Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Josep
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Vigatana   Ballada (11/12/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Ballada (11/5/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Floretes del llac   Ballada (9/1/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mariona   4è Aplec de l'Estany (7/17/2022)   L'Estany Bages Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (7/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els avis Nin   15è Aplec Comarcal d'Osona (7/3/2022)   Hostalets de Balenyà Osona Jovenívola de Sabadell
La trencametlles   Concert (7/2/2022)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
La jove   59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Santa Pau   Ballada (6/19/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   40è Aplec del Prat (6/19/2022)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria Aurora   92è Aplec d'Igualada (6/12/2022)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Floretes del llac   94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme Marinada
Maria de les trenes   94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme Montgrins
Nit estelada   Ballada (6/4/2022)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (5/29/2022)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal de la Bisbal
Mercè   Ballada (5/29/2022)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
La jove   64è Aplec a Girona (5/29/2022)   Girona Gironès Montgrins
Mercè   Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Bella Pilar   Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Poncellina   79è Aplec de Mollet (5/22/2022)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Rosa Maria   24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   34è Aplec d'Esparreguera (5/21/2022)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Bell Penedès   3è Aplec Vilassar de Mar-Cabrera de Mar (5/21/2022)   Vilassar de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   34è Aplec d'Esparreguera (5/21/2022)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   Ballada (5/21/2022)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   Ballada (5/15/2022)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Rosa bella   Ballada (5/15/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
De Ripoll, la més gentil   Ballada (5/15/2022)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Quan era xiqueta   725è Aniversari Verge de la Serra (5/15/2022)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (5/14/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
En Manel i la Teia   42è Aplec d'Olesa (5/8/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Les cireres de Ceret   33è Fira de Sant Ponç (5/8/2022)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental La Nova Vallès
Nit estelada   48è Aplec de Tarragona (5/8/2022)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (5/8/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La jove   65è Aplec de la Sardana de la Vila de Gràcia (5/7/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (5/1/2022)   Les Masies de Roda Osona Bellpuig Cobla
En Xavier petit   Ballada (5/1/2022)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   84è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/1/2022)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Quan era xiqueta   29è Aplec de Maspujols (5/1/2022)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Santa Pau   Ballada (4/27/2022)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Vigatana   28è Aplec Capital del Cava (4/24/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada de Sant Jordi (4/24/2022)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Mariona   Dia Internacional de la Dansa (4/24/2022)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nuri gentil   50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Nit estelada   50è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2022)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Vigatana   Ballada (4/24/2022)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   24è Concurs de Sardanes (4/24/2022)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
En Manel i la Teia   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Maria Aurora   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Centelles Osona Cani-go!
Rosa bella   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Poncellina   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Torrelavit Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Aplec de l'Ermita de l'Alegria (4/18/2022)   Tiana Maresme Premià
Xamosa Marta   Aplec de Joncadella (4/18/2022)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Súria
Floretes del llac   Ballada (4/18/2022)   LLagostera Gironès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   41è Aplec de Santa Reparada (4/18/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
En Manel i la Teia   Ballada (4/18/2022)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Nit estelada   32è Aplec de Pasqua (4/18/2022)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada (4/18/2022)   Olost Osona La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (4/17/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Bella Pilar   Ballada (4/17/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La jove   45è Aplec de Breda (4/10/2022)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (4/9/2022)   Hostalets de Balenyà Osona Maravella
Nit estelada   Ballada (4/7/2022)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Ets bonica   Ballada (4/3/2022)   Barcelona Barcelonès Marinada
La font del Vilar   8è Aplec dels Arenys (4/3/2022)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
En Xavier petit   Ballada (4/3/2022)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Els avis Nin   37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
La jove   Ballada (4/2/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Concert (3/27/2022)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
Xamosa Marta   Ballada (3/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (3/27/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Maria Aurora   Ballada (3/27/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Quimeta bonica   Ballada de Primavera (3/26/2022)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (3/20/2022)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nuri gentil   Ballada (3/20/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   Ballada (3/20/2022)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Vigatana   Aplec dels Perdons (3/13/2022)   Lloret de Mar La Selva La Principal d'Olot
Maria de les trenes   Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Maria de les trenes   47è Aplec de Cerdanyola del Vallès (3/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
La jove   47è Aplec de Cerdanyola del Vallès (3/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   31è Aplec de Bordils (3/6/2022)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
En Manel i la Teia   Ballada (3/6/2022)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Bell Penedès   Ballada (2/28/2022)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Ets bonica   Ballada (2/27/2022)   Palafrugell Baix Empordà La Principal d'Olot
Nit estelada   Ballada (2/20/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   Sardaball (2/19/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Mitjans mecànics
Mariona   Ballada (2/6/2022)   Tona Osona La Principal del Llobregat
Mercè   9è Aplec d'Hivern a Olesa (2/6/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Amor perdut   Ballada (2/6/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Fira del Farró (2/6/2022)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Josefina gentil   Ballada (2/6/2022)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (1/30/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Poncellina   17è Aplec d'Òdena (1/30/2022)   Òdena Anoia Bellpuig Cobla
Bell Penedès   Ballada (1/23/2022)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Tres Vents
Poncellina   Ballada (1/16/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (1/16/2022)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (1/9/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   47è Ballada-Fira Avícola Raça Prat (12/19/2021)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Bell Penedès   Ballada (12/19/2021)   Calafell Baix Penedès Catània
Floretes del llac   24è Aplec Nadalenc (12/19/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Poncellina   Ballada (12/18/2021)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria de les trenes   Ballada (12/13/2021)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
La font del Vilar   Ballada (12/12/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   Ballada (12/12/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Racauba   Ballada (12/12/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vols escoltar?   Concert (12/11/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   46è Festa del XLVI Aniversari (12/8/2021)   Montcada i Reixac Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell Penedès   47è Aplec de Malgrat de Mar (12/8/2021)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (12/5/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Ballada (11/28/2021)   Besalú Garrotxa La Principal de Banyoles (2ona etapa)
En Manel i la Teia   Ballada (11/28/2021)   Abrera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona   Aplec de Sant Iscle (11/21/2021)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (11/21/2021)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (11/21/2021)   Figueres Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Concert-ballada (11/21/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
Maria de les trenes   32è Trobada de Músics de Cobla (11/21/2021)   Olot Garrotxa Formació específica per l'activitat
Poncellina   Ballada (11/21/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Vigatana   22è Aplec (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   22è Aplec (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (11/14/2021)   Mataró Maresme Premià
La font del Vilar   Ballada (11/14/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria Aurora   Ballada (11/13/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   23è Diada Sardanista (11/7/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   17è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Poncellina   45è Diada Sardanista (11/6/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   80è Concurs de Colles Sardanistes (11/1/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mariona   Aplec de la Castanyada (11/1/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bella Pilar   Ballada (11/1/2021)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Josefina gentil   39è Castanyada Sardanista (11/1/2021)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (10/31/2021)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Mariona   Ballada (10/31/2021)   Sant Ferriol Garrotxa La Principal d'Olot
Floretes del llac   Concurs de Colles Sardanistes (10/24/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert-Competència d'orquestres (COR) (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Maria de les trenes   Ballada (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Mercè   Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Santa Pau   Ballada (10/17/2021)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Bella Pilar   Ballada (10/17/2021)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mariona   Ballada (10/17/2021)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
En Manel i la Teia   52è Aplec de les Roquetes (10/17/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Concert (10/12/2021)   Campdevànol Ripollès Les Casenoves
Santa Pau   Ballada (10/10/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Josefina gentil   Ballada (10/10/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (10/9/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada (10/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ets bonica   Ballada (10/9/2021)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (10/3/2021)   Rupit Osona La Principal d'Olot
Els avis Nin   Ballada (10/3/2021)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Maria de les trenes   38è Ballada-Diada Tardoral (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Principal d'Olot
Santa Pau   Ballada (10/2/2021)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Maria de les trenes   5è Aplec format concert a Riudoms (10/2/2021)   Riudoms Baix Camp Maricel
Mariona   Ballada (10/1/2021)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Banyolina   Concert (9/29/2021)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
Els avis Nin   34è Aplec de Montgat (9/26/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Maria de les trenes   38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Cossetània
Racauba   46è Aplec a Sant Cugat (9/26/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (9/25/2021)   Llanars Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poncellina   Ballada (9/23/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Floretes del llac   177è Aplec de Sant Maurici (9/22/2021)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   49è Ballada d'Aplec (9/20/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Nit estelada   77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Ballada (9/19/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Josefina gentil   Ballada (9/19/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Les cireres de Ceret   48è Aplec a Terrassa (9/19/2021)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Encís de l'Estany   57è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2021)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Floretes del llac   52è Concurs de Colles Sardanistes (9/18/2021)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Estrella de Rubí   Ballada (9/18/2021)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (9/12/2021)   Tona Osona Vila d'Olesa
Santa Pau   32è Concert d'Aplec (9/12/2021)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Maria de les trenes   Ballada (9/12/2021)   La Bisbal del Penedès Baix Penedès Cossetània
Bella Pilar   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bell Penedès   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Noies poblenovines   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Bescanó Gironès La Principal d'Olot
Mariona   Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Quimeta bonica   Ballada (9/8/2021)   Artés Bages Mediterrània
De Ripoll, la més gentil   Ballada (9/7/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Nit estelada   Ballada (9/6/2021)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Maria de les trenes   49è Ballada d'Aplec (9/6/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
Poncellina   Ballada (9/6/2021)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Mariona   Concert (9/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Els avis Nin   40è Aplec a Berga (9/5/2021)   Berga Berguedà Berga Jove
Noies poblenovines   43è Aplec a Martorelles (9/4/2021)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Vigatana   Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Bella Pilar   Ballada (9/4/2021)   Agramunt Urgell Bellpuig Cobla
Bell Penedès   Concert (9/3/2021)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (9/1/2021)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   48è Aplec (8/28/2021)   Premià de Mar Maresme Premià
L'avi Jan   Concert (8/28/2021)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (8/27/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert (8/26/2021)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Banyolina   Ballada (8/22/2021)   Manlleu Osona Sabadell
Mercè   Ballada (8/22/2021)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
Mariona   Ballada (8/20/2021)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Quan era xiqueta   Concert (8/20/2021)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Rossinyol   Aplec d'Hostalets de Balenyà (8/20/2021)   Hostalets de Balenyà Osona Maravella
Noies poblenovines   Sant Magí (8/19/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   Concert (8/15/2021)   Calella Maresme Mediterrània
Santa Pau   Concert (8/14/2021)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Maria de les trenes   Concert (8/13/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
De Ripoll, la més gentil   Concert (8/13/2021)   Sitges Garraf Maricel
En Manel i la Teia   Ballada (8/8/2021)   Arenys de Munt Maresme Vila d'Olesa
Floretes del llac   1è Aplec de la Vall d'Hostoles (8/8/2021)   Les Planes d'Hostoles Garrotxa Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (8/8/2021)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (8/7/2021)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Maria de les trenes   Sardanes a la fresca (8/5/2021)   Vilassar de Mar Maresme Osona
Mariona   Audició (8/5/2021)   Molló Ripollès La Principal d'Olot
Mercè   Ballada (8/2/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Bell Penedès   35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (8/1/2021)   Capçanes Priorat Reus Jove
Mariona   Ballada (8/1/2021)   Age Baixa Cerdanya La Principal d'Olot
Santa Pau   Ballada (8/1/2021)   El Vendrell Baix Penedès La Principal del Llobregat
Mariona   21è Aplec a Moià (8/1/2021)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (7/30/2021)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
Mercè   Ballada (7/25/2021)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Els avis Nin   Concert (7/25/2021)   Calella Maresme Berga Jove
En Manel i la Teia   Ballada (7/25/2021)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (7/25/2021)   Agramunt Urgell Lo Castell
Maria de les trenes   Concert (7/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Vigatana   Ballada (7/24/2021)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   63è Ballada-Festival de la Sardana (7/23/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Bell Penedès   Ballada (7/22/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mariona   Concert (7/20/2021)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els avis Nin   Concert (7/18/2021)   Berga Berguedà Berga Jove
Rosa Maria   38è Aplec format concert (7/18/2021)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Noies poblenovines   68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (7/17/2021)   Caldes de Malavella La Selva Premià
La font del Vilar   Ballada (7/16/2021)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Ballada (7/15/2021)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/10/2021)   Ribes de Freser Ripollès Les Casenoves
En Manel i la Teia   Ballada (7/10/2021)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Bell Penedès   5è Aplec de Montesquiu (7/10/2021)   Montesquiu Ripollès Tres Vents
Maria Aurora   10è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/9/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (7/9/2021)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Maria Aurora   Ballada (7/5/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
De Ripoll, la més gentil   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Santa Pau   46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Les cireres de Ceret   Ballada (7/4/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Trini gentil   Ballada (7/3/2021)   Sant Julià de Vilatorta Osona Bellpuig Cobla
Aplec de germanor   Ballada (7/3/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Mariona   44è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/2021)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Osona
Poncellina   69è Aplec de Banyoles (7/3/2021)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Joventut   49è Aplec d'Artés (7/3/2021)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (7/2/2021)   Tordera Maresme Montgrins
Racauba   Ballada (7/2/2021)   Tordera Maresme Montgrins
Bell Penedès   Ballada (7/2/2021)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (6/29/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Poncellina   Ballada (6/27/2021)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (6/27/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Nit estelada   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Bell Penedès   48è Aplec en format concert (6/27/2021)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
La font del Vilar   30è Aplec d'Agramunt (6/26/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (6/26/2021)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Ballada (6/25/2021)   Montgat Maresme Ciutat de Terrassa
Mariona   Concert (6/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (6/24/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aplec de germanor   Ballada (6/24/2021)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
La font del Vilar   16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Concert (6/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Maria Aurora   Ballada-Revetlla de Sant Joan (6/23/2021)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (6/20/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   3è Aplec a Alpicat (6/20/2021)   Alpicat Segrià Bellpuig Cobla
Mariona   58è Aplec de Sabadell (6/20/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   632è Ballada (6/19/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Aplec de germanor   2è Aplec d'Amposta (6/19/2021)   Amposta Montsià Mirantfont
Rosa bella   Ballada (6/13/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Maria de les trenes   41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (6/13/2021)   Planoles Ripollès La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Ballada (6/13/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
En Manel i la Teia   Ballada (6/13/2021)   Planoles Ripollès La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Concert (6/13/2021)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Noies poblenovines   Concert-Diada del Soci (6/5/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
La font del Vilar   93è Ballada (6/5/2021)   Calella Maresme Montgrins
Maria de les trenes   Ballada (6/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Floretes del llac   Concert (5/27/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (5/24/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Nit estelada   Concert-Diada del Soci (5/23/2021)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (5/23/2021)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
Maria de les trenes   Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Maria de les trenes   Concert (5/14/2021)   Sitges Garraf Maricel
