019)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Colla Banyoles   46è Aplec a Roses (4/22/2019)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Ceretana   Ballada (4/22/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva Marinada
Poruga   55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva Mediterrània
Aligot   Ballada (4/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Noces d'argent   Ballada (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Colla Tramuntana   Ballada (4/14/2019)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   31è Aplec a Barcelona-Sants (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ceretana   Ballada (4/14/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   Concert " És alegria, és sardana!" (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Girona
Petita Rosa   36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Ceretana   Ballada (4/7/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Gelosa   Concert (4/7/2019)   Cubelles Garraf Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (3/31/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Concert (3/31/2019)   Vic Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (3/31/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aniversari   Ballada (3/31/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Somni   20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
La barca blanca   Ballada-Festa de Can Palet (3/24/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   Concert de Primavera (3/23/2019)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Colla Tramuntana   34è Concurs de revesses (3/17/2019)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Poruga   46è Aplec a Flaçà (3/17/2019)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Exhortació   Ballada (3/17/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (3/17/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (3/17/2019)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (3/16/2019)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (3/10/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Marie France   45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (3/10/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ceretana   47è Aplec a Celrà (3/10/2019)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   21è Ballada-Festa de l'arbre (3/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Fausta   Concert-Sardana, té nom de dona (3/9/2019)   Tiana Maresme Marinada
Et recordarem sempre   Ballada (3/3/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
El llac per joguina   Ballada (3/3/2019)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (3/3/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (2/24/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Petita   Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (2/17/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ceretana   Ballada (2/17/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Gelosa   Concert Festes de La Llum (2/16/2019)   Manresa Bages La Bisbal Jove
Magdalena   Ballada de Santa Eulàlia (2/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (2/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Poruga   39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Marinada
Petita Rosa   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Petita Josefina   Ballada (2/10/2019)   Maçanet de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (2/3/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   6è Aplec a Olesa (2/3/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Ballada (2/3/2019)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Santfeliuenca   Ballada (2/3/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La barca blanca   Ballada-Diada del Soci (2/3/2019)   Tona Osona Montgrins
Somni   Concert (2/3/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (1/27/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Colla Dansaires del Penedès   Ballada-Trobada de Veterans (1/27/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (1/27/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (1/27/2019)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (1/20/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Somni   7è Aplec d'hivern a La Garriga (1/20/2019)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Fausta   7è Aplec d'hivern a La Garriga (1/20/2019)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Atzar   19è Aplec de Manlleu (1/13/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (1/6/2019)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Vint-i-cinc anys junts   50 anys d'aplecs gironins (1/1/2019)  



Ciutat de Girona
Marie France   8è Ballada de Cap d'Any (1/1/2019)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
El cràter de Montsacopa   39è Concert Nadalenc (1/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Ballada (12/30/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   Concert de Nadal (12/25/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   22è Aplec Nadalenc (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Exhortació   Ballada-Memorial Ramon Làzaro i Casabella (12/23/2018)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Magdalena   288è Concert (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (12/23/2018)   Vidreres La Selva Baix Empordà
Marie France   22è Ballada-Sardanadal'18 (12/22/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Exhortació   Ballada (12/16/2018)   Sils La Selva Ciutat de Girona
La miren i fa sol   Ballada a La Canya (12/16/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Girona, Ciutat Pubilla   20è Concert Nadalenc (12/16/2018)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Ballada (12/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Magdalena   Ballada (12/16/2018)   Girona Gironès Selvatana
Ceretana   Ballada (12/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (12/14/2018)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Poruga   6è Concert de Nadal (12/14/2018)   Montgat Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Fausta   26è Concurs Copa del Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sarauenca   35è Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Conjunt
Colla Violetes del Bosc   Ballada (12/6/2018)   El Masnou Maresme La Principal de Terrassa
Poruga   Ballada (12/2/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (12/2/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
T'enyorem   Concert (12/2/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Ballada (12/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   17è Trobada Sardanista al Parc Torreblanca (11/25/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dubte   Ballada Diada del Soci (11/25/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola d'Agramunt
Somni   Concert 120è Aniversari Coral Llaç d'Amistat (11/18/2018)   Argentona Maresme Sabadell
El llac per joguina   Ballada (11/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Magdalena   Ballada (11/18/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Dubte   16è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/18/2018)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Gelosa   Concert (11/17/2018)   Vidreres La Selva Marinada
Santfeliuenca   Ballada 39è Aniversari (11/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   4è Ballada-Diada del Soci (11/10/2018)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Petita   Ballada (11/10/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Exhortació   Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
La barca blanca   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Somni   Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Colla Dansaires del Penedès   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/3/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Tramuntana   Aplec de la Castanyada (11/1/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Exhortació   60è Concurs de Revesses (11/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Poruga   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Petita Josefina   47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ceretana   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Somni   Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Per tu, Rita   Ballada (10/21/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Somni   Concert (10/20/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
El llac per joguina   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Exhortació   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Dubte   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
65è homenatge   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Petita Josefina   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
El cràter de Montsacopa   Ballada (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès Berga Jove
Somni   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Colla Tramuntana   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
El llac per joguina   Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Magdalena   Ballada (10/6/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (10/1/2018)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Volerany   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Magdalena   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Gelosa   Concert Presentació CD "Aventures" de Lluís Alcalà (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Les campanes de Crespià   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Record punyent   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Marie France   Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
T'enyorem   Concert (9/22/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Exhortació   Sardanes a la fresca (9/17/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Atzar   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Josefina   33è Concurs de Colles Sardanistes (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Record punyent   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
Dubte   Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Somni   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record punyent   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Colla Tramuntana   Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Besalú, alba de Catalunya   62è Aplec a La Garriga (9/10/2018)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Atzar   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   Ballada (9/9/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
El cràter de Montsacopa   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
El llac per joguina   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Per tu, Rita   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Volerany   Sardanes a la fresca (9/8/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (9/6/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Magdalena   7è Ballada Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (9/2/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Sardanistes de Santa Anna   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Gelosa   7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Concert i ballada (9/1/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Una rosella   Ballada (9/1/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Marie France   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Principal de Berga
Petita Josefina   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Exhortació   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (8/26/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Premià
Petita Rosa   Ballades d'estiu (8/24/2018)   Figueres Alt Empordà Casanovas
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Magdalena   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
El llac per joguina   Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Magdalena   Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Júlia   Ballada (8/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
Santfeliuenca   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Santfeliuenca   Ballada (8/17/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
T'enyorem   Concert de Festa Major (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/14/2018)   Sitges Garraf Maricel
Petita Rosa   Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Fausta   Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/12/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Volerany   Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
Dubte   Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El llac per joguina   564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Santfeliuenca   Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colla Tramuntana   Ballada (8/5/2018)   Calella Maresme Sabadell
Per tu, Rita   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Lita   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Petita Rosa   Ballada (8/3/2018)   Palafrugell Baix Empordà Les Casenoves
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Les campanes de Crespià   Ballades d'estiu (8/3/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Poruga   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Dubte   Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Marie France   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Magdalena   Ballades d'estiu (7/27/2018)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Colla Tramuntana   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Volerany   35è Aplec al Vendrell (7/22/2018)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Dubte   Concert (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Ceretana   Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir Conjunt
Santfeliuenca   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Colla Tramuntana   22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Exhortació   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Per tu, Rita   32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (7/21/2018)   Ceret Vallespir Casanovas
