Activitats on s'ha tocat l'obra Sis de set
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/30/2018)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada de Festa Major de Llerona (9/9/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (9/1/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Ballada (8/23/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada (7/16/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Camps
Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (3/25/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballades estiu (8/11/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/9/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Ballada (7/7/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (6/24/2017)   Vilada Berguedà Berga Jove
Ballada (6/23/2017)   Reus Baix Camp Reus
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Calella Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
Patum (6/18/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (6/11/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Festa Major Petita (6/10/2017)   Tiana Maresme Premià
21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Ciutat de Girona
50è Aplec de Lleida (9/24/2016)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Cicle d'estiu (8/28/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/1/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Festa Major d'Hivern (3/6/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Foment del Montgrí
1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Mediterrània
Festa major (12/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Fira de Nadal (12/13/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada (11/1/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (9/20/2015)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Festa major (8/2/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
21è Aplec de Torredembarra (7/25/2015)   Torredembarra Tarragonès Maricel
Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Ballada (7/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (7/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Festa major de Sant Antoni (1/18/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
35è Concert Nadalenc (1/1/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (6/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (6/15/2014)   Pineda Maresme Vila de Caldes
52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (4/23/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec Nadalenc (12/22/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (10/20/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/22/2013)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Revetlla d'aplec (9/14/2013)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Ballada (8/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
14è Aplec de Moià (8/4/2013)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Ressò
86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (4/28/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (4/7/2013)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (3/3/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/19/2012)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Ballades d'estiu (8/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (7/22/2012)   Ribes de Freser Ripollès Cadaqués
Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (7/14/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme Montgrins
76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (2/26/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Ballada (1/22/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ballada (9/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (8/25/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/13/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (7/30/2011)   Arlés Vallespir Les Casenoves
Ballada (7/30/2011)   Ribes de Freser Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/25/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/17/2011)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (7/15/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Presentació CD "Enric Ortí, sardanes" (7/8/2011)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
Cloenda del curs de sardanes (5/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
ballada (5/7/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/1/2011)   Cotlliure Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Ballada (2/20/2011)   Estagell Rosselló Sol de Banyuls
Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Ballada (1/8/2011)   Vinçà Conflent Nova Germanor
Presentació oficial de la cobla (1/2/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Doble Audició (10/12/2010)   Salt Gironès Foment del Montgrí
23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Lloret (7/31/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de les Masies de Voltregà (6/24/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Genisenca
31è Aplec Conjunt (6/13/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (5/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Concurs (5/2/2010)   Ripoll Ripollès Genisenca
Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
50è Aniversari Entitat (4/25/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (4/24/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/31/2010)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
Ballada (1/24/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (1/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Ballada (12/13/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
22è Aplec de Tossa (10/11/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
11è Aplec de Rubí (9/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/28/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Festa Major (8/17/2009)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sardanes al cor de Catalunya (8/13/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
83è Ballada (8/8/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Cicle de ballades d'estiu (8/7/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Lluïsos
Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Ballada (6/20/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aplec de Vandellòs (6/13/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Tàrrega (1era època)
42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
60è Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada de Primavera (3/29/2009)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (2/22/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (1/18/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Reis (1/11/2009)   Elna França La Flama de Farners
445è Doble (12/28/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
28è Concert de Nadal (12/25/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Doble audició de Nadal (12/21/2008)   Sils La Selva Marinada
5è Diada de l'Agrupació (12/7/2008)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
14è Nit de la Sardana (11/29/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/8/2008)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/12/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
54è Vigília aplec (10/4/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Marinada
33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
5è Aplec d'Òdena (9/20/2008)   Òdena Anoia Marinada
55è Aplec de Santiga (9/14/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Martorelles (9/6/2008)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Festa Major (8/30/2008)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (8/27/2008)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/2/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/2/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Revetlla sardanista (6/27/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/24/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Concert presentació Disc (5/23/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.