En Manel i la Teia   Concert (5/9/2021)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
La font del Vilar   Concert (5/9/2021)   Ripoll Ripollès Montgrins
Mercè   Aplec 40+1 (5/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Floretes del llac   Concert (5/8/2021)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Concert (5/1/2021)   Madrid Espanya Montgrins
Maria de les trenes   Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
Maria Aurora   Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Maria de les trenes   Concert de Sant Jordi (4/24/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Nit estelada   Ballada-Aplecat (4/24/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Josefina gentil   Concert (4/23/2021)   Montcada i Reixac Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   Concert (4/23/2021)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Racauba   Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Estrella de Rubí   18è Concert-Diada Sardanista (3/28/2021)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mariona   Concert (3/20/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   2è Concert-Audició de Primavera (3/20/2021)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Girona
La font del Vilar   Concert (3/14/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Rosa Maria   Concert (3/8/2021)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Maria de les trenes   Dia de la Dona (3/7/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
El turco   Concert (2/28/2021)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
El turco   Concert (2/28/2021)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Santa Pau   Concert (1/24/2021)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mercè   Concert (1/24/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Floretes del llac   Ballada (12/27/2020)   Barcelona Barcelonès Marinada
La jove   Concert (12/27/2020)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Quan era xiqueta   Concert de Nadal (12/21/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sóc de Vilafranca   Concert (12/20/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   Audició-concert (12/13/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
La font del Vilar   Concert (12/13/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Renouera   Concert (12/8/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   47è Concert d'aplec (12/6/2020)   Premià de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   Concert (11/29/2020)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Racauba   Ballada (10/24/2020)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Estrella de Rubí   Concert (10/18/2020)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (10/18/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Ballada (10/12/2020)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Concert-Diada del Soci (10/11/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Maria Aurora   Concert (10/11/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Concert (10/10/2020)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   46è Concert-audició d'aplec (10/4/2020)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (9/27/2020)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   Concert (9/26/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Estrella de Rubí   Concert (9/23/2020)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sóc de Vilafranca   176è Aplec de Sant Maurici (9/22/2020)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Rosa Maria   54è Concert-aplec del Baix Camp (9/20/2020)   Reus Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Concert (9/20/2020)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Noies poblenovines   76è Concert d'aplec a Badalona (9/20/2020)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Poncellina   21è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/20/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Petita i bonica   Concert-audició (9/19/2020)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Menudeta   Concert-audició (9/13/2020)   Calella Maresme Sabadell
Sóc de Vilafranca   Concert (9/12/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert (9/11/2020)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Estrella de Rubí   Concert (9/9/2020)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
De Ripoll, la més gentil   Concert (9/7/2020)   Artés Bages Mediterrània
Estrella de Rubí   Concert (9/7/2020)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Santa Pau   45è Aplec a Argelers (9/6/2020)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Rosa Maria   9è Trobada Sardanista (9/6/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   39è Aplec a Berga (9/6/2020)   Berga Berguedà Berga Jove
Mariona   Concert-audició (9/2/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (8/30/2020)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Concert-audició (8/30/2020)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Petita i bonica   Concert-audició aplec 2020 (8/28/2020)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Concert-audició (8/26/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Concert-audició (8/16/2020)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Racauba   Concert (8/16/2020)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Rosa Maria   Concert-audició (8/10/2020)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Concert-audició (8/9/2020)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Maria gentil   Concert (8/5/2020)   Espinavell Ripollès La Principal d'Olot
Floretes del llac   Concert-audició (8/3/2020)   Sant Esteve de Llémena Garrotxa La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Concert-audició (8/2/2020)   Calella Maresme La Bisbal Jove
Nit estelada   Concert (8/2/2020)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Rosa bella   Ballada (8/2/2020)   Canet de Mar Maresme Palafolls
Aplec de germanor   Ballada (8/2/2020)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Nit estelada   Concert (7/31/2020)   Tordera Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Platges de Palamós   Concert (7/29/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Rosa Maria   Ballada (7/27/2020)   Riudecanyes Baix Camp Reus Jove
Santa Pau   Concert-audició (7/26/2020)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (7/23/2020)   Riudarenes La Selva Montgrins
Maria de les trenes   Concert (7/21/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La jove   Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
Vigatana   37è Aplec al Vendrell-concert (7/19/2020)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ets bonica   Concert-audició (7/17/2020)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La jove   Ballada-Festa del Carme (7/16/2020)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
La jove   Concert-audició (7/16/2020)   Calella Maresme Montgrins
Maria de les trenes   Concert-audició (7/15/2020)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Concert "Músiques del món" (7/11/2020)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
La jove   9è Memorial Martí Masvidal (7/11/2020)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Concert-audició (7/5/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Mercè   68è Aplec en desconfinament (7/4/2020)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Petita i bonica   Concert-audició doble (6/27/2020)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
Les cireres de Ceret   Ballada (3/8/2020)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Santa Pau   Ballada (3/8/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada-Diada del Soci (3/8/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   Ballada del Dia de la dona (3/1/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   Ballada (3/1/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (3/1/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (3/1/2020)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
La font del Vilar   Ballada-Diada del Soci (3/1/2020)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Setembre   Concert (2/24/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Ballada (2/23/2020)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   8è Ballada-Memorial Ramon Capella (2/16/2020)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (2/16/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Mariona   40è Aplec a Navarcles (2/9/2020)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Nit estelada   Ballada (2/8/2020)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
La jove   Ballada (2/2/2020)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Xamosa Marta   Ballada (2/2/2020)   Tarragona Tarragonès Cossetània
La font del Vilar   Ballada-Diada del Soci (2/2/2020)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Súria
Maria de les trenes   Ballada (2/2/2020)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Santa Pau   7è Aplec d'hivern (2/2/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Reus Jove
Maria Aurora   Ballada-Trobada de veterans (1/26/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   16è Aplec a Òdena (1/26/2020)   Òdena Anoia Berga Jove
Nit estelada   Ballada-Festa Major d'hivern (1/26/2020)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Maria gentil   Ballada (1/25/2020)   Sant Pau de Segúries Ripollès La Principal d'Olot
Maria de les trenes   Ballada (1/20/2020)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Santa Pau   Ballada de Sant Vicenç (1/19/2020)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (1/19/2020)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mariona   Ballada (1/12/2020)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Atlàntida   Ballada (1/12/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
Maria Aurora   Ballada (1/12/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Ballada (1/12/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (1/12/2020)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (1/6/2020)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Bella Pilar   Ballada (1/1/2020)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mariona   Ballada de Nadal (12/22/2019)   Sils La Selva La Principal del Llobregat
Quan era xiqueta   Concert (12/22/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (12/21/2019)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Roc petit   Ballada (12/15/2019)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Bella Pilar   Ballada (12/15/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Rosa bella   Ballada (12/15/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (12/8/2019)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Josefina gentil   Ballada-Diada Nadalenca (12/8/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Ballada (12/7/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Santa Pau   Ballada (12/1/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Ballada (12/1/2019)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Maria Aurora   Trobada Sardanista de tardor (12/1/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Sardansa (11/30/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (11/24/2019)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada-Gresca Torellonenca (11/24/2019)   Torelló Osona Canigó
Maria de les trenes   Ballada-Diada del soci (11/24/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Vigatana   Ballada (11/17/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Les cireres de Ceret   17è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/17/2019)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   Ballada (11/17/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal de la Bisbal
Mercè   796è Ballada (11/10/2019)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
En Manel i la Teia   Ballada (11/10/2019)   Barcelona Barcelonès Berga Jove
Bell Penedès   Concert i ballada (11/10/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
Josefina gentil   Ballada (11/10/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   16è Aplec a Esplugues (11/3/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   46è Ballada-Castanyada (11/1/2019)   Artés Bages Bellpuig Cobla
Bell Penedès   Ballada (10/27/2019)   Igualada Anoia Marinada
La font del Vilar   7è Ballada-Castanyada (10/27/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Ballada-Diada del Soci (10/27/2019)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
La jove   51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (10/27/2019)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   9è Aplec a Tarragona (10/20/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
En Manel i la Teia   Ballada (10/19/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Vila d'Olesa
La jove   Ballada (10/19/2019)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
En Manel i la Teia   48è Aplec a Súria (10/13/2019)   Súria Bages Súria
Mercè   Ballada-Diada del soci (10/13/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (10/13/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Ballada (10/13/2019)   Cogolls Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   794è Ballada (10/12/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
Les cireres de Ceret   Ballada (10/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   49è Aplec a Torelló (10/12/2019)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (10/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rosa bella   Ballada (10/6/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Santa Pau   Ballada-Homenatge a Ignasi Iglesias (10/6/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (10/6/2019)   Badalona Barcelonès Premià
Santa Creu d'Anglesola   45è Aplec a Malgrat de Mar (10/6/2019)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Poncellina   21è Aplec a Montcada i Reixac (10/5/2019)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (9/29/2019)   Illa de Tet Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Noies poblenovines   Ballada (9/29/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Pau   37è Aplec a Costantí (9/29/2019)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Floretes del llac   44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (9/28/2019)   Torrelavit Alt Penedès Maricel
Maria de les trenes   Ballada (9/24/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rosa bella   32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (9/22/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Ballada (9/22/2019)   Vallgorguina Vallès Oriental Premià
Mariona   53è Aplec a Reus (9/22/2019)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (9/21/2019)   Riudecanyes Baix Camp Reus Jove
Els avis Nin   Ballada (9/21/2019)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
El turco   Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Maria de les trenes   Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Maria de les trenes   Ballada (9/15/2019)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Encís de l'Estany   55è Aplec a Torroella de Montgrí (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Renouera   75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ombres d'amor   20è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ombres d'amor   93è Sardanes a la fresca (9/14/2019)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada-Festa privada (9/14/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La jove   Ballada (9/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (9/11/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Maria de les trenes   Ballada (9/11/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Mercè   Ballada (9/11/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (9/11/2019)   Ripoll Ripollès Sol de Banyuls
Xamosa Marta   Ballada (9/11/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Mercè   Ballada (9/10/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona   Ballada (9/9/2019)   Sant Adrià del Besós Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (9/8/2019)   Tona Osona Berga Jove
Estrella de Rubí   62è Aplec de Muntanya a Canyamars (9/8/2019)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Ets bonica   62è Aplec de Muntanya a Canyamars (9/8/2019)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
Floretes del llac   Ballada (9/7/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada (9/3/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Ombres d'amor   Ballada (9/2/2019)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (9/2/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Noies poblenovines   Ballada (9/1/2019)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Les noies d'Horta   32è Aplec a Encamp (9/1/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Dos germans   32è Aplec a Encamp (9/1/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mariona   Ballada (9/1/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noies poblenovines   38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Berga Jove
Maria de les trenes   Concert “Grans èxits de la música per a cobla” (8/31/2019)   Premià de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   78è Concurs de Colles Sardanistes (8/31/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Bell Penedès   46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
La font del Vilar   26è Concurs de Colles Sardanistes (8/31/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Nit estelada   Ballada (8/30/2019)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   40è Sardanes al cor de Catalunya (8/29/2019)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Nit estelada   580è Ballada (8/26/2019)   Tordera Maresme Baix Empordà
Maria de les trenes   579è Ballada (8/25/2019)   Tordera Maresme Palafolls
Vigatana   Ballada (8/25/2019)   El Vendrell Baix Penedès Maricel
Racauba   47è Aplec a Peralada (8/25/2019)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (8/24/2019)   Olot Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
Xamosa Marta   Ballada (8/24/2019)   Albinyana Baix Penedès Cossetània
Mariona   2è Aplec a Alpicat (8/24/2019)   Alpicat Segrià Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   39è Aplec a Cambrils (8/24/2019)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ets bonica   Ballada (8/23/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
La font del Vilar   Ballada-Sardanes a la fresca (8/23/2019)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (8/21/2019)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
Maria Aurora   Ballada (8/19/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Maria gentil   Ballada (8/18/2019)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Joiosa Angelina   Ballada (8/16/2019)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Mercè   Ballada (8/16/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (8/16/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (8/15/2019)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Ets bonica   Ballada (8/11/2019)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Xamosa Marta   43è Aplec a Cornudella de Montsant (8/11/2019)   Cornudella de Montsant Priorat Cossetània
Santa Pau   Ballada (8/11/2019)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
El turco   Ballada (8/10/2019)   Salou Tarragonès Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (8/10/2019)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Mariona   30è Aplec a Bell-lloc (8/10/2019)   Bell-lloc Baix Empordà Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   Ballada (8/9/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Noies poblenovines   Ballada (8/9/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
En Roc petit   Ballada (8/9/2019)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Maria gentil   Ballada (8/8/2019)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Ballada (8/6/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
La font del Vilar   34è Aplec a Ribes de Freser (8/4/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (8/4/2019)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Joiosa Remei   Ballada (8/4/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Floretes del llac   Ballada (8/4/2019)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (8/3/2019)   Tona Osona La Nova Vallès
Dos germans   Ballada (8/2/2019)   Sils La Selva La Flama de Farners
Rosa bella   576è Ballada (8/2/2019)   Tordera Maresme Palafolls
La font del Vilar   21è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/28/2019)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Girona
Maria gentil   Ballada (7/27/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Rosa bella   7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme Palafolls
La jove   Ballada (7/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ets bonica   93è Sardanes a la fresca (7/27/2019)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Mariona   18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Mariona   28è Aplec a Arbeca (7/27/2019)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ets bonica   Ballada (7/26/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Josefina gentil   575è Ballada (7/26/2019)   Tordera Maresme Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/25/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (7/25/2019)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Amor perdut   Ballada (7/21/2019)   Artés Bages Ciutat de Girona
Xamosa Marta   43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Maria de les trenes   56è Concurs (7/21/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
Santa Pau   2è Aplec de L'Estany (7/21/2019)   L'Estany Bages Genisenca
Xamosa Marta   43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
Bella Pilar   Ballada (7/21/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Rosa bella   Ballada (7/21/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ets bonica   30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Mariona   Ballada (7/20/2019)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mariona   30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Bell Penedès   Ballada (7/20/2019)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Maria de les trenes   Ballada (7/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Nit estelada   Ballada (7/19/2019)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Quimeta bonica   Ballada (7/19/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Santa Pau   16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Racauba   11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   4è Aplec a Montesquiu (7/13/2019)   Montesquiu Ripollès Vents de Riella
