Activitats on s'ha tocat l'obra Ciutat reial
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (1/20/2020)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Ballada de Nadal (12/1/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (10/13/2019)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec a Premià de Mar (8/31/2019)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/27/2019)   El Papiol Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Ballada (1/13/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (12/26/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Trobada Sardanista al Parc Torreblanca (11/25/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada (7/27/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (5/19/2018)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa La Principal del Llobregat
Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Concert de Carrilló i cobla (7/10/2017)   Figueres Alt Empordà Conjunt
11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
11 de setembre (9/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (7/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
ballada (1/10/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Festa major Corró d'Avall (9/20/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (8/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aplec de d'Illa de Tet (6/24/2012)   Illa de Tet Rosselló Les Casenoves
7è Festa del soci (6/10/2012)   Ripoll Ripollès Les Casenoves
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballades estiu (9/10/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Ballada (7/8/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Sant Joan (6/24/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Concer per a dues cobles (1/8/2011)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Concert (1/2/2011)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/16/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Festa Major (6/29/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Concert final Sardana de l'Any (5/15/2010)   Perpinyà Rosselló Conjunt
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Doble (12/20/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Revetlla d'aplec (9/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
83è Ballada (9/12/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/30/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Ballada (8/9/2009)   Calella Maresme Sabadell
24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
9è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada (5/17/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (5/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/2/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2009)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/29/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/22/2009)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (1/22/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/14/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
29è Aniversari (11/9/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (8/31/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló Conjunt
Aplec (4/21/2003)   Folgueroles Osona La Principal del Llobregat

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.