Activitats on s'ha tocat l'obra Joves triomfants
Activitat Població Comarca Cobla
25è Aplec Nadalenc (12/18/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festa Major (11/13/2022)   Vilallonga de Ter Ripollès Rossinyolets
Ballada - Festa del Most (10/16/2022)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Festa Major (10/12/2022)   Cistella Alt Empordà La Principal d'Olot
Festa Major (9/19/2022)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
49è Aplec de Terrassa (9/18/2022)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada - Diada Nacional de Catalunya (9/10/2022)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (9/4/2022)   Calella Maresme Reus Jove
80è Concurs de Colles Sardanistes d'Olot (9/3/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Festa Major (8/13/2022)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
36è Ballada - Vigília d'aplec (8/6/2022)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de les Borges Blanques (7/30/2022)   Les Borges Blanques Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (7/17/2022)   Santa Margarida de Montbui Anoia Reus Jove
Ballada (7/17/2022)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (7/15/2022)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/10/2022)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/9/2022)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
14è Aplec de Castellbisbal (7/9/2022)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/8/2022)   La Garriga Vallès Oriental Mediterrània
27è Ballada-Diada del Soci (7/2/2022)   Caldes de Malavella La Selva Premià
59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
4è Aplec d'Alpicat (6/19/2022)   Alpicat Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/18/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (6/12/2022)   Badalona Barcelonès Premià
78è Aplec de la Rosa (6/5/2022)   Tona Osona Vila d'Olesa
64è Aplec a Girona (5/29/2022)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (5/29/2022)   Cabrianes Bages Lluïsos Cobla
12è Aplec del Morell (5/29/2022)   El Morell Tarragonès Reus Jove
17è Aniversari Agrupació Sardanista (5/22/2022)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
73è Aplec a Caldes de Malavella (5/8/2022)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
29è Aplec de Maspujols (5/1/2022)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/24/2022)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (4/22/2022)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
32è Aplec de Sants (4/10/2022)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
47è Aplec de Cerdanyola del Vallès (3/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (2/20/2022)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
9è Aplec d'Hivern a Olesa (2/6/2022)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
Ballada (1/22/2022)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (1/22/2022)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/28/2021)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
10è Ballada-Festa de la mongeta del ganxet (11/28/2021)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (11/14/2021)   Mataró Maresme Premià
Ballada (11/6/2021)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/1/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (10/17/2021)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (10/12/2021)   Campdevànol Ripollès Les Casenoves
Ballada (10/9/2021)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec a Sant Cugat (9/26/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Torelló Osona La Principal d'Olot
Ballada (9/1/2021)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
48è Aplec format concert a Peralada (8/29/2021)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Concert (8/15/2021)   Calella Maresme Mediterrània
4è Audició (8/10/2021)   Das Cerdanya La Principal d'Olot
Ballada (7/17/2021)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Concert (6/20/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Concert (3/14/2021)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
45è Concert d'aplec a Sant Cugat (9/27/2020)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Concert (9/11/2020)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (3/8/2020)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Ballada (11/23/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (10/27/2019)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec a Vilanova de Bellpuig (10/6/2019)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Lo Castell
Ballada (9/15/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2019)   Ripoll Ripollès Sol de Banyuls
Ballada (9/8/2019)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Ballada (9/1/2019)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (9/1/2019)   Falset Priorat Cossetània
Concert i ballada (8/31/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Les nits de les Sardanes (8/28/2019)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/25/2019)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
3è Concurs de Colles Sardanistes (8/25/2019)   Alió Alt Camp Cossetània
2è Aplec a Alpicat (8/24/2019)   Alpicat Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Ballada (8/23/2019)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (8/16/2019)   Guimerà Urgell Vents de Riella
Ballada (8/9/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (8/4/2019)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/4/2019)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (8/4/2019)   Vilanova de Prades Conca de Barberà Cossetània
30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/27/2019)   El Morell Tarragonès La Principal de Tarragona
7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/19/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
16è Aplec a La Mussara (7/14/2019)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
93è Sardanes a la fresca (7/13/2019)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/10/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/7/2019)   Besalú Garrotxa Les Casenoves
Ballada (7/5/2019)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/5/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/29/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/22/2019)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Ballada (6/16/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
19è Aplec a Altafulla (6/9/2019)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
40è Aplec a Mollerussa (5/25/2019)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
4è Aplec a Riudoms (5/19/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/19/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
23è Aplec a Cappont (4/27/2019)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Ballada (4/27/2019)   El Masroig Priorat Cossetània
Ballada (4/23/2019)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/23/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/23/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (4/22/2019)   L'Arboç Baix Penedès Cossetània
Ballada (4/21/2019)   Vandellòs Baix Camp Cossetània
Concert (4/7/2019)   Cubelles Garraf Mediterrània
47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
47è Aplec a Celrà (3/10/2019)   Celrà Gironès Mediterrània
21è Ballada-Festa de l'arbre (3/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
7è Aplec d'hivern a La Garriga (1/20/2019)   La Garriga Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (12/25/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Concert-Presentació CD "Aventures" de Lluís Alcalà (12/22/2018)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Mediterrània
23è Ballada Fira de Nadal (12/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (12/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/22/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona Mediterrània
Ballada (9/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (7/30/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (5/19/2018)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (3/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec a Cabestany (2/4/2018)   Cabestany Catalunya Nord Sol de Banyuls
33è Sarau artesenc (12/8/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Cicle d'estiu (7/14/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (6/24/2017)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (5/27/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Fires i festes de la Santa Creu (4/28/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec del pa (4/17/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
24è Concurs Copa del Sarau (12/8/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (11/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Mediterrània
Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Punt Cat
Ballada (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Fires i festes (9/6/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/22/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Ballada (7/16/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/29/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Mediterrània
7è Sardanes al Mur (1/1/2016)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Fira de Nadal (12/13/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Festival d'estiu de cobles i compositors (7/22/2015)   Tiana Maresme Mediterrània
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (6/20/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Festes del Beat Bonaventura (11/22/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Festival Sardanista (10/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (10/5/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
88è Sardanes estiu 2014 (8/30/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (5/31/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (1/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (10/6/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (10/5/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/21/2013)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11 de setembre (9/11/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
57è Aplec de la Garriga (9/10/2013)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/9/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Ballada (8/30/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (8/29/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Ballada (8/24/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/4/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/4/2013)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Sardanes (7/31/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/26/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Maricel
51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
61è Concurs de colles de la Ptum (5/26/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Santiga (9/9/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Martorelles (9/1/2012)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/12/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Maricel
23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Ballada (2/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
18è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/18/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/15/2011)   Manlleu Osona Sabadell
47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
Ballada (6/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
22è Concert Final de la Sardana de l'Any 2010 (5/28/2011)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Tres Vents
Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (1/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Festa Major (9/3/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/16/2010)   Moià Bages Sabadell
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (7/24/2010)   Sallent Bages Sabadell
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/24/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (7/23/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/17/2010)   Torelló Osona Sabadell
Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
Festa Major (6/28/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Concurs (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec d'El Prat (6/20/2010)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
42è Aplec de Cornellà (6/13/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (5/1/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada (4/25/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/23/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Aplec de Roda de Barà (4/5/2010)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/13/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (2/12/2010)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Presentació CD "Un camí d'il·lusions" (1/3/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Presentació CD "un camí d'il·lusions" (12/20/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.