Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Manel
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Dubte   Ballada Diada del Soci (11/25/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de la muntanya   16è Ballada Diada Sardanista (11/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colla Dansaires del Penedès   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Marie France   Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
La barca blanca   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/3/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Poruga   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les campanes de Crespià   Ballada (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ceretana   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Petita Josefina   47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Per tu, Rita   Ballada (10/21/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Somni   Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Per tu, Rita   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Somni   Concert (10/20/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
El llac per joguina   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Exhortació   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Dubte   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Colla Tramuntana   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès Berga Jove
Petita Josefina   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Somni   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
65è homenatge   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Magdalena   Ballada (10/6/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (10/1/2018)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Magdalena   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les campanes de Crespià   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Gelosa   Concert Presentació CD "Aventures" de Lluís Alcalà (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Somni   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record punyent   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Marie France   Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
T'enyorem   Concert (9/22/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Exhortació   Sardanes a la fresca (9/17/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Atzar   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Record punyent   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
L'aplec de la muntanya   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Besalú, alba de Catalunya   Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Petita Josefina   33è Concurs de Colles Sardanistes (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Record punyent   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Somni   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Colla Tramuntana   Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Besalú, alba de Catalunya   62è Aplec a La Garriga (9/10/2018)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Atzar   Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos
El cràter de Montsacopa   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
Per tu, Rita   Ballada (9/9/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Volerany   Sardanes a la fresca (9/8/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Marie France   Ballada (9/6/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Gelosa   7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
Magdalena   7è Ballada Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (9/2/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Atzar   Concert i ballada (9/1/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Una rosella   Ballada (9/1/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Petita Josefina   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Principal de Berga
Et recordarem sempre   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Exhortació   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (8/26/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Premià
Per tu, Rita   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Petita Rosa   Ballades d'estiu (8/24/2018)   Figueres Alt Empordà Casanovas
Magdalena   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Somni   Concert (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Magdalena   Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Petita   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
Júlia   Ballada (8/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (8/17/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Santfeliuenca   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
T'enyorem   Concert de Festa Major (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/14/2018)   Sitges Garraf Maricel
Petita Rosa   Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/12/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Fausta   Ballada (8/12/2018)   Seva Osona Marinada
Colla Tramuntana   Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Volerany   Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Dubte   Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colla Tramuntana   Ballada (8/5/2018)   Calella Maresme Sabadell
Per tu, Rita   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Lita   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Les campanes de Crespià   Ballades d'estiu (8/3/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   Ballada (8/3/2018)   Palafrugell Baix Empordà Les Casenoves
Colla Violetes del Bosc   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Poruga   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Dubte   Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Marie France   6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Marie France   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballades d'estiu (7/27/2018)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Colla Tramuntana   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Santfeliuenca   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Ceretana   Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir Conjunt
Dubte   Concert (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Volerany   35è Aplec al Vendrell (7/22/2018)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Exhortació   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Girona, Ciutat Pubilla   61è Concurs a Ceret (7/21/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
La barca blanca   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Colla Tramuntana   22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Petita Rosa   Ballada (7/21/2018)   Ceret Vallespir Casanovas
Ceretana   Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Volerany   Ballada (7/19/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Volerany   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Petita Josefina   Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Magdalena   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Poruga   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Ceretana   49è Concurs de Colles Sardanistes (7/14/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Somni   Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Petita Rosa   Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Colla Violetes del Bosc   69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada d'estiu (7/11/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Marie France   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Marie France   Ballada (7/8/2018)   Centelles Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Somni   Ballada (7/6/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos
Les campanes de Crespià   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Poruga   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Somni   Ballada (7/1/2018)   Calella Maresme Mediterrània
Volerany   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Per tu, Rita   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Volerany   Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
Somni   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Colla Banyoles   Ballada (6/30/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La barca blanca   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Exhortació   Concert (6/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ceretana   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Les campanes de Crespià   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Nova Germanor
Lita   Ballada (6/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Colla Tramuntana   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Santfeliuenca   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
La font dels Nou Raigs   Festa Major Can Rull (6/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
T'enyorem   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Sardanes a la fresca (6/16/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Monestir de Ripoll   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Maricel
El llac per joguina   Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Pare Manyanet
Somni   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
L'aplec de la muntanya   39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
T'enyorem   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Volerany   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Somni   Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
La font dels Nou Raigs   3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos
Poruga   24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Magdalena   Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
Ceretana   Ballada (6/3/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Montgrins
Sardanistes de Santa Anna   Ballada del dia de l'associacionisme Cultural (6/3/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Marie France   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Marie France   Ballada (6/2/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Marie France   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Sardanistes de Santa Anna   Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
T'enyorem   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Fausta   39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tortellà   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Magdalena   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Una rosella   34è Aplec a Sitges (5/20/2018)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Dubte   Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   30è Concert de Primavera a Sitges (5/18/2018)   Sitges Garraf Maricel
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
T'enyorem   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Somni   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Somni   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Al nostre barri   62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Dubte   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Somni   Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Cant vell   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Per tu, Rita   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Colla Banyoles   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (4/29/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Les campanes de Crespià   Ballada 40è aniversari Penya Blaugrana (4/29/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Magdalena   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Petita Rosa   Ballada (4/23/2018)   Rubí Vallès Occidental Casanovas
Per tu, Rita   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Fausta   Ballada (4/23/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Somni   Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fausta   Ballada (4/23/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Puiggraciós   Aplec a Puiggraciós (4/22/2018)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Magdalena   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Marie France   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Mediterrània
La barca blanca   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
Exhortació   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Fausta   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Júlia   11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les campanes de Crespià   Ballada (4/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Exhortació   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Montgrins
Colla Tramuntana   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Dubte   Ballada a la Plaça Eivissa (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poruga   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Tramuntana   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ceretana   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
Somni   Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Fausta   44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Mediterrània
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (3/11/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
T'enyorem   Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (3/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Atzar   Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La font dels Nou Raigs   Ballada (3/3/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Conjunt
Les campanes de Crespià   Ballada (2/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Somni   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Conjunt
Record del Collell   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (1/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Atzar   Concert Diada del Soci (1/1/2018)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Ceretana   7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Colla Violetes del Bosc   33è Sarau artesenc (12/8/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   Obligats. Sardanes obligades (11/12/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al nostre barri   Diada del soci (10/8/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Exhortació   Ballada (10/7/2017)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Atzar   43è Revetlla aplec de Malgrat (9/30/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Fausta   Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Colla Banyoles   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
La barca blanca   30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (8/13/2017)   Calella Maresme Punt Cat
Júlia   Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
El llac per joguina   Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Montgrins
Júlia   Sardanes a la fresca (7/29/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
El llac per joguina   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Santfeliuenca   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Marie France   Concert de música per a cobla (7/23/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Vint-i-cinc anys junts   60è Aplec de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Petita Rosa   60è Concurs de Ceret (7/22/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
El llac per joguina   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Júlia   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Lita   Ballada (7/16/2017)   Calella Maresme Premià
Petita Rosa   Ballada (7/15/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Marie France   Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Llac encantat   Ballada (7/13/2017)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/9/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Llac encantat   Ballada (7/8/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
Record punyent   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Tramuntana   Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (7/6/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   Festa Major (7/2/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Al nostre barri   Ballada (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Gelosa   Ballada (7/2/2017)   Calella Maresme Mediterrània
El cràter de Montsacopa   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
El llac per joguina   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Monestir de Ripoll   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (7/1/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Somni   El Tenor i la Cobla (6/30/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ceretana   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Girona, Ciutat Pubilla   18è Aplec de Perpinyà (6/25/2017)   Perpinyà Rosselló Montgrins
Santfeliuenca   Ballada (6/25/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Exhortació   Ballada (6/24/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'últim adéu   Concert (6/24/2017)   Guardiola de Berguedà Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   Ballada (6/24/2017)   Vilada Berguedà Berga Jove
Petita   Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Magdalena   Concert (6/18/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/18/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Besalú, alba de Catalunya   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Petita   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   56è Concurs (6/18/2017)   Reus Baix Camp La Principal de Tarragona
Santfeliuenca   24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Somni   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La barca blanca   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/17/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Atzar   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Júlia   89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Ballada (6/11/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Magdalena   Ballada (6/10/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (6/5/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Aniversari   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Magdalena   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
L'últim adéu   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Somni   19è Firagran (6/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Volerany   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Fausta   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Somni   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Gelosa   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/27/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
El cràter de Montsacopa   33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf Maricel
Ceretana   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Tortellà   48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Mil·lenària
Al nostre barri   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Ceretana   Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Record punyent   81è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Una rosella   Luiiiiiïsos! 140 anys (5/6/2017)  



Lluïsos
Magdalena   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Marie France   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Puiggraciós   Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Colla Violetes del Bosc   19è Concurs (4/30/2017)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Llac encantat   Ballada (4/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Júlia   68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
A les Guilleries   Sant Jordi (4/23/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2017)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Besalú, alba de Catalunya   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Atzar   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La barca blanca   Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Concert de sardanes i música per a cobla (4/9/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Per tu, Rita   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Santfeliuenca   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita Rosa   Ballada (4/2/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Atzar   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Marinada
Ceretana   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
La barca blanca   Ballada (3/26/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Magdalena   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (3/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (3/25/2017)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   282è Concert de Primavera (3/24/2017)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Una rosella   282è Concert de Primavera (3/24/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Somni   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (3/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   Concert (3/18/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Gelosa   43è Aplec de Cerdanyola (3/12/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Júlia   43è Aplec de Cerdanyola (3/12/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   1495è Ballada (3/11/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Fausta   Ballada (3/5/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita   Ballada (2/26/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Josefina   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   La cobla en concert (2/18/2017)   Manresa Bages La Bisbal Jove
A les Guilleries   Ballada (2/12/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Per Artés   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Petita   Ballada (1/29/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Per tu, Rita   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
L'aplec de la muntanya   2è Festes d'Hivern (1/7/2017)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
Volerany   El Garraf dansa en cercle (1/1/2017)  



