Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Josep
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Sóc de Vilafranca   7è Ballada Memorial Ramon Capella (2/17/2019)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Rossinyol   Concert de Cap d'Any-Diada del Soci (1/1/2019)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Mariona   22è Aplec Nadalenc (12/23/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   Ballada (12/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ets bonica   Ballada (12/16/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (12/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Rosa bella   Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   Ballada (12/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (12/9/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada-Diada del Pessebrista (12/9/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   26è Concurs Copa del Sarau Artesenc (12/8/2018)   Artés Bages Mil·lenària
Racauba   790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès Ciutat de Girona
La jove   Ballada (12/2/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Rossinyol   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Platges de Palamós   Ballada (11/24/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal de la Bisbal
Josefina gentil   16è Ballada Diada Sardanista (11/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert 120è Aniversari Coral Llaç d'Amistat (11/18/2018)   Argentona Maresme Coral
Nit estelada   40è Ballada-Trobada Colles Veteranes (11/18/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Poncellina   Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada 39è Aniversari (11/11/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   Ballada (11/11/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Ballada (11/10/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Ballada (11/10/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Els avis Nin   Ballada (11/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Vigatana   Ballada (11/4/2018)   Calafell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (11/4/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   37è Castanyada Sardanista (11/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (11/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (11/1/2018)   Sant Joan les Fonts Garrotxa La Principal d'Olot
La font del Vilar   Ballada (11/1/2018)   Artés Bages Bellpuig Cobla
Rosa bella   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ets bonica   6è Ballada de la Castanyada (10/28/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Rosa bella   67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
Mercè   Ballada (10/21/2018)   Begues Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nit estelada   47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Pau   23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els avis Nin   Ballada (10/21/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Mariona   Ballada 50 aniversari Agrupació Sardanista l'Antina (10/20/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   786è Ballada (10/12/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Nit estelada   Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Bell Penedès   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Maria de les trenes   Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Maria de les trenes   Concert de Cobla i Coral (10/6/2018)   Montblanc Conca de Barberà Coral
Poncellina   36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Racauba   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Poncellina   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Bell Penedès   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (9/30/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Floretes del llac   Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Mariona   Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atlàntida   Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mariona   Ballada (9/23/2018)   La Vall d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
La font del Vilar   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Racauba   Ballada (9/22/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Mariona   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Els avis Nin   Ballada (9/22/2018)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Mariona   Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (9/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
En Manel i la Teia   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
En Manel i la Teia   Ballada (9/11/2018)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Rosa bella   Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
La gota d'aigua   Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Els avis Nin   Ballada (9/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Mariona   Ballada (9/8/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Bell Penedès   Ballada (9/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
Ets bonica   Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Menudeta   Ballada (9/2/2018)   Santa Pau Garrotxa La Principal d'Olot
Mariona   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Poncellina   Ballada (9/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Bell Penedès   7è Concert Trobada Sardanista de Colles Veteranes (9/2/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (9/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (9/1/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Sóc de Vilafranca   Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Rosa bella   Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Poncellina   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La jove   17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Mariona   Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nit estelada   Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Les cireres de Ceret   Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Quan era xiqueta   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Menudeta   Ballada (8/18/2018)   Artés Bages Berga Jove
Floretes del llac   Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Nit estelada   565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Sóc de Vilafranca   Ballada de Festa Major (8/17/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mercè   Ballada Sardanes a la fresca (8/16/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Mariona   Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Santa Pau   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Mariona   Ballada (8/11/2018)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (8/5/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Santa Pau   Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Maria de les trenes   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Santa Pau   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Bell Penedès   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ets bonica   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Mariona   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Maria de les trenes   Ballada (8/3/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona   Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Atlàntida   Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
Santa Pau   Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Rosa Maria   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Marinada
En Roc petit   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Girona
Platges de Palamós   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Poncellina   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Rosa bella   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Ets bonica   27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Nit estelada   18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (7/23/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mariona   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Nit estelada   Sardanes a la fresca (7/21/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Ets bonica   29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Maria Aurora   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Poncellina   Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Vigatana   Ballada (7/17/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Floretes del llac   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
Rosa bella   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/15/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Maria de les trenes   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Vigatana   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/13/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
L'avi Jan   Ballada (7/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Mariona   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Poncellina   15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
La jove   Ballada (7/8/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Rosa bella   Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
Petitona   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
L'avi Jan   Sardanes a la fresca (7/7/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Mariona   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Noies poblenovines   Ballada (7/7/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Noies poblenovines   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les cireres de Ceret   Ballada (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Josefina gentil   12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (7/1/2018)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Ets bonica   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santa Pau   Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Santa Pau   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Platges de Palamós   Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada de Festa Major (6/24/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Nit estelada   Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
Rosa bella   Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
Els avis Nin   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Racauba   Ballada (6/22/2018)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Poncellina   Audició del dia del Soci (6/17/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
Santa Pau   Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Maria de les trenes   Ballada (6/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   Ballada Mercat de Sant Antoni (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platges de Palamós   74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Platges de Palamós   54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Poncellina   Ballada del dia de l'associacionisme Cultural (6/3/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Rosa bella   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Sóc de Vilafranca   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ets bonica   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ets bonica   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Marinada
Renouera   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Joventut   75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mercè   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Santa Pau   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ets bonica   76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Àngela gentil   Ballada (5/20/2018)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Floretes del llac   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
De Ripoll la més gentil   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Nit estelada   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
L'avi Jan   Ballada (5/12/2018)   Girona Gironès La Flama de Farners
Maria de les trenes   Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Nit estelada   Ballada (5/5/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ets bonica   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Racauba   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Ballada 40è aniversari Penya Blaugrana (4/29/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Maria de les trenes   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Vigatana   Ballada (4/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (4/23/2018)   Salou Tarragonès Tàrrega (2ona època)
Poncellina   Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Mariona   Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Joventut   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (4/14/2018)   Manresa Bages Ciutat de Girona
En Roc petit   Ballada (4/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Poncellina   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
Ombres d'amor   Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Racauba   45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
La jove   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Platges de Palamós   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Maria de les trenes   Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Pau   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Poncellina   20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Mercè   Ballada Dia de la Dona (3/4/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada Magic Line (2/25/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Concert (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Mariona   Ballada (2/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Rosa Maria   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Bell Penedès   38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Marinada
Bell Penedès   Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Ets bonica   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
En Roc petit   784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Mercè   617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Refilaire   Concert (1/19/2018)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Mercè   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Blanc i beix. Cobla Amsterdam 30 jaar. Tournee '17 live! (1/1/2018)  



Amsterdam
Rosa bella   Ballada (12/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Santa Pau   Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bella Pilar   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (9/17/2017)   Calella Maresme Sabadell
Renouera   Ballada (9/17/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ets bonica   11 de setembre (9/11/2017)   Calella Maresme Marinada
Mercè   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Poncellina   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Lluïsos
La jove   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ets bonica   Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
Floretes del llac   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mercè   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec de germanor   Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Platges de Palamós   Ballada (7/23/2017)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Mercè   Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   Ballada (7/23/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La jove   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Nit estelada   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Sardanes a la fresca (7/22/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Platges de Palamós   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Nuri gentil   Cicle d'estiu- festa Major (7/21/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   64è Aplec de Ripoll (7/16/2017)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mercè   Sardanes a la fresca (7/15/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ets bonica   28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Mercè   Ballades estiu (7/14/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
En Manel i la Teia   Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
Mariona   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Floretes del llac   3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Mariona   23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
En Manel i la Teia   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Mariona   Cicle d'estiu (7/7/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
La font del Vilar   Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Mariona   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
La font del Vilar   37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
Rosa bella   Festa Major del Carmel (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Floretes del llac   43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Mariona   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
La font del Vilar   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (6/30/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Maria Aurora   Aplec de la Gleva (6/24/2017)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
La font del Vilar   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (6/24/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
Les noies d'Horta   Ballada (6/23/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (6/21/2017)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (6/18/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nuri gentil   63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Mariona   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Estrella de Rubí   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria de les trenes   Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Platges de Palamós   Aplec de les Borges del Camp (6/17/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La jove   Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Ballada (6/5/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Mercè   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Mariona   21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Platges de Palamós   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Poncellina   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Mercè   Ballada (5/28/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Noies poblenovines   30è Vigília d'aplec (5/27/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Nit estelada   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (5/21/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Bella Pilar   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Maria de les trenes   Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
En Xavier petit   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Mercè   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Rosa bella   19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ombres d'amor   Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (5/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ets bonica   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Manel i la Teia   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Maria de les trenes   17è Concurs Internacional de Roses Noves (5/12/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viola d'or   Ballada de Sant Ponç (5/11/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Àngela gentil   Dia d'Europa (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Fires i festes de la Santa Creu (5/7/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Santa Pau   55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Santa Pau   Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Josefina gentil   Fires i festes de la Santa Creu (5/4/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
Rosa bella   Ballada (5/1/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Joiosa Remei   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Josefina gentil   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Estrella de Rubí   75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Els avis Nin   Ballada (4/29/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Nit estelada   68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Noies poblenovines   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Poncellina   Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
En Xavier petit   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Rosa Maria   Sant Jordi (4/23/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Maria de les trenes   7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Mariona   Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Bella Pilar   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Racauba   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Ballada (4/16/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mariona   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Mariona   Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
Mariona   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Conjunt
En Manel i la Teia   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La font del Vilar   Ballada (4/2/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Nova Vallès
La font del Vilar   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Poncellina   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Racauba   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Maria de les trenes   Concert (3/26/2017)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Joiosa Angelina   613è Ballada (3/26/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria Aurora   Ballada (3/26/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nit estelada   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Maria de les trenes   Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
En Roc petit   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Joiosa Angelina   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Renouera   5è Memorial Ramon Capella (2/19/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Rosa Maria   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
La font del Vilar   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (1/29/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de germanor   Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (1/15/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
De Ripoll la més gentil   La Jonquera verda vall (1/1/2017)  



