Activitats on s'ha tocat l'obra Porta-la amb tu...
Activitat Població Comarca Cobla
Doble ballada (12/11/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
50è Ballada - Concurs de colles improvisades (12/8/2022)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/27/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (11/26/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
43è Trobada de Colles Sardanistes Veteranes (11/20/2022)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Festa Major (11/12/2022)   Vilallonga de Ter Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sardanes de tardor (10/15/2022)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Súria (10/9/2022)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/8/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
47è Aplec de Sant Cugat del Vallès (9/25/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major d'Horta (9/18/2022)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa Major (9/18/2022)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Contemporània
Festa Major (9/11/2022)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/11/2022)   Figueres Alt Empordà Contemporània
Fires i Festes (9/9/2022)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/31/2022)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Ballada (8/21/2022)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (8/20/2022)   Olot Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
Sardanes a la fresca (8/18/2022)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (8/13/2022)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Contemporània
Ballada (8/7/2022)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Festa Major (8/1/2022)   Riudecanyes Baix Camp Contemporània
Ballada (7/30/2022)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
Ballada (7/30/2022)   Olot Garrotxa La Principal del Llobregat
Ballada (7/26/2022)   Mataró Maresme Contemporània
Ballada (7/24/2022)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Ballada (7/22/2022)   Camprodon Ripollès Tres Vents
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/16/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/10/2022)   El Vendrell Baix Penedès Contemporània
14è Aplec de Castellbisbal (7/9/2022)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
41è Aplec de Juneda (7/9/2022)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/8/2022)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Contemporània
36è Aplec de Mataró (6/18/2022)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/18/2022)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/18/2022)   Barcelona Barcelonès Contemporània
47è Aplec de l'Escala (6/5/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
68è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2022)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (5/29/2022)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (5/28/2022)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
42è Aplec de Mollerussa (5/28/2022)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
38è Aplec de Tàrrega (5/15/2022)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ballada (5/1/2022)   Les Masies de Roda Osona Bellpuig Cobla
Ballada (4/30/2022)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Ballada-Festa de la Germandat (4/18/2022)   Hostalric La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
45è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (3/6/2022)   Montmeló Vallès Oriental Contemporània
Ballada (1/21/2022)   Sant Fruitós de Bages Bages Contemporània
Ballada (12/8/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (12/8/2021)   Malgrat de Mar Maresme Contemporània
GrescaTorellodenca (11/28/2021)   Torelló Osona Conjunt
Aplec de la Castanyada (11/1/2021)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/31/2021)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/17/2021)   Berga Berguedà Mediterrània
Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/10/2021)   Canet de Mar Maresme Contemporània
Ballada (10/9/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Concert (10/4/2021)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (10/2/2021)   Centelles Osona Contemporània
5è Aplec format concert a Riudoms (10/2/2021)   Riudoms Baix Camp Maricel
23è Aplec de Rubí (9/25/2021)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
55è Concert-Aplec de Reus (9/19/2021)   Reus Baix Camp Conjunt
Ballada (9/12/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/12/2021)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Contemporània
32è Concert d'Aplec (9/12/2021)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Concert-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figueres Alt Empordà Contemporània
Concert (9/5/2021)   L'Escala Alt Empordà Contemporània
Ballada (9/5/2021)   Calella Maresme Reus Jove
Ballada-Festa de la verema (9/4/2021)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
10è Ballada d'Aplec (9/4/2021)   Alguaire Segrià Contemporània
Concert (9/2/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Ballada (8/29/2021)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
Concert (8/28/2021)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
Concert (8/27/2021)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (8/27/2021)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (8/27/2021)   LLagostera Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Concert (8/8/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Contemporània
Ballada (8/8/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Ballada (8/8/2021)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Ballada (8/8/2021)   Agramunt Urgell Tàrrega (2ona època)
35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Concert (7/26/2021)   Portbou Alt Empordà Sol de Banyuls
Concert (7/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
63è Aplec-Festival de la Sardana (7/24/2021)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (7/24/2021)   Canovelles Vallès Oriental Contemporània
Ballada (7/22/2021)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Concert (7/18/2021)   Santa Llogaia d'Alguema Alt Empordà Contemporània
38è Aplec format concert (7/18/2021)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Concert (7/17/2021)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
Ballada (7/16/2021)   Camprodon Ripollès La Principal de la Bisbal
Concert (7/14/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Bisbal Jove
58è Aplec d'Olot (7/11/2021)   Olot Garrotxa Mediterrània
Ballada (7/11/2021)   El Vendrell Baix Penedès Contemporània
Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
5è Aplec de Montesquiu (7/10/2021)   Montesquiu Ripollès Tres Vents
