Activitats on s'han tocat obres de Torrent i Batlle, Agapit
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Llaços d'amistat   Ballada (12/16/2018)   Sils La Selva La Flama de Farners
Camí de Besalú   Ballada (12/6/2018)   El Masnou Maresme La Principal de Terrassa
Daliniana   Ballada (10/14/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
La plaça de Banyoles   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
Daliniana   Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Capmany   Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   Ballada (9/10/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Lluïsa   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
La font de les Creus   37è Aplec al Santuari de la Salut de Terrades (9/9/2018)   Terrades Alt Empordà Vila de la Jonquera
Lluïsa   Ballada (9/7/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   Ballada (8/29/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal d'Olot
El meu carrer   Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme La Bisbal Jove
El meu carrer   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Colla Empordà   Ballada (8/24/2018)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (8/22/2018)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
Lluïsa   Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Camí de Besalú   Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Lluïsa   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Colla Empordà   48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Empordà   Ballades d'estiu (8/3/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Lluïsa   Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Lluïsa   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Inquietuds   Ballades d'estiu (7/27/2018)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
La font de les Creus   Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Lluïsa   Ballades d'estiu (7/13/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Camí de Besalú   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Lluïsa   Ballada (7/4/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
La plaça de Banyoles   Ballada (6/29/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Camí d'Ivars d'Urgell   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Camí d'Ivars d'Urgell   Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Camí de Besalú   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Lluïsa   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès Maricel
Daliniana   Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Daliniana   91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
El meu carrer   10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Reus Jove
El puig del Ram   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Camí de Besalú   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Lluïsa   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   Ballada (4/25/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Daliniana   30è Aplec de Sants (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Girona
Lluïsa   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Casanovas
Daliniana   Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Daliniana   Ballada (3/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Daliniana   Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Amics de Llavaneres   30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   Ballada (8/27/2017)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   Ballades estiu (8/25/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Recordant Tordera   Ballades estiu (8/18/2017)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   Sardanes a la fresca (8/5/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Daliniana   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Colla Empordà   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Daliniana   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Lluïsa   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/17/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/10/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Recordant Tordera   Sardanes a la fresca (7/8/2017)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Daliniana   Ballada (7/7/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Lluïsa   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La font de les Creus   Sant Pere (6/29/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Empordà   62è Aplec de l'Escala (6/4/2017)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Daliniana   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   Directe (6/1/2017)  