Vila de la Jonquera
Nit estelada   6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
Vigatana   Concert nadalenc (12/18/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Nit estelada   Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Xamosa Marta   Ballada (12/17/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Vigatana   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (12/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Mirant al llac   Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Estrella de Rubí   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Ets bonica   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Maria de les trenes   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
En Manel i la Teia   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Vigatana   Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Bell Penedès   Diada del soci (11/20/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Bell Penedès   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (11/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Aplec de germanor   Ballada (11/13/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Santa Pau   14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santa Pau   772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Plaça de les Rodes   Ballada (11/6/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Floretes del llac   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Bella Pilar   13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (11/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Bellpuig
Mariona   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puigreig Berguedà Coral
En Manel i la Teia   Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Nit estelada   Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Maria de les trenes   65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Rosa Maria   Ballada (10/15/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bella Pilar   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (10/15/2016)   Artés Bages Marinada
Noies poblenovines   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Ets bonica   770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Santa Pau   Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Pau   Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Platges de Palamós   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Vigatana   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Revetlla aplec de Tossa (10/8/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Nit estelada   Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
Mercè   Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Nit estelada   Ballada (10/2/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
Trini gentil   Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bell Penedès   Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Trini gentil   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (9/25/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Santa Pau   Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Josefina gentil   18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Festa Major (9/24/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Mercè   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ombres d'amor   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Poncellina   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Santa Pau   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Nit estelada   11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Santa Creu d'Anglesola   11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Bell Penedès   Ballada (9/10/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Creu d'Anglesola   60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   11 de Setembre (9/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mirant al llac   Festa major (9/5/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Bell Penedès   Festa major (9/4/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Mariona   24è Aplec d'Encamp (9/4/2016)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Mariona   24è Aplec d'Encamp (9/4/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Nit estelada   90è Sardanes a la fresca (9/3/2016)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Bell Penedès   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Festa Major (9/3/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Mediterrània
Nit estelada   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Cicle d'estiu (8/28/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Nit estelada   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Ballada (8/26/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Nit estelada   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Viola d'or   Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (8/20/2016)   Artés Bages Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (8/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Platges de Palamós   Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Mercè   Ballada (8/12/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ets bonica   Ballada (8/12/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Rosa bella   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (8/7/2016)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Bell Penedès   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (8/6/2016)   Tona Osona Mediterrània
Poncellina   Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
Rosa bella   Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'encís de l'Estany   24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Vigatana   Cicle d'estiu (7/24/2016)   Calella Maresme Mediterrània
En Manel i la Teia   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Noies poblenovines   Festa Major de Santa Anna (7/24/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Vigatana   Ballada (7/23/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Mariona   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Maria de les trenes   Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Bell Penedès   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Platges de Palamós   Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
La jove   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Maria de les trenes   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Floretes del llac   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Maria de les trenes   Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Nit estelada   Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Santa Pau   Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Racauba   Ballada (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Plaça de les Rodes   Ballada (7/17/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Bella Pilar   90è Sardanes a la fresca (7/16/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Festes de Can Vallhonrat (7/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Trini gentil   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/11/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Nit estelada   54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
Nit estelada   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   Aplec de Montesquiu (7/9/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Santa Pau   Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Quan ve la primavera   36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Àngela gentil   42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
En Roc petit   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mercè   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
Nit estelada   Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Santa Pau   22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Bell Penedès   27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Santa Pau   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viola d'or   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Santa Pau   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Poncellina   Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mariona   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Els avis Nin   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Trini gentil   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   65è Aplec de Cardedeu (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Pau   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Bell Penedès   37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/12/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Mariona   54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Poncellina   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santa Pau   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Viola d'or   Festa major de Sant Genís (6/4/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Marinada
Els avis Nin   20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Lluny de ma patria   Gran Concert de Cobla (6/3/2016)   Figueres Alt Empordà Cobla de Cambra de Catalunya
Viola d'or   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Bella Pilar   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   La Patum (5/28/2016)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Santa Pau   La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Vigatana   Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Mercè   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Bell Penedès   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Rosa bella   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Trini gentil   Ballada (5/15/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Joiosa Remei   47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Joiosa Angelina   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bell Penedès   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Bell Penedès   27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Rosa Maria   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Santa Pau   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Viola d'or   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Poncellina   Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Santa Pau   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Mercè   Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Nit estelada   80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (4/27/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Santa Pau   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Bell Penedès   Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Sant Jordi (4/23/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Santa Pau   Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   Ballada (4/22/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   Dia Internacional de la Dansa (4/17/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (4/17/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Santa Pau   Diada del soci (4/17/2016)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Floretes del llac   Ballada (4/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Racauba   Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Santa Pau   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Mercè   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Poncellina   Ballada (3/28/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Renouera   Aplec de l'Alegria (3/28/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Bella Pilar   17è Aplec de Pasqua de Besalú (3/27/2016)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (3/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Floretes del llac   Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Xamosa Marta   Dia de la dona (3/13/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Mercè   Cloenda del curset (3/13/2016)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Santa Pau   44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Mediterrània
En Manel i la Teia   Ballada (3/13/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Trini gentil   Dia de la Dona (3/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Pau   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Plaça de les Rodes   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Mariona   Ballada de les dones (3/6/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Poncellina   Ballada (2/28/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Xamosa Marta   Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Noies poblenovines   Doble ballada (2/21/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Lluïsos
La font del Vilar   36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (2/14/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
La jove   4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Racauba   Ballada (1/24/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Bell Penedès   Festa major de Sant Antoni (1/17/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Estrella de Rubí   Sardanes de lluïment de tible (1/1/2016)  



Vila de la Jonquera
Panamà   Concert de Sant Esteve (12/26/2015)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Floretes del llac   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Vigatana   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Bella Pilar   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada (11/15/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès Rossinyolets
Santa Pau   Ballada (11/15/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Maria de les trenes   Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Rosa bella   19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Bell Penedès   26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La gota d'aigua   Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Vigatana   Castanyada (11/1/2015)   Artés Bages Bellpuig
Santa Pau   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Concert (10/31/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Mariona   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Xamosa Marta   Fires i festes (10/24/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petitona   Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Les cireres de Ceret   40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Racauba   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Bella Pilar   44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Nit estelada   Ballada (10/11/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Maria de les trenes   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Bell Penedès   Ballada (10/3/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Rosa bella   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Xamosa Marta   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ombres d'amor   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   89è Sardanes estiu 2015 (9/19/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Festa major (9/19/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Poncellina   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
La font del Vilar   Festa major (9/12/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Bell Penedès   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Mariona   11 de setembre (9/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Poncellina   11 de Setembre (9/11/2015)   L'Aldea Baix Ebre La Principal Rapitenca
Les cireres de Ceret   11 de Setembre (9/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Diada Nacional (9/10/2015)   L'Ampolla Baix Ebre Reus Jove
La jove   11 de setembre (9/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Bell Penedès   Diada Nacional (9/10/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Vigatana   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Poncellina   48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Floretes del llac   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Maria de les trenes   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Trini gentil   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mirant al llac   Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Floretes del llac   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Racauba   Ballada (8/14/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (8/6/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   Ballada (8/3/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Maria de les trenes   16è Aplec Vila de Moià (8/2/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Renouera   Festa major (8/2/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Nit estelada   Ballada (7/31/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Bell Penedès   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Nits d'estiu (7/26/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   2è Concurs de colles improvitzades. Homenatge a Toni Boltà (7/26/2015)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Vigatana   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Bell Penedès   Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Floretes del llac   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Quan ve la primavera   62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Nit estelada   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Estrella de Rubí   Ballada (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bell Penedès   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Poncellina   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (7/17/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Nit estelada   Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Bell Penedès   Aplec de la Mussara (7/12/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Vigatana   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Ballada (7/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Mariona   Ballada (7/10/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La font del Vilar   Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sóc de Vilafranca   Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sóc de Vilafranca   Festa major del Carmel (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Les cireres de Ceret   9è Aplec Comarcal d'Ossona (7/5/2015)   Sant Pere de Torelló Osona Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
La jove   1è Aplec après-midi et soirée (7/4/2015)   Amèlie- Les Bains França Tres Vents
Nit estelada   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Renouera   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platges de Palamós   Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Xamosa Marta   Ballada (6/28/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (6/27/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Nit estelada   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (6/26/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
La gota d'aigua   Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Floretes del llac   Festa major Rubí (6/24/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Nit estelada   Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   Concurs de colles (6/21/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Poncellina   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Nit estelada   27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   Festa Major (6/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
La font del Vilar   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Nit estelada   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
Nit estelada   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Nit estelada   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
La jove   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Bell Penedès   Festa del soci (6/14/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Rosa Maria   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Menudeta   Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Nit estelada   Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Mariona   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Poncellina   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Rosa Maria   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Rosa bella   Ballada (5/24/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Bell Penedès   Ballada (5/17/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Santa Pau   Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Racauba   Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Rosa bella   59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (5/9/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nit estelada   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Santa Pau   Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Rosa bella   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
La gota d'aigua   79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Llobregat   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Bell Penedès   Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
De Ripoll la més gentil   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
La font del Vilar   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
La font del Vilar   600è Ballada (4/19/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Les cireres de Ceret   55è Fira d'Artés (4/11/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ets bonica   Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Vigatana   75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Conjunt
Vigatana   Ballada Dia de la Dona (3/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Les cireres de Ceret   75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Floretes del llac   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Vigatana   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Racauba   43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Mercè   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Els avis Nin   Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La jove   Doble ballada (2/22/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bailarín   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Nit estelada   Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
La font del Vilar   Ballada (2/8/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
La font del Vilar   Ballada (1/25/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Ballada de Sant Vicenç (1/25/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
Mariona   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Bell Penedès   Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   22è Concurs (12/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les cireres de Ceret   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Nit estelada   Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Renouera   Ballada (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Rosa bella   Aplec de Tardor (11/30/2014)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Vigatana   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Festes del Beat Bonaventura (11/22/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Poncellina   Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
En Manel i la Teia   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Bellpuig
En Manel i la Teia   Festival Sardanista (10/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Noies poblenovines   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Maria Aurora   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Poncellina   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Vigatana   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Nit estelada   Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Súria
Nit estelada   27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Platges de Palamós   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mariona   60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (10/5/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Maria de les trenes   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Mercè   Ballada (9/28/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Vigatana   Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Floretes del llac   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (9/27/2014)   Artés Bages Marinada
Mariona   Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (9/21/2014)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Nit estelada   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria Aurora   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Els avis Nin   48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Bellpuig
Bell Penedès   Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
En Xavier petit   88è Sardanes estiu 2014 (9/20/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Festa major (9/14/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Els avis Nin   Festa major (9/13/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Sóc de Vilafranca   Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Maria de les trenes   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Floretes del llac   Festa Major (9/8/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Poncellina   Festa Major (9/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (9/7/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (9/6/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Poncellina   Festa Major (9/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mariona   34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
La jove   13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Mariona   88è Sardanes estiu 2014 (8/30/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Mariona   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria Aurora   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (8/15/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Maria Aurora   Nits d'estiu (7/27/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Aplec de germanor   Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria Aurora   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Renouera   Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Nit estelada   19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Vigatana   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aplec de germanor   Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec de germanor   Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Platges de Palamós   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Bella Pilar   Ballada (7/12/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Xavier petit   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (7/4/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Nit estelada   Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (6/24/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Trini gentil   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Josefina gentil   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de germanor   L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Els avis Nin   4è Aplec de Torres del Segre (6/21/2014)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Rosa bella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
La font del Vilar   Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La font del Vilar   Ballada (6/21/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (6/17/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
La gota d'aigua   39è Nit dels músics (6/13/2014)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
La jove   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Nit estelada   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Vigatana   88è Sardanes estiu 2014 (6/7/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Final de Curs extensió Universirtària (6/2/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   29è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/25/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
Poncellina   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
La font del Vilar   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Santa Pau   Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Mariona   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Xavier petit   Temps de Flors (5/10/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Rosa bella   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
La font del Vilar   Concurs (5/4/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Nit estelada   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria Aurora   Fira d'Abril (4/26/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Els avis Nin   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Aplec de germanor   Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Sant Jordi (4/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (4/23/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Estrella de Rubí   Ballada (4/21/2014)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Santa Pau   Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Rosa bella   23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   74è Aplec del Mercat del Ram (4/13/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
Nit estelada   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Àngela gentil   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Ballada (3/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria de les trenes   Les Fantasies del Ges (3/22/2014)   Torelló Osona Reus Jove
Quimeta bonica   Ballada (3/16/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La jove   Ballada (3/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Mercè   Ballada Dia de la Dona (3/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Platges de Palamós   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Els avis Nin   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Mariona   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Marinada
Bella Pilar   Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Maria de les trenes   Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Mariona   Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Mariona   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (1/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
La jove   Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Vols escoltar?   29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   Aplec de Tardor (11/24/2013)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Mariona   29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (11/17/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Santa Creu d'Anglesola   10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ets bonica   Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Renouera   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
L'encís de l'Estany   Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Bellpuig
La jove   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
La jove   Concert participatiu (10/28/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
En Manel i la Teia   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Regant les flors   Ballada (10/20/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell Penedès   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
Santa Creu d'Anglesola   Concert (10/19/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
La jove   Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Vols escoltar?   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Ets bonica   Diada del soci (10/6/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
De Ripoll la més gentil   Festa major Eixample (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Ballada (10/5/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Rosa Maria   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Racauba   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Ombres d'amor   Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ombres d'amor   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Maria de les trenes   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
La jove   Ballada (9/15/2013)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Renouera   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Xamosa Marta   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mercè   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Noies poblenovines   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Bell Penedès   11 de setemre (9/11/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Noies poblenovines   Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Maria de les trenes   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
La jove   festa major Horta (9/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Festa major de Sant Roc (9/8/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Noies poblenovines   Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Mariona   Festa major (9/7/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Maria de les trenes   festa Major (9/6/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La jove   Festa major (9/2/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Maria de les trenes   Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
La jove   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Nit estelada   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Maria de les trenes   Ballada (8/31/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Racauba   Ballada (8/31/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Rosa bella   Ballada (8/30/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Mariona   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La font del Vilar   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Santa Creu d'Anglesola   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Bella Pilar   Ballada (8/23/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Quimeta bonica   Doble ballada (8/23/2013)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La jove   Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
La jove   Ballada (8/11/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Regant les flors   Sardanes (8/7/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Bella Pilar   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Nit estelada   28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (8/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La jove   Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
La jove   Ballada (7/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Mariona   sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Mariona   Ballada (7/25/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (7/21/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Joiosa Remei   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Nit estelada   Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Bell Penedès   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
La font del Vilar   Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Floretes del llac   51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Estrella de Rubí   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Vigatana   Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
La jove   Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Floretes del llac   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
En Manel i la Teia   Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Floretes del llac   Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Renouera   Ballada (7/10/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (7/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mercè   61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ets bonica   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
Mariona   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Maria de les trenes   Ballada (7/6/2013)   Capçanes Priorat Reus Jove
Nit estelada   51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Petitona   Ballada (6/29/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Maria de les trenes   Sardanes al Canigó (6/29/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària
Bella Pilar   Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Floretes del llac   Ballada (6/23/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Regant les flors   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Quimeta bonica   Festa Major (6/22/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Regant les flors   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Bella Pilar   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Racauba   Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
La jove   25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Floretes del llac   62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Poncellina   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Bell Penedès   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La jove   26è Aplec a la Vilella Alta (6/8/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La jove   Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Quimeta bonica   9è El càmping sardanista de Catalunya (6/1/2013)  



