Activitats on s'ha tocat l'obra Ginesta florida
Activitat Població Comarca Cobla
Aplec a Rubí (10/21/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (9/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
Ballada (9/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/24/2018)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (7/19/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/8/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/7/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cobles del Col·legi de Santa Maria
91è Aplec de Calella (6/3/2018)   Calella Maresme Marinada
3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Ballada (5/5/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (2/18/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada d'inic d'aplec (7/15/2017)   Ripoll Ripollès Marinada
Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes a la fresca (6/24/2017)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Calella Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Marinada
34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (3/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
40è Aplec de Castellar (3/5/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Marinada
Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/10/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/11/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
32è Aplec de Sitges (5/15/2016)   Sitges Garraf Marinada
Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (12/5/2015)   Figueres Alt Empordà Punt Cat
39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (9/10/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/28/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (8/21/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/7/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/16/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
8è Taller per apendre a ballar Sardanes (6/17/2015)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/25/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Bellpuig
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (9/28/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (8/28/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir Mil·lenària
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Festa Major (7/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Baix Llobregat
52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Conjunt
Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/6/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (8/17/2013)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Moià (8/4/2013)   Moià Bages Lluïsos
Festa Major (8/3/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (6/29/2013)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Cloenda Mou-te i vine (6/8/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Conjunt
34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Sant Jordi (4/23/2013)   Girona Gironès Tres Vents
30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Cerdanyola (3/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Trobada dels Aplecs Meridionals (10/28/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (10/14/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (9/22/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Doble ballada (8/24/2012)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballades d'estiu (8/17/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanes a la fresca (8/16/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
5è Aniversari (7/27/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (7/5/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/9/2012)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (6/9/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major (6/9/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/20/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/13/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Doble ballada (2/26/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (12/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Ballada (11/13/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (11/13/2011)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Sardanes a Matadepera (8/31/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Cicle de ballades d'estiu (8/26/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
11è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Marinada
Ballada (6/29/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
Festa Major (6/27/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
85è Cicle d'estiu (6/18/2011)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Cloenda del curs Saltem i Ballem (6/18/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Bràfim (6/5/2011)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
23è Aplec de Vandellòs (6/4/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
54è Aplec de Girona (5/29/2011)   Girona Gironès Reus Jove
22è Concert Final de la Sardana de l'Any 2010 (5/28/2011)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (5/22/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
27è Aplec de Sitges (5/15/2011)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Ballada aplec de la Salut (5/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Conjunt
12è Aplec de Pasqua de Besalú (4/24/2011)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (4/23/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Mediterrània
Ballada (4/16/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Reus Jove
L'aplec de La Nou de Gaià (4/3/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (3/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/19/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (2/13/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.