La Principal del Llobregat
Camí d'Ivars d'Urgell   56è Aplec de Figueres (5/21/2017)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Ballada (5/20/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   Fires i festes de la Santa Creu (5/7/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Recordant Tordera   Fires i festes de la Santa Creu (5/1/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Colla Empordà   Sant Jordi (4/23/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Lluïsa   Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
La plaça de Banyoles   Ballada (4/22/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Daliniana   Ballada (4/1/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
La plaça de Banyoles   Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Empordà   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
La plaça de Banyoles   17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Recordant Tordera   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Ballada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (10/15/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa de gener   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Festa Major de la Mercè (9/22/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   72è Aplec de Badalona (9/18/2016)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   49è Aplec de Ripollet (9/4/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Lluïsa   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
La plaça de Banyoles   Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Festa Major (7/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Inquietuds   Festa Major (7/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Llaços d'amistat   Ballada (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font de les Creus   90è Sardanes a la fresca (7/9/2016)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   64è Aplec de Banyoles (7/3/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Capmany   Doble ballada d'estiu (7/1/2016)   Ripollet Vallès Occidental Mediterrània
Capmany   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Camí de Besalú   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Maricel
Lluïsa   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La plaça de Banyoles   Ballada (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa de gener   55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Camí de Besalú   32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf Marinada
Capmany   55è Vigíla d'aplec (5/14/2016)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Lluïsa   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
La plaça de Banyoles   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Camí de Besalú   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
La plaça de Banyoles   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Daliniana   17è Festa de l'arbre (3/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (1/24/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
L'Armentera   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (11/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Lluïsa   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Ballada (8/28/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'Armentera   6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Capmany   Ballada (7/31/2015)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
L'Armentera   Ballada (7/10/2015)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Daliniana   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
L'Armentera   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Maricel
La font de les Creus   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Camí de Besalú   Sardana de l'any (5/16/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   53è Concurs de Colles (5/3/2015)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Lluïsa   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (5/3/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa de gener   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Camí de Besalú   88è Sardanes estiu 2014 (9/20/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Camí de Besalú   Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Lluïsa   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
La plaça de Banyoles   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme Montgrins
Camí de Besalú   Ballada (2/16/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Ballada (1/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (12/15/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
La plaça de Banyoles   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Llaços d'amistat   Ballada (9/8/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Daliniana   36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Mediterrània
La plaça de Banyoles   Ballada (7/6/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Llaços d'amistat   Festa Major (6/22/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Daliniana   10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
La plaça de Banyoles   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Llaços d'amistat   Ballada (6/12/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   85è Aplec d'Igualada (6/9/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Llaços d'amistat   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
La plaça de Banyoles   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Daliniana   Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Ballada (1/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Festa Major (9/3/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona
Capmany   25è Aplec d'Encamp (9/1/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Capmany   25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (8/5/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Desè aniversari a Reixach   Ballada (8/1/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Llaços d'amistat   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Camí de Besalú   Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Capmany   Ballada (7/8/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Camí de Besalú   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Jordi i l'avi Josep   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Capmany   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Lluïsa   44è Aplec de Cornellà (6/10/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Daliniana   18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
La plaça de Banyoles   37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Desè aniversari a Reixach   Festa Major (5/12/2012)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Capmany   76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
La plaça de Banyoles   55è Aplec de Girona (5/1/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Jordi i l'avi Josep   25è Aplec de Sants (4/22/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Desè aniversari a Reixach   21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Capmany   40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Lluïsa   Calçotada sardanista (2/26/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La plaça de Banyoles   29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (12/4/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Capmany   Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Capmany   Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Capmany   Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (11/13/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Daliniana   Diada del soci (10/2/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Daliniana   37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
La plaça de Banyoles   Ballada (9/25/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llaços d'amistat   36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Daliniana   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Daliniana   Diada del soci (9/24/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Daliniana   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Lluïsa   Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Capmany   58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Capmany   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
Daliniana   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Capmany   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Capmany   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Daliniana   Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Capmany   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Daliniana   Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
Capmany   43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Daliniana   Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Capmany   Ballada (7/22/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Daliniana   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Daliniana   Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Maricel
Lluïsa   85è Cicle d'estiu (6/11/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Rosa de gener   13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
Daliniana   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
La plaça de Banyoles   55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   12è Aplec de Pasqua de Besalú (4/24/2011)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Daliniana   Ballada (4/24/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Camí de Besalú   47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Marinada
Lluïsa   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Llaços d'amistat   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   1359è Ballada (2/26/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   Doble (12/19/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Lluïsa   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El puig del Ram   Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Daliniana   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Cançó de tardor   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Rosa de gener   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
La font d'en Serra   57è Aplec de Santiga (9/12/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Diada Nacional (9/11/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Daliniana   Diad Nacional de Catalunya (9/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   32è Aplec de Martorelles (9/4/2010)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   Festa Major (8/27/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Lluïsa   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (8/22/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Lluïsa   Ballada (8/15/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
El puig del Ram   Festa Major (8/1/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (7/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Ballada (7/17/2010)   Torelló Osona Sabadell
Capmany   Ballada (7/16/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
El meu carrer   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Lluïsa   Ballada (6/13/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Jordi i l'avi Josep   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Lluïsa   Revetlla aplec (6/12/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
En Jordi i l'avi Josep   Patum (6/3/2010)   Berga Berguedà Montgrins
Lluïsa   Ballada (5/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La plaça de Banyoles   Ballada (5/30/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Lluïsa   Ballada doble (5/29/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
En Jordi i l'avi Josep   74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (5/1/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Rosa de gener   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Lluïsa   Ballada de les Dones (3/7/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   19è Febrer Musical (2/28/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Daliniana   Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Capmany   Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Lluïsa   Ballada (2/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Lluïsa   Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Lluïsa   Ballada (1/9/2010)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa de gener   6è Diada de l'Agrupació (12/6/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Lluïsa   Aniversari Amics de la Sardana (11/8/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Compositors de Figueres, ciutat mare de la sardana (11/1/2009)   Figueres Alt Empordà Formació específica per l'activitat
Lluïsa   Ballada (10/24/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (10/18/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (10/3/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (9/11/2009)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (9/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La plaça de Banyoles   32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Mediterrània
Daliniana   22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (8/9/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El puig del Ram   39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (7/23/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   Ballada d'inici d'aplec (7/18/2009)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Lluïsa   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
Capmany   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
Daliniana   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
Rosa de gener   Sardanes a la fresca (7/8/2009)   Tiana Maresme Marinada
Lluïsa   12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Lluïsa   Ballada (7/3/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Lluïsa   Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Cançó de tardor   47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Lluïsa   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Festa Major Noguerola (6/20/2009)   Lleida Segrià Tàrrega (1era època)
Lluïsa   4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Desè aniversari a Reixach   Ballada (5/31/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Maricel
La plaça de Banyoles   36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Cançó de tardor   44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Daliniana   37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (3/22/2009)   Sabadell Vallès Occidental Bellpuig
Lluïsa   Ballada (3/22/2009)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Lluïsa   10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Daliniana   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Armentera   Doble Ballada (11/9/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Lluïsa   Festa Major (9/16/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Colla Empordà   Festa Major (9/15/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Colla Empordà   Festa Major (9/3/2008)   Torredembarra Tarragonès Montgrins
Lluïsa   Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
Lluïsa   Hipercor (6/25/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (4/26/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Daliniana   31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva Montgrins
Lluïsa   Ballada (4/13/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Colla Empordà   27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Daliniana   34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Daliniana   25è Aplec de Reis (1/6/2008)   Elna França La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Mediterrània
La font de les Creus   Lloança a l'aigua (11/1/2007)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de la Bisbal
Daliniana   Ballada (10/21/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Daliniana   Ballada (9/22/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Lluïsa   41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Daliniana   Ballada (9/16/2007)   Calella Maresme Sabadell
Daliniana   Revetlla aplec de Badalona (9/15/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Daliniana   26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (8/26/2007)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Daliniana   Ballada (7/25/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
Capmany   43è Aplec de Sant Celoni (7/15/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
Camí de Besalú   54è Aplec de Ripoll (7/15/2007)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   56è Aplec de Cardedeu (6/17/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Camí de Besalú   26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
La plaça de Banyoles   80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Montgrins
Daliniana   80è Revetlla d'aplec (6/2/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà Mediterrània
Daliniana   9è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Aplec d'Oliana (5/1/2007)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cançó de tardor   Sant Jordi (4/23/2007)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Lluïsa   Doble (4/15/2007)   Salt Gironès Rossinyolets
Camí de Besalú   26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (3/25/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Camí de Besalú   8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   33è Aplec de Cerdanyola (3/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (12/17/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   Ballada (12/10/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (10/28/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Cançó de tardor   31è Aplec de Sant Cugat (9/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El puig del Ram   Ballada (9/16/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Daliniana   Aplec de Sant Andreu (9/16/2006)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Capmany   Festa Major de Sant Cebrià (9/15/2006)   Tiana Maresme Montgrins
Daliniana   Ballada (9/2/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   Ballada (8/30/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   34è Aplec de Peralada (8/27/2006)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Camí de Besalú   Ballada (8/26/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Lluïsa   Ballada (8/19/2006)   Roses Alt Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Daliniana   Ballada (8/9/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Daliniana   Ballada (7/22/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (7/12/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Terrassa
Daliniana   44è Aplec de Sabadell (6/25/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font de les Creus   44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Camí de Besalú   79è Aplec de Calella (6/4/2006)   Calella Maresme Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   57è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2006)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Capmany   57è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2006)   Caldes de Malavella La Selva Montgrins
La plaça de Banyoles   19è Aplec de Sants (4/9/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font de les Creus   25è Aplec d'Arenys de Mar (4/2/2006)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
La plaça de Banyoles   7è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Camí de Besalú   32è Aplec de Cerdanyola (3/12/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
La plaça de Banyoles   34è Aplec de Celrà (3/12/2006)   Celrà Gironès Mediterrània
Daliniana   393è Doble ballada (12/11/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Daliniana   Ballada (11/26/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   1215è Ballada (11/5/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Daliniana   Diada sardanista (10/23/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Daliniana   Diada sardanista (10/8/2005)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Capmany   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
La plaça de Banyoles   31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Cadaqués
Recordant Tordera   18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Camí de Besalú   Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Ballada (9/24/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (9/17/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
Lluïsa   11 de setembre (9/11/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (9/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Daliniana   Ballada (9/4/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (8/27/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (8/26/2005)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (8/24/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (8/19/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada i balls vuitcentistes (8/17/2005)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   Ballada (8/17/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Daliniana   27è Aplec de l'Aleixar (8/13/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Daliniana   11è Aplec de Torredembarra (7/30/2005)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
El puig del Ram   Ballada (7/30/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (7/24/2005)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Daliniana   41è Aplec de Sant Celoni (7/17/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
Lluïsa   Ballada (7/17/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Recordant Tordera   Ballada (7/12/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Camí de Besalú   5è Aplec de Nit (7/9/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El puig del Ram   Ballada (7/6/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Capmany   32è Aplec de Montblanc (6/26/2005)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Lluïsa   32è Aplec de Montblanc (6/26/2005)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
La font de les Creus   Festa major (6/18/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Montgrins
Daliniana   Aplec de les Borges del Camp (6/18/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Daliniana   Sardanes de corda (6/15/2005)  