Mariona   11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Mariona   8è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/12/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert i ballada (7/12/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Xamosa Marta   Ballada (7/12/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Floretes del llac   Ballada (7/12/2019)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
La jove   Ballada (7/11/2019)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Nit estelada   Ballada (7/7/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Racauba   18è Ballada-Festa de la Sardana (7/7/2019)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (7/7/2019)   Calella Maresme Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Trini gentil   Ballada (7/7/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Quimeta bonica   93è Sardanes a la fresca (7/6/2019)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Mariona   25è Aplec a Rosselló de Segrià (7/6/2019)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Xamosa Marta   30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Joiosa Angelina   67è Aplec a Banyoles (7/6/2019)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ets bonica   47è Aplec a Artés (7/6/2019)   Artés Bages Ciutat de Girona
Mariona   572è Ballada (7/5/2019)   Tordera Maresme Berga Jove
Els avis Nin   Ballada (7/5/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (6/30/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (6/30/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Poncellina   Ballada (6/30/2019)   El Masnou Maresme Punt Cat
Poncellina   Ballada (6/29/2019)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Maria de les trenes   Ballada (6/29/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ressò dels Dansaires de Penedès
Bell Penedès   Ballada (6/28/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Dos germans   18è Aplec a Les Masies de Voltregà (6/24/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (6/23/2019)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Mariona   Ballada (6/23/2019)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (6/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Ballada (6/22/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bella Pilar   57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (6/16/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Juvenil Ciutat de Solsona
Santa Pau   Ballada (6/16/2019)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Vigatana   38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   33è Aplec de nit a Mataró (6/15/2019)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Maria gentil   21è Aplec a Campdevànol (6/15/2019)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Santa Pau   569è Ballada (6/14/2019)   Tordera Maresme Tres Vents
Santa Pau   77è Aplec de La Rosa a Lurdes i al Castell (6/10/2019)   Tona Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   91è Aplec a Igualada (6/9/2019)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Santa Pau   40è Aplec a Palau-Solità i Plegamans (6/9/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
En Manel i la Teia   Ballada (6/8/2019)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Nit estelada   25è Aplec (6/8/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santa Pau   55è Aplec a Bràfim (6/2/2019)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Xamosa Marta   Aplec al Sarral (6/2/2019)   Sarral Conca de Barberà Cossetània
La jove   23è Aplec a Almacelles (6/1/2019)   Almacelles Segrià Punt Cat
La font del Vilar   40è Aplec a Mollerussa (5/25/2019)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Floretes del llac   Ballada (5/19/2019)   Barcelona Barcelonès Bellpuig Cobla
Floretes del llac   50è Aplec de primavera (5/19/2019)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Joiosa Remei   7è Aplec a Collblanc (5/19/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Mariona   Ballada (5/19/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Manresa
Vigatana   Ballada (5/19/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Pau   4è Aplec a Riudoms (5/19/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
Noies poblenovines   Ballada (5/18/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   21è Aplec a Barberà del Vallès (5/18/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (5/18/2019)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Ombres d'amor   70è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ets bonica   Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Ballada (5/11/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font del Vilar   12è Ballada-Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/11/2019)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Rosa bella   63è Aplec (5/11/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Quimeta bonica   Ballada (5/5/2019)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Nit estelada   Ballada (5/5/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Xamosa Marta   Ballada (5/5/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Santa Pau   Ballada (5/4/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (5/3/2019)   Figueres Alt Empordà Nova Blanes
Maria de les trenes   Ballada (5/2/2019)   Figueres Alt Empordà Osona
Mariona   62è Aplec a Girona (5/1/2019)   Girona Gironès Montgrins
Santa Pau   Ballada (5/1/2019)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Ets bonica   Ballada (5/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria gentil   Ballada (5/1/2019)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Poncellina   Ballada (4/29/2019)   Figueres Alt Empordà Nova Germanor
Maria de les trenes   31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
En Manel i la Teia   48è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/28/2019)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Maria de les trenes   Ballada (4/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Pau   Ballada (4/28/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Rosa bella   Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès Maricel
Poncellina   Ballada_75è aniversari Colla Vallvidrera (4/27/2019)   Vallvidrera Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   Ballada (4/23/2019)   Salou Tarragonès Cossetània
Rosa bella   Ballada (4/23/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria gentil   Ballada (4/23/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Rosa bella   Sant Jordi (4/23/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada (4/23/2019)   Rubí Vallès Occidental Sol de Banyuls
Noies poblenovines   Ballada (4/23/2019)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
Rosa bella   Ballada (4/23/2019)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
La font del Vilar   46è Aplec a Roses (4/22/2019)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Nit estelada   30è Aplec a Roda de Berà (4/22/2019)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Vigatana   40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (4/21/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Maria de les trenes   5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
En Manel i la Teia   55è Aplec a Sils (4/21/2019)   Sils La Selva Conjunt
Nit estelada   Ballada (4/21/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
Dos germans   20è Petit Aplec de Pasqua (4/21/2019)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Maria gentil   Ballada (4/14/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Platges de Palamós   Ballada (4/14/2019)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Nit estelada   42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (4/14/2019)   El Perelló Baix Ebre Cossetània
La font del Vilar   Ballada (4/14/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   Ballada (4/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Pau   12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Nit estelada   Ballada (4/7/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Noies poblenovines   Ballada (4/7/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Toc de festa   Ballada (4/7/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Mariona   Ballada (3/31/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (3/31/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Ballada (3/24/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Nit estelada   20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (3/17/2019)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Joiosa Remei   Ballada (3/17/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Joiosa Remei   46è Aplec a Flaçà (3/17/2019)   Flaçà Gironès Costa Brava
Mariona   Ballada (3/10/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (3/10/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Maria de les trenes   Concert-Sardana, té nom de dona (3/9/2019)   Tiana Maresme Marinada
Mariona   Ballada (3/3/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (3/3/2019)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
La jove   Ballada-Diada del soci (3/2/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (2/24/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (2/24/2019)   Premià de Mar Maresme Premià
Poncellina   Ballada-Magic Line (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Les noies d'Horta   Ballada (2/17/2019)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Sóc de Vilafranca   7è Ballada Memorial Ramon Capella (2/17/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (2/17/2019)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (2/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Santa Pau   39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Marinada
En Manel i la Teia   Ballada (2/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Poncellina   Ballada (2/3/2019)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Santa Pau   15è Aplec a Òdena (1/27/2019)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   Ballada (1/27/2019)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada-Trobada de Veterans (1/27/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (1/22/2019)   Prats de Lluçanès Osona Montgrins
Maria Aurora   Ballada (1/20/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Vigatana   4è Aplec d'hivern als Hostalets de Balenyà (1/20/2019)   Hostalets de Balenyà Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (1/13/2019)   Els Pallaresos Tarragonès Reus Jove
Mariona   Ballada (1/13/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   19è Aplec de Manlleu (1/13/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (1/1/2019)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Rossinyol   Concert de Cap d'Any-Diada del Soci (1/1/2019)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Rossinyol   Complicitats. Gerard Serrat Lanau i Jordi Gil Bladé (1/1/2019)  



La Principal de la Bisbal
Platges de Palamós   Ballada (12/25/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Mariona   22è Aplec Nadalenc (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   Ballada (12/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ets bonica   Ballada (12/16/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (12/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Santa Pau   Ballada-Diada del Pessebrista (12/9/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Rosa bella   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   Ballada (12/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (12/9/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   26è Concurs Copa del Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Racauba   790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Rossinyol   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
La jove   Ballada (12/2/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Platges de Palamós   Ballada (11/24/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Maria de les trenes   Concert 120è Aniversari Coral Llaç d'Amistat (11/18/2018)   Argentona Maresme Coral
La font del Vilar   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal de la Bisbal
Noies poblenovines   Ballada 39è Aniversari (11/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (11/11/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sóc de Vilafranca   Ballada (11/10/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (11/10/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Floretes del llac   Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Ballada (11/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (11/4/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (11/1/2018)   Sant Joan les Fonts Garrotxa La Principal d'Olot
Santa Pau   37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (11/1/2018)   Artés Bages Bellpuig Cobla
Bell Penedès   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ets bonica   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Rosa bella   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (10/21/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Mercè   Ballada (10/21/2018)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nit estelada   47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Pau   23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Rosa bella   67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
Mariona   Ballada 50 aniversari Agrupació Sardanista l'Antina (10/20/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Poncellina   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   786è Ballada (10/12/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Nit estelada   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Bell Penedès   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Bell Penedès   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Maria de les trenes   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Coral
Poncellina   36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Mariona   Ballada (9/30/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Bell Penedès   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Racauba   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Poncellina   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Floretes del llac   Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Mariona   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atlàntida   Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
La font del Vilar   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (9/23/2018)   La Vall d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Racauba   Ballada (9/22/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Mariona   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Els avis Nin   Ballada (9/22/2018)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Rosa Maria   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Mariona   Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (9/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
En Manel i la Teia   Ballada (9/11/2018)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Maria de les trenes   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Els avis Nin   Ballada (9/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
La gota d'aigua   Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Poncellina   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Mariona   Ballada (9/8/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (9/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
Ets bonica   Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Santa Pau   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Menudeta   Ballada (9/2/2018)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   Ballada (9/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Ballada (9/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Poncellina   Ballada (9/1/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Sóc de Vilafranca   Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Els avis Nin   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Poncellina   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La jove   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Mariona   Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nit estelada   Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Quan era xiqueta   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Les cireres de Ceret   Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Menudeta   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
Nit estelada   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Floretes del llac   Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Sóc de Vilafranca   Ballada de Festa Major (8/17/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mercè   Ballada Sardanes a la fresca (8/16/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Mariona   Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Santa Pau   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Mariona   Ballada (8/11/2018)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (8/5/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Santa Pau   Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Maria de les trenes   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ets bonica   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Bell Penedès   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Mariona   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Santa Pau   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Maria de les trenes   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona   Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Rosa Maria   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Atlàntida   Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
Santa Pau   Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
En Roc petit   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Girona
Platges de Palamós   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Rosa bella   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Ets bonica   27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Nit estelada   18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (7/23/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mariona   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Nit estelada   Sardanes a la fresca (7/21/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Ets bonica   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Maria Aurora   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Poncellina   Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Vigatana   Ballada (7/17/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Rosa bella   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Floretes del llac   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/15/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Bell Penedès   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Maria de les trenes   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/13/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'avi Jan   Ballada (7/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Mariona   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
L'avi Jan   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Poncellina   15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
L'avi Jan   Sardanes a la fresca (7/7/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Noies poblenovines   Ballada (7/7/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Petitona   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Mariona   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Noies poblenovines   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Les cireres de Ceret   Ballada (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Josefina gentil   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (7/1/2018)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Santa Pau   Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ets bonica   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santa Pau   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Platges de Palamós   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Nit estelada   Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
Bell Penedès   Ballada de Festa Major (6/24/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
Els avis Nin   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Racauba   Ballada (6/22/2018)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Santa Pau   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Audició del dia del Soci (6/17/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
Santa Pau   Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Maria de les trenes   Ballada (6/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mariona   Ballada Mercat de Sant Antoni (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platges de Palamós   74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Platges de Palamós   54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Poncellina   Ballada del dia de l'associacionisme Cultural (6/3/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Rosa bella   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Sóc de Vilafranca   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ets bonica   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Marinada
Ets bonica   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Renouera   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Mercè   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Joventut   75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Floretes del llac   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Àngela gentil   Ballada (5/20/2018)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
De Ripoll, la més gentil   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Nit estelada   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
L'avi Jan   Ballada (5/12/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
Maria de les trenes   Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Nit estelada   Ballada (5/5/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ets bonica   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Ballada 40è aniversari Penya Blaugrana (4/29/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Racauba   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Vigatana   Ballada (4/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Maria de les trenes   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Platges de Palamós   Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Mariona   Ballada (4/23/2018)   Salou Tarragonès Tàrrega (2ona època)
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Joventut   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (4/14/2018)   Manresa Bages Ciutat de Girona
En Roc petit   Ballada (4/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Racauba   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