Maricel
Dubte   Concert (12/25/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   Diada del soci (12/18/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
La barca blanca   Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (12/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Petita   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   24è Concurs Copa del Sarau (12/8/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Glosa-me'n una (11/27/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Concepció   Ballada (11/27/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (11/20/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El llac per joguina   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Xerraire   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Volerany   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/20/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Volerany   Concert de Santa Cecília (11/19/2016)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (11/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Marie France   Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2016)   Girona Gironès Selvatana
Et recordarem sempre   Dia de la Coordinadora Sardanista (11/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
A Concepció   21è Castanyada (11/5/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Concepció   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puigreig Berguedà Coral
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
A les Guilleries   Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
La barca blanca   48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
A les Guilleries   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
El cràter de Montsacopa   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (10/12/2016)   Alella Maresme Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Petita Rosa   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Llac encantat   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Et recordarem sempre   38è Concurs de colles (10/2/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Xerraire   42è Revetlla d'aplec (10/1/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Magdalena   37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
A les Guilleries   Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Dubte   Festa Major. Concert de la Mercè (9/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Olesa   Cicle d'estiu (9/18/2016)   Calella Maresme Sabadell
Petita Rosa   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Marie France   Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona Mediterrània
Per tu, Rita   31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Gelosa   Ballada (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   11 de setembre (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla per la independència
Marie France   11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Marie France   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos
La font dels Nou Raigs   11 de Setembre (9/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Atzar   Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
El llac per joguina   Fires i festes (9/6/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Gelosa   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Cicle d'estiu (9/4/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Júlia   Festa major (9/4/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Artés   24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Puiggraciós   Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Carme   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
L'aplec de la muntanya   Festa major (8/29/2016)   Manresa Bages Lluïsos
Aniversari   Festa Major (8/29/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
Ceretana   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (8/28/2016)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
A les Guilleries   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Fausta   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/21/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Petita   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Fausta   90è Sardanes a la fresca (8/20/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La barca blanca   Sant Magí (8/19/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Aniversari   Cicle d'estiu (8/14/2016)   Calella Maresme Punt Cat
L'aplec de la muntanya   Ballada (8/12/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Marie France   Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
El llac per joguina   Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
La barca blanca   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Júlia   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (7/29/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
A Concepció   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (7/24/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Festa Major (7/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
La font dels Nou Raigs   25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Santfeliuenca   59è Concurs (7/23/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada (7/22/2016)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Puiggraciós   Ballada (7/22/2016)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/21/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Marie France   Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Magdalena   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Marie France   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Somni   Concert (7/16/2016)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
La barca blanca   Ballada (7/16/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   Doble ballada a Gavà (7/16/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   50è Concert dels 50 anys (7/16/2016)   Artés Bages Conjunt
Poruga   Ballada (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Olesa   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Petita   Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Gelosa   Concert de Música per a cobla i piano (7/15/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/10/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
La font dels Nou Raigs   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Puiggraciós   Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (7/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Valsejant   Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Poruga   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Dubte   Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Marie France   Ballada (7/8/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (7/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Gelosa   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Et recordarem sempre   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Colla Violetes del Bosc   Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
65è homenatge   Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sarauenca   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Conjunt
L'aplec de la muntanya   Festa major (7/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Magdalena   Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Neus   Festa major (6/29/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Monestir de Ripoll   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   13è Aplec de Cubelles (6/25/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
El llac per joguina   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Magdalena   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Companyonia   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A Concepció   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Fausta   23è Memorial Jaume Raventós (6/19/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Magdalena   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de la muntanya   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
La barca blanca   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Marie France   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Neus   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Santfeliuenca   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (6/11/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Dubte   48è Aplec de Cornellà. Retrats d'un Sentiment (6/10/2016)   Cornellà Baix Llobregat Marinada
Marie France   41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Record d'Olesa   Ballada (6/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita Rosa   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Gelosa   Ballada (5/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
A les Guilleries   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Fausta   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Aniversari   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Gelosa   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cant vell   Corpus (5/26/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Somni   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Grumeig   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La barca blanca   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record d'Olesa   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Marie France   Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Magdalena   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La barca blanca   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Al nostre barri   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Santfeliuenca   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   14è Concurs Aplec de la Salut (5/8/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Colla Violetes del Bosc   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
El llac per joguina   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Al nostre barri   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (5/7/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Poruga   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ceretana   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
La barca blanca   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Concepció   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aligot   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Festa del Barri de Montserrat (4/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Poruga   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Marie France   608è Ballada (4/24/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
El llac per joguina   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Marie France   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Sant Jordi (4/23/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Somni   Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
El cràter de Montsacopa   Sant Jordi (4/23/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Una rosella   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
Maria Neus   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Somni   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Una rosella   Ballada (4/17/2016)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Fausta   Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Poruga   28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dubte   Concet de Sardanes i Música per a cobla (4/9/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Olesa   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A les Guilleries   28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Maria Neus   27è Cloenda Cursets de sardanes (4/2/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
65è homenatge   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aniversari   Aplec de Canovelles (3/28/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Marie France   Ballada (3/27/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Monestir de Ripoll   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme Marinada
Marie France   Ballada (3/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aniversari   69è Aniversari Sabadell Sardanista (3/20/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
Monestir de Ripoll   17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Llac encantat   Concert (3/19/2016)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
El cràter de Montsacopa   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
65è homenatge   Ballada (3/19/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Dia de la Dona (3/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Magdalena   Dia de la dona (3/13/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
A les Guilleries   Ballada (3/6/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Poruga   Ballada (3/6/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos
Petita   Ballada (2/28/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Magdalena   Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aniversari   Concert de la llum (2/20/2016)   Manresa Bages Punt Cat
Vint-i-cinc anys junts   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
A Concepció   Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santfeliuenca   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El cràter de Montsacopa   Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Magdalena   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dubte   277è Concert d'hivern (1/22/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Aniversari   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Mediterrània
Per Artés   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Sarauenca   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Marie France   Concert de Cap d'Any (1/1/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Exhortació   36è Concert Nadalenc (1/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (12/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (12/13/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Fira de Nadal (12/13/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Magdalena   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Júlia   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
La font dels Nou Raigs   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Gelosa   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La barca blanca   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
La barca blanca   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Al nostre barri   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Gelosa   40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Gelosa   Concert presentació CD (11/14/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   30 i 50 a Bellvitge (11/14/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cràter de Montsacopa   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Al nostre barri   Castanyada (11/7/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Valsejant   Castanyada (11/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Poruga   Ballada (11/1/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (11/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Per tu, Rita   75è Concurs de colles sardanistes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Monestir de Ripoll   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Marie France   Concert tradicional de Fires (10/29/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Somni   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de la muntanya   Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ceretana   20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita Rosa   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Marie France   Aplec de Súria- Concert (10/11/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La font dels Nou Raigs   Diada del soci (10/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Exhortació   41è Revetlla d'aplec (10/3/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (9/26/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Una rosella   Ballada (9/26/2015)   Artés Bages Marinada
Visca!   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gelosa   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona Mediterrània
Ceretana   Ballada (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Volerany   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Puiggraciós   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Exhortació   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Júlia   43è Aplec de Terrassa (9/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vint-i-cinc anys junts   Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (9/13/2015)   Sallent Bages Berga Jove
Magdalena   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Puiggraciós   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   Festa major (9/7/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Marie France   Ballada (9/6/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santfeliuenca   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Marie France   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
Colla Violetes del Bosc   28è Aplec d'Encamp (9/5/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Atzar   Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Dubte   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Marie France   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
El cràter de Montsacopa   Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major Sants (8/23/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Ballada (8/21/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
El llac per joguina   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Petita   Ballada (8/16/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Magdalena   Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
El llac per joguina   Ballada (8/14/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El cràter de Montsacopa   Festa Major (8/11/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Al nostre barri   Ballada (8/7/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (8/6/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Gelosa   Festa Major (8/1/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/29/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Les campanes de Crespià   Ballada (7/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/25/2015)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Per tu, Maria   Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/24/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
El llac per joguina   Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Marie France   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
El llac per joguina   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (7/5/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita Rosa   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Mariona i Magda   Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Vint-i-cinc anys junts   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Atzar   Ballada (7/3/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Marie France   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/26/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   ballada (6/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Santfeliuenca   Revetlla Sant Joan (6/23/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Companyonia   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Aplec de Taradell (6/21/2015)   Taradell Osona Lluïsos
L'aplec de la muntanya   6è Aniversari Monument (6/21/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Memorial Jaume Raventós (6/21/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Llac encantat   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Volerany   Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Volerany   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos
Una rosella   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Marie France   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Marie France   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Llac encantat   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
La font dels Nou Raigs   87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Marie France   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Per tu, Rita   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ceretana   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
El llac per joguina   Ballada (5/24/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Somni   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Conjunt
Magdalena   Ballada (5/24/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Fausta   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Marie France   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Marinada
Somni   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Somni   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Puiggraciós   59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   Ballada (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Júlia   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Magdalena   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (5/3/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Record d'Olesa   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Atzar   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Per tu, Rita   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Petita   Dia Internacional de la Dansa (4/26/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Puiggraciós   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (4/25/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
Somni   Engresca't Llefià (4/25/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Tortellà   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Petita Rosa   Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Colla Violetes del Bosc   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Ballada (4/19/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Santfeliuenca   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (4/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   600è Ballada (4/19/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Puiggraciós   La Garriga, un paseeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   Presentació CD. La Garriga, un passeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (4/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada del Ram (3/29/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Marie France   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La barca blanca   Ballada (3/29/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   43è Aplec del Masnou (3/29/2015)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Al nostre barri   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Magdalena   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Una rosella   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Una rosella   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Somni   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Petita Rosa   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Somni   25è Aniversari Banda Simfònica (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Atzar   Ballada (3/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Dubte   Retrats d'un Sentiment (3/7/2015)   Tiana Maresme Marinada
Petita Rosa   Ballada (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   14è Les emocions de la música (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Magdalena   Diada del soci (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Magdalena   14è Les emocions de la música (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Ceretana   Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Júlia   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Per tu, Rita   Ballada (2/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Fausta   35è Aplec de Navarcles (2/8/2015)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Prima Cobla (2/8/2015)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Llac encantat   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Per tu, Rita   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Atzar   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Prima Cobla (2/1/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Cant vell   15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Santfeliuenca   Concert de Cap d'any (1/1/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Concert (1/1/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Concert (12/21/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Atzar   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Petita Rosa   22è Concurs (12/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Poruga   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Una rosella   Concert (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Atzar   Ballada (11/30/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Dubte   25è Concert Aniversari (11/29/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   21è Aniversari Grup Tamborí (11/29/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Volerany   Ballada (11/23/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Petita Rosa   Ballada (11/23/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (11/23/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Tortellà   Ballada (11/23/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Llançà, Ciutat Pubilla   19è Castanyada a Montilivi (11/22/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Visca!   22è Concert de Nadal (11/22/2014)   Montgat Maresme Marinada
Per tu, Maria   50 anys, Reus Ciutat Pubilla (11/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (11/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dubte   Cobla 100 x 100 (11/16/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
El llac per joguina   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Júlia   Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (11/8/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Cant vell   Ballada (11/2/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
El llac per joguina   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Santfeliuenca   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Volerany   Presentació punt.cat cobla (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
El llac per joguina   Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Petita   Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (11/1/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Somni   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
65è homenatge   Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   40è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Per tu, Rita   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Dubte   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Atzar   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
65è homenatge   Ballada (10/5/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita Rosa   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Visca!   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Santfeliuenca   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Santfeliuenca   39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Atzar   Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Somni   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Colla Dansaires del Penedès   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Terrassa en el cor   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Marie France   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
La font dels Nou Raigs   Fira d'artesans (9/20/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Gelosa   Ballada (9/19/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Somni   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
La barca blanca   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Llac encantat   88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Somni   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fausta   58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Atzar   Diada Nacional (9/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
Júlia   27è Aplec d'Encamp (9/7/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Tortellà   Ballada (9/6/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
El llac per joguina   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Júlia   Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   33è Nit de la Sardana (8/30/2014)   Vidreres La Selva Ciutat de Girona
Júlia   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Marie France   Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (8/23/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major de Gràcia (8/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Colla Violetes del Bosc   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (8/15/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Petita Rosa   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Cant vell   Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El llac per joguina   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Somni   15è Aplec de Moià (8/3/2014)   Moià Bages Lluïsos
Dubte   Ballada (8/1/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Atzar   Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
Somni   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Somni   Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
La barca blanca   Ballada (7/18/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Petita   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Per tu, Rita   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Tortellà   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Atzar   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (7/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Gelosa   8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona La Principal del Llobregat
Fausta   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Ballada (7/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   Festa del Barri del Ninot (7/5/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Al nostre barri   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Atzar   festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Dubte   52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La barca blanca   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (6/28/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Júlia   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (6/26/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Petita   Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Una rosella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (6/15/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Fausta   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Tortellà   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Per tu, Maria   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Exhortació   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
El llac per joguina   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
L'aplec de la muntanya   35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Somni   Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Tortellà   Aplec de Vandellòs (6/7/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Magdalena   71è Aplec de Manlleu (6/7/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major Creu Alta (6/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Volerany   50è Aniversari Lira Vendrellenca (6/1/2014)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (5/31/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Lita   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Marinada
Et recordarem sempre   87è Revetlla Aplec (5/31/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/25/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Atzar   Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita   60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Valsejant   25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Dubte   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Al nostre barri   10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Cant vell   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Una rosella   26è Concert de Primavera (5/17/2014)   Sitges Garraf Maricel
Atzar   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colla Violetes del Bosc   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Volerany   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petita Rosa   72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Lita   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La barca blanca   Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Una rosella   Ballada (4/26/2014)   Barcelona Barcelonès Marinada
Atzar   Ballada (4/25/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Dubte   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
T'enyorem   Sant Jordi (4/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Santfeliuenca   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
La font dels Nou Raigs   33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Fausta   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Mediterrània
Lita   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Marinada
Petita   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (4/20/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Dubte   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Magdalena   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Volerany   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Exhortació   Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Concurs (3/23/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Júlia   Ballada Dia de la Dona (3/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (3/9/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Exhortació   Ballada (2/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (2/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record punyent   23è Febrer musical (2/23/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
La barca blanca   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santfeliuenca   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (2/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (1/26/2014)   Barcelona Barcelonès Maricel
Fausta   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   34è Concert Nadalenc (1/1/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Cent Anys de música catalana (1/1/2014)  



