Activitats on s'ha tocat l'obra Cantem i ballem
Activitat Població Comarca Cobla
47è Aplec a Terrassa (9/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/15/2019)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/2/2019)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (1/13/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
31è Aplec a Encamp (9/2/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Bellpuig Cobla
39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada (4/23/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballades estiu (8/4/2017)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Sant Jordi (4/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (3/19/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa Major (12/31/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ballada (8/26/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
90è Sardanes a la fresca (7/9/2016)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Ballada (7/8/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
14è Concurs Aplec de la Salut (5/8/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (4/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra La Flama de Farners
21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/19/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
88è Sardanes estiu 2014 (8/16/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2014)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (6/29/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/18/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès La Flama de Farners
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès Ciutat de Girona
1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/22/2012)   Montgat Maresme Marinada
23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major Nou Barris (5/14/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
730è Doble Ballada (4/10/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
45è Cloenda Cursets (3/6/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Lloret (7/31/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
44è Cloenda curset sardanes (3/7/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Sardanes a la fresca (7/9/2008)   Tiana Maresme Marinada
Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa Major (9/21/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada del soci (1/21/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/26/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
18è Aplec de Bellpuig (9/10/2006)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
29è Aplec de Breda (4/9/2006)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
19è Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/9/2005)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
69è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/17/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (2/20/2005)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Diada dedicada als socis (12/19/2004)   Sils La Selva Cadaqués
38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Thermalenca
27è Diada del sardanista (11/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Aplec d'Almacelles (6/1/2003)   Almacelles Segrià Ciutat de Terrassa
Festa Major Can feu (4/27/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
3è Aplec de tarda de Sant Andreu (9/14/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
40è Aplec d'Olot (7/14/2002)   Olot Garrotxa Marinada
29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
1115è Ballada a la Catedral (3/23/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanes (11/4/2001)   Barcelona Barcelonès Marinada
16è Aplec de Gavà (10/12/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de Nit (9/7/2001)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/29/2001)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/22/2001)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Barcelona- Catedral (6/9/2001)   Barcelona Barcelonès Marinada
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Marinada
Aplec de Móra d'Ebre (5/27/2001)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
65è Aplec de Sant Perpètua (5/6/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (1/13/2001)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Ballada Matadepera (7/12/2000)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Diada Sardanista a Palau (4/2/2000)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
18è Aplec de Berga (9/5/1999)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Audició Terrassa (2/28/1999)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
554è Audició Salt (2/7/1999)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
4è Aplec de Barcelona- Catedral (6/13/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festa de la Sardana (11/30/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa de la tardor (11/9/1997)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
4è Aniversari del grup Tamborí (11/8/1997)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
60è Aplec de Santa Perpètua (5/5/1996)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Cadaqués
3è Aplec de La Llagosta (4/21/1996)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
22è Aplec de Cerdanyola (3/10/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.