La jove   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Platges de Palamós   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Rosa Maria   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Poncellina   20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Mercè   Ballada Dia de la Dona (3/4/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada Magic Line (2/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Concert (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Mariona   Ballada (2/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Rosa Maria   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Bell Penedès   Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Bell Penedès   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Marinada
Ets bonica   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
En Roc petit   784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Racauba   Ballada (2/3/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La refilaire   Concert (1/19/2018)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Mercè   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Blanc i beix. Cobla Amsterdam 30 jaar. Tournee '17 live! (1/1/2018)  



Amsterdam
Rosa bella   Ballada (12/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Santa Pau   Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bella Pilar   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (9/17/2017)   Calella Maresme Sabadell
Renouera   Ballada (9/17/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ets bonica   11 de setembre (9/11/2017)   Calella Maresme Marinada
Mercè   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
La jove   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Lluïsos Cobla
Ets bonica   Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
Floretes del llac   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mercè   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec de germanor   Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Mercè   Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Ballada (7/23/2017)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Nit estelada   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La jove   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
En Manel i la Teia   Sardanes a la fresca (7/22/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Platges de Palamós   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Nuri gentil   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   64è Aplec de Ripoll (7/16/2017)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mercè   Sardanes a la fresca (7/15/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Platges de Palamós   31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mercè   Ballades estiu (7/14/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
En Manel i la Teia   Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
Mariona   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Noies poblenovines   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Floretes del llac   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
En Manel i la Teia   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Cicle d'estiu (7/7/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Mercè   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Aplec de germanor   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
Mariona   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Festa Major del Carmel (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Mariona   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Maria de les trenes   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (6/30/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Rosa bella   16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Maria Aurora   Aplec de la Gleva (6/24/2017)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
La jove   Ballada (6/24/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
Les noies d'Horta   Ballada (6/23/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (6/21/2017)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Mariona   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Poncellina   Ballada (6/18/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Estrella de Rubí   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nuri gentil   63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Aplec de les Borges del Camp (6/17/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La jove   Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Ballada (6/5/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Mercè   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Poncellina   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Mariona   21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Mariona   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Mercè   Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Noies poblenovines   30è Vigília d'aplec (5/27/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Nit estelada   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Mariona   Ballada (5/21/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mercè   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
Rosa bella   Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
En Xavier petit   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santa Pau   Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ombres d'amor   Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Manel i la Teia   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Trini gentil   Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria de les trenes   17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viola d'or   Ballada de Sant Ponç (5/11/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Àngela gentil   Dia d'Europa (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Fires i festes de la Santa Creu (5/7/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Santa Pau   55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Santa Pau   Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Josefina gentil   Fires i festes de la Santa Creu (5/4/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
Rosa bella   Ballada (5/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Joiosa Remei   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Nit estelada   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Josefina gentil   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (4/29/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
En Xavier petit   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Rosa Maria   Sant Jordi (4/23/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Noies poblenovines   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Poncellina   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Mariona   Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Bella Pilar   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Racauba   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Mariona   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Rosa bella   Ballada (4/16/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mariona   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
Mariona   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Conjunt
La font del Vilar   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
La font del Vilar   Ballada (4/2/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa bella   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert (3/26/2017)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Maria Aurora   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Joiosa Angelina   613è Ballada (3/26/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Poncellina   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Racauba   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Nit estelada   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Maria de les trenes   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Joiosa Angelina   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
En Roc petit   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Renouera   5è Memorial Ramon Capella (2/19/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Rosa Maria   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Rosa Maria   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (1/29/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La font del Vilar   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (1/15/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
De Ripoll, la més gentil   La Jonquera verda vall (1/1/2017)  



Vila de la Jonquera
Nit estelada   6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
Vigatana   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Nit estelada   Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Xamosa Marta   Ballada (12/17/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Vigatana   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (12/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Mirant al llac   Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
En Manel i la Teia   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Maria de les trenes   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Estrella de Rubí   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Ets bonica   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Floretes del llac   Ballada (11/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Bell Penedès   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Bell Penedès   Diada del soci (11/20/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de germanor   Ballada (11/13/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Santa Pau   14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santa Pau   772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Floretes del llac   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Plaça de les Rodes   Ballada (11/6/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Bella Pilar   13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Josefina gentil   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Bellpuig
Nit estelada   Ballada (11/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puig-reig Berguedà Coral
Nit estelada   Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
En Manel i la Teia   Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Maria de les trenes   65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Noies poblenovines   Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
Bella Pilar   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (10/15/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ets bonica   770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Noies poblenovines   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Santa Pau   Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Vigatana   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Revetlla aplec de Tossa (10/8/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Nit estelada   Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
Trini gentil   Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mercè   Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Nit estelada   Ballada (10/2/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
Trini gentil   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Santa Pau   Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
En Manel i la Teia   Ballada (9/25/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Josefina gentil   18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Festa Major (9/24/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Mercè   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Ombres d'amor   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Poncellina   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Santa Pau   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Vigatana   11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (9/10/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Creu d'Anglesola   60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   11 de Setembre (9/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Mirant al llac   Festa major (9/5/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Mariona   24è Aplec d'Encamp (9/4/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Bell Penedès   Festa major (9/4/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Mariona   24è Aplec d'Encamp (9/4/2016)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Bell Penedès   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   90è Sardanes a la fresca (9/3/2016)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Noies poblenovines   Festa Major (9/3/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Mediterrània
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Cicle d'estiu (8/28/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Nit estelada   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Ets bonica   Ballada (8/26/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Viola d'or   Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (8/20/2016)   Artés Bages Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (8/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Mercè   Ballada (8/12/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Platges de Palamós   Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ets bonica   Ballada (8/12/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Bell Penedès   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (8/7/2016)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Santa Pau   Ballada (8/6/2016)   Tona Osona Mediterrània
Poncellina   Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
Rosa bella   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Encís de l'Estany   24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Noies poblenovines   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Vigatana   Cicle d'estiu (7/24/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Mariona   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Vigatana   Ballada (7/23/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Maria de les trenes   Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Bell Penedès   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Platges de Palamós   Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
La jove   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Nit estelada   Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Maria de les trenes   Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Maria de les trenes   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Plaça de les Rodes   Ballada (7/17/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   Ballada (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Floretes del llac   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
En Manel i la Teia   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Santa Pau   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Vigatana   Festes de Can Vallhonrat (7/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Bella Pilar   90è Sardanes a la fresca (7/16/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/11/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Nit estelada   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
Els avis Nin   Aplec de Montesquiu (7/9/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Nit estelada   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Quan ve la primavera   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Àngela gentil   42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Mercè   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
Bell Penedès   27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Nit estelada   Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viola d'or   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Els avis Nin   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Poncellina   Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Els avis Nin   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Pau   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Nit estelada   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mercè   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Vigatana   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Poncellina   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mariona   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/12/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Mariona   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Viola d'or   Festa major de Sant Genís (6/4/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Marinada
Els avis Nin   20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Lluny de ma patria   Gran Concert de Cobla (6/3/2016)   Figueres Alt Empordà Cobla de Cambra de Catalunya
Bella Pilar   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Viola d'or   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ombres d'amor   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   La Patum (5/28/2016)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Santa Pau   La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Vigatana   Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Floretes del llac   74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mercè   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Joiosa Remei   47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Trini gentil   Ballada (5/15/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Joiosa Angelina   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bell Penedès   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Santa Pau   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Rosa Maria   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Viola d'or   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Santa Pau   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Poncellina   Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Mercè   Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Poncellina   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Nit estelada   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (4/27/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
En Manel i la Teia   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Santa Pau   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
En Manel i la Teia   Ballada (4/22/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Santa Pau   Diada del soci (4/17/2016)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Dia Internacional de la Dansa (4/17/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (4/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Racauba   Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Santa Pau   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Mercè   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Renouera   Aplec de l'Alegria (3/28/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Poncellina   Ballada (3/28/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Maria de les trenes   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Bella Pilar   17è Aplec de Pasqua de Besalú (3/27/2016)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (3/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Santa Pau   44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Mediterrània
Xamosa Marta   Dia de la dona (3/13/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
En Manel i la Teia   Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Trini gentil   Dia de la Dona (3/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mercè   Cloenda del curset (3/13/2016)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Floretes del llac   Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Plaça de les Rodes   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Santa Pau   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada de les dones (3/6/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Poncellina   Ballada (2/28/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Noies poblenovines   Doble ballada (2/21/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La font del Vilar   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Mariona   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Bell Penedès   Ballada (2/14/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
La jove   4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Racauba   Ballada (1/24/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Bell Penedès   Festa major de Sant Antoni (1/17/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Estrella de Rubí   Sardanes de lluïment de tible (1/1/2016)  



Vila de la Jonquera
Panamà   Concert de Sant Esteve (12/26/2015)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Floretes del llac   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Bell Penedès   Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Bella Pilar   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Vigatana   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Pau   Ballada (11/15/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els avis Nin   Ballada (11/15/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès Rossinyolets
Rosa bella   19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Bell Penedès   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Castanyada (11/1/2015)   Artés Bages Bellpuig
La gota d'aigua   Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Santa Pau   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Mariona   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Xamosa Marta   Fires i festes (10/24/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petitona   Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Mariona   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Les cireres de Ceret   40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Racauba   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Nit estelada   Ballada (10/11/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Bella Pilar   44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (10/3/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Maria de les trenes   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Rosa bella   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Ombres d'amor   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   89è Sardanes estiu 2015 (9/19/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Festa major (9/19/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Poncellina   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Mariona   Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
