Activitats on s'ha tocat l'obra El golfet
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (9/16/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
54è Aplec a Torroella de Montgrí (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (9/11/2018)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal del Llobregat
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Ballada (8/26/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/22/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanes a la fresca (7/21/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/11/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada vigília d'aplec (6/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada a la Garriga (6/9/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Ballada (5/11/2018)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
30è Aplec de Sants (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
53è Aplec de Bràfim (6/4/2017)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada (5/28/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (5/28/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Aplec del Mercat del Ram (4/9/2017)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
72è Aplec de Badalona (9/17/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/10/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
90è Sardanes a la fresca (8/20/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (8/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Ballada (8/3/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Festa del Barri de Montserrat (4/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Foment del Montgrí
ballada (1/10/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (3/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (1/1/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada homenatge a Francina Boris (11/16/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme La Flama de Farners
48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
61è Aplec de Santiga (9/14/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/13/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Ballada (7/9/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Ballada (5/25/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
61è Concurs de colles de la Ptum (5/26/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (11/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/20/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11 de setembre (9/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat Cossetània
Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa Major (4/22/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
36è Diada Sardanista (11/6/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Diada del soci (9/24/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/25/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (8/17/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Ballada (7/28/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (7/15/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
68è Aplec de Manlleu (6/26/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esparreguera (5/21/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Martorelles (9/4/2010)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Festa Major (8/22/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Lloret (8/21/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (8/2/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Doble audició (7/15/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Calella (7/4/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/29/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
33è Aplec de Breda (4/11/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Diada sardanista Nadalenca (12/20/2009)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Doble (12/20/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/6/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
456è Doble ballada (11/22/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Bisbal Jove
21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sardanes i balls (7/17/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/24/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
11è Aplec d'Oliana (5/1/2009)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Sant Jordi (4/23/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (10/4/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/3/2008)   Torredembarra Tarragonès Montgrins
Curset i audició (8/8/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Cardedeu (6/15/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme Montgrins
24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Marinada
72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva Montgrins
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès Montgrins
34è Aplec de Cerdanyola (3/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada doble (11/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Doble (10/28/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Esbarts (9/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme Sabadell
35è Aplec de Peralada (8/26/2007)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ballada (8/24/2007)   Manlleu Osona Sabadell
ballada (8/16/2007)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Festa Major Poble Sec (7/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada doble (6/16/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (6/2/2007)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Ballada (5/20/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
concurs (5/5/2007)   Vic Osona Sabadell
Ballada (4/9/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
concert (1/21/2007)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Mataró
Ballada (10/8/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
19è Aplec del Roser - Martorell (10/1/2006)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/1/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (7/25/2006)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/2/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Marinada
Revetlla (6/23/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Ballada (5/14/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
44è Concurs de colles (5/7/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de la Capella de Sant Domènec (4/30/2006)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Ballada (1/15/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
3è Trobada grups d'ensanyament (12/4/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (11/26/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
391è Doble audició (10/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
30è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/25/2005)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Terrassa
2è Aplec d'Òdena (9/17/2005)   Òdena Anoia Conjunt
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/8/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/7/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/14/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Moià (8/7/2005)   Moià Bages Conjunt
3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
8è Cloenda FESTCAT (7/15/2005)   Llívia Cerdanya Ciutat de Terrassa
Ballada (7/14/2005)   Sant Adrià del Besós Barcelonès Marinada
Ballada (7/10/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de Campdevànol (5/28/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
2è Trobada sardanista de les escoles de Palamós (4/15/2005)   Palamós Baix Empordà Contemporània
28è Diada Sardanista (11/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2004)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Festa Major (10/12/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festes patronals (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
38è Aplec de Lleida (9/19/2004)   Lleida Segrià Contemporània
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
Ballada (9/4/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Festa major (8/27/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/18/2004)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Contemporània
Ballada (7/7/2004)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/3/2004)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Festa major (6/29/2004)   Reus Baix Camp Ciutat de Terrassa
Diada de la sardana (6/20/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Cloenda cursets (6/12/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló Les Casenoves
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Tarragona (5/2/2004)   Tarragona Tarragonès Contemporània
Ballada (4/25/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
25 anys singulars (2/29/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Reus (9/21/2003)   Reus Baix Camp Cadaqués
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/2/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (Ricard Viladesau) (7/2/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
Sardanes (3/23/2003)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2002)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa major de Sants (8/29/2002)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/26/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Selvatana
1è Festa de tardor (11/17/2001)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
35è Aplec del Baix Camp (9/16/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Audició (7/29/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Reus Jove
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec a Benissanet (4/29/2001)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
Doble ballada a Girona (11/1/2000)   Girona Gironès Sa Palomera
19è Aplec de Berga (9/3/2000)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
3è Aplec de Mataró (7/2/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Viladecavalls (7/1/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Cardedeu (6/18/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Salut (5/15/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de la Llagosta (4/16/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
28è Aplec del Masnou (3/26/2000)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
1058è Ballada a la Catedral (3/11/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada a Terrassa (11/27/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
24è Aplec de Sant Cugat (9/26/1999)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de la Garriga (9/10/1999)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Peralada (8/29/1999)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Les Santes (7/27/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (7/11/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes al parc de l'escorxador (4/18/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
59è Aplec de Vic (3/28/1999)   Vic Osona Juvenil de Bellpuig
Festa de la sardana (11/29/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes al Parc de l'escorxador (11/15/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Gavà (10/12/1998)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de l'Hospitalet (10/3/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Aplec de Vilanova i La Geltrú (7/25/1998)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
22è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/1998)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
4è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/24/1998)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Conjunt
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
21è Aplec de Castellar (3/1/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa 2on aniversari Gegants (11/30/1997)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
23è Aplec de L'Hospitalet (10/4/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
3è Aplec de Lleida (6/14/1997)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Festa de la sardana (12/1/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/1996)   Ripollet Vallès Occidental Blanes
9è Aplec de Tossa (10/12/1996)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
21è Aplec de Sant Cugat (9/29/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
34è Aplec d'Olot (7/14/1996)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Audició a Sabadell (4/28/1996)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
19è Aplec de Castellar (3/3/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.