Activitats on s'ha tocat l'obra Sota el Mas Ventós
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/14/2022)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (11/20/2022)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Trobada de Músics de Cobla (11/18/2022)   Olot Garrotxa Formació específica per l'activitat
Ballada (10/6/2022)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major (9/25/2022)   Llanars Ripollès Tres Vents
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2022)   Camprodon Ripollès Tres Vents
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/10/2022)   Granollers Vallès Oriental Berga Jove
7è Aplec de Coma-ruga (8/27/2022)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/26/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada - Festa Major (8/24/2022)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
Festa Major (8/13/2022)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
24è Aplec d'Organyà (8/6/2022)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
53è Aplec de Palamós (7/31/2022)   Palamós Baix Empordà Amsterdam
Ballada (7/29/2022)   Anglès La Selva Amsterdam
Sardanes a la fresca (7/28/2022)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (7/26/2022)   Barcelona Barcelonès Amsterdam
Ballada (7/24/2022)   El Vendrell Baix Penedès Amsterdam
Ballada (7/23/2022)   Balaguer Noguera Amsterdam
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Concert (6/29/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (6/12/2022)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
47è Aplec de l'Escala (6/5/2022)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
3è Aplec Vilassar de Mar-Cabrera de Mar (5/21/2022)   Vilassar de Mar Maresme Conjunt
39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Concert (4/24/2022)   La Garriga Vallès Oriental Altres formacions
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (3/18/2022)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
41è Aplec de Navarcles (2/13/2022)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (2/13/2022)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/14/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
17è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (10/12/2021)   Campdevànol Ripollès Les Casenoves
69è Trobada Sardanista a Montserrat (10/10/2021)   Montserrat Bages Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (10/9/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (9/10/2021)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Concert (9/6/2021)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Concert (8/27/2021)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (8/8/2021)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/1/2021)   Agramunt Urgell Lluïsos Cobla
Ballada (7/4/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Mitjans mecànics
Concert (6/29/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (6/27/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Concert (5/1/2021)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
Concert (4/23/2021)   Matadepera Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Ballada (4/11/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Concert (3/6/2021)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Concert (12/8/2020)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Concert (9/2/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (8/26/2020)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Concert (8/24/2020)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Concert-audició (8/9/2020)   Calella Maresme Berga Jove
Concert-audició (8/7/2020)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Concert (7/19/2020)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de Terrassa
31è Aplec a Ascó en concert (7/11/2020)   Ascó Ribera d'Ebre Vents de Riella
Concert (3/1/2020)   Cabrera de Mar Maresme Conjunt
Ballada (1/18/2020)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/31/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (10/27/2019)   Igualada Anoia Marinada
Ballada (10/20/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
20è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Ballada (9/8/2019)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (9/1/2019)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
Ballada (9/1/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/25/2019)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/20/2019)   Gelida Alt Penedès Cossetània
Ballada (8/4/2019)   Pineda Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/3/2019)   Tona Osona La Nova Vallès
Ballada (8/2/2019)   La Garriga Vallès Oriental Selvatana
Ballada (8/2/2019)   Palafrugell Baix Empordà Les Casenoves
33è Ballada-Diada del Soci (7/27/2019)   Salou Tarragonès Genisenca
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/26/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/21/2019)   Barcelona Barcelonès Rambles
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
43è Aplec a Alforja (7/21/2019)   Alforja Baix Camp Cossetània
47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Concert (6/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (6/29/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada homenatge Jaume Raventós (6/23/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (6/16/2019)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec al Sarral (6/2/2019)   Sarral Conca de Barberà Cossetània
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (4/30/2019)   Figueres Alt Empordà Selvatana
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (4/23/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (4/23/2019)   Matadepera Vallès Occidental Berga Jove
Ballada (4/21/2019)   Vandellòs Baix Camp Cossetània
42è Aplec a Breda (4/14/2019)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/2/2018)   Riudoms Baix Camp Formació específica per l'activitat
Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/10/2018)   Botarell Baix Camp Reus Jove
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/22/2018)   Pineda Maresme Genisenca
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (7/1/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (3/5/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Homenatge a Ignasi Iglésias (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (9/9/2016)   Sils La Selva Tres Vents
Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos Cobla
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Ballada (11/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ballada (10/11/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Diada Nacional (9/10/2015)   L'Ampolla Baix Ebre Reus Jove
Ballada (8/16/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Festival d'estiu de cobles i compositors (7/15/2015)   Tiana Maresme La Principal d'Amsterdam
Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (2/1/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (12/8/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada homenatge a Francina Boris (11/16/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
14è Aplec de Moià (8/4/2013)   Moià Bages Lluïsos Cobla
Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
2è Sant Jordi. Trobada colles Veteranes (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Ballada (12/23/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (8/30/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella de Montsant Priorat La Principal de Tarragona
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
Ballada (9/4/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Cicle de ballades d'estiu (8/12/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Ballada (8/5/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Ballada (7/22/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ballada (7/20/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Ballada (7/14/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
Ballada (6/29/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
Ballada (6/26/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Concert (12/11/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/23/2010)   Montserrat Bages Súria
Ballada (10/3/2010)   Vespella de Gaià Tarragonès Reus
Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Estiu 2010 (8/13/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El Corte Inglés (6/5/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (3/27/2010)   Portvendres Rosselló Tres Vents
Ballada (1/17/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (12/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (8/14/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
25è aniversari de la Llar d'avis de Valldoreix (5/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Concert de Sant Pau (1/23/2009)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/15/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Vila d'Olesa
Ballada (12/8/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa Major (9/8/2007)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
50è Aplec de Girona (4/22/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Concert (3/31/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (11/26/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/28/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/1/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (9/17/2006)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada 11 setembre (9/11/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
7è Aplec de Moià (8/6/2006)   Moià Bages Vila d'Olesa
Ballada (8/5/2006)   Roses Alt Empordà Genisenca
Festa major (7/8/2006)   Pallejà Baix Llobregat Maravella
Ballada (7/8/2006)   Lloret de Mar La Selva Rossinyolets
Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
27è Aplec Conjunt (6/11/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
12è Aplec de Cappont (6/10/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (3/26/2006)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Baix Empordà
Doble ballada (12/11/2005)   Palamós Baix Empordà Contemporània
12è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
51è Revetlla d'aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos Cobla
Doble a Palamós (9/25/2005)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Festa Major Gràcia (8/19/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (5/15/2005)   Encamp Andorra Municipal Ciutat de Lleida
Exhibició (4/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Caramelles (3/27/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò dels Dansaires de Penedès
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
Ballada (6/19/2004)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (1/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Reus (9/21/2003)   Reus Baix Camp Cadaqués
50è aniversari colla Sol de Catalunya (9/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2003)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (6/22/2003)   Caldes de Malavella La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (3/8/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/14/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada festa Major (7/14/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Manresa
Dia Universal de la Sardana (6/16/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
34è Aplec de Cornellà (6/9/2002)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
16è Aplec d'Esparreguera (5/26/2002)   Esparreguera Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Sardanes a Sant Gervasi (5/26/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (1a etapa)
Ballada (5/25/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (4/23/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/21/2002)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Sardanes (4/7/2002)   Sant Julià de Lòria Andorra Quatre vents
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Concert (1/13/2002)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Diada del soci (12/26/2001)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
ballada (12/8/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Ballada (11/11/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
25è Aniversari Entitat Castellar (11/4/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Bellpuig (9/9/2001)   Bellpuig Urgell Tres Turons
Ballada (8/15/2001)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Manresa
4è Aplec de Siurebre (7/2/2001)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
Festes de Sant Martirià (10/22/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Juvenil de Bellpuig
13è Aplec de Tossa (10/8/2000)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
51è Aplec de Granollers (7/8/2000)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
23è Aplec de Castellar (3/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
11è Petit aplec de Bordils (3/5/2000)   Bordils Gironès Baix Empordà
574è Audició a Salt (1/16/2000)   Salt Gironès Baix Empordà
6è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
50è Aplec de Granollers (7/10/1999)   Granollers Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a sant Gervasi (9/13/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festa Major Sabadell (9/7/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
5è Nit de la sardana (7/31/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
6è Aplec de Vilanova i La Geltrú (7/25/1998)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Homenatge Jaume Bonaterra (6/13/1998)   Vilajuïga Alt Empordà Cadaqués
Homenatge Jaume Bonaterra (6/13/1998)   Vilajuïga Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Mediterrània
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
10è Aplec de Sants (4/13/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.