La font del Vilar   Festa major (9/12/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Mariona   11 de setembre (9/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Les cireres de Ceret   11 de Setembre (9/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Poncellina   11 de Setembre (9/11/2015)   L'Aldea Baix Ebre La Principal Rapitenca
La jove   11 de setembre (9/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Maria de les trenes   Diada Nacional (9/10/2015)   L'Ampolla Baix Ebre Reus Jove
Bell Penedès   Diada Nacional (9/10/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Vigatana   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Poncellina   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Floretes del llac   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Maria de les trenes   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Trini gentil   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mirant al llac   Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Floretes del llac   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Racauba   Ballada (8/14/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (8/6/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   Ballada (8/3/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Renouera   Festa major (8/2/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Maria de les trenes   16è Aplec Vila de Moià (8/2/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (7/31/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Bell Penedès   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Nits d'estiu (7/26/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   2è Concurs de colles improvitzades. Homenatge a Toni Boltà (7/26/2015)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Vigatana   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Bell Penedès   Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Floretes del llac   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Estrella de Rubí   Ballada (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Quan ve la primavera   62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Bell Penedès   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Poncellina   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (7/17/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Nit estelada   Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Bell Penedès   Aplec de la Mussara (7/12/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Vigatana   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (7/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Nit estelada   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
La font del Vilar   Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (7/10/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La jove   Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sóc de Vilafranca   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sóc de Vilafranca   Festa major del Carmel (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Les cireres de Ceret   9è Aplec Comarcal d'Ossona (7/5/2015)   Sant Pere de Torelló Osona Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
La jove   1è Aplec après-midi et soirée (7/4/2015)   Amèlie- Les Bains França Tres Vents
Renouera   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Platges de Palamós   Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Racauba   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (6/28/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (6/27/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Poncellina   Ballada (6/26/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Floretes del llac   Festa major Rubí (6/24/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La gota d'aigua   Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Nit estelada   Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Concurs de colles (6/21/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Mariona   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Racauba   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Nit estelada   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
En Manel i la Teia   Festa Major (6/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
La font del Vilar   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Nit estelada   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Bell Penedès   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos Cobla
Nit estelada   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
La jove   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Rosa Maria   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Menudeta   Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
Noies poblenovines   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Nit estelada   Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Mariona   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Poncellina   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Rosa Maria   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Rosa bella   Ballada (5/24/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Santa Pau   Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Bell Penedès   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Maria de les trenes   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Vigatana   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Racauba   Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (5/9/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Floretes del llac   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Rosa bella   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La gota d'aigua   79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Llobregat   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Nit estelada   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
De Ripoll, la més gentil   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Maria de les trenes   Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
La font del Vilar   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
La font del Vilar   600è Ballada (4/19/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Les cireres de Ceret   55è Fira d'Artés (4/11/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ets bonica   Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Vigatana   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Conjunt
Vigatana   Ballada Dia de la Dona (3/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Les cireres de Ceret   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Floretes del llac   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
La font del Vilar   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Racauba   43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Mercè   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
La jove   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bailarín   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Nit estelada   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
La font del Vilar   Ballada (2/8/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
La font del Vilar   Ballada (1/25/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Ballada de Sant Vicenç (1/25/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
Mariona   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Bell Penedès   Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Les cireres de Ceret   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Maria Aurora   22è Concurs (12/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Renouera   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Nit estelada   Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Aplec de Tardor (11/30/2014)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Vigatana   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Festes del Beat Bonaventura (11/22/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Poncellina   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Mariona   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La font del Vilar   Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Bellpuig
Noies poblenovines   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
En Manel i la Teia   Festival Sardanista (10/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Maria Aurora   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Poncellina   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Vigatana   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Nit estelada   Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Súria
Platges de Palamós   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Nit estelada   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
En Manel i la Teia   Ballada (10/5/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Vigatana   Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Mercè   Ballada (9/28/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Rosa bella   Ballada (9/27/2014)   Artés Bages Marinada
Floretes del llac   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Maria Aurora   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Ballada (9/21/2014)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Nit estelada   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Xavier petit   88è Sardanes estiu 2014 (9/20/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Els avis Nin   48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Bellpuig
Mariona   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Festa major (9/14/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Els avis Nin   Festa major (9/13/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Sóc de Vilafranca   Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Maria de les trenes   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Floretes del llac   Festa Major (9/8/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Els avis Nin   Ballada (9/7/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poncellina   Festa Major (9/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (9/6/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Poncellina   Festa Major (9/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mariona   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Mariona   88è Sardanes estiu 2014 (8/30/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
La jove   13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Platges de Palamós   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria Aurora   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (8/15/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Maria Aurora   Nits d'estiu (7/27/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Aplec de germanor   Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Maria Aurora   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Renouera   Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Platges de Palamós   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Vigatana   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aplec de germanor   Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec de germanor   Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Bella Pilar   Ballada (7/12/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Xavier petit   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Nit estelada   Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (6/24/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Poncellina   Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Trini gentil   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Josefina gentil   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (6/21/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Els avis Nin   4è Aplec de Torres del Segre (6/21/2014)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
La font del Vilar   Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec de germanor   L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Renouera   Ballada (6/17/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò dels Dansaires de Penedès
La gota d'aigua   39è Nit dels músics (6/13/2014)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Nit estelada   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
La jove   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Vigatana   88è Sardanes estiu 2014 (6/7/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Final de Curs extensió Universirtària (6/2/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   29è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/25/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
Poncellina   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Mariona   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
La jove   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
En Xavier petit   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Concurs (5/4/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Rosa bella   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Nit estelada   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria Aurora   Fira d'Abril (4/26/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aplec de germanor   Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (4/23/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Estrella de Rubí   Ballada (4/21/2014)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Santa Pau   Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Rosa bella   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
Els avis Nin   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Nit estelada   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Àngela gentil   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   Ballada (3/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria de les trenes   Les Fantasies del Ges (3/22/2014)   Torelló Osona Reus Jove
Quimeta bonica   Ballada (3/16/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La jove   Ballada (3/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Mercè   Ballada Dia de la Dona (3/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Platges de Palamós   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Mariona   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Santa Pau   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Bella Pilar   Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Nit estelada   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Marinada
Santa Pau   Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Nit estelada   Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Poncellina   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
La jove   Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Vols escoltar?   29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   Aplec de Tardor (11/24/2013)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Mariona   29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (11/17/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ets bonica   Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
La jove   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
Renouera   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
Encís de l'Estany   Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Bellpuig
La jove   Concert participatiu (10/28/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
En Manel i la Teia   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Regant les flors   Ballada (10/20/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell Penedès   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
Santa Creu d'Anglesola   Concert (10/19/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Vols escoltar?   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ets bonica   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Festa major Eixample (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Ballada (10/5/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Rosa Maria   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Racauba   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Ombres d'amor   Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ombres d'amor   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Renouera   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mercè   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La jove   Ballada (9/15/2013)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Xamosa Marta   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Noies poblenovines   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Bell Penedès   11 de setemre (9/11/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Noies poblenovines   Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Nit estelada   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   festa major Horta (9/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bella Pilar   Festa major de Sant Roc (9/8/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Noies poblenovines   Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Mariona   Festa major (9/7/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Maria de les trenes   festa Major (9/6/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La jove   Festa major (9/2/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Maria de les trenes   Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
La jove   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Nit estelada   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Maria de les trenes   Ballada (8/31/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
La jove   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Racauba   Ballada (8/31/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (8/30/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Mariona   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Maria de les trenes   Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Santa Creu d'Anglesola   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Quimeta bonica   Doble ballada (8/23/2013)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Bella Pilar   Ballada (8/23/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
La jove   Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
La jove   Ballada (8/11/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Regant les flors   Sardanes (8/7/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Bella Pilar   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Nit estelada   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (8/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Mariona   sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
La jove   Ballada (7/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La jove   Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Mariona   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (7/21/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Joiosa Remei   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Bell Penedès   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Nit estelada   Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Floretes del llac   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Floretes del llac   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Vigatana   Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
La jove   Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Estrella de Rubí   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
En Manel i la Teia   Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Renouera   Ballada (7/10/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mercè   61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La font del Vilar   Ballada (7/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ets bonica   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (7/6/2013)   Capçanes Priorat Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Mariona   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Sardanes al Canigó (6/29/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Noies poblenovines   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Petitona   Ballada (6/29/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Bella Pilar   Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Floretes del llac   Ballada (6/23/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Racauba   Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Bella Pilar   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Regant les flors   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Regant les flors   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Quimeta bonica   Festa Major (6/22/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Floretes del llac   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La jove   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Poncellina   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Bell Penedès   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La jove   26è Aplec a la Vilella Alta (6/8/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
La jove   Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Nit estelada   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
Maria de les trenes   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Quimeta bonica   9è El càmping sardanista de Catalunya (6/1/2013)  



Ciutat de Girona
Àngela gentil   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
La jove   Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Renouera   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Rosa bella   Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mercè   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Santa Pau   34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Bell Penedès   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   APLEC DE PRIMAVERA I FESTA DELS XATOS (5/19/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Mercè   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Marinada
Mariona   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Josefina gentil   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noies poblenovines   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Renouera   Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/18/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Maria gentil   Aplec de la Salut (5/13/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poncellina   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Amor perdut   Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Poncellina   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Nit estelada   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Bell Penedès   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
La jove   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (4/28/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Santa Pau   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
