Activitats on s'ha tocat l'obra La plaça del Firal
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
40è Aplec a Martorelles (9/1/2018)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
Ballada (5/27/2018)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (4/2/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (1/28/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Lluïsos
Ballada (7/9/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Ballades estiu (7/7/2017)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/2/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (2/5/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Diada Festiva (12/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès Baix Empordà
13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Fira d'artesants (9/17/2016)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Festa de la Gent Gran (5/29/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (11/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila de la Jonquera
Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Maricel
Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Ballada (5/31/2015)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Fira d'artesans (9/20/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Festa Major de Gràcia (8/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
ballada i mtja (10/6/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (8/3/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
7è Aplec Comarcal d'Ossona (7/7/2013)   Rupit Osona Ciutat de Girona
Ballada (6/30/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages Lluïsos
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/18/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec d'Encamp (9/1/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/14/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (7/8/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (6/14/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (1/29/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/20/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (11/20/2011)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Ballada (11/13/2011)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Ballada (10/30/2011)   Cubelles Garraf Reus Jove
Diada Nacional (9/10/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Ballada (11/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (2/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Conjunt
21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Diada del soci (2/17/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/21/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festa Major (8/19/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Granollers (7/14/2007)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec Comarcal d'Osona (7/1/2007)   Les Masies de Roda Osona Blanes
Ballada (6/28/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Conjunt
Ballada (4/14/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
10è Aplec Nadalenc (12/17/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
19è Aplec de Montgat (9/24/2006)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
Aplec a Gallecs (7/23/2006)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
25è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (4/2/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Fires i festes (11/6/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
18è Aplec de Montgat (9/25/2005)   Montgat Maresme La Flama de Farners
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Premià
41è Aplec de Sils (4/17/2005)   Sils La Selva La Flama de Farners
Doble (12/8/2004)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
3è Trobada Sardanista (11/28/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (9/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
3è Aplec de Santa Maria de Besora (8/28/2004)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada d'estiu (8/22/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Audició Girocentre (8/18/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
17è Aplec Internacional (8/7/2004)   Graz Austria Riella d'Agramunt
16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Can Feu (7/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/10/2004)   Escaldes-Engordany Andorra La Principal d'Agramunt
Sardanes a la fresca. Josep Vicens i Juli "Xaxu" (7/7/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
11è Cloenda cursos (6/26/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
32è Aplec de Tarragona (5/2/2004)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
31è Aplec de Roses (4/12/2004)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (11/30/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Ballada (10/18/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Malgrat (10/5/2003)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Audició (9/7/2003)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Audició (8/19/2003)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (7/27/2003)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
Ballada (6/15/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat d'Igualada
5è Aplec de Campdevànol (5/24/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (5/10/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (2/16/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (1/26/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
48è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/6/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Montgat (9/22/2002)   Montgat Maresme Marinada
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra La Flama de Farners
34è Aplec de Palamós (7/28/2002)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
53è Aplec de Granollers (7/13/2002)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/3/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Doble audició (6/23/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Bellpuig Cobla
Aplec de Torelló (5/19/2002)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
30è Aplec el Masnou (3/24/2002)   El Masnou Maresme Bellpuig Cobla
Ballada (3/17/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada del soci (2/17/2002)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (8/1/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (7/29/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
39è Aplec d'Artés (7/7/2001)   Artés Bages Lluïsos
15è Aplec de Nit de Mataró (6/16/2001)   Mataró Maresme Lluïsos
17è Aplec de Sitges (5/20/2001)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Ballada (5/5/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Doble audició (3/4/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Juvenil de Bellpuig
19è Aplec de Berga (9/3/2000)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
10è Aplec d'Agramunt (6/24/2000)   Agramunt Urgell Conjunt
5è Aplec a Cornet (6/4/2000)   Sallent Bages Ciutat de Manresa
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
25è Aplec de Malgrat (10/3/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Conjunt
Audició Santa Coloma (5/22/1999)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat d'Igualada
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Sardanes a Sant Gervasi (11/21/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Juvenil Ciutat d'Igualada
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Diada del soci (2/16/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
12è Aplec de Sant Climent (11/24/1996)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
54è Aplec de Mollet (5/1/1996)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Castellar (3/3/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.