Activitats on s'ha tocat l'obra El meu poble
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/14/2018)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Reus Jove
Ballada (9/11/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos
8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/22/2018)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (8/12/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/11/2018)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona La Flama de Farners
Concert (7/27/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (7/9/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/23/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
37è Aplec a Llagostera (4/2/2018)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada-Record a Ricard Viladesau (1/21/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (7/20/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/17/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cicle d'estiu (7/7/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Maricel
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de la Santa Creu (4/30/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (4/16/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
770è Doble (10/12/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (7/8/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Doble ballada d'estiu (7/1/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Corpus (5/26/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/21/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
27è Cloenda Cursets de sardanes (4/2/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Ballada (7/3/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aplec (3/15/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/9/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès La Flama de Farners
44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/8/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (6/29/2012)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
43è Aplec de Primavera (5/20/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
63è Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Flama de Farners
44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Reus
55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Vents de Riella
62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (8/20/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Lloret (6/5/2010)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Bisbal Jove
74è Preludi d'aplec (5/1/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (7/15/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (3/8/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (9/20/2008)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària
Proclamació Ciutat Pubilla (4/26/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
24è Gran Castanyada (11/18/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Festa Major (8/25/2007)   Igualada Anoia Tàrrega Jove
14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir Mil·lenària
Festa Major (6/25/2007)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (1/21/2007)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
17è Aplec del Ripollès (7/30/2006)   Molló Ripollès Bellpuig
Doble (11/27/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/12/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Diada Sardanista (11/6/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/24/2005)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (8/15/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/20/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/2/2005)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
Ballada (8/21/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
10è Aplec de Torregrossa (7/10/2004)   Torregrossa Pla d'Urgell Quatre vents
Festa Major (6/28/2004)   Rubí Vallès Occidental Blanes
43è Concurs de colles sardanistes (6/27/2004)   Reus Baix Camp Reus
62è Aplec de Mollet (5/1/2004)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (12/8/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (11/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
Aplec de Flix (10/12/2003)   Flix Ribera d'Ebre Conjunt
31è Aplec de Súria (10/13/2002)   Súria Bages Súria
Ballada Festa Major (9/2/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/31/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/27/2002)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
30è Aplec d'Artés (7/6/2002)   Artés Bages Marinada
4è Aplec de Begur (6/1/2002)   Begur Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (5/12/2002)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (5/11/2002)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Ascó (5/5/2002)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Ripollet (9/2/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sitges (5/20/2001)   Sitges Garraf Marinada
37è Aplec de Sils (4/15/2001)   Sils La Selva Marinada
Preludi de l'aplec de Calella (6/3/2000)   Calella Maresme Marinada
Aplec de tardor (11/28/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Genisenca
565è Doble audició a Salt (7/16/1999)   Salt Gironès La Flama de Farners
34è Aplec de Torroella de Montgrí (7/3/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
48è Aplec de Cardedeu (6/20/1999)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (1/24/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Terrassa (1/24/1999)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Juvenil de Bellpuig
23è Festes aniversari (11/15/1998)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Mediterrània
47è Aplec de Cardedeu (6/21/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
56è Aplec de Mollet (5/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
24è Aplec de Cerdanyola (3/8/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Mil·lenària
22è Aplec de Cerdanyola (3/10/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.