La font del Vilar   Mare de Déu de Montserrat (4/27/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
Vigatana   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Bell Penedès   Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2013)   Montgat Maresme Marinada
Rosa bella   Ballada (4/21/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos Cobla
Bella Pilar   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Conjunt
Regant les flors   Ballada (4/21/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Lo Castell
Floretes del llac   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Floretes del llac   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Amor perdut   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Rosa Maria   Ballada (4/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   Audició de sardanes (4/1/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Bell Penedès   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
La jove   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Mercè   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Els avis Nin   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
La jove   Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Bella Pilar   Ballada (3/17/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
Els avis Nin   14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Noies poblenovines   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Maria Aurora   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Trini gentil   Dia de la Dona (3/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell Penedès   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La jove   Ballada (2/24/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Mercè   Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Poncellina   1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (2/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (2/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Pau   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Noies poblenovines   33è Aplec de la Candalera (2/3/2013)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
De Ripoll, la més gentil   Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major d'hivern (1/20/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Nit estelada   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ets bonica   Ballada (1/6/2013)   Rabós Alt Empordà Osona
Rossinyol   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Quan era xiqueta   Concert (12/26/2012)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Girona
Nit estelada   Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Trini gentil   Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Poncellina   14è Aplec de Rubí (12/16/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Ballada (12/15/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Poncellina   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Doble (12/8/2012)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Maria Aurora   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Mariona   9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (12/2/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bella Pilar   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santa Creu d'Anglesola   37è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/18/2012)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada (11/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Quimeta bonica   17è Trobada de la CASCB (11/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   14è Aplec de Rubí (11/4/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bell Penedès   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Maria Aurora   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Encís de l'Estany   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Vigatana   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Bosqueta   Ballada (10/27/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
Nit estelada   Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   Concert cor i cobla (10/21/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Vigatana   Aplec de Tardor (10/21/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Poncellina   27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria Aurora   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Vigatana   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Mariona   Ballada (9/22/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Rosa bella   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Trini gentil   Diada del soci (9/22/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Mariona   1è Memorial Martí Masvidal (9/22/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (9/22/2012)   Artés Bages Marinada
Noies poblenovines   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Rosa bella   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
La jove   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Nit estelada   11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Estrella de Rubí   Festa Major de Sant Roc (9/9/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   Festa Major (9/3/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
En Manel i la Teia   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Mariona   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Nit estelada   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Santa Pau   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Festa Major (9/1/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Josefina gentil   Ballada (8/31/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert cobla & swing (8/27/2012)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Rosa bella   Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Floretes del llac   Ballada (8/26/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
La jove   31è Nit de la Sardana (8/25/2012)   Vidreres La Selva Els Salsafins
Floretes del llac   Ballada (8/23/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Bell Penedès   Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   festa major (8/16/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
Maria de les trenes   36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella de Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Vallespir encisador   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Nit estelada   Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (8/3/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Maria de les trenes   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Conjunt
Rosa bella   Ballada (7/29/2012)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Els avis Nin   Ballada (7/29/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Josefina gentil   8è Concert Càmping Botànic Bobnavista (7/28/2012)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (7/28/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/27/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (7/26/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (7/22/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (7/22/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
En Manel i la Teia   26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   Ballada (7/21/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
En Manel i la Teia   Ballada (7/16/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   9è Festa Major Poble Sec (7/14/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Poncellina   63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (7/5/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (7/4/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa bella   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
Estrella de Rubí   Ballada (7/1/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Racauba   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Aplec de la Vilella Alta (6/30/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Nit estelada   32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Racauba   Ballada (6/30/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Mariona   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Racauba   Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Mariona   Ballada (6/24/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Rosa bella   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Xavier petit   Ballada (6/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Els avis Nin   Revetlla (6/23/2012)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (6/17/2012)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Nit estelada   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Poncellina   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
En Manel i la Teia   12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Renouera   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Rosa bella   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Pau   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Petitona   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
En Manel i la Teia   Aplec de Bràfim (6/3/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Bell Penedès   27è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/27/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Mariona   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/27/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Mariona   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Rosa bella   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Marinada
Els avis Nin   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   35è Aplec de Banyuls (5/20/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Els avis Nin   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mariona   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Nit estelada   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (5/5/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Santa Pau   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Bosqueta   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
En Manel i la Teia   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Marinada
Santa Pau   Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Mariona   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Bosqueta   Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (4/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Marinada
La jove   Ballada (3/18/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Vigatana   Ballada (3/18/2012)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Rosa bella   38è Aplec de Cerdanyola (3/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (3/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Josefina gentil   Ballada dia de la dona (3/4/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   Ballada (2/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Racauba   Ballada (2/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bosqueta   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   Ballada (2/12/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mariona   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (1/22/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rosa bella   Ballada (1/15/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
Noies poblenovines   15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Maria Aurora   Ballada (12/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
En Xavier petit   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Els avis Nin   31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Noies poblenovines   8è Diada de l'Agrupació (12/4/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Maria de les trenes   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (12/4/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les cireres de Ceret   Ballada (12/4/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bella Pilar   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Estrella de Rubí   41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Renouera   62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
En Xavier petit   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Renouera   Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Quan era xiqueta   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Mariona   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona   Ballada (11/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Noies poblenovines   8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Renouera   18è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Santa Pau   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Bellpuig
De Ripoll, la més gentil   Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Regant les flors   Ballada (10/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Panamà   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Bella Pilar   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Estrella de Rubí   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bell Penedès   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Maria de les trenes   Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ets bonica   Festa Major de Palau-Sacosta (10/2/2011)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Rosa bella   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Trini gentil   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Nit estelada   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Xamosa Marta   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballades estiu (9/17/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Mariona   Diada (9/11/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Principal de Berga
Bell Penedès   Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Poncellina   Diada Nacional (9/11/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ombres d'amor   13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Antonieta gentil   Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Mariona   Ballada (9/4/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   24è Revetlla aplec (9/3/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mercè   10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Rosa bella   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Racauba   Ballada (8/25/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Maria de les trenes   Ballada (8/22/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
Encís de l'Estany   Ballada (8/21/2011)   Sant Feliu d'Avall Rosselló Les Casenoves
Encís de l'Estany   Ballada (8/20/2011)   Vilallonga de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Bella Pilar   Ballada (8/19/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Les cireres de Ceret   Ballada (8/19/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Maria de les trenes   Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Mercè   Ballada (8/16/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (8/13/2011)   Sant Hipòplit de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Maria de les trenes   Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
En Xavier petit   Ballada (8/12/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Santa Pau   Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
Rosa bella   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Les cireres de Ceret   Ballada (8/7/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Nit estelada   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Aplec de germanor   2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Maria de les trenes   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
La jove   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Rosa bella   Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
Nit estelada   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
En Xavier petit   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Santa Pau   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Mariona   Ballada (7/29/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Poncellina   Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Trini gentil   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Bell Penedès   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Racauba   Ballada (7/20/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Santa Pau   58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Regant les flors   Concert Càmping Botànic Bona Vista (7/16/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Mercè   Festa Major Poble Sec (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Rosa bella   85è Cicle d'estiu (7/16/2011)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Poncellina   Ballada (7/15/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (7/14/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
De Ripoll, la més gentil   Audició de Sardanes (7/13/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Nit estelada   Festa major Can Feu (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Els avis Nin   62è Aplec de Granollers (7/9/2011)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Vigatana   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Rosa Maria   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Vallespir encisador   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Els avis Nin   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona La Flama de Farners
En Manel i la Teia   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Racauba   85è Cicle d'estiu (6/25/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Rosa Maria   30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Mercè   Ballada (6/24/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Les cireres de Ceret   Ballada (6/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Maria de les trenes   Concert cobla i coral (6/19/2011)   Vila-seca Tarragonès Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (6/19/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Nit estelada   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Mariona   Tradicions en dansa (6/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Mariona   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
De Ripoll, la més gentil   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Poncellina   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Aplec d'Altafulla (6/12/2011)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Mariona   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (6/5/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Santa Pau   Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   23è Aplec de Vandellòs (6/4/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La jove   84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
En Manelet   Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Vila de la Jonquera
Bell Penedès   Ballada (5/29/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mercè   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Renouera   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Maria de les trenes   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Santa Pau   Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Rosa bella   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Poncellina   42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona Bellpuig
Nit estelada   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Trini gentil   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Josefina gentil   Ballada (5/15/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Rosa Maria   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Manel i la Teia   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Trini gentil   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mariona   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
En Xavier petit   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Les cireres de Ceret   Ballada (5/7/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Mercè   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Encís de l'Estany   Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Ombres d'amor   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Les cireres de Ceret   Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Mercè   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Rosa bella   12è Aplec de Pasqua de Besalú (4/24/2011)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Encís de l'Estany   Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Mon tresor   Sant Jordi (4/23/2011)   Manlleu Osona Genisenca
Renouera   Sant Jordi (4/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Les noies d'Horta   Ballada (4/17/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
En Xavier petit   Ballada (4/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Xavier petit   730è Doble Ballada (4/10/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
La jove   Ballada (4/9/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ombres d'amor   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Mediterrània
Rosa bella   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Xavier petit   1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (3/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Els avis Nin   Ballada de Sant Josep (3/20/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Aplec de germanor   Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Els avis Nin   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Josefina gentil   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (3/6/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (3/5/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La jove   Diada sardanista (2/27/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Santa Pau   36è Aniversari D'amics de la sardana (2/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
De Ripoll, la més gentil   Ballada (2/20/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa Maria   Ballada (2/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Regant les flors   Ballada (2/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ets bonica   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Nit estelada   Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Vigatana   728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (2/6/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Floretes del llac   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Les cireres de Ceret   Festa de Sant Esteve (12/26/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
Encís de l'Estany   Concert (12/19/2010)   Calella Maresme Montgrins