La barca blanca   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Girona, Ciutat Pubilla   61è Concurs a Ceret (7/21/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Volerany   Ballada (7/19/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Volerany   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Magdalena   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Petita Josefina   Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Poruga   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Ceretana   49è Concurs de Colles Sardanistes (7/14/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Colla Violetes del Bosc   69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Somni   Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada d'estiu (7/11/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Marie France   Ballada (7/8/2018)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Marie France   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ceretana   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les campanes de Crespià   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Somni   Ballada (7/6/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Poruga   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Magdalena   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Somni   Ballada (7/1/2018)   Calella Maresme Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
La barca blanca   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Volerany   Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
Somni   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Per tu, Rita   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Banyoles   Ballada (6/30/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Exhortació   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ceretana   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Les campanes de Crespià   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Nova Germanor
Lita   Ballada (6/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Colla Tramuntana   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Santfeliuenca   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Festa Major Can Rull (6/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Volerany   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Sardanes a la fresca (6/16/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Per tu, Rita   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
T'enyorem   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Somni   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
T'enyorem   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Volerany   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Monestir de Ripoll   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Maricel
El llac per joguina   Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Pare Manyanet
La font dels Nou Raigs   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Poruga   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Volerany   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Montgrins
Ceretana   Ballada (6/3/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   Ballada del dia de l'associacionisme Cultural (6/3/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
Petita   Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Marie France   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Marie France   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Marie France   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Sardanistes de Santa Anna   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
T'enyorem   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Fausta   39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Tortellà   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Gelosa   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Magdalena   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Una rosella   34è Aplec a Sitges (5/20/2018)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Somni   30è Concert de Primavera a Sitges (5/18/2018)   Sitges Garraf Maricel
T'enyorem   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Al nostre barri   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Somni   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Dubte   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Somni   Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Cant vell   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Colla Banyoles   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Magdalena   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Les campanes de Crespià   Ballada 40è aniversari Penya Blaugrana (4/29/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (4/29/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Tortellà   Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Petita Rosa   Ballada (4/23/2018)   Rubí Vallès Occidental Casanovas
Per tu, Rita   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Fausta   Ballada (4/23/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Fausta   Ballada (4/23/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Somni   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Puiggraciós   Aplec a Puiggraciós (4/22/2018)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Magdalena   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
La barca blanca   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
Exhortació   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Marie France   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Fausta   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Júlia   11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les campanes de Crespià   Ballada (4/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Exhortació   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Atzar   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Montgrins
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Ballada a la Plaça Eivissa (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poruga   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ceretana   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
Colla Tramuntana   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Fausta   44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Mediterrània
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (3/11/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
T'enyorem   Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
L'aplec de la muntanya   Ballada (3/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La font dels Nou Raigs   Ballada (3/3/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Conjunt
Les campanes de Crespià   Ballada (2/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Magdalena   Ballada (2/3/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Record del Collell   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Conjunt
Magdalena   Ballada (1/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ceretana   7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Atzar   Concert Diada del Soci (1/1/2018)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   33è Sarau artesenc (12/8/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Al nostre barri   Diada del soci (10/8/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Exhortació   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Atzar   43è Revetlla aplec de Malgrat (9/30/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Fausta   Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Colla Banyoles   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
La barca blanca   30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (8/13/2017)   Calella Maresme Punt Cat
Júlia   Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
El llac per joguina   Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Montgrins
Júlia   Sardanes a la fresca (7/29/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
El llac per joguina   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Santfeliuenca   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Marie France   Concert de música per a cobla (7/23/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Vint-i-cinc anys junts   60è Aplec de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Petita Rosa   60è Concurs de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
El llac per joguina   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Júlia   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Lita   Ballada (7/16/2017)   Calella Maresme Premià
Petita Rosa   Ballada (7/15/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Marie France   Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Llac encantat   Ballada (7/13/2017)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/9/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Llac encantat   Ballada (7/8/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
Record punyent   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Tramuntana   Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (7/6/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   Festa Major (7/2/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Al nostre barri   Ballada (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El cràter de Montsacopa   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Gelosa   Ballada (7/2/2017)   Calella Maresme Mediterrània
Monestir de Ripoll   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Magdalena   Ballada (7/1/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Somni   El Tenor i la Cobla (6/30/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   18è Aplec de Perpinyà (6/25/2017)   Perpinyà Rosselló Montgrins
Santfeliuenca   Ballada (6/25/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ceretana   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
L'últim adéu   Concert (6/24/2017)   Guardiola de Berguedà Berguedà Berga Jove
Exhortació   Ballada (6/24/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (6/24/2017)   Vilada Berguedà Berga Jove
Petita   Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Magdalena   Concert (6/18/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Petita   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/18/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Besalú, alba de Catalunya   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   56è Concurs (6/18/2017)   Reus Baix Camp La Principal de Tarragona
Girona, Ciutat Pubilla   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
La barca blanca   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Somni   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/17/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Atzar   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La font dels Nou Raigs   Ballada (6/11/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Magdalena   Ballada (6/10/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (6/5/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Magdalena   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Aniversari   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'últim adéu   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Somni   19è Firagran (6/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Volerany   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Fausta   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Gelosa   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Mediterrània
Per tu, Rita   38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/27/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
El cràter de Montsacopa   33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf Maricel
Per tu, Rita   Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Tortellà   48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Al nostre barri   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Ceretana   Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita   50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Record punyent   81è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Luiiiiiïsos! 140 anys (5/6/2017)  



Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Puiggraciós   Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Colla Violetes del Bosc   19è Concurs (4/30/2017)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Marie France   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Llac encantat   Ballada (4/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2017)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Atzar   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Júlia   68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Besalú, alba de Catalunya   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
A les Guilleries   Sant Jordi (4/23/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Concert de sardanes i música per a cobla (4/9/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Petita Rosa   Ballada (4/2/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Santfeliuenca   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Marinada
La barca blanca   Ballada (3/26/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Magdalena   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ceretana   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (3/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (3/25/2017)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   282è Concert de Primavera (3/24/2017)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Una rosella   282è Concert de Primavera (3/24/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Somni   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (3/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   Concert (3/18/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Gelosa   43è Aplec de Cerdanyola (3/12/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   43è Aplec de Cerdanyola (3/12/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Girona, Ciutat Pubilla   1495è Ballada (3/11/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Fausta   Ballada (3/5/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Petita   Ballada (2/26/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   La cobla en concert (2/18/2017)   Manresa Bages La Bisbal Jove
A les Guilleries   Ballada (2/12/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Per Artés   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Somni   5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Petita   Ballada (1/29/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
