Activitats on s'ha tocat l'obra Nit estelada
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
47è Festival Sardanista- Trobada de Colles Veteranes (10/21/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/13/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/12/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
565è Ballada (8/17/2018)   Tordera Maresme Berga Jove
18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/22/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sardanes a la fresca (7/21/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Ballada (5/5/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
6è Cap d'any (1/1/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (11/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
Ballada (10/2/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
90è Sardanes a la fresca (9/3/2016)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (10/11/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/31/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/17/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (6/27/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (6/24/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
27è Aplec de l'Eixample (6/21/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Concurs de colles (6/21/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sant Jordi (4/23/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Súria
27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada (9/11/2014)   Torelló Osona Lluïsos
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sant Jordi (4/23/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Sant Jordi (4/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Marinada
Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Festa major Can Feu (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Marinada
13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/15/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Aplec a l'ermita de Gallecs (7/25/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (7/25/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Sabadell
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Marinada
Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (4/5/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Concert (3/21/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
1334è Ballada (3/20/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ballada (9/11/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
28è Aplec de Berga (9/6/2009)   Berga Berguedà Lluïsos
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Festa Major (8/6/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Festa Major (6/29/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
1273è Ballada (3/21/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Concert (3/15/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
1273è Ballada (1/31/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Concert de Sardanes i Música per a cobla (12/26/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
34è Concert de Música per a cobla (12/8/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
28è Diada del soci (12/6/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
1è Festa de tardor (11/16/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (11/8/2008)   Manresa Bages Sabadell
40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Martirià (10/19/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Ballada (9/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
Ballada (9/7/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Ballada (8/2/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
7è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa de santa Anna (7/26/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
51è Festival de la Sardana (7/21/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Bellpuig
11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Diada del soci (6/24/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Dia Universal de la sardana (6/22/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Marinada
Ballada (5/25/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Concurs (5/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (3/8/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sardanes (2/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec d'Esplugues (11/4/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Fires (11/1/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (10/21/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Festes de Sant Martirià (10/21/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Ballada (9/8/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
ballada (8/15/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
ballada (7/28/2007)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
ballada (7/15/2007)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Festa Major (6/30/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Ballada (6/17/2007)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (5/13/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (5/1/2007)   Òdena Anoia Sabadell
25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Marinada
Ballada (3/25/2007)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (1/7/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (12/10/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (10/15/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
19è Aplec de Montgat (9/24/2006)   Montgat Maresme La Flama de Farners
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/26/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
18è Aplec de Matadepera (7/15/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci de Les Roquetes (2/19/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
Ballada (2/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/15/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Súria (10/9/2005)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (10/9/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Ballada (8/31/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/20/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/20/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
7è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2005)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Aplec de Manlleu (6/26/2005)   Manlleu Osona Bellpuig
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Ballada (4/17/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Calonge (3/27/2005)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (3/13/2005)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Ballada (2/13/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Festa del soci. Triple ballada (2/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
376è Doble ballada (10/17/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (6/30/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Cloenda cursets (6/12/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Roses (4/12/2004)   Roses Alt Empordà Montgrins
Ballada (3/21/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
18è Aplec de Gava (10/12/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
22è Aplec de Berga (9/7/2003)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
50è Aplec de Ripoll (7/20/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Roses (4/21/2003)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva Marinada
29è Aplec de Calonge (3/30/2003)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
31è Aplec del Masnou (3/30/2003)   El Masnou Maresme Marinada
Diada de Sant Josep (3/16/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major Can Palet (3/16/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (12/15/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (11/17/2002)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec de la Garriga (9/10/2002)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major de Gràcia (8/20/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Torredembarra (7/27/2002)   Torredembarra Tarragonès Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Matadepera (7/20/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada hipercor (7/17/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La Picabaralla de cobles (6/29/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cloenda cursets (6/8/2002)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
4è Aplec de Barberà del Vallès (5/18/2002)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/17/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/8/2001)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Ballada (11/18/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
29è Aplec de Peralada (8/26/2001)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Castenyada a Horta (10/28/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
3è Aplec de Sant Andreu (9/16/2000)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major Sants (8/20/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/2/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
49è Aplec de Cardedeu (6/18/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2000)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
28è Aplec de Súria (10/10/1999)   Súria Bages Súria
Ballada Terrassa (10/9/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
21è Aplec de Martorelles (9/4/1999)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Audició Matadepera (8/30/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Costa Brava
5è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/12/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
27è Aplec d'El Masnou (3/28/1999)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
248è Diada del soci (12/26/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Sardanes a Sant Gervasi (12/20/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
11è Aplec de Tossa (10/11/1998)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
36è Aplec d'Olot (7/12/1998)   Olot Garrotxa Rossinyolets
22è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/1998)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Rossinyolets
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Sant Gervasi (12/21/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Juvenil Ciutat d'Igualada
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
70è Aplec de Calella (6/1/1997)   Calella Maresme Montgrins
11è Aplec de Gavà (10/12/1996)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.