Vigatana   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (12/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Regant les flors   Aplec de Sant Nicolau (12/6/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La cançó de l'àvia   30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Les cireres de Ceret   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Floretes del llac   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Bell Penedès   Aplec de Sant Iscle (11/21/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
De Ripoll, la més gentil   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Ballada (11/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Maria de les trenes   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (11/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Xamosa Marta   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Les noies d'Horta   Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
De Ripoll, la més gentil   Castanyada (11/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mercè   Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Noies poblenovines   Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Els avis Nin   Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   Concurs (10/24/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Les noies d'Horta   Ballada (10/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Renouera   Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Nova Germanor
Vigatana   Ballada (10/23/2010)   Montserrat Bages Súria
Rosa Maria   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   La música dels vitralls (10/17/2010)   Granollers Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Encís de l'Estany   39è Concert de Sardanes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Mariona   Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Ballada (10/14/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Roc petit   69è Concurs de colles (10/12/2010)   Manlleu Osona Sabadell
La font del Vilar   Ballada (10/12/2010)   Torelló Osona Sabadell
Bell Penedès   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Santa Pau   Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
La font del Vilar   Diada del soci (10/3/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona   Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
La font del Vilar   Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Mariona   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Mercè   Lloret (9/25/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (9/25/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Estrella de Rubí   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Pau   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Floretes del llac   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
En Manel i la Teia   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Mariona   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (9/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bella Pilar   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Floretes del llac   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nit estelada   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Marinada
Aplec de germanor   11 de setembre (9/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
En Manel i la Teia   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
En Manel i la Teia   11 De setembre (9/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Diada Nacional (9/11/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Nit estelada   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Nit estelada   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Floretes del llac   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   Ballada (9/4/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Noies poblenovines   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
En Roc petit   Ballada (8/29/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mariona   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Mariona   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Mariona   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Noies poblenovines   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
La font del Vilar   Ballada (8/21/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Floretes del llac   Concurs (8/21/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada d'estiu (8/20/2010)   Sils La Selva Cervianenca (2ona època)
En Roc petit   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/18/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
La jove   Ballada (8/16/2010)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Nit estelada   Ballada (8/15/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
Vigatana   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (8/15/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Sabadell
Mariona   Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
La font del Vilar   Ballada (8/8/2010)   Calella Maresme Sabadell
De Ripoll, la més gentil   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Floretes del llac   Lloret (8/7/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   Ballada (8/7/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/6/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Floretes del llac   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/5/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Rosa bella   Ballada (8/4/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   11è Aplec de Moià (8/1/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Poncellina   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
En Xavier petit   Sardanes d'estiu (7/30/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Noies poblenovines   Ballada d'estiu (7/30/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Mariona   572è Ballada (7/28/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
Nit estelada   Ballada (7/25/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Nit estelada   Aplec a l'ermita de Gallecs (7/25/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
En Manel i la Teia   Lloret (7/24/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mariona   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Mariona   Ballada (7/23/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada (7/22/2010)   Sant Genís les Fonts Rosselló Nova Germanor
Mariona   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/18/2010)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mariona   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Rosa bella   Ballada (7/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Mariona   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (7/15/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Noies poblenovines   Ballada (7/14/2010)   Vernet les Bains Catalunya Nord Nova Germanor
Floretes del llac   Ballada (7/14/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (7/13/2010)   Bages Rosselló Nova Germanor
Mercè   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
La font del Vilar   2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
En Roc petit   Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ombres d'amor   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (7/9/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Atlàntida   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sóc de Vilafranca   722è Festa del barri de la Processó (7/3/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Floretes del llac   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Ballada (7/2/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Noies poblenovines   Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Nit estelada   Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Nit estelada   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Estrella de Rubí   Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Santa Pau   Ballada (6/27/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Floretes del llac   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
De Ripoll, la més gentil   Ballada (6/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   6è Aplec de les Masies de Voltregà (6/24/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (6/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Renouera   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Renouera   Ballada (6/20/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (6/19/2010)   Roda de Ter Osona Sabadell
Mariona   Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
En Roc petit   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (6/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noies poblenovines   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
De Ripoll, la més gentil   Ballada (6/13/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Roc petit   Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La jove   Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Mariona   El Corte Inglés (6/5/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Les cireres de Ceret   Patum (6/5/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Noies poblenovines   Ballada (6/5/2010)   Perpinyà Rosselló Nova Germanor
Bella Pilar   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mariona   25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Nit estelada   33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noies poblenovines   Ballada (5/26/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
La font del Vilar   Ballada (5/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Bella Pilar   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Mariona   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
La jove   Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobla del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Rosa bella   Ballada (5/16/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Roc petit   Ballada (5/16/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (5/16/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Noies poblenovines   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noies poblenovines   12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Viola d'or   Concurs (5/9/2010)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Floretes del llac   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
De Ripoll, la més gentil   1338è Ballada (5/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Platges de Palamós   Ballada (5/8/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mercè   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
En Roc petit   Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poncellina   Ballada (5/1/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
En Roc petit   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ombres d'amor   12è Aplec d'Oliana (5/1/2010)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Roc petit   Ballada (5/1/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Mariona   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Nit estelada   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
De Ripoll, la més gentil   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Rosa bella   Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
De Ripoll, la més gentil   Ballada (4/25/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   Festes de Primavera (4/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santa Pau   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Renouera   Sant jordi (4/23/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Joiosa Angelina   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Nit estelada   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Xamosa Marta   Doble audició (4/11/2010)   Salt Gironès Rossinyolets
Poncellina   23è Aplec de Sants (4/11/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
En Roc petit   Ballada (4/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Rossinyol   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Montgrins
De Ripoll, la més gentil   Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Nit estelada   45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Floretes del llac   38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   Concert (3/21/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Mercè   22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Nit estelada   1334è Ballada (3/20/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Floretes del llac   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Renouera   50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Maria Aurora   Ballada de les Dones (3/7/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Dia de la Dòna (3/7/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   21è Petit aplec de Bordils (3/7/2010)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mercè   Ballada (3/7/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Rosa bella   Ballada (2/21/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els avis Nin   Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (2/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'avi Jan   463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Bella Pilar   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
De Ripoll, la més gentil   1279è Ballada (1/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (1/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Festa Major Sant Antoni (1/17/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Rosa bella   Ballada de reis (1/3/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   Ballada de reis (1/3/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Sardanes a l'abast. 10 tirades (1/1/2010)  



Barcelona
La jove   Ballada (12/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/13/2009)   Sils La Selva Reus Jove
Santa Pau   Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mercè   Ballada (12/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Trini gentil   Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
Vigatana   Concert (12/1/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Trini gentil   39è Aplec de Tardor (11/29/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
De Ripoll, la més gentil   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Àngela gentil   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
La jove   Ballada (11/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Mariona   Ballada (11/15/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (11/8/2009)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Mercè   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/8/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
La jove   14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (11/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (11/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Poncellina   6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   Ballada (10/31/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Vigatana   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aplec de germanor   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Noies poblenovines   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Josefina gentil   Ballada (10/18/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Dos germans   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Ballada (10/18/2009)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Santa Pau   22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Nit estelada   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   Concurs (10/4/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (10/3/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mercè   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aplec de germanor   43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp Reus
Mariona   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona Sabadell
Mariona   10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
La jove   Ballada (9/13/2009)   Calella Maresme Sabadell
Xamosa Marta   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Manel i la Teia   83è Ballada (9/12/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballada (9/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   11 de Setembre (9/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (9/11/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Poncellina   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Mercè   11 de Setembre (9/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (9/10/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Nuri gentil   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Nit estelada   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Platges de Palamós   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
La jove   Festa Major (9/4/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (8/30/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Josefina gentil   Ballada (8/29/2009)   Salou Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Santa Pau   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Santa Pau   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Xamosa Marta   Ballada (8/23/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Rosa Maria   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Rosa Maria   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Nuri gentil   Ballada (8/21/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Sardanes al cor de Catalunya (8/20/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
La jove   Ballada (8/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   Ballada (8/19/2009)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Festa Major (8/16/2009)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   25è Nit de la Sardana (8/14/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Ballada (8/9/2009)   Calella Maresme Sabadell
Nit estelada   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Maria de les trenes   Cicle de ballades d'estiu (8/7/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Nit estelada   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Mariona   Festa Major (8/4/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (8/2/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Vigatana   Ballada (8/2/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
Maria de les trenes   Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Conjunt
Nit estelada   Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Josefina gentil   Ballada (8/1/2009)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/26/2009)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
La jove   Ballada (7/26/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Poncellina   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
Sóc de Vilafranca   Cicle de ballades d'estiu (7/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Rosa Maria   Sardanes a la fresca (7/23/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mercè   Festa Major (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Mercè   Festa major de la Bordeta (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Vigatana   Ballada (7/19/2009)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Santa Pau   Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
La jove   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Mariona   14è Aplec del Romesco (7/18/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Menudeta   Ballada d'inici d'aplec (7/18/2009)   Ripoll Ripollès Mediterrània
En Manel i la Teia   Ballada (7/17/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (7/15/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
Poncellina   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Mariona   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Mariona   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   ballada (7/10/2009)   Manlleu Osona Genisenca
Mariona   Ballades colles (7/9/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La petita de casa   Ballada (7/5/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Josefina gentil   3è Aplec comarcal d'Osona (7/5/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Poncellina   Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
La jove   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
La petita de casa   Ballada (7/5/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Plaça de les Rodes   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Els avis Nin   5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Josefina gentil   Ballada (7/4/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
En Manel i la Teia   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (7/2/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Nit estelada   Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Rosa bella   Festa major Secà de Sant Pere (6/28/2009)   Lleida Segrià Quatre vents
Floretes del llac   66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Bellpuig
La jove   66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Sabadell
Noies poblenovines   Festa Major (6/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Regant les flors   Festa Sant Pere Poble Antic (6/27/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria Aurora   83è Ballada (6/27/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sóc de Vilafranca   Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Festa Major (6/25/2009)   Reus Baix Camp Reus
Vigatana   Revetlla de Sant Joan (6/23/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Mariona   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada (6/21/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Els avis Nin   58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
En Xavier petit   22è Trobada Sardanista Infantil (6/21/2009)   Malgrat de Mar Maresme Cobla del Col·legi de Santa Maria
Floretes del llac   Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Mariona   6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Mercè   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos Cobla
Vigatana   1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Mariona   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   Ballada (6/14/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Festes de Sant Lluís (6/14/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
De Ripoll, la més gentil   4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Nit estelada   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Rosa Maria   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (6/11/2009)   Pontellà Rosselló Germanor (Perpinyà)
Sóc de Vilafranca   Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Els avis Nin   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Montgrins
