Activitats on s'ha tocat l'obra Ullets blaus
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/1/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nits de la Sardana (8/27/2022)   LLagostera Gironès La Principal del Llobregat
36è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2022)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/30/2022)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/15/2022)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Aplec de Cornet (6/5/2022)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Ballada (5/27/2022)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
39è Aplec de Sitges (5/15/2022)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Olot Garrotxa Sol de Banyuls
Ballada (4/17/2022)   Barcelona Barcelonès Rambles
41è Aplec de Navarcles (2/13/2022)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/9/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/28/2021)   Abrera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/1/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
52è Aplec de Cornellà (10/31/2021)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/17/2021)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/10/2021)   Barcelona Barcelonès Maricel
77è Aplec de Badalona (9/19/2021)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert (8/29/2021)   Palamós Baix Empordà Vila d'Olesa
Ballada (8/22/2021)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
75è Aplec de Taradell (6/20/2021)   Taradell Osona Genisenca
41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/13/2021)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
15è Concert-Festa del Soci (6/13/2021)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Concert (5/15/2021)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Concert de la Llum (5/1/2021)   Manresa Bages Vila d'Olesa
Concert-Festa de Sant Jordi (4/23/2021)   Montgat Maresme Marinada
Audició-concert (12/13/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Concert (10/10/2020)   Vic Osona Lluïsos Cobla
Concert (9/10/2020)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Concert (9/8/2020)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Concert-audició aplec 2020 (8/28/2020)   Ripoll Ripollès Sol de Banyuls
Concert (8/14/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Concert-audició (7/10/2020)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Concert (6/23/2020)   Centelles Osona Lluïsos Cobla
7è Aplec d'hivern (2/2/2020)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (1/20/2020)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (1/18/2020)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/15/2019)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (12/8/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Ballada (11/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (11/10/2019)   Beget Garrotxa La Principal d'Olot
Concert i ballada (11/10/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Maricel
Ballada (10/20/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Ballada (10/13/2019)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (10/13/2019)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (9/28/2019)   Setcases Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (9/9/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
93è Sardanes a la fresca (8/24/2019)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/23/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Concurs de Colles Sardanistes (8/17/2019)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/16/2019)   Sitges Garraf Maricel
Ballada (8/11/2019)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Ballada (8/9/2019)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (8/8/2019)   Llançà Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (7/29/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada-Nit de la Sardana (7/19/2019)   LLagostera Gironès Genisenca
92è Aplec a Calella (6/2/2019)   Calella Maresme Conjunt
44è Aplec a L'Escala (6/2/2019)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
23è Aplec a Almacelles (6/1/2019)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
33è Aplec a Esparreguera (5/25/2019)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada_Aplec a Sant Sebastià de Montmajor (5/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (4/28/2019)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Ballada (4/23/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (4/23/2019)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Ballada (4/14/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Selvatana
39è Aplec a Navarcles (2/10/2019)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (1/13/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (11/3/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
Ballada (9/1/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
40è Aplec a Martorelles (9/1/2018)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/22/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Genisenca
91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Marinada
Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (11/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Osona
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (7/2/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos Cobla
Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
19è Firagran (6/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11 de setembre (9/11/2016)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (8/28/2016)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mitja ballada (11/21/2015)   Avià Berguedà Berga Jove
Ballada (10/11/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona Mediterrània
11 de Setembre (9/11/2015)   Amposta Montsià La Principal Rapitenca
11 de Setembre (9/11/2015)   L'Aldea Baix Ebre La Principal Rapitenca
Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (7/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
Ballada (7/3/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/24/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Ballada (3/1/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (2/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major de Sant Antoni (1/18/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/14/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Aniversari Grup Sardanista Tor Bellvitge (11/22/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concert (6/30/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
88è Sardanes estiu 2014 (6/28/2014)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
30è Sarau Artesenc (12/6/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor (10/20/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/7/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Ballada (8/26/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble ballada (2/26/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/25/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (8/31/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/22/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages Lluïsos Cobla
Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (2/21/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
25è Aplec de Sant Climent (11/22/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Tortosa (9/13/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2009)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos Cobla
36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (6/21/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Col·lectiu dones Ca N'Anglada (6/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Jovenívola d'Agramunt
45è Ballada (3/29/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Ballada (2/22/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major Sant Antoni (1/18/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona La Bisbal Jove
Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
65è Aplec de Manlleu (6/22/2008)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
39è Aplec de Torelló (5/18/2008)   Torelló Osona Lluïsos Cobla
28è Aplec de Navarcles (2/10/2008)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
429è Ballada (12/26/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/9/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Climent (11/25/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Siurebre (9/2/2007)   Garcia Ribera d'Ebre La Principal Rapitenca
Ballada (8/29/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
8è Aplec de Moià (8/5/2007)   Moià Bages Lluïsos Cobla
18è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/4/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Aplec de Gallecs (7/22/2007)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
5è Sardanes a la fresca (7/11/2007)   Tiana Maresme La Flama de Farners
Sardanes a l'estiu (7/7/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Ballada (6/24/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/17/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec Capital del Cava (4/29/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Marinada
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Tossa (10/8/2006)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
21è Aplec de Tolugues (6/11/2006)   Toluges Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Aplec de Cànoes (3/5/2006)   Cànoes Rosselló Les Casenoves
Ballada (1/23/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos Cobla
51è Revetlla d'aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
27è Aplec de l'Aleixar (8/13/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
5è Festa de la Sardana (7/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
53è Aplec de Banyoles (7/3/2005)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Cornellà
Aplec de Manlleu (6/26/2005)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
7è Aniversari de Terrassa Ciutat Pubilla (6/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Campdevànol (5/28/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Diada Sardanista (5/22/2005)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (5/1/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/30/2005)   Gaià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (4/27/2005)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sant Jordi (4/23/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (4/17/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/3/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/13/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (3/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/5/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
14è Febrer Musical (2/20/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Ballada (2/20/2005)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major (6/24/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec del Masnou (3/28/2004)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Revetlla aplec de Vilassar (3/20/2004)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
8è Trobada d'aplecs (1/25/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
29è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
6è Aplec de Mataró (7/6/2003)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (1/5/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (12/8/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
28è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
15è Aplec de Tossa (10/12/2002)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Aplec de Tarragona (8/10/2002)   Tarragona Tarragonès Ressò dels Dansaires de Penedès
Festa Major (7/21/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
14è Aplec de Matadepera (7/20/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada de Sant Joan (6/23/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
34è Aplec de Cornellà (6/9/2002)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
74è Aplec d'Igualada (6/9/2002)   Igualada Anoia Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada Festa Major (5/31/2002)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (2/17/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Sant Cugat (9/30/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada Festa Major (8/31/2001)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec Internacional (8/4/2001)   Copenhage Dinamarca Vila d'Olesa
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/14/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
12è Aplec de Matadepera (7/15/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Ciutat de Cornellà
51è Aplec de Granollers (7/8/2000)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/2/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
64è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Festival de música popular (10/24/1999)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
Audició Sabadell (10/10/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
18è Aplec de Berga (9/5/1999)   Berga Berguedà Principal de Berga
Audició Matadepera (8/4/1999)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa La Flama de Farners
Sardanes de la Patum (6/3/1999)   Berga Berguedà Principal de Berga
22è Aplec de Castellar del Vallès (3/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Vilanova i La Geltrú (7/25/1998)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
2è Festa sardanista d'hivern (1/25/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Audició a Sabadell (12/7/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
14è Sarau Artesenc (12/6/1997)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició a l'Escorxador (11/16/1997)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa major Mollet (8/18/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Mediterrània
29è Aplec de Palamós (7/27/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/1/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
41è Aplec Parc Güell (5/11/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Diada del soci (2/16/1997)   Badalona Barcelonès Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.