Activitats on s'ha tocat l'obra Ja fa 10 anys!
Activitat Població Comarca Cobla
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada 50 aniversari Agrupació Sardanista l'Antina (10/20/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/11/2018)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/3/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/24/2018)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada de Festa Major (8/17/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/17/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
49è Concurs de Colles Sardanistes (7/14/2018)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Ballada (6/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/8/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec a Cabestany (2/4/2018)   Cabestany Catalunya Nord Sol de Banyuls
Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
33è Sarau artesenc (12/8/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Montgrins
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/14/2017)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/24/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (6/24/2017)   Vilada Berguedà Berga Jove
Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Montgrins
75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Ballada (4/9/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (3/26/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
24è Concurs Copa del Sarau (12/8/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Marinada
Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/17/2016)   La Pobla de Lillet Berguedà Berga Jove
Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Festa major de Sant Genís (6/4/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/15/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (3/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (3/19/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (7/4/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Maricel
Ballada (6/7/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/12/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (3/29/2015)   Montmeló Vallès Oriental Maricel
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Festa Major d'Hivern (1/18/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/8/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/23/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2014)   Girona Gironès Rossinyolets
Diada del soci (10/19/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada (9/11/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Solsona
Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa Major (8/24/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
61è Ballada d'inici d'aplec (7/19/2014)   Ripoll Ripollès Mediterrània
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (6/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2014)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Mediterrània
33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Festa Major del Poble Sec (7/13/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Conjunt
Ballada (9/22/2012)   Artés Bages Marinada
Ballada (7/29/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/29/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (7/21/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Ballada (6/23/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/23/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Mediterrània
Ballada (4/14/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Castanyada (10/29/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Diada de l'Associació Cultural els Planells (10/9/2011)   Mataró Maresme Costa Daurada
Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (8/28/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Cicle de ballades d'estiu (7/22/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (7/16/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Festa del soci (6/12/2011)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/11/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (5/15/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Diada sardanista (2/27/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Festa de Sant Esteve (12/26/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Fires i Festes de Sant Narcís (11/7/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Diada Nacional (9/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/6/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (6/4/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Reus Jove
Ballada (1/31/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (1/24/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/6/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Tardor (11/29/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
8è Trobada Sardanista (11/22/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/22/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (10/25/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Sant Cugat (9/27/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Diada (9/11/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
42è Aplec de Ripollet (9/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Lluïsos
Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Maricel
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Festa Major Poble sec (7/18/2009)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballades colles (7/16/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
12è Aplec de Mataró (7/5/2009)   Mataró Maresme Conjunt
5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (7/4/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Ballada (6/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (6/6/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
52è Aplec de Girona (5/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Maricel
29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva Marinada
1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
29è Aplec de Navarcles (2/8/2009)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (2/1/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (1/25/2009)   Bonpàs Rosselló Mil·lenària
Concert de Cap d'Any (1/4/2009)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Doble audició de Nadal (12/21/2008)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (12/21/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aniversari (11/9/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
15è Aniversari Tambori (11/8/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2008)   Girona Gironès Reus Jove
Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Castanyada (10/25/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Ballada (10/12/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (10/5/2008)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/15/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Festa Major (9/7/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Lluïsos
Festa Major (9/3/2008)   Torredembarra Tarragonès Montgrins
Festa major (8/31/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
29è Sardanes al cor de Catalunya (8/28/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (8/14/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Nits d'estiu (7/10/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec d'Artés (7/5/2008)   Artés Bages Marinada
Festa Major (7/5/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa Major (6/29/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de la Verge de la Riera (6/21/2008)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Trobada de puntaires (5/31/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Aplec de Vilafranca (5/25/2008)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Patum (5/22/2008)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Aplec de la Salut (5/12/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/11/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de la Torre de l'Espanyol (5/11/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aplec de MasPujols (5/1/2008)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
59è Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (4/20/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
20è Aplec de l'Escorxador (4/19/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
11è Aplec de Sant Llorenç de la Salanca (4/6/2008)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Tres Vents
36è Aplec al Masnou (3/30/2008)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès La Principal de la Bisbal
9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (3/9/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (2/17/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Diada del soci (2/17/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
429è Ballada (12/26/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (11/18/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
32è Aniversari Ripollet Sardanista (11/18/2007)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
5è Sardanes a la fresca (8/1/2007)   Tiana Maresme Marinada
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme La Flama de Farners

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.