Activitats on s'ha tocat l'obra Sol de Banyuls
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Marina
Ballada (3/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
45è Aplec a Cerdanyola (3/10/2019)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Ballada (1/6/2019)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (12/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Ballada (7/14/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada Som Cultura (1/27/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
70è Aniversari Sabadell Sardanista (3/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/28/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/26/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
89è Sardanes estiu 2015 (8/15/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Marinada
Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Marinada
58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec d'Encamp (9/6/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert de Reis (1/6/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Concert de Cap d'Any (1/1/2013)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (10/28/2012)   Cubelles Garraf Reus Jove
11 de setembre (9/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (8/18/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Sol i Mar
Arrivada Flama del Canigó (6/23/2012)   Vilafranca de Conflent Conflent Sol de Banyuls
Aplec de les Borges del Camp (6/16/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/3/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (3/25/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (11/13/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona Lluïsos
20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Mediterrània
Concert (12/12/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Concert (10/31/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (8/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (11/29/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major (8/29/2009)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Ballada (5/30/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos
5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major (8/31/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/9/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Hipercor (7/9/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Sant Jordi (4/23/2008)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
36è Festival sardanista (10/28/2007)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
16è Febrer Musical (2/25/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Concert de Nadal (12/17/2006)   Calella Maresme Montgrins
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Diada Sardanista (10/7/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (8/20/2006)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
6è Concert de sardanes de la Costa Brava (8/2/2006)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Ballada (7/16/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
9è Aplec de Mataró (7/2/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Concert Festa Major (6/30/2006)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Ballada (9/17/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/31/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/10/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
31è Aplec de Calonge (3/27/2005)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
2è Diada Sardanista (11/7/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Santiga (9/12/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Festa Major (8/27/2004)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de Sabadell (6/27/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
2è Concurs de colles (5/9/2004)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (2/15/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (2/8/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà La Bisbal Jove
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
1è Festa de la primavera (3/23/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Castanyada (11/3/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
28è Aplec de Malgrat (10/6/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell La Principal de la Bisbal
1è Aplec de Santa Maria de Besora (8/31/2002)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
8è Aplec de Sant Julià de Vilatorta (8/24/2002)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola d'Agramunt
13è Trobada comarcal sardanista (7/28/2002)   Campelles Ripollès Jovenívola d'Agramunt
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
74è Aplec d'Igualada (6/9/2002)   Igualada Anoia Ciutat d'Igualada
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/26/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Diada del soci (12/26/2001)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Cicle d'estiu (7/13/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
46è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Festa major Sants (8/21/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
44è Aplec de Gràcia (5/14/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
33è Aplec de Lloret (5/7/2000)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
23è Aplec de Castellar (3/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
279è Ballada doble a Riudellots (2/27/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Diada del soci (12/8/1998)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
22è Diada Sardanista (11/8/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
10è Aplec de Barcelona- Eixample (6/20/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec de Barcelona- Catedral (6/13/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
4è Aplec de Torredembarra (3/22/1998)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (2/16/1997)   Badalona Barcelonès Mediterrània
28è Aplec de les Roquetes (10/27/1996)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Contemporània

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.