L'aplec de la muntanya   2è Festes d'Hivern (1/7/2017)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
Volerany   El Garraf dansa en cercle (1/1/2017)  



Maricel
Dubte   Concert (12/25/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Diada del soci (12/18/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
La barca blanca   Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (12/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   24è Concurs Copa del Sarau (12/8/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Grumeig   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Glosa-me'n una (11/27/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Concepció   Ballada (11/27/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Xerraire   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Volerany   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (11/20/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Volerany   Concert de Santa Cecília (11/19/2016)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (11/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Et recordarem sempre   Dia de la Coordinadora Sardanista (11/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Marie France   Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2016)   Girona Gironès Selvatana
A Concepció   21è Castanyada (11/5/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Concepció   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Somni   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puig-reig Berguedà Coral
A les Guilleries   Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Per tu, Rita   19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
La barca blanca   48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
A les Guilleries   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Júlia   Ballada (10/12/2016)   Alella Maresme Mediterrània
El cràter de Montsacopa   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Llac encantat   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Et recordarem sempre   38è Concurs de colles (10/2/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Xerraire   42è Revetlla d'aplec (10/1/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Magdalena   37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
A les Guilleries   Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La barca blanca   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Santfeliuenca   Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
Dubte   Festa Major. Concert de la Mercè (9/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Gelosa   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Record d'Olesa   Cicle d'estiu (9/18/2016)   Calella Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona Mediterrània
Per tu, Rita   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Atzar   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Gelosa   Ballada (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Marie France   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   11 de setembre (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla per la independència
Marie France   11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
La font dels Nou Raigs   11 de Setembre (9/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Atzar   Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Fires i festes (9/6/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Somni   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Festa major (9/4/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Gelosa   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Cicle d'estiu (9/4/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
El llac per joguina   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Artés   24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Puiggraciós   Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos Cobla
Carme   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Aniversari   Festa Major (8/29/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
L'aplec de la muntanya   Festa major (8/29/2016)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Ballada (8/28/2016)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Ceretana   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Fausta   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Petita   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/21/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Fausta   90è Sardanes a la fresca (8/20/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La barca blanca   Sant Magí (8/19/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aniversari   Cicle d'estiu (8/14/2016)   Calella Maresme Punt Cat
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/12/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Marie France   Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
La barca blanca   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
El llac per joguina   Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Júlia   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (7/29/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (7/24/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
A Concepció   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   Festa Major (7/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Júlia   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Ceretana   Ballada (7/22/2016)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Puiggraciós   Ballada (7/22/2016)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/21/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Marie France   Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Marie France   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Magdalena   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
La barca blanca   Ballada (7/16/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Somni   50è Concert dels 50 anys (7/16/2016)   Artés Bages Conjunt
Poruga   Ballada (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Doble ballada a Gavà (7/16/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   Concert (7/16/2016)   Malgrat de Mar Maresme Cobla del Col·legi de Santa Maria
Gelosa   Concert de Música per a cobla i piano (7/15/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Record d'Olesa   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Puiggraciós   Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Santfeliuenca   Ballada (7/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
El llac per joguina   Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/10/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La font dels Nou Raigs   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Poruga   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
A les Guilleries   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Dubte   Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Marie France   Ballada (7/8/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (7/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Gelosa   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
65è homenatge   Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sarauenca   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Conjunt
Magdalena   Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Festa major (7/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Maria Neus   Festa major (6/29/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Monestir de Ripoll   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   13è Aplec de Cubelles (6/25/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Magdalena   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A Concepció   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Fausta   23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Magdalena   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Companyonia   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos Cobla
La barca blanca   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
L'aplec de la muntanya   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
L'aplec de la muntanya   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Marie France   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Atzar   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Maria Neus   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (6/11/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   48è Aplec de Cornellà. Retrats d'un Sentiment (6/10/2016)   Cornellà Baix Llobregat Marinada
Marie France   41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Record d'Olesa   Ballada (6/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita Rosa   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Magdalena   La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Aniversari   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Fausta   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Gelosa   Ballada (5/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
A les Guilleries   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Gelosa   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cant vell   Corpus (5/26/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Somni   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Grumeig   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record d'Olesa   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Marie France   Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Magdalena   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La barca blanca   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Magdalena   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Al nostre barri   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Santfeliuenca   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Volerany   14è Concurs Aplec de la Salut (5/8/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
El llac per joguina   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Colla Violetes del Bosc   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Al nostre barri   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (5/7/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Concepció   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poruga   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Aligot   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
L'aplec de la muntanya   80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Festa del Barri de Montserrat (4/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Marie France   608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
A les Guilleries   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Poruga   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Somni   Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Marie France   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Sant Jordi (4/23/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
El cràter de Montsacopa   Sant Jordi (4/23/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Una rosella   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
Maria Neus   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Una rosella   Ballada (4/17/2016)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Somni   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Fausta   Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Poruga   28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dubte   Concet de Sardanes i Música per a cobla (4/9/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Record d'Olesa   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Maria Neus   27è Cloenda Cursets de sardanes (4/2/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Aniversari   Aplec de Canovelles (3/28/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Girona, Ciutat Pubilla   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
65è homenatge   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Monestir de Ripoll   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme Marinada
Marie France   Ballada (3/27/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Petita   76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
Aniversari   69è Aniversari Sabadell Sardanista (3/20/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Monestir de Ripoll   17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Marie France   Ballada (3/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
65è homenatge   Ballada (3/19/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El cràter de Montsacopa   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Llac encantat   Concert (3/19/2016)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Magdalena   Dia de la dona (3/13/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Magdalena   Dia de la Dona (3/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
A les Guilleries   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Poruga   Ballada (3/6/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos Cobla
L'aplec de la muntanya   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (2/28/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aniversari   Concert de la llum (2/20/2016)   Manresa Bages Punt Cat
A Concepció   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Magdalena   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Vint-i-cinc anys junts   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Dubte   277è Concert d'hivern (1/22/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Aniversari   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Mediterrània