Ballada (7/9/2021)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (7/4/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (7/4/2021)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (6/27/2021)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/25/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (6/24/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Contemporània
Concert (6/24/2021)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
3è Aplec a Alpicat (6/20/2021)   Alpicat Segrià Contemporània
67è Aplec format concert (6/20/2021)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (6/19/2021)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/19/2021)   Berga Berguedà Mediterrània
Concert (6/19/2021)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
35è Aplec de nit (6/19/2021)   Mataró Maresme Conjunt
11è Aplec de Torres de Segre (6/19/2021)   Torres de Segre Segrià Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (6/18/2021)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada-Festa de Corpus (6/6/2021)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Concert (6/6/2021)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Concert (6/5/2021)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Concert (5/23/2021)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
33è Concert d'Aplec (5/22/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
18è Concurs de colles (5/9/2021)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Ballada (5/9/2021)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Concert (1/24/2021)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Concert (12/8/2020)   Rubí Vallès Occidental Marinada
45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec a Montgat (9/27/2020)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Concert (9/7/2020)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
40è Aplec a Navarcles (2/9/2020)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/2/2020)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada-Trobada de veterans (1/26/2020)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/12/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/14/2019)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Ballada (11/17/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
22è Ballada-Diada del Sardanista (11/3/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Ballada-Castanyada (10/27/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
Ballada (10/20/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada-Festa Major (9/29/2019)   Les Masies de Roda Osona Tres Vents
Ballada (9/15/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada a Badalona (9/14/2019)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Genisenca
Ballada (8/10/2019)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (8/6/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/5/2019)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballades de La Patum (6/20/2019)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Ballada-Festa del Soci (6/16/2019)   Ripoll Ripollès Tres Vents
40è Aplec a Palau-Solità i Plegamans (6/9/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/6/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/2/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (4/27/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
40è Aplec a La Pobla de Montornès (4/22/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (4/14/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (4/7/2019)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (2/17/2019)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/23/2018)   Vidreres La Selva Baix Empordà
Ballada (12/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/2/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
16è Aplec a Sant Vicenç dels Horts (11/18/2018)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (9/30/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Ballada (9/11/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
31è Aplec a Encamp (9/2/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada d'estiu (7/18/2018)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
1è Ballada Festival de Compositors de sardanes de Perpinyà (7/18/2018)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2018)   Anglès La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Conjunt
64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada doble (5/12/2018)   Alcanar Montsià Reus Jove
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (3/3/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès Rossinyolets
617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (8/5/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Conjunt
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
17è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Festival d'Estiu de cobles i compositors (7/26/2017)   Tiana Maresme Tres Vents
Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/23/2017)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
64è Aplec de Ripoll (7/16/2017)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Ballada (7/14/2017)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Ballades estiu (7/14/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (7/6/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Ciutat de Girona
Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Revetlla Sant Joan (6/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
Inauguració Casa de la Sardana (6/16/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Maricel
62è Aplec de l'Escala (6/4/2017)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
62è Aplec de l'Escala (6/4/2017)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/28/2017)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
30è Aplec de sant Feliu de Guíxols (5/28/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Bellpuig
33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf Maricel
Ballada (5/14/2017)   Cornellà Baix Llobregat Contemporània
28è Concert Final La sardana de l'any 2016 (5/13/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (5/6/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (4/1/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (3/19/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
40è Aplec de Castellar (3/5/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva Tres Vents
2è Festes d'Hivern (1/7/2017)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2016)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Fires i festes (9/9/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/1/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/17/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (1/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.