Ciutat de Girona
Àngela gentil   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Nit estelada   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
La jove   Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Renouera   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Mercè   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Rosa bella   Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Santa Creu d'Anglesola   APLEC DE PRIMAVERA I FESTA DELS XATOS (5/19/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Mercè   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Marinada
Noies poblenovines   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Bell Penedès   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Josefina gentil   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mariona   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/18/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Maria gentil   Aplec de la Salut (5/13/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Floretes del llac   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Amor perdut   Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Poncellina   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La jove   71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Nit estelada   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
La font del Vilar   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Bell Penedès   Ballada (4/28/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Santa Pau   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Bell Penedès   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   Mare de Déu de Montserrat (4/27/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
Bella Pilar   Sant Jordi (4/23/2013)   Montgat Maresme Marinada
Bell Penedès   Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Vigatana   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Floretes del llac   Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Bella Pilar   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Conjunt
Regant les flors   Ballada (4/21/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa bella   Ballada (4/21/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Maria de les trenes   23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Floretes del llac   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Floretes del llac   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Amor perdut   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vigatana   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Rosa Maria   Ballada (4/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Audició de sardanes (4/1/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Bell Penedès   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Maria de les trenes   Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La jove   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Mercè   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Maria de les trenes   73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
Els avis Nin   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Bella Pilar   Ballada (3/17/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
La jove   Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Maria Aurora   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noies poblenovines   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Bell Penedès   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Trini gentil   Dia de la Dona (3/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   Ballada (2/24/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Poncellina   1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mercè   Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Rosa Maria   Ballada (2/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Pau   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Els avis Nin   Ballada (2/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   33è Aplec de la Candalera (2/3/2013)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària
De Ripoll la més gentil   Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major d'hivern (1/20/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ets bonica   Ballada (1/6/2013)   Rabós Alt Empordà Osona
Nit estelada   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Rossinyol   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (1/1/2013)  