Exhortació   36è Concert Nadalenc (1/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sarauenca   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Per Artés   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Marie France   Concert de Cap d'Any (1/1/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Ballada (12/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Fira de Nadal (12/13/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Atzar   Ballada (12/13/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Júlia   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La barca blanca   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Gelosa   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La font dels Nou Raigs   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La barca blanca   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Atzar   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Al nostre barri   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La barca blanca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Somni   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Gelosa   30 i 50 a Bellvitge (11/14/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Gelosa   Concert presentació CD (11/14/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El cràter de Montsacopa   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Al nostre barri   Castanyada (11/7/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petita   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (11/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Poruga   Ballada (11/1/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Per tu, Rita   75è Concurs de colles sardanistes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Valsejant   Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Monestir de Ripoll   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Marie France   Concert tradicional de Fires (10/29/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Somni   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de la muntanya   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ceretana   20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita Rosa   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
La font dels Nou Raigs   Diada del soci (10/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Marie France   Aplec de Súria- Concert (10/11/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Exhortació   41è Revetlla d'aplec (10/3/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Júlia   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Una rosella   Ballada (9/26/2015)   Artés Bages Marinada
Visca!   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (9/26/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
La barca blanca   Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhortació   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Puiggraciós   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona Mediterrània
Volerany   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marie France   71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Júlia   43è Aplec de Terrassa (9/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vint-i-cinc anys junts   Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (9/13/2015)   Sallent Bages Berga Jove
Magdalena   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Puiggraciós   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   Festa major (9/7/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Marie France   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Marie France   Ballada (9/6/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Santfeliuenca   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   28è Aplec d'Encamp (9/5/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Marie France   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Dubte   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Festa Major Sants (8/23/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El cràter de Montsacopa   Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Ballada (8/21/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
El llac per joguina   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Magdalena   Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (8/16/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Magdalena   Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ceretana   Ballada (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (8/14/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
El cràter de Montsacopa   Festa Major (8/11/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Al nostre barri   Ballada (8/7/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (8/6/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Gelosa   Festa Major (8/1/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/29/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
Les campanes de Crespià   Ballada (7/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/25/2015)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Per tu, Maria   Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Magdalena   Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/24/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Marie France   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Per tu, Rita   Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos Cobla
El llac per joguina   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
El llac per joguina   Ballada (7/5/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita Rosa   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mariona i Magda   Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Vint-i-cinc anys junts   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Atzar   Ballada (7/3/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Marie France   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/26/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   ballada (6/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Santfeliuenca   Revetlla Sant Joan (6/23/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Per tu, Rita   Aplec de Taradell (6/21/2015)   Taradell Osona Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   6è Aniversari Monument (6/21/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Companyonia   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Volerany   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos Cobla
Volerany   Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Llac encantat   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Una rosella   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Marie France   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Marie France   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Marie France   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Per tu, Rita   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ceretana   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Magdalena   Ballada (5/24/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (5/24/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
Somni   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Conjunt
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos Cobla
Girona, Ciutat Pubilla   Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Somni   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Marie France   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Marinada
Fausta   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Somni   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Puiggraciós   59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   Ballada (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Júlia   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (5/3/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Record d'Olesa   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
El llac per joguina   79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Puiggraciós   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Petita   Dia Internacional de la Dansa (4/26/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (4/25/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
Somni   Engresca't Llefià (4/25/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
El llac per joguina   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Colla Violetes del Bosc   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Tortellà   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (4/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   600è Ballada (4/19/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (4/19/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Mediterrània
Puiggraciós   Presentació CD. La Garriga, un passeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   La Garriga, un paseeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (4/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Marie France   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
El llac per joguina   43è Aplec del Masnou (3/29/2015)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada del Ram (3/29/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   Ballada (3/29/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Al nostre barri   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Una rosella   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Magdalena   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Una rosella   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
L'aplec de la muntanya   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Petita Rosa   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Somni   25è Aniversari Banda Simfònica (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Atzar   Ballada (3/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos Cobla
Dubte   Retrats d'un Sentiment (3/7/2015)   Tiana Maresme Marinada
Magdalena   14è Les emocions de la música (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Somni   14è Les emocions de la música (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Magdalena   Diada del soci (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Petita Rosa   Ballada (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Júlia   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Per tu, Rita   Ballada (2/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llac encantat   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Santfeliuenca   Prima Cobla (2/8/2015)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Fausta   35è Aplec de Navarcles (2/8/2015)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Atzar   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Prima Cobla (2/1/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Cant vell   15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Santfeliuenca   Concert de Cap d'any (1/1/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Concert (1/1/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Concert (12/21/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Petita Rosa   22è Concurs (12/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
La barca blanca   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (11/30/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Poruga   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Una rosella   Concert (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Dubte   25è Concert Aniversari (11/29/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   21è Aniversari Grup Tamborí (11/29/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Petita Rosa   Ballada (11/23/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tortellà   Ballada (11/23/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Volerany   Ballada (11/23/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (11/23/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Girona, Ciutat Pubilla   7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Visca!   22è Concert de Nadal (11/22/2014)   Montgat Maresme Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   19è Castanyada a Montilivi (11/22/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Maria   50 anys, Reus Ciutat Pubilla (11/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Dubte   Cobla 100 x 100 (11/16/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Júlia   Ballada (11/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (11/8/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada (11/2/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
El llac per joguina   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Volerany   Presentació punt.cat cobla (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Somni   Ballada (11/1/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos Cobla
Petita   Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Atzar   40è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Per tu, Rita   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
65è homenatge   Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Dubte   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Atzar   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
65è homenatge   Ballada (10/5/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita Rosa   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Visca!   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Santfeliuenca   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Colla Dansaires del Penedès   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Terrassa en el cor   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marie France   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Santfeliuenca   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Fira d'artesans (9/20/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Gelosa   Ballada (9/19/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
La barca blanca   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Somni   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
Llac encantat   88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Somni   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Fausta   58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Atzar   Diada Nacional (9/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   27è Aplec d'Encamp (9/7/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Tortellà   Ballada (9/6/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Júlia   Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   33è Nit de la Sardana (8/30/2014)   Vidreres La Selva Ciutat de Girona
