Peces interpretades
Activitat Poblacio TÝtol Autor Cobla
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Colla Laietans Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Cal Ferrer Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Dolša Ester AlcalÓ i BaquÚs, LluÝs PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Trenca Timons Camps i Comellas, Francesc PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Les nimfes del llac Coll i Ferrando, Josep PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Girona m'enamora Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/23/2023) Les Franqueses del VallŔs Colla Dansa Eterna Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Jorn alegre Serra i Bonal, Josep PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Sardana curta PaulÝs i Vila, NarcÝs PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Colla Laietans Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Record de Llerona Vilarˇ i Carbonell, Francesc PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs ╔s la Moreneta CarcellÚ i Tosca, Antoni PremiÓ
Ballada - Festa de la mongeta del ganxet (11/26/2023) Les Franqueses del VallŔs Una de curta i balladora Leˇn i Royo, Jordi PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Aigua Xelida Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Jorn alegre Serra i Bonal, Josep PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Somni Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Les nimfes del llac Coll i Ferrando, Josep PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt El claustre de Breda OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Una de curta i balladora Leˇn i Royo, Jordi PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Doble ballada (11/19/2023) PremiÓ de Dalt Cal Ferrer Coma i Font, Pau PremiÓ
50Ŕ Aplec de PremiÓ de Mar (10/28/2023) PremiÓ de Mar Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
50Ŕ Aplec de PremiÓ de Mar (10/28/2023) PremiÓ de Mar La Pallaresa Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
50Ŕ Aplec de PremiÓ de Mar (10/28/2023) PremiÓ de Mar Com la neu, Blanca Cass˙ i Serra, Josep PremiÓ
50Ŕ Aplec de PremiÓ de Mar (10/28/2023) PremiÓ de Mar Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
50Ŕ Aplec de PremiÓ de Mar (10/28/2023) PremiÓ de Mar Colla Dansa Eterna Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella ═dols de fang Ventura i Tort, Jaume PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella La Pallaresa Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella ColĚlegues Ventura i Barnet, Jes˙s PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella Una de curta i balladora Leˇn i Royo, Jordi PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella Nit estelada Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella Cal Ferrer Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella La colla dels 16 Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella 30 anys a sac OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada (10/1/2023) Alella CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Somni Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt El claustre de Breda OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt L'aplec de Sant Mateu Fec˙ndez i MartÝnez, Josep PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Gota d'aigua Calders, Joan PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Aigua Xelida Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt Petita ofrena Mas i Ros, Francesc PremiÓ
41Ŕ Ballada - Aplec de Sant Mateu (9/24/2023) PremiÓ de Dalt CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs La noia de Caldes Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs Jorn alegre Serra i Bonal, Josep PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs Somni Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs Coti x coti Ventosa i Molner, Xavier PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs El golfet Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs Les nimfes del llac Coll i Ferrando, Josep PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs El claustre de Breda OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs La Santa Espina Morera i Viura, Enric PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada - Festa Major de Corrˇ d'Avall (9/17/2023) Les Franqueses del VallŔs Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Angelina Bou i Geli, Vicenš PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Cal Ferrer Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar El claustre de Breda OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Port de LlanšÓ Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Sota el Mas Ventˇs Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar Petita ofrena Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada (9/3/2023) Malgrat de Mar El parc de la Guineu FontÓs i Puig, Pere PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera ╔s la Moreneta CarcellÚ i Tosca, Antoni PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera La Pepa maca Torrents i GutiÚrrez de Pando, Jaume PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Somni Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Coti x coti Ventosa i Molner, Xavier PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Sota el Mas Ventˇs Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera El golfet Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Tiana Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Cloenda del curset i Festa Major (8/25/2023) Tordera Boig per tu Tudela i Benavent, Miquel PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Colla Dansa Eterna Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Somni Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar La Pallaresa Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Nit estelada Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Baixant de la font del Gat Morera i Viura, Enric PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Com la neu, Blanca Cass˙ i Serra, Josep PremiÓ
Ballada (8/20/2023) Malgrat de Mar Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar El parc de la Guineu FontÓs i Puig, Pere PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar El palau de la Fosca Chamorro i Ramos, Josep PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar La Pallaresa Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar Vila de Centelles MartÝnez i ComÝn, FŔlix PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar El claustre de Breda OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar Petita ofrena Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Sardanes a la fresca (8/17/2023) Vilassar de Mar Com la neu, Blanca Cass˙ i Serra, Josep PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona Mare meva! Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona La plaša de les ilĚlusions Abad i Gils, Anna PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona ColĚlegues Ventura i Barnet, Jes˙s PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona Coti x coti Ventosa i Molner, Xavier PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona La noia de Caldes Coma i Font, Pau PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (8/16/2023) Barcelona Boig per tu Tudela i Benavent, Miquel PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona Mare meva! Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona Boig per tu Tudela i Benavent, Miquel PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona Baixant de la font del Gat Morera i Viura, Enric PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona La noia de Caldes Coma i Font, Pau PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona ColĚlegues Ventura i Barnet, Jes˙s PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona La plaša de les ilĚlusions Abad i Gils, Anna PremiÓ
66Ŕ Aplec de la Sardana de la Vila de GrÓcia (5/13/2023) Barcelona CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs La plaša de les ilĚlusions Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Mare meva! Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs CamÝ de la UNESCO Abad i Gils, Anna PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Baixant de la font del Gat Morera i Viura, Enric PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs ColĚlegues Ventura i Barnet, Jes˙s PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Boig per tu Tudela i Benavent, Miquel PremiÓ
Ballada (5/7/2023) L'Ametlla del VallŔs Quan l'amor neix Costa i Horts, NarcÝs PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Menudeta Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Amor de mare Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Cal Ferrer Coma i Font, Pau PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona PremiÓ de Mar, Ciutat Pubilla Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Canšˇ de la Marta Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona El pardal Ventura i Casas, Pep (Josep Maria) PremiÓ
Ballada (5/7/2023) Barcelona Mirambell Bou i Geli, Vicenš PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet El pardal Ventura i Casas, Pep (Josep Maria) PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Petita ofrena Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Com la neu, Blanca Cass˙ i Serra, Josep PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Menudeta Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet PremiÓ de Mar, Ciutat Pubilla Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet ═dols de fang Ventura i Tort, Jaume PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Angelina Bou i Geli, Vicenš PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) L'Hospitalet Els de la capa negre An˛nim PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Les nimfes del llac Coll i Ferrando, Josep PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Nit estelada Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Vora el niu Sans i Salellas, Enric PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet El saltirˇ de la cardina Bou i Geli, Vicenš PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet El golfet Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Estimar Ús el camÝ Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Com la neu, Blanca Cass˙ i Serra, Josep PremiÓ
Ballada - Diada de Sant Jordi (4/23/2023) Santa Coloma de Gramenet Petita ofrena Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana 30 anys a sac OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana L'aplec de l'alegria Gil i Membrado, TomÓs PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Tiana Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Sardafoc Tiana Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Arenys de Munt Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Sardanes a la lluna Capell i HernÓndez, Josep PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Una de curta i balladora Leˇn i Royo, Jordi PremiÓ
Ballada - Aplec de l'Alegria (4/10/2023) Tiana Les noies de la Torrassa Ventura i Tort, Jaume PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Vents de Carroig Bonaterra i Dabau, Jaume PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Canšˇ de la Marta Mas i Ros, Francesc PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Joiˇs aniversari Leˇn i Royo, Jordi PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet La Pepa maca Torrents i GutiÚrrez de Pando, Jaume PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Dolša Ester AlcalÓ i BaquÚs, LluÝs PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Els de la capa negre An˛nim PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Gota d'aigua Calders, Joan PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Els ocells et canten Salˇ i Ramell, Conrad PremiÓ
24Ŕ Ballada - Festa de l'Arbre (3/19/2023) L'Hospitalet Els gegants de Castellteršol Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Els saltimbanquis PaulÝ i Safont, Jordi PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Remors de Palamˇs Picamal i Coma, RenÚ PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Dolša Ester AlcalÓ i BaquÚs, LluÝs PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Sardafoc Tiana Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Tot dibuixant carÝcies OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Les noies de la Torrassa Ventura i Tort, Jaume PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Arenys de Munt Viladesau i Caner, Ricard PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar PremiÓ de Mar, Ciutat Pubilla Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Festa Major Petita (2/12/2023) PremiÓ de Mar Trenca Timons Camps i Comellas, Francesc PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Sardana curta PaulÝs i Vila, NarcÝs PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Blanca Espurna PaulÝ i Safont, Jordi PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Dolša Ester AlcalÓ i BaquÚs, LluÝs PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Per tu, Rita Saderra i Puigferrer, Manel PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Roses del Brull Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Baix Camp 86 Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona La Pau de CÓnoves Casademunt i Pradas, Ant˛nia PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona CarÝcies Vicens i Juli "Xaxu", Josep PremiÓ
Ballada (2/5/2023) Badalona Les noies de la Torrassa Ventura i Tort, Jaume PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Roses del Brull Serra i Corominas, Joaquim PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu La tia Pepa Capell i HernÓndez, Josep PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Les nimfes del llac Coll i Ferrando, Josep PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Tot dibuixant carÝcies OrtÝ i MartÝn, Enric PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Gavina Roca i Delpech, Jaume PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Records de Cardedeu VilÓ i Ferrer, Ramon PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Ermita Sant Hilari Havart i Macou, Max PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Remors de Palamˇs Picamal i Coma, RenÚ PremiÓ
Ballada - Aplec de Sant Hilari (1/15/2023) Cardedeu Bell PenedŔs Saderra i Puigferrer, Josep PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Poble de Vallirana Santiago i Roig, Carles PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Visca Sabadell Sardanista VilÓ i Ferrer, Ramon PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs La Santa Espina Morera i Viura, Enric PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Mar de Palamˇs Mas i Ros, Francesc PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Blanca Espurna PaulÝ i Safont, Jordi PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Sardafoc Tiana Navarro i Galindo, Maria MercŔ PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs La Coquessa Tarridas i Barri, Josep Maria PremiÓ
Ballada - Fira de Nadal (12/18/2022) Les Franqueses del VallŔs Gavina Roca i Delpech, Jaume PremiÓ
Veure 200 registres mÚs

Coneixes mÚs dades? Sˇn incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. GrÓcies.