Activitats on s'han tocat obres de Viladesau i Caner, Ricard
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Alt Empordà   51è Concert de Sant Esteve (12/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Girona 1808   51è Concert de Sant Esteve (12/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Llibertat   Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Llibertat   22è Concert Homenatge a Antoni Ros Marbà (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Com un passerell   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Barcelona 92   22è Concert Homenatge a Antoni Ros Marbà (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Tap i carabassa   22è Concert Homenatge a Antoni Ros Marbà (12/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Ballada Diada del Soci (11/25/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Conjunt
El carrilet   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Cala s'Alguer   16è Ballada Diada Sardanista (11/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Girona 1808   16è Concert Diada Sardanista (11/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Baralla de galls   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal de la Bisbal
Fragància   16è Concert Diada Sardanista (11/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colometa   788è Ballada (11/11/2018)   Salt Gironès Baix Empordà
La fil·loxera   788è Ballada (11/11/2018)   Salt Gironès Tres Vents
Esperit Calongí   Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al cantaire del Montgrí   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
Alt Empordà   Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Maria del Claustre   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Palamós, Ciutat Pubilla   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   42è Diada Sardanista (11/3/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aquell temps   Ballada (11/3/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El tarlà de l'Argenteria   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
L'aplec de l'amor   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   Ballada (11/1/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Records bisbalencs   Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Girona m'enamora   Ballada (10/29/2018)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
El foc de Calonge   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona a Pep Ventura   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Selvatana
Sal i pebre   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Conqueridora   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Arenys de Munt   Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/21/2018)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
La Roseta i l'Esteve   Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (10/21/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Presència de Pep Ventura   Ballada (10/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Felicitats   Ballada (10/21/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Port de Llançà   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
A Mataró   Aplec a Rubí (10/21/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Noces d'or   67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
Pal de Paller   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Noces de diamant   Ballada (10/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Hermínia   23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Jordi i Judit   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
La vall d'Artés   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Perdó   Concert "Mirant al meu voltant" (10/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Pal de Paller   Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Flors a la Moreneta   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A en Pep de la tenora   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Selva i Empordà   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vinya de l'avi   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Empordània   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com un passerell   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pic, repic i repicó   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Perdó   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Pere de Galligants   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cel amunt   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Calonge   Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (10/19/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Andorra   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Colometa   Ballada (10/14/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Llibertat   Concert (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Lali   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
De festa en festa   Ballada (10/14/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Mas Lloreda   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Cofoia   Ballada (10/14/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Barcelona 92   Concert (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Tap i carabassa   Concert (10/14/2018)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
El foc de Calonge   Concert 90è Aniversari (10/13/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Esperit Calongí   Ballada (10/13/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aquell temps   Ballada (10/13/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Fragància   Concert 90è Aniversari (10/13/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hilarienca   48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
A Mataró   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
A Mataró   786è Ballada (10/12/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Aigua Xelida   48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Salou, Ciutat Pubilla   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Conjunt
Llibertat   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Ballada (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès Berga Jove
Esperit Calongí   Diada del soci (10/7/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Pal de Paller   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
El golfet   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
Geltruenca   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Girona m'enamora   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Geltruenca   Ballada (10/6/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/6/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
En Peret "Barretó"   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Niu d'amor   Ballada (10/6/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fragància   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Girona a Pep Ventura   36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
A Mataró   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Esperit Calongí   Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
De festa en festa   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El golfet   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Festeig   Ballada (9/30/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Flors a la Moreneta   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Hermínia   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Besalú festiu   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Colometa   Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Aquell rossinyol   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El foc de Calonge   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El meu poble   Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Camprodon   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Hermínia   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Oca amb naps   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Sardanes a la fresca (9/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El bon hereu   Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aquell rossinyol   Concert (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els gegants de la ciutat   Concert (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Niu d'amor   68è Concurs de Colles Sardanistes (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Esperit Calongí   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Esperit Calongí   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
La vall d'Artés   Ballada (9/23/2018)   Girona Gironès La Bisbal Jove
La fil·loxera   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
Geltruenca   Ballada (9/22/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
El foc de Calonge   Concert (9/22/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festeig   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Fragància   Concert (9/22/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festeig   Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noces d'or   Ballada (9/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Sardanes a la fresca (9/17/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de l'amor   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Entremaliada   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
El golfet   54è Aplec a Torroella de Montgrí (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Pal de Paller   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Hermínia   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (9/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Marona   43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona Mediterrània
El meu poble   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
Ofrena a Terrassa   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
L'aplec de Palafrugell   43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona La Bisbal Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Cala s'Alguer   15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Llibertat   15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Mediterrània
Aigua Xelida   Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Barres i onades   Ballada (9/15/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Jovenívola   Ballada (9/11/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Marinesca   Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballada (9/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
El golfet   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (9/11/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Presència de Pep Ventura   Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Barres i onades   Ballada (9/11/2018)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Geltruenca   Ballada (9/11/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Al vell dansaire   Ballada (9/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Manresa dansa   Ballada (9/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (9/11/2018)   Palafrugell Baix Empordà Punt Cat
El golfet   Ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal del Llobregat
Girona a Pep Ventura   Ballada (9/10/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
A Mataró   Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Aigua Xelida   Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Pedraforca   Concert i ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
La vall de Calonge   62è Aplec a La Garriga (9/10/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Mar de Tossa   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
El meu poble   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos
El bon hereu   37è Aplec al Santuari de la Salut de Terrades (9/9/2018)   Terrades Alt Empordà Vila de la Jonquera
Hermínia   Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   Ballada (9/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cala s'Alguer   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
L'aplec de l'amor   Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Hilarienca   Ballada (9/9/2018)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Jovenívola   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De festa en festa   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
Lali   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
A Mataró   Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   Ballada (9/9/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal del Llobregat
Girona a Pep Ventura   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Jordi i Judit   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
En Peret "Barretó"   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Empordània   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Girona 1808   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
La fil·loxera   Ballada (9/8/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Hermínia   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (9/8/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Flors a la Moreneta   Sardanes a la fresca (9/8/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
L'empordanet   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Bombolles   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Fragància   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Calongina   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Records de Torre Valentina   Concert (9/8/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (9/7/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Brindis a Sant Sadurní   Ballada (9/6/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La fil·loxera   Ballada (9/5/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Cala s'Alguer   Ballada (9/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
De festa en festa   Ballada (9/3/2018)   L'Escala Alt Empordà Cervianenca (2ona època)
Girona m'enamora   Ballada (9/3/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sa Palomera   Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Ballada (9/2/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
En Peret "Barretó"   Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Tere gentil   Ballada (9/2/2018)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Festeig   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Aigua Xelida   Ballada (9/2/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   7è Ballada Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (9/2/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
L'Antoni i la Montserrat   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Cala s'Alguer   7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
Girona 1808   Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Flors a la Moreneta   31è Aplec a Encamp (9/2/2018)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Fragància   Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Records de Torre Valentina   Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Mas Lloreda   Ballada (9/1/2018)   Granollers Vallès Oriental Rosaleda
El meu poble   8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
El golfet   8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
En xiquet d'Aiguablava   Ballada (9/1/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Sardanes a la fresca (9/1/2018)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Pic, repic i repicó   40è Aplec a Martorelles (9/1/2018)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cel amunt   Ballada (9/1/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
La festa de l'Aigüeta   Ballada (8/31/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
L'empordanet   Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La festa de l'Aigüeta   Ballada (8/30/2018)   Calonge Baix Empordà Vila de la Jonquera
Girona a Pep Ventura   Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Esperit Calongí   Ballada (8/30/2018)   Calonge Baix Empordà Vila de la Jonquera
L'avi Pito   Ballada (8/30/2018)   Calonge Baix Empordà Vila de la Jonquera
Geltruenca   Ballada d'estiu (8/29/2018)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (8/29/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Mas Lloreda   Ballada (8/29/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
A Mataró   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Noces de diamant   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Principal de Berga
Trencats i seguits   Ballada (8/27/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
El meu poble   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colometa   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
El golfet   Ballada (8/26/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme Conjunt
Hermínia   Ballada (8/26/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Noces d'or   567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Pal de Paller   Ballada (8/26/2018)   Manlleu Osona Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (8/26/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Marinesca   Ballada (8/26/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
El bon hereu   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
La fil·loxera   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
Bombolles   Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme La Bisbal Jove
L'encís de Portbò   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
L'Antoni i la Montserrat   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Festeig   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Noces d'or   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Niu d'amor   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Salou, Ciutat Pubilla   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós, Ciutat Pubilla   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Bandera d'aplec   Ballada (8/24/2018)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
El meu poble   Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
El meu poble   Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Jovenívola   Ballada (8/24/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
L'aplec de Palafrugell   Ballada (8/24/2018)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
De festa en festa   Ballada (8/23/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Festeig   39è Ballada Sardanes al Cor de Catalunya (8/23/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Juditona   Ballada (8/23/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Pal de Paller   Ballada (8/23/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Mas Lloreda   Ballada (8/23/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
El golfet   Ballada (8/22/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
El meu poble   Ballada (8/22/2018)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
El meu poble   Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (8/20/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Com un passerell   Concert (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Mas Lloreda   Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Esperit Calongí   Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
L'aplec de l'amor   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Mar de Tossa   Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Pal de Paller   Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Aigua Xelida   30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
La vinya de l'avi   Concert (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Palafrugell   30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Bombolles   Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
L'avi Enric   Concert de Cobla Serenata.Cat (8/18/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aquell temps   42è Concert d'estiu (8/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Ballada (8/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Ballada (8/18/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
La fil·loxera   Sardanes a la fresca (8/18/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   Concert de Cobla Serenata.Cat (8/18/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   Ballada (8/17/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Bandera d'aplec   Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
L'Antoni i la Montserrat   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
A Mataró   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Esperit Calongí   Ballades d'estiu (8/17/2018)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Port de Llançà   Ballada (8/17/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ripoll, bíblia de pedra   Ballada (8/17/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Festeig   Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Festeig   Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
De festa en festa   Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Colometa   Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
La vall de Camprodon   Ballada Sardanes a la fresca (8/16/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Girona m'enamora   Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Jovenívola   Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
De festa en festa   Ballada (8/15/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
El meu poble   Ballada (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Noces de diamant   Ballada (8/15/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El foc de Calonge   Concert de Festa Major (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Jordi i Judit   Ballada (8/15/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Noces d'or   Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Noces de diamant   Ballada (8/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Fragància   Concert de Festa Major (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Festeig   429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Al vell dansaire   Ballada (8/14/2018)   Sitges Garraf Maricel
La sardana de Llafranc   Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Geltruenca   Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
El bon hereu   Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Barres i onades   Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Aigua Xelida   Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
El meu poble   Ballada (8/12/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Girona 1808   Ballada (8/12/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Xerinola   Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
A Mataró   Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
Lali   Sardanes a la fresca (8/11/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
El meu poble   Ballada (8/11/2018)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
Jordi i Judit   Ballada (8/11/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Bombolles   Ballada (8/11/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Arenys de Munt   564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Festeig   564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Lali   Ballada (8/10/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
El bon hereu   Ballada (8/10/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Record d'Andorra   Ballades d'estiu (8/10/2018)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Festeig   Ballada (8/10/2018)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Geltruenca   Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Aquell temps   Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
L'encís de Portbò   Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Arenys de Munt   Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Cala s'Alguer   Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El foc de Calonge   Concert de Festa Major (8/5/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Colometa   19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   Concert de Festa Major (8/5/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Port de Llançà   Ballada (8/5/2018)   Calella Maresme Sabadell
Hermínia   Ballada (8/5/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
Mas Lloreda   Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Festeig   Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El golfet   19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Pal de Paller   19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Fragància   Concert de Festa Major (8/5/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Barcelona 92   Concert de Festa Major (8/5/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
A Mataró   26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