La Principal de la Bisbal
Quan era xiqueta   Concert (12/26/2012)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Poncellina   14è Aplec de Rubí (12/16/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Nit estelada   Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Mercè   Ballada (12/15/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poncellina   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Doble (12/8/2012)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Maria Aurora   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Mariona   9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (12/2/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bella Pilar   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santa Creu d'Anglesola   37è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/18/2012)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada (11/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Quimeta bonica   17è Trobada de la CASCB (11/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Josefina gentil   14è Aplec de Rubí (11/4/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Maria Aurora   Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
L'encís de l'Estany   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bosqueta   Ballada (10/27/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
Maria de les trenes   Concert cor i cobla (10/21/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Aplec de Tardor (10/21/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Poncellina   27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mercè   Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Aurora   37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Vigatana   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Trini gentil   Diada del soci (9/22/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Mariona   Ballada (9/22/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Nit estelada   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (9/22/2012)   Artés Bages Marinada
Rosa bella   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Mariona   1è Memorial Martí Masvidal (9/22/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Noies poblenovines   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
La jove   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Bell Penedès   56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Estrella de Rubí   Festa Major de Sant Roc (9/9/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   Festa Major (9/3/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Nit estelada   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
En Manel i la Teia   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Santa Pau   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Rosa Maria   Festa Major (9/1/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (8/31/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert cobla & swing (8/27/2012)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (8/26/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Rosa bella   Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
La jove   31è Nit de la Sardana (8/25/2012)   Vidreres La Selva Els Salsafins
Floretes del llac   Ballada (8/23/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Bell Penedès   Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   festa major (8/16/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
Maria de les trenes   36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Vallespir encisador   19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
Nit estelada   Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (8/3/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Maria de les trenes   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Conjunt
Rosa bella   Ballada (7/29/2012)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Els avis Nin   Ballada (7/29/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Mariona   Ballada (7/28/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Josefina gentil   8è Concert Càmping Botànic Bobnavista (7/28/2012)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/27/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (7/26/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (7/22/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (7/22/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
En Manel i la Teia   26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   Ballada (7/21/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
En Manel i la Teia   Ballada (7/16/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   9è Festa Major Poble Sec (7/14/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Poncellina   63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (7/5/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (7/4/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Bell Penedès   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Racauba   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
Estrella de Rubí   Ballada (7/1/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Racauba   Ballada (6/30/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Estrella de Rubí   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
En Manel i la Teia   Aplec de la Vilella Alta (6/30/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Racauba   Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona   Ballada (6/24/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els avis Nin   Revetlla (6/23/2012)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
En Xavier petit   Ballada (6/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
De Ripoll la més gentil   Ballada (6/17/2012)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Nit estelada   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Nit estelada   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
Floretes del llac   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Poncellina   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Renouera   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
En Manel i la Teia   12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Rosa bella   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Petitona   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Santa Pau   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   Aplec de Bràfim (6/3/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Nit estelada   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   27è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/27/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Mariona   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/27/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Santa Pau   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Rosa bella   35è Aplec de Banyuls (5/20/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Els avis Nin   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Marinada
Mariona   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els avis Nin   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Mariona   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Nit estelada   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (5/5/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Santa Pau   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Bosqueta   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
En Manel i la Teia   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Marinada
Bosqueta   Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Santa Pau   Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Mariona   23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (4/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Marinada
Vigatana   Ballada (3/18/2012)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La jove   Ballada (3/18/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Mariona   Ballada (3/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa bella   38è Aplec de Cerdanyola (3/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada dia de la dona (3/4/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   Ballada (2/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (2/12/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bosqueta   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Racauba   Ballada (2/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (1/22/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rosa bella   Ballada (1/15/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
Maria de les trenes   ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Noies poblenovines   15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Maria Aurora   Ballada (12/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
En Xavier petit   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Els avis Nin   31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Les cireres de Ceret   Ballada (12/4/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   8è Diada de l'Agrupació (12/4/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Maria de les trenes   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (12/4/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Xavier petit   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Renouera   62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bella Pilar   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Quan era xiqueta   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Renouera   Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Estrella de Rubí   41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mariona   27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona   Ballada (11/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Renouera   18è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Santa Pau   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noies poblenovines   8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
De Ripoll la més gentil   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Castanyada (11/1/2011)   Artés Bages Bellpuig
De Ripoll la més gentil   Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Regant les flors   Ballada (10/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Bella Pilar   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Panamà   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Estrella de Rubí   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bell Penedès   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Maria de les trenes   Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ets bonica   Festa Major de Palau-Sacosta (10/2/2011)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Trini gentil   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Mariona   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Rosa bella   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Nit estelada   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Noies poblenovines   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballades estiu (9/17/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   Diada (9/11/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Principal de Berga
Poncellina   Diada Nacional (9/11/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Mariona   58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Ombres d'amor   13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Nit estelada   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Antonieta gentil   Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Mariona   Ballada (9/4/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   24è Revetlla aplec (9/3/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mercè   10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Rosa bella   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Racauba   Ballada (8/25/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Maria de les trenes   Ballada (8/22/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (8/21/2011)   Sant Feliu d'Avall Rosselló Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (8/20/2011)   Vilallonga de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Bella Pilar   Ballada (8/19/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Les cireres de Ceret   Ballada (8/19/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Maria de les trenes   Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Mercè   Ballada (8/16/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (8/13/2011)   Sant Hipòplit de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Maria de les trenes   Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
En Xavier petit   Ballada (8/12/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Santa Pau   Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
Les cireres de Ceret   Ballada (8/7/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Rosa bella   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Nit estelada   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Aplec de germanor   2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Maria de les trenes   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
Rosa bella   Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
La jove   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Santa Pau   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
En Xavier petit   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Mariona   Ballada (7/29/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Poncellina   Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Bell Penedès   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Trini gentil   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Racauba   Ballada (7/20/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Santa Pau   58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Mercè   Festa Major Poble Sec (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Rosa bella   85è Cicle d'estiu (7/16/2011)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Regant les flors   Concert Càmping Botànic Bona Vista (7/16/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (7/15/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (7/14/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
De Ripoll la més gentil   Audició de Sardanes (7/13/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Nit estelada   Festa major Can Feu (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Els avis Nin   62è Aplec de Granollers (7/9/2011)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bell Penedès   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Vallespir encisador   59è Aplec de Banyoles (7/3/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Rosa Maria   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona Jovenívola de Sabadell
Vigatana   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona La Flama de Farners
Els avis Nin   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Racauba   85è Cicle d'estiu (6/25/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Mercè   Ballada (6/24/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Les cireres de Ceret   Ballada (6/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Maria de les trenes   Concert cobla i coral (6/19/2011)   Vila-seca Tarragonès Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (6/19/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Nit estelada   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Maria de les trenes   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Mariona   Tradicions en dansa (6/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Aplec d'Altafulla (6/12/2011)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
De Ripoll la més gentil   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Poncellina   49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Mariona   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (6/5/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Santa Pau   Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   23è Aplec de Vandellòs (6/4/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La jove   84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Homenatge a la vellesa (6/3/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
En Manelet   Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Vila de la Jonquera
Bell Penedès   Ballada (5/29/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Mercè   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Maria de les trenes   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Santa Pau   Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nit estelada   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Poncellina   42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona Bellpuig
Trini gentil   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Josefina gentil   Ballada (5/15/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Rosa bella   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Trini gentil   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Manel i la Teia   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mariona   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
En Xavier petit   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Les cireres de Ceret   Ballada (5/7/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Santa Pau   29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Ombres d'amor   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
L'encís de l'Estany   Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Mercè   44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Rosa bella   12è Aplec de Pasqua de Besalú (4/24/2011)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Mercè   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Les cireres de Ceret   Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Renouera   Sant Jordi (4/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mon tresor   Sant Jordi (4/23/2011)   Manlleu Osona Genisenca
Trini gentil   Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Les noies d'Horta   Ballada (4/17/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   730è Doble Ballada (4/10/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
En Xavier petit   Ballada (4/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   Ballada (4/9/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Rosa bella   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ombres d'amor   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Mediterrània
En Xavier petit   1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada de Sant Josep (3/20/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (3/20/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aplec de germanor   Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Els avis Nin   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (3/6/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (3/5/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La jove   Diada sardanista (2/27/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   36è Aniversari D'amics de la sardana (2/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Rosa Maria   Ballada (2/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Regant les flors   Ballada (2/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
De Ripoll la més gentil   Ballada (2/20/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ets bonica   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Lluïsos
Nit estelada   Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Vigatana   728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (2/6/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Floretes del llac   Ballada (1/2/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Les cireres de Ceret   Festa de Sant Esteve (12/26/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Concert (12/19/2010)   Calella Maresme Montgrins
Vigatana   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (12/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cançó de l'àvia   30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Regant les flors   Aplec de Sant Nicolau (12/6/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Les cireres de Ceret   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Aplec de Sant Iscle (11/21/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos
De Ripoll la més gentil   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   15è Trobada CASCB (11/14/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Ballada (11/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Mariona   Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (11/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Xamosa Marta   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Les noies d'Horta   Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Mercè   Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
De Ripoll la més gentil   Castanyada (11/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Noies poblenovines   Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Els avis Nin   Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Les noies d'Horta   Ballada (10/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Renouera   Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Concurs (10/24/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Rosa Maria   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Sant Martirià (10/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Nova Germanor
Vigatana   Ballada (10/23/2010)   Montserrat Bages Súria
L'encís de l'Estany   39è Concert de Sardanes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Mariona   Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   La música dels vitralls (10/17/2010)   Granollers Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Ballada (10/14/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La font del Vilar   Ballada (10/12/2010)   Torelló Osona Sabadell
En Roc petit   69è Concurs de colles (10/12/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Bell Penedès   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Santa Pau   Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
La font del Vilar   Diada del soci (10/3/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Mariona   Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Estrella de Rubí   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Rosa bella   Ballada (9/25/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mercè   Lloret (9/25/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Mariona   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Mariona   Ballada (9/19/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
En Manel i la Teia   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Bell Penedès   Ballada (9/19/2010)   París França Volta Món
Floretes del llac   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Mariona   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Bella Pilar   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Nit estelada   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Marinada
Floretes del llac   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Floretes del llac   Diada Nacional (9/11/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de germanor   11 de setembre (9/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
En Manel i la Teia   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
Noies poblenovines   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   11 De setembre (9/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   Ballada (9/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Nit estelada   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Lluïsos
Floretes del llac   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Nit estelada   13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
De Ripoll la més gentil   Ballada (9/4/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Noies poblenovines   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
En Roc petit   Ballada (8/29/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mariona   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Mariona   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Mariona   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Estrella de Rubí   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Noies poblenovines   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   Concurs (8/21/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (8/21/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
La font del Vilar   Ballada d'estiu (8/20/2010)   Sils La Selva Cervianenca (2ona època)
En Roc petit   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/18/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
La jove   Ballada (8/16/2010)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Vigatana   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (8/15/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Sabadell
Nit estelada   Ballada (8/15/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
Mariona   Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
De Ripoll la més gentil   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
La font del Vilar   Ballada (8/8/2010)   Calella Maresme Sabadell
Floretes del llac   Lloret (8/7/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (8/7/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/6/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Floretes del llac   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/5/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Rosa bella   Ballada (8/4/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   11è Aplec de Moià (8/1/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
En Xavier petit   8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
En Xavier petit   Sardanes d'estiu (7/30/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Nit estelada   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Noies poblenovines   Ballada d'estiu (7/30/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Mariona   572è Ballada (7/28/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (7/25/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Nit estelada   Aplec a l'ermita de Gallecs (7/25/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
En Manel i la Teia   Lloret (7/24/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mariona   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Mariona   Ballada (7/23/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada (7/22/2010)   Sant Genís les Fonts Rosselló Nova Germanor
Bella Pilar   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (7/18/2010)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Rosa bella   Ballada (7/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Mariona   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (7/15/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (7/14/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (7/14/2010)   Vernet les Bains Catalunya Nord Nova Germanor
Noies poblenovines   Ballada (7/13/2010)   Bages Rosselló Nova Germanor
Mercè   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ombres d'amor   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
En Roc petit   Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (7/9/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Atlàntida   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sóc de Vilafranca   722è Festa del barri de la Processó (7/3/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Floretes del llac   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Ballada (7/2/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Poncellina   Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Noies poblenovines   Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Nit estelada   Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Santa Pau   Ballada (6/27/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Floretes del llac   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Maria de les trenes   Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
De Ripoll la més gentil   Ballada (6/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   6è Aplec de les Masies de Voltregà (6/24/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (6/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Renouera   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Renouera   Ballada (6/20/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Nit estelada   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (6/19/2010)   Roda de Ter Osona Sabadell
Noies poblenovines   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (6/13/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La font del Vilar   Ballada (6/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Roc petit   Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La jove   Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Les cireres de Ceret   Patum (6/5/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Noies poblenovines   Ballada (6/5/2010)   Perpinyà Rosselló Nova Germanor
Mariona   El Corte Inglés (6/5/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bella Pilar   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mariona   25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Nit estelada   33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noies poblenovines   Ballada (5/26/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
La font del Vilar   Ballada (5/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Bella Pilar   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
La jove   Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Noies poblenovines   Ballada (5/16/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Rosa bella   Ballada (5/16/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Roc petit   Ballada (5/16/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Noies poblenovines   12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Josefina gentil   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Viola d'or   Concurs (5/9/2010)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Floretes del llac   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   1338è Ballada (5/8/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Platges de Palamós   Ballada (5/8/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Trini gentil   Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (5/1/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Mariona   Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Poncellina   Ballada (5/1/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ombres d'amor   12è Aplec d'Oliana (5/1/2010)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Roc petit   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Maria de les trenes   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
De Ripoll la més gentil   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (4/25/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Mariona   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Santa Pau   Festes de Primavera (4/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Renouera   Sant jordi (4/23/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Pau   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Joiosa Angelina   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Nit estelada   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Rosa bella   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
En Roc petit   Ballada (4/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rossinyol   33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Montgrins
Xamosa Marta   Doble audició (4/11/2010)   Salt Gironès Rossinyolets
Poncellina   23è Aplec de Sants (4/11/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Nit estelada   45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
De Ripoll la més gentil   Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Noies poblenovines   Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Floretes del llac   38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Concert (3/21/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Noies poblenovines   11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Mercè   22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Nit estelada   1334è Ballada (3/20/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Renouera   50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Floretes del llac   38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Noies poblenovines   21è Petit aplec de Bordils (3/7/2010)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Dia de la Dòna (3/7/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (3/7/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Maria Aurora   Ballada de les Dones (3/7/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Rosa bella   Ballada (2/21/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (2/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Bella Pilar   Ballada de veterans (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
De Ripoll la més gentil   1279è Ballada (1/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (1/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Festa Major Sant Antoni (1/17/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sóc de Vilafranca   Ballada de reis (1/3/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Rosa bella   Ballada de reis (1/3/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Sardanes a l'abast. 10 tirades (1/1/2010)  



