Activitats on s'ha tocat l'obra Poble que canta
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (7/11/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/16/2019)   Blanes La Selva Vila d'Olesa
9è Aplec a Torres de Segre (6/15/2019)   Torres de Segre Segrià Marinada
569è Ballada (6/14/2019)   Tordera Maresme Tres Vents
Ballada (6/9/2019)   Tona Osona Vila d'Olesa
Ballada (6/8/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
1è Aplec conjunt Cabrera- Vilassar de Mar (5/25/2019)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (10/6/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
ballada (1/10/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Patum (6/3/2010)   Berga Berguedà Montgrins
74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Diada 11 de setembre (9/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Festa major (8/8/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (8/7/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
83è Ballada (7/11/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès Rossinyolets
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Empordanesa
35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/19/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Ballada (9/1/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
27è Aplec de Cambrils (8/25/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/25/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
31è Aplec de l'Alforja (7/15/2007)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Concurs de colles (6/24/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
32è Aplec de les Borges del Camp (6/16/2007)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
43è Aplec de Bràfim (6/3/2007)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada doble (5/26/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/19/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
25è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Concurs de colles (5/14/2006)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
17è Aplec de Roda de Barà (4/17/2006)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Breda (4/9/2006)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/9/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/26/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/26/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
27è Aplec de Breda (4/11/2004)   Breda La Selva Montgrins
Ballada (4/26/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
14è Aplec de Martorelles (9/7/2002)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
13è Aplec de Sant Hilari (8/20/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
Audició Sabadell (7/24/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Audició Matadepera (7/21/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès Montgrins
32è Aplec de Reus (9/20/1998)   Reus Baix Camp Montgrins
Festa major - Cardedeu (8/17/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
42è Aplec de Gracia (5/10/1998)   Barcelona Barcelonès Montgrins
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
11è Aplec de Sant Boi (3/15/1998)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.