Júlia   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Volerany   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Marie France   Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (8/23/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major de Gràcia (8/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Colla Violetes del Bosc   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (8/15/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Petita Rosa   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Cant vell   Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El llac per joguina   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Somni   15è Aplec de Moià (8/3/2014)   Moià Bages Lluïsos Cobla
Dubte   Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Atzar   Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
Somni   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Somni   Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (7/18/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Petita   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Per tu, Rita   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Tortellà   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Atzar   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (7/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Per tu, Rita   Ballada (7/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Fausta   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Gelosa   8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona La Principal del Llobregat
Al nostre barri   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Festa del Barri del Ninot (7/5/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Atzar   festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Dubte   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Júlia   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Petita   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Marie France   Ballada (6/28/2014)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Petita   Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (6/26/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos Cobla
Una rosella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Fausta   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Somni   Concert (6/15/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Tortellà   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
El llac per joguina   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Somni   Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Per tu, Maria   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Llançà, Ciutat Pubilla   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Exhortació   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de la muntanya   35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Magdalena   71è Aplec de Manlleu (6/7/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Aplec de Vandellòs (6/7/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major Creu Alta (6/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Volerany   50è Aniversari Lira Vendrellenca (6/1/2014)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Lita   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Marinada
Petita   Ballada (5/31/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/25/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Atzar   Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita   60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Dubte   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Valsejant   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Al nostre barri   10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Una rosella   26è Concert de Primavera (5/17/2014)   Sitges Garraf Maricel
Cant vell   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Atzar   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La font dels Nou Raigs   Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Dubte   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Volerany   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Colla Violetes del Bosc   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Lita   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Una rosella   Ballada (4/26/2014)   Barcelona Barcelonès Marinada
Atzar   Ballada (4/25/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
T'enyorem   Sant Jordi (4/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Santfeliuenca   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Somni   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Dubte   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Fausta   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Mediterrània
Magdalena   Ballada (4/20/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Lita   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Marinada
Petita   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Dubte   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Magdalena   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Volerany   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Concurs (3/23/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Exhortació   Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   Ballada (3/9/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Júlia   Ballada Dia de la Dona (3/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record punyent   23è Febrer musical (2/23/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Exhortació   Ballada (2/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (2/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita   Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (1/26/2014)   Barcelona Barcelonès Maricel
Fausta   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
T'enyorem   Concert de Cap d'Any (1/1/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Cent Anys de música catalana (1/1/2014)  



Altres formacions
Santfeliuenca   34è Concert Nadalenc (1/1/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (12/29/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Una rosella   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   30è Sarau Artesenc (12/6/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (12/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita   Ballada (11/24/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/24/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Somni   54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Sardanistes de Santa Anna   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Per Artés   Ballada (11/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
La barca blanca   Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tortellà   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Poruga   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Per Artés   Ballada (10/27/2013)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/26/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Exhortació   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Marie France   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Et recordarem sempre   Concert (10/19/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Somni   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Tenora enyorada   La Selvatana 100 anys (10/13/2013)  



Selvatana
Poruga   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Poruga   Ballada (10/6/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Tortellà   Momeorial Valentí Chesa (10/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El llac per joguina   Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Petita   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Tortellà   Concert (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Petita   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
El llac per joguina   Ballada (9/21/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ceretana   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Volerany   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Somni   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
L'aplec de la muntanya   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Atzar   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Tortellà   Ballada (9/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Magdalena   Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Petita   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Una rosella   Ballada (9/7/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (9/2/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Somni   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Conjunt
La barca blanca   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Santfeliuenca   Ballada (9/1/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   26è Aplec d'Encamp (9/1/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Somni   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Tortellà   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Banyoles   Festa major (8/30/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
El llac per joguina   Ballada (8/30/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Colla Violetes del Bosc   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (8/24/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Tortellà   Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (8/17/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Doll d'afecte   Ballada (8/17/2013)   Artés Bages Marinada
Tortellà   Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (8/16/2013)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Terrassa en el cor   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/9/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Colla Banyoles   Ballada (8/6/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Petita Rosa   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Llançà, Ciutat Pubilla   21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Valsejant   Audició de sardanes singular (7/28/2013)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Maria Neus   Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santfeliuenca   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (7/25/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Magdalena   Ballada (7/24/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Sardanes (7/24/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (7/21/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (7/21/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Tortellà   Ballada (7/20/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Somni   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Somni   Concert de Sardanes (7/19/2013)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/19/2013)   Manlleu Osona Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Poruga   Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Maria Neus   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Colla Banyoles   Ballada (7/12/2013)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Exhortació   61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Petita   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Marie France   (7/5/2013)   Manlleu Osona Escola Municipal de Música de Berga
Fausta   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Festa Major (6/24/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doll d'afecte   Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Doll d'afecte   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Poruga   4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
El llac per joguina   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El llac per joguina   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Maria Neus   6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Petita Rosa   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Rita   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Volerany   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Petita   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Banyoles   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Poruga   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
L'aplec de la muntanya   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ceretana   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Petita   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Doll d'afecte   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Marinada
Aniversari   Patum (6/1/2013)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Llançà, Ciutat Pubilla   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Fausta   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Fausta   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Magdalena   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Atzar   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Atzar   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Doll d'afecte   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Marinada
Al nostre barri   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de la muntanya   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/11/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Exhortació   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Santfeliuenca   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (5/5/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Petita   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Poruga   Sant Jordi (4/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Somni   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fausta   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Ballada (4/21/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Exhortació   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Per tu, Rita   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (4/19/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Exhortació   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
