Activitats on s'ha tocat l'obra El palau de la Fosca
Activitat Població Comarca Cobla
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona Mediterrània
Ballada (9/11/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Ballada d'estiu (8/29/2018)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (8/26/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
560è Ballada (7/13/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/13/2018)   Anglès La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (7/2/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
24è Ballada Diada del Soci (6/30/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Tres Vents
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/15/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (7/15/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/4/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Sant Jordi (4/23/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (12/17/2016)   Begues Baix Llobregat Punt Cat
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (11/13/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Ballada (11/6/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Marinada
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona Mediterrània
Cicle d'estiu (9/11/2016)   Calella Maresme Marinada
11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/8/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Sardanes a la fresca (7/19/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Aplec de l'Alegria (3/28/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Castanyada (11/7/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (9/27/2015)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (8/21/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Ballada (7/25/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Patum (6/6/2015)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
38è Aplec de Castellar (3/1/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (12/21/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/21/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Castanyada (11/1/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/5/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
17è Aniversari Monument (9/20/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Ballada (9/7/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festa Major (9/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/29/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fira de Nadal (12/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
30è Aniversari (11/3/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
265è Concert de tardor I (10/4/2013)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/26/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Marinada
Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Concert de Primavera (4/28/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Ballada (4/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (12/8/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
1è Memorial Martí Masvidal (9/22/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
Ballades d'estiu (8/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Sardanes a la fresca (7/5/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Conjunt
Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Dia de Rams (4/1/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Diada del soci (2/19/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (11/11/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Cicle de ballades d'estiu (8/26/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanes a Matadepera (8/17/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/10/2011)   Elna França Les Casenoves
Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
Sardanes a la fresca - Pitu Chamorro (7/27/2011)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (7/25/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Doble ballada (7/23/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/14/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada doble (5/15/2011)   Maurellàs Vallespir Les Casenoves
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (2/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada (2/26/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Ballada (11/21/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària
9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (10/14/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (10/12/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concurs (10/3/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Aplec de Constantí (9/26/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Diada Nacional (9/11/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Festa Major (9/5/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/29/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/25/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/16/2010)   Moià Bages Sabadell
Ballada (8/14/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
Lloret (8/7/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/6/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (8/5/2010)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Estiu 2010 (7/30/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
572è Ballada (7/28/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/25/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada d'inic d'aplec (7/17/2010)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (7/17/2010)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada (7/4/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
48è Aplec de Sabadell (6/27/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (6/25/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/24/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Concurs (6/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Marinada
25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (5/16/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Concert final Sardana de l'Any (5/15/2010)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (4/23/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Aplec de Pàsqua (4/4/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Marinada
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
11è Aplec de Vilassar de Dalt (3/21/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (1/22/2010)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
458è Festa de Sant Esteve (12/26/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Mediterrània
16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
22è Aplec de Tossa (10/11/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
6è Aplec d'Òdena (9/19/2009)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Festa Major de Sant Roc (9/6/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Revetlla aplec d'Encamp (9/5/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Lluïsos
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/7/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Festa Major (7/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
83è Ballada (7/4/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (6/28/2009)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Aplec de la Salut (5/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.