Girona a Pep Ventura   Sardanes a la fresca (8/4/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festeig   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Girona m'enamora   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Arenys de Munt   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Niu d'amor   Ballada (8/4/2018)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Cofoia   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Cala s'Alguer   Ballada (8/3/2018)   Palafrugell Baix Empordà Les Casenoves
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
De festa en festa   Ballades d'estiu (8/3/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Pam i pipa   Ballada (8/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Besalú festiu   Ballada (8/2/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Emma   Ballada (8/2/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
El meu poble   Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona La Flama de Farners
Colometa   Ballada (8/1/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Girona m'enamora   Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona Conjunt
L'encís de Portbò   Ballada (8/1/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Girona a Pep Ventura   Ballada (7/31/2018)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Port de Llançà   Ballada (7/30/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
A Mataró   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Punt Cat
La festa de l'Aigüeta   Ballada (7/29/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Hermínia   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
El golfet   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Port de Llançà   Ballada (7/29/2018)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
El golfet   Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Bandera d'aplec   Ballada (7/29/2018)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
A Mataró   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Montgrins
Tere gentil   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Flors a la Moreneta   Ballada (7/29/2018)   Pineda Maresme La Bisbal Jove
Niu d'amor   Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
Tere gentil   Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
L'encís de Portbò   Ballada (7/29/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Xerinola   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Bandera d'aplec   Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Presència de Pep Ventura   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aigua Xelida   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme La Principal de l'Escala (3on època)
A Mataró   Concert (7/28/2018)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Esperit Calongí   Sardanes a la fresca (7/28/2018)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Aigua Xelida   27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Noces d'or   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Palafolls
El golfet   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Tere gentil   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Besalú festiu   Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Llibertat   Concert (7/28/2018)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Barcelona 92   Concert (7/28/2018)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Tap i carabassa   Concert (7/28/2018)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
Bombolles   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Niu d'amor   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
La fil·loxera   Concert (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Geltruenca   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
El foc de Calonge   Concert (7/27/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
En Peret "Barretó"   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Empordània   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (7/27/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En xiquet d'Aiguablava   18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Jordi i Judit   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
El meu poble   Concert (7/27/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Llibertat   Concert (7/27/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Girona a Pep Ventura   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Mas Lloreda   Ballada (7/27/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Tap i carabassa   Concert (7/27/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'empordanet   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Calongina   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Records de Torre Valentina   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Bombolles   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Fragància   Concert (7/27/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Esperit Calongí   Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Girona a Pep Ventura   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
El golfet   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Colometa   Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
El meu poble   Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
A Lloret de Mar   Ballada (7/26/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colometa   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La vall de Camprodon   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
L'Antoni i la Montserrat   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Tere gentil   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Presència de Pep Ventura   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Aigua Xelida   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Girona m'enamora   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ripoll, bíblia de pedra   Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
L'encís de Portbò   Ballada (7/26/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festeig   Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Al vell dansaire   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/24/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
Pal de Paller   Ballada (7/23/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lali   Ballades d'estiu (7/22/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
En Jordi   Ballades d'estiu (7/22/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
En xiquet d'Aiguablava   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Trencats i seguits   Ballada (7/22/2018)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Mar de Tossa   Ballades d'estiu (7/22/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Girona m'enamora   35è Aplec al Vendrell (7/22/2018)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (7/22/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Girona 1808   Concert (7/22/2018)   Ceret Vallespir Conjunt
Niu d'amor   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Oca amb naps   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
El foc de Calonge   Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
La iaia de Llafranc   Ballada (7/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Bell port d'Arenys   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Girona m'enamora   32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Festeig   Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
La fil·loxera   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
El meu poble   Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Festeig   Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
La festa de l'Aigüeta   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Pal de Paller   22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Girona m'enamora   Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Niu d'amor   23è Aplec (7/21/2018)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Mediterrània
El golfet   Sardanes a la fresca (7/21/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
El golfet   Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
La vinya de l'avi   Concert (7/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces de diamant   Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Festeig   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Girona m'enamora   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Mar de Tossa   561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Aquell temps   Ballada (7/20/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Alt Empordà   Concert (7/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Peret "Barretó"   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Niu d'amor   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   Ballades d'estiu (7/20/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Jordi i Judit   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
El meu poble   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Niu d'amor   Concert (7/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Girona a Pep Ventura   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Port de Llançà   561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Felicitats   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'empordanet   Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Port de Llançà   Ballades d'estiu (7/19/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colometa   Ballades d'estiu (7/19/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noces de diamant   Ballada (7/19/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Ballades d'estiu (7/19/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Xerinola   Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Pal de Paller   Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Trencats i seguits   Ballada d'estiu (7/18/2018)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (7/17/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Tenores flamejants   Ballada (7/16/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Jovenívola   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
La sardana de Llafranc   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festeig   Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Festeig   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festeig   Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
Ripoll 1893   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
Cofoia   Ballada (7/15/2018)   Calella Maresme Mediterrània
Arenys de Munt   Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Lali   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Niu d'amor   Ballada (7/15/2018)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Festeig   Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Mar de Tossa   Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Barres i onades   Ballada (7/14/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aigua Xelida   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Colometa   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Barcelona 92   69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
L'empordanet   32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Presència de Pep Ventura   7è Ballada Memorial Martí Masvidal (7/13/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Girona 1808   39è Concert a Ripoll (7/13/2018)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (7/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Aigua Xelida   560è Ballada (7/13/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Niu d'amor   Ballada (7/13/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Festeig   Ballada (7/13/2018)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
El crit   39è Concert a Ripoll (7/13/2018)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La sardana de Llafranc   Ballada (7/12/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (7/11/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Festeig   Ballada d'estiu (7/11/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cofoia   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (7/8/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Besalú festiu   Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Lali   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Port de Llançà   Ballada (7/8/2018)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
Colometa   Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Niu d'amor   15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aigua Xelida   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La vall d'Artés   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
La vall d'Artés   Ballada (7/8/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Cala s'Alguer   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Marinada
Lleida, Ciutat Pubilla   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Festeig   Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Arenys de Munt   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
El meu poble   29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Bandera d'aplec   93è Concurs de Colles Sardanistes a Vic (7/7/2018)   Vic Osona La Bisbal Jove
Girona a Pep Ventura   29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Pal de Paller   Ballades d'estiu (7/6/2018)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Arenys de Munt   Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Hermínia   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
La vall de Camprodon   Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos
Llibertat   14è Concert (7/6/2018)   Montgat Maresme La Flama de Farners
El meu poble   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
De festa en festa   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de Palafrugell   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Cel amunt   14è Concert (7/6/2018)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Trencats i seguits   Ballada (7/5/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La fil·loxera   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   Ballada (7/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Vila de la Jonquera
Festeig   Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
El golfet   Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colometa   Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada (7/2/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Festeig   8è Ballada de sardanes carmelenques (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festeig   Ballada (7/1/2018)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Pal de Paller   Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
L'Antoni i la Montserrat   ballada (7/1/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
A tota vela   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Barres i onades   Ballada (7/1/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colometa   Ballada (7/1/2018)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cala s'Alguer   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
El foc de Calonge   Concert (6/30/2018)   Montesquiu Ripollès La Principal de la Bisbal
El golfet   Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
Festeig   Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Pal de Paller   24è Ballada Diada del Soci (6/30/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Aigua Xelida   Ballada (6/30/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mas Lloreda   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Girona a Pep Ventura   Ballada (6/29/2018)   Manlleu Osona Marinada
En Peret "Barretó"   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Pal de Paller   558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
A en Josep Coll   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colometa   558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
Cala s'Alguer   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
L'avi Enric   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sa Palomera   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Records de Torre Valentina   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (6/28/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Mas Lloreda   Ballada (6/28/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Calongina   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aigua Xelida   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festeig   Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Arenys de Munt   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Colometa   Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
Aquell rossinyol   Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
El golfet   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Festeig   Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Aigua Xelida   Ballada (6/24/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Conjunt
Colometa   19è Aplec a La Gleva (6/24/2018)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
A Lloret de Mar   Ballada (6/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   Sardanes a la fresca (6/23/2018)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Bandera d'aplec   Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Festeig   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Aquell temps   Ballada (6/22/2018)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Alt Empordà   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marona   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Presència de Pep Ventura   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
A en Ramon Rosell   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capritxosa   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (6/22/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Com un passerell   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Calonge   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Records de Torre Valentina   Concert (6/22/2018)   Calonge Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria del Claustre   Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Festeig   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Llibertat   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Sa Palomera   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Festeig   Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Festeig   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Festeig   Audició del dia del Soci (6/17/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
El meu poble   72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Concurs a Reus (6/17/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festeig   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Com un passerell   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Girona m'enamora   72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Festeig   72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Conjunt
L'aplec de Palafrugell   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Festeig   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Conjunt
Festeig   Sardanes a la fresca (6/16/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Aquell temps   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
El golfet   6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mas Lloreda   Festa Major Can Rull (6/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festeig   6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Mataró   6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
El golfet   Ballada vigília d'aplec (6/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Bandera d'aplec   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
Festeig   Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Bandera d'aplec   8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Bellpuig Cobla
Pal de Paller   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Festeig   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Girona m'enamora   8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Girona m'enamora   6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Festeig   43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Fragància   43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Geltruenca   Ballada (6/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tap i carabassa   Sardanes obligades de Contrabaix. De Pujals dels Pagesos a Brussel·les (6/14/2018)  



Formació específica per l'activitat
Girona m'enamora   22è Ballada a la Plaça del Diamant (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès 1 d'octubre
Noces d'or   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Festeig   Ballada a la Plaça Eivissa (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
Maria del Claustre   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Sa Palomera   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Festeig   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Flors a la Moreneta   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Geltruenca   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A en Ramon Rosell   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Alt Empordà   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Llibertat   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Llibertat   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Capritxosa   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Oca amb naps   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Festeig   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Port de Llançà   Ballada (6/9/2018)   Tiana Maresme Premià
El meu poble   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   Ballada (6/9/2018)   Lleida Segrià Contemporània
El golfet   Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Besalú festiu   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Camps
Pal de Paller   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Mediterrània
A Mataró   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
Barres i onades   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Arenys de Munt   Ballada (6/9/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Tere gentil   Ballada (6/9/2018)   Tiana Maresme Premià
Jordi i Judit   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Bellpuig
Llibertat   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Mediterrània
Esperit Calongí   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Noces de diamant   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos
Brindis a Sant Sadurní   74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Conqueridora   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
Calongina   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Records de Torre Valentina   Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Ofrena a Terrassa   Ballada Mercat de Sant Antoni (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Ballada (6/8/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bandera d'aplec   Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Festeig   43è Aplec a l'Escala (6/3/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Març, marçot   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Festeig   Ballada (6/3/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Girona a Pep Ventura   Ballada dia de l'associacionisme cultural (6/3/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Pal de Paller   Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
Cel amunt   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La Capitana   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Montgrins
Niu d'amor   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Colometa   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Port de Llançà   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
L'empordanet   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ciutat del llac   Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
Brindis a Sant Sadurní   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Xerinola   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Bandera d'aplec   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Besalú festiu   Ballada (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Entremaliada   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Festeig   Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Pal de Paller   Ballada (5/27/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Jordi i Judit   10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Festeig   Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Port de Llançà   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (5/27/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