Magdalena   Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Terrassa en el cor   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tortellà   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Al nostre barri   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Marie France   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (3/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Exhortació   Ballada (3/17/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Tortellà   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Santfeliuenca   39è Aplec de Cerdanyola (3/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Magdalena   Ballada (3/3/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Magdalena   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Marie France   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (2/24/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Poruga   Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Tortellà   Presentació de la cobla Vila de Caldes (2/24/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Fausta   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Ballada (12/30/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El cràter de Montsacopa   16è Aplec Nadalenc (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marie France   16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Petita Rosa   Ballada (12/16/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   7è Concert per a cobla (12/9/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Petita Rosa   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   29è Sarau Artesenc (12/8/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
El cràter de Montsacopa   9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Marie France   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Petita Rosa   Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (12/1/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Magdalena   11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Neus   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Somni   Concert (11/25/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
El llac per joguina   Ballada (11/18/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Gelosa   Premis Capital de la Sardana (11/16/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Magdalena   Fires i Festes de Sant Narcís (11/4/2012)   Girona Gironès Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Vint-i-cinc anys junts   14è Aplec de Rubí (11/4/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (11/3/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Concert de sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
El llac per joguina   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Fausta   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/27/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
El llac per joguina   17è Aplec de la Tartrana (10/21/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Diada del soci (10/21/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   41è Aplec de Súria (10/14/2012)   Súria Bages Súria
Vint-i-cinc anys junts   25è Aplec de Tossa (10/14/2012)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Somni   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Magdalena   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Júlia   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Exhortació   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Per tu, Rita   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Exhortació   Ballada (9/14/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
El llac per joguina   Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Valsejant   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aligot   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Marie France   50è Festival de la Porta Ferrada (9/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Atzar   25è Aplec d'Encamp (9/2/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Poruga   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Exhortació   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Somni   Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Somni   Ballada (8/30/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Petita Josefina   11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Exhortació   32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
A les Guilleries   25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Exhortació   Sardabona (8/12/2012)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Somni   Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Per tu, Rita   Ballada (8/5/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Somni   Ballada (8/1/2012)   Ceret Vallespir Sol de Banyuls
Petita   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Llançà, Ciutat Pubilla   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Maria Neus   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aniversari   Festa Major (7/25/2012)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Tortellà   52è Festival (7/22/2012)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Atzar   Ballada (7/21/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aniversari   Ballada (7/14/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
El llac per joguina   Ballada (7/13/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Colla Violetes del Bosc   Ballades d'estiu (7/13/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Exhortació   Sardanes a la fresca (7/12/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La barca blanca   Ballada (7/12/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aniversari   50è Aplec de Sabadell (7/7/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Marinada
Exhortació   18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ceretana   Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Júlia   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Cant vell   Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Exhortació   Concurs (6/24/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Petita   Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Marie France   58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Poruga   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Exhortació   9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Maricel
Atzar   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Cant vell   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Magdalena   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
A les Guilleries   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Júlia   44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Et recordarem sempre   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Petita   44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Magdalena   Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Exhortació   85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme Marinada
Somni   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Exhortació   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Colla Banyoles   85è Aplec de Calella (6/2/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (5/27/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Colla Violetes del Bosc   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Exhortació   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
A les Guilleries   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Exhortació   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Colla Violetes del Bosc   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Magdalena   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ceretana   Doble ballada (5/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Atzar   43è Aplec de Primavera (5/20/2012)   Torelló Osona Bellpuig
Magdalena   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Maricel
Magdalena   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Al nostre barri   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Exhortació   Girona temps de flors (5/19/2012)   Girona Gironès La Bisbal Jove
La barca blanca   Festa Major de Nou Barris (5/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Petita Rosa   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Marie France   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Petita Rosa   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   76è Revetlla aplec de Santa Perpètua (5/5/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de Girona (5/1/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Exhortació   Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Exhortació   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Fausta   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Magdalena   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Girona Gironès Selvatana
Exhortació   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Magdalena   Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Marie France   Ballada (4/22/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (4/22/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
L'aplec de la muntanya   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Marinada
Petita Rosa   21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Júlia   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Mediterrània
Fausta   30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Exhortació   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ceretana   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Petita   Ballada (4/1/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Atzar   Dia de Rams (4/1/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Poruga   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Aniversari   Cloenda Campionat colles 2011 (3/25/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
Exhortació   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
A les Guilleries   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Valsejant   Cloenda Campionat colles 2011 (3/25/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
Exhortació   13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Magdalena   Ballada dia de la dona (3/4/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Colla Tramuntana   Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   Ballada (2/26/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Marie France   Ballada (2/19/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
L'aplec de la muntanya   32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Fausta   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   Ballada (2/5/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   Concert d'hivern (1/29/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Somni   Diada sardanista (1/22/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Volerany   Ballada (1/22/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La barca blanca   Festa major de Sant Antoni (1/15/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Poruga   Ballada (1/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva Marinada
La font dels Nou Raigs   Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Dubte   Concert (12/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (12/11/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Lita   19è Sarau Artesenc (12/8/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Somni   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (12/4/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   Ballada (12/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Maria Neus   41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Per tu, Rita   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Per tu, Rita   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Atzar   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Girona, Ciutat Pubilla   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Per tu, Rita   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Somni   36è Aniversari Ripollet Sardanista (11/20/2011)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   16è Trobada CASCB (11/13/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tenora enyorada   27è Premi de composició de Ceret-Banyoles (11/13/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Magdalena   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Una rosella   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ceretana   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Bellpuig
Petita   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Concert de fires (10/29/2011)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Somni   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
El llac per joguina   Concurs (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Dubte   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Magdalena   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (10/16/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Júlia   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Aplec a Sant Muç (10/16/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Exhortació   65è Aniversari Dansaires del Penedès (10/15/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Doble ballada (10/12/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Magdalena   24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Júlia   Diada de l'Associació Cultural els Planells (10/9/2011)   Mataró Maresme Costa Daurada
Ceretana   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Colla Dansaires del Penedès   44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Al nostre barri   Diada del soci (10/2/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Tortellà   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Volerany   24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme Marinada
Colla Banyoles   Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Rita   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de Santa Tecla (9/23/2011)   Sitges Garraf Maricel
El llac per joguina   Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Dubte   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Atzar   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (9/18/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
El llac per joguina   12è Aplec de Sant Andreu (9/17/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Atzar   58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Lita   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Petita Rosa   Diada Nacional (9/10/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Petita Rosa   Diada Nacional (9/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   24è Aplec d'Encamp (9/4/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