Altres formacions
T'enyorem   Concert de Cap d'Any (1/1/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Ballada (12/29/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Volerany   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   30è Sarau Artesenc (12/6/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (12/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita   Ballada (11/24/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/24/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sardanistes de Santa Anna   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Per Artés   Ballada (11/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Petita Rosa   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Tortellà   Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Artés   Ballada (10/27/2013)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Poruga   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/26/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Marie France   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Exhortació   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Et recordarem sempre   Concert (10/19/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Tenora enyorada   La Selvatana 100 anys (10/13/2013)  



Selvatana
Somni   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Poruga   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Tortellà   Momeorial Valentí Chesa (10/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Poruga   Ballada (10/6/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Rosa   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Concert (9/28/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Petita   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
Ceretana   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (9/21/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
L'aplec de la muntanya   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Somni   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Volerany   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Atzar   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tortellà   Ballada (9/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Petita   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Magdalena   Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Somni   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Una rosella   Ballada (9/7/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (9/2/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (9/1/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   26è Aplec d'Encamp (9/1/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La barca blanca   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Somni   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Conjunt
Somni   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Tortellà   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (8/30/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Colla Banyoles   Festa major (8/30/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Colla Violetes del Bosc   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (8/24/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Tortellà   Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (8/17/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Doll d'afecte   Ballada (8/17/2013)   Artés Bages Marinada
Santfeliuenca   Ballada (8/16/2013)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Terrassa en el cor   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/9/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Colla Banyoles   Ballada (8/6/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Petita Rosa   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Llançà, Ciutat Pubilla   21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Colla Violetes del Bosc   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Valsejant   Audició de sardanes singular (7/28/2013)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Maria Neus   Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Somni   Ballada (7/25/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Santfeliuenca   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (7/24/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Sardanes (7/24/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (7/21/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (7/21/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Tortellà   Ballada (7/20/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (7/19/2013)   Manlleu Osona Sabadell
Somni   Concert de Sardanes (7/19/2013)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Per tu, Rita   Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Poruga   Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Maria Neus   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
L'aplec de la muntanya   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Colla Banyoles   Ballada (7/12/2013)   Manlleu Osona Lluïsos
Exhortació   61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Petita   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Marie France   (7/5/2013)   Manlleu Osona Escola Municipal de Música de Berga
Fausta   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Festa Major (6/24/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doll d'afecte   Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poruga   4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Doll d'afecte   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
El llac per joguina   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El llac per joguina   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Maria Neus   6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Petita Rosa   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Magdalena   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Volerany   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Colla Banyoles   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Lluïsos
Petita   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Ceretana   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de la muntanya   Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Petita   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Doll d'afecte   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Aniversari   Patum (6/1/2013)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Fausta   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Fausta   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Magdalena   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Doll d'afecte   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Marinada
Atzar   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Al nostre barri   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de la muntanya   Ballada (5/11/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Exhortació   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Atzar   Ballada (5/5/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Petita   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Per tu, Rita   Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fausta   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poruga   Sant Jordi (4/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Exhortació   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva La Bisbal Jove
El llac per joguina   Ballada (4/21/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Per tu, Rita   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (4/19/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhortació   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
L'aplec de la muntanya   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Magdalena   Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Terrassa en el cor   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Al nostre barri   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Tortellà   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Petita   Ballada (3/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Marie France   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Tortellà   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Exhortació   Ballada (3/17/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Santfeliuenca   39è Aplec de Cerdanyola (3/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Magdalena   Ballada (3/3/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Magdalena   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Marie France   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (2/24/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Tortellà   Presentació de la cobla Vila de Caldes (2/24/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Poruga   Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Fausta   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Ballada (12/30/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El cràter de Montsacopa   16è Aplec Nadalenc (12/23/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marie France   16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Magdalena   Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita Rosa   Ballada (12/16/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   7è Concert per a cobla (12/9/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Petita Rosa   Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   29è Sarau Artesenc (12/8/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Petita Rosa   Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Marie France   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Somni   Concert (12/1/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Neus   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santfeliuenca   Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Somni   Concert (11/25/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
El llac per joguina   Ballada (11/18/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Somni   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Gelosa   Premis Capital de la Sardana (11/16/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Vint-i-cinc anys junts   14è Aplec de Rubí (11/4/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Fires i Festes de Sant Narcís (11/4/2012)   Girona Gironès Selvatana
Ceretana   Ballada (11/3/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Concert de sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Santfeliuenca   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Fausta   Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/27/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
El llac per joguina   Diada del soci (10/21/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   17è Aplec de la Tartrana (10/21/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   41è Aplec de Súria (10/14/2012)   Súria Bages Súria
Girona, Ciutat Pubilla   45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Vint-i-cinc anys junts   25è Aplec de Tossa (10/14/2012)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Magdalena   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Somni   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Júlia   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Exhortació   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Per tu, Rita   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Exhortació   Ballada (9/14/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
Valsejant   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aligot   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El llac per joguina   Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Marie France   50è Festival de la Porta Ferrada (9/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Atzar   25è Aplec d'Encamp (9/2/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Exhortació   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Poruga   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Somni   Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Somni   Ballada (8/30/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Exhortació   32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
A les Guilleries   25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Exhortació   Sardabona (8/12/2012)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Somni   Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Per tu, Rita   Ballada (8/5/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Somni   Ballada (8/1/2012)   Ceret Vallespir Sol de Banyuls
Petita   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Llançà, Ciutat Pubilla   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Maria Neus   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Aniversari   Festa Major (7/25/2012)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Tortellà   52è Festival (7/22/2012)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (7/21/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Aniversari   Ballada (7/14/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Colla Violetes del Bosc   Ballades d'estiu (7/13/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
El llac per joguina   Ballada (7/13/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
La barca blanca   Ballada (7/12/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Exhortació   Sardanes a la fresca (7/12/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Aniversari   50è Aplec de Sabadell (7/7/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Marinada
Exhortació   18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ceretana   Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Et recordarem sempre   32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Júlia   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Exhortació   Concurs (6/24/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Petita   Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Marie France   58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Poruga   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
Exhortació   9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Maricel
Júlia   44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Et recordarem sempre   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
A les Guilleries   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Cant vell   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Magdalena   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Petita   44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Exhortació   85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme Marinada
Somni   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Exhortació   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Colla Banyoles   85è Aplec de Calella (6/2/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   24è Aplec de l'Eixample (5/27/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (5/27/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Exhortació   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Colla Violetes del Bosc   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Magdalena   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ceretana   Doble ballada (5/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Exhortació   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Colla Violetes del Bosc   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Magdalena   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Maricel
Atzar   43è Aplec de Primavera (5/20/2012)   Torelló Osona Bellpuig
Magdalena   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Al nostre barri   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
La barca blanca   Festa Major de Nou Barris (5/19/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Exhortació   Girona temps de flors (5/19/2012)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Magdalena   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Petita Rosa   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Marie France   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de la muntanya   76è Revetlla aplec de Santa Perpètua (5/5/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Exhortació   Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de Girona (5/1/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Exhortació   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Exhortació   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Fausta   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Magdalena   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Girona Gironès Selvatana
Marie France   Ballada (4/22/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (4/22/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Magdalena   Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Júlia   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Mediterrània
Petita Rosa   21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Marinada
Fausta   30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Ceretana   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Exhortació   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Petita Rosa   13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Atzar   Dia de Rams (4/1/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Petita   Ballada (4/1/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Poruga   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Cloenda Campionat colles 2011 (3/25/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
A les Guilleries   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Aniversari   Cloenda Campionat colles 2011 (3/25/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
Exhortació   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Exhortació   13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Magdalena   Ballada dia de la dona (3/4/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
A les Guilleries   Ballada (2/26/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Colla Tramuntana   Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada (2/19/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
Fausta   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'aplec de la muntanya   32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (2/5/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Somni   Concert d'hivern (1/29/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   Diada sardanista (1/22/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Volerany   Ballada (1/22/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La barca blanca   Festa major de Sant Antoni (1/15/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Poruga   Ballada (1/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva Marinada
Dubte   Concert (12/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Volerany   Ballada (12/11/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Lita   19è Sarau Artesenc (12/8/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (12/4/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   Ballada (12/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Maria Neus   41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Magdalena   Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Per tu, Rita   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Per tu, Rita   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Atzar   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
A les Guilleries   62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Somni   36è Aniversari Ripollet Sardanista (11/20/2011)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Tenora enyorada   27è Premi de composició de Ceret-Banyoles (11/13/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   16è Trobada CASCB (11/13/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ceretana   18è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Bellpuig
Petita   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Concert de fires (10/29/2011)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Concurs (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Dubte   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Somni   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (10/16/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ceretana   Aplec a Sant Muç (10/16/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Exhortació   65è Aniversari Dansaires del Penedès (10/15/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Doble ballada (10/12/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Júlia   Diada de l'Associació Cultural els Planells (10/9/2011)   Mataró Maresme Costa Daurada
Colla Dansaires del Penedès   44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Magdalena   24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ceretana   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Al nostre barri   Diada del soci (10/2/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Tortellà   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Colla Banyoles   Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Volerany   24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme Marinada
Per tu, Rita   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de Santa Tecla (9/23/2011)   Sitges Garraf Maricel
El llac per joguina   Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (9/18/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Dubte   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Atzar   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   12è Aplec de Sant Andreu (9/17/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Atzar   58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Petita Rosa   Diada Nacional (9/10/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Petita Rosa   Diada Nacional (9/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lita   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Marie France   24è Aplec d'Encamp (9/4/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Per tu, Rita   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
El llac per joguina   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Petita Rosa   Sardanes a Matadepera (8/24/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (8/19/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Magdalena   Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Somni   Cicle de ballades d'estiu (8/12/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Al nostre barri   Ballada (8/12/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Petita Rosa   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Somni   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ceretana   17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Magdalena   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Petita Rosa   Ballada (7/28/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (7/25/2011)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
L'aplec de la muntanya   Ballada (7/24/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Petita   Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Adéu, amic   Gran concert (7/24/2011)   Ceret Vallespir Conjunt
Volerany   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Volerany   54è Concurs (7/23/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Magdalena   Doble ballada (7/23/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Tortellà   Doble ballada (7/22/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Per tu, Rita   Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada d'inici d'aplec (7/16/2011)   Ripoll Ripollès Costa Brava
El llac per joguina   Concert Càmping Botànic Bona Vista (7/16/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Magdalena   Festa Major Poble Sec (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   23è Nit de la Sardana (7/16/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (7/15/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a Matadepera (7/13/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lita   49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aniversari   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Per tu, Rita   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
A les Guilleries   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
Santfeliuenca   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
La barca blanca   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Maria Dolors   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
El cràter de Montsacopa   1374è Ballada (7/2/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Grumeig   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa Major (7/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Colla Tramuntana   Festa Major (6/30/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (6/29/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
El cràter de Montsacopa   Festa Major (6/29/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   68è Aplec de Manlleu (6/26/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Atzar   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Per tu, Rita   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ceretana   49è Revetlla aplec de Sabadell (6/25/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major (6/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Colla Tramuntana   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Magdalena   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Companyonia   60è Aplec de Cardedeu (6/19/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Gelosa   60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
Atzar   8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Magdalena   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
El llac per joguina   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Somni   Concert de cobla i cor (6/17/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Audició de Sardanes (6/15/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Volerany   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Gelosa   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
A un amic   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Cant vell   Ballada (6/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Somni   Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Somni   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita   Cloenda del curs de sardanes (5/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Júlia   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La barca blanca   Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Atzar   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Dubte   Cloenda curset (5/21/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Companyonia   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf Marinada
Petita   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de la muntanya   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Al nostre barri   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Una rosella   Girona temps de flors (5/14/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Record d'Olesa   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Magdalena   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
El llac per joguina   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Dubte   62è Revetlla aplec de Caldes de Malavella (5/7/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
El llac per joguina   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (5/1/2011)   Cotlliure Rosselló Sol de Banyuls
Magdalena   Concert de Primavera (4/24/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Tortellà   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Volerany   47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Marinada
Gelosa   Ballada (4/17/2011)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Per tu, Rita   20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Petita Rosa   Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (3/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Atzar   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Dubte   Guinovart i la cobla (3/26/2011)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Aniversari Entitat (3/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (3/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
A un amic   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
La barca blanca   37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Dubte   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Mediterrània
El llac per joguina   Ballada (3/13/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Volerany   Ballada (3/13/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (3/6/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona i Magda   Dia de la dona (3/6/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Gelosa   Diada sardanista (2/27/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   20è Febrer Musical (2/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Atzar   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
El cràter de Montsacopa   Ballada (2/26/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Marie France   Ballada (2/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La font dels Nou Raigs   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Lluïsos
Aniversari   Aniversari colla Sabadell (2/6/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al nostre barri   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Llac encantat   Concert (1/23/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Gelosa   Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Somni   Ballada (1/16/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
El llac per joguina   Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Atzar   Ballada (1/9/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Tramuntana   Ballada (1/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Volerany   Ballada (1/2/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Presentació oficial de la cobla (1/2/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
El llac per joguina   Ballada de Cap d'Any (1/1/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Rosselló
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Somni   Ballada (12/26/2010)   Tordera Maresme Thermalenca
Llançà, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
A les Guilleries   43è Concert de Sant Esteve (12/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Gelosa   14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   5è Concert per a cobla (12/12/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de sardanes i música per a cobla (12/7/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Et recordarem sempre   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Somni   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Somni   Ballada (11/28/2010)   Bages Rosselló Les Casenoves
El llac per joguina   40è Aplec de Tardor (11/28/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/28/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Cant vell   9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
T'enyorem   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Volerany   Concert de Santa Cecília (11/21/2010)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Colla Tramuntana   Aplec de Sant Iscle (11/21/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Volerany   7è Concert de Santa Cecília (11/20/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Atzar   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
65è homenatge   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   Concert de Música per a cobla (11/13/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ceretana   Ballada (11/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Marie France   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ceretana   8è Diada Sardanista (11/7/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Poruga   Ballada (11/7/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Ceretana   Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ceretana   Castanyada (11/1/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Concurs (11/1/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ceretana   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
T'enyorem   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Volerany   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
El llac per joguina   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Lita   Concert (10/23/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Tortellà   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Gelosa   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   1353è Ballada (10/16/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada (10/14/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Fausta   Concert de Tardor (10/12/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Volerany   Ballada (10/12/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Marie France   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Marie France   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Volerany   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tortellà   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
La torreta del castell   36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Lita   1351è Ballada (10/2/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Poruga   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Somni   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Puiggraciós   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Ceretana   Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (9/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
A un amic   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ceretana   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ceretana   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Diada Nacional (9/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Magdalena   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Colla Tramuntana   Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Per tu, Rita   43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
A les Guilleries   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ceretana   Ballada (9/4/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Volerany   Concert (9/3/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (9/1/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Fausta   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (8/29/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Magdalena   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Mariona i Magda   Ballada (8/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Lita   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Valsejant   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Atzar   Festa Major (8/24/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Colla Tramuntana   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Somni   Festa Major (8/15/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Petita   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
Fausta   Lloret (8/14/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   Ballada (8/14/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/13/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Somni   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Conjunt
Llançà, Ciutat Pubilla   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (8/7/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
La barca blanca   21è Aplec de L'ametlla de Mar (8/7/2010)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Per tu, Rita   Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Ceretana   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Magdalena   Ballada (7/30/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Santfeliuenca   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Noces d'argent   Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Valsejant   Ballada (7/23/2010)   Ribesaltes Rosselló Nova Germanor
Somni   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Atzar   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major (7/17/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sardanistes de Santa Anna   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
La barca blanca   Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Per tu, Rita   Estiu 2010 (7/16/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanistes de Santa Anna   Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Carme   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Somni   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
Somni   Ballada (7/9/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Marie France   13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
A un amic   Calella (7/4/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ceretana   722è Festa del barri de la Processó (7/3/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
La barca blanca   Festa Major (6/28/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   48è Aplec de Sabadell (6/26/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (6/25/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal d'Amsterdam
Tortellà   Ballada (6/25/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Festa Major (6/24/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La barca blanca   Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   59è Aplec de Cardedeu (6/20/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Et recordarem sempre   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Magdalena   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   42è Aplec de Cornellà (6/13/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Tortellà   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Atzar   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Una rosella   Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Colla Violetes del Bosc   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Gelosa   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Et recordarem sempre   Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Júlia   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria Neus   Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Santfeliuenca   El Corte Inglés (6/5/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
A un amic   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Santfeliuenca   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria Dolors   22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Santfeliuenca   23è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Gelosa   Aplec de Sant Muç (5/23/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   1310è Ballada (5/22/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   26è Aplec de Sitges (5/16/2010)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Tortellà   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Al nostre barri   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Atzar   12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Atzar   Ballada (5/15/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   54è Aplec de Gràcia (5/9/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària
Júlia   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Per tu, Rita   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   1338è Ballada (5/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tortellà   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
El llac per joguina   Concurs (4/25/2010)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
La font dels Nou Raigs   Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Petita   Ballada (4/25/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Gelosa   50è Aniversari Entitat (4/24/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   50è Aniversari Entitat (4/24/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (4/24/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Colla Tramuntana   Ballada (4/23/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Aniversari   Sant Jordi (4/23/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Atzar   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Mediterrània
Petita Rosa   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   21è Concurs (4/18/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Volerany   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Atzar   4è Cobla, cor i dansa (4/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Et recordarem sempre   Ballada (4/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Centenari del Patronat Cultural Recreatiu (4/11/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   3è Catalunya Nord. (4/4/2010)  



La Principal del Llobregat
Besalú, alba de Catalunya   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
La barca blanca   38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   1334è Ballada (3/27/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (3/27/2010)   Portvendres Rosselló Tres Vents
Volerany   Concert (3/21/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Santfeliuenca   Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dubte   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Volerany   1334è Ballada (3/20/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Somni   50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Santfeliuenca   Ballada (3/14/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Fausta   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Júlia   Dia de la Dòna (3/7/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   Ballada (3/7/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Colla Violetes del Bosc   Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (2/28/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Atzar   465è Doble Audició (2/28/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
L'aplec de la muntanya   Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Marinada
Santfeliuenca   Ballada (2/12/2010)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La barca blanca   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos
Marie France   Ballada (1/24/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Petita   Ballada (1/24/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
La barca blanca   Ballada (1/10/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (1/9/2010)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Sardanes a l'abast. 10 tirades (1/1/2010)  



Barcelona
Santfeliuenca   459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Marie France   Concert de Nadal (12/27/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Diada de Sant Esteve (12/26/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'últim adéu   Concert de Nadal (12/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
65è homenatge   13è Aplec Nadalenc (12/20/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tortellà   Doble (12/20/2009)   Sils La Selva Marinada
Per tu, Rita   Ballada (12/20/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Júlia   Sardanadal (12/19/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Atzar   Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita   37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (12/6/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Gelosa   26è Sarau (12/6/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   29è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
El llac per joguina   714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
El llac per joguina   Concert de Nadal (12/6/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Sardanistes de Santa Anna   Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Festa de tardor (11/22/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Somni   Concert (11/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Atzar   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (11/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Somni   Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
El llac per joguina   Ballada (11/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Santfeliuenca   Aniversari Amics de la Sardana (11/8/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Marie France   7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (11/8/2009)   Girona Gironès Tres Vents
Santfeliuenca   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Marie France   Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Santfeliuenca   Castanyada (11/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Festa de la Música per a cobla (10/26/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Per tu, Rita   35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Petita   Ballada (10/25/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Santfeliuenca   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
Somni   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
L'últim adéu   35è Revetlla d'Aplec de l'Hospitalet (10/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Una rosella   Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Petita   Ballada (10/18/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Gelosa   Presentació del segells de la Sardana (10/16/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Una rosella   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Per tu, Rita   Doble (10/12/2009)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Magdalena   24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Magdalena   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Santfeliuenca   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Dubte   22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Petita Rosa   Ballada (10/3/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'últim adéu   60è Concert d'Aniversari (10/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
El llac per joguina   Ballada (9/27/2009)   Santa Susanna Maresme Sabadell
Mariona i Magda   34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Bellpuig
Santfeliuenca   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lita   Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
El llac per joguina   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Santfeliuenca   Aplec de Torroella de Montgrí (9/20/2009)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   28è Concurs (9/13/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
La barca blanca   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Aplec de Tortosa (9/13/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Ballada (9/12/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
El cràter de Montsacopa   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Per tu, Rita   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Poruga   Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (9/11/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Una rosella   Ballada (9/10/2009)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poruga   Ballada (9/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Magdalena   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Colla Tramuntana   Festa Major (9/6/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (9/6/2009)   Calella Maresme Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   83è Ballada (9/5/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
A les Guilleries   83è Ballada (8/29/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
El cràter de Montsacopa   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (8/28/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ceretana   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Colla Banyoles   Festa major Sants (8/23/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Somni   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Valsejant   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Valsejant   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
65è homenatge   83è Ballada (8/22/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Somni   Cicle de ballades d'estiu (8/21/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita   Fersta Major Gràcia (8/21/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (8/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Festa Major (8/16/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Gelosa   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major (8/14/2009)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Volerany   25è Nit de la Sardana (8/14/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Magdalena   Cubelles (8/9/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
Marie France   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (8/8/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
L'últim adéu   25è Aniversari mort d'Eugeni Molero (8/6/2009)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Per tu, Rita   10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Maricel
Colla Banyoles   24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Somni   83è Ballada (8/1/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Et recordarem sempre   Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Grumeig   Ballada (7/30/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Santfeliuenca   Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
Somni   Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ceretana   56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Lita   Ballada (7/18/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Colla Banyoles   83è Ballada (7/18/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Per tu, Rita   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Petita   14è Aplec del Romesco (7/18/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Santfeliuenca   Sardanes i balls (7/17/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a la fresca (7/16/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Petita   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Sardanistes de Santa Anna   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
La barca blanca   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Marie France   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (7/4/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Gelosa   37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (7/4/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (6/29/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La barca blanca   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Festa Sant Pere Poble Antic (6/27/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   Ballada del avis (6/27/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Volerany   8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Gelosa   83è Ballada (6/27/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (6/26/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Volerany   Ballades colles (6/25/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (6/24/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Petita   Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
65è homenatge   Ballada (6/24/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   Revetlla de Sant Joan (6/23/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Magdalena   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada (6/21/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Somni   55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
Per tu, Rita   Dia Universal de la sardana (6/21/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita   1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
El llac per joguina   1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (6/20/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El cràter de Montsacopa   6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Petita Rosa   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (6/19/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La barca blanca   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Una rosella   Festes de Sant Lluís (6/14/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'últim adéu   47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Santfeliuenca   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Gelosa   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cràter de Montsacopa   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Marinada
Júlia   83è Sardanes (6/6/2009)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Petita   Ballada (6/6/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Somni   Ballada (6/5/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
El llac per joguina   52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Girona, Ciutat Pubilla   52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Una rosella   Ballada (5/31/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Magdalena   22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Magdalena   Ballada (5/24/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
La barca blanca   Ballada (5/17/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font dels Nou Raigs   25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Maricel
Al nostre barri   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Petita   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Tortellà   Aplec de la Salut (5/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Dia de la Mare (5/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Banyoles   Ballada (5/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Mariona i Magda   29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santfeliuenca   53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Fira modernista (5/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Marie France   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Magdalena   67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Volerany   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Marinada
Petita   Ballada (4/26/2009)   Badalona Barcelonès Rambles
Colla Banyoles   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Grumeig   5è Natura, mar i muntanya. Càmping Botànic Bona Vista "Kim" (4/25/2009)  



Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (4/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   4è Certamen Musical Violetes del Bosc (4/24/2009)   Girona Gironès Formació específica per l'activitat
Al 25 aplec de Banyoles   Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   Sant Jordi (4/23/2009)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Júlia   Sant Jordi (4/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Colla Dansaires del Penedès   26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Magdalena   26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Una rosella   1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Petita   44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
El llac per joguina   Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Volerany   34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Jovenívola d'Agramunt
Atzar   44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   28è Aplec d'Arenys de Mar (4/5/2009)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Lita   Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Somni   Ballada (3/29/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Marie France   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Marinada
El llac per joguina   Ballada (3/29/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Lita   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Somni   Concert (3/21/2009)   Girona Gironès Conjunt
Marie France   1273è Ballada (3/21/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Somni   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
La barca blanca   22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lita   Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
La torreta del castell   43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
El llac per joguina   Ballada (3/7/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   Diada del soci (3/1/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Santfeliuenca   Ballada (3/1/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Somni   Ballada (3/1/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Sardanistes de Santa Anna   34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Somni   Concert (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Poruga   18è Febrer Musical (2/15/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Petita Rosa   Ballada (2/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (2/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Ballada (2/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Somni   Concert (2/8/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (2/1/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (2/1/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Marie France   1273è Ballada (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   Ballada (1/22/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa de Sant Antoni (1/18/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Et recordarem sempre   Concert (1/11/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Fausta   Concert (1/11/2009)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Concert (1/4/2009)   Pallejà Baix Llobregat Sabadell
A les Guilleries   Concert de Cap d'Any (1/4/2009)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'últim adéu   25 anys. Sardanes a Eugeni Molero (1/1/2009)  



Marinada
Et recordarem sempre   Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Valsejant   Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Concert de Sardanes i Música per a cobla (12/26/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Magdalena   Ballada (12/26/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Santfeliuenca   Concert de Nadal. Presentació cobla Maricel (12/25/2008)   Sitges Garraf Maricel
Tenora enyorada   Concert de Nadal (12/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Terrassa en el cor   Concert de Nadal (12/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Et recordarem sempre   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Per tu, Rita   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Llac encantat   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Júlia   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Volerany   243è Concert de Nadal (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Fausta   41è Concert de Sant Esteve (12/21/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Les campanes de Crespià   12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cant vell   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Magdalena   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
El llac per joguina   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Tortellà   Concert D'aniversari (12/14/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Concert (12/14/2008)   Canovelles Vallès Oriental Conjunt
La font dels Nou Raigs   Diada dedicada al soci (12/14/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Atzar   13è Trobada CASCB (12/14/2008)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
La barca blanca   Ballada (12/14/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Concert de Nadal (12/13/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Marie France   Ballada (12/8/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Concert (12/8/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Júlia   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (12/8/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Magdalena   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Júlia   25è Sarau Artesenc (12/7/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   5è Diada de l'Agrupació (12/7/2008)   Cubelles Garraf Marinada
Sarauenca   25è Sarau Artesenc (12/7/2008)   Artés Bages Conjunt
Atzar   25è Sarau Artesenc (12/6/2008)   Artés Bages Conjunt
Et recordarem sempre   Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Doble Audició (12/6/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Per Artés   25è Sarau Artesenc (12/6/2008)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Valsejant   Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
A Concepció   28è Diada del soci (12/6/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Júlia   Concert (12/2/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Companyonia   38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Somni   Ballada (11/30/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La torreta del castell   Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Fausta   38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   242è Concert (11/29/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   242è Concert (11/29/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   242è Concert (11/29/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Valsejant   242è Concert (11/29/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Somni   14è Nit de la Sardana (11/29/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Petita   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (11/23/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita   7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   5è Concert de Santa Cecília (11/22/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Una rosella   5è Concert de Santa Cecília (11/22/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Sardanes per al món (11/21/2008)  



Formació específica per l'activitat
El llac per joguina   1è Festa de tardor (11/16/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Adéu, amic   Memorial Joaquim Serra (11/16/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   Doble ballada (11/16/2008)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Atzar   Ballada (11/16/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Colla Violetes del Bosc   Doble ballada (11/16/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Et recordarem sempre   29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Mediterrània
Magdalena   15è Aniversari Tambori (11/9/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Magdalena   Ballada (11/9/2008)   Mataró Maresme Sabadell
Per tu, Rita   29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
Per Artés   29è Aniversari (11/9/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (11/8/2008)   Manresa Bages Sabadell
Petita   Ballada (11/8/2008)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
L'aplec de la muntanya   1272è Audició (11/8/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aniversari   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Valsejant   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La barca blanca   15è Aniversari Tambori (11/8/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   Concert de Tardor (11/7/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   6è Diada Sardanista (11/2/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Grumeig   6è Diada Sardanista (11/2/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
El llac per joguina   75è Aniversari cobla Canigó (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Lita   5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   9è Gresca torrellonenca (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Petita Rosa   Castanyada (11/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Cant vell   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
La barca blanca   Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tortellà   Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Per tu, Rita   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès Reus Jove
A Concepció   Concert de sardanes de Fires (10/29/2008)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
La font dels Nou Raigs   Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Gelosa   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Llac encantat   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Poruga   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Tenora enyorada   Concert de Tardor (10/26/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Atzar   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
La barca blanca   Castanyada (10/25/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
La font dels Nou Raigs   34è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Gelosa   Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Exhortació   Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Sabadell
Somni   Ballada (10/19/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Tortellà   Ballada (10/19/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Vint-i-cinc anys junts   Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
T'enyorem   60è Concurs (10/19/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/19/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Magdalena   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Et recordarem sempre   Concert (10/18/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Fausta   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Petita Josefina   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Al 25 aplec de Banyoles   Aplec de Tardor (10/16/2008)   Vic Osona Mediterrània
Magdalena   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   23è Aplec de Gavà (10/12/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La torreta del castell   Ballada (10/12/2008)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Llac encantat   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Exhortació   Ballada (10/12/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La barca blanca   Ballada (10/12/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Vint-i-cinc anys junts   21è Aplec de Tossa (10/12/2008)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Somni   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Dubte   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Una rosella   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Fausta   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Volerany   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Llac encantat   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (10/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Somni   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Exhortació   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Júlia   Ballada (10/11/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Tramuntana   21è Aplec del Roser (10/5/2008)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
La barca blanca   21è Aplec del Roser (10/5/2008)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Petita Rosa   Diada del soci (10/5/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Somni   Actuació (10/4/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita Rosa   Ballada (10/4/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Tenora enyorada   Concert presentació dis Entre rius (10/4/2008)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Santfeliuenca   21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Conjunt
Marie France   33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Tramuntana   10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   Concert (9/27/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Atzar   Concert (9/27/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Poruga   10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   42è Aplec Baix Camp (9/21/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
A les Guilleries   42è Aplec Baix Camp (9/21/2008)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
Somni   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Per tu, Rita   Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
Una rosella   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona La Nova Vallès
La font dels Nou Raigs   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Per tu, Rita   42è Aplec Baix Camp (9/21/2008)   Reus Baix Camp Conjunt
A les Guilleries   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona La Bisbal Jove
T'enyorem   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poruga   42è Aplec Baix Camp (9/21/2008)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Magdalena   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Lluïsos
Petita Josefina   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Fira d'artesans (9/20/2008)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
T'enyorem   5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/20/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El llac per joguina   Ballada (9/20/2008)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Per tu, Maria   2è Cobla de cobles (9/19/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   Festa Major (9/16/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Festa Major (9/15/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Santfeliuenca   20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Petita Rosa   Ballada (9/14/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
T'enyorem   55è Aplec de Santiga (9/14/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   55è Aplec de Santiga (9/14/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Ballada (9/14/2008)   Calella Maresme Sabadell
L'aplec de la muntanya   Homentge a Verdaguer (9/14/2008)   Albanyà Alt Empordà La Principal d'Olot
Tortellà   Ballada (9/13/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (9/13/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Magdalena   11 de setembre (9/11/2008)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
El llac per joguina   Diada de Catalunya (9/11/2008)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Girona, Ciutat Pubilla   Diada Nacional (9/11/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental AMOGA
Petita Rosa   Diada de Catalunya (9/10/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Per tu, Rita   52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Magdalena   41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Marie France   41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (9/7/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Petita Josefina   41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Somni   27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Conjunt
Santfeliuenca   30è Aplec de Martorelles (9/6/2008)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Exhortació   Festa major (9/6/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (9/6/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Lita   Concert de Música per a Conbla (9/5/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Escumejant   Concert de Música per a Conbla (9/5/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Festa major (9/3/2008)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (8/31/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (8/31/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Santfeliuenca   36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Per tu, Rita   36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Júlia   36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Monestir de Ripoll   4è Aplec de Premià de Mar (8/30/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Petita Josefina   Festa Major (8/30/2008)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona i Magda   Ballada (8/30/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Magdalena   Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/29/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Exhortació   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/28/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
Marie France   Festa major (8/28/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Poruga   Festa major (8/24/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Colla Dansaires del Penedès   28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Exhortació   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Tenora enyorada   Ballada (8/23/2008)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Valsejant   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/21/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Una rosella   Festa major (8/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Exhortació   Ballada (8/19/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Maria Neus   Festa major (8/18/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Volerany   21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   7è Festival de Música (8/16/2008)   Rialp Pallars Sobirà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (8/16/2008)   Moià Bages Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (8/16/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Valsejant   Concert (8/15/2008)   Capellades Anoia Sabadell
Magdalena   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/14/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Et recordarem sempre   Concert de Música Catalana (8/14/2008)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
Somni   Concert de Música Catalana (8/14/2008)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Festa del Patró (8/13/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
Magdalena   Ballada (8/9/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Petita Rosa   Ballada (8/9/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Somni   Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/8/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita Rosa   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/7/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colla Violetes del Bosc   8è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/6/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   8è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/6/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Júlia   21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Bellpuig
Ceretana   9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Vila d'Olesa
Sardanistes de Santa Anna   23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Somni   21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Conjunt
El cràter de Montsacopa   23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Exhortació   Ballada (8/3/2008)   Calella Maresme Sabadell
Aniversari   21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Reus Jove
Lita   23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (8/2/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Record del Collell   Ballada (8/2/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (7/30/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
La font dels Nou Raigs   Ballada (7/27/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Et recordarem sempre   19è Trobada sardanista comarcal del Ripollès (7/27/2008)   Les Lloses Ripollès Bellpuig
A les Guilleries   40è Aplec de Palamós (7/27/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Tortellà   Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Doll d'afecte   14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Llac encantat   15è Festival del Castell de Peralada (7/26/2008)   Peralada Alt Empordà Conjunt
Per tu, Rita   Ballada (7/26/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Atzar   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Petita Rosa   Ballada (7/26/2008)   Torelló Osona Sabadell
La font dels Nou Raigs   6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa La Nova Vallès
El llac per joguina   6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Dubte   Ballada (7/25/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Magdalena   8è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Júlia   Ballada (7/23/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
T'enyorem   551è Ballada (7/23/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Volerany   551è Ballada (7/23/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Monestir de Ripoll   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Banyoles   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   Festa Major (7/21/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Tortellà   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Gelosa   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Ballada (7/20/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Magdalena   Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Lita   55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Conjunt
Colla Violetes del Bosc   13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/19/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Al nostre barri   Ballada (7/19/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   51è Festival de la Sardana (7/19/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
La font dels Nou Raigs   Caldes de Malavella (7/19/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Magdalena   35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/19/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Vila de la Jonquera
Atzar   Festa Major (7/19/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Magdalena   Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Sabadell
Per tu, Rita   13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/19/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (7/18/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   51è Festival de la Sardana (7/18/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Somni   29è Festival Internacional de Música (7/18/2008)   Ripoll Ripollès Montgrins
Colla Violetes del Bosc   Nits d'estiu (7/17/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Colla Tramuntana   Ballada (7/16/2008)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Hipercor (7/16/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Marie France   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Somni   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Dubte   Ballada (7/13/2008)   Calella Maresme Sabadell
Et recordarem sempre   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Gelosa   Ballada (7/13/2008)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
El llac per joguina   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
El cràter de Montsacopa   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Monestir de Ripoll   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Doll d'afecte   Concurs (7/12/2008)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   Ballada (7/12/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Valsejant   Concert (7/11/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Concert (7/11/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Cant vell   Ballada (7/10/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Somni   12è Cicle de Música Catalana (7/9/2008)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Conjunt
Atzar   Festa Major (7/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Volerany   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Marie France   Festa Major (7/6/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Petita Rosa   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   2è Aplec Comarcal d'Ossona (7/6/2008)   Montesquiu Ripollès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
Colla Dansaires del Penedès   32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Dubte   Ballada (7/5/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Grumeig   36è Aplec d'Artés (7/5/2008)   Artés Bages Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Fausta   Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Al nostre barri   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Una rosella   Ballada (7/5/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ceretana   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Lita   Ballada (7/5/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Ceretana   Festa Major (7/5/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Júlia   Concert de Música Catalana (7/4/2008)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària
Magdalena   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (7/4/2008)   Tordera Maresme Sabadell
Marie France   Concert de Sardanes i Música per a cobla (7/4/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Doll d'afecte   Ballada (7/3/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Volerany   Nits d'estiu (7/3/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
L'últim adéu   Festa Major (6/30/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Per tu, Rita   46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
Exhortació   46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Fausta   Festa Major (6/29/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Magdalena   Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Premià
Sardanistes de Santa Anna   7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Magdalena   5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Conjunt
Per tu, Rita   5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
65è homenatge   Ballada (6/28/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Doll d'afecte   Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aniversari   Festa Major (6/27/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
L'aplec de la muntanya   Festa Major (6/24/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   Ballada (6/24/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   Ballada (6/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lita   Ballada (6/23/2008)   Cabrils Maresme Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (6/22/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (6/22/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Magdalena   Dia de la sardana (6/22/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Tenora enyorada   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Magdalena   Ballada (6/22/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Magdalena   65è Aplec de Manlleu (6/22/2008)   Manlleu Osona Lluïsos
Magdalena   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Atzar   Ballada (6/22/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Visca!   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Júlia   65è Aplec de Manlleu (6/22/2008)   Manlleu Osona Bellpuig
A les Guilleries   3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (6/21/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Tortellà   1271è Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   1288è Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Olesa   3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
Per tu, Rita   9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló La Principal de la Bisbal
Exhortació   Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   33è Aplec de la Verge de la Riera (6/21/2008)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   Hipercor (6/18/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Colla Banyoles   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Colla Dansaires del Penedès   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Somni   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Fausta   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Per tu, Rita   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (6/15/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   Ballada (6/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Petita   64è Concurs (6/15/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   22è Aplec de Nit (6/14/2008)   Mataró Maresme Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   22è Aplec de Nit (6/14/2008)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (6/14/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   Ballada (6/14/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Lluïsos
Volerany   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Santfeliuenca   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Doll d'afecte   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària
Dubte   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Santfeliuenca   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Baix Empordà
Marie France   29è Aplec Conjunt (6/8/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Una rosella   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Maria Neus   3è Festa del soci (6/8/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Júlia   Revetlla d'aplec (6/7/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   Ballada (6/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (6/7/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (6/7/2008)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Banyoles   Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Concert (6/6/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
L'últim adéu   Concert (6/6/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Valsejant   Concert (6/6/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (6/6/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Per tu, Rita   81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Xerraire   81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme Conjunt
Per tu, Rita   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Fausta   81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (6/1/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Et recordarem sempre   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Magdalena   Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Conjunt
Magdalena   Ballada (5/31/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (5/31/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Vint-i-cinc anys junts   Trobada de puntaires (5/31/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Petita Rosa   Ballada (5/25/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Magdalena   Ballada (5/25/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   Patum (5/25/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Aniversari   Aplec de Vilafranca (5/25/2008)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'últim adéu   Concert presentació Disc (5/23/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
El cràter de Montsacopa   Concert presentació Disc (5/23/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Cant vell   Festa major (5/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Patum (5/22/2008)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Exhortació   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Aniversari   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Fausta   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   58è Concurs de colles (5/18/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Colla Banyoles   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Carme   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Recordança   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
La font dels Nou Raigs   39è Aplec de Torelló (5/18/2008)   Torelló Osona Lluïsos
Volerany   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Júlia   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (5/18/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Record del Collell   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Recordança   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Poruga   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Marinada
Lita   24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al nostre barri   4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
A un amic   10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Neus   10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Cant vell   4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany Maravella
La font dels Nou Raigs   Ballada (5/17/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Valsejant   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   3è Certamen musical Violetes del Bosc (5/11/2008)   Lleida Segrià Cobla Simfònica de Catalunya
Sardanistes de Santa Anna   28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Per tu, Maria   Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
Somni   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'últim adéu   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Somni   3è Certamen musical Violetes del Bosc (5/11/2008)   Lleida Segrià Cobla Simfònica de Catalunya
Petita   Ballada (5/11/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Colla Violetes del Bosc   3è Certamen musical Violetres del Bosc (5/11/2008)  



Cobla Simfònica de Catalunya
Gelosa   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Mediterrània
Somni   3è Certamen musical Violetres del Bosc (5/11/2008)  



Cobla Simfònica de Catalunya
Per tu, Maria   19è La Sardana de l'Any (5/10/2008)  



Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (5/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (5/10/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Maria   19è La Sardana de l'Any (5/10/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Tortellà   36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès Marinada
Per tu, Rita   36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Santfeliuenca   72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poruga   41è Aplec de Lloret (5/4/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Fausta   72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Magdalena   36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   41è Aplec de Lloret (5/4/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Exhortació   Ballada (5/4/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
Llac encantat   4è Càmping Botànic Bona Vista (5/3/2008)  



La Flama de Farners
Per tu, Maria   Aplec de MasPujols (5/1/2008)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ceretana   Ballada (5/1/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Petita Rosa   66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Magdalena   66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Magdalena   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Somni   Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Tortellà   2è Concert de Primavera (4/27/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Proclamació Ciutat Pubilla (4/27/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Poruga   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dubte   Ballada (4/27/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Escumejant   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Somni   2è Concert de Primavera (4/27/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fausta   Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
El llac per joguina   Proclamació Ciutat Pubilla (4/27/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Sardanistes de Santa Anna   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Somni   Proclamació Ciutat Pubilla (4/26/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (4/26/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Santfeliuenca   35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
El llac per joguina   Ballada (4/26/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Per tu, Maria   Concert (4/26/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Magdalena   59è Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Magdalena   Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Somni   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Al nostre barri   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Grumeig   Sant Jordi (4/23/2008)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ceretana   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Per tu, Rita   Ballada (4/23/2008)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Petita Josefina   17è Aplec de la Llagosta (4/20/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (4/20/2008)   Tona Osona Sabadell
Exhortació   Ballada (4/20/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Per tu, Maria   Ballada (4/20/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Monestir de Ripoll   20è Aplec de l'Escorxador (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poruga   20è Aplec de l'Escorxador (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Una rosella   Ballada (4/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Concert presentació cobla Cossetània (4/13/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Somni   21è Aplec de Sants (4/13/2008)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Per tu, Rita   21è Aplec de Sants (4/13/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Tortellà   21è Aplec de Sants (4/13/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Santfeliuenca   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Marie France   Concert presentació cobla Cossetània (4/13/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Somni   26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Conjunt
El llac per joguina   50è Aniversari Unio de Colles (4/12/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La font dels Nou Raigs   Ballada (4/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Lita   27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Vint-i-cinc anys junts   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Record d'Olesa   14è Concert de Primavera (4/6/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Per tu, Rita   Ballada (4/6/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   7è Gran Concert de Sardanes (4/5/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   10è Aniversari Barbera amb la sardana (4/5/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Maravella
Somni   7è Gran Concert de Sardanes (4/5/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Una rosella   Ballada (4/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Valsejant   7è Gran Concert de Sardanes (4/5/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   7è Gran Concert de Sardanes (4/5/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Volerany   36è Aplec al Masnou (3/30/2008)   El Masnou Maresme Marinada
Petita   Ballada (3/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (3/30/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
Llac encantat   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Una rosella   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tenora enyorada   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
La barca blanca   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de la Pobla de Montornès (3/24/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Per tu, Rita   19è Aplec a l'ermita de Barà (3/24/2008)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Somni   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Somni   19è Aplec a l'ermita de Barà (3/24/2008)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Tenora enyorada   Concert de Pàsqua (3/23/2008)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Magdalena   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de la Bisbal
Volerany   9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Colla Banyoles   61è Aniversari Sabadell Sardanista (3/16/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Aplec de Sant Boi (3/16/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Vint-i-cinc anys junts   9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Al nostre barri   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Porqueres
Girona, Ciutat Pubilla   Diumenge de Rams (3/16/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fausta   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès Montgrins
Per tu, Rita   Presentació CD (3/15/2008)   Manresa Bages Montgrins
Fausta   Presentació CD (3/15/2008)   Manresa Bages Montgrins
A un amic   70è Aniversari Lluís Subirana (3/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Sardanes (3/9/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (3/9/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Fausta   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Santfeliuenca   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A un amic   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Neus   Ballada (3/8/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Atzar   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El llac per joguina   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colla Banyoles   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Ceretana   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Girona, Ciutat Pubilla   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Al nostre barri   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poruga   31è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Somni   Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Colla Dansaires del Penedès   Cloenda Campionat de Catalunya (3/2/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Petita Josefina   31è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (3/1/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (3/1/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Ballada (2/24/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Poruga   Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   10è Calçotada (2/24/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Santfeliuenca   Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (2/24/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Concert (2/23/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Magdalena   75è Aniversari del Foment de la Sardana (2/17/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
Una rosella   Diada del soci (2/17/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Ballada (2/17/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Diada del soci (2/17/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Petita Rosa   Presentació de la Guia d'aplecs (2/16/2008)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Et recordarem sempre   15è Aniversari Amics de la Sardana (2/16/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Flama de Farners
Volerany   Ballada (2/10/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Marie France   Ballada (2/10/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (2/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Llac encantat   Concert de Santa Eulàlia (2/9/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Sardanes (2/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
T'enyorem   9è Diada del soci (2/3/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Somni   Concert Recordant Ruera (1/27/2008)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Petita   Ballada (1/27/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   434è Doble (1/27/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Atzar   Ballada (1/27/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (1/27/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (1/22/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Aligot   Concert (1/20/2008)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Llac encantat   Concert de Sant Pau (1/18/2008)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Júlia   Ballada (1/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ceretana   Live in Catalunya (1/1/2008)  



