Activitats on s'ha tocat l'obra Salou, Ciutat Pubilla
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (4/23/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (12/1/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (10/21/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Conjunt
Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/22/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Ballada (5/27/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
76è Aplec a Tona (5/20/2018)   Tona Osona Vila d'Olesa
Ballada a la Sagrada Família (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/22/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (3/18/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (7/22/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Sardanes a la fresca (6/24/2017)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Camps
Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (2/26/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Conjunt
Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/5/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (2/28/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Ballada (1/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Conjunt
Ballada (10/11/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada - exhibició (8/10/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (3/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Conjunt
Ballada (10/12/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/9/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Conjunt
Festa Major de Palau-Sacosta (9/30/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
11 setembre (9/11/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Bellpuig
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès La Flama de Farners
31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
Aplec de Sant Martí (11/6/2011)   Salou Tarragonès Conjunt
37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballades estiu (8/13/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Conjunt
54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària
20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Conjunt
26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
Diada del soci (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Conjunt
2è Cobla de cobles (9/19/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
Ballada (9/13/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/27/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Hipercor (7/30/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (7/27/2008)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (7/19/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (6/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (5/10/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada (12/9/2007)   Barcelona Barcelonès Desconeguda
18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Conjunt
Ballada (12/31/2006)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (7/22/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Aplec de Salou (11/6/2005)   Salou Tarragonès Conjunt
34è Aplec de Súria (10/9/2005)   Súria Bages Súria
Ballada (7/30/2005)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Festa Major (6/29/2005)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (5/23/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
6è Diada cobles juvenils (12/28/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
14è Aplec de Salou (11/9/2003)   Salou Tarragonès Conjunt
13è Aplec de Salou (11/3/2002)   Salou Tarragonès Conjunt
Festa Major (8/30/2002)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
14è Aplec de Matadepera (7/20/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Salut (5/13/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Benissanet (4/14/2002)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
12è Aplec de Salou (11/4/2001)   Salou Tarragonès Conjunt
13è Aplec de Bellpuig (9/9/2001)   Bellpuig Urgell Ponent
28è Aplec de Montblanc (7/1/2001)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Ballada a Lleida (10/17/2000)   Lleida Segrià Ponent
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra Ciutat de Cornellà
47è Aplec de Ripoll (7/16/2000)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Audició a Sant Quirze de Besora (12/6/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Ripollet (9/5/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Cornellà
37è Concurs de colles sardanistes (5/2/1999)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Sant Boi (3/21/1999)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a Mollet (2/28/1999)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Reus Jove
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Conjunt
5è Aniversari Grup sardanista Tamborí (11/7/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
547è Audició de sardanes a Salt (10/12/1998)   Salt Gironès Blanes
13è Aplec de Viladecaballs (7/4/1998)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
Audició Sabadell (2/1/1998)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sortida del primer sol de l'any (1/1/1998)   Llafranc Baix Empordà Baix Empordà
8è Aplec de Salou (11/9/1997)   Salou Tarragonès Conjunt
1è Aplec de la Barceloneta (9/27/1997)   Barcelona Barcelonès Baix Empordà
3è Aniversari Grup Tamborí (11/9/1996)   Sant Pere de Ribes Garraf Juvenil de l'Anoia
9è Aplec de Matadepera (7/20/1996)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec d'Olot (7/14/1996)   Olot Garrotxa Nova Olot

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.