De festa en festa   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Conjunt
Festeig   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La vall de Camprodon   39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llibertat   Concert a Sant Feliu de Guixols (5/26/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Colometa   Ballada (5/26/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Tap i carabassa   Concert a Sant Feliu de Guixols (5/26/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Barcelona 92   Concert a Sant Feliu de Guixols (5/26/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festeig   Trobada Sardanista a FiraGran (5/24/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Hilarienca   Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Noces d'or   Ballada (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'encís de Portbò   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   76è Aplec a Tona (5/20/2018)   Tona Osona Vila d'Olesa
Festeig   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ciutat del llac   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Tere gentil   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Mil·lenària
En Jordi   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Jovenívola   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de l'amor   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Tere gentil   34è Aplec a Sitges (5/20/2018)   Sitges Garraf Marinada
Al cantaire del Montgrí   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Barcelona 92   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Conjunt
Pal de Paller   11è Trobada de colles sardanistes d'equipaments cívics (5/19/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cossetània
De festa en festa   Ballada (5/19/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A en Josep Coll   Concert a Figueres (5/19/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Geltruenca   Ballada (5/19/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Niu d'amor   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Alt Empordà   Concert a Figueres (5/19/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Noces de diamant   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El nunci   Concert a Figueres (5/19/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Fragància   Concert a Figueres (5/19/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Cel amunt   30è Concert de Primavera a Sitges (5/18/2018)   Sitges Garraf Maricel
Niu d'amor   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Barres i onades   16è Concurs de colles (5/13/2018)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Hilarienca   Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Bandera d'aplec   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Colometa   Ballada (5/13/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Mas Lloreda   Ballada (5/13/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
La fil·loxera   Ballada (5/13/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
El meu poble   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Flors a la Moreneta   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Andorra   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Hermínia   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (5/12/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Hermínia   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Girona a Pep Ventura   Ballada (5/12/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
El golfet   Ballada (5/11/2018)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ripoll 1893   Ballada (5/11/2018)   Ripoll Ripollès Selvatana
Xerinola   Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Noces d'or   46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Llibertat   51è Aplec a Lloret de Mar (5/6/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Jordi i Judit   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   56è Concurs (5/6/2018)   Ripoll Ripollès Genisenca
De festa en festa   Ballada (5/6/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cançó d'onades a Lloret   51è Aplec a Lloret de Mar (5/6/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
El nunci   51è Aplec a Lloret de Mar (5/6/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Ballada (5/5/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El foc de Calonge   Concert (5/5/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (5/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Girona 1808   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Conjunt
El meu poble   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Pal de Paller   Ballada (4/29/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Brindis a Sant Sadurní   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada a la Sagrada Família (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festeig   Concurs a Cabrils (4/29/2018)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
El golfet   Ballada (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Jordi i Judit   Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
Llibertat   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
A Mataró   Ballada (4/29/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Girona 1808   Concert (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
Aquell rossinyol   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'encís de Portbò   Ballada 40è aniversari Penya Blaugrana (4/29/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Barcelona 92   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Ballada a Fenals d'Amunt (Castell Platja d'Aro) (4/29/2018)   Castell d'Aro Baix Empordà Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Tenores flamejants   Ballada (4/28/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Arenys de Munt   Ballada (4/23/2018)   Rubí Vallès Occidental Casanovas
El meu poble   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Record d'Andorra   Ballada (4/23/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Andorra   Ballada (4/23/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   Ballada (4/23/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Al cantaire del Montgrí   Sant Jordi (4/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Festeig   69è Ballada a la Plaça Sant Jaume (4/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Arenys de Munt   Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Aigua Xelida   Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Pal de Paller   Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
El golfet   Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Presència de Pep Ventura   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
La vinya de l'avi   Concert a Berga (4/22/2018)   Berga Berguedà Maricel
El golfet   Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
El golfet   30è Aplec de Sants (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lali   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Colometa   30è Aplec de Sants (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Cofoia   Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (4/22/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
La fil·loxera   Concert a Berga (4/22/2018)   Berga Berguedà Maricel
El meu poble   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Bell port d'Arenys   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Girona 1808   Concert 25 aniversari Ciutat Pubilla (4/21/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
El golfet   Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Barres i onades   Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballada Pl. Pi i Sunyer (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Mas Lloreda   Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festeig   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Niu d'amor   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Arenys de Munt   Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Arenys de Munt   Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Jordi i Judit   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festeig   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Conjunt
Sant Pere de Galligants   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
Pedraforca   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada (4/14/2018)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Girona a Pep Ventura   Ballada (4/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La vall de Camprodon   11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Al cantaire del Montgrí   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Bell port d'Arenys   20è Ballada (4/8/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Breda us recorda   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aquell temps   Ballada (4/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Noces de diamant   29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
El meu poble   37è Aplec a Llagostera (4/2/2018)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
El golfet   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Aigua Xelida   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Oca amb naps   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Record d'Andorra   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Colometa   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
La sardana de Llafranc   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Conjunt
L'avi Enric   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La fil·loxera   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Montgrins
Niu d'amor   29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Hermínia   Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Besalú festiu   Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Aquell temps   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   37è Aplec a Llagostera (4/2/2018)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
L'avi Enric   19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa La Principal del Llobregat
Festeig   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'avi Pito   Ballada al Pla de La Catedral (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La fil·loxera   Ballada de Diumenge de Rams (3/25/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Barres i onades   Ballada (3/25/2018)   Barcelona Barcelonès Maricel
El golfet   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Aquell temps   Ballada (3/25/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Sant Pere de Galligants   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Bandera d'aplec   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Colometa   Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Oca amb naps   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
Mar de Tossa   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
Cofoia   Ballada (3/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Brindis a Sant Sadurní   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (3/18/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aigua Xelida   Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
La Capitana   Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Colometa   Concert Espectacle "Sardana, té nom de dona" (3/17/2018)   Tiana Maresme Marinada
Niu d'amor   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Niu d'amor   44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   618è Ballada (3/11/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Hermínia   Ballada (3/11/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
A Mataró   Ballada (3/11/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Girona m'enamora   20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (3/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'encís de Portbò   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Mediterrània
La vall de Camprodon   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La sardana de Llafranc   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sa Palomera   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Jordi   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Jordi   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com un passerell   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aquell rossinyol   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Presència de Pep Ventura   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Impetuosa   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Oca amb naps   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marona   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marona   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cala s'Alguer   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Andorra   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aquell rossinyol   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com un passerell   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ciutat del llac   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A en Ramon Rosell   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llibertat   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ciutat del llac   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bufa-li l'ull   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llibertat   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria del Claustre   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sa Palomera   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sal i pebre   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El crit   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Calonge   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Barcelona 92   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cel amunt   Viladesau (3/10/2018)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Calonge   Concert-Presentació disc Centenari Ricard Viladesau (3/10/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   287è Concert de Primavera (3/9/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
A Flaçà per Sant Fermí   287è Concert de Primavera (3/9/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Noces de diamant   Ballada (3/4/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aigua Xelida   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Record d'Andorra   Ballada (3/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Festeig   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El meu poble   28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Noces d'or   Ballada (3/4/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Colometa   Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Hermínia   Ballada Dia de la Dona (3/4/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Festeig   28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Les noies de Castellar   41è Aplec a Castellar del vallès (3/4/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Noces de diamant   Ballada (3/3/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Maria del Claustre   Ballada Magic Line (2/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Bandera d'aplec   Concert (2/24/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colometa   Ballada (2/18/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Hermínia   Ballada (2/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A en Ramon Rosell   6è Memorial Ramon Capella (2/18/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Noces de diamant   Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   6è Memorial Ramon Capella (2/18/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
La festa de l'Aigüeta   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Port de Llançà   Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Entremaliada   Ballada (2/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Besalú festiu   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Xerinola   38è Aplec a Cabestany (2/4/2018)   Cabestany Catalunya Nord Sol de Banyuls
De festa en festa   Ballada (2/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La fil·loxera   Ballada doble (1/28/2018)   Sils La Selva Tres Vents
L'avi Pito   Ballada (1/28/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Noces de diamant   Ballada Som Cultura (1/27/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
A Lloret de Mar   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Jovenívola   6è Aplec d'hivern a La Garriga (1/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Sardanistes vigatans   Ballada (1/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cel amunt   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Hermínia   Ballada (1/19/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
L'empordanet   Concert (1/19/2018)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
La placeta dels llops   La Principal de la Bisbal en directe (1/18/2018)  



La Principal de la Bisbal
Esperit Calongí   La Principal de la Bisbal en directe (1/18/2018)  



La Principal de la Bisbal
Va de vals   La Principal de la Bisbal en directe (1/18/2018)  



La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (1/14/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Oca amb naps   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Xerinola   3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
Colometa   7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Lali   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Com un passerell   Concert Diada del Soci (1/1/2018)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
A en Josep Coll   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Entremaliada   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Hermínia   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Aquell temps   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Perdó   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Felicitats   38è Concert Nadalenc (1/1/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Idíl·lica   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Un trosset de l'Empordà   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Calongina   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Camí de Mèxic   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Cant diví   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Records de Torre Valentina   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
El nunci   Ricard Viladesau. Primeres Sardanes 1933-1951 (1/1/2018)  



Ciutat de Girona
Port de Llançà   Ballada (11/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Capritxosa   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El tu-tut de l'avi   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pic, repic i repicó   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El meu poble   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Girona m'enamora   Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La sardana de Llafranc   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Pedrera   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Girona a Pep Ventura   Sardanes a la fresca (9/23/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   11 de setembre (9/11/2017)   Calella Maresme Marinada
Noces d'or   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Oca amb naps   30è Aplec d'Encamp (9/3/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
El golfet   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Colometa   30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   Ballada (8/27/2017)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Port de Llançà   Sardanes a la fresca (8/26/2017)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Besalú festiu   Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Sardanes a la fresca (8/19/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pinzellades olotines   Ballades estiu (8/18/2017)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Aigua Xelida   Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Port de Llançà   Ballada (8/6/2017)   Calella Maresme Sabadell
Mas Lloreda   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Lluïsos
Festeig   Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
El golfet   Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Presència de Pep Ventura   Ballada (7/30/2017)   Calella Maresme Marinada
Jovenívola   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Osona
A Mataró   Sardanes a la fresca (7/29/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Esperit Calongí   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Aigua Xelida   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Al cantaire del Montgrí   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Manresa dansa   Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Girona m'enamora   Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Al cantaire del Montgrí   Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festeig   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colometa   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (7/22/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   60è Aplec de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
A Pep i Núria   Sardanes a la fresca (7/22/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La pubilla de l'Empordà   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Hilarienca   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
El meu poble   Ballada (7/20/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El meu poble   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/17/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona a Pep Ventura   34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Mas Lloreda   Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
En Jordi   Sardanes a la fresca (7/15/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Ballada (7/15/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Jovenívola   31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ripoll 1893   Ballada d'inic d'aplec (7/15/2017)   Ripoll Ripollès Marinada
El tu-tut de l'avi   38è Festival de Música. La cobla i els seus solistes (7/14/2017)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona a Pep Ventura   Ballada (7/14/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'aplec de Palafrugell   Ballada (7/13/2017)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
A Mataró   Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de Palafrugell   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/10/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Pinzellades olotines   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Les noies de Castellar   Ballada (7/9/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Girona m'enamora   23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Girona m'enamora   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Conjunt
Aigua Xelida   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Oca amb naps   14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
Tere gentil   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
L'aplec de l'amor   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Felicitats   3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Cicle d'estiu (7/7/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Jordi i Judit   Ballades estiu (7/7/2017)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Cors gironins   Ballada (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Port de Llançà   Ballada (7/2/2017)   Calella Maresme Mediterrània
Hilarienca   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Colometa   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Alt Empordà   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/1/2017)   Seva Osona La Principal de la Bisbal
Festeig   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Port de Llançà   Ballada (7/1/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Lleida, Ciutat Pubilla   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
El tu-tut de l'avi   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/1/2017)   Seva Osona La Principal de la Bisbal
Al cantaire del Montgrí   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Marinada
Barres i onades   Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
Festeig   Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Els caçadors   Concert de Sardanes i Músic aper a cobla (6/29/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
El bon hereu   45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Pal de Paller   Ballada (6/25/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Oca amb naps   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   18è Aplec de Perpinyà (6/25/2017)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Aigua Xelida   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Conjunt
L'empordanet   45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
L'encís de l'aplec   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Girona m'enamora   Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Salou, Ciutat Pubilla   Sardanes a la fresca (6/24/2017)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Colometa   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Arenys de Munt   Ballada (6/24/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Conqueridora   Aplec de la Gleva (6/24/2017)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
La gran il·lusió   16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Colometa   Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
Port de Llançà   Revetlla Sant Joan (6/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Girona m'enamora   Ballada (6/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Noces d'or   24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Pinzellades olotines   Corpus (6/18/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Girona 1808   Concert (6/18/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Esperit Calongí   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces de diamant   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La fil·loxera   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell port d'Arenys   Ballada (6/18/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Al cantaire del Montgrí   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   Aplec de les Borges del Camp (6/17/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Noces d'or   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de l'amor   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
En Pere de Llafranc   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Palafrugell   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
La vall d'Artés   Sardanes a la fresca (6/17/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mar de Tossa   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Niu d'amor   Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Port de Llançà   89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Maricel
Hermínia   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
La vall de Camprodon   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Palafrugell   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La Pedrera   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
Colometa   Ballada (6/10/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Camps
Girona 1808   49è Vigília d'aplec (6/10/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Geltruenca   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
Ripoll 1893   Ballada (6/5/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Oca amb naps   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Montgrins
La vinya de l'avi   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La fil·loxera   Dia de l'associacionisme (6/4/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El golfet   53è Aplec de Bràfim (6/4/2017)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
El golfet   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Jovenívola   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Com un passerell   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Felicitats   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La festa de l'Aigüeta   21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Girona m'enamora   19è Firagran (6/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Palafrugell   Directe (6/1/2017)  



La Principal del Llobregat
El meu poble   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Maricel
El golfet   Ballada (5/28/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Girona m'enamora   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Noces de diamant   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festeig   Festa major de l'Ateneu (5/28/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
El golfet   Ballada (5/28/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Aigua Xelida   Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
Noces d'or   Ballada (5/27/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
La placeta dels llops   30è Vigília d'aplec (5/27/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Festeig   Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Presència de Pep Ventura   56è Aplec de Figueres (5/21/2017)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Hermínia   Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Jovenívola   Ballada (5/21/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
El bon hereu   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Niu d'amor   19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
El golfet   Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Aigua Xelida   Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Barcelona 92   29è Concert de Primavera (5/19/2017)   Sitges Garraf Maricel
Tere gentil   Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
La fil·loxera   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Niu d'amor   61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Hilarienca   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Marina   Ballada (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
La vall d'Artés   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
L'aplec de Palafrugell   61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El meu poble   28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pinzellades olotines   Ballada (5/13/2017)   Girona Gironès La Flama de Farners
Barres i onades   Ballada (5/13/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Girona m'enamora   17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada de Sant Ponç (5/11/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   81è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atrevida   50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La Pedrera   50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La festa de l'Aigüeta   Fires i festes de la Santa Creu (5/6/2017)   Figueres Alt Empordà Maravella
Mar de Tossa   Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Noces de diamant   Luiiiiiïsos! 140 anys (5/6/2017)  



Lluïsos
Atrevida   Ballada (5/6/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La gran il·lusió   Presentació CD Camins de somnis (5/6/2017)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
El bon hereu   Ballada (5/1/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Pal de Paller   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Lleida, Ciutat Pubilla   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Hilarienca   Ballada (5/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
L'encís de l'aplec   Dia Universal de la Dansa (5/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Besalú festiu   75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Capritxosa   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tere gentil   Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
La placeta dels llops   Concert (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
L'aplec de l'amor   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
El meu poble   Fires i festes de la Santa Creu (4/30/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Emma   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Festeig   Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
A Mataró   Sant Jordi (4/23/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Mataró   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Jovenívola   Sant Jordi (4/23/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Niu d'amor   Sant Jordi (4/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Colometa   Sant Jordi (4/23/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Sant Jordi (4/23/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Festeig   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Aigua Xelida   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Hermínia   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Aigua Xelida   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'aplec de l'amor   Sant Jordi (4/23/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
El meu poble   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mar de Tossa   Sant Jordi (4/23/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El petit Jofre   La jordiada (4/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Bell port d'Arenys   Sant Jordi (4/23/2017)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Presència de Pep Ventura   Sant Jordi (4/22/2017)   Montgat Maresme Marinada
Arenys de Munt   Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de Palafrugell   Ballada (4/22/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Festeig   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Bandera d'aplec   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Hermínia   Ballada (4/17/2017)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
L'aplec de Palafrugell   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El meu poble   Ballada (4/16/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Colometa   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall d'Artés   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Arenys de Munt   Ballada (4/9/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
A tota vela   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Montgrins
El golfet   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
En xiquet d'Aiguablava   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
La vall d'Artés   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Bisbal Jove
L'aplec de Palafrugell   29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de l'amor   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Conjunt
Niu d'amor   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (4/2/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Besalú festiu   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
La fil·loxera   Ballada (4/2/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mar de Tossa   9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Geltruenca   9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (4/2/2017)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Hilarienca   Ballada (3/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
El golfet   Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Niu d'amor   Concurs (3/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tere gentil   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'avi Pito   613è Ballada (3/26/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Girona m'enamora   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Geltruenca   Ballada (3/19/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Mar de Tossa   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Ballada (3/19/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona 1808   Concert (3/18/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
L'encís de Portbò   Ballada (3/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La gran il·lusió   Concert (3/18/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Palamós, Ciutat Pubilla   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
La Roseta i l'Esteve   1495è Ballada (3/11/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El bon hereu   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Colometa   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Pal de Paller   Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
El meu poble   Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tere gentil   Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (2/26/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Evocant   26è Febrer Musical (2/26/2017)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Girona m'enamora   Ballada (2/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La fil·loxera   Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Maria del Claustre   5è Memorial Ramon Capella (2/19/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festeig   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (2/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Peret "Barretó"   Ballada (2/19/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Jordi i Judit   5è Memorial Ramon Capella (2/19/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Colometa   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Lluïsos
Esperit Calongí   Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Noces de diamant   Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Aigua Xelida   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Festeig   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
La sardana de Llafranc   Ballada (2/5/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El golfet   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Hermínia   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Festeig   5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Arenys de Munt   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Concert de Sant Pau (1/27/2017)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
La Gavarra   Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
La Pedrera   Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (1/15/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Colometa   17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
La Roseta i l'Esteve   Ballada (1/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (1/8/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Bisbal Jove
Noces d'or   Ballada (1/8/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Girona 1808   Llavors de Palafolls (1/1/2017)   Palafolls Maresme Palafolls
Girona 1808   Sardanes et ouvres pour 2 cobles (1/1/2017)  



Conjunt
Alt Empordà   Fraternitat. Sardanes i obres per a dues cobles (1/1/2017)  



Conjunt
Atrevida   Concert de Cap d'any (1/1/2017)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Besalú festiu   Festa Major (12/31/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Cel amunt   Concert (12/25/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ofrena a Terrassa   20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La gran il·lusió   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
El cornetí d'en Marcel·lí   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ja la ballem   Concert de Nadal (12/18/2016)   Calella Maresme Montgrins
Esperit Calongí   20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Noces d'or   Ballada (12/11/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Girona 1808   Concert de Santa Llucia (12/11/2016)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Niu d'amor   Ballada (12/11/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Al cantaire del Montgrí   Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tenores flamejants   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (12/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Aigua Xelida   Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Esperit Calongí   774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Bisbal Jove
El meu poble   Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al cantaire del Montgrí   Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   Diada Festiva (12/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cel amunt   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La festa de l'Aigüeta   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Reus Jove
Mas Lloreda   Aniversari Ateneu Popular (11/27/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Hilarienca   Ballada (11/27/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada (11/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Presència de Pep Ventura   Ballada (11/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
La festa de l'Aigüeta   9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès La Flama de Farners
Colometa   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Sardanistes vigatans   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La gran il·lusió   10è Premi Mestre Conrad Saló (11/20/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Cel amunt   Ballada (11/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Pal de Paller   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festeig   Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Lleida, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Conjunt
Girona a Pep Ventura   Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2016)   Girona Gironès Selvatana
El golfet   13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
De festa en festa   23è Aniversari Tamborí (11/5/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Festeig   21è Castanyada (11/5/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Tenores flamejants   279è Concert de tardor (11/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Cors gironins   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2016)   Girona Gironès Montgrins
Festeig   Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
De festa en festa   Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Bellpuig
Girona m'enamora   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puigreig Berguedà Coral
Tenores flamejants   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puigreig Berguedà La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2016)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Pal de Paller   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Sardanistes vigatans   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Pedraforca   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (10/22/2016)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Girona 1808   Memorial Joaquim Serra 2016 (10/17/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
El meu poble   30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
En Peret "Barretó"   30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Aigua Xelida   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Colometa   Ballada (10/15/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Barres i onades   Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
Bell port d'Arenys   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Sardanistes vigatans   770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
Girona m'enamora   Ballada (10/12/2016)   Alella Maresme Mediterrània
Colometa   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Festeig   Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Barres i onades   Ballada (10/9/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Homenatge a Ignasi Iglésias (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Girona m'enamora   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Bandera d'aplec   Ballada (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pal de Paller   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Tenores flamejants   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La vinya de l'avi   Arran de terra (10/8/2016)   Alella Maresme Maricel
La fil·loxera   Arran de terra (10/8/2016)   Alella Maresme Maricel
Pic, repic i repicó   Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Cobles del Col·legi de Santa Maria
Pal de Paller   Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Al cantaire del Montgrí   42è Aplec de Malgrat (10/2/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   42è Aplec de Malgrat (10/2/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
La sardana de Llafranc   34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
Aigua Xelida   Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
En Peret "Barretó"   Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
A Mataró   Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Pal de Paller   37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Esperit Calongí   37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Conjunt
Pal de Paller   34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès La Principal de Tarragona
Niu d'amor   Festa Major. Concert de la Mercè (9/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   50è Aplec de Lleida (9/24/2016)   Lleida Segrià Conjunt
Aigua Xelida   Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
La iaia de Llafranc   18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Jordi i Judit   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Bandera d'aplec   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Pal de Paller   Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Geltruenca   Ballada (9/18/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Noces d'or   Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona La Bisbal Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ofrena a Terrassa   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Hermínia   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Lluïsos
Bandera d'aplec   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   72è Aplec de Badalona (9/17/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Presència de Pep Ventura   Ballada (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   90è Sardanes a la fresca (9/17/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festeig   17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Palamós, Ciutat Pubilla   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festeig   !1 de setembre (9/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanistes vigatans   11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Festa major (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festeig   11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Mas Lloreda   Ballada (9/11/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
L'aplec de Palafrugell   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Palamós, Ciutat Pubilla   11 de setembre (9/11/2016)   Palafrugell Baix Empordà Punt Cat
L'aplec de Palafrugell   11 de setembre (9/11/2016)   Palafrugell Baix Empordà Punt Cat
Girona 1808   90è Sardanes a la fresca (9/10/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (9/10/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Fires i festes (9/9/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El golfet   Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Jordi i Judit   Ballada (9/9/2016)   Sils La Selva Tres Vents
El golfet   Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
El meu poble   Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Besalú festiu   Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al cantaire del Montgrí   Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Fires i festes (9/6/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Festeig   Festa Major (9/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El golfet   Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Salt Sardanista   Festa major (9/5/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Ballada (9/4/2016)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Girona 1808   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Colometa   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de l'amor   Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La Pedrera   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Pere de Galligants   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Al cantaire del Montgrí   24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
El golfet   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festeig   Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Pal de Paller   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Besalú festiu   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Mediterrània
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa Major (8/29/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
Bandera d'aplec   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa de l'Aigüeta   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Colometa   Cicle d'estiu (8/28/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Jovenívola   Ballada (8/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Esperit Calongí   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Premià
Pal de Paller   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
El golfet   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Barres i onades   Ballada (8/26/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Colometa   Ballada (8/25/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Niu d'amor   Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Cofoia   Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona m'enamora   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Ballada (8/21/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Esperit Calongí   Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