La Principal d'Amsterdam
Passatges d'un centenari   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Escumejant   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Record punyent   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Visca!   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Colla Dansaires del Penedès   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Una rosella   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Monestir de Ripoll   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
La barca blanca   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
La torreta del castell   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Vint-i-cinc anys junts   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
A un amic   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Llançà, Ciutat Pubilla   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Sincerament   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Somni   La Sardana (1/1/2008)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tossa noble   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Una rosella   La Simfònica de cobla i corda de Catalunya. Sardanes per el món (1/1/2008)  



Conjunt
Noces d'argent   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Companyonia   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Adéu, amic   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
A Concepció   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Somni   Rosa Mari Ramírez i Abella. Cantant i ballant als 12 anys (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Besalú, alba de Catalunya   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Sarauenca   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Tenora enyorada   Al·legoria (1/1/2008)  



Selvatana
Per tu, Àngels   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Al nostre barri   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Per tu, Maria   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
La miren i fa sol   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Terrassa en el cor   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Doll d'afecte   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (1/1/2008)  



La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   Ballada (12/30/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   430è Doble (12/30/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Somni   Presentació CD Tarragona (12/30/2007)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Llac encantat   Presentació CD Tarragona (12/30/2007)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Una rosella   Concert (12/26/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Júlia   Concert (12/26/2007)   Castellolí Anoia Sabadell
Somni   27è Concert de Nadal (12/25/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Volerany   11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Una rosella   Diada sardanista (12/23/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Somni   Concert (12/23/2007)   Calella Maresme Montgrins
Júlia   Concert (12/23/2007)   Pallejà Baix Llobregat Sabadell
Llac encantat   10è Aniversari cobla Reus Jove (12/22/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aligot   15è Concurs Sarau (12/8/2007)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   27è Diada del soci (12/6/2007)   Salt Gironès AMOGA
Cant vell   27è Diada del soci (12/6/2007)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Volerany   Festa de la Sardana (12/2/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Lliurament premis del Dia de la Sardana (12/1/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   Centenari del Foment de la Sardana (11/30/2007)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Noces d'argent   23è Aplec de Sant Climent (11/25/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Tramuntana   6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Et recordarem sempre   4è Concert de Santa Cecília (11/24/2007)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Júlia   Festa Major de Tardor (11/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Fires (11/4/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   4è Aplec d'Esplugues (11/4/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Marinada
Volerany   18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Castanyada (11/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Al nostre barri   Fires (11/1/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Santfeliuenca   39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Fires (10/28/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Girona, Ciutat Pubilla   Festa de Sant Martirià (10/22/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Magdalena   Festa de Sant Martirià (10/22/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   La Tardoral (10/21/2007)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Somni   Festes de Sant Martirià (10/21/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Júlia   Festes de Sant Martirià (10/20/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
Atzar   20è Aplec de Tossa (10/14/2007)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (10/14/2007)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Et recordarem sempre   Concert Revetlla d'aplec (10/13/2007)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Per tu, Rita   Ballada (10/12/2007)   Torelló Osona Sabadell
El llac per joguina   Ballada (10/7/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
El llac per joguina   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Sardanistes de Santa Anna   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Ballada (10/6/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   33è Revetlla d'aplec (10/6/2007)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   53è Revetlla aplec (10/6/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Cadaqués
Petita   32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Josefina   9è Aplec de Rubí (9/29/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   20è Aplec de Montgat (9/23/2007)   Montgat Maresme Marinada
Ceretana   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Júlia   Ballada (9/23/2007)   Tona Osona Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (9/22/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La font dels Nou Raigs   163è Aplec de Sant Maurici (9/22/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Petita Rosa   Festa Major (9/21/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Maria   Cobla de cobles (9/21/2007)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
Poruga   63è Aplec de Badalona (9/16/2007)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
El llac per joguina   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Júlia   41è Aplec Baix Camp (9/16/2007)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Dubte   Revetlla aplec de Badalona (9/15/2007)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (9/11/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   54è Aplec de Santiga (9/9/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   50è Aplec de Canyamars (9/9/2007)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
El llac per joguina   26è Concurs (9/9/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Sardanistes de Santa Anna   19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Volerany   19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Grumeig   19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Cant vell   26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Cant vell   Ballada (8/29/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Júlia   35è Aplec de Peralada (8/26/2007)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Júlia   27è Aplec de Cambrils (8/25/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (8/24/2007)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Festa major (8/6/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Per tu, Rita   ballada (8/5/2007)   Calella Maresme Sabadell
Magdalena   18è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/4/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (7/29/2007)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   6è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/28/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (7/25/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
Per tu, Rita   ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Colla Violetes del Bosc   ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Colla Violetes del Bosc   ballada (7/21/2007)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Júlia   Aplec del Pla de Santa Maria (7/14/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Cant vell   58è Aplec de Granollers (7/14/2007)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Cant vell   Ballada (7/13/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Dubte   34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Magdalena   35è Aplec d'Artés (7/7/2007)   Artés Bages Marinada
Per tu, Rita   Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Escumejant   55è Aplec de Banyoles (7/1/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Poruga   Concert (7/1/2007)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
A les Guilleries   55è Aplec de Banyoles (7/1/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   45è Aplec de Sabadell (7/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ceretana   45è Revetlla aplec de Sabadell (6/30/2007)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Atzar   Ballada (6/29/2007)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Dubte   Festa Major (6/29/2007)   Reus Baix Camp Marinada
Atzar   Ballada (6/24/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Neus   Festa Major (6/24/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Somni   53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
El llac per joguina   Ballada (6/17/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
T'enyorem   53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Dubte   2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   Ballada doble (6/16/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
Petita   79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Riella d'Agramunt
Atzar   63è Concurs de colles (6/10/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Magdalena   39è Aplec de Cornellà (6/10/2007)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Atzar   Primavera Catalana (6/3/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Júlia   80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Marinada
Volerany   80è Revetlla d'aplec (6/2/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Trobada de puntaires (5/26/2007)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Ballada (5/26/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Júlia   23è Aplec de Sitges (5/20/2007)   Sitges Garraf Marinada
Júlia   18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
La font dels Nou Raigs   46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Escumejant   46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Ballada (5/19/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Al nostre barri   3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Poruga   24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Per tu, Rita   24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Tàrrega Jove
Cant vell   58è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
Marie France   24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Riella d'Agramunt
Júlia   Sant Eudald (5/11/2007)   Ripoll Ripollès Selvatana
Cant vell   40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Valsejant   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Petita Rosa   65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   2è Certamen Musical Violetes del Bosc. Memorial Fèlix Martínez i Comin (4/28/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dubte   Concert presentació de la tenora (4/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   20è Aplec de Sants (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   20è Aplec de Sants (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Cant vell   50è Aplec de Girona (4/22/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   50è Aplec de Girona (4/22/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
La font dels Nou Raigs   1è Concert de Primavera (4/21/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Rosa   25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Atzar   Diada Sardanista de Primavera (4/14/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
La font dels Nou Raigs   34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Atzar   34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà Montgrins
Júlia   Ballada (4/9/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Maria Neus   26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
Júlia   35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
El llac per joguina   35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ceretana   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (3/25/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Sardanistes de Santa Anna   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (3/25/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cant vell   Ballada de Sant Josep (3/18/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (3/11/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Atzar   33è Aplec de Cerdanyola (3/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Dubte   30è Aplec de Castellar del Vallès (3/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Somni   Concert presentació CD, 25è aniversari trobades infantils (3/4/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Maria Neus   16è Febrer Musical (2/25/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Somni   Diada Sardanista (2/25/2007)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
T'enyorem   Calçotada (2/25/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Petita   Diada del soci (2/18/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   27è Aplec de Navarcles (2/11/2007)   Navarcles Bages Marinada
Una rosella   Presentació de la Guia d'aplecs (2/10/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (2/4/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Petita   Ballada (2/4/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Et recordarem sempre   39è Concert de Sant Esteve (1/27/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada (1/7/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Concert de Reis (1/7/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   24è Aplec dels Reis (1/7/2007)   Elna França Mil·lenària
Et recordarem sempre   Ballada (1/7/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   6è Sempre sardanes. Girona m'enamora (1/1/2007)   Girona Gironès Montgrins
Somni   Orquestra de Cambra de l'Empordà. En concert (1/1/2007)  



Formació específica per l'activitat
Somni   Sardanes cantades (1/1/2007)  



Coral
Gelosa   Concert d'Any Nou (1/1/2007)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Per tu, Maria   Ballada (12/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Santfeliuenca   Concert de Nadal (12/23/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ceretana   10è Aplec Nadalenc (12/17/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Atzar   10è Aplec Nadalenc (12/17/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Concert de Nadal (12/17/2006)   Calella Maresme Montgrins
Dubte   Ballada (12/10/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Júlia   Ballada (12/8/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ceretana   5è Trobada sardanista (11/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Doble (11/26/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (11/19/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada (11/12/2006)   Sentmenat Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (11/12/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Petita Rosa   11è Trobada d'aplecs Sardanistes (11/12/2006)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Concert de tardor (11/11/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Llac encantat   4è Diada sardanista (11/5/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   21è Sardanes d'or (11/1/2006)  



La Principal de la Bisbal
Petita   Ballada (10/29/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Júlia   Ballada (10/29/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/22/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
L'aplec de la muntanya   32è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Somni   Festes de Sant Martirià (10/22/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Una rosella   Festes de Sant Martirià (10/22/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Record d'Olesa   Festes de Sant Martirià (10/22/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Gelosa   Festes de Sant Martirià (10/22/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Aniversari   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Marie France   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
65è homenatge   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Puiggraciós   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
L'últim adéu   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Sardanistes de Santa Anna   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Pica, picot   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
65è homenatge   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Marie France   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Per Artés   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Mariona i Magda   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Tenora enyorada   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
En Jordi petit   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
En Jordi petit   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Maria Neus   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
El cràter de Montsacopa   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Volerany   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Tortellanenca   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Colla Banyoles   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ceretana   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
T'enyorem   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Colla Banyoles   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Exhortació   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
Magdalena   Diada Sardanista (10/21/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Al 25 aplec de Banyoles   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (10/21/2006)  



La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Grumeig   38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El llac per joguina   409è Doble ballada (10/15/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Magdalena   21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   19è Aplec de Tossa (10/8/2006)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Santfeliuenca   Diada del Soci (10/8/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages