Activitats on s'ha tocat l'obra Santa Pau
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
23è Ballada "Aplec de la Tartana" (10/21/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Genisenca
Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Bellpuig
Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (8/6/2016)   Tona Osona Mediterrània
Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/11/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Ballada (4/27/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Diada del soci (4/17/2016)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Mediterrània
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (11/15/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (9/6/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (3/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
festa major (8/16/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
Ballada (7/22/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (5/5/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
24è Revetlla aplec (9/3/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
36è Aniversari D'amics de la sardana (2/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
Ballada (7/2/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Ballada (6/27/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festes de Primavera (4/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Bellpuig
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
30è Aplec de Mollerussa (5/30/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ballada (4/23/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/24/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/15/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (11/24/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (8/10/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Festa major (6/17/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Mataró
Ballada (11/19/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
52è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Festa major (9/17/2006)   Granollers Vallès Oriental Thermalenca
Doble (7/29/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Bellpuig
Fires i festes (11/1/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
51è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/2/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/24/2005)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
11 setembre (9/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (8/31/2005)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/7/2005)   Montserrat Bages Contemporània
3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Marinada
Fira modernista (4/30/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
2è Trobada de grups sardanistes (10/31/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (10/3/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Festes patronals (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/21/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/29/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dia de la sardana (6/20/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec de Tarragona (5/2/2004)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
2è Aplec de la capella de Sant Domènec (4/25/2004)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
27è Diada del sardanista (11/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
28è Aplec de Sant Cugat del Vallès (9/28/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
51è Aplec de Banyoles (7/6/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Mediterrània
Festa Major (7/5/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Ballada Sant Jordi (4/23/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/8/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Navarcles (2/10/2002)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Concert (1/20/2002)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
49è Aplec de Banyoles (7/1/2001)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Ballada doble Festa Major (6/29/2001)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
4è Trobada sardanista (12/30/2000)   Vic Osona Sabadell
7è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
590è Audició a Salt (10/12/2000)   Salt Gironès Blanes
46è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Blanes
Ballada Sabadell (4/30/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
24è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Ripoll (7/18/1999)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Matadepera (7/17/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Mataró (7/5/1998)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Cardedeu (6/21/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Navarcles (2/8/1998)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Gran Festa Sardanista (1/18/1998)   Palamós Baix Empordà Miramar
Doble a Ridellots (1/11/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Sant Esteve (12/26/1997)   Reus Baix Camp Reus
35è Aplec d'Olot (7/13/1997)   Olot Garrotxa La Principal de Banyoles (2ona etapa)
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Festa Major d'hivern (1/19/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.