Activitats on s'ha tocat l'obra Trenta i cinquanta a Bellvitge
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/1/2019)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (10/20/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de les Roses
Ballada (9/15/2019)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/2/2019)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
30è Aplec a Bellvís (7/20/2019)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/12/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
43è Aplec a Llavaneres (7/6/2019)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
572è Ballada (7/5/2019)   Tordera Maresme Berga Jove
Ballada (6/30/2019)   El Masnou Maresme Punt Cat
4è Aplec de Calaf (6/8/2019)   Calaf Anoia Lluïsos
Ballada (5/19/2019)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/11/2019)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (4/30/2019)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Ballada (4/23/2019)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (4/23/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Ballada-Aplec del pa (4/22/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec a Sant Carles de La Ràpita (4/7/2019)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (3/17/2019)   Badalona Barcelonès Lluïsos
45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
21è Ballada-Festa de l'arbre (3/10/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada (1/27/2019)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/16/2018)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (11/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (11/11/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos
61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Ballada (8/19/2018)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/22/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballades d'estiu (7/13/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
19è Aplec a La Gleva (6/24/2018)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
43è Aplec a l'Escala (6/3/2018)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (5/26/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Contemporània
Ballada doble (5/12/2018)   Alcanar Montsià Marinada
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Ballada (5/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/2/2017)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major del Carmel (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès Contemporània
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Fires i festes de la Santa Creu (4/29/2017)   Figueres Alt Empordà Selvatana
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
19è Festa de l'Arbre (3/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (12/17/2016)   Begues Baix Llobregat Punt Cat
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Ballada (11/6/2016)   Badalona Barcelonès Rambles
Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Conjunt
Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Festa Major (9/24/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Conjunt
Festa major (9/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Lluïsos
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Festa Major (8/29/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Conjunt
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Festa major (8/11/2016)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Conjunt
Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Ballades d'estiu (7/25/2016)   El Vendrell Baix Penedès Montgrins
48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/21/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
5è Memorial Martí Masvidal (7/15/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Ballada (7/8/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Festa major (7/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
Ballada (6/24/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
90è Sardanes a la fresca (6/11/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Montgrins
Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
27è Sardana de l'Any (5/7/2016)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/24/2016)   Barcelona Barcelonès Contemporània
45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Internacional de la Dansa (4/17/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
17è Festa de l'arbre (3/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Concert presentació CD (11/14/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
41è Aplec de Malgrat (10/4/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec Comarcal d'Ossona (7/5/2015)   Sant Pere de Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/28/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Ballada (5/9/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.