Activitats on s'ha tocat l'obra L'encís del Ripollès
Activitat Població Comarca Cobla
4è Aplec de l'Estany (7/17/2022)   L'Estany Bages Mediterrània
Ballada (4/17/2022)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (3/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Ballada (3/27/2022)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (1/6/2022)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada de Sant Esteve (12/26/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec (11/20/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/31/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/9/2021)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Ballada (9/26/2021)   Sils La Selva La Principal d'Olot
57è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2021)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (9/3/2021)   Sils La Selva Tres Vents
Concert (8/25/2021)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/15/2021)   Centelles Osona Ciutat de Granollers (2a etapa)
4è Audició (8/10/2021)   Das Cerdanya La Principal d'Olot
Ballada (7/24/2021)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
68è Aplec de Ripoll (7/18/2021)   Ripoll Ripollès Conjunt
Ballada (7/10/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/10/2021)   Ribes de Freser Ripollès Les Casenoves
Ballada (7/9/2021)   Llinars del Vallès Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Concert (6/25/2021)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/25/2021)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
16è Aplec de la Gleva (6/24/2021)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Taradell (6/20/2021)   Taradell Osona Genisenca
11è Aplec de Torres de Segre (6/19/2021)   Torres de Segre Segrià Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (5/27/2021)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (5/11/2021)   Ripoll Ripollès Selvatana
Concert (9/11/2020)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert-audició (8/9/2020)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/5/2020)   Sant Pol de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (3/1/2020)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
17è Ballada-Diada Sardanista (11/24/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (11/10/2019)   Beget Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (11/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (9/29/2019)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (9/28/2019)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
44è Aplec de Tardor a Tona (9/15/2019)   Tona Osona La Bisbal Jove
63è Aplec a La Garriga (9/10/2019)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/10/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ballada (8/17/2019)   Sant Privat d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
Concurs de Colles Sardanistes (8/17/2019)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
20è Aplec a Moià (8/4/2019)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos Cobla
33è Ballada-Diada del Soci (7/27/2019)   Salou Tarragonès Genisenca
7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/26/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/26/2019)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
66è Aplec a Ripoll (7/21/2019)   Ripoll Ripollès Conjunt
2è Aplec de L'Estany (7/21/2019)   L'Estany Bages Genisenca
Ballada-Nit de la Sardana (7/19/2019)   LLagostera Gironès Genisenca
Ballada (7/14/2019)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/6/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/5/2019)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
47è Aplec a Llançà (6/30/2019)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
65è Aplec a Anglès (6/16/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
51è Aplec a Cornellà (6/9/2019)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
Ballada (5/19/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Girona
Ballada (3/10/2019)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (11/4/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
1è Ballada Festival de Compositors de sardanes de Perpinyà (8/22/2018)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Bellpuig
30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada doble (5/12/2018)   Alcanar Montsià Reus Jove
Ballada (3/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/11/2018)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Inauguració Casa de la Sardana (6/16/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/28/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Aplec de Tardor (11/29/2015)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Castanyada (10/31/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Conjunt
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ballada (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major d'Hivern (1/18/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (11/1/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Conjunt
Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
15è Aplec de Moià (8/3/2014)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Concurs (5/4/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos Cobla
28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/10/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Festa Major (7/25/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
11è Sardanes a la fresca. Josep Coll (7/24/2013)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
7è Aplec Comarcal d'Ossona (7/7/2013)   Rupit Osona Jovenívola de Sabadell
Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès Conjunt
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Presentació CD Josep Coll i Ferrando (2/3/2013)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (1/6/2013)   Rabós Alt Empordà Osona
Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de Tardor (10/21/2012)   Vic Osona La Bisbal Jove
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
11 setembre (9/11/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Ballades d'estiu (8/17/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa major (8/4/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/1/2012)   Ceret Vallespir Sol de Banyuls
Ballada (7/29/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Aplec de d'Illa de Tet (6/24/2012)   Illa de Tet Rosselló Les Casenoves
13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/22/2012)   Montgat Maresme Marinada
33è Aplec conjunt Caldes-Palau (6/10/2012)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
7è Festa del soci (6/10/2012)   Ripoll Ripollès Les Casenoves
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
10è Concurs de Sabadell (5/13/2012)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Conjunt
32è Trobada sardanista (4/9/2012)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Marinada
Doble ballada (2/26/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (12/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (12/6/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/4/2011)   Santa Susanna Maresme La Flama de Farners
27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
16è Castanyada (11/5/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec a Sant Muç (10/16/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Conjunt
37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/25/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Conjunt
67è Revetlla aplec de Badalona (9/17/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos Cobla
Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Conjunt
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Conjunt
7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Cicle de ballades d'estiu (8/26/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/15/2011)   Palau de Cerdanya Alta Cerdanya Sol de Banyuls
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
11è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Sardanes a Matadepera (7/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Ciutat de Girona
Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
54è Aplec de Girona (5/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
22è Concert Final de la Sardana de l'Any 2010 (5/28/2011)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Ballada doble (5/15/2011)   Maurellàs Vallespir Nova Germanor
7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Mediterrània
30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Mediterrània
Ballada (3/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Sant Martirià (10/24/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (9/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Lloret (9/4/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Doble ballada (8/19/2010)   Ripoll Ripollès Cadaqués
25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.