Activitats on s'ha tocat l'obra Les campanes de Breda
Activitat Població Comarca Cobla
46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Lluïsos
Ballada (7/15/2018)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
74è Concurs de colles (6/9/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Conjunt
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Concert de Sardanes i Músic aper a cobla (6/29/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sant Jordi (4/23/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/4/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/22/2016)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Ballada (10/9/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
72è Aplec de Badalona (9/17/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Lluïsos
35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
12è Concert de música per a cobla (7/8/2016)   Montgat Maresme La Flama de Farners
22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Bellpuig
49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
28è Aplec de Tossa (10/11/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Festa major de Sant Roc (9/6/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Mediterrània
33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Bellpuig
Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
Festa major (12/31/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ballada (7/4/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Contemporània
69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/2/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Festa Major (6/28/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Marinada
20è Febrer Musical (2/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Ballada (11/14/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Castanyada (11/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Castanyada (11/1/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Ballada (9/25/2010)   Artés Bages Sabadell
Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (9/11/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Ballada (8/18/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
8è Sardanes a la fresca (7/28/2010)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (7/24/2010)   Sallent Bages Sabadell
Ballada (7/17/2010)   Torelló Osona Sabadell
Ballada (7/16/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/3/2010)   Salou Tarragonès Sabadell
Ballada (5/9/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
1333è Ballada (3/13/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
458è Festa de Sant Esteve (12/26/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
26è Sarau (12/6/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/29/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (9/7/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Ballada (8/21/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/27/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/19/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (5/25/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ballada (2/3/2008)   Barcelona Barcelonès Contemporània
15è Concurs Sarau (12/8/2007)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Diada Sardanista (11/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Aplec de Sant Andreu (9/15/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (8/27/2007)   Igualada Anoia Contemporània
32è Aplec de l'Escala (6/3/2007)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell La Principal de la Bisbal
34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
30è Aplec de Breda (4/8/2007)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
33è Aplec de Montblanc (6/25/2006)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Ballada (6/17/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec de Sants (4/9/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (10/29/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (10/1/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/27/2005)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
43è Aplec d'Olot (7/10/2005)   Olot Garrotxa Contemporània
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Contemporània
Aplec d'Agramunt (6/24/2005)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
11è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada doble (5/28/2005)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (4/17/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (2/13/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Diada del Sardanista (10/24/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/16/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/21/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/15/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Aplec nocturn (7/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (7/23/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/11/2004)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/10/2004)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Terrassa
Doble ballada (7/2/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
42è Aplec de Sabadell (6/27/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (6/24/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
77è Aplec de Calella (6/6/2004)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Aplec de Vilafranca del Penedès (5/30/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Aplec de Breda (4/11/2004)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
1è Aplec del Foix (4/4/2004)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
30è Aplec de Cerdanyola (3/14/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble Ballada (2/29/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Sant Climent (11/23/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Mollet (5/1/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Breda (4/13/2003)   Breda La Selva Montgrins
23è Aplec de Navarcles (2/9/2003)   Navarcles Bages Lluïsos
342è Doble audició (1/12/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
27è Aniversari Ripollet sardanista (11/23/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/3/2002)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
30è Aplec de Terrassa (9/15/2002)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
58è Aplec de Badalona (9/15/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Marinada
40è Aplec d'Olot (7/14/2002)   Olot Garrotxa Marinada
30è Aplec d'Artés (7/6/2002)   Artés Bages Marinada
La Picabaralla de cobles (6/29/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (6/15/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cloenda cursets (6/8/2002)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
5è Aplec de Barcelona - Parc de la Citadella (12/23/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
26è Aplec de Sant Cugat (9/30/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
35è Aplec del Baix Camp (9/16/2001)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
7è Aplec de Torredembarra (7/28/2001)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà Conjunt
49è Aplec de Banyoles (7/1/2001)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
37è Aplec de Torroella de Montgrí (6/30/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Conjunt
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
19è Aplec de Tesà (5/27/2001)   Tesà Rosselló Desconeguda
12è Aplec de Polinyà (5/20/2001)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
3è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2001)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
34è Aplec de Lloret (5/6/2001)   Lloret de Mar La Selva Conjunt
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/29/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Festa Sardanista (1/28/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Festes de Sant Martirià (10/22/2000)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
29è Aplec de Súria (10/8/2000)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada a La Llagosta (9/9/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Mediterrània
33è Aplec de Ripollet (9/3/2000)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/26/2000)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec nocturn (8/13/2000)   Amer La Selva La Bisbal Jove
73è Aplec de Calella (6/4/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Roses (4/24/2000)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
23è Aplec de Breda (4/9/2000)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada del soci a Les Roquetes (2/20/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
1è Festa del soci a Sant Quirze (2/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
16è Sarau Artesenc (12/5/1999)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
23è Diada sardanista (11/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Montgat (9/26/1999)   Montgat Maresme Conjunt
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Sabadell (6/27/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Cardedeu (6/20/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada a Sants (5/15/1999)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (2/21/1999)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Castanyada - Mollet (11/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
36è Aplec d'Olot (7/12/1998)   Olot Garrotxa La Principal de la Bisbal
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Breda (4/12/1998)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
14è Sarau Artesenc (12/6/1997)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Mediterrània
41è Aplec Parc Güell (5/11/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
55è Aplec de Mollet (5/1/1997)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Diada del soci (2/16/1997)   Badalona Barcelonès Mediterrània
25è Aplec de Súria (10/13/1996)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
22è Aplec de Malgrat (10/6/1996)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Sant Celoni (7/21/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Mediterrània
22è Aplec de Cerdanyola (3/10/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.