Barcelona
La jove   Ballada (12/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Pau   Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/13/2009)   Sils La Selva Reus Jove
Mercè   Ballada (12/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Nit estelada   714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
Trini gentil   Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Concert (12/1/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Trini gentil   39è Aplec de Tardor (11/29/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Àngela gentil   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
De Ripoll la més gentil   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Bella Pilar   15è Nit de la Sardana (11/28/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Mariona   Ballada (11/15/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (11/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Mercè   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/8/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (11/8/2009)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Maria de les trenes   Ballada (11/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Vigatana   Ballada (11/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Poncellina   6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (10/31/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Aplec de germanor   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Vigatana   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Noies poblenovines   Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Dos germans   41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Ballada (10/18/2009)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Josefina gentil   Ballada (10/18/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Nit estelada   35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   Concurs (10/4/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (10/3/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Josefina gentil   Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona Sabadell
Rosa bella   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mercè   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Mariona   37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de germanor   43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp Reus
Mariona   10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
La jove   Ballada (9/13/2009)   Calella Maresme Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (9/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Manel i la Teia   83è Ballada (9/12/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Poncellina   Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Mariona   11 de Setembre (9/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mercè   11 de Setembre (9/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (9/11/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Josefina gentil   Ballada (9/10/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Nit estelada   28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Lluïsos
Nuri gentil   22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Platges de Palamós   42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
La jove   Festa Major (9/4/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (8/30/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Josefina gentil   Ballada (8/29/2009)   Salou Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   Sardanes al cor de Catalunya (8/27/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Santa Pau   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Santa Pau   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Xamosa Marta   Ballada (8/23/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Rosa Maria   13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Rosa Maria   13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Nuri gentil   Ballada (8/21/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La jove   Ballada (8/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Xamosa Marta   Sardanes al cor de Catalunya (8/20/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Josefina gentil   Ballada (8/19/2009)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
En Manel i la Teia   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Mariona   Festa Major (8/16/2009)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   25è Nit de la Sardana (8/14/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Vigatana   Ballada (8/9/2009)   Calella Maresme Sabadell
Maria de les trenes   Cicle de ballades d'estiu (8/7/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Nit estelada   Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Mariona   Festa Major (8/4/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (8/2/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/2/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Nit estelada   Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Josefina gentil   Ballada (8/1/2009)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Sabadell
Maria de les trenes   Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Conjunt
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/26/2009)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Mariona   Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (7/26/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Poncellina   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (7/25/2009)   Torelló Osona Sabadell
Sóc de Vilafranca   Cicle de ballades d'estiu (7/24/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Rosa Maria   Sardanes a la fresca (7/23/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mercè   Festa Major (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Mercè   Festa major de la Bordeta (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Vigatana   Ballada (7/19/2009)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Santa Pau   Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
La jove   8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Menudeta   Ballada d'inici d'aplec (7/18/2009)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Mariona   14è Aplec del Romesco (7/18/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (7/17/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (7/15/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
Poncellina   6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Mariona   47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Mariona   60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   ballada (7/10/2009)   Manlleu Osona Genisenca
Mariona   Ballades colles (7/9/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La petita de casa   Ballada (7/5/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La petita de casa   Ballada (7/5/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Plaça de les Rodes   57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Josefina gentil   3è Aplec comarcal d'Osona (7/5/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
La jove   36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Poncellina   Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Els avis Nin   5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Josefina gentil   Ballada (7/4/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
En Manel i la Teia   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (7/2/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Nit estelada   Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Floretes del llac   66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Bellpuig
La jove   66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Sabadell
Rosa bella   Festa major Secà de Sant Pere (6/28/2009)   Lleida Segrià Quatre vents
Noies poblenovines   Festa Major (6/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Regant les flors   Festa Sant Pere Poble Antic (6/27/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Sóc de Vilafranca   Festa Major (6/27/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Maria Aurora   83è Ballada (6/27/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   Festa Major (6/25/2009)   Reus Baix Camp Reus
Vigatana   Revetlla de Sant Joan (6/23/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Mariona   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Vigatana   Ballada (6/21/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Els avis Nin   58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
En Xavier petit   22è Trobada Sardanista Infantil (6/21/2009)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
Mariona   6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Nit estelada   23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos
Vigatana   1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Mercè   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Festes de Sant Lluís (6/14/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
De Ripoll la més gentil   4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Josefina gentil   Ballada (6/14/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa Maria   15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (6/11/2009)   Pontellà Rosselló Germanor (Perpinyà)
Sóc de Vilafranca   Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Els avis Nin   82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Montgrins
Floretes del llac   Ballada (6/6/2009)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Dos germans   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Aplec de Vilafranca del Penedès (5/31/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Santa Pau   30è Aplec de Mollerussa (5/30/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/30/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (5/24/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Sóc de Vilafranca   Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Vigatana   20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Nit estelada   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Poncellina   26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Vila d'Olesa
De Ripoll la més gentil   40è Aplec de Primavera de Torelló (5/17/2009)   Torelló Osona Bellpuig
Cançó de l'àvia   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Vigatana   Ballada (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Manel i la Teia   60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La jove   29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Mariona   Dia de la Mare (5/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sóc de Vilafranca   Ballada (5/9/2009)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (5/9/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (5/3/2009)   Barcelona Barcelonès Rambles
Bella Pilar   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (5/3/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada (5/3/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Els avis Nin   73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Vigatana   Ballada (5/2/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els avis Nin   Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Els avis Nin   Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Els avis Nin   Ballada (4/26/2009)   Badalona Barcelonès Rambles
Platges de Palamós   3è Ballant Sardanes a Palamós (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
La font del Vilar   17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Racauba   Ballada (4/25/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   5è Natura, mar i muntanya. Càmping Botànic Bona Vista "Kim" (4/25/2009)  



Ciutat de Girona
Poncellina   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Aurora   21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   60è Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (4/23/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   Sant Jordi (4/23/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sóc de Vilafranca   Sant Jordi (4/23/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
Mariona   18è Aplec de la Llagosta (4/19/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   18è Aplec de la Llagosta (4/19/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (4/18/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Racauba   26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Vigatana   Aplec (4/13/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
La jove   34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Bellpuig
Els avis Nin   36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
Els avis Nin   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Montgrins
Noies poblenovines   32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Mariona   Ballada (4/5/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mon tresor   21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Mariona   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (3/29/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Josefina gentil   24è Trobada Sardanista Infantil (3/29/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
Mariona   Ballada (3/22/2009)   Sabadell Vallès Occidental Bellpuig
Ombres d'amor   Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   1273è Ballada (3/21/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
La jove   Ballada (3/21/2009)   Berga Berguedà Sabadell
Atlàntida   Ballades a la Damunt (3/21/2009)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
La jove   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona Conjunt
Maria de les trenes   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona Conjunt
En Manel i la Teia   Ballada (3/15/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Maria de les trenes   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Concert (3/15/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
Mariona   35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
En Manel i la Teia   Ballada (3/1/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
La jove   Diada del soci (3/1/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Renouera   Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Maria de les trenes   Concert (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (2/15/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   Ballada (2/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   Ballada (2/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   29è Aplec de Cabestany (2/1/2009)   Cabestany Catalunya Nord Ciutat de Girona
Nit estelada   1273è Ballada (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Josefina gentil   Concert (1/18/2009)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
La font del Vilar   Ballada (1/18/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Festa Major Sant Antoni (1/18/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Maria Aurora   Diada del soci (1/18/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   447è Doble (1/11/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballada (1/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (1/1/2009)  



La Principal de la Bisbal
Dos germans   Concert d'Any Nou (1/1/2009)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (1/1/2009)  



La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Concert (12/28/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Nit estelada   Concert de Sardanes i Música per a cobla (12/26/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Dos germans   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
La font del Vilar   Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
La jove   Cloenda any Puigferrer (12/21/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Maria de les trenes   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Vigatana   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Bell Penedès   12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
En Manel i la Teia   Diada dedicada al soci (12/14/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Nit estelada   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
La font del Vilar   Festa major de Sant Nicolau (12/8/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Diada del soci (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Platges de Palamós   7è Ballada de Sardanes i trobada de col·leccionistes de plaques de Cava (12/7/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nit estelada   28è Diada del soci (12/6/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Maria de les trenes   Concert (12/6/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Antonieta gentil   38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Nit estelada   Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Joiosa Remei   14è Nit de la Sardana (11/29/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Racauba   442è Doble ballada (11/23/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
La jove   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Estrella de Rubí   24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
Quan era xiqueta   Doble ballada (11/23/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La jove   Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   1è Festa de tardor (11/16/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Rosa bella   Doble Ballada (11/9/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (11/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   Ballada Sant Martí (11/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   15è Aniversari Tambori (11/9/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Egara
Nit estelada   Ballada (11/8/2008)   Manresa Bages Sabadell
Bella Pilar   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La jove   Ballada (11/2/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   9è Gresca torrellonenca (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Vigatana   6è Diada Sardanista (11/2/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Poncellina   Castanyada (11/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (10/26/2008)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
La jove   Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Poncellina   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Nit estelada   40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Mes de la gent gran (10/25/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   34è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (10/19/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Poncellina   Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
En Manel i la Teia   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Maria de les trenes   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
La jove   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Renouera   Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Xamosa Marta   Ballada (10/12/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Mariona   23è Aplec de Gavà (10/12/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Josefina gentil   Ballada (10/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Nuri gentil   54è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Sabadell
Rosa Maria   Ballada (10/4/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nuri gentil   Ballada (9/29/2008)   Vallromanes Vallès Oriental Sabadell
Els avis Nin   21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
En Manel i la Teia   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Floretes del llac   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa Maria   64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Santa Pau   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   2è Cobla de cobles (9/19/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Festa Major (9/16/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
La font del Vilar   20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Rosa bella   27è Concurs de colles (9/14/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
La jove   Ballada (9/14/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Xamosa Marta   11 de setembre (9/11/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Nit estelada   Ballada (9/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
Renouera   52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (9/7/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Poncellina   Ballada (9/7/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Renouera   Ballada (9/6/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   30è Aplec de Martorelles (9/6/2008)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Festa major (8/30/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/28/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Hipercor (8/27/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa Maria   Ballada (8/24/2008)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Rosa bella   21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Santa Pau   Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Nit estelada   Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
En Manel i la Teia   Ballada (8/19/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Racauba   29è Sardanes al cor de Catalunya (8/14/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   Ballada (8/10/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Poncellina   Curset i audició (8/8/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (8/6/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (8/3/2008)   Calella Maresme Sabadell
Floretes del llac   19è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/2/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Nit estelada   Ballada (8/2/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Bell Penedès   Hipercor (7/30/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Renouera   40è Aplec de Palamós (7/27/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Vigatana   14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   Festa de santa Anna (7/26/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Poncellina   Ballada (7/26/2008)   Torelló Osona Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (7/26/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
En Roc petit   6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Nit estelada   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Vigatana   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mercè   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mirant al llac   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Orillas del rio   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Nit estelada   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Bell Penedès   51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   44è Aplec de Sant Celoni (7/20/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Nit estelada   55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Bella Pilar   Ballada (7/20/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
En Roc petit   35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/19/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
La jove   51è Festival de la Sardana (7/18/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Maria de les trenes   35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Aplec de germanor   Festa Major Can Feu (7/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (7/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Poncellina   2è Aplec Comarcal d'Ossona (7/6/2008)   Montesquiu Ripollès Sabadell
Poncellina   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Nit estelada   11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Mariona   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Maria de les trenes   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
En Manel i la Teia   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de germanor   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/6/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Floretes del llac   Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Floretes del llac   36è Aplec d'Artés (7/5/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Xamosa Marta   Festa Major (7/5/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Vigatana   Noces de fusta (7/5/2008)   Taradell Osona Ciutat de Girona
Vigatana   32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Mariona   Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Menudeta   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ets bonica   Ballada (7/5/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santa Pau   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Nits d'estiu (7/3/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Josefina gentil   Hipercor (7/2/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (7/2/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (7/2/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Poncellina   Festa Major (6/29/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
La jove   Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
Trini gentil   Ballada (6/29/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Els avis Nin   Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Vigatana   Festa Major (6/27/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
La gota d'aigua   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (6/24/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Poncellina   Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Diada del soci (6/24/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (6/23/2008)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Noies poblenovines   Ballada (6/22/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Ballada (6/22/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Ombres d'amor   Ballada (6/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (6/21/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Poncellina   Ballada (6/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rossinyol   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mariona   49è Concurs (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Rosa bella   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (6/15/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Mariona   8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Renaixement   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (6/15/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (6/14/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Hipercor (6/11/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Josefina gentil   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Nuri gentil   Ballada (6/8/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La gota d'aigua   40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Vigatana   Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Mariona   Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de germanor   Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Maria de les trenes   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Bell Penedès   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Renouera   81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Nit estelada   81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Rosa Maria   Ballada (5/31/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (5/25/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Floretes del llac   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Patum (5/24/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Mariona   Festa major (5/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Xamosa Marta   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
En Manel i la Teia   Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Vallespir encisador   19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Mariona   58è Concurs de colles (5/18/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Regant les flors   4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Nit estelada   Concurs (5/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joiosa Angelina   Ballada (5/11/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vigatana   Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
Renouera   59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (5/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ombres d'amor   Ballada (5/10/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Dia de la Mare (5/4/2008)   Olot Garrotxa La Principal de Porqueres
La font del Vilar   36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
Xamosa Marta   Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
Ets bonica   Concurs infantil (5/1/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Santa Pau   16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Estrella de Rubí   2è Concert de Primavera (4/27/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Concert (4/26/2008)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
La font del Vilar   59è Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Plaça de les Rodes   Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Noies poblenovines   17è Aplec de la Llagosta (4/20/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Xamosa Marta   Ballada (4/20/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (4/19/2008)   Mataró Maresme Sabadell
Floretes del llac   Ballada (4/19/2008)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Racauba   26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Poncellina   Ballada (4/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Xamosa Marta   Ballada (3/30/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
Mariona   36è Aplec al Masnou (3/30/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Setembre   Ballada (3/29/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Xamosa Marta   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Xamosa Marta   Aplec de la Pobla de Montornès (3/24/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ets bonica   Festa Major de Can Palet (3/16/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (3/16/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poncellina   35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Porqueres
Noies poblenovines   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rossinyol   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   Ballada (3/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La jove   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (3/9/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
La jove   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Poncellina   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Els avis Nin   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Nit estelada   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Mariona   Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (2/24/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Maria Aurora   Ballada (2/24/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
De Ripoll la més gentil   Ballada (2/17/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sardanes (2/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cançó de l'àvia   Ballada (2/3/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Bell Penedès   ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Ballada (1/22/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
En Manelet   2è Ballant sardanes a Palamós (1/1/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Mercè   Live in Catalunya (1/1/2008)  



La Principal d'Amsterdam
Sóc de Vilafranca   Ballada (12/26/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Rossinyol   Concert (12/23/2007)   Calella Maresme Montgrins
Nit estelada   11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   40è Concert de Sant Esteve (12/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Rosa bella   Ballada (12/15/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (12/15/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (12/6/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Climent (11/25/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (11/24/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Bellpuig
La petita de casa   Ballada (11/11/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (11/11/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
La petita de casa   Ballada (11/4/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   4è Aplec d'Esplugues (11/4/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Fires (11/1/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
La font del Vilar   Fires (10/28/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Rosa bella   39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (10/27/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festes de Sant Martirià (10/21/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (10/21/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   Ballada (10/21/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ombres d'amor   20è Aplec de Tossa (10/14/2007)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (10/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Renouera   33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   53è Revetlla aplec (10/6/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
La jove   32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Inauguració de la plaça de la Sardana (9/23/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
En Manel i la Teia   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Els avis Nin   20è Aplec de Montgat (9/23/2007)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Nuri gentil   163è Aplec de Sant Maurici (9/22/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Escolta Maria   Ballada (9/22/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   Festa Major (9/21/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
De Ripoll la més gentil   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Rosa Maria   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Bellpuig
Trini gentil   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La jove   35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Xamosa Marta   41è Aplec Baix Camp (9/16/2007)   Reus Baix Camp Vila d'Olesa
Racauba   Ballada (9/11/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Rosa bella   Ballada (9/10/2007)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Noies poblenovines   51è Aplec de la Garriga (9/10/2007)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ombres d'amor   50è Aplec de Canyamars (9/9/2007)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Els avis Nin   26è Concurs (9/9/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Bella Pilar   Ballada (9/9/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Noies poblenovines   54è Aplec de Santiga (9/9/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (9/8/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Poncellina   40è Aplec de Ripollet (9/2/2007)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Ombres d'amor   Ballada (8/29/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Mariona   Festa Major (8/27/2007)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (8/26/2007)   Torrelles de Foix Alt Penedès Sabadell
En Manel i la Teia   Gran Nit de la Sardana (8/25/2007)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Escolta Maria   Ballada (8/25/2007)   Seva Osona Sabadell
Mercè   Ballada (8/24/2007)   Premià de Mar Maresme Marinada
Poncellina   Festa Major (8/20/2007)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Mercè   Ballada (8/18/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Nit estelada   ballada (8/15/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Mercè   ballada (8/11/2007)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
Cançó de l'àvia   ballada (8/11/2007)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Sabadell
Santa Pau   Ballada (8/10/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Ombres d'amor   Festa major (8/6/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Vigatana   18è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/4/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Racauba   6è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/28/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   ballada (7/28/2007)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
Bella Pilar   21è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2007)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mercè   ballada (7/21/2007)   Roda de Ter Osona Sabadell
Bella Pilar   Ballada (7/16/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Estrella de Rubí   43è Aplec de Sant Celoni (7/15/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Les Casenoves
Nit estelada   ballada (7/15/2007)   Calella Maresme Sabadell
Mercè   Festa Major Poble Sec (7/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noies poblenovines   7è Aplec de Nit (7/14/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria de les trenes   Concert - ballada (7/14/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   Concert - ballada (7/14/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (7/13/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ombres d'amor   45è Aplec d'Olot (7/8/2007)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Racauba   Ballada (7/8/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (7/8/2007)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Renouera   Sardanes a l'estiu (7/7/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
La jove   10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Festa Major (6/30/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Bell Penedès   Festa Major (6/29/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Festa Major (6/29/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manelet   Ballada (6/29/2007)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   Ballada (6/24/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Ballada (6/24/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   Festa major (6/17/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Mataró
Racauba   Ballada (6/17/2007)   Calella Maresme Sabadell
Mariona   26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   56è Aplec de Cardedeu (6/17/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Nit estelada   Ballada (6/17/2007)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Noies poblenovines   Festa major (6/16/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (6/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Nit estelada   79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Lluïsos
Noies poblenovines   13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   Ballada (6/9/2007)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Mariona   80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Diada del soci (6/3/2007)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Mercè   32è Aplec de l'Escala (6/3/2007)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   La Jonquera, portal de la sardana (6/1/2007)   La Jonquera Alt Empordà Vila de la Jonquera
Renouera   53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Racauba   18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'encís de l'Estany   Ballada (5/20/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Empordà
Mercè   Ballada (5/20/2007)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Rosa bella   23è Aplec de Sitges (5/20/2007)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Mercè   Ballada (5/19/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   9è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mercè   Trobada Sant Jordi (5/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (5/13/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La jove   12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
Aplec de germanor   Sant Eudald (5/11/2007)   Ripoll Ripollès Selvatana
En Manel i la Teia   71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Racauba   Ballada (5/6/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   Sardanes a l'Eixample (5/6/2007)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Ballada (5/6/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mercè   71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ombres d'amor   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (5/5/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Nit estelada   65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   Ballada (5/1/2007)   Òdena Anoia Sabadell
Racauba   Ballada (4/28/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ombres d'amor   50è Aplec de Girona (4/22/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Racauba   Ballada (4/22/2007)   Tona Osona Sabadell
Bell Penedès   50è Aplec de Girona (4/22/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   2è Aplec de Monistrol de Montserrat (4/22/2007)   Monistrol de Montserrat Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Josefina gentil   20è Aplec de Sants (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Mercè   Ballada (4/21/2007)   Mataró Maresme Sabadell
Floretes del llac   16è Aplec de la Llagosta (4/15/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Marinada
En Manelet   Diada Sardanista de Primavera (4/14/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
En Manel i la Teia   1è Ballant sardanes a Palamós (4/14/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
En Manelet   6è Sardanes a Palamós (4/14/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
La font del Vilar   34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Racauba   Ballada (4/9/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Mariona   Ballada (4/9/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà Montgrins
Renouera   30è Aplec de Breda (4/8/2007)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   30è Aplec de Breda (4/8/2007)   Breda La Selva Montgrins
En Manelet   26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Nit estelada   Ballada (3/25/2007)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (3/24/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (3/18/2007)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Bella Pilar   Ballada (3/11/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Poncellina   33è Aplec de Cerdanyola (3/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manelet   33è Aplec de Cerdanyola (3/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   1242è Sardanes (3/10/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Noies poblenovines   26è Aplec de Canohes (3/4/2007)   Cànoes Rosselló Les Casenoves
Renouera   Ballada (2/25/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa Maria   Doble (2/18/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Vigatana   Diada del soci (2/18/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Aplec de germanor   Ballada (2/4/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Racauba   Ballada (1/22/2007)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Diada del soci (1/21/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Nuri gentil   413è Doble (1/14/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (1/7/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Doble (1/7/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   2è 30 grandes de sardanas (1/1/2007)  



Desconeguda
Bell Penedès   1è 30 grandes de sardanas (1/1/2007)  



Desconeguda
La font del Vilar   Ballada (12/31/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (12/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
L'avi Jan   Ballada (12/17/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Nit estelada   Doble (12/10/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   411è Doble ballada (12/10/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Poncellina   Ballada (12/10/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (12/3/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Xamosa Marta   Doble (12/3/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Doble (12/3/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La jove   22è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/26/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Poncellina   5è Trobada sardanista (11/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Poncellina   Ballada (11/25/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ombres d'amor   Doble (11/19/2006)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/19/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (11/19/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (11/12/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
La petita de casa   Ballada (11/12/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   Fires i festes de Sant Narcís (11/5/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Bell Penedès   Castanyada (11/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   Castanyada (11/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (10/29/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell Penedès   Festa de tardor (10/29/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   Ballada (10/28/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Festa de la Castanyada (10/28/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Els avis Nin   Ballada (10/22/2006)   Barcelona Barcelonès Rambles
Santa Pau   Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
Mercè   Aplec de tardor (10/15/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Rosa Maria   38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mariona   Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mirant al llac   Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mercè   Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Floretes del llac   Ballada (10/14/2006)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joiosa Remei   Doble ballada (10/12/2006)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Trini gentil   Ballada (10/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Ballada (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (10/7/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   52è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   32è Aplec de Malgrat (9/30/2006)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Josefina gentil   32è Aplec de Malgrat (9/30/2006)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Aplec de germanor   Ballada (9/30/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   19è Aplec de Montgat (9/24/2006)   Montgat Maresme La Flama de Farners
En Manel i la Teia   31è Aplec de Sant Cugat (9/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (9/23/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Bella Pilar   40è Aplec Baix Camp (9/17/2006)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Nit estelada   62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Santa Pau   Festa major (9/17/2006)   Granollers Vallès Oriental Thermalenca
Nit estelada   34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Escolta Maria   Ballada (9/11/2006)   Argentona Maresme Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   11 de setembre (9/11/2006)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Trini gentil   Ballada (9/11/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   11 de setembre (9/11/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Floretes del llac   50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (9/10/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Maria de les trenes   50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Rosa bella   18è Aplec de Bellpuig (9/10/2006)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Mercè   Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (9/9/2006)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
Poncellina   Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Festa major (9/3/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (9/2/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (9/1/2006)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (8/30/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
En Manel i la Teia   Ballada (8/26/2006)   Seva Osona Sabadell
Els avis Nin   Festa Major Sants (8/26/2006)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Floretes del llac   Ballada (8/23/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La jove   Ballada (8/20/2006)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   Festa Major (8/20/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (8/19/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (8/16/2006)   Moià Bages Sabadell
Trini gentil   Ballada (8/13/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Mariona   28è Aplec de l'Aleixar (8/12/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (8/6/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Renouera   21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (8/6/2006)   Salou Tarragonès Sabadell
Mariona   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/5/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/5/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Bellpuig
Mercè   8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
En Manel i la Teia   Ballada (7/30/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Doble (7/29/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Mariona   Ballada (7/29/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
Vigatana   Doble ballada (7/29/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   Ballada (7/29/2006)   Roses Alt Empordà Vila de la Jonquera
Nit estelada   Ballada (7/26/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (7/22/2006)   Taradell Osona Sabadell
Escolta Maria   Ballada (7/16/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (7/16/2006)   Calella Maresme Sabadell
Nit estelada   18è Aplec de Matadepera (7/15/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Joiosa Remei   33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Vila de la Jonquera
Poncellina   44è Aplec d'Olot (7/9/2006)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/9/2006)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (7/7/2006)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (7/5/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Mirant al llac   54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Vigatana   Festa de Major (7/2/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (7/2/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Xamosa Marta   Festa de Major (7/1/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bell Penedès   3è Aplec de Cubelles (7/1/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Trini gentil   Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nuri gentil   Festa Major (6/29/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Festa Major (6/28/2006)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Ombres d'amor   20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Bellpuig
Vigatana   Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Poncellina   Ballada (6/24/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Bell Penedès   Revetlla de Sant Joan (6/23/2006)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Renouera   55è Aplec de Cardedeu (6/18/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Festes de la Patum (6/18/2006)   Berga Berguedà Principal de Berga
Bell Penedès   Ballada (6/18/2006)   Calella Maresme Sabadell
Platges de Palamós   Festes de la Patum (6/18/2006)   Berga Berguedà Principal de Berga
Les noies d'Horta   25è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Poncellina   Ballada (6/18/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Nit estelada   1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   20è Aplec de nit (6/17/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (6/17/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els avis Nin   27è Aplec Conjunt (6/11/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ets bonica   78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Manresa
Josefina gentil   78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Lluïsos
Bell Penedès   Aplec de Vandellós (6/10/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Rosa Maria   Ballada (6/10/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Renouera   12è Aplec de la Catedral (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Vigatana   12è Aplec de Cappont (6/10/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
Bell Penedès   Aplec de Bràfim (6/4/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Bella Pilar   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (5/28/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Ballada (5/28/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Vigatana   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Vigatana   Ballada (5/21/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   22è Aplec de Sitges (5/21/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Ballada (5/21/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (5/20/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   ballada (5/14/2006)   Campins Vallès Oriental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   ballada (5/7/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   ballada (5/7/2006)   Barcelona Barcelonès Sabadell
De Ripoll la més gentil   44è Concurs de colles (5/7/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   ballada (5/6/2006)   Vic Osona Sabadell
Maria de les trenes   Concert de cobla i cant (5/2/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Bell Penedès   Aplec a Maspujols (5/1/2006)   Maspujols Baix Camp Ciutat de Terrassa
Vigatana   Ballada (4/23/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Mariona   Sant Jordi (4/23/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (4/23/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   Ballada (4/23/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (4/22/2006)   Mataró Maresme Sabadell
En Manel i la Teia   Aplec de la Pobla de Montornès (4/17/2006)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Trini gentil   17è Aplec de Roda de Barà (4/17/2006)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   5è Sardanes a Palamós (4/16/2006)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Trini gentil   Ballada (4/9/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   19è Aplec de Sants (4/9/2006)   Barcelona Barcelonès Selvatana
En Manel i la Teia   29è Aplec de Breda (4/9/2006)   Breda La Selva Montgrins
Ets bonica   49è Aplec de Girona (4/2/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Racauba   Ballada (4/2/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Bell Penedès   Ballada (4/1/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Xamosa Marta   34è Aplec del Masnou (3/26/2006)   El Masnou Maresme Vila d'Olesa
Nuri gentil   32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Floretes del llac   1220è Ballada (3/25/2006)   Barcelona Barcelonès Marinada
Noies poblenovines   7è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   19è Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Nuri gentil   Ballada (3/19/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (3/19/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Lliurament premis memorial Fèlix Martínez i Comin (3/16/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   32è Aplec de Cerdanyola (3/12/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Floretes del llac   Ballada (3/12/2006)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (3/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Mercè   29è Aplec de Castellar (3/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (2/26/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Diada del soci de Les Roquetes (2/19/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
Floretes del llac   Ballada (2/19/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (2/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   Ballada (2/5/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mercè   Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
En Manelet   Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Baix Empordà
Mariona   Ballada (1/21/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Regant les flors   Concert de Sant Pau (1/20/2006)   Sant Pol de Mar Maresme Cadaqués
Nit estelada   Ballada (1/15/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Doble (1/15/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble (1/8/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
La jove   Concert (1/8/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Bailarín   50 anys Costa Brava (1/1/2006)  



Costa Brava
Una tronada   Cobla Bofills de Torelló (1880-2005) (1/1/2006)  



Bofills
La trencametlles   Cobla Bofills de Torelló (1880-2005) (1/1/2006)  



Bofills
Maria de les trenes   50 anys Costa Brava (1/1/2006)  



Costa Brava
Rosa bella   Ballada (12/31/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (12/26/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Poncellina   24è Concert de Nadal (12/25/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (12/18/2005)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Joiosa Angelina   Diada del soci (12/18/2005)   Sils La Selva Baix Empordà
Mariona   Ballada (12/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Les cireres de Ceret   Diada del soci (12/11/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Rosa Maria   Ballada (12/8/2005)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Els avis Nin   Diada del soci (12/8/2005)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Trini gentil   Ballada (12/6/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   3è Trobada grups d'ensanyament (12/4/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Floretes del llac   4è Trobada Sardanista (11/27/2005)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Sabadell
Trini gentil   Ballada (11/27/2005)   Ribesaltes Rosselló Mil·lenària
Mariona   35è Aplec de tardor (11/27/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Floretes del llac   Doble ballada (11/27/2005)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Trini gentil   Ballada (11/20/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mercè   Ballada (11/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   21è Castanyada (11/20/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (11/13/2005)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Poncellina   Ballada (11/12/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Diada Nacional (11/8/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Floretes del llac   Aplec de Salou (11/6/2005)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   12è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Els avis Nin   Fires i festes (11/6/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Els avis Nin   3è Diada sardanista (11/6/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (11/6/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Mercè   Ballada (11/6/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Bell Penedès   Aplec d'Esplugues (11/6/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Poncellina   Castanyada (11/1/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Fires i festes (11/1/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Mercè   Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (10/23/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
La petita de casa   Ballada (10/22/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Renaixement   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Trini gentil   Ballada (10/16/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
De Ripoll la més gentil   Aplec de Gavà (10/12/2005)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (10/9/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   34è Aplec de Súria (10/9/2005)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Mariona   34è Aplec de Súria (10/9/2005)   Súria Bages Súria
La font del Vilar   18è Aplec de Tossa (10/9/2005)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (10/9/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Santa Pau   51è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/2/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Renouera   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Rossinyolets
Poncellina   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Poncellina   28è Aplec de Martorell (10/2/2005)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petitona   51è Revetlla d'aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
La font del Vilar   7è Aplec de Rubí (10/1/2005)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mariona   18è Aplec de Montgat (9/25/2005)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sóc de Vilafranca   Ballada (9/24/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (9/24/2005)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa Major (9/22/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Poncellina   33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Maria de les trenes   39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Conjunt
Els avis Nin   61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Santa Pau   61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Sant Cornelí i Sant Ciprià (9/16/2005)   Ordino Andorra Principal de Berga
Santa Pau   11 setembre (9/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   11 de setembre (9/11/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Floretes del llac   11 de setembre (9/11/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Nit estelada   17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Renouera   17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Formació específica per l'activitat
En Manel i la Teia   Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Bell Penedès   Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Santa Creu d'Anglesola   49è Aplec de la Garriga (9/10/2005)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   11 de setembre (9/9/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Maria de les trenes   11 de setembre (9/9/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Floretes del llac   Ballada (9/8/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Estrella de Rubí   38è Aplec de Ripollet (9/4/2005)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Rosa bella   Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Els Únics
Poncellina   38è Aplec de Ripollet (9/4/2005)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Nit estelada   Ballada (8/31/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santa Pau   Festa Major (8/31/2005)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (8/30/2005)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig
Rosa bella   Ballada (8/27/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ombres d'amor   Ballada (8/23/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Floretes del llac   Festa Major (8/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (8/21/2005)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Thermalenca
Nit estelada   Ballada (8/20/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Nit estelada   Ballada (8/20/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
Maria de les trenes   Festa Major Gràcia (8/19/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (8/19/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
La petita de casa   Ballada (8/17/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Ballada (8/17/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Renouera   Festa de Sant Roc (8/16/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
Renouera   Ballada (8/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Ballada (8/15/2005)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (8/12/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Les cireres de Ceret   20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (8/7/2005)   Montserrat Bages Contemporània
Joiosa Remei   6è Aplec de Moià (8/7/2005)   Moià Bages Lluïsos
Nit estelada   20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (8/4/2005)   Begur Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (8/3/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bell Penedès   7è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2005)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Nit estelada   7è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2005)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
En Manel i la Teia   11è Aplec de Torredembarra (7/30/2005)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/24/2005)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Maria Aurora   4è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Santa Creu d'Anglesola   Festa de Santa Magdalena (7/22/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Festa Major (7/17/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (7/17/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Renaixement   52è Aplec de Ripoll (7/17/2005)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Joiosa Remei   41è Aplec de Sant Celoni (7/17/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Mariona   Ballada (7/17/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Xamosa Marta   17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   5è Festa de la Sardana (7/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Concurs (7/10/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Noies poblenovines   5è Aplec de Nit (7/9/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (7/9/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Mercè   Ballada (7/6/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Menudeta   Roser d'Ordino (7/3/2005)   Ordino Andorra Principal de Berga
La font del Vilar   29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (7/2/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Festa Major (7/2/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mercè   1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
Vigatana   Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (6/28/2005)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Festa Major (6/27/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Aplec de Manlleu (6/26/2005)   Manlleu Osona Bellpuig
Les noies d'Horta   Ballada doble (6/26/2005)   Ripoll Ripollès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (6/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Mirant al llac   Festa del Poble (6/24/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
La jove   13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Vigatana   13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva Ciutat de Girona
En Manelet   Festa Major (6/24/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Rosa bella   Revetlla sardanista (6/23/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Poncellina   Revetlla de Sant Joan (6/23/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Els avis Nin   Ballada (6/22/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Poncellina   24è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2005)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Dia Universal de la Sardana (6/19/2005)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Bella Pilar   54è Aplec de Cardedeu (6/19/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Mariona   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Poncellina   15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
Nit estelada   15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
Els avis Nin   77è Aplec d'Igualada (6/12/2005)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Santa Pau   78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Marinada
Vigatana   Ballada (6/4/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santa Creu d'Anglesola   Terres de ponent (6/4/2005)  



Bellpuig
Nit estelada   51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Els avis Nin   51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La petita de casa   Ballada (5/29/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els avis Nin   Aplec de Campdevànol (5/28/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de germanor   26è Aplec de Mollerussa (5/28/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Mirant al llac   63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Mariona   Diada Sardanista (5/22/2005)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Trini gentil   6è Fira del Cavall (5/16/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
De Ripoll la més gentil   21è Aplec de Sitges (5/15/2005)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Renaixement   16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Recital de Sardanes a piano (5/11/2005)   Barcelona Barcelonès


Trini gentil   25è aniversari del Pubillatge (5/8/2005)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   69è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Fira modernista (4/30/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Vigatana   Ballada (4/24/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Sant Jordi (4/23/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Les noies d'Horta   Diada de Sant Jordi (4/23/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Trini gentil   Pubillatge (4/23/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   14è Aplec de La Llagosta (4/17/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (4/17/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
L'encís de l'Estany   28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Montgrins
Els avis Nin   Trobada d'Anella (4/3/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   24è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2005)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   31è Aplec de Calonge (3/27/2005)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Poncellina   Ballada (3/27/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   31è Aplec de Calonge (3/27/2005)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Trini gentil   Festa major de Can Palet (3/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els avis Nin   Ballada (3/20/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   6è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2005)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (3/19/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (3/13/2005)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Trini gentil   Ballada (3/13/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   28è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (3/5/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (2/27/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (2/27/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   Diada del soci (2/20/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (2/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Vigatana   Diada del soci (2/20/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   Ballada (2/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (2/13/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   6è Festa del soci. Triple ballada (2/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Trini gentil   Ballada (2/6/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Mariona   Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poncellina   Festa Major d'hivern (1/23/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
La gota d'aigua   Concert (1/21/2005)   Sant Pol de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (1/16/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Doble (1/9/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Mariona   Ballada (1/9/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Racauba   Doble (1/9/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (1/2/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Trini gentil   Ballada (12/26/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (12/19/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Quan era xiqueta   Doble (12/12/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   Doble (12/8/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Coenda temporada (12/6/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Els avis Nin   Coenda temporada (12/6/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Noies poblenovines   21è Sarau artesenc (12/5/2004)   Artés Bages Selvatana
Rosa bella   Ballada (11/28/2004)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   3è Trobada Sardanista (11/28/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Maria de les trenes   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Vigatana   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Ballada (11/28/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Josefina gentil   34è Aplec de Tardor (11/28/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Ballada (11/27/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   20è Aplec de Sant Climent (11/21/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   29è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2004)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   9è Trobada Aplecs Barcelona (11/14/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
Racauba   Ballada (11/13/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de germanor   Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Menudeta   Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (11/7/2004)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   Castanayada (11/6/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Els avis Nin   11è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
La jove   Fires i festes (11/1/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (10/31/2004)   Tiana Maresme Premià
Trini gentil   Ballada (10/31/2004)   Tiana Maresme Premià
Santa Pau   2è Trobada de grups sardanistes (10/31/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Bell Penedès   Ballada (10/30/2004)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (10/30/2004)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Joiosa Angelina   Fires i festes (10/29/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   Diada del Sardanista (10/24/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   376è Doble ballada (10/17/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Trini gentil   36è Aplec de les Roquetes (10/17/2004)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Floretes del llac   Ballada (10/12/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Trini gentil   Concurs (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Racauba   17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   33è Aplec de Súria (10/10/2004)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (10/9/2004)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Festes patronals (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Poncellina   30è Aplec de Malgrat (10/3/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (10/3/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Els avis Nin   30è Aplec de Malgrat (10/3/2004)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Trini gentil   50è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (10/2/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   17è Aplec de Montgat (9/26/2004)   Montgat Maresme Conjunt
Rosa Maria   29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Rosa bella   6è Aplec de Rubí (9/25/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (9/25/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   40è Aniversari Agrupació sardanista (9/25/2004)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig Cobla
Trini gentil   La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Conjunt
Rosa Maria   60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Poncellina   32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Calàndries   32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Xamosa Marta   Doble ballada (9/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Els avis Nin   23è Concurs de La llagosta (9/12/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Sabadell
Xamosa Marta   47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   51è Aplec de Santiga (9/12/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa Maria   47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Trini gentil   Diada (9/11/2004)   LLagostera Gironès Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   Ballada (9/10/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa bella   48è Aplec de la Garriga (9/10/2004)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (9/10/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Trini gentil   Aplec de les Alegries (9/5/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (9/5/2004)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Nit estelada   37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Maria de les trenes   7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
En Manel i la Teia   17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Mariona   7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
Poncellina   37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
En Manel i la Teia   26è Aplec de Martorelles (9/4/2004)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Vigatana   Festa Major (9/3/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa Maria   32è Aplec de Peralada (8/29/2004)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Josefina gentil   Festa major (8/27/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Festa Major (8/24/2004)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Ballada d'estiu (8/22/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   25è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (8/22/2004)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (8/21/2004)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (8/20/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Mariona   Festa Major (8/15/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   26è Aplec de l'Aleixar (8/14/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Aplec de la Vilella Alta (8/14/2004)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Trini gentil   15è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/7/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Audició Girocentre (8/4/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Els avis Nin   5è Aplec de Moià (8/1/2004)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Rosa Maria   19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (7/28/2004)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Bell Penedès   Ballada (7/28/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Bell Penedès   Ballada (7/27/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/26/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (7/25/2004)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Canta passerell   2è Aplec de la Garrotxa (7/24/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Xamosa Marta   2è Aplec de la Garrotxa (7/24/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Rosa Maria   3è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Racauba   3è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (7/21/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Audició Girocentre (7/21/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Alforja (7/18/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Ballada (7/18/2004)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa bella   51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
En Manel i la Teia   31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
La font del Vilar   16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Trini gentil   Audició Girocentre (7/14/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Bell Penedès   Festa Major Can Feu (7/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Mercè   10è Aplec de Torregrossa (7/10/2004)   Torregrossa Pla d'Urgell Quatre vents
Poncellina   55è Aplec de Granollers (7/10/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   4è Aplec de Nit (7/10/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Trini gentil   Ballada (7/7/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Perpinyana   Ballada (7/6/2004)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Mirant al llac   52è Aplec de Banyoles (7/4/2004)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Santa Pau   7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (7/4/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
La font del Vilar   Roser d'Ordino (7/4/2004)   Ordino Andorra Principal de Berga
Mariona   Ballada (7/3/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Vigatana   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Mercè   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (6/29/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   42è Aplec de Sabadell (6/27/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Audució (6/27/2004)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Feste Major de Sant Pere (6/26/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Audició- Concert (6/26/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Festa Major (6/25/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Sant Joan (6/24/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Maria de les trenes   Festa major (6/24/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Festa major (6/24/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Noies poblenovines   30è Revetlla sardanista (6/23/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Rosa bella   53è Aplec de Cardedeu (6/20/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Dia de la Sardana (6/20/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Floretes del llac   23è Aplec del Prat de Llobregat (6/20/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec d'Aldover (6/20/2004)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
Santa Pau   Dia de la sardana (6/20/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Dos germans   53è Aplec de Cardedeu (6/20/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Racauba   18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Audició Girocentre (6/16/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mariona   42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Nit estelada   Cloenda cursets (6/12/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vallespir encisador   10è Aplec de Barcelona - Catedral (6/12/2004)   Barcelona Barcelonès Mil·lenària
Vigatana   Ballada commemorativa cinquentenari 1er aplec (6/6/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Vigatana   77è Aplec de Calella (6/6/2004)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (6/6/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Bell Penedès   Ballada commemorativa cinquentenari 1er aplec (6/6/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Poncellina   Revetlla d'apelc (6/5/2004)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec de Vilafranca del Penedès (5/30/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Catània
Racauba   Aplec de Primavera (5/30/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (5/30/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
En Manel i la Teia   Festa de Canòlic (5/29/2004)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Mariona   17è Aplec de Sants (5/23/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   17è Aplec de Sants (5/23/2004)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font del Vilar   17è Aplec de Sants (5/23/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Diada sardanista (5/16/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dos germans   6è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La jove   55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
Noies poblenovines   49è Concurs (5/9/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   Aplec al Pla de Santa Maria (5/9/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
De Ripoll la més gentil   48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona