Activitats on s'ha tocat l'obra En recordança a l'amic
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada-Diada del Soci (3/8/2020)   Badalona Barcelonès Marinada
22è Ballada-Diada del Sardanista (11/3/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/13/2019)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec a Tossa de Mar (10/13/2019)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (10/12/2019)   Valveralla Alt Empordà La Principal d'Olot
Ballada (10/6/2019)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (9/29/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (8/10/2019)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (8/10/2019)   Amer La Selva La Principal d'Olot
Ballada (8/2/2019)   Alp Cerdanya La Principal d'Olot
51è Aplec a Palamós (7/28/2019)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
93è Sardanes a la fresca (7/27/2019)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/27/2019)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/12/2019)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
8è Ballada-Memorial Martí Masvidal (7/12/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
57è Aplec a Sabadell (6/16/2019)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec a Campdevànol (6/15/2019)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (6/10/2019)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (6/8/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/26/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/11/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (5/1/2019)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (4/22/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada d'estiu (7/18/2018)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/5/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (8/6/2016)   Tona Osona Mediterrània
48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (5/7/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (11/22/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (8/16/2015)   Manlleu Osona Mediterrània
Festa major (8/16/2015)   Manlleu Osona Mediterrània
Concert de Festa Major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aniversari Colla Sabadell (2/8/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec d'Encamp (9/7/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (12/15/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Mediterrània
86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (4/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Castanyada (11/1/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/17/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Sant Cristòfol (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Sant Jordi (4/23/2011)   Manlleu Osona Genisenca
20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (1/23/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
48è Aplec de Sabadell (6/27/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (4/23/2010)   Manlleu Osona Genisenca
11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/7/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
22è Aplec de Tossa (10/11/2009)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Ballada (8/7/2009)   Manlleu Osona Genisenca
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/2/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Festa Major (6/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/13/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
37è Aplec de Tarragona (5/3/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Diada del soci (3/1/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Ballada (2/10/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
37è Aplec de tardor (11/25/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Revetlla aplec de Badalona (9/15/2007)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
5è Sardanes a la fresca (7/11/2007)   Tiana Maresme La Flama de Farners
45è Aplec d'Olot (7/8/2007)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
20è Aplec de Sants (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Montblanc (6/25/2006)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
29è Aplec de Banyuls (4/16/2006)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
14è Febrer Musical (2/20/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
8è Aplec Nadalenc (12/19/2004)   Barcelona Barcelonès Marinada
48è Aplec de la Garriga (9/10/2004)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec de Nit (7/10/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
49è Concurs (5/9/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Fires de Girona (10/29/2002)   Girona Gironès Baix Empordà
12è Aplec de Salou (11/4/2001)   Salou Tarragonès Reus Jove
29è Aplec de Terrassa (9/16/2001)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec de Font Romeu (7/29/2001)   Font-Romeu Cerdanya Desconeguda
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Cicle d'estiu (7/13/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
28è Aplec de Montblanc (7/1/2001)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
37è Aplec de Sils (4/15/2001)   Sils La Selva Mediterrània
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec de la Nou de Gaià (4/1/2001)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
5è Festa Sardanista (1/28/2001)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
26è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
12è Aplec de Bellpuig (9/10/2000)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
27è Aplec de Premià de Mar (4/30/2000)   Premià de Mar Maresme La Principal del Llobregat
23è Aplec de Castellar (3/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Diada del soci a Les Roquetes (2/20/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
25è Aniversari Amics de la Sardana de Cassà (2/20/2000)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Ballada a Sabadell (1/16/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Diada del soci a salt (12/6/1999)   Salt Gironès Cadaqués
Ballada a la Llagosta (9/10/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Marinada
31è Aplec de Palamós (7/25/1999)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
56è Aplec de Manlleu (6/27/1999)   Manlleu Osona Juvenil de Bellpuig
63è Aplec de Santa Perpètua (5/2/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec de La Llagosta (4/18/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Gavà (10/12/1998)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Tossa (10/11/1998)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major - Cardedeu (8/16/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Conjunt
30è Aplec de Palamós (7/26/1998)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/18/1998)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa La Flama de Farners
36è Aplec d'Olot (7/12/1998)   Olot Garrotxa La Principal de la Bisbal
49è Aplec de Granollers (7/11/1998)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec de Banyoles (7/5/1998)   Banyoles Pla de l'Estany La Flama de Farners
3è Trobada aplecs saqrdanistes comarques de Barcelona (7/5/1998)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Sitges (5/17/1998)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec d'Amer (5/1/1998)   Amer La Selva Ciutat de Girona
34è Aplec de Sils (4/19/1998)   Sils La Selva La Flama de Farners
21è Aplec de Breda (4/12/1998)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Doble Audició (2/1/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Concert de Santa Llúcia (12/20/1997)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
29è Aplec de les Roquetes. (10/26/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
4è Gran Concert (7/12/1997)   Peralada Alt Empordà La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.