El llac per joguina   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Petita Rosa   Sardanes a Matadepera (8/24/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Petita Rosa   Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (8/19/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Al nostre barri   Ballada (8/12/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   Cicle de ballades d'estiu (8/12/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Somni   Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Per tu, Rita   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Petita Rosa   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Petita Rosa   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ceretana   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Magdalena   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Petita Rosa   Ballada (7/28/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (7/25/2011)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Adéu, amic   Gran concert (7/24/2011)   Ceret Vallespir Conjunt
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/24/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Petita   Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Magdalena   Doble ballada (7/23/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   54è Concurs (7/23/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Tortellà   Doble ballada (7/22/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu, Rita   Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada d'inici d'aplec (7/16/2011)   Ripoll Ripollès Costa Brava
El llac per joguina   Concert Càmping Botànic Bona Vista (7/16/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Magdalena   Festa Major Poble Sec (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   23è Nit de la Sardana (7/16/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (7/15/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a Matadepera (7/13/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lita   49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aniversari   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Per tu, Rita   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
A les Guilleries   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
La barca blanca   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Maria Dolors   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santfeliuenca   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
El cràter de Montsacopa   1374è Ballada (7/2/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Grumeig   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa Major (7/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Colla Tramuntana   Festa Major (6/30/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Festa Major (6/29/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/29/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
Petita Rosa   Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   68è Aplec de Manlleu (6/26/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Ceretana   49è Revetlla aplec de Sabadell (6/25/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Atzar   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major (6/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Gelosa   60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
Companyonia   60è Aplec de Cardedeu (6/19/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Tramuntana   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Magdalena   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
El llac per joguina   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Somni   Concert de cobla i cor (6/17/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Audició de Sardanes (6/15/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Volerany   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Gelosa   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A un amic   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Cant vell   Ballada (6/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Somni   Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Petita   Cloenda del curs de sardanes (5/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Somni   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
La barca blanca   Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Atzar   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Dubte   Cloenda curset (5/21/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Atzar   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Marinada
Companyonia   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de la muntanya   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Al nostre barri   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Una rosella   Girona temps de flors (5/14/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Colla Tramuntana   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Volerany   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Olesa   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Dubte   62è Revetlla aplec de Caldes de Malavella (5/7/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (5/1/2011)   Cotlliure Rosselló Sol de Banyuls
El llac per joguina   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Magdalena   Concert de Primavera (4/24/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Tortellà   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Gelosa   Ballada (4/17/2011)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Volerany   47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Marinada
Per tu, Rita   20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Petita Rosa   Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (3/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Atzar   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Dubte   Guinovart i la cobla (3/26/2011)   Manresa Bages Ciutat de Girona
A un amic   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (3/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   Aniversari Entitat (3/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Volerany   Ballada (3/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Mediterrània
La barca blanca   37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
El llac per joguina   Ballada (3/13/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Petita Rosa   Ballada (3/6/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Mariona i Magda   Dia de la dona (3/6/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gelosa   Diada sardanista (2/27/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Gelosa   20è Febrer Musical (2/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
El cràter de Montsacopa   Ballada (2/26/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marie France   Ballada (2/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La font dels Nou Raigs   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Aniversari   Aniversari colla Sabadell (2/6/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al nostre barri   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Llac encantat   Concert (1/23/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Gelosa   Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
El llac per joguina   Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
Somni   Ballada (1/16/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Colla Tramuntana   Ballada (1/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (1/9/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Presentació oficial de la cobla (1/2/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Volerany   Ballada (1/2/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada de Cap d'Any (1/1/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Rosselló
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Somni   Ballada (12/26/2010)   Tordera Maresme Thermalenca
Llançà, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Volerany   14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Gelosa   14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   43è Concert de Sant Esteve (12/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   5è Concert per a cobla (12/12/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de sardanes i música per a cobla (12/7/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Et recordarem sempre   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
El cràter de Montsacopa   27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Somni   Ballada (11/28/2010)   Bages Rosselló Les Casenoves
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/28/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El llac per joguina   40è Aplec de Tardor (11/28/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Cant vell   9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   Aplec de Sant Iscle (11/21/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
T'enyorem   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Volerany   Concert de Santa Cecília (11/21/2010)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Júlia   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   7è Concert de Santa Cecília (11/20/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Atzar   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Santfeliuenca   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
65è homenatge   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ceretana   Ballada (11/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Fausta   Concert de Música per a cobla (11/13/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poruga   Ballada (11/7/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ceretana   8è Diada Sardanista (11/7/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Santfeliuenca   Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Ceretana   Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Concurs (11/1/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ceretana   Castanyada (11/1/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ceretana   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Volerany   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
T'enyorem   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
El llac per joguina   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Lita   Concert (10/23/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Tortellà   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Gelosa   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   1353è Ballada (10/16/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada (10/14/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Magdalena   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   Concert de Tardor (10/12/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Volerany   Ballada (10/12/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Atzar   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Marie France   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Tortellà   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La torreta del castell   36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Volerany   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   1351è Ballada (10/2/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Poruga   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (9/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ceretana   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Puiggraciós   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
A un amic   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Magdalena   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Per tu, Rita   Diada Nacional (9/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ceretana   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
A les Guilleries   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Ceretana   Ballada (9/4/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Volerany   Concert (9/3/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (9/1/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Colla Tramuntana   Ballada (8/29/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Fausta   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Mariona i Magda   Ballada (8/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Lita   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Magdalena   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Valsejant   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Atzar   Festa Major (8/24/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Colla Tramuntana   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Petita   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
Somni   Festa Major (8/15/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Fausta   Lloret (8/14/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   Ballada (8/14/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/13/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Llançà, Ciutat Pubilla   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Somni   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Conjunt
La barca blanca   21è Aplec de L'ametlla de Mar (8/7/2010)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/7/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Per tu, Rita   Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Ceretana   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Santfeliuenca   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (7/30/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Somni   Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Noces d'argent   Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Valsejant   Ballada (7/23/2010)   Ribesaltes Rosselló Nova Germanor
Atzar   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major (7/17/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
La barca blanca   Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Carme   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Per tu, Rita   Estiu 2010 (7/16/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanistes de Santa Anna   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Somni   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
Somni   Ballada (7/9/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Marie France   13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
A un amic   Calella (7/4/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ceretana   722è Festa del barri de la Processó (7/3/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
