Activitats on s'ha tocat l'obra Montblanc, capital de la sardana
Activitat Població Comarca Cobla
51è Aplec a Barcelona-Les Roquetes (10/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada-Festa Major (9/29/2019)   Les Masies de Roda Osona Tres Vents
Ballada (9/28/2019)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
53è Aplec a Reus (9/22/2019)   Reus Baix Camp Conjunt
75è Aplec a Badalona (9/15/2019)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/15/2019)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
20è Aplec a Barcelona-Sant Andreu (9/14/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
32è Aplec a Encamp (9/1/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Conjunt
39è Aplec a Cambrils (8/24/2019)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Ballada (8/15/2019)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Genisenca
Ballada (8/14/2019)   Salomó Tarragonès Reus Jove
20è Aplec a Moià (8/4/2019)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
27è Aplec a Les Borges Blanques (8/3/2019)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
46è Aplec a Móra d'Ebre (8/3/2019)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Conjunt
30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/30/2019)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
51è Aplec a Palamós (7/28/2019)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
18è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/27/2019)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
34è Ballada-Memorial Jaume Ventura Tort (7/27/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
37è Aplec a Riba-roja d'Ebre (7/27/2019)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Cossetània
19è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/26/2019)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Ballada (7/26/2019)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Les nits de les Sardanes (7/24/2019)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec a La Palma d'Ebre (7/20/2019)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (7/20/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/14/2019)   Maçanet de la Selva La Selva Contemporània
93è Sardanes a la fresca (7/13/2019)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
25è Aplec a Torregrossa (7/13/2019)   Torregrossa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Ballada (7/12/2019)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
45è Aplec a Montblanc (7/7/2019)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
Ballada (7/7/2019)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
47è Aplec a Artés (7/6/2019)   Artés Bages Conjunt
67è Aplec a Banyoles (7/6/2019)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
30è Aplec a Ascó (7/6/2019)   Ascó Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (7/1/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/29/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/29/2019)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/27/2019)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/23/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/21/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (6/21/2019)   Valls Alt Camp Cossetània
38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/16/2019)   Blanes La Selva Vila d'Olesa
Ballada (6/16/2019)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
2è Ballada-Aplec (6/14/2019)   Barcelona Barcelonès Contemporània
77è Aplec de La Rosa a Lurdes i al Castell (6/10/2019)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
57è Aplec a La Bisbal d'Empordà (6/9/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
40è Aplec a Palau-Solità i Plegamans (6/9/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
19è Aplec a Altafulla (6/9/2019)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
25è Aplec (6/8/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
44è Aplec a L'Escala (6/2/2019)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Primavera (5/18/2019)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
30è Concert Final de La Sardana de l'Any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
27è Concurs de colles sardanistes (5/12/2019)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Conjunt
5è Aplec a Montmeló (4/21/2019)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/3/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (1/27/2019)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (1/13/2019)   Els Pallaresos Tarragonès Reus Jove
620è Ballada (12/26/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
22è Ballada-Sardanadal'18 (12/22/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Premis Capital de la Sardana (12/15/2018)   Montblanc Conca de Barberà Tres Vents
790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (12/2/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/25/2018)   Igualada Anoia Tàrrega (2ona època)
Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Conjunt
44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Concert (10/1/2018)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Reus Jove
Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
23è Aplec (7/21/2018)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
19è Aplec a La Gleva (6/24/2018)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/8/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
43è Aplec a l'Escala (6/3/2018)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Reus Jove
75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
11è Trobada de colles sardanistes d'equipaments cívics (5/19/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cossetània
69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Maricel
46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.