Sardanistes vigatans   Ballada (8/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   90è Sardanes a la fresca (8/20/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La vall d'Artés   Ballada (8/20/2016)   Artés Bages Marinada
El golfet   Ballada (8/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
A Mataró   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Noces d'or   Ballada (8/19/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
La festa de l'Aigüeta   Sant Magí (8/19/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Bandera d'aplec   22è Aplec d'Osseja (8/14/2016)   Oceja Capcir Mil·lenària
L'aplec de Palafrugell   22è Aplec d'Osseja (8/14/2016)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Pal de Paller   Festa major de Sant Roc (8/13/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
El golfet   Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Aigua Xelida   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Besalú festiu   Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Colometa   Aplec de Moià (8/7/2016)   Moià Bages Lluïsos
Noces d'or   Cicle d'estiu (8/7/2016)   Calella Maresme Sabadell
Esperit Calongí   Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
En Peret "Barretó"   Festa d'Estiu (8/6/2016)   L'Albiol Baix Camp Reus Jove
Girona m'enamora   31è Aplec de Ribes (8/6/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Noces de diamant   Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
La vall d'Artés   Ballada (8/5/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (8/3/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Xerinola   Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
De festa en festa   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   Ballades d'estiu (7/31/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Bandera d'aplec   Ballada (7/30/2016)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
A Mataró   24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Palamós, Ciutat Pubilla   14è Aplec de la Garrotxa (7/30/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
La fil·loxera   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Geltruenca   Ballada (7/29/2016)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Bandera d'aplec   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
El tarlà de l'Argenteria   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
El golfet   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
La Roseta i l'Esteve   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
Besalú festiu   Festa major (7/24/2016)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (7/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de Palafrugell   Ballada (7/24/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Tenores flamejants   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
En Peret "Barretó"   Concert (7/23/2016)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Pal de Paller   25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
La sardana de Llafranc   Ballada (7/22/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'aplec de Palafrugell   Ballada (7/22/2016)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Pal de Paller   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Esperit Calongí   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
La fil·loxera   Festa Major (7/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Com un passerell   Festa Major (7/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Pal de Paller   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/18/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Aigua Xelida   Ballada (7/17/2016)   La Pobla de Lillet Berguedà Berga Jove
Pal de Paller   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Festeig   Ballada (7/17/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Carantoines   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Pere de Llafranc   Ballada (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Pic, repic i repicó   Concert (7/16/2016)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
Festeig   90è Sardanes a la fresca (7/16/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Aigua Xelida   Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bell port d'Arenys   Ballada (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tenores flamejants   50è Concert dels 50 anys (7/16/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Jovenívola   Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Besalú festiu   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Pal de Paller   Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Girona 1808   Ballada (7/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
La festa de l'Aigüeta   Aplec de La Mussara (7/10/2016)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Colometa   Ballada (7/10/2016)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Mediterrània
Arenys de Munt   Ballada (7/10/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Noces d'or   Ballada (7/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
La vall d'Artés   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Pal de Paller   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
En xiquet d'Aiguablava   Aplec de Montesquiu (7/9/2016)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Colometa   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El golfet   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
A Mataró   Ballada (7/8/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   Ballada (7/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El meu poble   Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Alt Empordà   12è Concert de música per a cobla (7/8/2016)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Bandera d'aplec   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Hermínia   6è Festa Major del Carmel (7/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aigua Xelida   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Hermínia   Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Festeig   Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Bandera d'aplec   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Noces d'or   Ballada (7/3/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell port d'Arenys   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
La iaia de Llafranc   10è Aplec Comarcal Osona (7/3/2016)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Niu d'amor   Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Juditona   Sardanes a la fresca- Fira d'Entitats (7/2/2016)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
La vinya de l'avi   10è Aplec Comarcal Osona (7/2/2016)   Les Masies de Roda Osona La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
La Pedrera   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (7/1/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
El meu poble   Doble ballada d'estiu (7/1/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De festa en festa   Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Peret "Barretó"   Festa major (6/29/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La festa de l'Aigüeta   Ballada (6/27/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Besalú festiu   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Besalú festiu   1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Pal de Paller   Ballada (6/25/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sardanistes vigatans   90è Sardanes a la fresca (6/25/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Cala s'Alguer   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Pal de Paller   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Salou, Ciutat Pubilla   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
La festa de l'Aigüeta   13è Aplec de Cubelles (6/25/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Niu d'amor   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
A Mataró   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Hermínia   Ballada (6/24/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Concert de Sant Joan (6/24/2016)   Gavà Baix Llobregat Berga Jove
Hilarienca   Revetlla (6/23/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Revetlla (6/23/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Festeig   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Hermínia   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Cala s'Alguer   Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Pal de Paller   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Noces d'or   23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Girona a Pep Ventura   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Girona a Pep Ventura   90è Sardanes a la fresca (6/18/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Barres i onades   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Noces de diamant   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
Noces d'or   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Pal de Paller   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès Maricel
Bandera d'aplec   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
El meu poble   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La fil·loxera   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Tenores flamejants   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Els caçadors   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Aigua Xelida   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
A Flaçà per Sant Fermí   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colometa   Sardanes a la fresca (6/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (6/5/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Noces d'or   Ballada (6/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Marona   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Pal de Paller   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Conjunt
Vint-i-cinc primaveres   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
La Pedrera   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A la valenta   89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Montgrins
Alt Empordà   Gran Concert de Cobla (6/3/2016)   Figueres Alt Empordà Conjunt
Jordi i Judit   2è Diada Catalana (5/29/2016)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
El meu poble   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Ballada (5/29/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
El golfet   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
El golfet   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Jovenívola   La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Mas Lloreda   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
El carrilet   Ballada (5/29/2016)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Festeig   Festa de la Gent Gran (5/29/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La vinya de l'avi   Ballada (5/29/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Felicitats   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Pere de Llafranc   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Besalú festiu   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noces de diamant   Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Pal de Paller   La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
El meu poble   Corpus (5/26/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El meu poble   74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Al vell dansaire   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Tere gentil   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
La Roseta i l'Esteve   Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Geltruenca   33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Hilarienca   55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Aigua Xelida   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noces d'or   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
La festa de l'Aigüeta   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Girona 1808   Girona, temps de flors (5/14/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Girona 1808   16è Concurs Internacional de Roses Noves (5/13/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Sardanistes vigatans   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Presència de Pep Ventura   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Barres i onades   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sardanistes vigatans   Girona, temps de flors (5/7/2016)   Girona Gironès La Flama de Farners
A Mataró   Ballada (5/7/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A tota vela   14è Concert de Sant Pau (5/6/2016)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Hermínia   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
El carrilet   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Arenys de Munt   Ballada (5/1/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
El cornetí d'en Marcel·lí   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El ben plantat   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pal de Paller   80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El golfet   Festa del Barri de Montserrat (4/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Pal de Paller   Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Cala s'Alguer   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Salou, Ciutat Pubilla   608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Pal de Paller   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
La Gavarra   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Noces d'or   Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
A Mataró   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Pal de Paller   Sant Jordi (4/23/2016)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Mar de Tossa   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Aigua Xelida   Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Besalú festiu   Sant Jordi (4/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Barres i onades   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Esperit Calongí   Sant Jordi (4/23/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Aigua Xelida   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Arenys de Munt   Sant Jordi (4/23/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
De festa en festa   Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Salou, Ciutat Pubilla   Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona a Pep Ventura   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Mediterrània
Girona m'enamora   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
El cornetí d'en Marcel·lí   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Aigua Xelida   28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Besalú festiu   Ballada (4/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Niu d'amor   Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Pal de Paller   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Hilarienca   28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   Concet de Sardanes i Música per a cobla (4/9/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La sardana de Llafranc   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
La festa de l'Aigüeta   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
El meu poble   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
El meu poble   27è Cloenda Cursets de sardanes (4/2/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (4/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cel amunt   Concert (4/2/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
El golfet   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
El meu poble   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Bandera d'aplec   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Canovelles (3/28/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
La fil·loxera   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
De festa en festa   Ballada (3/27/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Presència de Pep Ventura   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Felicitats   69è Aniversari Sabadell Sardanista (3/20/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria del Claustre   17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
De festa en festa   Ballada (3/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Besalú festiu   Ballada (3/20/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes vigatans   76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Mediterrània
Pal de Paller   76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
Bandera d'aplec   Ballada (3/19/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Tenores flamejants   Concert (3/19/2016)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
La festa de l'Aigüeta   Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Cors gironins   42è Aplec de Cerdanyola (3/13/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
La fil·loxera   Ballada (3/13/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
A Flaçà per Sant Fermí   44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
El golfet   Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Colometa   Festa Major d'Hivern (3/6/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Hilarienca   17è Festa de l'arbre (3/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La festa de l'Aigüeta   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Pal de Paller   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
El meu poble   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Atrevida   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La Pedrera   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell port d'Arenys   Ballada (3/6/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Maria del Claustre   Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos
Niu d'amor   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (2/28/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Barres i onades   Diada del soci (2/28/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
De festa en festa   Ballada (2/28/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A la valenta   25è Febrer Musical (2/28/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
La iaia de Llafranc   Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Girona m'enamora   Concert de la llum (2/20/2016)   Manresa Bages Punt Cat
Cala s'Alguer   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Lluïsos
Niu d'amor   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
De festa en festa   Ballada (2/14/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El cornetí d'en Marcel·lí   Ballada (2/14/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Pal de Paller   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Hilarienca   Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Festeig   Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Cofoia   Som Cultura (1/23/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Ballada (1/17/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Besalú festiu   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
Sardanistes vigatans   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   Festa major de Sant Antoni (1/17/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Hilarienca   Ballada (1/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   ballada (1/10/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Mar de Tossa   Ballada (1/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanistes vigatans   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (1/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Jovenívola   1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
Niu d'amor   Concert de Cap d'Any (1/1/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
A Flaçà per Sant Fermí   Sardanes de Flaçà (1/1/2016)   Flaçà Gironès Ciutat de Girona
La vall d'Artés   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
La Roseta i l'Esteve   Ballada (12/26/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tap i carabassa   Concert de Sant Esteve (12/26/2015)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Esperit Calongí   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festeig   Ballada (12/20/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Pal de Paller   Ballada (12/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Ballada (12/13/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
El bon hereu   Ballada (12/13/2015)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Llibertat   Concert (12/13/2015)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Cel amunt   Concert (12/13/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'encís de Portbò   Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
De festa en festa   Doble (12/6/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Salt Sardanista   Doble (12/6/2015)   Salt Gironès La Flama de Farners
La Roseta i l'Esteve   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El carrilet   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Palamós, Ciutat Pubilla   Aplec de Tardor (11/29/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (11/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Marina   Diada del soci (11/22/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Aigua Xelida   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Besalú festiu   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Besalú festiu   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El bon hereu   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Hilarienca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Hilarienca   13è Diada sardanista (11/15/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noces d'or   13è Diada sardanista (11/15/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Girona m'enamora   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colometa   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Palafrugell   Diada del soci (11/15/2015)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Aigua Xelida   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
La sardana de Llafranc   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
La vall de Calonge   Diada del soci (11/14/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
L'avi Pito   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Salou, Ciutat Pubilla   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Conjunt
Presència de Pep Ventura   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Jovenívola   19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Besalú festiu   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La fil·loxera   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El golfet   39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Aigua Xelida   15è Gresca Torellonenca (11/1/2015)   Torelló Osona Berga Jove
Esperit Calongí   Fires i festes (11/1/2015)   Girona Gironès Selvatana
El golfet   Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
En xiquet d'Aiguablava   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Fires i festes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La sardana de Llafranc   Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ripoll, bíblia de pedra   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
En Joan i la Cisca   Castanyada (10/31/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Girona m'enamora   Concert tradicional de Fires (10/29/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Llibertat   Concert tradicional de Fires (10/29/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Jovenívola   Fires i festes (10/29/2015)   Girona Gironès Selvatana
La vinya de l'avi   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Bandera d'aplec   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Xerinola   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Barres i onades   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Oca amb naps   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Montgrins