La barca blanca   Festa Major (6/28/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Petita   Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   48è Aplec de Sabadell (6/26/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Tortellà   Ballada (6/25/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   Concert (6/25/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal d'Amsterdam
Per tu, Rita   Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Festa Major (6/24/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La barca blanca   Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   59è Aplec de Cardedeu (6/20/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Magdalena   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Et recordarem sempre   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Tortellà   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Una rosella   Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   42è Aplec de Cornellà (6/13/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Et recordarem sempre   Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Gelosa   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Júlia   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria Neus   Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Gelosa   83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   El Corte Inglés (6/5/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
A un amic   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Gelosa   Aplec de Sant Muç (5/23/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Dolors   22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Santfeliuenca   23è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Per tu, Rita   1310è Ballada (5/22/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tortellà   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Santfeliuenca   26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (5/15/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Al nostre barri   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Atzar   12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A les Guilleries   54è Aplec de Gràcia (5/9/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Júlia   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
L'aplec de la muntanya   12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Per tu, Rita   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   1338è Ballada (5/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tortellà   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sardanistes de Santa Anna   Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Sardanistes de Santa Anna   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Fausta   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Petita   Ballada (4/25/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Concurs (4/25/2010)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
Júlia   50è Aniversari Entitat (4/24/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (4/24/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
Gelosa   50è Aniversari Entitat (4/24/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Sant Jordi (4/23/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Tramuntana   Ballada (4/23/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Magdalena   21è Concurs (4/18/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Atzar   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Mediterrània
Petita Rosa   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Atzar   4è Cobla, cor i dansa (4/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Volerany   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Et recordarem sempre   Ballada (4/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Centenari del Patronat Cultural Recreatiu (4/11/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   3è Catalunya Nord. (4/4/2010)  



La Principal del Llobregat
Besalú, alba de Catalunya   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
La barca blanca   38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Somni   Concert (3/27/2010)   Portvendres Rosselló Tres Vents
Sardanistes de Santa Anna   1334è Ballada (3/27/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   Concert (3/21/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Santfeliuenca   Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dubte   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Volerany   1334è Ballada (3/20/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (3/14/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Somni   50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Júlia   Dia de la Dòna (3/7/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   Ballada (3/7/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Colla Violetes del Bosc   Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (2/28/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Atzar   465è Doble Audició (2/28/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Marinada
Santfeliuenca   Ballada (2/12/2010)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos Cobla
La barca blanca   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (1/24/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Marie France   Ballada (1/24/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanistes de Santa Anna   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La barca blanca   Ballada (1/10/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (1/9/2010)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Sardanes a l'abast. 10 tirades (1/1/2010)  



Barcelona
Santfeliuenca   459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Marie France   Concert de Nadal (12/27/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Diada de Sant Esteve (12/26/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'últim adéu   Concert de Nadal (12/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
65è homenatge   13è Aplec Nadalenc (12/20/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tortellà   Doble (12/20/2009)   Sils La Selva Marinada
Per tu, Rita   Ballada (12/20/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Júlia   Sardanadal (12/19/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Atzar   Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita   37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Gelosa   26è Sarau (12/6/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Concert de Nadal (12/6/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Atzar   29è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
El llac per joguina   Ballada (12/6/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
El llac per joguina   714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
Sardanistes de Santa Anna   Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (11/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   Festa de tardor (11/22/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Somni   Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Atzar   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (11/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Marie France   7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (11/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Santfeliuenca   Aniversari Amics de la Sardana (11/8/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (11/8/2009)   Girona Gironès Tres Vents
Marie France   Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Santfeliuenca   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
El llac per joguina   6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Castanyada (11/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Festa de la Música per a cobla (10/26/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Per tu, Rita   35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Somni   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   Ballada (10/25/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
L'últim adéu   35è Revetlla d'Aplec de l'Hospitalet (10/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Una rosella   Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Petita   Ballada (10/18/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Gelosa   Presentació del segells de la Sardana (10/16/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Una rosella   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Magdalena   24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Doble (10/12/2009)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Santfeliuenca   38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Dubte   22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Petita Rosa   Ballada (10/3/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'últim adéu   60è Concert d'Aniversari (10/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona i Magda   34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (9/27/2009)   Santa Susanna Maresme Sabadell
Magdalena   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
El llac per joguina   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Santfeliuenca   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lita   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Ceretana   43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Bellpuig
Santfeliuenca   Aplec de Torroella de Montgrí (9/20/2009)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Aplec de Tortosa (9/13/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
La barca blanca   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
A les Guilleries   56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   28è Concurs (9/13/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Una rosella   Ballada (9/12/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Poruga   Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El cràter de Montsacopa   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
El llac per joguina   Ballada (9/11/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Una rosella   Ballada (9/10/2009)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poruga   Ballada (9/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   Festa Major (9/6/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (9/6/2009)   Calella Maresme Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Atzar   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Llac encantat   83è Ballada (9/5/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
A les Guilleries   83è Ballada (8/29/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (8/28/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ceretana   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Per tu, Rita   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Colla Banyoles   Festa major Sants (8/23/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Valsejant   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Valsejant   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
65è homenatge   83è Ballada (8/22/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Somni   Cicle de ballades d'estiu (8/21/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita   Fersta Major Gràcia (8/21/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (8/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Festa Major (8/16/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Gelosa   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   25è Nit de la Sardana (8/14/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major (8/14/2009)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Sardanistes de Santa Anna   16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Magdalena   Cubelles (8/9/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Marie France   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (8/8/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'últim adéu   25è Aniversari mort d'Eugeni Molero (8/6/2009)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Colla Banyoles   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
La font dels Nou Raigs   Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Maricel
Per tu, Rita   10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Somni   83è Ballada (8/1/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Grumeig   Ballada (7/30/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Santfeliuenca   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ceretana   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Somni   Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Per tu, Rita   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Lita   Ballada (7/18/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Colla Banyoles   83è Ballada (7/18/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Per tu, Rita   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Petita   14è Aplec del Romesco (7/18/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Santfeliuenca   Sardanes i balls (7/17/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a la fresca (7/16/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Petita   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Per tu, Rita   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
La barca blanca   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
L'aplec de la muntanya   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Marie France   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (7/4/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Gelosa   37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (7/4/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (6/29/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La barca blanca   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Festa Sant Pere Poble Antic (6/27/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Gelosa   83è Ballada (6/27/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada del avis (6/27/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Volerany   8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Marie France   Ballada (6/26/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Volerany   Ballades colles (6/25/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita   Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (6/24/2009)   Sant Feliu de Codines