Activitats on s'ha tocat l'obra Atractiva
Activitat Població Comarca Cobla
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (9/23/2018)   Girona Gironès La Bisbal Jove
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal del Llobregat
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (8/15/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (8/12/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
62è Aplec (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
37è Aplec a Llagostera (4/2/2018)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Sardanes a la fresca (9/23/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa Marinada
Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (12/18/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/9/2016)   Sils La Selva Tres Vents
39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa major (8/11/2016)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Conjunt
28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (3/20/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/2/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (10/5/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (9/28/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (7/4/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme Marinada
78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
85è Aplec de Calella (6/2/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sarrià (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada de les Dones (3/7/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/20/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
54è Vigília aplec (10/4/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/18/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/2/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Genisenca
Ballada (7/27/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/7/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/25/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Iscle (11/18/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (9/23/2007)   Tona Osona Sabadell
20è Aplec de Montgat (9/23/2007)   Montgat Maresme Conjunt
Ballada (9/16/2007)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (8/26/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Ballada (8/24/2007)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (8/18/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Ballada (6/24/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Festa Major Sardanista (5/27/2007)   Ripoll Ripollès Sabadell
Ballada (5/26/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/22/2007)   Tona Osona Sabadell
Aplec de Sant Boi (3/18/2007)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
8è Diada del soci (2/4/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
18è Aplec de Bellpuig (9/10/2006)   Bellpuig Urgell Bellpuig
28è Aplec de Martorelles (9/2/2006)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Cubelles (7/1/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Doble (2/5/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Festa Major (7/2/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec d'Agramunt (6/24/2005)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
14è Aplec de La Llagosta (4/17/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Vila d'Olesa
29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Festa Major (8/28/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
4è Aplec de Nit (7/10/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec del Masnou (3/28/2004)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
28è Aniversari Ripollet Sardanista (11/16/2003)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Berga (9/7/2003)   Berga Berguedà Vila d'Olesa
6è Aplec de Siurebre (9/7/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (7/12/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada tarda i doble a la nit (7/12/2003)   Andorra Andorra Riella d'Agramunt
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
61è Aplec de Mollet (5/1/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/30/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/14/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (12/1/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Castanyada (11/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra La Flama de Farners
15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada - Festa major (8/6/2002)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
59è Aplec de Manlleu (6/23/2002)   Manlleu Osona Ciutat de Cornellà
Festa major (6/14/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
18è Aplec de Sitges (5/19/2002)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de La Llagosta (4/21/2002)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Bellvitge- L'Hospitalet (4/1/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Sardanes (3/24/2002)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
17è Aplec de Sant Climent (11/25/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Aplec de Tortosa (9/7/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/27/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Granollers (7/14/2001)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Aldover (6/17/2001)   Aldover Baix Ebre Ciutat de Terrassa
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Marinada
14è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/27/2001)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Doble a Sant Quirze (12/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (12/3/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sardanes a la Llagosta (11/26/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
5è Trobada aplecs comarques barcelonines (11/19/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
29è Aplec de Súria (10/8/2000)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Ciutat de Girona
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Doble ballada (8/25/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/24/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major Mollet (8/21/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festes de les Santes (7/27/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Sabadell (6/25/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Perpinyà ( de la Fraternitat) (5/27/2000)   Perpinyà Rosselló Perpinyà
Diada a Malgrat (12/8/1999)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana (11/28/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Festa major Banyoles (10/23/1999)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
12è Aplec de Montgat (9/26/1999)   Montgat Maresme Conjunt
3è Aplec de Barcelona (Barceloneta) (9/25/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Peralada (8/29/1999)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Sardana de festa Major de Sants (8/25/1999)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Nit de Festa Major (8/7/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Les Santes (7/27/1999)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/24/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Viladecavalls (7/3/1999)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
37è Aplec de Sabadell (6/27/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de l'Escorxador (6/19/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Audició Santa Coloma (5/22/1999)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat d'Igualada
7è Aplec de la Capital del Cava (4/25/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Proclamació Manlleu Ciutat Pubilla (4/24/1999)   Manlleu Osona Mil·lenària
27è Aplec d'El Masnou (3/28/1999)   El Masnou Maresme Marinada
Audició Terrassa (3/27/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Cerdanyola (3/14/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (2/21/1999)   Badalona Barcelonès Marinada
Sardanes a Sant Gervasi (2/21/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
19è Aplec de Navarcles (2/14/1999)   Navarcles Bages Marinada
Festa de la sardana (11/29/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Gavà (10/12/1998)   Gavà Baix Llobregat Conjunt
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/4/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
1è Trobada sardanista nadalenca (12/27/1997)   Vic Osona Genisenca
23è Aplec de Malgrat (10/5/1997)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
29è Aplec de Palamós (7/27/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
9è Aplec de l'Eixample (6/21/1997)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Mediterrània
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
40è Aplec de Girona (6/7/1997)   Girona Gironès Ciutat de Girona
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/1/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
70è Aplec de Calella (6/1/1997)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
41è Aplec Parc Güell (5/11/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
9è Aplec de Montgat (9/22/1996)   Montgat Maresme Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
34è Aplec de la Bisbal (6/9/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.