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/25/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Girona a Pep Ventura   Fires i festes (10/24/2015)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colometa   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Arenys de Munt   40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Aigua Xelida   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Hermínia   20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Llibertat   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Arenys de Munt   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Girona a Pep Ventura   Doble (10/12/2015)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Geltruenca   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Al cantaire del Montgrí   28è Aplec de Tossa (10/11/2015)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Llibertat   Aplec de Súria- Concert (10/11/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Diada del soci (10/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (10/11/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El golfet   Ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Niu d'amor   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Mas Lloreda   Ballada (10/3/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/3/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Festeig   Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Llibertat   Ballada (9/27/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Cala s'Alguer   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Pic, repic i repicó   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El carrilet   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Al cantaire del Montgrí   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Cors gironins   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Girona a Pep Ventura   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona Mediterrània
El meu poble   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Colometa   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
La Roseta i l'Esteve   89è Sardanes estiu 2015 (9/19/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   43è Aplec de Terrassa (9/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tere gentil   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
En xiquet d'Aiguablava   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Aigua Xelida   16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Arenys de Munt   Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Arenys de Munt   11 de Setembre (9/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Niu d'amor   11 de setembre (9/11/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Pedrera   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Girona m'enamora   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Niu d'amor   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   Ballada (9/6/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El meu poble   Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (8/30/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Besalú festiu   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colometa   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Bell port d'Arenys   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En xiquet d'Aiguablava   Ballada (8/28/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Barcelona 92   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (8/27/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Port de Llançà   Ballada (8/27/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Esperit Calongí   Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
La fil·loxera   Festa Major Sants (8/23/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aigua Xelida   Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Al cantaire del Montgrí   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona m'enamora   Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
El bon hereu   Ballada (8/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Arenys de Munt   Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Colometa   Festes de Sant Magí (8/19/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Hilarienca   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (8/16/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Colometa   7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Barres i onades   89è Sardanes estiu 2015 (8/15/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Colometa   Festa Major (8/11/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Barres i onades   6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
El meu poble   89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
A Mataró   Ballada (8/5/2015)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Jovenívola   Festa major (8/4/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Ballada (8/3/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Colometa   Aplec de la Palma d'Ebre (8/2/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Pic, repic i repicó   16è Aplec Vila de Moià (8/2/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Geltruenca   23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Port de Llançà   89è Sardanes estiu 2015 (8/1/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Festa Major (7/31/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Colometa   Ballada (7/31/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (7/31/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Pal de Paller   Ballada (7/29/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Hilarienca   Ballada (7/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Salt Sardanista   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
La sardana de Llafranc   21è Aplec de Torredembarra (7/25/2015)   Torredembarra Tarragonès Maricel
Mas Lloreda   Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Girona 1808   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Tere gentil   Ballada (7/24/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Geltruenca   Ballada (7/24/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Festeig   Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Jovenívola   Nits d'estiu (7/23/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Pic, repic i repicó   62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De festa en festa   Ballada (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (7/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
Festeig   Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Festeig   Festa major Poble Sec (7/18/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Colometa   20è Aplec del Romesco (7/18/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Barres i onades   Ballada (7/17/2015)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (7/17/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Festeig   Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
La festa de l'Aigüeta   Ballada (7/16/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El golfet   Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de l'amor   Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
L'Antoni i la Montserrat   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Jovenívola   66è Aplec de Granollers (7/11/2015)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Pic, repic i repicó   66è Aplec de Granollers (7/11/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Al cantaire del Montgrí   Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Hermínia   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Bandera d'aplec   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (7/5/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Noces d'or   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Ofrena a Terrassa   9è Aplec Comarcal d'Ossona (7/5/2015)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal del Llobregat
Bandera d'aplec   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   89è Sardanes estiu 2015 (7/4/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La festa de l'Aigüeta   Ballada (7/4/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
El golfet   39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Hilarienca   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Jovenívola   Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (7/3/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El meu poble   Ballada (7/3/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
La Pedrera   Ballada (6/28/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La sardana de Llafranc   89è Sardanes estiu 2015 (6/27/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Barres i onades   Ballada (6/26/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Jovenívola   ballada (6/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Port de Llançà   Ballada (6/25/2015)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Presència de Pep Ventura   Festa Major (6/24/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
El meu poble   Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
El golfet   Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Festeig   Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
La sardana de Llafranc   Revetlla Sant Joan (6/23/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aigua Xelida   Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Niu d'amor   Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Niu d'amor   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Com un passerell   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
La sardana de Llafranc   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A Mataró   Aplec de Taradell (6/21/2015)   Taradell Osona Lluïsos
Barres i onades   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Hilarienca   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Presència de Pep Ventura   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
La fil·loxera   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mas Lloreda   Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Flors a la Moreneta   Festa Major (6/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
L'encís de Portbò   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Niu d'amor   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mar de Tossa   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Esperit Calongí   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
La fil·loxera   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
El meu poble   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
L'aplec de Palafrugell   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
L'aplec de Palafrugell   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Pal de Paller   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme Montgrins
Mas Lloreda   40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
L'Antoni i la Montserrat   Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aigua Xelida   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme Conjunt
Niu d'amor   Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Atrevida   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La vall de Calonge   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Jovenívola   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
La fil·loxera   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Aigua Xelida   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
L'encís de Portbò   Ballada (5/31/2015)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Barres i onades   Temps de Flors (5/30/2015)   Girona Gironès La Flama de Farners
Barres i onades   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
Març, marçot   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   Ballada (5/24/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Niu d'amor   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Port de Llançà   Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
L'Antoni i la Montserrat   Aplec d'Esparreguera (5/23/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
El bon hereu   Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Barres i onades   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
El tarlà de l'Argenteria   46è Aplec de Torelló (5/17/2015)   Torelló Osona Mil·lenària
Flors a la Moreneta   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Barres i onades   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Maricel
L'Antoni i la Montserrat   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Girona m'enamora   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Juditona   Temps de flors (5/16/2015)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Port de Llançà   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
La fil·loxera   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
A l'amic perdut   Ballada (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Hilarienca   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cors gironins   43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
La fil·loxera   53è Concurs de Colles (5/3/2015)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Presència de Pep Ventura   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com un passerell   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La fil·loxera   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La Pedrera   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Bandera d'aplec   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
La fil·loxera   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Aigua Xelida   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Pic, repic i repicó   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El bon hereu   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Pal de Paller   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
El golfet   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Flors esventades   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'encís de Portbò   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
La sardana de Llafranc   Sant Jordi (4/23/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Sant Jordi (4/23/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
En Jordi   Sant Jordi (4/23/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marona   7è Sant Jordi amb la Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Flors a la Moreneta   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Conjunt
Jovenívola   Ballada (4/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Salt Sardanista   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Marinada
L'aplec de Palafrugell   Ballada (4/19/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Jovenívola   33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (4/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Port de Llançà   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Noces d'or   Ballada 50 anys Colla Maig (4/12/2015)   Montserrat Bages Ciutat de Cornellà
En xiquet d'Aiguablava   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   55è Fira d'Artés (4/11/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Niu d'amor   Aplec de l'Alegria (4/6/2015)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
El meu poble   Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Llibertat   Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Aigua Xelida   Ballada (4/6/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Port de Llançà   Ballada (3/29/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Jovenívola   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sardanistes vigatans   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Conjunt
Lleida, Ciutat Pubilla   43è Aplec del Masnou (3/29/2015)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
La Capitana   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Costa Brava
Jordi i Judit   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Arenys de Munt   Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Niu d'amor   Ballada (3/22/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Flors a la Moreneta   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Hermínia   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de l'amor   67è Concurs de colles sardanistes (3/22/2015)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
El golfet   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Felicitats   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
El golfet   Ballada (3/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A Mataró   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Noces d'or   Ballada (3/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
L'aplec de l'amor   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Hermínia   Sant Just (3/1/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Colometa   Diada del soci (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Mar de Tossa   Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
L'avi Pito   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Festeig   Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona m'enamora   Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
La fil·loxera   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Mataró   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Barres i onades   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Llibertat   Prima Cobla (2/8/2015)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   Concert Liceu (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Palamós, Ciutat Pubilla   Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La fil·loxera   Calçotada (2/1/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Llibertat   Prima Cobla (2/1/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Tere gentil   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aigua Xelida   Girona 10 (1/25/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada de Sant Vicenç (1/25/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
Bandera d'aplec   Concert de Sant Pau (1/23/2015)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Colometa   Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Colometa   Concert (1/1/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
El golfet   Ballada (1/1/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Flors esventades   Concert de Cap d'any (1/1/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Maria del Claustre   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
L'Antoni i la Montserrat   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
Tere gentil   18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llibertat   Concert (12/21/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Festeig   Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
L'encís de l'aplec   Ballada (12/14/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'avi Pito   29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Hermínia   Ballada (12/8/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sardanistes vigatans   Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Niu d'amor   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Mas Lloreda   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Mar de Tossa   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La sardana de Llafranc   Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Girona 1808   Concert (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
L'aplec de l'amor   Aplec de Tardor (11/30/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
El meu poble   Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Esperit Calongí   Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Ballada (11/23/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En xiquet d'Aiguablava   7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
El golfet   Ballada (11/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Pal de Paller   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mas Lloreda   19è Castanyada a Montilivi (11/22/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona 1808   Cobla 100 x 100 (11/16/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Hermínia   Ballada (11/16/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Ballada homenatge a Francina Boris (11/16/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Xerinola   Concert presentació GASP 2 (11/15/2014)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
El meu poble   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Arenys de Munt   Ballada (11/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mas Lloreda   Ballada (11/8/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En xiquet d'Aiguablava   Doble ballada (11/8/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Aigua Xelida   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Bell port d'Arenys   Doble ballada (11/8/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Mar de Tossa   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Llibertat   Presentació punt.cat cobla (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Port de Llançà   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (11/2/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
El golfet   Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Pam i pipa   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (11/1/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Mas Lloreda   Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Cors gironins   Castanyada (11/1/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell port d'Arenys   Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Bellpuig
Mar de Tossa   Festival Sardanista (10/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Arenys de Munt   Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2014)   Girona Gironès Rossinyolets
Palamós, Ciutat Pubilla   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La iaia de Llafranc   Fires i festes de Sant Narcís (10/25/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   40è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Festeig   Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Festeig   19è Aplec de la Tartrana (10/19/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Girona 1808   Concert (10/19/2014)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Port de Llançà   Ballada (10/19/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aigua Xelida   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
En Jordi   Ballada (10/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A Mataró   Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
Tere gentil   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
L'aplec de Palafrugell   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Festeig   Ballada (9/29/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El golfet   27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Hilarienca   Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Port de Llançà   27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme Marinada
Cala s'Alguer   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Jovenívola   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El carrilet   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria del Claustre   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Cors gironins   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Hermínia   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
El golfet   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ofrena a Terrassa   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
El golfet   48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
El meu poble   Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   17è Aniversari Monument (9/20/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Bell port d'Arenys   Ballada (9/19/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Mataró   Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
L'avi Enric   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Mas Lloreda   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
La festa de l'Aigüeta   Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
El golfet   Ballada (9/13/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Arenys de Munt   15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Hermínia   Diada (9/11/2014)   Sallent Bages Lluïsos
El golfet   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
El bon hereu   Diada Nacional (9/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colometa   Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Niu d'amor   47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   Ballada (9/7/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
Niu d'amor   Festa Major de Sant Roc (9/7/2014)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Niu d'amor   Ballada (9/6/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Besalú festiu   36è Aplec de Martorelles (9/6/2014)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
El meu poble   Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
En xiquet d'Aiguablava   Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Festa Major (8/31/2014)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
La vall de Camprodon   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Aigua Xelida   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Palamós, Ciutat Pubilla   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ofrena a Terrassa   13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
L'aplec de l'amor   Ballada (8/29/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Festeig   Ballada (8/28/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Hermínia   Festa Major (8/24/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Pic, repic i repicó   Ballada (8/23/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (8/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Cors gironins   Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sant Pere de Galligants   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
A Lloret de Mar   88è Sardanes estiu 2014 (8/16/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada - exhibició (8/10/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
En xiquet d'Aiguablava   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Esperit Calongí   Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Pal de Paller   Festival de la Sardana (8/7/2014)   Banyuls Rosselló Maravella
El meu poble   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Tere gentil   Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
La fil·loxera   Ballada (7/24/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ripoll 1893   Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El bon hereu   Ballada (7/20/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Records bisbalencs   Ballada (7/20/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'encís de l'aplec   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
El golfet   19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Mas Lloreda   Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Girona m'enamora   Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Records bisbalencs   Ballada (7/18/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Record d'Andorra   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Girona m'enamora   Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Cors gironins   65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (7/12/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Tere gentil   Ballada (7/12/2014)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Hermínia   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
El bon hereu   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell port d'Arenys   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La Pedrera   65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El golfet   Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Colometa   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Girona m'enamora   8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Ciutat de Girona
Arenys de Munt   25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
En Pere de Llafranc   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Cala s'Alguer   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'avi Enric   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Niu d'amor   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Festeig   festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Conqueridora   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
La sardana de Llafranc   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
La Roseta i l'Esteve   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Cala s'Alguer   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
La vall de Camprodon   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
El bon hereu   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Llibertat   Ballada (6/28/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Girona m'enamora   Ballada (6/26/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (6/24/2014)   Teià Maresme Vila de Caldes
Esperit Calongí   Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (6/24/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Arenys de Munt   Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Hermínia   Ballada (6/22/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La Roseta i l'Esteve   Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Niu d'amor   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Arenys de Munt   Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aigua Xelida   Ballada (6/17/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Girona m'enamora   Concert (6/15/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Girona m'enamora   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Noces de diamant   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
La fil·loxera   Concert (6/15/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Colometa   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Girona a Pep Ventura   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Colometa   88è Sardanes estiu 2014 (6/14/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Festeig   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Maria del Claustre   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Maricel
Hermínia   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
El golfet   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Aigua Xelida   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festeig   88è Sardanes estiu 2014 (6/7/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'avi Enric   71è Aplec de Manlleu (6/7/2014)   Manlleu Osona Mediterrània
Aigua Xelida   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Ofrena a Terrassa   39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Mar de Tossa   Ballada (5/31/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Jordi i Judit   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Temps de Flors (5/31/2014)   Girona Gironès Pubilla Gironina
Brindis a Sant Sadurní   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (5/25/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Jovenívola   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ofrena a Terrassa   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona 1808   Temps de Flors (5/24/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Mar de Tossa   Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En Jordi   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Bandera d'aplec   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Maricel
Noces d'or   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Marinada
L'avi Enric   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
El meu poble   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Barcelona 92   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Maricel
Mar de Tossa   10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noces d'or   Temps de Flors (5/17/2014)   Girona Gironès Palafolls
Noces de diamant   Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
A Mataró   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aigua Xelida   Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
El golfet   Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
En Jordi   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Hilarienca   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La vall de Camprodon   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mas Lloreda   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Jordi i Judit   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Andorra   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Sant Pere de Galligants   Concurs (5/4/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Girona 1808   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona a Pep Ventura   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Tere gentil   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La fil·loxera   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Bandera d'aplec   Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Barres i onades   Diada del soci (4/27/2014)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Jordi i Judit   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (4/27/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Vencedora   10è Càmping Sardanista de Catalunya (4/26/2014)  



Ciutat de Girona
En Jordi   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La sardana de Llafranc   Ballada (4/23/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Niu d'amor   Sant Jordi (4/23/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Esperit Calongí   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Hermínia   Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
En Jordi   Sant Jordi (4/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festeig   Ballada (4/21/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
L'Antoni i la Montserrat   33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
Aigua Xelida   Aplec de l'Alegria (4/21/2014)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
L'aplec de l'amor   Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Noces d'or   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Marinada
Port de Llançà   15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Colometa   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Sant Pere de Galligants   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Pam i pipa   50è Vigilia d'aplec (4/19/2014)   Sils La Selva La Principal de la Bisbal
Xerinola   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
La vinya de l'avi   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona Costa Brava
Aigua Xelida   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Ballada (4/13/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sant Pere de Galligants   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Cors gironins   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Jordi   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'avi Pito   Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
En Pere de Llafranc   26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Esperit Calongí   Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Girona m'enamora   Concurs (3/23/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Hilarienca   Ballada (3/16/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Colometa   Aniversari Sabadell Sardanista (3/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   Ballada (3/9/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (3/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Jordi i Judit   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Ballada (2/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Hermínia   Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Colometa   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Arenys de Munt   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Record d'Andorra   Ballada (2/16/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Colometa   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
La Roseta i l'Esteve   Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Hilarienca   Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
La sardana de Llafranc   Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Bandera d'aplec   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia Conjunt
Aigua Xelida   Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Girona a Pep Ventura   2è Aplec d'Hivern (1/26/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El tu-tut de l'avi   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La fil·loxera   Ballada (1/12/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El tu-tut de l'avi   Concert de Cap d'Any (1/1/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (12/29/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Pere de Galligants   Ballada (12/29/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Girona 1808   Viu la cobla (12/28/2013)   Tiana Maresme Marinada
Ardidesa   Ballada (12/25/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Empordà
Noces d'or   Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
En Jordi   46è Concert de Sant Esteve (12/22/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria del Claustre   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Hermínia   Doble (12/15/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
El bon hereu   Ballada (12/15/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tere gentil   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria del Claustre   Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Ballada (12/8/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
Salt Sardanista   Doble ballada (12/6/2013)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Aigua Xelida   6è Festa de tardor (12/1/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aigua Xelida   Fira de Nadal (12/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Al vell dansaire   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Els gegants de la ciutat   30è Aniversari Agrupació (11/29/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Esperit Calongí   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Colometa   29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colometa   Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Flors a la Moreneta   Ballada (11/17/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'Antoni i la Montserrat   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els gegants de la ciutat   11è Diada Sardanista (11/17/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Al vell dansaire   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Esperit Calongí   18è Trobada CASCB (11/10/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Tap i carabassa   18è Trobada CASCB (11/10/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Bell port d'Arenys   Ballada (11/10/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Noces d'or   Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Conjunt
Girona a Pep Ventura   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona m'enamora   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Arenys de Munt   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Bisbal Jove
El meu poble   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
Marina   Castanyada (11/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Cala s'Alguer   Concert participatiu (10/28/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Girona 1808   Concert participatiu (10/28/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
A en Ramon Rosell   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Maria del Claustre   Ballada (10/26/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Port de Llançà   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
La fil·loxera   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Vencedora   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'avi Pito   Ballada (10/20/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Marinesca   Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Cofoia   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sal i pebre   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'avi Enric   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (10/12/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
El bon hereu   Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Baix Empordà
Mar de Tossa   26è Vigília Aplec de Tossa (10/12/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Marina   Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Salou, Ciutat Pubilla   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   ballada i mtja (10/6/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Records bisbalencs   39è Aplec de Malgrat (10/6/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
En Pere de Llafranc   Ballada (10/6/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
La fil·loxera   Ballada (10/5/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (10/5/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Jordi   39è Revetlla d'aplec (10/5/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La iaia de Llafranc   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (9/30/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La fil·loxera   29è Aplec de Constantí (9/29/2013)   Constantí Tarragonès Sabadell
La fil·loxera   Concert (9/29/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Reus Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (9/29/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
Palamós, Ciutat Pubilla   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al vell dansaire   Ballada (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Marinesca   Ballada (9/23/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   26è Aplec de Montgat (9/22/2013)   Montgat Maresme Marinada
L'aplec de l'amor   Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Arenys de Munt   Festa major (9/22/2013)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Mar de Tossa   Ballada (9/21/2013)   Artés Bages Marinada
Pal de Paller   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Arenys de Munt   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Noces d'or   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Llibertat   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
La fil·loxera   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El bon hereu   Festa Major (9/15/2013)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
La fil·loxera   Ballada (9/15/2013)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (9/15/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
Colometa   Ballada (9/15/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
Arenys de Munt   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
La vall de Camprodon   Ballada (9/15/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
Esperit Calongí   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tere gentil   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ofrena a Terrassa   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Festeig   Fira d'artesans (9/14/2013)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
L'Antoni i la Montserrat   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Al vell dansaire   Revetlla d'aplec (9/14/2013)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (9/14/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   11 de setembre (9/11/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
La sardana de Llafranc   Ballada (9/11/2013)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Vila de Caldes
Festeig   11 de setemre (9/11/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Marinesca   11 de setembre (9/11/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (9/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Pere de Llafranc   Ballada (9/9/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Girona m'enamora   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Marina   festa major Horta (9/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Hilarienca   Festa major de Sant Roc (9/8/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Bandera d'aplec   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Marinesca   festa Major (9/7/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Hilarienca   Festa major (9/7/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
La fil·loxera   festa Major (9/7/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La vall de Calonge   Concert (9/6/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa major (9/2/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Hermínia   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
L'Antoni i la Montserrat   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Arenys de Munt   Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Al vell dansaire   Ballada (9/1/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palamós, Ciutat Pubilla   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
La vall de Camprodon   Ballada (8/31/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Aquell temps   Ballada (8/31/2013)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes vigatans   Festa major (8/31/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Sardanes (8/31/2013)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
Al vell dansaire   Festa major (8/31/2013)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Lleida, Ciutat Pubilla   Festa major (8/30/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
En Pere de Llafranc   Ballada (8/30/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Reus Jove
Aigua Xelida   Ballada (8/29/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Girona m'enamora   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
La iaia de Llafranc   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Mediterrània
Hermínia   Festa major (8/25/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La sardana de Llafranc   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Mar de Tossa   Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La vall de Camprodon   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
El meu poble   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Girona 1808   Ballada (8/24/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Arenys de Munt   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
En Pere de Llafranc   Ballada (8/24/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa major de Sants (8/24/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Al vell dansaire   Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Al vell dansaire   Festa major (8/19/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Hermínia   Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Hermínia   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
La fil·loxera   Festa major (8/17/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (8/17/2013)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
El bon hereu   Ballada (8/17/2013)   Artés Bages Marinada
Aigua Xelida   Ballada (8/16/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Al vell dansaire   Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
A tota vela   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Geltruenca   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La sardana de Llafranc   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Colometa   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Els gegants de la ciutat   Concert (8/11/2013)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Ballada (8/11/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (8/9/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
La fil·loxera   Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (8/6/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Arenys de Munt   Festa Major (8/4/2013)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Niu d'amor   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
La fil·loxera   Festa Major (8/4/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
La iaia de Llafranc   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (8/3/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Bell port d'Arenys   Ballada (8/3/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Festa Major (8/3/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Niu d'amor   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Arenys de Munt   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La iaia de Llafranc   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Arenys de Munt   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
L'Antoni i la Montserrat   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Niu d'amor   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
El golfet   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Al vell dansaire   Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Palamós, Ciutat Pubilla   11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Arenys de Munt   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (7/26/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Girona m'enamora   Ballada (7/25/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Arenys de Munt   Festa Major (7/25/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
A tota vela   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tere gentil   Ballada (7/23/2013)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La vall de Camprodon   Ballada (7/21/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Sal i pebre   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Cofoia   Ballada (7/21/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (7/21/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Hilarienca   24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   Ballada (7/20/2013)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Niu d'amor   Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Pal de Paller   24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La Pedrera   2è Memorial Martí Masvidal (7/20/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Girona m'enamora   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Girona 1808   32è Concerts d'estiu (7/19/2013)   Solsona Solsonès Marinada
Cofoia   Sardanes (7/17/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
L'Antoni i la Montserrat   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Besalú festiu   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Besalú festiu   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Arenys de Munt   Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
El carrilet   Aplec de Granollers (7/13/2013)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
El bon hereu   Ballada (7/13/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Arenys de Munt   Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
Girona 1808   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Al vell dansaire   Ballada (7/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tere gentil   Ballada (7/12/2013)   Manlleu Osona Lluïsos
Mar de Tossa   Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Besalú festiu   Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Girona a Pep Ventura   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
La vall de Camprodon   Ballada (7/6/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Noces d'or   Festa Major de la Florida (7/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
La vall de Camprodon   Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Palamós, Ciutat Pubilla   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Marinada
Pal de Paller   (7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Girona 1808   9è Concert de Música de Cobla (7/5/2013)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Els gegants de la ciutat   17è Festival de Música Clàssica i tradicional (7/5/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Costabravenca   Concert (7/1/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Niu d'amor   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (6/30/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
La sardana de Llafranc   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
La vall de Camprodon   Ballada (6/29/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Llibertat   Ballada (6/29/2013)   Sallent Bages Lluïsos
La sardana de Llafranc   Ballada (6/29/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Arenys de Munt   Ballada (6/29/2013)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Pal de Paller   Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Colometa   Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Palamós, Ciutat Pubilla   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Com un passerell   Ballada (6/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
La iaia de Llafranc   Ballada (6/26/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Besalú festiu   Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
La sardana de Llafranc   Ballada (6/24/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Mar de Tossa   Festa Major (6/24/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Hermínia   Ballada (6/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   Revetlla de Sant Joan (6/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Colometa   Ballada (6/23/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Arenys de Munt   Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de Palafrugell   Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Arenys de Munt   Ballada (6/22/2013)   Begues Baix Llobregat Contemporània
Festeig   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El golfet   Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Festeig   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Arenys de Munt   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
L'estiuet de Sant Martí   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Maricel
Arenys de Munt   6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Girona a Pep Ventura   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or   30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Pal de Paller   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Selva i Empordà   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Arenys de Munt   30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Arenys de Munt   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Jordi i Judit   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Palamós, Ciutat Pubilla   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Lleida Segrià Contemporània
Arenys de Munt   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Colometa   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Lluïsos
Arenys de Munt   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Camprodon   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Arenys de Munt   Ballada (6/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Marina   Ballada (6/15/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aigua Xelida   8è Festa del soci (6/9/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Niu d'amor   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Hilarienca   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Impetuosa   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Arenys de Munt   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
La fil·loxera   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Pam i pipa   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Arenys de Munt   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La sardana de Llafranc   18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Ses forques   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Al vell dansaire   85è Aplec d'Igualada (6/9/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Girona 1808   Aplec de Cornellà (6/8/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de Palafrugell   70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Mediterrània
La iaia de Llafranc   70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ses forques   26è Aplec a la Vilella Alta (6/8/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Vencedora   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Arenys de Munt   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Montgrins
Ofrena a Terrassa   Corpus (6/2/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Colometa   Patum (6/1/2013)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Lleida, Ciutat Pubilla   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Març, marçot   9è El càmping sardanista de Catalunya (6/1/2013)  



Ciutat de Girona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (6/1/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Colometa   Festa Major (5/31/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de l'amor   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Presència de Pep Ventura   5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
El carrilet   26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Arenys de Munt   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
El golfet   61è Concurs de colles de la Ptum (5/26/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
El golfet   5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
Arenys de Munt   61è Concurs de colles de la Ptum (5/26/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
A Mataró   40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Hermínia   Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mas Lloreda   Ballada (5/26/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Girona m'enamora   34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Noces d'or   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Port de Llançà   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Bell port d'Arenys   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
El bon hereu   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Presència de Pep Ventura   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Girona m'enamora   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
La vall de Camprodon   Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
El golfet   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Arenys de Munt   Aplec de Montmell (5/19/2013)   La Joncosa del Montmell Baix Penedès Reus Jove
El meu poble   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
L'estiuet de Sant Martí   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Maricel
La Roseta i l'Esteve   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Cofoia   Ballada (5/18/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Hermínia   11è Concurs de Sabadell (5/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Noces d'or   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Besalú festiu   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Esperit Calongí   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Aigua Xelida   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Arenys de Munt   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
El golfet   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Girona m'enamora   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ofrena a Terrassa   Ballada (5/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Girona temps de flors (5/11/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Alt Empordà   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
El bon hereu   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Costabravenca   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festeig   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Bandera d'aplec   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada (5/5/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Presència de Pep Ventura   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pal de Paller   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ofrena a Terrassa   Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Arenys de Munt   Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Pic, repic i repicó   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Palafolls
Esperit Calongí   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
El meu poble   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
La sardana de Llafranc   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Cors gironins   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Conjunt
Girona 1808   50 anys de Ciutat pubilla (4/28/2013)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Noces de diamant   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Cofoia   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Festeig   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Com un passerell   Concert de Primavera (4/28/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Selva i Empordà   Ballada (4/28/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Arenys de Munt   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (4/27/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Mare de Déu de Montserrat (4/27/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
Festeig   Sant Jordi (4/23/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   Sant Jordi (4/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Pam i pipa   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La sardana de Llafranc   Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Arenys de Munt   Sant Jordi (4/23/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Sant Jordi (4/23/2013)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Flors a la Moreneta   Sant Jordi (4/23/2013)   Montgat Maresme Marinada
Arenys de Munt   Ballada (4/21/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Niu d'amor   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Mediterrània
Xerinola   Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
L'aplec de l'amor   22è Aplec de la Llagosta (4/21/2013)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell port d'Arenys   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Alt Empordà   Concert (4/20/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Ballada (4/20/2013)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Vencedora   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
Niu d'amor   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva La Bisbal Jove
El bon hereu   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Marinada
Ofrena a Terrassa   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El golfet   Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Esperit Calongí   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Noces d'or   Ballada (4/7/2013)   Badalona Barcelonès Premià
La iaia de Llafranc   Ballada (4/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Girona 1808   Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Arenys de Munt   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Mar de Tossa   Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
El carrilet   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
L'Antoni i la Montserrat   14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Els gegants de la ciutat   Cobla Ciutat de Girona convida a Ruben Simeó (3/30/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Triomfadora   73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona Costa Brava
Sardanistes vigatans   73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona Costa Brava
L'empordanet   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
L'empordanet   125è Aniversari de la Principal de la Bisbal (3/23/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Maria del Claustre   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Mas Lloreda   Ballada (3/17/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
La iaia de Llafranc   14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Al vell dansaire   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
La vall de Camprodon   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Aigua Xelida   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   39è Aplec de Cerdanyola (3/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La iaia de Llafranc   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Cors gironins   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Festeig   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Arenys de Munt   Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
La Gavarra   Ballada (3/3/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Arenys de Munt   Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Palamós, Ciutat Pubilla   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Noces d'or   Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria del Claustre   Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Bell port d'Arenys   Ballada (2/17/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La iaia de Llafranc   Ballada (2/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria del Claustre   Ballada (2/10/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'Antoni i la Montserrat   Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès Ciutat de Girona
El bon hereu   33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Marinada
Pal de Paller   33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Lluïsos
El meu poble   Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès La Flama de Farners
La iaia de Llafranc   Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona 1808   Presentació CD Josep Coll i Ferrando (2/3/2013)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Besalú festiu   Ballada (1/27/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Festeig   Concert (1/27/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Records bisbalencs   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Girona 1808   11è Concert de Sant Pau (1/18/2013)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Hermínia   Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Bandera d'aplec   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Sa roncadora   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Pic, repic i repicó   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Oca amb naps   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Tot i més   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Tenores flamejants   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Barcelona 92   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Cel amunt   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Concert (12/26/2012)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Girona
Noces d'or   16è Aplec Nadalenc (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Pic, repic i repicó   Concert (12/23/2012)   Calella Maresme Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Girona m'enamora   16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Girona 1808   Concert d'aniversari (1963-2012) (12/16/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Selva i Empordà   Marató de TV3 (12/16/2012)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Conqueridora   20è Concert de Nadal (12/16/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Festeig   Ballada (12/15/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Hilarienca   Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Colometa   Trobada sardanista de Tardor (12/9/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aquell temps   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Conqueridora   7è Concert per a cobla (12/9/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Niu d'amor   Ballada (12/8/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Port de Llançà   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (12/6/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aquell temps   Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Cofoia   Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
Port de Llançà   Ballada (12/2/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Girona 1808   Concert (12/1/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Port de Llançà   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Hermínia   11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Niu d'amor   Concert (11/21/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Hermínia   Ballada (11/18/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Niu d'amor   Ballada (11/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Presència de Pep Ventura   Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Besalú festiu   10è Diada Sardanista (11/18/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noces d'or   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
El golfet   Ballada (11/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (11/17/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
L'empordanet   Premis Capital de la Sardana (11/16/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Jordi i Judit   Ballada (MM) (11/11/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Port de Llançà   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Salou, Ciutat Pubilla   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Conjunt
Mar de Tossa   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Noces d'or   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Records bisbalencs   9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   Ballada (11/3/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Cors gironins   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Mar de Tossa   Castanyada (11/1/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Colometa   Castanyada (11/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2012)   Girona Gironès Marinada
Sal i pebre   Concert de sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
El golfet   Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Concert de sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Com un passerell   Ballada (10/28/2012)   Cubelles Garraf Reus Jove
Girona 1808   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Colometa   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Festeig   Ballada (10/28/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El meu poble   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aquell rossinyol   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Port de Llançà   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Presència de Pep Ventura   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La Pedrera   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Ballada (10/27/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Pal de Paller   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Hermínia   17è Aplec de la Tartrana (10/21/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Hermínia   38è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Arenys de Munt   Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (10/20/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
El bon hereu   25è Aplec de Tossa (10/14/2012)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec de l'amor   Ballada (10/12/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
El bon hereu   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Arenys de Munt   38è Aplec de Malgrat (10/7/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La sardana de Llafranc   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Colometa   Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
Bell port d'Arenys   Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
A Mataró   Ballada (10/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major de Palau-Sacosta (9/30/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Port de Llançà   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Pedraforca   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La sardana del rector   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festeig   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aigua Xelida   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Geltruenca   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
L'Antoni i la Montserrat   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
El carrilet   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Besalú festiu   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada (9/22/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Lleida, Ciutat Pubilla   46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Conjunt
El golfet   Un tomb per la sardana (9/21/2012)  



La Principal de Cassà ( 2ona època)
Bandera d'aplec   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ofrena a Terrassa   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Mas Lloreda   13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   40è Aplec de Terrassa (9/15/2012)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de l'amor   13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Festeig   Ballada (9/14/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
El golfet   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La festa de l'Aigüeta   11 setembre (9/11/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mas Lloreda   11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Girona 1808   50è Festival de la Porta Ferrada (9/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Salou, Ciutat Pubilla   11 setembre (9/11/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Festeig   Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Colometa   11 de setembre (9/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Pal de Paller   56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Oca amb naps   Festra Major (9/10/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Bandera d'aplec   11 de setembre (9/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   59è Aplec de Santiga (9/9/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Ballada (9/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Lluïsos
El golfet   Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Port de Llançà   Festa Major de Sant Roc (9/9/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Colometa   Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
La Roseta i l'Esteve   Festra Major (9/8/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   Festa Major (9/3/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona