Activitats on s'ha tocat l'obra Maria de les trenes
Activitat Població Comarca Cobla
94è Aplec de Calella (6/5/2022)   Calella Maresme Montgrins
Ballada de Sant Jordi (4/23/2022)   Centelles Osona Cani-go!
Aplec de l'Ermita de l'Alegria (4/18/2022)   Tiana Maresme Premià
41è Aplec de Santa Reparada (4/18/2022)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
47è Aplec de Cerdanyola del Vallès (3/13/2022)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/13/2022)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (12/13/2021)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
32è Trobada de Músics de Cobla (11/21/2021)   Olot Garrotxa Formació específica per l'activitat
Ballada (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Concert-Competència d'orquestres (COR) (10/23/2021)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
38è Ballada-Diada Tardoral (10/2/2021)   Cassà de la Selva Gironès La Principal d'Olot
5è Aplec format concert a Riudoms (10/2/2021)   Riudoms Baix Camp Maricel
38è Aplec de Constantí (9/26/2021)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (9/19/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (9/12/2021)   La Bisbal del Penedès Baix Penedès Cossetània
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Figaró-Montmany Vallès Oriental Marinada
49è Ballada d'Aplec (9/6/2021)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
Ballada (9/4/2021)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Concert (8/26/2021)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Concert (8/13/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Sardanes a la fresca (8/5/2021)   Vilassar de Mar Maresme Osona
Concert (7/24/2021)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
63è Ballada-Festival de la Sardana (7/23/2021)   Ceret Vallespir Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Concert (6/29/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
632è Ballada (6/19/2021)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
41è Aplec format concert (6/13/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/4/2021)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert (5/15/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Concert (5/14/2021)   Sitges Garraf Maricel
Concert de Sant Jordi (4/25/2021)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Osona
Concert de Sant Jordi (4/24/2021)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Concert (4/23/2021)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Dia de la Dona (3/7/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
47è Concert d'aplec (12/6/2020)   Premià de Mar Maresme Marinada
Concert (10/18/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/12/2020)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (9/11/2020)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (8/30/2020)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert-audició (8/30/2020)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Concert-audició (8/9/2020)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Concert (7/21/2020)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Concert-audició (7/15/2020)   Puig-reig Berguedà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert "Músiques del món" (7/11/2020)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Concert (6/20/2020)   Montgat Maresme Premià
Ballada del Dia de la dona (3/1/2020)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (2/2/2020)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (1/20/2020)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Sardansa (11/30/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada-Diada del soci (11/24/2019)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Concert (10/7/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (9/24/2019)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (9/15/2019)   Pontils Conca de Barberà Cossetània
Ballada (9/15/2019)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Ballada-Festa privada (9/14/2019)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/11/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Concert “Grans èxits de la música per a cobla” (8/31/2019)   Premià de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
579è Ballada (8/25/2019)   Tordera Maresme Palafolls
56è Concurs (7/21/2019)   Salt Gironès Baix Empordà
Ballada (7/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Concert i ballada (7/12/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/29/2019)   Martorelles Vallès Oriental Ressò dels Dansaires de Penedès
Ballada (5/2/2019)   Figueres Alt Empordà Osona
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (4/28/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
Ballada (4/21/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Concert-Sardana, té nom de dona (3/9/2019)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (12/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Concert 120è Aniversari Coral Llaç d'Amistat (11/18/2018)   Argentona Maresme Coral
Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Coral
Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Ballada (6/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos Cobla
Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
El Tenor i la Cobla (6/30/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
El Tenor i la Cobla (6/21/2017)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Concert (3/26/2017)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Diada Nacional (9/10/2015)   L'Ampolla Baix Ebre Reus Jove
Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
16è Aplec Vila de Moià (8/2/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos Cobla
Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos Cobla
Final de Curs extensió Universirtària (6/2/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Les Fantasies del Ges (3/22/2014)   Torelló Osona Reus Jove
Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
festa Major (9/6/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Ballada (8/31/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (7/6/2013)   Capçanes Priorat Reus Jove
Sardanes al Canigó (6/29/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Lo Castell
Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos Cobla
73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
Concert cor i cobla (10/21/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert cobla & swing (8/27/2012)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella de Montsant Priorat La Principal de Tarragona
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Conjunt
33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (8/22/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Concert cobla i coral (6/19/2011)   Vila-seca Tarragonès Reus Jove
Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Aplec d'Altafulla (6/12/2011)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
23è Aplec de Vandellòs (6/4/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La música dels vitralls (10/17/2010)   Granollers Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (11/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (8/7/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Conjunt
Festa Major (6/25/2009)   Reus Baix Camp Reus
10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Concert (3/15/2009)   Torelló Osona Conjunt
Concert (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
9è Gresca torrellonenca (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
2è Cobla de cobles (9/19/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Nits d'estiu (7/3/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
Concert (4/26/2008)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
40è Concert de Sant Esteve (12/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Ballada (10/27/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert - ballada (7/14/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Ballada (9/23/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos Cobla
Ballada (8/30/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Concert de cobla i cant (5/2/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
12è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Conjunt
11 de setembre (9/9/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Festa Major Gràcia (8/19/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Festa major (6/24/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Diada sardanista (5/16/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec al Pla de Santa Maria (5/9/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Ballada (3/6/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Fires i festes (10/26/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Conjunt
39è Aplec de Sant Celoni (7/20/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
35è Concert commemoratiu (7/11/2003)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Concert de Festa Major (6/24/2003)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/14/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Ballada (2/2/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Concert de sardanes (12/28/2002)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Inauguració locals de Sabadell Cultura (7/7/2002)   Sabadell Vallès Occidental Costa Daurada
Ballada (4/23/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (1/13/2002)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Concert de Nadal (12/30/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
ballada (12/8/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Aplec de Lleida (9/23/2001)   Lleida Segrià Vila d'Olesa
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/14/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Vila d'Olesa
Audició de sardanes (6/24/2001)   Rubí Vallès Occidental Costa Daurada
Ballada (4/7/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
10è Febrer Musical (2/18/2001)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
4è Trobada sardanista (12/30/2000)   Vic Osona Marinada
Festa major Sants (8/22/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
51è Aplec de Granollers (7/8/2000)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos Cobla
43è Aplec de la Garriga (9/10/1999)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de Santpedor
37è Aplec d'Olot (7/11/1999)   Olot Garrotxa Nova Olot
41è Aplec de Canyamars (9/13/1998)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Festa major Can Feu (7/12/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Banyoles (7/5/1998)   Banyoles Pla de l'Estany La Flama de Farners
4è Aniversari del Grup Tamborí (11/9/1997)   Sant Pere de Ribes Garraf Pare Manyanet
Sardanes a la fresca (9/5/1997)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Calella
Festa major Mollet (8/18/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Ciutat de Calella

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.