Floretes del llac   Ballada (6/6/2009)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Aplec de Vilafranca del Penedès (5/31/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Dos germans   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/30/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Santa Pau   30è Aplec de Mollerussa (5/30/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Sóc de Vilafranca   Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (5/24/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Vigatana   20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Poncellina   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Vila d'Olesa
De Ripoll, la més gentil   40è Aplec de Primavera de Torelló (5/17/2009)   Torelló Osona Bellpuig
Noies poblenovines   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Floretes del llac   11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
La cançó de l'àvia   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona   Dia de la Mare (5/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La jove   29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Vigatana   Ballada (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Manel i la Teia   60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Josefina gentil   Ballada (5/9/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/9/2009)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Mariona   Ballada (5/3/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada (5/3/2009)   Barcelona Barcelonès Rambles
Els avis Nin   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Bella Pilar   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (5/3/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (5/2/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els avis Nin   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Platges de Palamós   3è Ballant Sardanes a Palamós (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Els avis Nin   Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Els avis Nin   Ballada (4/26/2009)   Badalona Barcelonès Rambles
La font del Vilar   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   5è Natura, mar i muntanya. Càmping Botànic Bona Vista "Kim" (4/25/2009)  



Ciutat de Girona
Racauba   Ballada (4/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria Aurora   21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sóc de Vilafranca   Sant Jordi (4/23/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   Ballada (4/23/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Noies poblenovines   60è Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Noies poblenovines   Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
Mercè   18è Aplec de la Llagosta (4/19/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   18è Aplec de la Llagosta (4/19/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (4/18/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Vigatana   Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Rosa bella   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Els avis Nin   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
La jove   34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Bellpuig
Noies poblenovines   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Els avis Nin   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Montgrins
Mariona   Ballada (4/5/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (3/29/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Mon tresor   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Josefina gentil   24è Trobada Sardanista Infantil (3/29/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
Mariona   Ballada (3/22/2009)   Sabadell Vallès Occidental Bellpuig
Ombres d'amor   Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atlàntida   Ballades a la Damunt (3/21/2009)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (3/21/2009)   Berga Berguedà Sabadell
Nit estelada   1273è Ballada (3/21/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (3/15/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La jove   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona Conjunt
Maria de les trenes   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona Conjunt
Mariona   35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Ballada (3/1/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Renouera   Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
La jove   Diada del soci (3/1/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
En Manel i la Teia   20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Ballada (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Concert (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   Ballada (2/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   Ballada (2/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   29è Aplec de Cabestany (2/1/2009)   Cabestany Catalunya Nord Ciutat de Girona
Nit estelada   1273è Ballada (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Renouera   Festa Major Sant Antoni (1/18/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
La font del Vilar   Ballada (1/18/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Concert (1/18/2009)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Maria Aurora   Diada del soci (1/18/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   447è Doble (1/11/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballada (1/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (1/1/2009)  



La Principal de la Bisbal
Dos germans   Concert d'Any Nou (1/1/2009)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (1/1/2009)  



La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Nit estelada   Concert de Sardanes i Música per a cobla (12/26/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
La jove   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Maria de les trenes   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Dos germans   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Vigatana   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Maria de les trenes   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Bell Penedès   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
En Manel i la Teia   Diada dedicada al soci (12/14/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Maria de les trenes   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
La font del Vilar   Diada del soci (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Festa major de Sant Nicolau (12/8/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Platges de Palamós   7è Ballada de Sardanes i trobada de col·leccionistes de plaques de Cava (12/7/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Maria de les trenes   Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   28è Diada del soci (12/6/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Nit estelada   Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Antonieta gentil   38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Joiosa Remei   14è Nit de la Sardana (11/29/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Quan era xiqueta   Doble ballada (11/23/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Josefina gentil   7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La jove   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Racauba   442è Doble ballada (11/23/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Vigatana   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   1è Festa de tardor (11/16/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
La jove   Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada Sant Martí (11/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (11/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Rosa bella   Doble Ballada (11/9/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mercè   15è Aniversari Tambori (11/9/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Egara
Nit estelada   Ballada (11/8/2008)   Manresa Bages Sabadell
Bella Pilar   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La jove   Ballada (11/2/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vigatana   6è Diada Sardanista (11/2/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Maria de les trenes   9è Gresca torrellonenca (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Poncellina   Castanyada (11/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (10/26/2008)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Poncellina   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Nit estelada   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La jove   Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Mes de la gent gran (10/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   34è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Nit estelada   Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
En Manel i la Teia   Ballada (10/19/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Poncellina   Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Renouera   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
La jove   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Maria de les trenes   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Xamosa Marta   Ballada (10/12/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Nit estelada   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Mariona   23è Aplec de Gavà (10/12/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   Ballada (10/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   54è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Sabadell
La font del Vilar   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Rosa Maria   Ballada (10/4/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nuri gentil   Ballada (9/29/2008)   Vallromanes Vallès Oriental Sabadell
Els avis Nin   21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
Rosa Maria   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Floretes del llac   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santa Pau   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   2è Cobla de cobles (9/19/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Festa Major (9/16/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
La font del Vilar   20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Rosa bella   27è Concurs de colles (9/14/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
La jove   Ballada (9/14/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Xamosa Marta   11 de setembre (9/11/2008)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Nit estelada   Ballada (9/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
Renouera   52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (9/7/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Nit estelada   Ballada (9/7/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Renouera   Ballada (9/6/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   30è Aplec de Martorelles (9/6/2008)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Festa major (8/30/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/28/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Hipercor (8/27/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa bella   21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Rosa Maria   Ballada (8/24/2008)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Santa Pau   Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
En Manel i la Teia   Ballada (8/19/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Racauba   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/14/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   Ballada (8/10/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Poncellina   Curset i audició (8/8/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (8/6/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (8/3/2008)   Calella Maresme Sabadell
Floretes del llac   19è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/2/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Nit estelada   Ballada (8/2/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Bell Penedès   Hipercor (7/30/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Renouera   40è Aplec de Palamós (7/27/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
En Roc petit   6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Nit estelada   Festa de santa Anna (7/26/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
En Manel i la Teia   Ballada (7/26/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Nit estelada   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Vigatana   14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Poncellina   Ballada (7/26/2008)   Torelló Osona Sabadell
Mercè   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Nit estelada   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mirant al llac   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Vigatana   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Bell Penedès   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Orillas del río   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Nit estelada   55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Bella Pilar   Ballada (7/20/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Noies poblenovines   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
En Roc petit   35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/19/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
La jove   51è Festival de la Sardana (7/18/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Maria de les trenes   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Aplec de germanor   Festa Major Can Feu (7/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (7/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poncellina   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Nit estelada   11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Maria de les trenes   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Mariona   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
En Manel i la Teia   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de germanor   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Floretes del llac   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Poncellina   2è Aplec Comarcal d'Ossona (7/6/2008)   Montesquiu Ripollès Sabadell
Menudeta   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   36è Aplec d'Artés (7/5/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Xamosa Marta   Festa Major (7/5/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Vigatana   32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Ets bonica   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mariona   Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Vigatana   Noces de fusta (7/5/2008)   Taradell Osona Ciutat de Girona
Santa Pau   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Nits d'estiu (7/3/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
La font del Vilar   Ballada (7/2/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Josefina gentil   Hipercor (7/2/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (7/2/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (6/29/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
La jove   Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
Poncellina   Festa Major (6/29/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Vigatana   Festa Major (6/27/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Els avis Nin   Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La gota d'aigua   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Diada del soci (6/24/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (6/24/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Poncellina   Ballada (6/23/2008)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (6/22/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Noies poblenovines   Ballada (6/22/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
En Manel i la Teia   Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ombres d'amor   Ballada (6/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (6/15/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Mariona   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Rossinyol   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mariona   49è Concurs (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Poncellina   Ballada (6/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Renaixement   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (6/15/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (6/14/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Hipercor (6/11/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La gota d'aigua   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nuri gentil   Ballada (6/8/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Vigatana   Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Josefina gentil   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec de germanor   Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Vigatana   Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Noies poblenovines   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Renouera   81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Rosa Maria   Ballada (5/31/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Floretes del llac   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (5/25/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Els avis Nin   Patum (5/24/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Mariona   Festa major (5/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Vallespir encisador   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Mariona   58è Concurs de colles (5/18/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Nit estelada   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
En Manel i la Teia   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Xamosa Marta   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Regant les flors   4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Joiosa Angelina   Ballada (5/11/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   Concurs (5/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Renouera   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
Ombres d'amor   Ballada (5/10/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (5/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
La font del Vilar   36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Dia de la Mare (5/4/2008)   Olot Garrotxa La Principal de Porqueres
Xamosa Marta   Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
Ets bonica   Concurs infantil (5/1/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Estrella de Rubí   2è Concert de Primavera (4/27/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Pau   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria de les trenes   Concert (4/26/2008)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   59è Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Plaça de les Rodes   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Xamosa Marta   Ballada (4/20/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Noies poblenovines   17è Aplec de la Llagosta (4/20/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (4/19/2008)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (4/19/2008)   Mataró Maresme Sabadell
La font del Vilar   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Racauba   26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Poncellina   Ballada (4/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Mariona   36è Aplec al Masnou (3/30/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (3/30/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
Setembre   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
En Manel i la Teia   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Xamosa Marta   Aplec de la Pobla de Montornès (3/24/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Xamosa Marta   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ets bonica   Festa Major de Can Palet (3/16/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Porqueres
Josefina gentil   Ballada (3/16/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Noies poblenovines   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Ballada (3/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La jove   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (3/9/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Rossinyol   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Nit estelada   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La jove   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Els avis Nin   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Mercè   Ballada (2/24/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Maria Aurora   Ballada (2/24/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll, la més gentil   Ballada (2/17/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sardanes (2/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La cançó de l'àvia   Ballada (2/3/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Bell Penedès   ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Ballada (1/22/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
En Manelet   2è Ballant sardanes a Palamós (1/1/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Mercè   Live in Catalunya (1/1/2008)  



La Principal d'Amsterdam
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/26/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Rossinyol   Concert (12/23/2007)   Calella Maresme Montgrins
Nit estelada   11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   40è Concert de Sant Esteve (12/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Mariona   Ballada (12/15/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Ballada (12/15/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (12/6/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Climent (11/25/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (11/24/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Bellpuig
La petita de casa   Ballada (11/11/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (11/11/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   4è Aplec d'Esplugues (11/4/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
La petita de casa   Ballada (11/4/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   Fires (11/1/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Fires (10/28/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Maria de les trenes   Ballada (10/27/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (10/21/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   Ballada (10/21/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Festes de Sant Martirià (10/21/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (10/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ombres d'amor   20è Aplec de Tossa (10/14/2007)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Rosa bella   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat