Activitats on s'ha tocat l'obra Els ocells et canten
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/16/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Ballada (6/9/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
56è Aplec de Figueres (5/21/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Ballades d'estiu (7/31/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Festa major (7/24/2016)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Festa del Beat (11/21/2015)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
11 de setembre (9/11/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (5/24/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Ballada (5/16/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
39è Revetlla d'aplec (10/5/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/3/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Diada del soci (10/21/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (4/14/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/25/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (7/22/2011)   Ceret Vallespir Conjunt
Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/21/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària
Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Marinada
Festa Major (6/28/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Ballada (6/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
3è Cobla, cor i dansa (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (2/27/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Concert (12/1/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
5è Cloenda curset de sardanes (11/28/2009)   Santa Maria de Corcó Osona Sabadell
Festes del mil·lenari de l'abadia (11/15/2009)   Sant Martí del Canigó Conflent Germanor (Perpinyà)
7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (10/3/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona Sabadell
Ballada (9/11/2009)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
53è Aplec de la Garriga (9/10/2009)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Les Santes (7/28/2009)   Mataró Maresme La Principal de la Bisbal
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/22/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/14/2009)   Vernet les Bains Catalunya Nord Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/12/2009)   Calella Maresme Sabadell
66è Aplec de Manlleu (6/28/2009)   Manlleu Osona Sabadell
47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/21/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (5/17/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/3/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (3/22/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (3/21/2009)   Berga Berguedà Sabadell
22è Aplec de Sant Boi (3/15/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Concert de música per a cobla (3/6/2009)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Diada Sardanista (2/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
5è Diada de l'Agrupació (12/7/2008)   Cubelles Garraf Marinada
Concert de sardanes de Fires (10/29/2008)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Diada de Catalunya (9/11/2008)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Festa Major (7/5/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
43è Aplec de Sils (4/15/2007)   Sils La Selva Mediterrània
Aplec de Banyuls (4/7/2007)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Ballada (12/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec Nadalenc (12/17/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/16/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
4è Diada sardanista (11/5/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Diada Sardanista (10/21/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
19è Aplec de Tossa (10/8/2006)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Concurs (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
40è Aplec Baix Camp (9/17/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Peralada (8/27/2006)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Mataró
19è Aplec Internacional (8/6/2006)   Malmö Suècia Reus Jove
49è Festival de la Sardana (7/22/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (7/22/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
9è Aplec de Mataró (7/2/2006)   Mataró Maresme Ciutat de Mataró
Festa Major (6/27/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
Aplec de Vandellós (6/10/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/4/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Presentació CD Cim d'Estela 50 anys (4/2/2006)   Berga Berguedà Selvatana
Diada del soci (12/11/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
30è Aniversari Ripollet Sardanista (11/13/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Súria (10/9/2005)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (8/20/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
5è Concert de sardanes (8/3/2005)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/19/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Concert (7/15/2005)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Festa Major (6/29/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Celebrem la primavera (3/20/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
25è Concert Aniversari CASCB (1/16/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2004)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada Nacional (9/11/2004)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada d'estiu (8/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Festa Major (8/27/2004)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Sant Hilari (8/22/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (8/21/2004)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec de l'Aleixar (8/14/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Audució (6/27/2004)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
10è Aplec de Barcelona - Catedral (6/12/2004)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/4/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
32è Aplec del Masnou (3/28/2004)   El Masnou Maresme Marinada
Concurs (3/21/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/14/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/30/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
30è Aplec de Montblanc (6/29/2003)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Aplec de Primavera i festa dels Xatos (6/9/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
67è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/5/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
23è Aplec de Navarcles (2/9/2003)   Navarcles Bages Lluïsos
58è Aplec de Badalona (9/15/2002)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
34è Aplec de Palamós (7/28/2002)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
50è Aplec de Banyoles (7/7/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Festa major (6/16/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
22è Aplec d'Olesa (5/12/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
14è Aplec de Tossa (10/14/2001)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
587è Ballada a Salt (7/14/2000)   Salt Gironès Ciutat de Girona
58è Aplec de Mollet (5/1/2000)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Premià de Mar (4/30/2000)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Concert Homenatge R. Viladesau (4/1/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
568è Audició de sardanes a salt (10/12/1999)   Salt Gironès Blanes
7è Aplec de la Capital del Cava (4/25/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
201è Concert de Nadal (Gràcia) (12/25/1998)   Barcelona Barcelonès Marinada
47è Aplec de Cardedeu (6/21/1998)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Marinada
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Sitges (5/17/1998)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
39è Diada Universal de la Sardana (5/2/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
25è Aplec de Premià de Mar (4/26/1998)   Premià de Mar Maresme La Principal del Llobregat
4è Aplec de Torredembarra (3/22/1998)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Cerdanyola (3/8/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Catedral (11/29/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
13è Aplec de Sant Climent (11/23/1997)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
3è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/14/1997)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.