Formació específica per l'activitat
La plaça de Banyoles   Ballada (6/11/2005)   Lloret de Mar La Selva Cadaqués
Capmany   78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Montgrins
Camí de Besalú   30è Aplec de l'Escala (6/5/2005)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   26è Aplec de Mollerussa (5/28/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Lluïsa   Ballada (5/28/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   25è aniversari del Pubillatge (5/8/2005)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Capmany   69è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
La plaça de Banyoles   Ballada (4/30/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Daliniana   Ballada (4/27/2005)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Pubillatge (4/23/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   17è Aplec de l'Escorxador (4/16/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La font de les Creus   28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Montgrins
Capmany   24è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2005)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   Ballada (3/12/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (3/6/2005)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   Diada (2/20/2005)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Daliniana   Ballada (2/13/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   Ballada (2/13/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Revetlla del Sardanista (2/12/2005)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Lluïsa   Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   Concert de Nadal (1/9/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell La Bisbal Jove
L'Armentera   Sardanes per l'Armentera (1/1/2005)   L'Armentera Alt Empordà Cadaqués
Daliniana   Diada dedicada als socis (12/19/2004)   Sils La Selva Cadaqués
Lluïsa   Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   2è Diada Sardanista (11/7/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Daliniana   Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
El puig del Ram   Fires i festes (10/31/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Daliniana   32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (9/11/2004)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Daliniana   32è Aplec de Peralada (8/29/2004)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   Audició Girocentre (8/25/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (8/11/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Daliniana   Doble audició (7/24/2004)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Daliniana   31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
En Jordi i l'avi Josep   Ballada (7/14/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Daliniana   42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (6/24/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Daliniana   5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló Montgrins
El puig del Ram   5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló La Principal del Rosselló
Daliniana   77è Aplec de Calella (6/6/2004)   Calella Maresme Montgrins
Camí de Besalú   25è Aplec de Mollerussa (5/29/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Daliniana   20è Aplec de Sitges (5/16/2004)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa de gener   Ballada de Sant Jordi (4/23/2004)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Daliniana   31è Aplec de Roses (4/12/2004)   Roses Alt Empordà Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   27è Aplec de Castellar (3/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El puig del Ram   Sardanes a Santa Llúcia (1/1/2004)  



Vila de la Jonquera
Daliniana   Sardanes a Portlligat (1/1/2004)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
Daliniana   20è Sarau artesenc (12/6/2003)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   28è Aniversari Ripollet Sardanista (11/16/2003)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   Festa Major (8/27/2003)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   6è Aplec de Mataró (7/6/2003)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Empordà   52è Aplec de Cardedeu (6/15/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Colla Empordà   47è Aplec de Gràcia (5/11/2003)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Colla Empordà   30è Aplec de Roses (4/21/2003)   Roses Alt Empordà Montgrins
Colla Empordà   22è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2003)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès Mediterrània
Colla Empordà   Revetlla Sardanista (2/8/2003)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (12/15/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Desè aniversari a Reixach   19è Sarau Artesenc (12/6/2002)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font de les Creus   Ballada (12/1/2002)   Almoster Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   Doble audició (11/17/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
La font de les Creus   13è Aplec de Salou (11/3/2002)   Salou Tarragonès Reus Jove
Colla Empordà   Castanyada (10/26/2002)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lluïsa   27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Desè aniversari a Reixach   Festa major (9/20/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   3è Aplec de tarda de Sant Andreu (9/14/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
La font de les Creus   Ballada (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Colla Empordà   Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   Ballada hipercor (8/21/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Camí de Besalú   Ballada (8/2/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Camí de Besalú   Doble ballada (7/14/2002)   Pratdip Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
El meu carrer   29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
El puig del Ram   Ballada hipercor (6/26/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu carrer   28è Revetlla sardanista (6/23/2002)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Lluïsa   51è Aplec de Cardedeu (6/16/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Festa major (6/15/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Cadaqués
La plaça de Banyoles   75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
Lluïsa   13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Lluïsa   18è Aplec de Sitges (5/19/2002)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Colla Empordà   66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell Tàrrega (1era època)
Lluïsa   Festa a Roda de Ter (5/1/2002)   Roda de Ter Osona Montgrins
Camí de Besalú   29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà Montgrins
Lluïsa   28è Aplec de Calonge (3/31/2002)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
Colla Empordà   15è Aplec de Sant Boi (3/17/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Daliniana   28è Aplec de Cerdanyola (3/10/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   25è Aplec de Castellar del Vallès (3/3/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   Diada Sardanista (2/24/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   Revetlla del sardanista (2/23/2002)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   Diada del soci (2/17/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
Lluïsa   Ballada (11/25/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
El meu carrer   27è Aplec de Malgrat (10/7/2001)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   26è Aplec de Sant Cugat (9/30/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Lluïsa   57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Concurs (9/16/2001)   Creixell Tarragonès Ciutat de Cornellà
Lluïsa   4è Aplec de Sant Andreu (9/15/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Lluïsa   13è Aplec de Bellpuig (9/9/2001)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig
Lluïsa   Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
La font de les Creus   Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   34è Aplec de Ripollet (9/2/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Lluïsa   16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   Audició (7/29/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Cicle d'estiu (7/27/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
La plaça de Banyoles   33è Aplec de Cornellà (6/10/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Lluïsa   Aplec de Tardor (11/26/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada Sabadell (11/12/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El puig del Ram   Doble ballada a Girona (11/5/2000)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Camí de Besalú   24è Diada sardanista a Castellar (11/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Camí de Besalú   Ballada (11/5/2000)   Barcelona Barcelonès Marinada
Camí de Besalú   7è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Lluïsa   Festa sardanista a Mollet (10/22/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Capmany   32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lluïsa   26è Aplec de Malgrat (10/1/2000)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   Ballada Matadepera (8/30/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font de les Creus   Festa major Terrassa (7/2/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/2/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Juvenil de Bellpuig
La font de les Creus   Ballada Rubí (6/29/2000)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   49è Aplec de Cardedeu (6/18/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
La font de les Creus   44è Aplec de Gràcia (5/14/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Capmany   27è Aplec de Roses (4/24/2000)   Roses Alt Empordà Montgrins
Capmany   23è Aplec de Breda (4/9/2000)   Breda La Selva Montgrins
Lluïsa   19è Aplec d'Arenys de Mar (4/2/2000)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   28è Aplec del Masnou (3/26/2000)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada Guineueta (3/26/2000)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   26è Aplec de Cerdanyola (3/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
El puig del Ram   Audició Granollers (1/15/2000)   Granollers Vallès Oriental Genisenca
Lluïsa   3è Aplec de Barcelona- Aplec Nadalenc (12/19/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Lluïsa   Audició Sabadell (12/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Lluïsa   Festa de tardor (11/7/1999)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada a Terrassa (10/30/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
En Jordi i l'avi Josep   33è Aplec de Lleida (9/26/1999)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
La font de les Creus   Sardanes de Festa Major a Barcelona (9/23/1999)   Barcelona Barcelonès Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   42è Aplec de Canyamars (9/12/1999)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font de les Creus   Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   32è Aplec de Ripollet (9/5/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Audició Matadepera (8/18/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Camí de Besalú   Audició Sant Llorenç (8/10/1999)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Lluïsa   4è Nit de Festa Major (8/7/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
En Jordi i l'avi Josep   23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   562è Audició a Salt (7/3/1999)   Salt Gironès Nova Olot
En Jordi i l'avi Josep   48è Aplec de Cardedeu (6/20/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Lluïsa   31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Costa Brava
En Jordi i l'avi Josep   37è Aplec de la Bisbal (6/13/1999)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Camí de Besalú   1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   63è Aplec de Santa Perpètua (5/2/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Jordi i l'avi Josep   63è Aplec de Santa Perpètua (5/2/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   18è Aplec d'Areny de Mar (4/4/1999)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Desè aniversari a Reixach   Cobla Ciutat de Terrassa - Sardanes (1/9/1999)  



Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   Festa de la sardana (11/29/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   44è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/4/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Desè aniversari a Reixach   Audició Badalona (8/30/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   Festa major Terrassa (7/5/1998)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Desè aniversari a Reixach   Audició 75è aniversari (5/16/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
El puig del Ram   24è Aplec de Cerdanyola (3/8/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Diada sardanista (2/22/1998)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Audició Sabadell (2/1/1998)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El puig del Ram   2è Sardanes de sempre (1/1/1998)  



Montgrins
Lluïsa   35è Aplec d'Olot (7/13/1997)   Olot Garrotxa Cadaqués
La font de les Creus   35è Aplec d'Olot (7/13/1997)   Olot Garrotxa Cadaqués
Lluïsa   Dia Universal de la Sardana (4/20/1997)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Lluïsa   10è Aplec de Sant Boi (3/16/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
La font de les Creus   9è Aplec de Tossa (10/12/1996)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
Lluïsa   21è Aplec de Sant Cugat (9/29/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Mil·lenària
Lluïsa   42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
Amics de Llavaneres   Sardanes de Llavaneres (1/1/1996)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   Sardanes a Besalú (1/1/1991)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Cançó de primavera   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Lluïsa   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
L'Armentera   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Daliniana   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Cançó de tardor   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Amics de Llavaneres   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Capmany   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Rosa de gener   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
El meu carrer   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
La font d'en Serra   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (1/1/1990)  



Montgrins
Recordant Tordera   A Tordera, sardanes (1/1/1989)   Tordera Maresme Montgrins
Capmany   2è Pels nostres amics (1/1/1985)  



Miramar
Lluïsa   13è La Sardana de l'Any. XIIIà Nit. Torroella de Montgrí (1/1/1984)  



Mediterrània
Camí de Besalú   46è Sardanes (1/1/1981)  



La Principal de la Bisbal
Camí de Besalú   10è La Sardana de l'Any. X Nit. Badalona (1/1/1981)  



Mediterrània
La plaça de Banyoles   Disc del 90 Aniversari (1/1/1978)  



La Principal de la Bisbal
La plaça de Banyoles   Girona aimada ()  



La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.